>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 18.09.2014 - czwartek

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Myślę, że Demba Ba nie zagra jednak od początku. Chodź pewnie przy niekorzystnym rezultacie jest to możliwe (mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby). Besiktas ostatnio zremisował Z Rizesporem, choć gdyby się przyjrzeć to rywal ten im nie leży i pojedynki te były często wyrównane. Slaven Bilić przyznał, że jest rozczarowany wynikiem ostatniego meczu, zawodnicy zresztą również. Myślę, że wyjdą w pełni zmotywowani. Motywacja + gorąca atmosfera na trybunach - nie wierzę, że Besiktas tutaj nie wygra.
Sam pograłem czysty win w kuponie. Skłaniał bym się również na handi -1.5 ale poczekam na składy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ma ktoś jakieś info dlaczego kurs na PSV rośnie? Z 1.40 jest już 1.66.
Wpływ na wzrost kursów może mieć porażka z Zwolle ostatnio. Na pewno również kontuzja jednego z najskuteczniejszych zawodników drużyny również jest brana pod uwagę. Chodzi o młodego Memphisa Depaya (5 spotkań w lidze i 5 bramek). Ponadto Estoril drugi raz z rzędu gra w LE. Sam trener portugalskiej ekipy podkreśla, że &#39;Estoril się nie boi. (...) Pragniemy by ten występ w LE był historyczny&#39;. Zatem goście są mocno zdeterminowani. Kursy powoli robią się adekwatne imo.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zatem goście są mocno zdeterminowani. Kursy powoli robią się adekwatne imo.
Dlatego trzeba korzystać i grać PSV lub śledzić live. Pomoc PSV zostaje nienaruszona, w ataku zagra na flance prawdopodobnie Jozefzoon, który zastąpi Depay&#39;a. Florian gra coraz fajniej i myślę, że godnie zastąpi kontuzjowanego Memphisa.
Jeżeli PSV tego nie wygra, będzie zdziwko. Kursy świetne są - ja osobiście pobieram @1.65 a resztę będę śledził live i zobaczymy czy będę coś kontrował czy dokładał jeszcze więcej do pieca ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Salzburg - Celtic
Jedni jak i drudzy preferują grę ofensywną. Jak wiadomo Salzburg od dawna jest drużyną której atutem jest ofensywa grają skrzydłami dość często, co za tym idzie mają dość sporo stałych fragmentów gry w formie rzutów rożnych.
Celtic o ile w defensywie są mega słabi w ofensywie nie lepiej lecz także stałe fragmenty gry są doskonale im znane.
Jedni jak i drudzy prowadzą dość ofensywną grę a więc polecam zagrać:
Typ: Powyżej 14 kornerów bet365 7,0 2/10
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Trabzonspor X2 + Sevilla @ 2.17 Bet365 ✅
Nie mam jakoś pomysłu na dzisiejsze spotkania LE ale takiego dubla sobie nie odmówie.
Trabzonspor zagra z Metalistem,który jest po prostu słaby.Awans po dogrywce z Ruchem na nikim wrażenia nie robi.Z resztą kto widział mecz rewanżowy to wie,że ta drużyna kompletnie nic nie gra.W lidze też ostatnie spotkanie przegrane u siebie 2-5 z Dnipro tylko pokazuje jak w słabej są formie.Trabzon w porównaniu do poprzedniego sezonu mocno odmieniony kadrowo.Sporo zawodników odeszło,sporo przyszło.Najciekawszy transfer to na pewno przyjście Cardozo,który powinien stanowić o sile tego zespołu w obecnym sezonie.W lidze zaczęli od dwóch remisów ale trzeba wziąść pod uwagę,że ostatni mecz grali z Fenerbahce.Uważam,że są na tyle solidną ekipą,że nie przegrają z będącym w kryzysie Metalistem a nie zdziwie się jak skasują trzy punkty.
Spotkanie na Pizjuan jak dla mnie ma jednego faworyta i jest nim Sevilla.Triumfator LE z poprzedniego sezonu i Feyenoord,który mocno się rozprzedał i bardzo słabo prezentuje się na początku rozgrywek ligowych.O mały włos a odpadli by w 4 rundzie z Zoryą.W starciu z Sevillą nie wróże im sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dlatego trzeba korzystać i grać PSV lub śledzić live. Pomoc PSV zostaje nienaruszona, w ataku zagra na flance prawdopodobnie Jozefzoon, który zastąpi Depay&#39;a. Florian gra coraz fajniej i myślę, że godnie zastąpi kontuzjowanego Memphisa.
Jeżeli PSV tego nie wygra, będzie zdziwko. Kursy świetne są - ja osobiście pobieram @1.65 a resztę będę śledził live i zobaczymy czy będę coś kontrował czy dokładał jeszcze więcej do pieca ;)
a pamiętasz jak zagrali rok temu w 1 kolejce LE
jak nie to sobie przypomnij
oczywiście napiszesz że nie ma co porównywać etc, ja jestem daleki od kreowania teorii spiskowych ale kurs dziwnie spada mocno na nie faworytów przed samym meczem co często się nie zdarza, a pomny wyników PSV w LE w tamtym sezonie z przyjemnością chwytam

Estoril -1

11.00 :grin:
Bet365
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Popieram typ użytkownika ofensywnie.Akurat miałem okazję oba mecze Ruchu z Metalistem oglądać na żywo i jeśli jeszcze w defensywie ukraiński zespół coś prezentował to w ataku nie grali NIC.
To już nie ta drużyna co chociażby w zeszłym sezonie.Z klubu uciekło kilku kluczowych graczy,po prezesie też ślad zaginął.
Na Ruch ich kiepska gra wystarczyła,choć wygrali fartem.Na pewno nie wystarczy na takie ekipy jak Trabzonspor.
O nich napisał kilka zdań kolega wyżej,więc wszystko jasne i nie ma sensu powielać.
Według mnie zwyciężą goście po sporo przesadzonym kursie.Spróbuję również pograć ich z handi.
Trabzonspor@2.90 b365 ✅ 1-2 90+5:cool:
Trabzonspor(-1.5)@6.25 b365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
interista18 773

interista18

Użytkownik
Young Boys Berno - Slovan Bratysława

W poprzedniej rundzie grałem na awans Szwajcarów i się nie zawiodłem.
Slovan to zespół bardzo zbliżony poziomem do węgierskiego DVSC, z którym Szwajcarzy pewnie rozprawili się w czwartej rundzie. Zarówno Debreczyn jak i Slovam mierzyli się z uczestnikiem Ligi Mistrzów, BATE i to Węgrzy byli o krok od wyeliminowania Białorusinów. Słowacy z kolei przegrali aż 1-4 w dwumeczu i byli zdecydowanie słabszą drużyną. YB zajmują czwarte miejsce w lidze, a ich bilans w domowych meczach w tym sezonie to 4-2-0, co pokazuje że u siebie są mocni i strzelają dość sporo bramek.
Slovan w lidze zajmuje trzecie miejsce, a ostatnio przegrał aż 3-0 z Żyliną. Słowacy na wyjazdach nie prezentują się zbyt dobrze, bo przegrali aż trzy z czterech ostatnich meczów w delegacji jeśli brać pod uwagę wszystkie rozgrywki.
Wartość kadry Szwajcarów przewyższa ponad dwukrotnie rywali.
Myślę, że na początek YB Berno zdobędą na swoim stadionie komplet punktów, bo z kim mają je zdobywać jak z nie najsłabszą drużyną w grupie i to u siebie.
Po takim kursie warto spróbować.

YB Berno @1,72 Bwin ✅ 5-0


Dnipro - Inter

Tutaj będzie już króciutko.
Dnipro rozbiło ostatnio na wyjeździe Metalist aż 5-2. W lidze po sześciu kolejkach mają na koncie aż 16 punktów i zajmują drugie miejsce za Szachtarem.
Inter pomijając mecz z Torino, od początku sezonu jest w dobrej formie. W ostatnim meczu z Sassuolo zawodnikom Mazzarriego wychodziła praktycznie i stąd wynik 7:0. Wiadomo, że rywale zaprezentowali się żenująco, ale strzelenie siedmiu bramek nie zdarza się zbyt często na tym szczeblu.
Nerazzurri nie wyjdą na mecz najsilniejszym składem, stąd obecność Kuzmanovicia, Campagnaro czy D&#39;Ambrosio.
Sam zagrałem Inter DNB po kursie @1,91, ale było to na początku września.
Obie drużyny ostro postrzelały w ostatni weekend i stawiam, że zobaczymy dzisiaj otwarty mecz i bramki z obu stron w Kijowie, dlatego dokładam BTS-a, ale nie za dużą stawką, bo na poprzedni zakład poszło więcej.
&#39;
BTS @1,80 B365 ⛔ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Dnipro - Inter 2 DNB @1.73 Bet365✅
Inter w ostatnim meczu pokazał klasę i pokonał aż 7-0 Sassuolo. Dnipro też dobrze rozpoczęło ligę. Grają jednak w Kijowie, więc są pozbawieni atutu własnego boiska. Mają kilku ciekawych zawodników w składzie. Nie wystarczy to jednak na Inter. Mediolańczycy są lepszą drużyną. Mimo, że Dnipro na Ukrainie z ostatnich 5 meczy w europejskich pucharach nie przegrało żadnego, dzisiaj mogą polec. Z remisu z pewnością będą zadowoleni. Inter dzisiaj zapewne sięgnie po zwycięstwo.
Gladbach poniżej 1.5 gola @1.53 Bet365✅
Niemcy zmierzą się dzisiaj z Villarealem. W lidze Borussia nie wystartowała dobrze. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w 3 kolejce z osłabionym Schalke. Villareal w pierwszych 3 kolejkach zdobył 4 punkty. Z Barceloną niemal udało im się ugrać punkt, ale w samej końcówce stracili gola. Generalnie to był ich jedyny do tej pory stracony gol. Borussia raczej nie powinna przekroczyć tej linii więc gram.
Reszta później
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: PAOK Saloniki - Dinamo MIńsk
Typ: wiecej niż 3,5
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam po dłuższej przerwie wracam i postaram się uderzyc odrazu ostro . Na dzisiaj wybieram spotkanie Greckiego PAOK Saloniki który na własnym terenie bedzie podejmowac Białoruski Dinamo Mińsk . Mój typ na to spotkanie to ze padnie minimum 4 bramki i juz sie staram to uzasadnic . PAOK walke o lige Europejską nie miał ciezko ponieważ walczyl z Mołdawską Zimbru gdzie na wyjedzie przegrali 1-0 natomiast u siebie wygrali az 4-0 , a wiec jak widac na własnym stadionie potrafią strzelac bramki . Ostatnio w lidze także zaczeli ostaro pokonali 0-4 na wyjeździe Platanias oraz 3-0 u siebie Niki Volos a wiec widac ze są w formie i strzelaja dosc sporo goli . Dzisiejsi goście to zespół z MIńska który walke o lige europejska stoczyli z Portugaliskim Nacional i powiem szczerze ze to wielka jak dla mnie niespodzianka ze wyeliminowali faworyzowanych Portugalczyków wygrali u siebie 2-0 natomiast na wyjeździe wygrali 2-3 a wiec 2 bramki stracili ale również 3 strzelili a wiec widac potenciał . ostatnio w lidze MIńsk pokonkał na wyjeździe 0-2 Naftan natomiast 4 dni temu przegrali u siebie aż 1-4 z Soligorskiem . Jak dla mnie to spotkanie spokojnie wygrają zawodnicy z Saloników ale jak widac po analizie Dinamo tez moze cos ustrzelic . Mysle ze wynik może byc w granicach 3-1 4-1 dlatego over 3,5 powinien siąśc spokojnie a kurs tez warty ryzyka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Sevilla - Feyenoord 1 @1.40 Bet365✅
Sevilla zmierzy się dzisiaj z Feyenoordem. Krótko mówiąc: Sevilla świetnie rozpoczęła sezon, wygrywając z Getafe i Espanyolem, a remisując z Valencią. Feyenoord w przerwie letniej stracił czołowych graczy formacji defensywnej - De Vrij odszedł do Lazio, a Martins Indi do Porto. W dodatku w lidze nie idzie im najlepiej - w 3 ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Przegrywali w roli faworyta z słabszymi rywalami. Dzisiaj wszystko wskazuje na wygraną Sevilli, i można nawet pokusić się o jakieś handi.
Everton - Wolfsburg 1 @2.05 William Hill✅
Można powiedzieć, że Everton słabo wszedł w sezon. Ja jednak nie podzielam tej opinii. W 1 kolejce zremisowali z Leicester 2-2. Później zremisowali pechowo z Arsenalem, a już długo prowadzili 2-0. Z Chelsea przegrali po szalonym meczu 3-6, a ostatnio penie pokonali WBA 2-0 na wyjeździe. Wolfsburg co nie może dziwić przegrał w 1 kolejce z Bayernem, a później zanotował 2 remisy. Dzisiaj stawiam na Everton - wydaje mi się, że mają lepszy skład i powinni wywalczyć 3 punkty z Wilkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom