>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (15.09.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
samarama 119

samarama

Użytkownik
Popieram typ kolegów: Feynoord-United BTS 1,8 bet365, Holendrzy dobrze weszli w ligę i dużo strzelają więc myślę że i United uda się coś wcisnąć, tym bardziej że ta drużyna nawet grając w play-offach potrafi przegrać na wyjazdach i nawet mimo tego, że są teraz lepszą drużyną niż w poprzednich sezonach to Mourinho jasno mówi co myśli o tych rozgrywkach. Z tego też powodu uważam że Feynoord podejdzie do tego meczu bez kompleksów i powinni coś ukłuć. Z drugiej strony United dysponując taką siłą rażenia jak Rashford, Mata czy Martial powinni przynajmniej raz się odkuć.
⛔
Tak to jest jak się gra na stojąco i z parodystą Depayem w składzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 68

grota

Użytkownik
a co powiedzielibyście na skromny dubelek:
AZ win
Villareal win
ako 1.56 całoroczniak
wydaje mi się ,że powinno wejść gładko
Co znaczy całoroczny?
Jak dla mnie typem dnia jest Qarabag i AZ.
Azerowie w ostatnim czasie poczynili duże postępy co widać chociażby po wynikach w Europie. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie 4-1-0 i bramki 15:1. Rozgromili w tym czasie 3:0 Goteborg i zremisowali z Pilznem, czyli europejskimi średniakami. Przeciwko nim wyjdzie Liberec, czyli obecnie 14 (!!!) ekipa czeskiej ligi. Po 6 spotkaniach Czesi mają fatalny bilans 1-2-3 i bramki 4:8, a nie grali z potęgami. 1 bramkowe zwycięstwo z obecnie ostatnią drużyną ligi (Pribram 0-0-6) i remis z przedostatnią (Jihlava 0-2-4). Dziś widzę tu tylko jeden możliwy wynik. Dobrym typem na ten mecz będzie też handi na cornery w stronę Qarabagu, -1.5 w meczu, 1/1 HT/FT.
Co do AZ to głównym czynnikiem, który przemawia za tym typem jest... przeciwnik ;D Nie oszukujmy się, ale mimo gry w LE i prawie gry w LM (!!!) to nadal kelnerzy. O poziomie tej drużyny niech świadczy, że nawet Legia wygrała z nimi 2:0 na wyjeździe. U siebie co prawda było gorzej i gdyby Irlandczycy mieli trochę więcej umiejętności to moglibyśmy być świadkami dogrywki. Skończyło się jak się skończyło i AZ dziś zmierzy się z jedną z gorszych lub nawet najgorszą drużyną w tegorocznych pucharach. Holandię i Irlandię dzieli przepaść jeżeli chodzi o poziom piłkarski. AZ grając dzisiaj na pół gwizdka spokojnie powinno pokryć handicap, a liga holenderska znana jest z wesołego futbolu i dużej liczby bramek. Tutaj również można grać handicap w rożnych, handi w wyniki i HT/FT 1/1.
Z pozostałych meczów na tasiemkę za dyszkę podoba mi się:
- zenit albo over 2,5,
- olympiakos albo over 2,5,
- szachtar chociaż tutaj mam wątpliwości,
- villarreal.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
pragnę zauważyć, że Villarreal dzisiaj bez swoich największych armat:

Bakambu 34/12 PD, 13/9 LE
Soldado 28/5 PD, 13/2 LE
Pato

także solidnie stracą na sile ognia. nie kwestionuję, że -1 nie wejdzie, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem w stronę Żółtej Łodzi Podwodnej.
W lidze ostatnio też nie grali a mimo to zdołali ograć Malagę na wyjeździe 0:2. Moim zdaniem spokojnie ograją szwajcarów a nawet może skończyć się jakimś wyższym laniem jakie widzieliśmy np. przez ostatnie 2 dni w niektórych meczach ligi mistrzów ????
Warto przypomnieć że w poprzednim sezonie Ligi Europy Villarreal był twierdzą nie do zdobycia, nie przegrali żadnego meczu u siebie podczas całych rozgrywek ulegając dopiero w półfinale Liverpoolowi po dwumeczu. Hiszpanie poważnie traktują te rozgrywki i raczej pewne 3 pkt dzisiaj.

Osobiście gram to z handicapem -1 razem z AZ i Anderlechtem. Polecam ????
 
D 12

denison

Użytkownik
Co znaczy całoroczny?

Jak dla mnie typem dnia jest Qarabag i AZ.

Azerowie w ostatnim czasie poczynili duże postępy co widać chociażby po wynikach w Europie. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie 4-1-0 i bramki 15:1. Rozgromili w tym czasie 3:0 Goteborg i zremisowali z Pilznem, czyli europejskimi
średniakami. Przeciwko nim wyjdzie Liberec, czyli obecnie 14 (!!!) ekipa czeskiej ligi. Po 6 spotkaniach Czesi mają fatalny bilans 1-2-3 i bramki 4:8, a nie
grali z potęgami. 1 bramkowe zwycięstwo z obecnie ostatnią drużyną ligi (Pribram 0-0-6) i remis z przedostatnią (Jihlava 0-2-4). Dziś widzę tu tylko jeden możliwy wynik. Dobrym typem na ten mecz będzie też handi na cornery w stronę Qarabagu, -1.5 w meczu, 1/1 HT/FT.

Co do AZ to głównym czynnikiem, który przemawia za tym typem jest... przeciwnik ;D Nie oszukujmy się, ale mimo gry w LE i prawie gry w LM (!!!) to nadal kelnerzy. O poziomie tej drużyny niech świadczy, że nawet Legia wygrała z nimi 2:0 na wyjeździe. U siebie co prawda było gorzej i gdyby Irlandczycy mieli trochę więcej umiejętności to moglibyśmy być świadkami dogrywki. Skończyło się jak się skończyło i AZ dziś zmierzy się z jedną z gorszych lub nawet najgorszą drużyną w tegorocznych pucharach. Holandię i Irlandię dzieli przepaść jeżeli chodzi o poziom piłkarski. AZ grając dzisiaj na pół gwizdka spokojnie powinno pokryć handicap, a liga holenderska znana jest z wesołego futbolu i dużej liczby bramek. Tutaj również można grać handicap w rożnych, handi w wyniki i HT/FT 1/1.

Z pozostałych meczów na tasiemkę za dyszkę podoba mi się:
- zenit albo over 2,5,
- olympiakos albo over 2,5,
- szachtar chociaż tutaj mam wątpliwości,
- villarreal.
Caloroczny to bet365 ????
A anderlecht ? Wedlug mnie oni powaznie podchodza do LE.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Posiada ktoś informację na temat składów w spotkaniu Mainz vs St. Etienne?
Swoją drogą upatruję tutaj over 2,5 bramki, po ciekawym kursie @2(Totomix). Ostatnie wyniki ligowe, pokazują, że zarówno niemieckie Mainz ma przyzwoitą siłę ognia w ofensywie (4-4 z Hoffenheim), jak i zmobilizowane St. Etienne (1-1 z PSG, wyszarpane, ale liczy się wynik), potrafi sprawić problem nawet rywalowi ze zdecydowanie wyższej półki. Chętnie dowiem się co sądzicie na temat tego pojedynku.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Pomiędzy AZ a Dundalk jest spora różnica. W kontekście ciężkich wyjazdów do Izraela i Rosji AZ powinno pewnie wygrać dzisiejszy mecz, przede wszystkim, że grają przed właśną publicznością. Holendrzy bez większych absencji. To spotkanie może rozstrzygnąć się już w pierwszej połowie.

AZ -1 HT @2,600
over 2 HT @4,400
AZ over 2.5 @2,25
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
no właśnie też jestem ciekaw opinii na temat Anderlechtu. W sumie sam Tielemans warty więcej niż cała Qabala ale nie wiem czy gra, bo nie mogę składu znaleźć
 
epic 166

epic

Użytkownik
no właśnie też jestem ciekaw opinii na temat Anderlechtu. W sumie sam Tielemans warty więcej niż cała Qabala ale nie wiem czy gra, bo nie mogę składu znaleźć
Anderlecht jest mocniejszy niż w zeszłym sezonie. Mają szansę powalczyć w tej grupie biorąc pod uwagę, że zarówno dla Mainz jak i St. Etienne LE nie musi być priorytetem, jednak te drużyny z dalekiego wschodu potrafią napsuć krwi. Pamiętam, że w zeszłej edycji były jakieś niespodzianki z ich udziałem.
Oczywiście Anderlecht to zdecydowany faworyt i prawdopodobnie to belgijska ekipa będzie rozdawać karty w ty meczu, ale osobiście poczekałbym i uderzał live.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Może gdyby grali z jakimiś średniakiem europejskim to miałoby to jakiś wpływ, ale to tylko 2 ligowa druzyna ze Szwajcarii ???? Więc czyste zwycięstwo po @1,25 to chyba promocja.
Zurich spadł z ligi, brakło im jednej wygranej czy nawet remisu a zostaliby w lidze.
Jeszcze dwa lata temu potrafili wygrać 3-2 z Villareal u siebie,
stracili po tamtym sezonie kilku graczy, przed tym sezonem też, do Zenitu wrócił choćby Kerżakow.
Nie lubię LE, jedynie co dałem to Apoel ✅, over 2,5 w meczu Romy ⛔.
BTS w meczach austriackich ekip ✅✅⛔ oraz Fiołki z Alkmaar ⛔ jeszcze widzę do gry.
Oglądam sobie Karabach, polecam zobaczyć setkę z 37 minuty, z 6-7m mega pudło hehe
 
kezsus 0

kezsus

Użytkownik
Rashford to score @2.75
Teodorczyk to score @2.25
Muniain to score @3.0
Teodorczyk w dotychczasowych 6 meczach 6 bramek, przeszedł do historii i mam nadzieję że będzie dalej strzelał. Rashford potrafi znaleźć się w dobrej sytuacji a dziś ma do pomocy Martiala, Mate i Pogbe więc są szansę że strzeli. Muniain? Nie wiedziałem czy zagrać na niego czy Williamsa, wybór padł taki, trzymam kciuki że się uda.
AKO 18.56 za drobnę
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi po głowie chodzi kartka dla Kuyta, wiadomo,że to były zawodnik Liverpoolu. Przeciwko United będzie naładowany dodatkowo. 36lat na karku robi swoje... kilka kartek łapie. Kurs zachęca.
Kuyt kartka TAK
5.00
Unibet
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Anderlecht - Gabala
Ja atakuje mecz Anderlechtu, uważam że Gabala nie strzeli bramki na wyjeździe (w weekend strzeliła ich 8 w meczu ligowym dlatego dzisiaj już nic nie wejdzie-limit bramek wyczerpany) Natomiast liczę na popis naszego napadziora który dzisiaj po raz kolejny udowodni że zasługuje na szanse w reprezentacji.
Anderlecht -1,5 2,2
Typ wszedł aczkolwiek z tą niemocą strzelecką zespołu Gabala trochę się przeliczyłem.

Na wieczór jeszcze bardzo ryzykowny typ za drobne i liczę na niespodziankę.
VIllareal - Zurich
Stawiam na remis lub Zurich kursem 3,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
G 68

grota

Użytkownik
Zenit co zrobił :O i beka z AZ. No jeszcze mają parę minut, ale i tak beka ;p
Dziwne wyniki... Aż się boję grać o 21, ale chyba w meczu villarreal można pójść w rożne (over 10 @2.00) i BTS Celty ze Standardem (@1.80).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vostock 72

vostock

Użytkownik
OGC NICE - SCHALKE O4 GELSENKIRCHEN
1 DNB @2.00 Unibet/Bet365
0:1 (0:0) - ⛔
Baba Rahman 75&#39;

Pierwszej połowy nie oglądałem, gdyż wracałem z pracy, ale po statystykach i tekstowej relacji widać było, że to Schalke ma przewagę, może nie jakąś wielką, ale to Niemcy prowadzą grę.
Co do drugiej części, którą miałem przyjemność oglądać powiem szczerze, że Nicea mnie rozczarowała z przodu, a Schalke z kolei z przodu wyglądało bardzo dobrze. Raczej zasłużone zwycięstwo gości, ponieważ mieli kilka ciekawych sytuacji - świetną zmianę dał Meyer, który od razu po wejściu zagroził bramce Cardinale, a potem świetnie asystował przy golu Baby Rahmana. Gospodarze mieli swoje sytuacje, ale gdyby Mario był bardziej zdecydowany i starał się strzelać, a nie głupio szukać kiwki to może coś by z tego było. Z drugiej strony raz Balotelli genialnym podaniem poszukał Plea, ale ten był za wolny. Goście zdominowali Niceę nie da się ukryć i komplet oczek wraca do Gelsenkirchen.
Patrzę na wszystkie wyniki dzisiejszych meczów Ligi Europy i myśl nasuwa się jedna - BARDZO NIEPRZEWIDYWALNE ROZGRYWKI.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom