>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [13.09.2016]- wtorek

Status
Zamknięty.
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Dzisiaj jestem ciekawy jak zaprezentuje się w LM Ludogorec. Teoretycznie wyraźnym faworytem jest Basel, ale Bułgarzy są w stanie podjąć walkę. Oglądałem większość ich pojedynków w eliminacjach i widać u nich duży potencjał, szczególnie w ofensywie. Bryluje tam kilkoro Brazylijczyków (taki Cafu został ściągnięty do klubu za 2.2 mln euro). Problemem będzie brak w dzisiejszym starciu środkowego napastnika Keseru. Prawdopodobnie na szpicy zagra więc wspomniany Cafu, a za nim Vura, Marcelinho i Wanderson. Szwajcarski klub notuje póki co komplet zwycięstw w krajowej lidze, ale dzisiaj może zabraknąć u nich Balanty, Traore i Zuffiego. Dwa lata temu Bazylea wygrała z Razgradem wysoko, ale w obu drużynach nastąpiły od tego czasu ogromne straty w składach.Uważam, że granie na Basel po kursie 1.65 - 1.70 nie ma większego sensu, bo piłkarze z Bułgarii są niedoszacowani i stać ich na sprawienie niespodzianki.
Nie przepadam za graniem under/over, ale w dzisiejszym spotkaniu wszystko wskazuje na to że powinno paść kilka bramek.
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/
I tyle w temacie. Bez sprawdzania tego wcześniej całkowicie moje subiektywne odczucia się pokrywają. A argumentów racjonalnych nigdy nie było, tylko emocje. Udział klubów w LM i LE są jedynym wyznacznikiem i to jest argument racjonalny.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ranking mówi wszystko i jasno pokazuje jaka liga jest najlepsza w Europie. Jeśli tendencja z ostatnich lat się utrzyma, Anglicy za jakiś czas stracą 3. miejsce na rzecz Włochów. Szkoda że szykuje się reforma LM, bo czekałem na ten moment i stratę czwartej lokaty w Champions League przez &quot;Synów Albionu&quot;. Oj, ten prztyczek w nos mógłby zaboleć ;). Fani BPL nie mogą pojąć, że pieniądze na boisku nie grają i kupno przez West Ham zawodników za ponad 60 milionów euro nie uchroniło ich od porażki z Astrą Giurgiu (drugi raz z rzędu). Wartość całej rumuńskiej ekipy to 17,55 mln euro, a klub w całej swojej historii nigdy nie kupił piłkarza za więcej niż 0.5 mln euro ???? . Podobne przykłady można mnożyć i to nie tylko w kontekście LE, ale również LM.
ShakeYoBody - nie porównuj rankingu FIFA i UEFA, ponieważ one nie mają nic wspólnego (zupełnie inna metodologia). To taka od czapy analogia jak wypisywanie bredni że jakiś Sunderland by rozniósł w pył Freiburg, Deprotivo Alaves czy Chievo Verona.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Widzę po waszych postach, że idziecie w stronę raczej Arsenalu zostawiając sobie otwartą furtkę w wypadku remisu. Ja jednak w tym meczu szedłbym właśnie w stronę remisu. Arsenal nie wygląda mi na drużynę ,która jedzie jako faworyt na stadion, który - bądź co bądź - śmiało można określić twierdzą. Do PSG do meczowej 18stki wraca Thiago Silva oraz Aurier co jeżeli znajdą się w 11stce powinno wzmocnić defensywę paryżan zwłaszcza po odejściu Luiza oraz kontuzji Kurzawy. Własny stadion oraz tacy zawodnicy jak Motta, Veratti czy Pastore (który został powołany do 18stki) i bogactwo rezerwowych w postaci Krychowiaka czy Matuidiego mogą sprawić, że PSG będzie mogło zdominować środek pola nie dając gościom zbyt wielu okazji do sytuacji bramkowych. (nie mówie oczywiście, że sami z łatwością będą je stwarzać). Wątpie aby którakolwiek z drużyn otwarzyła się w tym meczu na tyle aby wygrać te spotkanie. To pierwszy mecz i nikt nie będzie chciał mieć straty 3 pkt. do faworyta mając przed sobą jeszcze teoretycznie prostsze mecze z Basel i Ludogorcem.
PSG - Arsenal X (3,50 totolotek)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz Barcelony z Alaves pokazał, że Katalończycy nie mają zmienników dla Iniesty, Messiego oraz Luisa Suareza.
Jedynym zawodnikiem, który stwarzał zagrożenie był Neymar. Turan, Denis Suarez (zobaczcie co zrobił przy golu na 0-1) oraz Paco udowodnili tym meczem dlaczego należy im się ławka a nie pierwszy skład.
Zmiany niewiele dały na dobrze ustawioną ekipę Alaves i Barcelona przegrała 1-2. Okazji na wyciągnięcie remisu nie było dużo, jedynie Messi w doliczonym czasie miał szanse na uratowanie remisu.
Celtic na wyjazdach to super wielki syf, strzelił tylko gola z Astaną w ostatnich meczach
i przegrał nawet 1-0 z ekipą z Gibraltaru w zeszłych eliminacjach.
Barca podobnie jak Bayern jest dziś mocnym faworytem, nie brakuje zakładów z handicapami -2,5 w stronę tych ekip. Ja zagrałem ako z zakładów Obie Strzelą - Nie w tych meczach po kursie 2,35 w bet365. Stawka 4/10. ✅
Widziałem Bayern z Schalke i tylko strzał rywali w poprzeczkę i akcję po koniec pierwszej połowy,
gdzie powinien być karny były groźne dla Neuera.
Rostov gra dobrze w obronie, Rosjanie mogą długo bronić się w tym meczu,
Bayern będzie prowadził grę i nie stworzy wielu okazji na kontrataki rywalom, tym bardziej że ma lepszych defensorów niż taki Zenit, z którym Rostov pokazał się dobrze w takiej grze.
Zauważyliście że nikt nie wspominał o pudle Lewego z Schalke ?
http://www.youtube.com/watch?v=iy0wnbuGDNg
tutaj skrót, pudło Lewego koło 7 minuty.
PSG bez formy, kadra jest słabsza niż rok temu, widać ile znaczył Zlatan.
Arsenal nieprzewidywalny, silny w ataku, słaby w obronie, najlepiej zagrać BTS.
Atletico w końcu zaczęło strzelać, wcześniej tego brakowało.
PSV rok temu nie straciło z nimi gola w dwumeczu w fazie pucharowej,
jak coś grać to rogi Atletico, statystyki za tym przemawiają.
Basel mocne u siebie, w LM nie strzelało tylko z Realem w ostatnich sezonach,
z Ludo wygrali 4-0 dwa sezony temu. Rywale tylko z Mladost zagrali na zero z tyłu,
w pozostałych meczach tracili minimum dwa gole, w lidze też tracą sporo goli poza domem.
Basel, Basel over 1,5 gola oraz over 2,5 w meczu do gry.
Gladbach na wyjazdach jest słabą ekipą w Europie, z City przegrali 4-2 w zeszłym sezonie, z Sevillą 3-0, zremisowali 0-0 z Juve :grin: Ostatnio w lidze stracili trzy gole z Freiburgiem.
Obywatele bez Aguero zagrali dobry mecz derbowy, dla mnie najlepszy zakład to over 2 gole Manchesteru City.
Benfica u siebie jest bardzo mocna http://www.flashscore.pl/mecz/fDxBwVHI/#h2h;home
nawet Bayern Monachium nie potrafił tu wygrać.
Turcy są gorszym zespołem, a w dodatku nie grają u siebie.
Napoli przypomina Arsenal, potrafi strzelać bramki, bo ma duży wybór ofensywnych graczy
zarówno w pomocy jak i ataku. Dynamo Kijów u siebie w LM często sprawia opór lepszym ekipom,
0-0 z Chelsea czy 2-2 z Porto w zeszłym sezonie to potwierdza.
Obrona Napoli to nie jest mocny punkt, straciła np. dwa gole z Pescarą,
więc gram zakład 1,25 gola Napoli, bo reszta to loteria.
Basel over 1,5 gola 1,826 4/10 ⛔
Benfica over 1,5 gola 1,884 4/10 ⛔
Manchester City over 2 gola 1,847 5/10 zwrot
Napoli over 1,25 2,1 5/10 ✅
wszystko pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widziałem Bayern z Schalke i tylko strzał rywali w poprzeczkę i akcję po koniec pierwszej połowy,
gdzie powinien być karny były groźne dla Neuera.
Rostov gra dobrze w obronie, Rosjanie mogą długo bronić się w tym meczu,
Bayern będzie prowadził grę i nie stworzy wielu okazji na kontrataki rywalom, tym bardziej że ma lepszych defensorów niż taki Zenit, z którym Rostov pokazał się dobrze w takiej grze.
Generalnie się zgadzam z typem noBTS w obu spotkaniach (i sam to pograłem po przeczytaniu twojego posta), ale w przypadku Bayernu można się bać, że przy wysokim wyniku no z 5:0 wymienią pół składu i zagrają na totalnym luzie i wtedy może coś wpaść. Jeśli sprawdzi się jednak scenariusz, o którym piszesz, że długo będą się bronić to typ powinien wejść bo z kontry to nie strzelą.
 
K 0

-kulfon-

Użytkownik
TYPY:

Basel - Ludogorets BTTS: 1.85 forBet

Nie wiem czy aby na pewno Basel jest takim faworytem na co wskazują kursy, ale myślę, że bramki będą padać tutaj z obu stron. Szwajcarzy może i strzelają dużo bramek ale także sporo ich tracą. W tym meczu to Basel będzie prowadził grę a goście z pewnością nastawią się na grę z kontry co im doskonale wychodzi. W Ludogorcu mamy świetnych Brazylijczyków na skrzydłach, którzy dzisiaj na pewno będą robili tradycyjnie dużo zamieszania wykorzystując swoją technikę i umiejętności dryblingu.

PSG - Arsenal X2 - 1.86 Unibet

Na pewno PSG nie jest takim faworytem na co wskazują nam tutaj kursy bukmacherów. Poczatek sezonu w wykonaniu Paryżan jest mocno przeciętny i widać, że brakuje na szpicy Zlatana, który potrafił strzelać niemal z każde pozycji. Przemeblowana defensywa nie stanowi jeszcze kolektywu i przytrafiają się jej błędy. Arsenal może nie jest w wybitnej formie, ale na pewno w tym meczu będzie stwarzał sobie swoje okazje. Myślę, ze goście w tym meczu zdobędą jakieś punkty a kurs na X2 traktuję jako prezent od buków!

LEGIA - Borussia Dortmund under 2.5 - 2.38 bądz remis X - 5.40 - Unibet

Wszyscy spisują Warszawian na straty i uważają, że Legia przegra każde ze swoich spotkań i to wysoko... Ja sądze że wcale tak być nie musi! Podopieczni Hasiego będą zmuszeni do obrony i nastawią się na grę z kontry. Taka taktyka zawsze nam odpowiadała czy to w klubach czy reprezentacji i potrafiliśmy w takich meczach sprawiać niespodzianki. Goście z Niemiec nie są w wybitnej formie co pokazał przegrany mecz z RB Lipsk a do tego mają duże problemy z kontuzjami. Myślę, że nie obejrzymy tutaj zbyt wielu goli. Jeśli Borussia wygra to myślę, że skromnie ale nie zdziwi mnie w tym meczu remis 0-0 bądz 1-1!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
w przypadku Bayernu można się bać, że przy wysokim wyniku no z 5:0 wymienią pół składu i zagrają na totalnym luzie i wtedy może coś wpaść.
Znaczy Tobie chodzi o maksymalnie 3 zmiany jaki dany zespół może wykonać w trakcie jednego meczu? ???? Z tego co się orientuje to chyba dzisiaj jedyną Ligą Mistrzów jest ta w piłkę nożną a nie siatkówka czy piłka ręczna.
A już poważnie mówiąc pomijając takich śmieszków jak Ty, to bardziej bałbym się o czyste konto Barcelony jak Bayernu. Celtic jaki by nie był w ostatnich latach, totalne pośmiewisko jak i cała liga szkocka, ale w takiej formie i w takich nastrojach nie byli od dawna. Trener na plus, nowe nabytki w ofensywie na bardzo duży plus i do tego wygrane derby. Oprócz kompleksu ostatnich lat nic innego nie powinno ich zatrzymać by zagrać na konkretnym luzie. Z resztą same kursy na dzień dzisiejszy pokazują, że ten w Barcelonie jest zanadto wysoki w przeciwieństwie co dają na czyste konto Bayernu. Rostów okej fajnie, awansował do fazy grupowej, chwała im za to bo w końcu nie chodzi o to, żeby całe życie oglądać sponsorowany milionami Zenit. Przyjadą rozegrają mecz życia na Alianz Arenie i do widzenia. Bayern grając na 30% możliwości z Schalke potrafi zachować czyste konto a co dopiero powiedzieć o egzotycznych piłkarzach Rostowa. W dniu otwarcia zakładów Brak BTS wynosił 1,70 i to był idealny zakład typu singiel pomijający właśnie taką Barcelonę.
Jeśli się nie łapie taki okazji to proponuje połączyć przyjemne z pożytecznym i zagrać taki typ:
Bayern - Rostów
Over 2,5 + Brak BTS @ 2,10 Bet365 ✅ 5-0 Łatwo.
Grający czyste konto Barcelony widzę, że z fartem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chibs 241

chibs

Użytkownik
Cytat:
Napisał Adamo80 -&gt;
http://www.uefa.com/memberassociatio...kings/country/
I tyle w temacie. Bez sprawdzania tego wcześniej całkowicie moje subiektywne odczucia się pokrywają. A argumentów racjonalnych nigdy nie było, tylko emocje. Udział klubów w LM i LE są jedynym wyznacznikiem i to jest argument racjonalny.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ranking mówi wszystko i jasno pokazuje jaka liga jest najlepsza w Europie. Jeśli tendencja z ostatnich lat się utrzyma, Anglicy za jakiś czas stracą 3. miejsce na rzecz Włochów. Szkoda że szykuje się reforma LM, bo czekałem na ten moment i stratę czwartej lokaty w Champions League przez &quot;Synów Albionu&quot;. Oj, ten prztyczek w nos mógłby zaboleć . Fani BPL nie mogą pojąć, że pieniądze na boisku nie grają i kupno przez West Ham zawodników za ponad 60 milionów euro nie uchroniło ich od porażki z Astrą Giurgiu (drugi raz z rzędu). Wartość całej rumuńskiej ekipy to 17,55 mln euro, a klub w całej swojej historii nigdy nie kupił piłkarza za więcej niż 0.5 mln euro . Podobne przykłady można mnożyć i to nie tylko w kontekście LE, ale również LM.
ShakeYoBody - nie porównuj rankingu FIFA i UEFA, ponieważ one nie mają nic wspólnego (zupełnie inna metodologia). To taka od czapy analogia jak wypisywanie bredni że jakiś Sunderland by rozniósł w pył Freiburg, Deprotivo Alaves czy Chievo Verona.
*
Co Ty człowieku gadasz? Zgadza się West ham odpadł 2 razy z rzędu w kwalifikacjach do LE ale widziałeś jakimi składami grali? Przecież na wyjazdowy mecz pojechał drugi skład jak nie trzeci. Rok temu taka sama sytuacja, a jeśli dobrze kojarzę to nawet sam trener nie pojechał tylko wysłał asystenta w swoim zastępie. West Ham leje na LE jak i inne angielskie zespoły z tym wyjątkiem, że oni się z tym nie kryją.
Także argument, że udziały klubów w LE i LM jest jedynym słusznym wyznacznikiem jest dla mnie śmieszny.
Przychód z gry w LE dla angielskich klubów jest niski, a samo trofeum jest mało prestiżowe, więc z tych powodów angielskie kluby odpuszczają LE. Inaczej sprawa ma się w Hiszpanii gdzie chore prawo finansowe niszczy ligę i tam kluby muszą walczyć o każdy grosz stąd takie zaangażowanie i wyniki zespołów z La Ligi w LE.
Niemniej jednak rok temu LFC potraktował LE poważnie i udało mu się dojść do finału, a wcześniej w 2013 Chelsea gdy potraktowała LE poważnie też ją wygrała bez większych problemów (może poza finałem)
Także jeśli chcesz się powoływać na wyniki z LE to najpierw sprawdź dokładnie jak dany klub traktuje te rozgrywki.
A co do Twojego marzenia odnoście 3 miejsc dla klubów z PL w LM to muszę Cię rozczarować, prędzej kluby z ligi angielskiej dostaną 1 miejsce więcej niż je stracą z prostego powodu - pieniądze: udział np takiego klubu jak np Man Utd przyniesie dużo większy zysk z TV itd. niż udział takiej Legii,Ludogorec czy innego Rostova. Logiczne, że mecz np Real vs Man Utd oglądnie więcej osób niż Real vs Legia.
A ta cała reforma Ligi Mistrzów jest zrobiona głównie po to by zatrzymać kluby angielskie (oraz włoskie?) w LM. Przecież jakiś czas temu pojawiła się propozycja stworzenia Superligi (z propozycją wyszedł Bayern a dokładniej Karl–Heinz Rummenigge), którą w Anglii potraktowano poważnie - według angielskich mediów nawet odbyło się spotkanie przedstawicieli największych klubów (Manchestery, Chelsea, LFC, Arsenal) by to przedyskutować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam.
Zupełnie nie zgadzam się co do tego, że Bayern będzie długo męczył się z obroną Rostova, bramka w pierwszym kwadransie jak najbardziej do gry. Jak ktoś tutaj wspomniał apropo dzisiejszego starcia, Ancelotti miał tylko jeden warunek kiedy obejmował stery Monachijczyków - Lewandowski musi zostać.
Włoch postanowił jeszcze widoczniej uzależnić mistrza Niemiec od skuteczności Roberta(teraz strzela też rzuty karne) i ten pomysł może zdać egzamin.
Wraca Coman, więc dośrodkowań nie zabraknie
Robert może dzisiaj raz spudłować, bo okazji i tak mu nie powinno zabraknąć
Typ: Lewandowski over 1,5 gola(2,75) Betano
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
PSG vs Arsenal
Spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów
Tutaj dołączę się do dyskusji poprzedników, która z drużyn ma większe szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu.
Będzie konkretnie, to tylko moje zdanie i nikt nie musi go podzielać.
1. Forma, zwycięstwa i przegrane mecze w krajowej lidze nie zawsze idą w parze z grą konkretnej drużyny w europejskich rozgrywkach.
Przykład: Wolfsburg sezon 2015/2016
2. Włodarze PSG zatrudnili na ten sezon szkoleniowca-eksperta Unaia Emerego z myślą o sukcesach w Lidze Mistrzów, to jest zadanie No1 dla tego szkoleniowca.
Cel minimum PSG na ten sezon to finał Ligi Mistrzów, kosztem 1 i 2 miejsca w Ligue1 a 3 miejsce w krajowej lidze też zadowoli szejków.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ranking mówi wszystko i jasno pokazuje jaka liga jest najlepsza w Europie. Jeśli tendencja z ostatnich lat się utrzyma, Anglicy za jakiś czas stracą 3. miejsce na rzecz Włochów. Szkoda że szykuje się reforma LM, bo czekałem na ten moment i stratę czwartej lokaty w Champions League przez &quot;Synów Albionu&quot;. Oj, ten prztyczek w nos mógłby zaboleć . Fani BPL nie mogą pojąć, że pieniądze na boisku nie grają i kupno przez West Ham zawodników za ponad 60 milionów euro nie uchroniło ich od porażki z Astrą Giurgiu (drugi raz z rzędu). Wartość całej rumuńskiej ekipy to 17,55 mln euro, a klub w całej swojej historii nigdy nie kupił piłkarza za więcej niż 0.5 mln euro . Podobne przykłady można mnożyć i to nie tylko w kontekście LE, ale również LM. ShakeYoBody - nie porównuj rankingu FIFA i UEFA, ponieważ one nie mają nic wspólnego (zupełnie inna metodologia). To taka od czapy analogia jak wypisywanie bredni że jakiś Sunderland by rozniósł w pył Freiburg, Deprotivo Alaves czy Chievo Verona.
Widzę, że niektórzy nadal nie rozumieją pewnego toku rozumowania. Wiadomo, że w rankingu Premiership jest dosyć nisko, ale podałem tego przyczyny. Nikt mi nie powie, że jest gorsza od Bundesligi. Te rankingi to o kant dupy można obić. Naprawdę myślicie, że liga białoruska czy szwedzka są lepsze od naszej? To, że nasze kluby celowo odpuszczają puchary, czego przykładem jest Cracovia, nie znaczy, że takie ogórkowe ligi są wyżej. To, że Bate weszło kilka razy do Ligi Mistrzów, nie znaczy, że mają mocną ligę. To samo z Chorwacją, Danią, itp. Pozycja Bundesligi spowodowana jest głównie grą Bayernu. Liga angielska jest najbardziej wymagająca i wyrównana w Europie i tyle w temacie. Wystarczy obejrzeć i porównać poszczególne mecze faworytów w różnych ligach i choćby odrobina spostrzegawczości i inteligencji pozwoli wyciągnąć podobne wnioski.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ja na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów wybieram patriotyczny dubelek z dużą szansą na wejście. Jestem przekonany, że Lewandowski strzeli dzisiaj co najmniej jedną brameczkę. Nasz reprezentant jest w gazie, a do tego po zmianie trenera pełni rolę egzekutora. Ma mniej zadań defensywnych niż za Guardioli i do tego drużyna często gra pod niego. Strzela w każdym meczu Bayernu, więc dzisiaj ze słabszym rywalem jakim jest FK Rostow na pewno będzie miał sporo okazji i coś ukłuje. Druga część dubelka to gol Arkadiusza Milika. Napoli zagra w Kijowie, z miejscowym Dynamem i moim zdaniem jest faworytem. Włosi grają ofensywnie, co sprzyja bramkom. Ostatnio Milik bez gola, ale miał dużo sytuacji z Palermo. Dzisiaj powinien już strzelić, a kurs jest zacny. Poczekajcie tylko na oficjalne składy, bo choć wątpie, to może od początku zagrać Gabbiadini.

Lewandowski i Milik strzelą gola
-&gt;3.33 (całoroczny) ✅ Na luzie w pierwszej połowie.

Do tego singiel: Lewandowski 2 gola lub więcej -&gt; 2.30 (całoroczny) ⛔

Zagram jeszcze trebla na over goli drużyny. Nie będę się zbyt rozpisywał, bo nie ma sensu. Każdy wie, że arsenał ofensywny Barcelony, Bayernu i City jest niesamowity. W dodatku grają u siebie, ze słabszymi ekipami. Okazji będzie dużo i myślę, że gospodarze postrzelają solidnie. Kurs jest fajny, a szansa na wejście bardzo duża.

Barcelona over 2.5 gola ✅+ Bayern over 2.5 gola ✅+ City over 1.5 gola -&gt; 2.61 (całoroczny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
City - Monchengladbach
under 3.5 @1.82 Oddsring
Mecz 1 kolejki LM. Co ciekawe te drużyny również rok temu grały ze sobą w fazie grupowej tych rozgrywek. W City padł wynik 4:2, ale trzy gole po 80minucie. a w Niemczech 1:2. Ogólnie w całej grupie City miał 4 underowe wyniki lini którą podaje, a dwukrotnie ją przekraczał, to samo Monchengladbach. Czyli 8-4, dwa razy więcej na under biorąc pod uwagę wyniki z tamtego roku w grupie a kursy prawie takie same na under co over? Coś tu nie gra, trzeba z tego skorzystać, bo bukmacherzy kolejny raz dają możliwość fajnie zarobić! Wczoraj nic nie podawałem bo nie widziałem nic fajnego, ale dziś już tak! City w lidze na 4 mecze ma 2-2 co do takiej lini(3.5), a Monchengladbach 1-1. Lecz to LM nie będą specjalnie szarżować tylko myslę, że padną tu 2 bramki, ale dla bezpieczeństwa gram linię 3.5 z naprawdę fajnym kursem, i mam nadzieję poprawić po tym typie statystyki we wrześniu na 8/9 (trafione/podane). Dziękuję, życzę powodzenia! Pozdrawiam!
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Witam, moje propozycje na dziś:
Basel 1.7 ⛔
Man City 1.4
Benfica DNB 1.29 zwrot

Ako: 3,07 ⛔
Basel w lidze totalan dominacja, nie przegrali jeszcze żadnego meczu w każdym ładują po 3-4 bramy. Janko i Dumbia to świetni napastnicy jak na ligę szwajcarską, z Bułgarami także powinni sobie poradzić, żadną potęgą nie są. Dwa lata temu Basel wygrał u siebie z Bułgarami na luzie 4-0, składy się trochę pozmieniały, ale wg mnie Basel jest jeszcze mocniejszy niż 2 lata temu.
Manchester City na każdej pozycji ma zawodników o klasę lepszych niż Monchengladbach. Zamiast Harta broni Bravo (nareszcie odszedł), nie powinno być już wpadek. City powinni wygrać, ale cieżko mi powiedzieć czy to będzie skromne 1-0 czy jakiś pogrom, dlatego gram czystą jedynkę bez żadnych handi.
Benfica u siebie jest bardzo mocna, co już niejednokrotnie udowadniali, powinni wygrać, aczkolwiek nie jestem do tego tak przekonany jak z Baselem i City, remis nie jest wykludzony, wygrana Turków jest bardzo wątpliwa, dlatego gram Benfike DNB.

I do tego 2 kuponiki bez analizy, po prostu wydaje mi się że tak powinno być, aczkolwiek stawka mniejsza niż w pierwszym kuponie:
Arsenal x2 1.83 ✅
Napoli DNB 1.62 ✅
Ako: 2.96 ✅

Atletico Madryt 1.83 ✅
Barcelona HT 1.33 ✅
Bayern HT 1.29 ✅
Ako: 3.14 ✅
Wszystkie kursy z Bet365
Jak widać to nad czym się zastanawiałem pół dnia nie siadło, a kupony gdzie zagrałem &#39;na czuja&#39; oba weszły, gdzie tu logika to ja nie wiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
PSG - Arsenal Typ: 2 @ 4.00 Bet365

Gospodarze wystąpią dzisiaj bez Auriera, Maxwella i przede wszystkim Thiago Silvy w obronie. Jednocześnie ostatnie wyniki PSG na pewno nie napawają optymizmem. Tylko remis z St, Etienne po bardzo słabym meczu na własnym boisku oraz porażka z AS Monaco, to chyba najlepszy dowód kryzysu trapiącego zespół ze stolicy Francji. Kryzysu wywołanego odejściem Ibrahimovica oraz zmiany na trenerskim stołku. Z kolei Arsenal jak gra w Lidze Mistrzów wszyscy wiemy. Może im nie iść w lidze angielskiej, zaś tutaj do piątej kolejki spotkań zwykle przystępują z awansem do następnej rundy w garści. Arsene Wenger to bardzo doświadczony szkoleniowiec w dodatku bardzo dobrze znający realia piłki francuskiej. Spodziewam się, iż na osłabionego i niezbyt dobrze grającego rywala przygotuje taktykę neutralizującą pozostałe atuty gospodarzy, a nie jest ich zbyt wiele w sytuacji gdy Cavani psuje okazję za okazją, zaś Pastore jest kompletnie bez formy. Dlatego też stawiam na zwycięstwo gości po bardzo dobrym kursie.
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Dla mnie warto przyjrzeć się ofercie na rzuty rożne w meczu Bayern - Rostov. Wiadomo jakim potencjałem z przodu dysponuje drużyna z Monachium. Przede wszystkim, każdy z zawodników może pokusić się o strzał z daleka, a takie próby często kończą się wybiciem przez bramkarzy lub odbiciem od obrońcy i wyjściem na róg. Wspaniałe skrzydła i dużo dośrodkowań, które obrońcy z Rostova będą próbowali przeciąć lub zablokować również mogą wyjść za końcową linie boiska. Uważam, że w obronie drużyny z Rosji nie będzie miejsca na zabawę. Przy sytuacjach stykowych lub 1 na 1 będą woleli wywalić piłkę z daleka od bramki, nawet poza boisko. Zarówno Anderlecht jak i Ajax u siebie nabili po 9 rożnych. Teoretycznie Bayern powinien ich nabić jeszcze więcej. Wiem , że różnica jest taka, że tamte mecze były bardziej wyrównane, a tu Bayern przy kilkubramkowej przewadze sporo zwolni. Mimo to, do tyłu nie będą się cofać. Potrafili nabić ostatnio 8 rożnych z Bremą, a mecz skończył sie 6:0, dlatego liczę, że tu w LM również będą grać do końca. W dodatku Rostov na pewno cofnie się głęboko i może postawić twardą, silną obronę, a im dłużej Bawarczycy będą bez gola tym bardziej będą napierać. Monachijczycy mają w swoim zwyczaju zdecydowane rozpoczynanie meczów i atak od pierwszych minut, ponieważ po pierwsze mogą przestraszyć i lekko zdezorientować przeciwnika, a po drugie chcą jak najszybciej strzelić bramkę, bo wiadomo, że wtedy gra się lepiej. Z tego właśnie powodu główny typ: rzut rożny przed 9 minutą spotkania, 1,83 w b365.
Drugi typ to over 8.5 rożnego Bayernu 2.00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gospodarze wystąpią dzisiaj bez Auriera, Maxwella i przede wszystkim Thiago Silvy w obronie
Nie ma co do tego przykładać znaczenia.
Auriera spokojnie zastąpi Meunier, który już to robił w ostatnich meczach. Poza tym Aurier nie jest jakimś super obrońcą, a i w ofensywie ma ciągle niedokładne dośrodkowania.
Maxwell obecnie jest na poboczu, bo w życiowej formie jest Layvin Kurzawa więc, ale Kurzawa dziś nie zagra, bo jest poza kadrą meczową więc Maxwell zagra na lewej obronie.
A co do Thiago Silvy to Marquinhos pewniak, a u jego boku pewnie Kimpembe, który jest niesamowicie utalentowany igra od początku sezonu wszystko.
Chociaż tez nie wiem skąd info o braku Thiago Silvy bo w kadrze jest normalnie...
Więc tych absencji nie ma co poważnie aż tak traktować. Wg L&#39;Equipe dziś w bramce PSG będzie Areola. Krychowiak też ma zagrać.
Bramkarze: Alphonse Areola, Kevin Trapp
Obrońcy: Serge Aurier, Presnel Kimpembe, Marquinhos, Maxwell, Thomas Meunier, Thiago Silva,
Pomocnicy: Angel Di Maria, Grzegorz Krychowiak, Lucas, Blaise Matuidi, Javier Pastore, Adrien Rabiot, Thiago Motta, Marco Verratti
Napastnicy: Edinson Cavani, Jése Rodriguez,
Nieobecni: Jean-Kévin Augustin, Hatem Ben Arfa, Rémy Descamps, Layvin Kurzawa, Christopher Nkunku, Hervin Ongenda
zaś Pastore jest kompletnie bez formy
Ohoho, kompletnie się z tym nie zgodzę! Pastore od początku sezonu wymiata po prostu, wreszcie ufa mu trener i ma pewny plac więc gra aż miło. Ale jednak złapał uraz i przez bodaj 2 tyg. nie grał. tez nie mógł grać w el.MŚ z Argentyną. Ale już wyzdrowiał.
Ale typ mi się podoba, sam dziś liczę na Kanonierów, niech wygrają! Sanchez w formie, choć akurat mecz z Southampton trochę odpoczął, ale wcześniej niemal w pojedynkę kapitalną grą rozwalił Watford. Arsenal powoli wkracza na odpowiednie tory. Życzę im wygranej i Tobie też, pozdr ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Barcelona - Celtic
Barcelona nie wygra z czystym kontem ::: 2,00 ::: 1/3 Bet-at-home ⛔
Po pierwsze to Barcelona na razie nie imponuje, ostatnia ligowa porażka z beniaminkiem Deportivo Alaves 1:2 odbiła się mocnym echem. W meczach towarzyskich przed sezonem zanotowali 3:1 z Celtikiem, 4:2 z Leicester, kompromitującą porażkę 4:0 z Liverpoolem, oraz wygraną 3:2 z Sampdorią. Na pewno też warto wspomnieć o 6:2 z Betisem Sevillą w drugiej kolejce La Liga.
Po drugie to Celtic w ostatnich 2 meczach strzelił 9 bramek. Przegrali na wyjeździe 2:0 z drużyną z Izraela w kwalifikacjach, ale u siebie wygrali5:2. Po czym w lidze wygrali znowu wysoko 2:4. Do tego należy dodać, że goście w zdecydowanej większości meczów strzelali bramki w spotkaniach. Jak widać potrafią strzelić bramkę.
Po trzecie:
Wynik: 7:0 @Edit: Szkoda niewykorzystanego rzutu karnego w 20 minucie.
 
lukas88 311,9K

lukas88

Forum VIP
13.09.2016 g. 20.45 Manchester City- Borussia M`gladbach
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,69
BetVictor
Stawka 8j


City, pod wodzą Pepa to zupełnie inny zespół, gra się klei, dominują rywali na boisku, posiadanie piłki ponad 60 %, co wpływa na zagrożenie pod bramką rywali. City już w poprzednich sezonach, na własnym stadionie było trudne do pokonania, a przede wszystkim bardzo bramkostrzelne. Dziś do składu wraca Aguero, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Pep uzupełnił skład kilkoma zawodnikami, i np. Nolito z takiej Celty Vigo, a kręci niesamowicie na skrzydle. Formę odbudowuje Sterling, a także przypominają się czasy w Wolfsburgu KdB.
Kilka słów o Gladbach, to solidny niemiecki zespół ale są dwie sprawy:
- zebry są w Top 5 Bundesligi, ale to za mało na to by podbić LM,
- zebry na wyjeździe, a na własnym boisku to dwa różne zespoły, w poprzednim sezonie w Bundeslidze, na wyjeździe wygrali tylko 4 z 17 spotkań, z kolei w LM na 3 mecze bilans 0-1-2 i stracone aż 7 bramek

W moim odczuciu od pierwszego gwizdka podopieczni Guardioli zdominują rywala i pewnie wygrają pierwszy mecz fazy grupowej LM.

Alternatywne typy:
City - 1,5
Kurs: 2,13
Marathon
Stawka 6j

City - 2
Kurs: 2,95
Unibet
Stawka 4j


------------------------------------------------------------------------------

13.09.2016 g. 20.45 PSG- Arsenal
Typ: 2 (+0,5)✅
Kurs: 1,97
Pinnacle
Stawka 6 j


Moim zdaniem bukmacherzy pofantazjowali z kursami, na początku wystawiając ponad 5 na Kanonierów. Rozumiałbym takie kursy, gdyby grali z Barceloną, Realem czy Bayernem, a nie z PSG, które po odejściu Zlatana nie jest już tym samym zespołem. Nowy trener, z nową wizją potrzeba czasu na wdrożenie swojej taktyki. Najlepiej o tym świadczy wysoka porażka z Monaco 3-1, czy też remis z St. Etienne.
Jeśli chodzi o Arsenal, to dla mnie jest to świetny zespół z ogromnym potencjałem, jednak nadal nie do końca wykorzystanym. Poza tym brakuje Kanonierom typowej &quot;9&quot;, bo mnie Giroud nie przekonuje.
Arsenal całkiem niezły początek sezonu, mimo porażki w pierwszym meczu z LFC 4-3 i remisu z Leicester, przyszły dwa zwycięstwa z Watford i Southampton.
Dziś spodziewam się ciekawego widowiska bo oba zespoły mają wielu świetnych zawodników, mój typ na to spotkanie to 1:2.

Alternatywnie:
BTTS ✅
Kurs: 1,70
Bet 365
Stawka 6 j

Arsenal DNB- ZWROT
Kurs: 3,00
Bet 365
Stawka 3 j

Arsenal ⛔
Kurs: 4,00
Bet 365
Stawka 2j


------------------------------------------------------------------------------

13.09.2016 g.20.45 Basel- Ludo
Typ: Basel over 1,5⛔
Kurs: 1,83
Bet 365
Stawka 7j


Starcie dwóch zespołów, które od kilku lat dobijają się do piłkarskiej elity, narazie Ludo w fazie grupowej bez sukcesów, natomiast Basel dwukrotnie potrafił już zasmakować fazy pucharowej. Zdecydowanie wyżej cenię Szwajcarski futbol aniżeli Bułgarski, zdecydowanie silniejsza liga, a i budżet na wzmocnienia inny. Basel to hegemon w rodzimej lidze, mimo sprzedaży niezwykle utalentowanego Embolo (nie mylić z tą afrykańską chorobą jak Jacek Gmoch) do Schalke dysponują niesamowitym atakiem: Janko, Doumbia, Delgado . Moim zdaniem Szwajcarzy są zdecydowanym faworytem i idę również w tym kierunku.

Alternatywnie:
Basel wygra⛔
Kurs: 1,78
Pinnacle
Stawka 6j

Basel (-1,5)⛔
Kurs: 3,05
Marathon
Stawka 2 j
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Patrząc na składy to Wenger chyba nie chce pierwszego miejsca w grupie. Znowu eksperymentuje z formacją ofensywną kiedy nie powinien. Sanchez szpica to ryzyko, Iwobi z miejsca rzucony na głęboką wodę a zamiast Oxa mimo wszystko wolałbym Chilijczyka na skrzydle. Meh... PSG z kolei obrona solidna i te znaki zapytania to chyba bardziej zasłona dymna lub nierzetelne źródła. Zobaczymy co z tego będzie ale jestem zaniepokojony.

JA PRDL dopiero zauważyłem, że Ospina w bramce....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom