>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (17.09.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
⚽ Ajax vs Celtic (2,5) over 2.0✅
Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na over szka wiadomo ze holenderskie drużyny nie grzeszą obroną albo może inaczej preferują ofensywny styl gry tak jest na arenie narodowej ale czy będzie tak na miedzy narodowej?Byc moze kurs jest ten spowodowany ostatnim dwumeczem w której Ajax walczyl o faze grupowa LE z Czeskim zepołem i padły wyniki 1:0 i 0:0 ale trzeba dodac ze Czesi stawiali duzy opór.Rok temu Ajax walczy w fazie grupowej LM gdzie zdobył 5 pkt stosunek bramek 8:10 na 6 meczy czy średnio 3 na mecz na sowim terenie zremisował z PSG 1:1 przegrał z Barcelona 0:2 i wygrał 4:0 z APOELem. Aktualnie w lidze po pięciu meczach maja 13 pkt z bilansem 14:2 mając w gazie swojego młodego napstnika Anwara El-Ghazi (Milik zaczyna na ławce).Natomiast co do Celticu ostani sezon w fazie grupowej w LE dorobek 8 pkt stosunek bramek 10:11 na wyjedzie wyniki 1:1 2:2 i 4:3 .w lidze aktualnie drugie miejsce bilans bramek 15:7. Według mnei mecz skonczy sie wynikiem 2:1 3:1.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Lech - Belenenses
Trochę oglądam ligę portugalską Nie ulega żadnej dyskusji że w tej lidze liczą się trzy ekipy - Porto, Benfica i Sporting. Później przerwa i Braga wraz z Guimaraes następnie gigantyczna różnica i reszta ekip. Belenenses to przede wszystkim drużyna własnego boiska. Lech absolutnie słusznie jest w tym meczu kreowany na faworyta. Nawet w kryzysie wydaje mi się że ekipa z Poznania powinna sobie poradzić. Poza tym w tym sezonie w czterech kolejkach zdobyli tylko 3 pkt i o tym też warto pamiętać. EKipa jak najbardziej w zasięgu Lecha.
Lech kurs 1,95 STS 2ynik 0:0 FT
do tego jeden suchar
Tottenham - Qarabag wynik 3:1 FT
kurs 1,40 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Sp.Lizbona-Lokomotiw M.
Sporting Lizbona Win @ 1.62 sportingbet

Sporting zagrał dobre mecz u siebie z CSKA Moskwa w kwalifikacjach LM w którym zwyciężyli drużynę rosyjską 2:1. Ostatecznie jednak nie udało się im awansować do dalszych gier i pozostała im zmagania w grupie LE. W pierwszym spotkaniu tych rozgrywek Sporting podejmie inny zespół z Moskwy a mianowicie Lokomotiw. Gospodarze rzadko przegrywają przed własna publicznością i myślę że to oni będą stwarzać sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting EH: -1 vs Lokomotiv kurs: 2,65 buk: STS mała stawka ⛔
W pełni popieram typ powyżej, ja idę odważniej.
Przepraszam, że na ostatnią chwilę, ale STS mi 10 min przyjmował ten zakład. Nie tylko poziom sportowy przemawia za Sportingiem, który świetnie grał z CSKA, ale właśnie udowodnienie coś ruskim może być dodatkową motywacją. Liczę na sportowe wku...nie Sportingu.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
⚽ Napoli - Brugge
Higuain strzeli
@ 1,92 Unibet

Wczoraj Messi zagrał słabiutki mecz, co nie przyniosło to żadnych profitów to dzisiaj postanowiłem że też pójdę w stronę napastnika. Ale tym razem z Włoch. Z Ligi gdzie jest najwięcej kontrowersji i dużo korupcji. [...]
Włosi mistrzami przekrętów. Spodziewałem się 2/1, masy karnych, kartek, do tego miałem jeszcze odrobinę nadziei, że na boisko wyprowadzą ich dzieciaki szefów Camorry... Nic z tego! Ci bezczelni neapolitańczycy wyrolowali dzisiaj nas wszystkich i ustawili wynik na 5-0. Do tego robili wszystko, by Higuain nie trafił. Na stos z nimi.
A teraz na poważnie. Po zdaniu &quot;Z Ligi gdzie jest najwięcej kontrowersji i dużo korupcji.&quot; skończyłem czytać te wywody. Skoro twierdzisz, że liga jest skorumpowana itd., to po co w ogóle stawiasz cokolwiek w meczach, w których grają zespoły z Italii? Może czas zmienić nick na Steviewonderkido?
A tak to no offence. Tyle.:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom