>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Eredivisie

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
1 kolejka


Na pierwszy rzut oka w tej kolejce wydaje mi sie iz Alkmaar powinien bez problemu wygrac wiecej niz 1 bramka. Rowniez warto sprobowac zagrac na Feyenoord poniewaz druzyna ta wzmocniona przez Roya Maakaya aspiruje w tym sezonie nawet na mistrza poniewaz motywacja ku temu jest ogromna - Feyenoord w tym roku obchodzi stulecie klubu i mistrzostwo napewno nie bedzie dl mnie zaskoczeniem w tym sezonie ;)
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
ja się chyba pokusze o over w meczu NAC-groingen jak ogólnie wiadomo liga holenderska obfituje w overki a do tego groingen które w ubiegłym sezonie spisywało sie znakomicie powinno stzrelić ze 2 bramki + 1 bramka gospodarzy. taki tez wynik przewiduje 1-2 1-3 dla groingen

nie polecam za to Ajaxu który wysprzedał paru zawodników i ostatni sobie nie radzi. do tego dochodzi nie zgranie i mysle że mecz ajaxu moze być niespodzianka w tej kolejce
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ja ze swojej strony odradzam grac PSV poniewaz do spotkania z Heraclesem w druzynie gosci zabraknie takich zawodnikow jak Kromkamp , Lazovic, Perez, Farfan
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
SC Heerenveen – Willem II Tilburg
under 2,5
kurs 2,15


Dzisiejszego dnia na stadionie w Heerenveen dojdzie do inauguracji nadchodzącego sezonu. Która drużyna która otwiera nadchodzący sezon nie chciałaby uczcić to zwycięstwem nad rywalem ? Na pewno każda. W zeszłym sezonie gospodarze zajeli bardzo dobrą 5 pozycję i w tym sezonie napewno chcieliby to powtórzyć. Zawodnicy Willem natomiast rok temu w końcówce sezonu musieli mieć stalowe nerwy ponieważ do ostatniej kolejki walczyli aby utrzymać się nad strefą spadkową co się udało zaledwie 1 punktem. Willem w zeszłym sezonie ugrało zaledwie 31 punktów co ma się ni jak przy zdobytych 55 punktach przez Heerenveen. Czy taka przewaga formy tych drużyn odzwierciedli się także w tym sezonie ?

Ten sezon może być kompletnie inny od poprzedniego dla drużyny Heerenveen. Z drużyny tej odeszła masa zawodników bo aż 7. Na dodatek dzisiaj nie zobaczymy gwiazdy drużyny gości a zarazem &quot;jedynego&quot; snajpera w drużynie Heerenveen - Alfonso Alvesa ( w zeszłym sezonie srzelił on 34 bramki w 31 meczach ! ). Trener gospodarzy oświadcza otwarcie iż jego drużyna poprostu nie jest gotowa na nadchodzący sezon. Drużyna została wręz odbudowana. W dzisiejszym spotkaniu wystapi doświadczony (rezerwowy) bramkarz Rob van Dijk oraz nie zobaczymy Andre Hanssena. W drużynie gości równiez nie zobaczymy pierwszoplanowego bramkarza a zastąpi go Kenneth Vermeer oraz nie ujrzymy Delano Hill&#39;a. Wszystkie siły na niebie i ziemi wskazują iż ten mecz nie zakończy się duża ilościa goli. A jak będzie? O tym dowiemy się wieczorem ;).



SC Heerenveen – Willem II Tilburg 0-0 ✅
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Typ moim zdaniem ryzykowny , racja dziś nie wystąpi swietny Alves , lecz patrząc na historie spotkan to bardzo czesto padały overy .Od 93 roku te druzyny spotykały się 28 razy i 21 razy padał over i to w ostatnich latach pare razy z rzędu , zastanawiałem się nad zagraniem an gospodarzy , jednak te osłabienia są znaczne dodatkowo fajnie że uwzgledniłes wypowiedz trenera że drużyna ne jest dobrze przygotowana dos sezonu.

Moge dodać tylko zawodników którzy odeszli z klubu i raczej na &quot;jedynke&quot; po srednim kursie lepiej nie grać ;)

Paul Bosvelt ----nvt
Robbert Maruanaya ----Go Ahead Eagles
Oguzhan Türk ----Go Ahead Eagles
Reza Ghoochannejhad ----Go Ahead Eagles
Petter Hansson ----Stade Rennes (Fra)
Will Johnson ----De Graafschap
Bo Storm ----Nordsj&amp;aelig;lland (Den)
Robbie Rogers ----Columbus Crew (VS)
Boy Waterman ----AZ
Niklas Tarvajärvi ----De Graafschap
Danny Wintjens ----VVV-Venlo
Age Hains Boersma ----BV Veendam
Rob Friend ----Mönchengladbach (Dui)
Roy Terschegget ----De Graafschap
Ugur Yildirim ----Gaziantepspor (Tur)
Lasse Nilsson ----Saint-Etienne (Fra)

Ogólnie dla mnie mecz bardzo ciezki do wytypowania pod jakimkolwieg wynikiem.Ostatnie 7 meczy Herrenven to 5 razy overki.Nojesli chodzi o Willem to wiecej underów.Osłabienia to zalezy czy wpłyną na under czy over , gorszą beda mogli miec obrone , jednak ofensywa tez nie bedzie lepsza i takie małe koło . Jedak ja uważam że ten underek ryzykowny . Lecz zycze powodzenia ;)

poZdrawiam fcb.
 
piotrbaz 5

piotrbaz

Użytkownik
AZ Alkmaar - VVV Venlo +1 handicap
Typ: 1
Kurs: około 1,6
AZ to pechowiec poprzedniego sezonu. W jednej sekundzie zostało zaprzepaszczone mistrzostwo Holandii i zarazem Liga Mistrzów. W pucharze Holandii pech również nie opuszczał piłkarzy &#39;kalmarów&#39; i w finale przegrali w karnych z Ajaxem. W przerwie między sezonami drużyna została osłabiona przez odejście Tima de Clera i Shoty Arveladze. Dużo mówi się o tym że i Danny Koevermans ma opuścić klub, ale narazie jest jeszcze w Alkmaar. ;&gt;
Na DSB Stadion ściągnięto utalentowanych napastników: Ari i Pelle to młodzieżowi reprezentanci swoich krajów. Do drużyny dołączył też Sebastien Pocognoli, który swoją grą w Genk zwrócił uwagę największych klubów. Nie wiadomo kto stanie między słupkami AZ. Kandydatów do pierwszego składu jest dwóch. Waterman i Romero to młodzi golkiperzy grający w młodzieżowych reprezentacjach kolejno Holandii i Argentyny. Ostatnio jednak Romero został zaproszony do seniorskiej reprezentacji Argentyny. Mam nadzieję, że w meczu zagra argentyńczyk, który wydaje się pewniejszy niż Boy.
VVV Venlo to beniaminek. Nie dokonał, żadnych znaczących wzmocnień i wydaje się, że drużyna, która pewnie pokonała w barażach RKC będzie skazana na walkę o utrzymanie.
AZ nie może sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów w takim meczu. Myślę, że juz po pierwszej połowie będą wyrażnie prowadzili. A może będzie powtórka z inauguracji sezonu 06/07 gdzie NAC Breda wyjechała z Alkmaar ze stosunkiem bramkowym 1:8 ???? Oby...


Polecam również zapowiedz meczu na http://www.az-alkmaar.pl
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Fcbialas wsrod wymienionych przez ciebie zawodnikow 11 odeszlo bo reszta byla wypozyczone i poprostu preszli w tym sezonie ;) tak dla scislosci x]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NEC Nijmegen vs Roda Kerkrade

NEC Nijmegen w zeszłym sezonie nie grał rewelacyjnie, zajeli dopiero 10te miejsce. Udało im się wywalczyć miejsce w pucharze Intertoto, niestety odpadli już w drugiej rundzie. Wyeliminowała ich drużyna z Eredivisie, Vitesse Arnhem. Zespół Nijmegen zagrał sporo spotkań towarzyskich w przerwie letniej. Najciekawsze jest to, że nie udało im się wygrać choćby jednego spotkania. W jednym z wielu spotkań towarzyskich zagrali właśnie z Rodą Kerkrade i przegrali 0:1. Natomiast w ostatnim spotkaniu towarzyskim przegrali z Getafe 0:1. To są jednak tylko spotkania towarzyskie, które za zadanie mają wyłonić podstawową 11stke oraz ustalić taktyke. Zespół NEC wzomcnił się w przerwie. Wypożyczyli utalentowanego węgra: Adama Hrepkę, który ma już na swoim koncie występy w drużynie narodowej oraz zakupili obrońce Sevilli: Marka van den Boogaarta, to jednak nie tak dobrze zapowiadający się zawodnik jak Hrepka. Pozbyli się między innymi Niedzielana, ale to dla nich nie wielka strata, gdyż Polak nic wielkiego nie pokazał od dłuższego czasu.
Roda zeszły sezon miała w miare udany, zajęli szóste miejsce i dostali prawo do gry w kw. do pucharu UEFA. Niestety zespół Rody odpadł, wyeliminował go Utrecht. Roda również miała kilka meczów towarzyskich i także nie były one udane, wygrali z NECie, przegrali 1:3 z Helmond Sportem (Goudes Gids Division - 2 liga Holenderska) oraz przegrali 0:3 z Getafe. Roda tak samo jak NEC zakupiło młodego utalentowanego napastnika, Jeanviona Yulu-Matondo z Club Brugge. Strzelił 8 bramek w zeszłym sezonie. Wypożyczyli także dwóch młodych zawodników z Anderlechtu: 19 letniego Rolanda Lamah ai 21 letniego Cheikha Tioté, Roda Kerkrade walczy również o bramkostrzelnego Tima Janssena z RKC Waalwijku.
W H2H lepszym zespołem jest Roda Kerkrade.
Obydwa zespoły są bez większych zmartwień o piłkarzy.
Moim zdaniem po raz kolejny swoją wyższość pokaże Roda, która w tym sezonie chce powalczyć o Ligę Mostrzów.

Typ: 2
Kurs: 2.60 GB || 2.65 BetGun || 2.65 Profesjonał
Stake: 3/10


pzDr
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Gratuluje Ten trafionego underu ;) Odmawiałeś mi granie &quot;1&quot; i się przejechałem, a undera nie postawiłem - odstraszyły mnie wyniki z poprzedniego sezonu. Jednak brak Alvesa to spore osłabienie w ofensywie ;)
Pozdrawiam
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Tak jest, Alves to jedyna &quot;bomba&quot; jaka maja Serca w swoim skladzie... niestety.

Alkmaar vs VVV-Venlo
over 2,5
kurs 1,45


Zaczyna się Eredivisie już na dobre. W pierwszym meczu beniaminek trafił najgorzej jak mógł. Zagraja z drużyną która aspiruje w najwyższe cele w tym sezonie. W tamtym sezonie Alkmaar był naprawdę krok od zdobycia mistrzostwa lecz w ostatniej kolejce porażka z Exscelsiorem odebrała tytuł mistrzowski od drużyny AZ. Niewątpliwym jest to iż Venlo w tym spotkaniu ma bardzo znikome szanse, kurs na gospodarzy nie jest satysfakcyynujący więc kieruje się ku overowi - bo jak większość wie liga Holenderska obfituje w bardzo dużą ilość overowych wyników. Przytocze może ile w tamtym sezonie Alkmar strzelił bramek - 83 ! Średnio w meczu Alkmaar strzelał 2,44 gola - czemu więc nie ma dzisiaj strzelic większej ilości goli dla beniaminka? W zeszłorocznym meczu w pierwszym meczu AZ wygrało w meczu z NAC Breda aż 8-1 ! W meczach przedsezonowych gospodarze radzili sobie bardzo dobrze - spójrzmy chociażby na zwycięstwe nad Interem 4-2 ! W tym sezonie niewątpliwą stratą dla druzyny gospodarzy jest brak Shota Arveladze który był podporą tej drużyny razem z Koevermansem. W tym sezonie zastąpić Arveladze ma duet napastników - Ari &amp; Pellè. Obie drużyny mają mniej lub bardziej znaczące absencje w drużynie - chociaż jak się przypatrzymy drużynie gospodarzy to w poprzednim sezonie naprawde mało kiedy trener miał do dyspozycji cały skład. Czy beniaminek sprawi niespodziankę ? Najprawdopodobniej nie więc over w tym meczu jest bardziej jak prawdopodobny.

Alkmaar vs VVV-Venlo 4-0 ✅


Zachecam do wymieniania pogladow na temat meczow jak i do dyskusji ! ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Spotkanie które dziś postanowiłem wytypować,to mecz z ligi Holenderskiej. Excelsior - Twente .Ja tu mam swojego faworyta zresztą bukmacher też . Wiadomo na gości kurs jest mniejszy,bo są tu lekkim faworytem.Twente to jest mój ulubiony klub z Holandi w tamtym sezonie naprawde można było na nim ustrzelić piekne kursy kiedy to wygrywali z AZ u siebie 3-0 i z Ajaxem.Dziś proponuje na nich zagrać od pierwszej kolejki,okaże się zresztą czy warto bedzie na nich kontynuować obstawianie.Jednak ja zaryzykuje bo kurs dosyć spory , co prawda jest to mecz wyjazdowy , Twente raczej bardzo mocne u siebie , lecz wierze że gospodarzy tego spotkania są w statnie pokonać.Jeśli chodzi o zawirowania przed sezonowe związane z transferami to u gospodarzy odeszło paru zawodników ale jesli popatrzymy na ważniejszych to można wymienic dwóch Slory oraz Bruins obaj zasilili skład Feyenoordu.Trzeba dodać że nie tylko sprzedawali , dokonywali też zakupow jednak nie były to jakieś oszałamiające .Przyszli miedzy innymi Adnan Alisic oraz Leen van Steensel z Utrechtu,Jeffrey Altheer z Feyenoordu i dwóch graczy z AZ Kees Luijckx , Koen Stam.Tak jak wspomniałem nie sa to jakieś rewelacyjna &quot;zdobycze&quot; .Może teraz pare słów o gościach z Enschede.Odeszłodwóch ważniejszych zawodników Kennedy Bakircioglu do Ajaxu i Touma do M&#39;G.Przyszli Youssouf Hersi , z wypozyczenia powrócił Stein Huysegems to bedzie wzmocnienie napewno oraz Romano Denneboom z NEC. Moge tu przytoczyć pare spotkań towarzyskich lednak nie były one udane dla obu klubów.Chyba że spotkania kiedy Twente grało u siebie , na wyjazdach polegli lecz byli to mocniejsi rywale , których nie mozna porównywać do dzisiejszego rywala.Moim zdaniem Twente ma aspiracje pod Lige mistrzów.A Excelsior moim zdaniem bedzie walczyło o spokojna pozycje do utrzymania sie w lidze.Marzenia nie porównywalne.Mam andzieje że Twente bede chciało rozpocząc sezon mocnym akcentem i na początek poradzi sobie z przecietniakiem i dziś zwycięzy.
Typ : 2 ( wygrana Twente)1.82


źródło : betgun

by fcb.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Zgadzam sie chociaz jedynym problemem w tym typie moze byc to iz Twente jest uwazane w holandi jako druzyna wlasnego boiska. W tamtym sezonie na 17 kolejek zdolali zaledwie 6 razy wygrac. Miejmy nadzieje ze Twente przyzwoicie zacznie sezon od wygranej ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiem włąśnie że graja u siebie rewelacyjnie.Jednak ja uważam ze Excelsior na wyjezdzie powinni pokonać i rozpocząc dobrze sezon.No zobaczymy , osobiscie zazwyczaj gram na gospodarzy spotkań dziś postanowiłem zaryzykować może z lekkiego sentymentu ;)
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: AZ - VVV Venlo
Analiza: Dziś rozpoczyna się nowy sezon w Holandii. W pierwszym spotkaniu ciężkie lody do przełamania będzie mieć drużyna beniaminka VVV Venlo, która wyjezdzie na DSB Stadion podjąć walkę z drużyną ocierającą się o mistrzostwo oraz Ligę Mistrzów, AZ Alkmaar. Poprzedni rok okazał się dla piłkarzy, działaczy, kibiców AZ jedną wielką katastrofą. Drużyna, która miała praktycznie zapewnione mistrzostwo kraju uległa w ostatniej kolejce drużynie z Rotterdamu Excelsiorowi 3-2, PSV i Ajax wygrali swoje spotkania i ostatecznie AZ zajęło po raz kolejny 3 miejsce w tabeli. W play-offach Ajax okazał się znów lepszy i to dlatego on teraz gra w el.Ligi Mistrzów. W tym roku w AZ panował duży tłok transferowy, ale myślę że wyszło to klubowi na lepsze i w tym roku siegnie już po upragnione mistrzostwo. Dziś drużyna Venlo bez szans...

Typ: AZ Alkmaar ✅ 4-0
Kurs: 1.20
Bukmacher: Expekt
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Utrecht vs Feyenoord
typ 2
kurs 2,2

Chyba najbardziej oczekiwany mecz pierwszej kolejki. Czemu ? Otuż drużyna Portowców (Feyenoord) w tym sezonie obchodzi 100-lecie istnienia swojego klubu i która drużyna nie chciałaby w taka okazje zdobyć mistrzostwa ? Sama rocznica im tytułu nie da ale jak zapowiada trener - &quot; drużyna została przemeblowana od podstaw &quot;. Trener zapowiada zupełnie inna drużynę w tym sezonie. Bo przypomnijmy iz Feyenoord w zeszłym sezonie zagrał jeden z najgorszych sezonów gdzie zajał odległe jak na tą drużynę 7 miejsce.

Co ma dać gością siłe? Tegoroczne transfery. Do drużyny portowców doszedł między innymi Makaay który ma być wraz z De Clerem oraz Van Bronckhorstem siła ofensywną na ten sezon. W meczach przedsezonowych pozyskana gwiazda z bayernu Makaay już dał znać o sobie strzelając gole. Utrecht w zeszłym sezonie to była drużyna własnego boiska. Bardzo ciężko było ją pokonać na własnym boisku (ta sztuka udała się tylko AZ, Ajaxowi !). Zeszły sezon to zeszły sezon skupmy się na nadchodzącym. Jednym z czynników czemu Feyenoord ma wygrać dzisiejsze spotkanie są osłabienia gospodarzy oraz brak siły ofensywnj na dzień dzisiejszy. U gospodarzy nie zobaczymy Cedrica van der Guna, Alje Schuta, Loïca Lovaala, Giuseppe Rossiniego oraz Hansa Somersa. W ekipie gości mobilizacji napewno nie brakuje i zapowiadają iż przywiozą ze sobą 3 punkty na De Kuip.


Heracles vs PSV
typ 2
kurs 1,55


Aktualny mistrz Eredivisie przyjezdza na Polman Stadion gdzie zmierzy się z Heraclesem - drużyna która w zeszłym sezonie zajeła 14 miejsce w tabeli. Pierwsze mecze kolejek w każdej lidze obfituja w mniejsze lub większe niespodzianki - czy Heraclesa stać na taką niespodziankę aby ugrał chociaż punkt ? Wątpie. W swojej historii spotkań między tymi drużynami od 05&#39;roku PSV wygrywało 3-krotnie i raz padł remis.

Do tego sezonu PSV przystępuje bez Cocu i Alexa którzy odeszli z klubu. Niewątpliwie może to osłabić drużyne PSV ale nowe nabytki drużyny gości powinny ich godnie zastąpić bo jak wiemy goście mają szeroką i równą kadrę na ten sezon. Jedną z powracających gwiazd do zespołu jest Arouna Koné który chorował na malarię. Heracles bardzo dobrze spisywał się w meczah przedseznowych co możemy zauważyć po rezultatach ( między innymi wygrana z Lokomotivem Sofia oraz remis z Realem Sociedad) ale nie można porównywać meczów przedsezonowych z rozpoczynająca się ligą. Czy gospodarze będa dolni do zyskania choćby punktu ? Czy absencje PSV uniemożliwią uzyskania 3 punktów? Każdy inny wynik niż wygrana mistrzów będzie niewątpliwie zaskoczeniem.


Utrecht vs Feyenoord 0-3 ✅
Heracles vs PSV 0-2 ✅
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
[center:c89f86ab7f]
Heracles Almelo - PSV Eindhoven
[/center:c89f86ab7f]

Już pierwszej kolejce Eredivisie podopieczni Ronalda Koemana będą mieli okazję by zdobyć 3 pkt. Wyjazdowy mecz z Heraclesem nie powinien sprawić ogromnych problemów Mistrzowi kraju. PSV nie zagra w optymalnym ustawieniu gdyż zabraknie kilku zawodników, chociażby: Manuela da Costy, Jeffersona Farfana czy Kennetha Pereza. Jednak kadra tego zespołu jest na tyle mocna i równa, że każdy rezerwowy może zagrać niemal na równym poziomie z zawodnikiem z pierwszej 11. Ostatnie spotkania tych zespołów kończyły się zdecydowanymi zwycięstwami PSV. Trochę pamiętam ostatni sezon.. Oglądałem mecz między tymi drużynami i właściwie Heracles nie istniał. Trudno się spodziewać, aby dziś była inaczej...Ostatnie spotkania kończyły się następującymi wynikami:
Heracles Almelo - PSV Eindhoven 0:2
PSV Eindhoven - Heracles Almelo 3:0
PSV Eindhoven - Heracles Almelo 1:0
Heracles Almelo - PSV Eindhoven 1:1
Myślę, że nawet w trochę osłabionym składzie, (jeśli można mówić o osłabieniu) ciężko będzie nie wygrać z Heraclesem. ;-) Moim zdaniem pierwsza kolejka będzie bez niespodzianek i PSV wygra to spotkanie.

Typ: 2 ✅ ✅ ✅ Kurs: 1.40 || Bukmacher: Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom