>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Eredivisie/2. Jupiler Pro League (5.8 - 7.8)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
No więc zaczynamy pierwszą kolejkę w Holandii i Belgii. Już na samym początku nie zabraknie ciekawych spotkań, tak więc wszystkich chciałbym zachęcić do dyskusji i typowań.
Holandia:


Belgia:


Co do typów na pierwszą kolejkę to na pewno nie będzie ich wiele z mojej strony. Najpierw chcę przyjrzeć się wszystkim drużynom Eredivisie i poczytać co nieco na ich temat.
Na pewno zagram w piątek przeciwko Feyenoordowi. Nie wiem jeszcze czy będzie to X1 czy DNB na Excelsior, ale zdecydowanie przeciwko starszemu bratu. Trzeba wykorzystać zamieszanie, problemy etc. jakie są ciągle w Feyenoordzie. Ta drużyna z czasem może stać się trochę silniejsza. Ostatnio widziałem ich spotkanie towarzyskie z Malagą, porażka. Malaga, która jest po ciężkim obozie treningowym robiła z zawodnikami z Rotterdamu co chciała. Wystarczył by 5-piąty bieg na kilka minut ze strony hiszpańskiej drużyny i wynik byłby dużo wyższy.
Więcej przemyśleń z czasem, zapraszam do dyskusji ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
De Graafschap - Ajax
Na początku trzeba zaznaczyć, iż to 1.kolejka, więc forma itp jest mimo wszystko pewną niewiadomą...
Ajax w ub.weekend przegrał 1.mecz o stawkę w tym sezonie, tj. Superpuchar z Twente (1:2), a teraz przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe z De Graafschap.
Graafschap zazwyczaj w okolicach strefy spadkowej i zapewne w tym sezonie będzie podobnie.
Ajax w przerwie letniej przeszedł znaczną metamorfozę pod względem kadrowym ; odeszli m.in. Stekelenburg i de Zeeuw, a przyszli chociażby Janssen i Sigthorsson (http://forum.bukmacherskie.com/f29/superpuchar-holandii-ajax-twente-30-07-2011r-62331.html#post2333921).
W sparingach pokonali m.in. 3:0 Broendby i 5:1 Independiente, jednak swoje propozycje typów opieram na tym, jak ostatnimi czasy wyglądają spotkania pomiędzy tymi zespołami
3 ostatnie sezony, w których się spotykali to H2H : 6-0-0 bramki 28:2 !!! w tym w Doetinchem 0-0-3 bramki 1:19 !!! (0:5, 0:6, 1:8).
Nie można wykluczyć, iż podrażniony porażką z Twente Ajax nie urządzi sobie jakiegoś festiwalu strzeleckiego, a wg mnie jest to dość prawdopodobne;)
Moje propozycje :
over 2.5 @ 1.61 Betsson✅
Ajax (-1) @ 1.90 Expekt✅
Ajax 4+ @ 4.00 Betsafe✅ :cool:
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Też tak myślałem nad Ajaksem i uważam, że są to ciekawe typy (-1 czy over 2,5). Ajax w meczu z Twente był dużo lepszy niż rywal, ale to Twente wygrało. Czemu tak się stało... Frank de Boer oraz piłkarze postawili zdecydowanie na pierwsze spotkanie ligowe. W drugiej połowie, kiedy Twente grało już w 10-tkę, trener Ajaksu nie wprowadził dodatkowej ofensywnej siły, ba nawet osłabił drużynę zmianami - liczył, że pewnie wpadnie ta wyrównująca bramka bez wzmacniania drużyny.
Tak się nie stało, ale teraz jest wiadomo, że wszyscy postawili zdecydowanie na pierwszą kolejkę ligi, więc spodziewał się dobrej gry i wielkiej walki. De Graafschap w tym momencie jest bez napastnika, ponieważ opuścił ich De Ridder. Jest nowy trener, drużyna jeszcze nie do końca skompletowana/poukładana. Trzeba oczywiście brać pod uwagę, że to pierwsza kolejka, lecz za nie wysokie pieniądze można grać w -1 i overy (3,5 bym nawet próbował).
De Graafschap jest przyjemnym rywalem dla Ajaksu, co już pokazał wyżej Obserwator (M) wklejając wyniki z ostatnich spotkań. Tym razem powinno być podobnie, Ajax zdaje sobie sprawę z tego, że rywale w tym sezonie będą silni (PSV i Twente), więc każde spotkanie ligowe będzie bardzo ważne.
Propozycje ode mnie to:
- De Graafschap - Ajax (-1) @ 1.90 -&gt; 8/10 ✅
- Over 3,5 @ 2.35 -&gt; 3/10 ✅
Jak pojawi się więcej opcji na ten mecz to pomyślę jeszcze nad strzelcem bramki: Sightorsson (jeżeli będą płacić w okolicach + 2.00 oczywiście).
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Dodam jeszcze tylko że w 24 meczach jakie odbyły się pomiędzy tymi zespołami 18 razy wygrywał Ajax i 6 razy padł remis NIGDY NIE WYGRAŁO DE GRAAFSCHAP z AJAXEM ????

Nie ma na co czekać trzeba grać !

Ajaxxxx !????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Taka ciekawostka dotycząca jeszcze spotkania Excelsior - Feyenoord. Wyżej już pisałem, że Feyenoord ma spore problemy, szczególnie w linii ofensywnej. Do Interu odszedł po zakończeniu sezonu Luuk Castangios, Wijnaldum opuścił Feyenoord dla PSV, do Arsenalu powrócił Ryo a w piątek nie wystąpi również Diego Bieseswar, który zmaga się z kontuzją pachwiny. Niedość, że Feyenoord nie ma kim zagrać na ataku, to jeszcze doszła ta nieciekawa historia.
Do czego zmierzam; taką okazję trzeba wykorzystać. Feyenoord z problemami klubowymi oraz kadrowymi, gra na stadionie Excelsioru, gdzie jest sztuczna trawa, naładowani przeciwko Feyenoordowi kibice...
To wszystko poukładać do kupy i przychodzi tylko jedna myśl; Feyenoord tego nie wygra, a na samo 1x na Excelsior płacą ponad 1.90 ;) ⛔
Niestety nawet tak słaby Feyenoord jest wystarczający na jeszcze słabszy Excelsior . Ale Feyenoord pokazał, że jest daaaaleki od formy, więc da się na pewno jeszcze zarobić przeciwko niemu. W przyszłym tygodniu również trzeba będzie grać przeciwko Excelsiorowi, bramkarz tej drużyny to parodia :razz:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Bardzo ciekawie zapowiada sie niedzielne spotkanie w Alkmaar, gdzie miejscowe AZ podejmię PSV Eindhoven. Goście z Eindhoven przez ostatnie 3 lata nieco spóścili z tonu. Przecież od sezonu 1999/2000 w ciągu 9 kolejnych lat PSV aż siedmiokrotnie zdobywało majstra, a dwukrotnie stawało na 2-gim stopniu podium. Aż cieżko uwieierzyć w tak klarowną hegemonię Biało-Czerwonych. Ale tak właśnie było.

Ciekawie wygląda również paczka PSV Einhoven na starcie sezonu. Oprócz najwięksej gwiazdy drużyny Olo Toivonena (28/15), jest także bardzo kreatywny Jeremain Lens (33/10), Erik Pieters(31/0) -23 letni defensor, reprezentant Holandii, czy doświadczony Orlando Engelaar (30/2) oraz Wilfred Bouma (26/3). W sparingach ciekawie prezentował się także młody napastnik Género Zeefuik(7/1), który będzie zapewne świetną alternatywną na koncówki czy to dla Toivonena czy Mertensa.

Mimo odejścia Dzsudzaka, Berga, Kromkampa czy już raczej ostatnio rezerwowego Koevermansa PSV dokonało całkiem, znaczących zakupów. Chociążby młodziutki Georginio Wijandlum(34/14) - świetny playmaker, nadzieja pomarańczowych na kilkanaście najbliższych lat. PSV także dokonał ciekawego zaciągu z Utrechtu, skąd zakontraktował napastnika Driesa Mertensa (31/10) oraz pomocnika Kevina Strootmana (16/4-Sparta Rotterdam, 14/2-Utrecht).

Jeśli chodzi o AZ to na przed sezonem zakontrakowali zaledwie 2 nowych graczy Amerykanina Jozy Altidore oraz Ruud Boymans.
Z wypożyczenia ze Sparty Rotterdam wrócił Australijczyk James Holland.
Straty są znacznie większe. Odeszli przedewszystkim Kolbeinn Sigthórsson do Ajaxu, Hector Moreno do Espanyolu, Graziano Pellè do Parmy, czy Stijn Schaars do Sportingu Lizbona.

Myślę, że kadrowo PSV wygląda nieco lepiej. I właśnie im daję więcej szans w meczu inauguracyjnym. To takie suche przemyślenia, coś więcej bede starał się napisać przed tuż przed meczem.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Jupiter League - Belgia 2011/2012
Spotkanie: anderlecht - mechelen
Bukmacher: bet365
Typ: anderlecht (-1,5)
kurs: 2,15
czas rozpoczęcia: 20-30

analiza:
po ligowym falstarcie czas na przełamanie Fiołków. do stolicy przyjezdzaja pilkarze mechelen, ktorzy zapewne wiecej jak srodek tabeli nie osiagna. czeka ich ciezkie spotkanie, bo gospodarze beda chcieli za wszelka cene zmazac plame za fatalny wystep w pierwszym meczu z beniaminkiem leuven, gdzie przegrali 1-2. a przeciw komu jak nie mechelen najlatwiej podniesc sie anderlechtowi?? statystyka mowi, ze na wlasnym stadionie szlo im wyjatkowo latwo. chociazby w zeszlym sezonie fiolki odprawili gosci z bagazem pieciu goli, a 3 lata temu skonczylo sie na pogromie az 7-1. anderlecht wygral ostatnie siedem meczy u siebie z mechelen z czego pieciokrotnie bylo to zwyciestwo przynajmniej dwoma golami (tylko dwa razy skonczylo sie na skromnym 1-0). i choc to goscie lepiej zaczeli sezon (zwyciestwo z st. truiden 2-1) to nie wroze im powodzenia z pilkarzami ze stolicy. zaskakujaca porazka na inauguracje to spora niespodzianka, tym bardziej, ze w przedsezonowych sparingach anderlecht radzil sobie dobrze - 1-1 z PSG, 2-2 z Benfica, 1-0 z Genclerbirligi. rywale to naprawde dobrzy wiec tym bardziej szokujaca byla slaba postawa z beniaminkeim. w tym spotkaniu nie zawiodl oczywiscie mlody Lukaku (strzelec jedynej bramki) ktory zapewne i dzis powiekszy swoj dorobek bramkowy. jak dla mnie to jeden z najciekawszych meczy na piatkowy wieczor. polecam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja bym uważał na Anderlecht z handicapem. Póki co początek sezonu i jeszcze ekipy się nie poustawiały odpowiednio. Historia zdecydowanie przemawia za Fiołkami, a i to, że chcą zmazać plamę po słabszym pierwszym spotkaniu. Ja jednak patrząc na kursy, szczególnie na czysty win w ogóle nie widzę value. Buki za bardzo wierzą w ekipę z Brukseli i pod tym względem to dla mnie no bet :!: Handicap to dla mnie już w ogóle ryzyko, choć nie wątpię w potencjał Anderlechtu. A Mechelen to nie są chłopaki do bicia. Ubiegły sezon w miarę udany, a i w tym chcą namieszać - marzy im się LE. W to wątpię, ale lekceważyć KV nie można. Kadra Fiołków wygląda solidnie, szczególnie wraz z Reynaldo - nowy nabytek z Cercle Brugge, w sumie to powrócił do klubu. Zauważalnymi brakami na pewno są Biglia i Mazuch. Ja po sprawdzeniu kadr dzisiaj wybiorę typ na over 2.5 po kursie 1.65, który jest dość opłacalny, przynajmniej póki nie spadnie poniżej 1.60. Anderlecht ruszy ofensywnie i spodziewam się bramek, a szczególnie, że i Mechelen nie odpuści. Fiołki powinny wygrać, ale jak pisałem kurs żenada, a handi zbyt ryzykowne. Mój wynik to 2/3:1 dla gospodarzy.
Typ: Over 2.5, 1.65 Bet365. 4/10.✅ 3:1, izi ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
EXCELSIOR - FEYENOORD
Typ : Excelsior DNB @ 2,840 Pinnacle ⛔0:2
Inauguracja Eredivisie, na początek derby Rotterdamu. Niby się nie powinno stawiać takich meczów. Ale w Feyenoordzie co tu dużo mówić jest gnój... Piłkarze zwolnili trenera Mario Beena. Na jego miejsce przyszedł Ronald Koeman. No i najwazniejsze to odszedł trzon zespołu, który runde rewanżową w poprzednim sezonie miał udaną własnie dzięki tym graczom tj Wijnaldum(PSV), Castaignos(Inter) i Ryo Miyatchi(Arsenal). Cała trójka grała jak natchniona szczególnie na De Kuip. Wyjazdy szły im jak po grudzie 2-5-10. Ponadto odeszli jeszcze Tomasson, De Cler czy Bruins.
W dodatku dzisiaj z powodu kontuzji nie wyjdzie Diego Bieseswar. Ponadto są wątpliwości czy wystąpi Leroy Fer.
Excelsior to niby filia Feyenoordu, ale potrafi im się odgryzać jak chociażby przed rokiem wygyrwając 3:2. Kibice zawsze naładowani emocjonalnie do takich meczów. Ponadto sztuczna murawa na obiekcie. Coś mówi się, że chyba dzisaij nie wystąpią Kevin Wattameleo i Andre Felicia z powodu kontuzji.
Po takim kursie warto wg mnie spróbować bo Feyenoord z każdym rokiem coraz słabszy. W tym sezonie uważam, ze troche czasu minie aż wykreują liderów zespołu jak to było w poprzednim sezonie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Po sensacyjnej porażce Anderlechtu w pierwszym meczu, dzisiaj wszyscy w Brukseli wierzą w zwycięstwo. Wcale nie wykluczam wygranej Anderlechtu, ale po tak mizernym kursie nie warto ryzykować. A dodatkowo Fiołki dzisiaj nie wystąpią w najmocniejszym składzie.
Oto powołani na dzisiejszy mecz: Biglia, Cordier, De Sutter, Fernando, Gillet, Iakovenko, Juhasz, Kljestan, Kouyate, Lukaku, Marecek, Odoi, Proto, Reynaldo, Safari, Samuel, Schollen, Suarez, Wasilewski
W dalszym ciągu nie grają: Oliviera Deschachta (14/1), a także bez kilku pomocników Lucasa Biglii (26/0), Cheikhou Kouyaté (23/1), Jonathana Legeara (23/5), Ziguy Badibange (14/1) oraz nowopozyskanych Rolanda Vargasa (23/15) i Guillermo Molinsa.
Trzy mecze będzie pauzował Denis Odoia, który pierwszym meczu tego sezonu ligowego zobaczył czerwoną kartkę w spotkaniu przeciwko Oud-Heverlee Leuven. Nie zagra również obrońca Ondrej Mazuch.
Ja widać wrócił Lukas Biglia(26/0), Cheikhou Kouyaté (23/1), których nie było w pierwszym meczu.
Nie jestem dalej przekonany co do gry Anderlechtu, dzisiaj wprawdzie mecz na własnych śmieciach, więc niby powinno być łatwiej, ja jednak proponuję typ ~ Mechelen strzeli (1.80) Bwin ✅ [3:1]
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
VVV Venlo- Utrecht 0-0✅
Typ: 1X
Kurs: 1,53( bet365)
Utrecht w przerwie letniej sprzedał za dobre pieniądze swoje młode gwiazdki: Mertensa, Van Wolfswinkela, którzy stanowili o sile ofensywnej tego zespołu. W dodatku sprowadzony ze Szwecji napastnik Gerndt( w tym sezonie 16/7 w Helsingborgu) nie może dziś zagrać z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę, które jak widać obowiązuje go gdziekolwiekby nie zagrał do 7 sierpnia.
Ponadto wyniki spotkań przedsezonowych, które oczywiście nie przesądzają wszystkiego, nie napawają optymizmem przed startem rozgrywek: 2 remisy i 3 porażki.
Venlo w sparingach zdołało pokonać m.in. Getafe 2-0 czy Alemmanie Aachen 3-1.
Typ bardziej przeciwko Utrechtowi aniżeli z przekonania o dobrej formie VVV ale sądzę, że 1X powinno wejść.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Venlo-Utrecht
Jeszcze sezon dobrze się nie zaczął a Venlo typowane jest jako jeden z głównych kandydatów do spadku (obok De Graafschap, Excelsior i RKC Waalwijk). Utrech podobno ma walczyć o Europejskie Puchary. Będzie to dla nich arcy trudne zadanie, gdyż przed sezonem klub opuścili tacy gracze jak Dries Mertens [31/10], Kevin Strootman [14/2], Khalid Sinouh,(wszyscy do PSV), Ricky van Wolfswinkel [29/15] (do Sportingu Lizbona),Tim Cornelisse [32/2] (Twente), Michael Silberbauer (Young Boys Berno) czy Morten Skoubo (Odense). Jak widać dla klubu są to kolosalne straty. W zamian zakupiono trzech piłkarzy z ligi szwedzkiej - Alexandera Gerndta (25-letni napastnik przeszedł z Helsingborgs za około 4,8 miliona euro. W 2010 roku Gerndt został królem strzelców ligi szwedzkiej), Johana Martenssona i Marcusa Nilssona. Z Japonii sprowadzono również młodego, perpektywicznego 19-latka Yoshiaki Takagi, który gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Mimo tych transferów, drużyna Utrechtu chyba bardziej się osłabiła, i jeszcze zejdzie trochę czasu, zanim piłkarze się zgrają. Mecze sparingowe Utrechtu mówią same za siebie, że klub nie jest do końca przygotowany do sezonu. Jak już wyżej napisał Witek, nie zagra właśnie Alexander Gerndt.

Venlo u siebie na pewno powalczy i myślę, że stać ich na chociaż jedną bramkę. Zaś Utrecht mimo braku Gerndt będzie chciał udowodnić, że w tym sezonie zamierzają się liczyć w grze o europejskie puchary.
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.53
Buk:Bwin
⛔ [0:0]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zulte-Waregem vs Leuven 1, 1.72 Pinn 2/10 ✅ 2:1 ;)
Zulte w tym sezonie porobiło trochę roszad w składzie i bardziej stawiają na młodość. Nowe nabytki na które warto zwrócić uwagę to: Trajkovski (z Interu Zapresic), Hamalainen (z Lyngby), Milunović (z OFK Belgrad) oraz doświadczony De Fauw z Rody. Ekipa dzisiejszych gospodarzy porobiła sporo roszad szczególnie w defensywie i w pierwszym meczu było widać, że na plus, a rywalem było Lokeren, które potrafi zagrać bardzo dobre spotkania. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z beniaminkiem z Leuven. OH w pierwszym spotkaniu zaskoczyło całą Belgię wygrywając z Anderlechtem 2:1. Moim zdaniem mieli więcej szczęścia typowego dla beniaminków - na początku zaskakują. Dzisiaj widzę value na wygraną gospodarzy, a i kursy lecą co można zauważyć na różnych portalach. Będzie to na pewno ważny mecz dla gospodarzy, aby nie zbłaźnić się na początku sezonu przed własną publicznością. Upatruję tutaj gładką wygraną gospodarzy, ale jak napisałem w poprzednim typie tutaj , jest to początek sezonu, więc ze stawką uważam. Młodzi pomieszani z doświadczonymi zawodnikami powinni wywalczyć komplet w tym pojedynku. Dodam też, że spotkania przed sezonowe były dość udane dla Essevee co może świadczyć o tym, iż zespół ma już troszkę poukładaną taktykę.
Heerenveen vs NEC over 2.5, 1.63 Pinn 4/10 ✅ 2:2 izi :]
- Statystyki przemawiają za tym overem, oba zespoły lubią strzelać w większości spotkań między sobą,
- Spotkania towarzyskie w przypadku Fryzów powiększości overowe,
- Kursy spadają,
- Warto spróbować ;)
Powodzenia.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: BELGIA: Jupiler League
Spotkanie: Lierse - Genk
Typ: Genk powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: W końcu wszystko wraca do normy, jeśli chodzi o fanów piłki nożnej. Wszystkie ligi znów startują, dziś np. rozpoczyna się Ligue 1, wczoraj rozpoczęła się Bundesliga. Na dziś jednak wybrałem spotkanie z nieco mniej znanej ligi, a mianowicie Belgijskiej - Jupiler League. Spotkanie, które dziś postaram się przybliżyć, to potyczka gospodarza - Lierse, z przyjezdnymi - Genk.
Podopieczni Chrisa Janssensa, rozpoczęli sezon od wyjazdowego spotkania i podziału punktowego, z ekipą Kortrijk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, mogłoby się wydawać, że nie jest on wcale taki zły gdyby nie fakt, że od 5 minuty drugiej połowy ekipa Lierse, grała w przewadze jednego zawodnika, co więcej &quot;jedenastka&quot; Janssensa prowadziłaa, do czasu czerwonej kartki dla Kortrijk.
Jeżeli chodzi o ekipę Genk, sezon rozpoczęli od zwycięstwa na własnym boisku. Na Cristal Arena, przyjechała drużyna Beerschot, która musiała uznać wyższość drużyny Genk, przegrywając spotkanie 3:1.
Ogólnie Genk, zdominowało na własnym stadionie gości, a spotkanie mogło zakończyć się znacznie wyższym wynikiem.
Po spotkaniu ligowym, przyszedł czas na wyjazdowe rewanżowe spotkanie, przeciwko Dinamo Zagreb, które Genk zremisowało i przy wyniku 2:1 z poprzedniego spotkania, awansowało do czwartej rundy Ligi Mistrzów, w której to zmierzy się z Maccabi Haifa.
Braki w drużynach:
Lierse:
Kontuzjowani: Adesanya (Obrońca 0/0), Andreasson (Obrońca 0/0), Carton (Obrońca, 0/0), Gomez (Napastnik 0/0), Vets (Obrońca 0/0)
Genk:
Kontuzjowani: Brak
Zawieszeni: Brak
Wątpliwy Występ: Brak
Dziś wydaje mi się, że bardzo silna ekipa Genk, osiągnie podobny wynik, do tego, który padł na Cristal Arena przeciwko Beerschot, stawiam na 0:3 dla Genk!
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


PSV moim zdaniem zakontraktował bardzo ciekawych graczy, którzy już jutro będą mieli okazję się zaprezentować (Kevin Strootman, Georginio Wijnaldum, Dries Mertens). W przedsezonowych grach PSV prezentowało się całkiem nieźle (min. 3:2 z Middlesbrough, 3:1 z Nottingham Forest, 0:2 z Valencia, 1:1 z Bursaspor). AZ też nieźle w sparingach, ale róznica w tym z jakimi przeciwnikami (min.1:0 z Ergotelis, 3:0 z Kayserispor, 5:0 z AGOVV). Należy dodać również zwycięską potyczkę z 3:1 z Jablonec w el. LE. Teraz kolej na Aalesunds FK. Ale wracamy do ligi. Wątpliwy jest występ amerykańskiego napastnika Jozy&#39;ego Altidore. Napastnik nadal jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji ścięgna udowego. W dalszym ciągu nie ma bramkarzy Joey Didulicy (5/0) oraz Sergio Romero (23/0). Zastąpi ich prawdopodobnie Esteban Alvarado (6/0). PSV w ostatnich latach miało dobrą passę z zespołem AZ Alkmaar.
Ostatnie pięć spotkań
2010-2011: AZ - PSV 0-4
2010-2011: PSV - AZ 3-1
2009-2010: AZ - PSV 1-1
2009-2010: PSV - AZ 1-0
2008-2009: PSV - AZ 2-2​


Myślę, że PSV ma dużo lepszą &amp;quot;paczkę&amp;quot; i w tym sezonie będą bić się o majstra z Ajaxem i Twente. AZ raczej nie nadąży za czołówką. Jutro PSV stać na pewno na strzelenie 2 bramek. Wiadomo teren ciężki, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa
Typ: PSV WIN
Kurs: 2.40
Buk:Bwin

or
Typ: PSV over 1.5 gola
Kurs: 2.10
Buk:Bwin




Tutaj moim zdaniem zbyt duże faworyzowanie przez buków gospodarzy z Hagi. Den Haag już odpadło z LE, nie mogąc się uporać z cypryjską Omonią Nikozja. Z kolei Vitesse mimo braku zapowiadanych głośnych transferów wybornie prezentowało się w sparingach (min. 4:0 Al Shabab, 4:0 AGOVV, 5:1 Oss, 4:0 Jahn Regensburg, 1:0 Augsburg). W Arhnem wiele mówi się, że ten sezon ma być przełomowy i klub włączy się o walkę w górnej części tabeli. W zespole nie ma głośnych nazwisk, ale jest naprawdę zdolna młodzież, która bardzo dobrze wróży na przyszłość. Kurs na Vitesse moim zdaniem zbyt wysoki. Den Haag to już nie ten zespół z poprzedniego sezonu.
Typ: ADO Den Haag - Vitesse Arnhem Handicap 0:2 - Typ Vitesse
Kurs: 1.31
Buk:Bwin

or
Typ: ADO Den Haag - Vitesse Arnhem Handicap 0:1 - Typ Vitesse
Kurs: 1.85
Buk:Bwin
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Dobre typy moim zdaniem kolegi wyżej. PSV jest faworytem w spotkaniu z AZ. Jedynie co trochę niepewności wzbudza, to wypowiedź trenera PSV o tym, że jego drużyna nie jest jeszcze na 100% przygotowana do sezonu. Jakby nie patrzeć to AZ to bardzo ciężki początek, lecz transfery PSV były naprawdę świetnie. Sam ten mecz odpuszczam bo ciekaw jestem formy obu klubów. AZ grało już w LE, PSV jedynie towarzyskie. Może puszczę jakiś live, ale podpisuję się po tym co pisał @ pirelli. PSV na pewno faworytem.
Zgadzam się również z tym, że ADO nie jest aż takim faworytem. ADO osłabione odejściem choćby swojego najlepszego strzelca. Były trener ADO (van der Brom) odszedł właśnie do Vitesse. Van der Brom to była połowa sukcesu ADO. Wiedział jak ich poustawiać, jak ich motywować i myślę się, że teraz wykorzysta to w swoim nowym klubie. +2 na Vitesse dobrym betem na pewno, bo nawet jeżeli ADO wygra jakimś cudem dziś, to nie będzie to wysoka wygrana.
De Graafschap - Ajax
Wcześniej wspominałem, że czekam na kursy strzelców w dzisiejszym spotkaniu. Sightorsson = 2.00 dlatego zagram ten typ. Innym jeszcze ciekawym typem moim zdaniem jest Ajax (-2). Drużyna z Amsterdamu jest bardzo zmobilizowana by dobrze rozpocząć nowy sezon. Jedynie Jan Vertongen, owszem spore osłabienie, nie jest gotowy dziś do gry z podstawowej jedenastki. De Graafschap osłabiło się w okresie transferowym, ciągle nie mają napastnika, zmiana trenera... Do tego bardzo ważny fakt, Ajax nie leży temu rywalowi. Poza tym co wcześniej już grałem, dokładam więc jeszcze:

- De Graafschap - Ajax (-2) 2 @ 3.45 ✅
- Sightorsson strzeli - TAK @ 2.00 ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Westerlo vs Kortrijk 2 (DNB), 2.63 Bet365 2/10 0:0 Zwrot :]
Westerlo w pierwszym spotkaniu zaskoczyło mnie w bardzo negatywny sposób... 0:5 z Clubem Brugge :?: Ok, przegrać to powinni, ale w taki sposób... Słabiutko, ja jednak po sprawdzeniu kadry nie dziwię się. Ekipa Westerlo w tej chwili to przeplatanie młodych zawodników (19-22 lata) oraz bardzo doświadczonych (33+). Głównie tacy zawodnicy grają u dzisiejszych gospodarzy. Westerlo w tym sezonie wzmocniło się małą ilością zawodników: De Greef z Anderlechtu (19 l. obrońca) oraz Ngolok z Denderu (22 l. pomocnik). Westerlo głównie stawia na obtonę i to ich zgubiło w meczu z Clubem Brugge. Obrona dziurawa :!: I wątpię by dzisiaj się poukładali przeciwko Kortrijk. Goście wręcz przeciwnie nacisk kładą na atak, a i w oknie transferowym nie próżnowali: N&#39;For i Vandenbroeck z Zulte, Zukanović z Eupen, N&#39;Diaye (Caen II), Czvitckovicks (Debrecen), Joseph-Monrose (Lens II). Jak widać wykorzystali wyprzedaż z Zulte kupując dwóch dość wartościowych zawodników jak i z rezerw francuskich ekip. Myślę, że to dobre posunięcie w dodatku są lepiej poukładani. Westerlo niezbyt dawało sobie radę w towarzyskich pojedynkach, a Kortrijk wręcz przeciwnie. Poza tym gospodarze muszą najpierw ułożyć zespół, a póki co młodzi przeplatani ze starszymi zawodnikami zawodzą i dzisiaj nie powinno być inaczej. Ja widzę pierwsze solidne value w tym sezonie i to na DNB :!: Na pewno warto zaryzykować na singlu :!:
Powodzenia ;)
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : pilka nozna, Holandia Ekstraklasa
spotkanie : Graafschap - Ajax
typ: Ajax (-1)
kurs: 1,70
Buk : BWIN
analiza:
Dzis po poludniu a konkretnie o 14:30 zespol Graafschap podejmie u siebie faworyta do mistrzostwa Ajax Amsterdam. Jak wazne jest aby zaczac sezon od wygranej (najlepiej wysokiej i w dobrym stylu) Ajax wie na pewno. Wygrana na poczatku sezonu daje duzy podmuch wiatru na kolejne spotkania.De Graafschap to zespol waleczny. Braki techniczne nadrabiaja ambtina i ostra walka w polu. Ajax jednak ma kasowych graczy jak na poziom ligi holenderskiej i powinien ten emcz wygrac w wcuglach, ponad jedna bramka. Oczekuje, ze Ajax zagra dwoma ofensywnymi srodkowymi pomocnikami co stworzy mozliwosc wykreowania wielu sytuacji podbramkowych. W poprzednim sezonie Ajax na boisku Graafschapu wygral 5-0 czyli dzis ten wynik jest jak najbardziej do powtorzenia.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
NAC Breda - FC Twente ✅
Szukam, czytam, śledzę i coraz bardziej dochodzę do wniosku, że Twente będzie miało dziś bardzo ciężko. Zacznijmy może od tego, że Twente w meczu z Ajaksem nic nie pokazało. Jedyną bardzo pozytywnie wyróżniającą się osobą był Ruiz. Ajax w drugiej połowie zagrał na pół gwizdka, myślami będąc już w pierwszej kolejce Eredivisie. Twente 2 możliwości, 2 bramki a później autobus.
Dziś w drużynie z Enschede nie zagrają; Nikolay Mihaylov (pierwszy bramkarz), Douglas (zawieszony) i Nacer Chadli (kontuzja). Ruiz zagra, lecz nie wiadomo czy da radę całe spotkanie, ponieważ podobno znów w piątkowym treningu narzekał na ból.
NAC zagra jedynie bez Zonnevelda. Drużyna z Bredy potrafi u siebie pokazać charakter, na co dobrym przykładem są wyniki z poprzedniego sezonu np z; Twente (2-1), PSV (4-2) czy Utrecht (3-1).
Nie zagram dziś na czysty win czy 1x NAC, co też biorę pod uwagę, ale wolę pośledzić pierwszy mecz tych drużyn. Wybrałem inne ciekawe opcje moim zdaniem:
- NAC (2-0) - Twente 1 @ 1.40 ✅
- Liczba bramek w pierwszej połowie: under 1,5 @ 1.45 ✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Podsumowanie ostatniej kolejki
Będzie to osobny temat, ponieważ wtedy wszystko będzie łatwo i szybko znaleźć. Będę starał się wrzucać tutaj co tydzień podsumowanie ostatniej kolejki Eredivisie. Oczywiście jest to temat wspólny, więc jeżeli ktoś będzie chciał się podzielić sprawozdaniem/analizą ostatnich spotkań z Belgii czy Holandii to tutaj będzie na to odpowiednie miejsce.
Podsumowanie 1. kolejki Eredivisie
ADO - Vitesse 0:0
Mecz bez fajerwerków na co wskazuje wynik. ADO przeważało, lecz nic nadzwyczajnego nie pokazało. Odejście ważnych zawodników pokazało, że ADO nie będzie mieć w tym sezonie tak łatwo. Teraz spekuluje się ciągle o odejściu Derijcka, Immersa i Toonstry. W drugiej kolejce drużyna z Hagi mierzy się z Groningen i tutaj w roli faworyta widzę zdecydowanie Groningen.
Vitesse pokazało się z gorszej strony niż ADO. Mało ofensywnych akcji. Piłkarze trenera van der Broma skupili się bardziej na obronie i taktyce, co wyszło im dobrze. Spodziewam się, że ta drużyna trochę się rozkręci, ale wzmocnienia są potrzebne. Vitesse w przyszłej kolejce nie ma silnego rywala (VVV Venlo), więc jeżeli piłkarze na własnym boisku bardziej zmotywują się do gry, to powinny być łatwe punkty.
De Graafschap - Ajax 1:4
Pierwsze 20 minut należało do Superboeren, którzy próbowali grać pressingiem. Ciężko jednak grać długo pressingiem przeciwko amsterdamskiej drużynie, więc szybko bańka pękła. Ajax się nie namęczył i gole przyszły łatwiej niż powinny. Świetne zawody Sulejmaniego, ładnie piłki zagrywał Eriksen, bardzo poprawnie Boerigter. Frank de Boer może być zadowolony, a za tydzień powróci do gry już Jan Vertonghen. To bardzo ważny zawodnik w drużynie z Amsterdamu. Za tydzień konfrontacja z Heerenveen na którą się wybieram, więc liczę na dobre widowisko i pewną wygraną. Tak zapewne będzie, więc ponownie jakieś handi do rozważenia.
Waleczne De Graafschap nie wytrzymało tempa i w drugiej połowie całkowicie spuchło. Ta drużyna nie jest jeszcze do końca poukładana. Brakuje dobrego napastnika. Myślę, że od czasu do czasu będą potrafili pozytywnie zaskoczyć, bo wola walki jest, brakuje jedynie trochę umiejętności.
AZ - PSV 3:1
Świetne AZ ! Ta drużyna namiesza w tym sezonie. Top-3? Myślę, że jest to bardzo możliwe. Trener Verbeek ponownie świetnie przygotował swoich zawodników do nowego sezonu. Była waleczność, świetne akcje, trochę szczęścia również, lecz AZ pokaże w tym sezonie nie raz jak groźną jest drużyną. Za tydzień zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek z Twente, tutaj nie będę obstawiał, ale obejrzę ten mecz z wielką przyjemnością.
PSV... obawy o których pisałem w pierwszej kolejce się sprawdziły. PSV nie jest jeszcze do końca przygotowane do nowego sezonu. Wielkie transfery, na papierze bardzo mocna drużyna, ale to jeszcze nie to. Myślę, że PSV jeszcze zacznie grać swoje, ale pytanie czy nastąpi to od przyszłego tygodnia czy miesiąca? Jest to jednak bardzo groźna drużyna, która na pewno będzie ciężkim rywalem w walce o mistrza.

Excelsior - Feyenoord 0:2

Spodziewałem się więcej po Excelsiorze. Feyenoord nie jest jeszcze w dobrej formie, bardzo się zdziwiłem, że Feyenoord na pół obrotach i z tak osłabiona kadrą bez większego problemu poradził sobie z młodszym bratem. Excelsior będzie miał bardzo ciężko w tym sezonie. Bardzo niepewna gra bramkarza, defensywa popełniająca spore błędy... gdyby Excelsior grał z AZ, Ajaksem czy innym Twente, w tym meczu mogło by być śmiało 5/6-0 dla drużyny przyjezdnej. Excelsior w drugiej kolejce zagra na wyjeździe z NEC i pewnie postawię na drużynę z Nijmegen. Feyenoord podejmie u siebie Rodę i tutaj jeszcze nie mam żadnego pomysłu.
Roda JC - Groningen 2:1
To spotkanie opisałem troszkę w zapowiedzi drugiej kolejki. Bardzo pechowe Groningen, które w pierwszej połowie powinno prowadzić 3/4-0. Tak się jednak nie stało i przypadkowe bramki Rody (która grała w 10 od 15 minuty chyba) sprawiły, że drużyna z Kerkrade wygrała. Przypadek przy pracy, inaczej tego nazwać nie można i za tydzień śmiało gram na Groningen.
Co do reszty spotkań to trochę za mało widziałem by się wypowiadać. RKC pokazała się z dobrej strony w meczu z Heraclesem. Beniaminek zasłużył na 3 punkty, ale tak się nie stało. Twente ponownie 1-0 (dość standardowy wynik tej drużyny, wystarczy popatrzeć na jej wyniki w poprzednim sezonie czy dwa sezony temu), ale 3 punkty są. Bardzo słaby Utrecht. Spore straty kadrowe, drużyna jeszcze nie przygotowana do sezonu, więc na razie jeżeli będę stawiał to tylko przeciwko niej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom