>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Eredivisie/3. kolejka Jupiler Pro League (10-12.08.2012)

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik



Rozpoczyna się batalia w Eredivisie. Ajax po oknie transferowym wydaje się być nieco osłabiony, natomiast mocno w tym sezonie będzie wyglądało PSV - pozyskanie van Bommela to był strzał w 10tkę.
W Jupiler Pro League po dwóch pierwszych kolejkach widać miszmasz. To potrwa jeszcze przez co najmniej 3-4 kolejki póki wszyscy się nie wdrożą w sezon. Jedyną ekipą, która radzi sobie jak powinna jest Club Brugge. Anderlecht przeciętnie, Krtrijk i Zulte bardz dobrze, ciekawe jak im pójdzie dalej. Zulte teraz zmierzy się z Germinalem, będzie to ciekawy mecz, choć moim zdaniem ekipa Essevee powinna podołać zadaniu i pokonać póki co słaby spisujący się Beerschot. Na pewno Standard i Gent powinny się ocknąć oraz ekipa Cercle, choć z Fiołkami łatwo nie będzie. (Benek 22)
Zapraszam! Niebawem zapowiedzi, prognozy, mini skarb kibica.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Mini skarb kibica - tutaj (18 opisanych drużyn - komplet).
Informacje o transferach (plus krótki opis, czy zespół zyskał, czy stracił ma sile) i okresie przygotowawczym (wyniki sparingów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
3. kolejka Jupiler Pro League (10-12.08.2012)
Już jutro inauguracja 3 kolejki Jupiler League. W meczu otwierającym sportowe emocje w Belgi zmierzy się Standard Liege z Waasland-Beveren. Goście w defensywie popełniają sporo błędów i mogą mówić o sporym szczęściu, że ugrali w ostatnim spotkaniu remis. Poprzedni rywal - Mechelen okazał się bardzo łaskawy nie trafiając z metra do pustej bramki. Teraz wydawałoby się przeciwnik nieco bardziej wymagający. Jednak obecnie widać dużą dysproporcje między ambicjami Standardu Liege a ich stylem gry. Jeśli nie poprawią gry w ataku to mogą mieć problem nawet ze sforsowaniem defensywy Waasland. Czy gospodarzom uda się wreszcie strzelić pierwszą bramkę w tym sezonie..? Jak nie teraz to kiedy...?
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Willem II Tilburg - NAC Breda
Inauguracja sezonu Eredivisie dzisiaj odbędzie się wieczorem w Tilburgu. Zespół Willem II po sezonie gry w 2 lidze wraca na salony i oczywiście podstawowe zadanie przed podopiecznymi Streppela to zadomowić się w Eredivisie na dłużej. Willem wygrało walkę w PO i ostatecznie, chyba trochę niespodziewanie awansowało do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii. Jednak druga część sezonu w Jupiler Leaguer w wykonaniu piłkarzy Tilburga była bardzo dobra, co zaowocowało oczywiście awansem. Wraz z rozpoczęciem sezonu do Tilburga przyszło kilku nowych graczy (min. Marc Höcher - był na wypożyczeniu, definitywnie pozyskany z Den Haag, Jordens Peters (O 27/0) - pozyskany z Den Bosch, Philipp Haastrup (O 29/4) - pozyskany z Helmond, Kevin Brands (P 29/9) - pozyskany z Telstar, Gaby Jallo - który furory z Vitesse raczej nie zrobił). Nazwiska pozyskanych graczy Willem raczej nie powalają na kolana, głównie są to piłkarze, którzy się jakoś wyróżniali w Jupiler League.
Wiadomo to jest początek sezonu i tak na prawdę nie wiadomo jeszcze czego można się spodziewać po każdej z ekip. Tak czy inaczej Willem raczej będzie okupowało dolną część tabeli i możliwe, że będzie walczyło o utrzymanie. To jest początek, więc pożyjemy zobaczymy.
Jeśli chodzi o zespół NAC Breda, to w poprzednim sezonie bardzo słabo - dopiero 13 lokata. Ten sezon raczej nie zapowiada się Zespół się poważnie osłabił. Odeszli tacy gracze jak: Donny Gorter (O 22/2), Ömer Bayram (N 30/5), Robbert Schilder (P 32/6). W zamian pozyskano takich graczy jak Looms, Leugers czy Hadouir. Breda w poprzednim sezonie miała problemy finansowe, teraz też sprzedano kilku ważnych graczy. Tak więc ten sezon chyba zapowiada się raczej marnie.
Porównując oba zespoły kadrowo chyba lepiej jednak wygląda Breda, ale Willem jest w stanie spokojnie się utrzymać w Eredivisie. Patrząc po meczach kontrolnych to Willem zagrał nieźle z greckim Olympiakosem przegrywając 2:3 oraz zremisował 1:1 z cypryjską Omonią Nikozja. Oba wyniki wcale beniaminkowi Eredivisie hańby nie przynoszą.
NAC Breda z kolei rozegrał mecze z drużynami z Holandii (wygrywając po 1:0 z MVV oraz Zwolle) + okazałe zwycięstwa z 4:1 z Cercle Brugge z Belgii. Breda przegrała także 2:1 ze Spartą Rotterdam. Jednak mecze sparingowe nie do końca powinny być wyznacznikiem możliwości czy formy obu drużyn.
Ostatnia historia spotkań pomiędzy obiema ekipami zdecydowanie na korzyść NAC Breda (5 spotkań i 5 zwycięstw Bredy). Dzisiaj jednak zespół gospodarzy będzie chciał się za wszelką cenę zrewanżować. Pierwszy mecz w sezonie, na trybunach w Tilburgu zapewne zobaczymy komplet, bo to przecież pierwszy mecz po powrocie do elity. NAC wydaje się, że w tym sezonie będzie jeszcze słabsze niżeli w poprzednim (13 miejsce). Licze po cichu na gospodarzy, ewentualnie podział punktów.
Willem II DNB @1.85
 
omerta 968

omerta

Użytkownik

Willem II Tilburg - NAC Breda
Inauguracja sezonu 2012/2013 w Tilburgu i od razu lokalne derby prowincji Brabancja Północna. Faworyta spotkaniu Willem II - NAC nie ma, bo trudno przewidzieć na co stać aktualnie oba zespoły. Ja mimo wszystko nieco większe szansę daję Królewskim, bo wracają do Eredivisie, grają u siebie, a ponadto często drużyny w roli beniaminka zaskakują na początku in plus. To nie wszystko, bo trener Jurgen Streppel ma dziś do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, czego nie można powiedzieć o rywalach. Przypomnę, że Willem II doznał dwóch osłabień w formacji defensywnej (odszedł Arjan Swinkels - wychowanek klubu i kapitan) i jestem ciekaw jak zaprezentuje się nowy blok obrony, tym bardziej, że tylko Mitchell Piqué ma całkiem spore doświadczenie w Eredivisie (ponad 100 meczów). Opiekun NAC dysponuje w tym sezonie bardzo wąską kadrą, głównie opartą na młodych piłkarzach. W dodatku dziś nie będzie mógł skorzystać z dwóch - Stevena Edwardsa (defensywny pomocnik) i Matsa Seuntjesa (napastnik), a także Mike&#39;a Zonnevelda (lewy obrońca, cały czas kontuzjowany). Pod znakiem zapytania stoi również występ wypożyczonego z Twente Enschede Thilo Leugersa (lewy obrońca), ale mając w pamięci grę młodego Niemca w barwach Tukkers, to w moim odczuciu nie prezentował się najlepiej. John Karelse zdaje sobie sprawę, że czeka go bardzo trudny rok. Odejście ośmiu piłkarzy grających w podstawowym składzie musi dać się we znaki. Motywacji obu drużynom na pewno nie zabraknie, bo to pojedynek derbowy. Ja jednak uważam, że więcej do zaoferowania ma ekipa Willem II, choć nie zdziwię się, jeśli w meczu tym padnie remis, stąd typ asekuracyjny (triumf Królewskich z opcją zwrotu). Widzę, że z taką samą propozycją wyszedł pirelli i w pełni go popieram.
Typ: Willem II (draw no bet) @ 1.85 (bwin)
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Waalwijk-PSV

PSV to chyba pewniak na tę kolejke w Holandii , bardzo dobre transfery, wszystko się wydaje poukładane na tip top co moglismy obserwować niedawno w potyczce z Ajaxem na terenie Ajaxu wygranym opczywiscie przez PSV 4:2.Na moje strata 7 podstawowych graczy w Waalwijk da się we znaki konfrontując się z drużyną która aspiruje do korony mistrzowskiej.Niestety nie złapałem po 1,5 ,ale 1,45 też wydaje się jak najbardziej wart gry.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Willem II - NAC
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek inaugurujący nowy sezon ligowy w Holenderskiej Eredivisie w którym to zmierzą się gospodarz zespół Willem II z NAC Breda. Gospodarze tego spotkania wywalczyli sobie awans z II ligi po przez występy w rundzie play off. Podczas spotkań towarzyskich przygotowujących do nowego sezonu ekipa Willem II niczego szczególnego nie pokazała przegrywając 4:1 z Tureckim Tranzospor po czym przegrali 1:0 z Belgijskim Eendracht Aalst które gra w II lidze i ostatnia porażka 1:0 z innym Belgijskim klubem Lierse. Wcześnie jeszcze dzisiejsi gospodarze wygrali 0:3 z zespołem LONGA który jednak występuje w Eerste Kalsse (w hierarchii klubowej odpowiednik 5 ligi). Goście natomiast od dłuższego czasu występują w najwyższej klasie rozgrywkowej Holenderskiej piłki klubowej nie wyróżniając się szczególnie lecz swobodnie się utrzymują będąc już ogranym zespołem walczącym co sezon o pozostanie w lidze. Powracając jeszcze do dzisiejszego pojedynku spojrzałem na historię ostatnich pojedynków po między w/w zespołami rozegranymi u dzisiejszych gospodarzy i tak w 3 ostatnich pojedynkach 3x zwyciężyli goście! Reasumując i tym razem pobieram wygraną gości.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Standard vs Waasland o2.5, 1.65 Bwin 2/10 ✅ jak w masło 3:1.
Krótko:
- Standard powinien zmieść beniaminka, są o co najmniej klasę lepszą ekipą.
- Słaba forma na początku sezonu, teraz pora się odkuć i to z nawiązką, dla kibiców i dla siebie, by zwiększyć morale.
- Goście będą walczyć o utrzymanie, nie jest to zespół mocny.
- Standard miszmasz w transferach w okienku. Pora jednak by się aktualny zespół zgrał ze sobą. Tak jak sporo sprzedali, tak też nie żałowali :!:
- Moim zdaniem o2.5 najlepszy bet w tym meczu. Sam Standard powinien pokryć tę linię.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
omerta 968

omerta

Użytkownik
Willem II traci bramkę w samej końcówce (piękne uderzenie 35-letniego Anthony&#39;ego Lurlinga), ale remis z przebiegu całego meczu, to sprawiedliwy wynik. W barwach Królewskich bardzo przyzwoicie na prawej stronie prezentował się wychowanek ekipy z Tilburga Virgil Misidjan (ogromny potencjał, pewnie za rok trafi do Twente/PSV), który zaliczył asystę.
Kolejne propozycje - tym razem na sobotę.

RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Egzekucja na Mandemakers Stadion? PSV w roli kata? Wszystko na to wskazuje. Boeren tydzień temu pokazali futbol, którego możemy się spodziewać w holenderskiej ekstraklasie. Ofensywny, techniczny, efektowny dla oka, ale przede wszystkim skuteczny. Triumf w meczu o superpuchar Holandii z Ajaksem (4-2), to według mnie początek sukcesów zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata (mimo, iż rywal był osłabiony). W Waalwijk Boeren będą musieli sobie radzić bez dwóch piłkarzy - Toivonena (dwa gole w starciu z Ajaksem) i Engelaara (nie grał), ale biorąc pod uwagę szeroką kadrę PSV, ich absencja (nawet Szweda) nie powinna stanowić problemu. Tym bardziej, że nie ma co sugerować się pozycją Żółto-niebieskich w minionym sezonie (wysoka, 9. lokata), bo RKC opuściło siedmiu podstawowych piłkarzy (ucierpiała przede wszystkim ofensywa) i obecna kadra odstaje - przynajmniej ja tak to widzę, choć to oczywiście zweryfikują rozgrywki ligowe. Ponadto RKC zagra bez napastników (Barroilheta i Janssena) i defensywnego pomocnika (Jungschlägera), od którego w tym sezonie ma wiele zależeć. Wydaję mi się, że PSV będzie chciał rozpocząć występy w Eredivisie od mocnego uderzenia. W sezonie 2011/2012 RKC było wymagającym rywalem dla PSV. Teraz tak nie będzie. Jestem pewien, że zobaczymy dobry mecz w wykonaniu Boeren i skuteczność, której nie zabrakło w spotkaniu z Ajaksem.
Typy:
PSV over 1,5 @ 1.40 (sportingbet)
PSV over 2,5 @ 2.50 (sportingbet)


Roda JC Kerkrade - FC Zwolle
Mecz w Kerkrade, w którym liczę na co najmniej trzy trafienia - moim zdaniem będzie ich więcej. Jak zaznaczyłem w mini skarbie kibica, Roda JC straciła czterech podstawowych piłkarzy - Kieszka, Vukovica, Vormera i najlepszego strzelca - Junkera, czyli każda formacja została nadszarpnięta. Polskiego bramkarza zastąpi Prus, do którego nie mam przekonania i uważam, że może być bardzo słabym punktem Górników. FC Zwolle straciło skutecznego napastnika Maachiego (18 goli), a trener beniaminka wierzy, że strzelecki instynkt zaprezentują Pluim, a także Benson. Przypomnę, że Duma Południa w poprzednim sezonie straciła 70 bramek, a defensywy latem tego roku nie wzmocniła (są nowi - Tamata i Kadar, ale ich postawa, to niewiadoma). W sobotę gospodarze zagrają bez dwóch podstawowych piłkarzy - Delorge&#39;a (pomocnik) i Wielaerta (stoper), co nie wróży nic dobrego. Ale w trudnej sytuacji nie są osamotnieni, bo goście do Kerkrade zawitają bez Boera (bramkarza), Olijve&#39;a (defensywny pomocnik) i Slota (mózg drużyny). Jedni i drudzy z kłopotami w defensywie i daje mi to do myślenia. FC Zwolle nie ma nic do stracenia, a przy obecnej sytuacji Rody JC, beniaminek może poczuć szansę i w moim odczuciu nie skupi się na defensywie, przeciwnie - będzie chciał zaskoczyć.
Typ: over 2,5 @ 1.70 (unibet)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
RKC Waalwijk(+1) - PSV Eindhoven 2 @ 1,74
O tym spotkaniu zostalo juz wiele napisane, nic dodac nic ujac. PSV mocna, solidna ekipa jak co roku, choc tym razem sa wedlug mnie glownym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Holandii. Nie zagra Toivonen, jest to strata, lecz mysle, ze Advocaat zaradzi temu i zobaczymy kolejny swietny mecz w wykonaniu jego podopiecznych. Kurs 1,45 w tym momencie troszke niski jak dla mnie, a sugerujac sie meczem z Ajaxem wygranym 4:2 sadze, ze PSV jest w stanie wygrac 2 bramkami z nieco gorszym zespolem niz stoleczna druzyna. Mam nadzieje, ze PSV nas nie zaskoczy i zobaczymy fajny mecz z wysoka wygrana ????
Kortrijk - Charleroi 1 @ 1,63
Jutro o godzinie 20:00 zapowiada sie dosc ciekawy mecz pomiedzy druzyna Kortijk a Charleroi. Zacznijmy moze od przyjezdnych... Jest to beniaminek, ktory w 2 pierwszych meczach nic nie osiagnal, przegrana z Mechelen i Club Brugge, niestety jak dla nich dzis zapowiada sie takze 3 porazka. Kortijk dosc mocno zaczeli sezon, remis z Anderlechtem i wygrana na wyjezdzie z Club Brugge. Ogladalem ich mecz z Anderlechtem, ciezko sie gra na tym terenie, kibice tworza super klimat, atmosfera super, ktora bardzo pomaga gospodarzom. Fiolki nie wykorzystaly karnego, przewazali, ale nic nie wyniklo.. Courtrai zaskoczylo z kontry i bylo 1-0.. Dzis rywal o wiele, wiele slabszy, nie spodziewam sie innego wyniku niz wygrana Kortrijku, graja u siebie, solidni, skuteczni raczej tez, czego chciec wiecej? Tylko 3 punkty! ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Nic nie gram w pierwszej kolejce, a przyglądam się jedynie. Co do spotkania RKC - PSV... oczywiście PSV w roli wielkiego faworyta, ale nie sugerujcie się spotkaniem z Ajaksem, bo ten mecz niczego nie wskazuje. Ajax nie dość, że zagrał bez kilku podstawowych zawodników, to bardzo słabo i bez motywacji. Mecz ligowy to całkowicie inna bajka. Oczywiście, że jakakolwiek strata punktów przez PSV byłaby niespodzianką, ale czy będzie rzeźnia w Waalwijk? Nie wydaję mi się. RKC to nie jest drużyna do bicia.
W spotkaniu Ajaksu z AZ fajną opcją jest obie strzelą lub jakiś over. Ani jedna ani druga drużyna nie jest jeszcze w optymalnej formie i mają problemy w obronie. Ajax zagra prawdopodobnie ponownie z bardzo słabym Blindem w środku defensywy a to gwarancja na gole dla rywala. Siły ofensywne dwóch drużyn są jednak dobre. W Ajaksie ma zadebiutować w niedzielę nowy skrzydłowy - Sana.
Co do innych spotkań to ciężko coś powiedzieć, może poza tym, że Heerenveen jest bardzo osłabione. Heerenveen - NEC x2? Całkiem możliwe. Narsigh i Dost sprzedani. Aissaidi bliski przejścia do Ajaksu...kto ma tam strzelać bramki?
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Jeszcze kilka słów odnośnie meczu z udziałem PSV. Ja jestem tego zdania, że Dick Advocaat, to odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Ma ogromne doświadczenie, prowadził reprezentacje i kluby, to powinno zaowocować. Z Rosją mu się nie udało, dlatego do pracy w Eindhoven zmobilizuje się jeszcze bardziej, by pokazać swoją klasę. W piłce klubowej potrafi odnaleźć się świetnie, o czym świadczą sukcesy z Zenitem (mistrzostwo kraju, superpuchar Rosji, puchar UEFA i superpuchar). Tam miał świetne warunki, w swoim rodzimy kraju również, bo tak mocnego zespołu jak Boeren, to w obecnym sezonie nie ma. W poprzednim PSV przegrał walkę o mistrzostwo. O porażce wówczas drużyny prowadzonej przez Freda Ruttena (później - od marca przez Phillipa Cocu) zadecydowały wpadki w meczach wyjazdowych (u siebie byli najlepszą ekipą w lidze). Poza domem wygrali tylko sześć spotkań i w tej klasyfikacji do Ajaksu stracili aż 13 oczek. Dodam również, że wpadki zaliczyli między innymi właśnie w Waalwijk. Myślę, że zawodnicy PSV wiedzą o co grają i dziś nie zawiodą, bo na mistrzostwo Holandii Boeren czekają kilka lat (ostatni raz triumfowali w sezonie 2007/2008). Mecz o 18.45 na Polsacie Sport.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Odnośnie tego co napisałeś ,żeby nie sugerować się meczem PSV z Ajaxem w superpucharze to może i zgodzę się z Tobą po części.Jeden wyjątek to akurat myślę ,że Ajax był zmotywowany w tym meczu.
Gdyby nie był to spotkanie nie byłoby tak nerwowe.Było mnóstwo spięć,słownych utarczek,złośliwości.W niektórych momentach piłkarze skakali sobie do gardeł.
Ja będę typował jednak win PSV w w handicapie,ponieważ zespół ten zaprezentował sie znakomicie w test meczach przed sezonem,wygrywając między innymi bezdyskusyjnie Polish Masters.
Przy całym szacunku to zespół RKC nie dorasta do pięt klubowi z Eindhoven i pewnie polegnie wysoko.Z drugiej strony to początek rozgrywek i czasem mecze ligowe a sparingi to zupełnie inna bajka.
Nic nie gram w pierwszej kolejce, a przyglądam się jedynie. Co do spotkania RKC - PSV... oczywiście PSV w roli wielkiego faworyta, ale nie sugerujcie się spotkaniem z Ajaksem, bo ten mecz niczego nie wskazuje. Ajax nie dość, że zagrał bez kilku podstawowych zawodników, to bardzo słabo i bez motywacji. Mecz ligowy to całkowicie inna bajka. Oczywiście, że jakakolwiek strata punktów przez PSV byłaby niespodzianką, ale czy będzie rzeźnia w Waalwijk? Nie wydaję mi się. RKC to nie jest drużyna do bicia.

W spotkaniu Ajaksu z AZ fajną opcją jest obie strzelą lub jakiś over. Ani jedna ani druga drużyna nie jest jeszcze w optymalnej formie i mają problemy w obronie. Ajax zagra prawdopodobnie ponownie z bardzo słabym Blindem w środku defensywy a to gwarancja na gole dla rywala. Siły ofensywne dwóch drużyn są jednak dobre. W Ajaksie ma zadebiutować w niedzielę nowy skrzydłowy - Sana.

Co do innych spotkań to ciężko coś powiedzieć, może poza tym, że Heerenveen jest bardzo osłabione. Heerenveen - NEC x2? Całkiem możliwe. Narsigh i Dost sprzedani. Aissaidi bliski przejścia do Ajaksu...kto ma tam strzelać bramki?
 
omerta 968

omerta

Użytkownik

Heracles Almelo - VVV Venlo
Jeszcze jedna propozycja na dzisiaj. W ostatnim sobotnim meczu Heracles zmierzy się z VVV-Venlo i wbrew pozorom, według mnie wcale tego spotkania nie wygra pewnie, bo liczę na dobrą postawę gości. Aktualna kadra The Good Old nie wygląda w gruncie rzeczy słabiej niż rok temu. Nie ma już w klubie kilku piłkarzy, ale głównie tych, którzy byli zbyt słabi, aby dalej występować w Eredivisie. Są nowi, mający coś do udowodnienia i również ambicje - będą chcieli się też pokazać z dobrej strony. Dziś co prawda w szeregach VVV-Venlo zabraknie dwóch podstawowych zawodników (Yoshidy oraz Maguire&#39;a kolejno obrońcy i ofensywnego pomocnika), ale atak prezentuje się w miarę pozytywnie. Z kolei dużą niewiadomą będzie postawa formacji defensywnej Heraklesa, bo przypomnę, że z ekipą pożegnało się trzech kluczowych obrońców (Looms, Breukers i van der Linden) i moim zdaniem gra nowych piłkarzy (Veldmate&#39;a, Koendersa i Paljica) może być słabym punktem zespołu. Uważam, że w tym przypadku będziemy świadkami braku zgrania. Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż Heraclieden nie zagrają w najmocniejszym składzie (brak Vujicevica, szalenie ważnego pomocnika) i to przyjezdni powinni wykorzystać. Nie stoją na straconej pozycji, mogą powalczyć, nawet sprawić niespodziankę. Kurs 1.70 na to, że VVV-Venlo zdobędzie bramkę, mnie osobiście satysfakcjonuje.
Typ: VVV-Venlo strzeli bramkę @ 1.70 (Betsson)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sporo o Eredivisie, w takim razie pora na Jupiler Pro League:
Kortrijk vs Charleroi o2.5, 1.72 Pinn 3/10 ⛔ 0:1 pierwsza wpadka sezonu ;)
Pójdę dalej tą samą ścieżką co na początku sezonu. Póki co 3/3 overy, więc kontynuujemy serię. W tym meczu zapowiada się czysta wygrana gospodarzy, z resztą tak też typuje ArQuisek, ja jednak wciąż uważam na 1x2 i wolę zagrać w mojej opinii bezpieczną opcję i poszaleję znowu z overem. Kurs na ten bet jest znowu bardzo fajny, osobiście spodziewałem się coś ok. 1.50-55, stąd 1.72 w Pinnku to już value. Kortrijk jak wspominałem w ubiegłym tygodniu to ekipa defensywna licząca na kontry. W meczu przeciwko Cercle zagrali słabiutką pierwszą część co odzwierciedla rezultat (1:0). W drugiej natomiast po 55 minucie ruszyli do gry. Zdobyli dwa gole i wygrali. Jeśli dzisiaj od początku tak zagrają to rozniosą Charleroi w pył. Gospodarze dzisiaj w pełnym składzie. Cherleroi to będą prawdopodobnie chłopaki do bicia. Choć w ostatniej kolejce bliscy byli remisu, to wciąż widzę w nich ekipę słabą i walczącą w tym roku o utrzymanie. H2H na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Moim zdaniem over wpadnie na spokojnie, już po połowie będą 2 gole strzelone. Charleroi na pewno się odsłoni i przy którymś z ataków również powinni coś ustrzelić. Wynik, który ja przewiduję to 3/4:0/1.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jak widać ani nie było egzekucji, ani handi, ani nawet punktów PSV. Zaskoczenie, jak najbardziej. Ale to wskazuje o tym co pisałem, że formy PSV nie ma co oceniać po spotkaniu z Ajaksem. Jak widać PSV nie jest jeszcze tak daleko jak co niektórzy się tego spodziewali. Początek zabawy a już taka niespodzianka, zapowiada się ciekawy sezon ! ????
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Typy 2/4, sukces połowiczny, dla mnie brak.
Oglądałem mecz RKC - PSV i byłem w szoku widząc tak dysponowanych Boeren. Ilość błędów popełnionych przez piłkarzy z Eindhoven była przerażająca. Gol samobójczy Boumy, to raz. Dwa, to pomyłka van Bommela przed polem karnym oraz brak zdecydowania Hutchinsona i Marcelo. Na koniec gapiostwo byłego obrońcy Wisły - trzy. Brazylijczyk tydzień temu też zaliczył swojaka. Może konieczne będą zmiany w defensywie. Powrót Bułgara Manoleva na prawą stronę oraz Derijcka na środek, który w przeciwieństwie do Boumy potrafi wyprowadzić piłkę i nie popełnia aż tylu błędów. Marcelo po takim spotkaniu również mógłby odpocząć, młody Jørgensen powinien sobie poradzić. Defensywa zaliczyła fatalny mecz, ale i atak rozczarował. Narsingh niewidoczny, Mertens ściągnięty po I połowie, Lens bez rewelacji mimo bramki, Wijnaldum złapał kontuzję. Wygląda na to, że brak Szweda Toivonena okazał się aż nadto widoczny. Dla RKC brawa, bo wbrew moim przewidywaniom zaprezentowali się naprawdę dobrze, na tyle dobrze, by pokonać żenująco prezentujące się PSV.
W Kerkrade zabrakło bramki. Beniaminek zgodnie z planem nie przestraszył się rywala (bo i nie było kogo) i zdobył pierwszy punkt w tym sezonie. W bramce Rody JC nieoczekiwanie wystąpił Kurto, a nie Prus. Typ na trafienie VVV-Venlo wszedł i to jedyny pozytyw dzisiejszego dnia.
Niebawem typy na niedzielę.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik

Twente Enschede - FC Groningen
Jeden z przegranych poprzedniego sezonu, zespół Twente w niedzielę wystąpi po raz pierwszy przed własną publicznością w tym sezonie. Rywalem Tukkers będzie FC Groningen, które na dzień dobry może wrócić na północ Holandii z bagażem kilku bramek. Uważam, że będzie to jednostronny mecz, w którym dominować będą gospodarze. Na samym początku rozgrywek ekipa z Enschede nie ma problemów kadrowych, a to ważne by w przyzwoitym stylu wejść w sezon. Wszyscy podstawowi piłkarze są gotowi do gry. Podopieczni angielskiego szkoleniowca mają już cztery oficjalne spotkania za sobą - oczywiście w Lidze Europejskiej. Wyniki tych gier: Inter Turku (1-1, 5-0) i Mlada Bolesław (2-0, 2-0), co dało pewny awans do IV rundy. Pierwsze mecze dopiero 23 sierpnia, więc mobilizacja na inaugurację ligi musi być ogromna. Nowi zawodnicy zdążyli się zaprezentować z dobrej strony - Schilder (dwa gole) oraz Tadic (dwa trafienia i tyle samo asyst), ci wpisali się już na listę strzelców. Do FC Gronigen (zgodnie z tym o czym wspomniałem w skarbie kibica) dołączyło wielu zawodników i sam jestem ciekaw, czy zespół Maaskanta od razu złapie właściwy rytm. W Enschede nie zagrają van Moorsel i de Leeuw, a więc ci, na których najbardziej liczono pod względem ofensywy. Wystąpić nie mogą również podstawowi boczni obrońc (Kappelhof i Burnet), co w konfrontacji z Twente może skończyć się bardzo źle. Tukkers w ostatnich trzech meczach na własnym obiekcie z FC Groningen, aplikowało rywalom po cztery bramki. Uważam, że warto zaryzykować, iż teraz będzie podobnie.
Typ: Twente over 2,5 @ 2.10 (Sportingbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Heerenveen - NEC Nijmegen

Nie ma co się rozwodzić, bo już późno, a jutro nas czeka kilka ciekawych pojedynków w Eredivisie.
Ze swojej strony proponuję BTS @1.53 Bet365
- Heerenveen nie są, a raczej chyba nie będą w tym sezonie tak mocni jak w przednim. Tak to przynajmniej wygląda na papierze. Nie ma już Basa Dosta, Luciano Narsingha, Daryla Janmaata. Co prawda są nowi, ale wątpię czy będą w stanie przynajmniej na razie zastąpić tych którzy odeszli.
- Heerenveen w czwartek wieczorem grało mecz w Bukareszcie. w ramach el. LE. Wiadomo, że to była niemal wycieczka do Rumunii, po tym jak u siebie wysoko wygrali 4:0, ale jednak piłkarze na pewno odczuli nieco wysiłek włożony zarówno w mecz, jak i w podróż.
- Heerenveen w spotkaniach kontrolnych bardzo nierówno i bardzo słabo. Aż nie mogłem uwierzyć, że u siebie zaaplikowali Rumunom 4 gole.
- Na ostatnie 10 spotkań pomiędzy obiema ekipami, tylko raz NEC nie potrafiło strzelić gola Heerenveen. Zresztą Heerenveen też tego nie uczyniło i mecz zakończył się 0:0. W pozostałych 9 spotkaniach zawsze obie ekipy strzelały min. 1 gola
- Niemal równo rok temu Heerenveen inaugurowało rozgrywki Eredivisie na własnym boisku właśnie z NEC - mecz zakończył się 2:2.
- NEC pozyskało ciekawego piłkarza - jest nim Duńczyk Soren Rieks, który w 2 lidze Duńskiej w poprzednim sezonie strzelił aż 17 - aż, bo teoretycznie chłopak nie jest nominalnym napastnikiem. Do środka pozyskano Evandera Sno, który ma za sobą epizody w klubach z UK (Celtic, Bristol City).
- NEC można powiedzieć, że się zbytnio nie osłabiło w trakcie letniej przerwy - albo raczej sprowadziło graczy w miarę porównywalnych do tych, których straciło.
- W tym sezonie podobnie jak w ubiegłym myślę, że obie ekipy będą prezentowały się na podobnym poziomie sportowym - w konsekwencji powalczą o czołową 8-kę.
- Jeśli chodzi o wynik końcowy to może delikatnie w stronę gospodarzy, ale to tylko dlatego, że na ich terenie gra się ciężko. Jednak piszę, to bez przekonania. Obie ekipy stać na strzelenie bramki jak najbardziej

 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ajax - AZ
Krótko i na temat, ponieważ bardzo się śpieszę. Sam tego nie zagram, ponieważ całą pierwszą kolejkę jedynie obserwuję, ale może ktoś szuka ciekawych betów na to spotkanie to podzielę się moim zdaniem dobrymi opcjami:
Over 2,5 @ 1.55 + obie strzelą @ 1.55 ✅ i ✅
Obie drużyny mają silne defensywy oraz braki w obronie. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą bramki w tym spotkaniu. Poniżej kilka ostatnich spotkań:
2011-2012 Ajax-AZ 2-2
2010-2011 Ajax-AZ 4-0
2009-2010 Ajax-AZ 1-0
2008-2009 Ajax-AZ 1-1
2007-2008 Ajax-AZ 6-1
2006-2007 Ajax-AZ 2-2
2005-2006 Ajax-AZ 1-0
2004-2005 Ajax-AZ 4-2
2003-2004 Ajax-AZ 3-2

Zazwyczaj pada sporo bramek w spotkaniach obu ekip. Blind w obronie Ajaksu to porażka, więc nie martwię się o to, że AZ również coś strzeli.
Inna fajna opcja to typ, że Sigthorsson strzeli bramkę. Kolbein przybył do Ajaksu rok temu z AZ właśnie. W poprzednim sezonie opuścił 3 spotkania z AZ z powodu kontuzji. Dziś jest już zdrowy i gra powiedzmy na 85-90% swoich możliwości. Ciągle są jeszcze małe braki kondycyjne etc. ale to normalne po tak długiej kontuzji. Frank de Boer powiedział, że Kolbein gra dziś od początku spotkania. Sam zawodnik żyje tym spotkaniem, ponieważ a) jest to początek sezonu b) pierwszy jego mecz przeciwko AZ c) nie zagrał w 3 spotkaniach z AZ w poprzednim sezonie. Będzie on grał oczywiście na szpicy i jeżeli dostanie kilka dobrych podań od kolegów z drużyny, to jestem pewien, że strzeli minimum jedną bramkę.
Sigthorsson strzeli bramkę? TAK @ 2.50 ✅
1.65 że Ajax wygra? Taką kasę na win Ajaksu warto pobrać. Okej wszystko z przymrużeniem oka, pierwsze spotkanie, drużyna jeszcze nie zgrana, ale Ajax ma wystarczająco dobrych indywidualnie zawodników, którzy mogą zrobić różnicę w meczu. Owszem, Ajax nie jest jeszcze na takim etapie jak powinien, ale AZ również nie zachwyca jeszcze. AFCA u siebie, zagrają prawdopodobnie Fischer, Sana, może Schone... więc o kreatywność się nie martwię - na pewno będzie dużo lepiej niż z PSV ;)
Ajax - AZ 1 @ 1.65 (spokojnie nie szalejąc, pierwszy mecz). ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom