>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 15.09.2011

Status
Zamknięty.
B 30

betclic_expert

Użytkownik




kursy: betclic


Przed nami pierwsza kolejka ligi europejskiej. Dużo spotkań do obstawiania, duże szanse na wygrane. Nie będzie łatwo, gdyż spotkania jak i kursy bardzo wyrównane. Paryżanie powinni sobie poradzić u siebie, podobnie jak Atletico Madryt, w obu przypadkach 1.40 w Expekt. Ciekawie jak zagra Schalke w Bukareszcie.

Zapraszam do dyskusji na temat nadchodzących gier w LE
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jednym z pewniaków wydaje się być Lazio Rzym. Klub przeprowadził ciekawe transfery m.in Klose, Cisse. Udalo sie im łatwo rozprawic Rabotnicki Skopje. A na inauguracje Serie A urwac punkty Milanowi. Myśle że jak podejdą do tego spotkania bez lekcewazenia rywala to spokojnie powinni zainkasowac 3 pkt, graja przeciez u siebie na pojemnym stadionie Stadio Olimpico.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lazio nie powinno zlekceważyć rywala. To dla tej Ligi Europejskiej te transfery, m.in. Klose i Cisse właśnie. Grają u siebie, nie są więc narażeni na &#39;różne&#39; aspekty, kiedy gra się u rywali. Remis z Milanem owszem powinien podbudować, ale fakt, że roztrwonili 0-2 w tak krótkim czasie raczej nie działa pozytywnie. Choć, jak kto woli. W głowach piłkarzy nie siedzimy.
Dobrym typem wydaje się też Atletico. Formę jako tako mają, Falcao z pewnością będzie chciał &#39;osobiście&#39; obronić tytuł Ligi Europejskiej.
Ciekawi mnie również tak wielki kurs na Fulham. Z Blackburn nie pokazali nic specjalnego, ale bez przesady. Do tego przeszedł do nich Ruiz, który wcześniej grał w Twente. Skład teamu z sezonu 2009 niewiele się zmienił. Piłkarze z Craven Cottage gdy z powrotem usłyszą hymn tych rozgrywek, przypomną sobie ten fajny w ich wykonaniu sezon. Szczególnie na własnym Londyńskim obiekcie, gdzie padały m.in. Wolfsburg, Juventus, Hamburg.
INFO:
Fulham Londyn v Twente Enschede (Polsat Sport Extra, godz. 21:05)
na boku:
Hapoel Tel-Aviv v Rapid Bukareszt (Polsat Sport Extra, godz. 19:00)
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Ja proponuje tak
Lazio 1 / Over 0,5 do polowy
Tottenham - Under 1,5 do polowy (na bank nie strzela wiecej dobrze jak wogole strzela cos w 1 polowie)
PSG (meczylo sie z Brestem i to samo bedzie z salzburgiem) ja bym tu dal Under 1,5 do polowy lub nawet under 0,5
Kazan - to dosc slaba ekipa jak dla mnie tutaj niewiem czego sie spodziewac
Haifa - over 0,5 do polowy / czysta 1
To samo Schalke gra tak mega w kratke że szok Under 1,5 do polowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: PAOK - Tottenham
Typ: PAOK +0.5
Kurs: 1.535
Bukmacher: Pinnacle
Kilka tygodni temu Harry Redknapp powiedział, że gra w Europa League to dla niego i jego drużyny kara. Gratyfikacje finansowe są śmieszne, a częstotliwość meczy jak w Lidze Mistrzów. Dodał, że Tottenham ma ważniejsze sprawy jak pełna koncentracja na lidze i walce o miejsce premiowane udziałem w Champions League. W tej całej irytacji dodał, że na mecze nie będzie desygnował nawet swoich rezerw a da pograć juniorom z drużyn młodzieżowych ???? . Do końca w to nie wierzę bo na pewno ktoś tam z rezerw wybiegnie ???? . Mimo wszystko maja olew na ten puchar. Zresztą nie tylko oni bo takich drużyn jest więcej.
Jeśli idzie o PAOK to nie są w jakiejś super formie ale na młodzież z Londynu powinno wystarczyć i jeśli nie wygrają to na pewno chociaż zremisują. Grają na swoim gorącym terenie. Jak ciężko się tam gra w ub. roku przekonały się tam kolejno: Villareal, Fenerbahce i Dinamo Zagrzeb. Wszystkie te 3 mecze były grane własnie w ramach Europa League i za każdym razem wygrywał PAOK 1:0. Jednak wtedy ani Villareal, ani Dinamo, ani Fenerbahce nie mieli takiego podejścia jakie ma teraz Tottenham ???? .
Podsumowując. Spodziewam się jak zawsze gorącej atmosfery na trybunach. Poza tym PAOK na pełnej mobilizacji, a Tottenham w rezerwach. Wobec tego wszystkiego 1X wydaje się bardzo pewną propozycją na jutro ???? .
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Zdarzenie: PAOK - Tottenham
Typ: PAOK +0.5
Kurs: 1.535
Bukmacher: Pinnacle

Kilka tygodni temu Harry Redknapp powiedział, że gra w Europa League to dla niego i jego drużyny kara. Gratyfikacje finansowe są śmieszne, a częstotliwość meczy jak w Lidze Mistrzów. Dodał, że Tottenham ma ważniejsze sprawy jak pełna koncentracja na lidze i walce o miejsce premiowane udziałem w Champions League. W tej całej irytacji dodał, że na mecze nie będzie desygnował nawet swoich rezerw a da pograć juniorom z drużyn młodzieżowych ???? . Do końca w to nie wierzę bo na pewno ktoś tam z rezerw wybiegnie ???? . Mimo wszystko maja olew na ten puchar. Zresztą nie tylko oni bo takich drużyn jest więcej.
Jeśli idzie o PAOK to nie są w jakiejś super formie ale na młodzież z Londynu powinno wystarczyć i jeśli nie wygrają to na pewno chociaż zremisują. Grają na swoim gorącym terenie. Jak ciężko się tam gra w ub. roku przekonały się tam kolejno: Villareal, Fenerbahce i Dinamo Zagrzeb. Wszystkie te 3 mecze były grane własnie w ramach Europa League i za każdym razem wygrywał PAOK 1:0. Jednak wtedy ani Villareal, ani Dinamo, ani Fenerbahce nie mieli takiego podejścia jakie ma teraz Tottenham ???? .

Podsumowując. Spodziewam się jak zawsze gorącej atmosfery na trybunach. Poza tym PAOK na pełnej mobilizacji, a Tottenham w rezerwach. Wobec tego wszystkiego 1X wydaje się bardzo pewną propozycją na jutro ???? .
o kurcze powiem Ci, że mnie zaskoczyłeś. nie wiedziałem o tym inf i w typach dnia na szybkości po zobaczeniu kursu napisałem &quot;2&quot; z myślą, że super kursik ;) to sprawdzone słowa? jeśli tak to też pytanie czy aby na pewno są to słowa na poważnie a nie podpucha ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Sprawdzone ???? . Dla potwierdzenia wklejam skład w jakim grali ostatnie spotkanie ligowe i zawodnicy jacy polecieli do Grecji:
w meczu z Wolves zagrali: Friedel; Walker, Kaboul, King, Assou-Ekotto; Bale, Parker (Livermore, 84), Modric, Kranjcar; Adebayor, Defoe (Giovani, 87).
do Grecji polecieli: Gomes, Cudicini, Archer, Bassong, Corluka, Walker, Waller-Lassen, Livermore, Townsend, Fredericks, Carroll, Nicholson, Parrett, Pavlyuchenko, Dos Santos, Falque, Kane, Lancaster, Pritchard.
Także jak widać z podstawowego składu zaledwie Walker ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ej, nie zapominajcie, że Atletico Madryt z Celticem Glasgow, a nie FC Sion!
Dlatego ja po 1,40 ich nie biorę ze szkotami, bo to moja najsympatyczniejsza ekipa od dziecka i nie mam zamiaru ewentualnie wtopić po takim kursie.
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Problem w tym, że chłopaki z rezerw Tottenhamu to nie ułomki, zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że każdy z nich potraktuje ten mecz jako próbę przekonania do siebie trenera, jest to w sumie nawet pewne, a PAOK to znowu nie jakaś potęga, z pocałowaniem ręki wzięli by rezerwowych z Londynu. Jak dla mnie no bet, bo zagadką jest styl gry Tottenhamu, wolałby już zagrać win Wisły. Jeżeli jednak komuś nie przeszkadza kurs 1.50, to PAOK (1X) wygląda interesująco, jednak trudno znaleźć jakieś informacje o ich formie, Grecja w chaosie, ja nie wiem, czy nie odbiło się to na poziomie ich ligi i czy można ją w ogóle jakość przyrównać do PL.
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Udines vs Rennes

Typ - obie drużyny strzelą bramkę
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,80

Ciężko w tym meczu wskazać faworyta. Warto jednak zauważyć, że obie drużyny raczej nie mają problemu ze zdobywaniem bramek a ofensywa jest ich najmocniejszą stroną. Udinese część okresu przygotowawczego spędziło we Francji gdzie radziło sobie bardzo dobrze pokonując Marsylie 2-1 oraz Bordeaux 3-1. Wydaje się jednak, że to nie jest już ta drużyna co w poprzednim sezonie. Z klubu odeszli Sanchez(Barcelona), Inler(Napoli), Zapata(Villareal) czy Pepe(Juventus). Początek sezonu pokazał jednak, że skuteczność nadal pozostaje mocną stroną tej drużyny. Trzeba również dodać, że w klubie pozostał niesamowity Di Natale. Jeżeli chodzi o Rennes, to okno transferowe było dla nich bardzo udane. Sprowadzenie Pitroipy z Hamburga było strzałem w 10! Zawodnik ten imponuje skutecznością. Warto zauważyć, że Rennes zdobyło do tej pory najwięcej bramek w rozgrywkach Ligue1. Wydaje mi się, że będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania i raczej mało prawdopodobne aby mecz zakończył się bezbramkowo.

Ostatnie mecze - Udinese:
Lecce 0 : 2 Udinese
Udinese 1 : 2 Arsenal
Arsenal 1 : 0 Udinese
Udinese 2 : 2 Sporting Lisbon

Ostatnie mecze - Rennes:
Olympique Marsylia 0 : 1 Stade Rennes
Stade Rennes 3 : 2 SM Caen
Stade Rennes 4 : 0 Red Star Belgrade
Montpellier HSC 4 : 0 Stade Rennes
Red Star Belgrade 1 : 2 Stade Rennes
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP



AEK jest nadal wielką niewiadomą, przez skandal w greckiej piłce i opóźnieniu rozpoczęcia ligi. Jeśli chodzi o personalia to do klubu dołączył dobrze znany Islandczyk Eidur Gudjohnsen. I to by było na tyle poważnych wzmocnień. Może jeszcze warto dodać nazwisko kolombijczyka Fabiana Vargasa. Klub z kolei opuścili Senegalczyk Papa Bouba Diop, bramkarz Diego Sebastián Saja, pomocnik Ignacio Scocco, oraz Argentyński napastnik Ismael Blanco. Straty dosyć pokaźne. Tym bardziej, że nie poczyniono konkretnych zakupów. Na dodatek AEK przeżywa problemy finansowe, nic dziwnego w końcu grecki klub;p. Piłkarze dostają wynagrodzenia z ponoć 6-miesięcznym opóźnieniem.

Kadra AEK ATENY

Dimitris Konstantopoulos, Giannis Arabatzis, Giannis Kontoes, Kostas Manolas, Traianos Dellas, Cala,Roger Guerreiro, Steve Beleck, Leonardo, Jose Carlos, Dimitris Sialmas, Nikos Karabelas, Panagiotis Lagos, Fabian Vargas, Eidur Gudjohnsen, Nikos Georgeas, Nikos Liberopoulos, Mavroudis Bougaidis, Victor Klonaridis, Savvas Gentsoglou Przypuszczalna „11″: Dimitris Konstantopoulos – Kostas Manolas, Traianos Dellas, Cala, Nikos Georgeas – Panagiotis Lagos, Fabian Vargas, Jose Carlos, Eidur Gudjohnsen, Leonardo – Nikos Liberopoulos
Z ważniejszych graczy nie zagra pauzujący za kartki Grigoris Makos i kontuzjowany Pantelis Kafes. Zabrakło tez miejsca dla Elfara Freyra Helgasona.


Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy, to może Fiołki nie błyszczą w JPL, ale obecnie są w całkiem przyzwoitej formie i co najważniejsze w rytmie meczowym. Mimo straty Lukaku, nowe nabytki Mbokani i Jovanovic wydają się być strzałami w &quot;10&quot;. Ale jeszcze trochę za wcześnie na oceny.

Kadra Anderlechtu
Biglia, Deschacht, De Sutter, Fernando, Gillet, Iakovenko, Jovanovic, Juhasz, Kabasele, Kanu, Kljestan, Kouyate, Marecek, Odoi, Proto, Roef, Safari, Schollen, Suarez, Wasilewski

Z ważniejszych graczy nie zobaczymy De Suttera, Vargasa i Mbokaniego.

Moim zdaniem Fiołki dzisiaj są faworytem, są w rytmie meczowym od kilku dobrych tygodni. Poza tym grają przed własną publicznością. Nie chcę oceniać AEK-u ponieważ nie wiem co oni tak na prawdę teraz grają w meczach o stawkę. W rundzie kwalifikacyjnej rozprawili się nieznacznie z Gruzinami z Dynama Tbilisi (1:0 w Atenach oraz 1:1 w Gruzji). W sparingach przed sezonowych nie zachwycali formą ( porażki 3:0 z Anorthosisem, 1:0 z Getafe czy remis 1:1 z Rad Belgrad)
Uważam, że Belgowie dzisiaj jednak będą lepsi i zdobędą 3 punkty.


Typ: 1
Kurs:1.53
Buk:Bwin

Typ: Anderlecht over 1.5 gola
Kurs:1.65
Buk:Bwin





Ponoć Niemcy dzisiaj są faworytem potyczki ze zdobywcą Pucharu Belgii i wicemistrzem Jupiler Pro Ligi. Mecz zostanie rozegrany na AWD-Arena w obecności kompletu 45 tyś. widzów. Hannover lubi grać przed własną publicznością, świadczy o tym chociażby fakt, że w poprzednim sezonie u siebie piłkarze H96 zanotowali bardzo dobry bilans (12-1-4). Z kolei Belgowie w tym sezonie nie zachwycają w meczach wyjazdowych (2 remisy i 1 porażka)

Prawdopodobne składy: Hannover 96: Zieler – Cherundolo, Haggui, Pogatetz, Schulz (Rausch) – Schmiedebach, Pinto, Stindl, Rausch (Schlaudraff) – Schlaudraff, Ya Konan (Abdellaoue)
Standard Liege: Sinan Bolat – Opare, Goreux, Felipe, Pocognoli – Buyens, Kanu, van Damme, Mbaye - Tchité, Cyriac
Ja uważam, że H96 nie prezentuje formy z poprzedniego sezonu. Ostatnio kiepski mecz z VfB i porażka 3:0 niczego dobrego dzisiaj nie wróży. Obie ekipy nie w najwyższej formie. I dziwi mnie trochę kurs na H96. Bardziej obstaje przy kilku bramkowym wyniku.

Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.68
Buk:Bwin
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Birmingham - Sporting Braga✅
Birmingham zajmuje 12 miejsce w Championship z dorobkiem 7 pkt (na 5 meczów). Pokazuje to siłę tej drużyny. Punkty drużyna zdobywała tylko ze słabszymi drużynami, przegrywając z ekipami z górnej częsci tabeli.
Braga zajmuje obecnie 3 miejsce z dorobkiem 10 punktów.
Dotychczas w LE Birmingham pokonał 3:0 u siebie i zremisował 0:0 z portugalskim Nacional, który w lidze obecnie zajmuje osttanie miejsce. Gorzej powiodło się Bradze. Dwukrotnie zremisowała ze szwajcarskim zespołem Young Boys.
Angielskie drużyny często słabo sobie radzą w LE. Poprzedni sezon pokazał siłę portugalskich klubów, gdzie Portugalia miała 3 reprezentantów w półfinale tych rozgrywek. Myślę, że Braga sobie spokojnie poradzi z Birmingham. W dodatku Portugalia nie jest daleko od Anglii, więc zespół napewno nie będzie zmęcozny podróżą.
Typ: Braga
stawka:9/10

Jeszcze warto według mnie postawić na wygraną Odense po kursie 3,75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Shamrock - Rubin

Zespół z Irlandii jest mało ograny w europejskich pucharach. Poziom piłki w tym kraju mocno odstaje od poziomu najsilniejszych europejskich lig. Wydaje się, że gospodarze będą outsiderami tej grupy. Jak wiadomo Rubin posiada silny, wyrównany zespół. Nie udało się ograć Lyonu w eliminacjach LM, ale Shamrock jak najbardziej w zasięgu. Liczę na to, że Rosjanie będą chcieli dobrze zacząć Ligę Europejską i wygrają na dzień dobry. Jak wiadomo, kluby ze wschodu nie lekceważą europejskich rozgrywek, także tych z niższej półki.
Shamrock - Rubin
Typ: 2 - 1,53
Bet365
✅ 0-3
PAOK - Tottenham

Kilka argumentów przemawiających za underem:
PAOK gra defensywną piłkę, pokazał to już nie raz, także w ubiegłym sezonie w Lidze Europejskiej. Taka taktyka przynosiła niezłe efekty i wydaje się, że także w spotkaniu z teoretycznie silniejszym Tottenhamem gospodarze nie otworzą się specjalnie i od początku będą prezentować spokojną grę nastawioną na pojedyncze sytuacje.
Po drugie w zespole Tottenhamu nie zobaczymy takich graczy jak m.in. Gareth Bale, Emmanuel Adebayor, Jermaine Defoe, Sandro, Luka Modrić, Niko Kranjcar, Rafael van der Vaart, William Gallas, Benoit Assou-Ekotto czy Scott Parker. Wszystkich Redknapp postanowił oszczędzić. Ciężko powiedzieć, kto będzie grał zatem w Salonikach. Na pewno nie obejdzie się bez młodych debiutantów. Rozważna gra doświadczonej defensywy greckiej nie powinna jednak dać się ograć młodzieży, stąd wydaje się, że w tym meczu nie obejrzymy zbyt wielu goli. Spodziewam się wyniku 0-0.

PAOK - Tottenham
Typ: under 2,5 - 1,66
Bet365
✅ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Shamrock Rovers - Rubin Kazań

Jeden z najsłabszych zespołów tegorocznej Ligi Europejskiej będzie mierzył się z rosyjskim bogaczem. Shamrock po części tutejszy byt może zawdzięczać rażącej nieskuteczności Partizana oraz strzale życia Sullivana. Rubin odpadł z rywalizacji o Ligę Mistrzów, po porażce 4:2 w dwumeczu z Lyonem. Zdecydowanie lepiej mógł zagrać bramkarz Rosjan, który popełnił błędy przy trzech golach Francuzów. Lecz dziś to nie gra w obronie Kazania powinna być kluczem do zwycięstwa, tylko złamanie defensywy Irlandczyków. W ataku dwa mocne zakupy: Obafemi Martins oraz Nelson Valdez. Muszą oni pomóc w wywiezieniu trzech punktów. Rosjanie daleko w tabeli ligowej, aż osiem punktów za liderem. Być może chęć ugrania czegoś w Europie była przyczyną braku motywacji w spotkaniu z Krasnodarem. Shamrock trzeci mecz w ciągu sześciu dni. Jednak nie sądzę, iż jest to wielkim kłopotem, gdyż z pewnością rotowali składem przed tak ważnym dla nich meczem. Sądzę, iż po pewnych kłopotach, Rubin wygra mecz z uważanym za dostarczyciela punktów w tej grupie Shamrockiem Rovers.

Rubin Kazań @ 1.50 Tobet ✅
Time of 1st goal - 28:00 min or later/No goal @ 1.80 Tobet ⛔
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Maccabi Haifa - AEK Larnaca

Klimat nie będzie w tym meczu sprzymierzeńcem żadnej z ekip. Obie są przystosowane do gry w takich warunkach. Co innego kibice, fanatyczni izraelscy fani będą starali się ponieść swoich pupili. Maccabi odpadło z rywalizacji o Ligę Mistrzów po porażce w karnych z belgijskim Genk. Już z Mariborem mieli sporo szczęścia i przy lepszej skuteczności Słoweńców mogłoby już tu ich nie być. Larnaca po drodze sprawiła kilka niespodzianek, rozprawiając się pewnie z Mlada Boleslav oraz po wygranej u siebie z Rosenborgiem 2:1. Izraelczycy nie mogą się ogarnąć po stracie kluczowego gracza Rafaelova. Cypryjczycy już i tak wiele zrobili dla swojego klubu. W związku z tym nie powinna na nich ciążyć presja wyniku. W lidze remis z silnym APOELem. Ważnym osłabieniem Larnaci może być obrońca Kevin Hofland. Ze względu na gości mecz może być nudny, jednak to mnie nie martwi.

Remis lub AEK Larnaca @ 2.42 Tobet ⛔
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Myślę że Celtic dziś nie powalczy w Madrycie, bo i czemu, skoro przegral kwalyfikacje ze słabym Sionem i tylko dzięki naruszeniu przepisów przez przeciwnika wszedł do rozgrywek... Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Atletico.
Atletico(-2)-Celtic 1 3.8
5/10
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W czwartek rozegrano 24 spotkania 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej.
Najefektowniej zaprezentował się Besiktas Stambuł, który rozgromił Maccabi Tel Awiw aż 5:1. Turcy otworzyli wynik już w 3. minucie i później wszystko ułożyło się po ich myśli. Drugi mecz grupy E był dużo bardziej wyrównany. Dynamo Kijów zremisowało ze Stoke City 1:1 i ten rezultat powinien satysfakcjonować głównie Ukraińców. Jedno oczko uratowali oni bowiem dopiero w 90. minucie.
W czwartkowy wieczór rywalizowali także przeciwnicy Legii Warszawa i Wisły Kraków. Cenne wyjazdowe zwycięstwo z Hapoelem Tel Awiw odniósł Rapid Bukareszt, zaś starcie Fulham Londyn z FC Twente zakończyło się wynikiem 1:1.
Spora niespodzianka miała miejsce w Rzymie. Lazio zaledwie zremisowało z FC Vaslui, a mogło nawet przegrać. W ekipie z Włoch czerwoną kartkę otrzymał Luciano Zauri, po chwili Rumuni wykorzystali rzut karny i mieli w garści komplet oczek. Ostatecznie jednak odnotowano wynik 2:2, gdyż w 71. minucie wyrównał Giuseppe Sculli.
Niespodziewany remis miał miejsce również w Salonikach, gdzie PAOK zatrzymał faworyzowany Tottenham Hotspur. Niewiele brakowało, a Koguty wyjechałyby z Grecji na tarczy. Lino zmarnował jednak jedenastkę (nie trafił w bramkę). W pozostałych potyczkach niespodzianek nie było. Z kompletem punktów 1. kolejkę zakończyły m. in.: AZ Alkmaar, Club Brugge, SC Braga, Anderlecht Bruksela, Rubin Kazań, Sporting Lizbona, Athletic Bilbao oraz Paris Saint Germain.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom