>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 16.09.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dziwi mnie , że jeszcze nikt nie napisał o meczu Benfica - Zenit. W mojej opinii kurs na Zenit jak najbardziej do grania. Widać , że Zenit wskoczył na wyższy level jak choćby rok temu. Jest progres tej drużyny , natomiast Benfica pozbyła się kliku kluczowych piłkarzy jak choćby Garay , który odszedł do Zenitu. Przyjście takich piłkarzy jak Garay i Javi Garcia (kiedyś Benfica) bardzo dobrze wpłyneło na postawe w lidze gdzie liderują z bilansem 7-0-0 , bramki 21-4.
Benfica jest w tej chwili na etapie promowania kolejnych młodych talentów po małej wyprzedaż w ostatnim okienku transferowym. Poniżej lista najważniejszych osłabień.

Marković - Liverpool - 25 mln euro
Oblak - Atl. Madryt - 16 mln euro
Andre Gomes - Valencia - 15 mln euro
Garay - Zenit - 6 mln euro
Cardozo - Trabzon -5 mln euro
Rodrigo - wypożyczenie Valencia
+ kilku mniej znaczących zawodników , lecz grajacych w miare regularnie ( zawodnicy do rotacji )

Po za ostatnim meczem gdzie Benfica wygrała 0-5 ta drużyna zrobiła krok w tył. Nie jest to już ta drużyna która bedzie dominować w lidze. Tytuł raczej w tym roku zdobędzie Porto , które ma większą głębie składu.

H2H

Ostatnie mecze: BENFICA
12.09.14 PRI Setubal Benfica 0 : 5
31.08.14 PRI Benfica Sporting 1 : 1
24.08.14 PRI Boavista Benfica 0 : 1
17.08.14 PRI Benfica Ferreira 2 : 0
10.08.14 SUP Benfica Rio Ave 1 : 0
(0 : 0)
03.08.14 EMI Benfica Valencia 1 : 3
02.08.14 EMI Arsenal Benfica 5 : 1
31.07.14 MIE Benfica Ath. Bilbao 0 : 2
30.07.14 MIE Sion Benfica 0 : 2
26.07.14 MIE Benfica Ajax 0 : 1

Ostatnie mecze: ZENIT PETERSBURG
13.09.14 PRE Zenit Petersburg Dyn. Moskwa 3 : 2
31.08.14 PRE Lok. Moscow Zenit Petersburg 0 : 1
26.08.14 LIG Zenit Petersburg St. Liege 3 : 0
23.08.14 PRE Zenit Petersburg Amkar 2 : 0
20.08.14 LIG St. Liege Zenit Petersburg 0 : 1
16.08.14 PRE Zenit Petersburg Ufa 1 : 0
13.08.14 PRE Ural Zenit Petersburg 1 : 2
09.08.14 PRE Zenit Petersburg T. Moscow 8 : 1
06.08.14 LIG Zenit Petersburg AEL Limassol 3 : 0
02.08.14 PRE Arsenal Tula Zenit Petersburg 0 : 4

Pojedynki bezpośrednie: BENFICA - ZENIT PETERSBURG
06.03.12 LIG Benfica Zenit Petersburg 2 : 0
15.02.12 LIG Zenit Petersburg Benfica 3 : 2

Zenit w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. Duża liczba graczy w składzie Zenitu związanych kiedyś z Benficą lub liga portugalską - Garcia , Garay , Witsel , Danny , Hulk , Neto i oczywiście trener Boas. Bardzo dużo atutów po stronie Zenitu.​

Zenit ~ 3,7
Zenit -1,5 ~ 9

Polecam zobaczyć krótki film przedstawiający przygotowania do ostatniego meczu ligowego Zenitu z ówczesnym viceliderem Dynamem Moskwą oraz reakcje po meczu. Zwycięska ścieżka naprawde napompowała ten zespół bardzo mocno , atmosferę w drużynie budują zwycięstwa i ta drużyna chce wygraywać ile się da i z kim się da. Parcie na LM będzie bardzo duże ze strony &quot;ruskich&quot;. Ja widze w zespolem prawdziwą drużynę ,a nie tylko poszczególne jednostki. Indywidualnie każdy zawodnik jest na wysoki poziomie , razem tworzą ekipę , która może namieszać w tej edycji LM.

http://en.fc-zenit.ru/main/video/gl4174/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 3

denon23

Użytkownik
Ouuu KURSY!
Parę meczy mi się rzuciło w oczy i postaram się je tutaj podać i opisac co i jak! A więc tak..:
Olympiakos - Atletico M.:
Dla mnie Bet dnia. Atletico w letnim okienku transferowym pozbyło się swoich gwiazd, lecz porobili parę mądrych transferów i ich kadra mimo ubytku nie wygląda źle. Większość zawodników Atleti nie występowało na Mistrzostwach Swiata, gdzie zawodnicy Olympiacosu śmigali w barwach Grecji. Ogólnie zespół z Hiszpanii wydaję się o klasę lepszy niż Pireus. Na minus dla zespołu z Madrytu, można wziąć to, że w sobotę mieli cięzka potyczke w lidze z Realem, co kosztowało ich sporo sił, lecz myślę, że zawdonicy takiej klasy nie powinni mieć problemów z kondycja i to w dodatku na początku sezonu.
Dlatego gram:
Atletico - czysty win 2 (1,95)
Monaco - Leverkusen:
Uff! Wyprzedaż w Monaco. Jak już koledzy wyżej napisali o sprzedaży najlepszych zawodników w Monaco, tak ja jestem takiego samego zdania, że oni w tym sezonie nic nie osiągna. Graja w lidze dno, własciciel klubu powiedział KONIEC i nie wyrzuca już na ten klub kasy, więc co im pozostało? Nie mają naprawdę nikogo kto mógłby im wygrać ten mecz. Za to drużyna z Niemiec prezentuje od 3 sezonów bardzo dobry futbol, graja odważnie i naprawdę przyjemny dla oka futbol, plasują się po 3 kolejkach na szczycie Bundesligi, są w gazie, dlatego:
Leverkusen - czysta 2 win (2.35!)
Dodatkowe typy:
Leverkusen ov 1,5 (2.0)
Chelsea - Schalke:
Tutaj widzę wygrana drużyny z Londynu, nie ma tutaj dla mnie innej opcji! Są w gazie, prezentują naprawdę dobry futbol, potrafia zamurować bramke, jak równiez strzelić sporo bramek. Schalke, no cóż przed sezonem typowani do czołówki Bundesligi, ale jak narazie zawodzą i to bardzo. Brak jakichkolwiek sygnałów na poprawe, ostatni mecz ligowy przegrany 4:1 z druzyna z Gladbach nie napawa optymizmem.
Gram:
Chelsea ov. 1,5 - (1.41)
Chelsea win (1.38)
Typy:
Costa strzeli - (1.7)
Costa strzeli + win Chelsea (2.4)
Chelsea wygra do 0 (1.86)

Dodatkowo bez analizy parę typów na pozostałe spotkania:
Zenit x2
Anderlecht x2
PSG win
Arsenal x2
City x2
Bilbao win
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiem ze Real nie zachwyca ale to co piszesz to jakas kpina.Ile dalbys na Basel? Bądźmy poważni taki kurs idealny do kuponu widzę ze nikt nie gra w stronę Realu a kazdy kombinuje w stronę Baselu.
Zapewne skończy sie pogromem ze strony Realu.
Basel to nie Atletico panowie. Po takim zdołowaniu w PD jak by Real jeszcze nie wygrał teraz z Basel to by ich taczkami wywieźli. Real to wygra i może wygrać wysoko. Basel miał patent na Chelsea i to był ich jedyny atut, tak to to po prostu solidna drużyna II garnituru na Europę, w sam raz na LE. Real jest podrażniony, u siebie zawsze robili widowiska i fakt, że zawodzą nie ma tu zastosowania, nie z Basel.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Spotkanie: Monako vs Bayer Leverkusen
Typ: Bayer wygra
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Nie wiem czemu takie kursy. Rozumiem, że Leverkusen gra na wyjeździe ale jak dla mnie na ten moment są po prostu drużyną zdecydowanie lepszą. Monako gra taką patologiczną piłkę, że aż oczy bolą jak się na nich patrzy. Niestety miałem nieprzyjemność oglądać trzy mecze ligowe Monaco w tym sezonie i mam jeden wniosek: wygląda na to, że budowanie potęgi za duże pieniądze się skończyło i chyba ten klub po prostu upadnie. James odszedł, Falcao odszedł, tam nie ma po prostu kto grać, berbatov też już najlepsze lata dawno ma za sobą. Podsumowując, drużyna jest w rozsypce totalnej, grają tak jakby byli zmuszani, bez motywacji i woli walki, rozpasani wysokimi pensjami. Na przeciwległym biegunie jest Bayer. Bardzo mocny start sezonu, świetna gra w ofensywie, mnóstwo sytuacji. Martwi trochę obrona w składzie z naszym Sebastianem ale Monaco jest tak marne w ataku, że i tak raczej nic nie strzelą. Jak dla mnie pewna wygrana gości i po takim kursie chętnie to pobieram.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
BVB - Arsenal

Pierwsza runda, więc nie ma co szaleć ze stawkami, ale ta linia jest bardzo atrakcyjna. 13.5 strzałów, gdzie np w Madrycie lub Monaco linie są po 16.5. Mamy dwie drużyny, które lubią ofensywny futbol. Strzały zablokowane są liczone według FIFA.com jako celne, więc kolejny atut na ten bet. Myślę, że linia zostanie z zapasem pokryta. Można tutaj się rozpisywać i wymyślać kolejne argumenty, ale chodzi przecież o pokryty bet, a moim zdaniem zostanie on pokryty.

BVB - Arsenal over 13.5 celnych strzałów @ 1.70 (Ónibet)
To byłby dobry typ, ale w Mistrzostwach Świata, które właśnie organizuje FIFA i liczy również zablokowane strzały. Niestety Ligę Mistrzów organizuje UEFA i strzały zablokowane nie są liczone jako celne, niestety ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Benfica Lisbona - Zenit St. Petersburg +0,5 2,00 ✅ 0:2
W sumie to spotkanie bardzo fajnie opisał już Janek Bambo i też nie bardzo jest po co się powtarzać. Obie ekipy chyba są trochę brane przez pryzmat zeszłorocznych rozgrywek a Benfika to jednak nie ta sama ekipa i mimo, że u siebie będą zawsze groźni to tutaj ewidentnie wg. mnie kursy faworyzują ich za mocno. Ja bym tutaj na Benfikę wystawił ma -0,25 a mamy -0,5 więc ja tutaj zdecydowanie pobieram tą linię bo Zenit po meczach IV rundy mam wrażenie trochę dojrzał. W lidze leją bo są zdecydowanie mocniejsi i jeżeli poukładają grę i zaczną grać dojrzalej to mogą zajść naprawdę daleko.
Juventus - Malmo over 0,5 2,48 ⛔ 2:0
Wg. mnie Juventus mocno przeceniany. Trochę nie jestem na co dzień z ligą włoską, ale opinie są takie, że raczej dużo lepiej niż w zeszłym sezonie nie będzie a e LM grali bardzo przeciętnie. W każdym z meczów tracili co najmniej jedną bramkę i mimo, że w lidze w dwóch meczach nie stracili ani jednej nie jest wcale jakimś wyznacznikiem. Bo po pierwsze grali z Chievo i podobno bardzo słabym Udinese a Malmo już pokazało, że w ofensywie potrafi grać bardzo poukładaną piłkę a przede wszystkim błyskawicznie przechodzą z obrony do ataku. Wg. mnie ten kurs to gruuuuuuuba przesada.
Borussia Dortmund - Arsenal 0 2,75 ⛔ 0:2
Jakoś nie wierzę w Borussię. To, że ograli Freiburg 3:1 tak naprawdę niewiele znaczy. Ich gra może zalicza progres, ale dalej jest to sporo od tego co potrzebne jest w CL. Arsenal może też bez błysku ale zdecydowanie widzę większy progres w ich grze i przede wszystkim większą jakoś a ostatni mecz z MC naprawdę mógł się podobać.
Generalnie o tym meczu też już wiele powiedziano. Dla mnie po prostu jest value w tym kursie gdyż w moim odczuciu Borrusia nie jest aż tak dużym faworytem jak wskazują kursy.
Galatasaray Stambul - Anderlecht Bruksela +0,5 2,35 ✅ 1:1
Jak zobaczyłem ilość typów na Turków od razu patrzyłem jak mocno spadają kursy na nich. O ile przy ok 1,80 uważałem że to jest odpowiedni kurs o tyle &lt;1,70 to przesada i przeszacowanie Turków w tym meczu. Dlatego widzę fajne value w tym kursie na gości.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Monaco - Leverkusen
Tutaj sporo już zostało napisane. Oglądałem wszystkie ligowe mecze Lever w tym sezonie i trzeba tylko potwierdzić to co pisali koledzy wyżej, czyli moc w ataku ciągle prą naprzód, trochę zapominają się w obronie, ale przeważnie potrafią to atakiem nadrobić. W obronie słabo to wygląda, ostatnio Werder 5 max 6 okazji w miarę dogodnych i aż 3 bramki stracone. Co do Monaco to ligi francuskiej nie oglądam, ale ze statystyk widać, że też coś tworzą, jak na razie po 5 kolejkach, w każdej strzelali, a że tracą sporo to i wyniki kiepskie. Spotykają się 2 ekipy ze słabą obroną, do tego goście bardzo mocni w ataku, więc typ na over wygląda tu bardzo dobrze.
over 2,5 1,85 Bet365
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
To byłby dobry typ, ale w Mistrzostwach Świata, które właśnie organizuje FIFA i liczy również zablokowane strzały. Niestety Ligę Mistrzów organizuje UEFA i strzały zablokowane nie są liczone jako celne, niestety ????
Dobra uwaga, miałem oczywiście na myśli uefa.com , która również liczy zablokowane jako celne, przynajmniej w poprzednim sezonie zgadzało się jak grałem celne.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Monaco - Leverkusen
Monaco najprawdopodobniej mające poważne kłopoty, właściciel zakręcił kurek i nie będzie jak na razie poważnych transferów sprzedany został Falaco(MU) oraz James(Real M) a to wszystko spowodowane ostatnimi wydarzeniami prywatnymi Dmitrij Rybołowlewa. As w tej chwili są kompletnie bez formy grają źle, poważne kłopoty w defensywnie i tak naprawdę nie ma kto strzelać z przodu.
Bayer początek sezony lepszy być nie mógł lider po 3 kolejkach w Bundeslidze gra fantastycznie, awans do fazy grupowej wywalczyli gromiąc FC Kopenhage 4-0 i 3-2.
Patrząc na grę obu ekip Bayer nie powinien mieć problemów z wygraniem tego meczu.
Typ: Bayer 2,25 bet365 3/10⛔
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
JUVENTUS F.C. - MALMOE FF

Ciekawym zdarzeniem na to spotkanie jest &quot;Malmoe pow. 2,5 rzuta rożnego&quot; w Bet365 po 1,72. W lidze Szwedzi praktycznie zawsze nazbierają minimum 3 rożne. Juventus słynie z dobrej defensywy, jednak sądzę że linia jest ustawiona nisko i typ wielce prawdopodobny. W ostatnim meczu ligowym Udinese w meczu z mistrzem Włoch nabiło 6 rożnych. Sądzę, że warte zagrania.
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Ciekawy typ z tymi roznymi w meczu juve myślę że powinno wejść ale mam też podobny Dover 3,5 RR Arsenalu po 1,83 co myślicie?
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Też się nad tą linią zastanawiam w meczu Arsenalu. Oni są w stanie zdobyć te 4 rożne w krótkim odstępie czasu. Kurs dobry. Jednak Arsenal nie bryluje formą. Wszystko zależy jak obie ekipy wejdą w mecz. Jeśli będzie walka w środku pola to może być ciężko, bo np Arsenal w meczu z Evertonem 2-2 miał tylko 3 kornery.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Dobra uwaga, miałem oczywiście na myśli uefa.com , która również liczy zablokowane jako celne, przynajmniej w poprzednim sezonie zgadzało się jak grałem celne.
Jestem prawie pewny, że UEFA nie liczy strzałów zablokowanych jako celnych. Popatrz na statystyki Superpucharu Europy pomiędzy Realem i Sevillą. Na bramkę (on target) było 10 strzałów, a zablokowanych (blocked) 12, więc ewidentnie nie liczą tego razem jako strzały na bramkę. Pamiętam, że w zeszłym sezonie było podobnie ???? Zresztą ta linia 13,5 strzałów celnych byłaby w takim przypadku kompletnie nieadekwatna, jeśli liczone byłyby zablokowane. Pozdrawiam ????
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Real - Basel
Real po porażce w ligowych derbach z Atletico, kibice tracą cierpliwość, na Bernabeu można było usłyszeć gwizdy. Na początku sezonu są bez formy. Być może jest to spowodowane tym, że część zawodników nie przeszła normalnego okresu przygotowawczego po mundialu. Jednak mecze takie jak dzisiejszy powinni wygrywać, będąc nawet w słabszej formie. Powinni zagrać dla kibiców, żeby odbudowywać ich zaufanie. Myślę, że Real będzie chciał od samego początku rzucić się na przeciwnika i pokazać, że to oni bronią tytułu. Mimo słabszej formy, w tej drużynie cały czas grają świetni zawodnicy. Powinni od początku zdominować rywali, Basel pewnie ustawi się na własnej połowie, w obrębie pola karnego i przed nim. Real będzie się starał rozciągać grę na skrzydła, co powinno zaowocować dużą ilością wrzutek w pole karne i rzutami rożnymi. Królewscy jak zawsze będą też oddawali mnóstwo strzałów, które mogą być wybijane przez bramkarza za linię końcową. Basel zapewne nastawi się na kontry i sami też mogą zaliczyć pare rogów. Moje propozycje:
powyżej 5 rzutów rożnych w I polowie (azjan) @ 1,775 Bet365 ⛔ 4
Real powyżej 7,5 rzutów rożnych @ 1,83 Bet365 ⛔ 7
Rzut rożny przed 8:00 @ 1,83 Bet365 ✅
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
Ciekawy typ z tymi roznymi w meczu juve myślę że powinno wejść ale mam też podobny Dover 3,5 RR Arsenalu po 1,83 co myślicie?
Dla mnie niewiadomy typ, z Evertonem może i Arsenal miał 3 rożne ale w ostatniej kolejce nie wykonał ani jednego.

Ładne kursy na Arsenal teraz sa, na bet365 jest 4.20, ale ze aż tak nisko stawiają wygrana Arsenalu, ostatnio dobrze sie zaprezentowali z MC. Jak zagrają jak z MC i obrona nie da ciała to myślę ze over 2.5 (1.70) powinien tu wejść.

Ciekawy jest kurs Arsenal i over 2.5 - 6.00, kusi mnie ale nie wiadomo jak ta obrona zagra! Chambers 50% szans zagrania , Debuchy kontuzja i mozna gdybac i gdybać.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
AS Monaco - Bayer Leverkusen 2 (DNB) @1,60 ⛔
Moim zdaniem najlepsze wyjście. Kurs jeszcze nie niski, a jesteśmy zabezpieczeni w razie niespodzianki. Nie wyobrażam sobie zwycięstwa Monaco, bo drużyna z księstwa od początku sezonu gra beznadziejnie. W Ligue 1 jedno zwycięstwo w pięciu kolejkach, które zapewnił im Falcao przed odejściem. Aktualnie drużyna opiera się całkowicie na spacerującym Berbatovie, który bez podań niestety nie wyżyje. W Monaco nie ma komu pociągnąć gry, a smutek mnie bierze gdy widzę jak zakisił się Kondogbia, który gra kompletnie bez iskry którą prezentował w Sevilli. W ostatniej kolejce przegrali z młodzieżowcami Lyonu, będąc drużyną wyraźnie słabszą i przy nieskuteczności graczy Lyonu, a gola zdobyli po jednym koszmarnym indywidualnym błędzie Untitiego.
Leverkusen w lidze idzie jak burza. Nie przejmowałbym się specjalnie wpadką z Werderem, bo i Bremeńczycy w tym sezonie wyglądają jakoś solidniej niż ostatnimi laty (bez porażki w 3 kolejkach), a Bayer i tak w tym meczu dominował i wygrać powinien. W pierwszych dwóch kolejkach zwycięstwa bez żadnego trudu, podobnie jak w eliminacjach LM gdzie rozbili w proch Kopenhagę. Forma czołowych graczy z Kiesslingiem na czele napawa optymizmem, dobrze prezentuje się też Son. Dla mnie Leverkusen to murowany faworyt, ale ostrożność nakazuje DNB.

Borussia Dortmund - Arsenal Londyn BTS @1,57 ⛔
Dwie drużyny, które różnią się nieco stylem gry, lecz obie wyznają filozofię gry ofensywnej. Jak to kiedyś stwierdził Wenger, jest to starcie kapeli rockowej z orkiestrą symfoniczną. Osobiście lubię patrzeć na grę obu tych ekip. Stawiam na BTS-a ponieważ i Borussia, i Arsenal mają swoje problemy w tyłach. W BVB ciągle niezdolny do gry jest dowódca obrony, jeden z najlepszych stoperów świata Mats Hummels. Ponadto koszmarnie wygląda lewa obrona, na której występuje Erik Durm. Jest to młody zawodnik, podobno utalentowany, ale jak na ten moment nie prezentuje on &quot;international level&quot;. Popełnia banalne błędy w obronie, łatwo minąć go 1vs1, ma problemy z kryciem oraz trzymaniem linii. Dość powiedzieć że zawalał bramki w meczach i z Leverkusen i z Augsburgiem, a w meczu reprezentacji z Argentyną, Angel Di Maria go po prostu gwałcił. Facet jest ogromną wyrwą, na którą dziś pewnie szarżować będzie Alexis Sanchez (dobra forma ostatnio, w sobotę piękny gol przeciw City). Na miejscu fanów BVB czym prędzej chciałbym na boisku widzieć Schmelzera.
W Arsenalu natomiast wyleciał ostatnio Mathieu Debuchy, co rodzi problem na boku obrony. Zagra Calum Chambers, młodziutki i niedoświadczony, do tego moim skromnym zdaniem lepiej grający na pozycji stopera. Środek obrony zajmą Per Mertesacker i Laurent Koscielny (Koscielny wydaje mi się być pod formą, stracił miejsce w reprezentacji Francji na rzecz Sakho). W bramce Wojtek Szczęsny, który też wybitny nie jest i raczej nie broni ponad stan.
Ofensywne możliwości obu ekip są dużo większe. Po stronie gospodarzy zwracam szczególną uwagę na Aubameyanga, który według mnie w tym sezonie będzie najlepszym graczem Borussi, gdyż pod nieobecność Lewandowskiego i Błaszczykowskiego, rotuje grą na szpicy i skrzydle, na obu pozycjach będąc zabójczo niebezpiecznym. W formie jest Adrian Ramos (dwa gole w dwóch kolejnych meczach) i Henrikh Mchitarian. Po stronie Kanonierów zmobilizowany Welbeck, z którego chyba trzeba powoli przestać się naśmiewać, ofensywnie nastawiony środek z Ramseyem i Wilsherem, oraz Sanchez i Ozil. O tych dwóch dwa słowa, zwłaszcza o Ozilu. Jest on w słabej formie - zgadzam się. Liga Angielska nie jest dla niego, nie radzi sobie z tempem i pressingiem. Jednakże w LM gra się nieco inaczej, a sędziowie gwiżdżą więcej niż na wyspach. W zeszłym sezonie nawet gdy Mesut już zgasł w BPL, to w LM utrzymywał niezłą dyspozycję. Myślę że ten trend się utrzyma, i obejmie również Sancheza.
W ostatnich 5 meczach H2H 4 razy padał BTS. Myślę że dzisiaj też zobaczymy gole po obu stronach.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Monaco - Bayer Leverkusen gol pomiedzy 11-20 minuta kurs 5.00 bet365 2/10
Przegladajac statystyki w poprzednich meczach obie ekipy strzelaja badz traca w 1 plowie bramke sadze ze miedzy tymi minutami mozemy zobaczyc gola . Dobra opcja jest rowniez over1,5 do przerwy 2,75 w bet365 . Sredni czas bayernu w strzeleniu 1 gola to 22 minuta Monaco zas traci 1 bramke ok 26minuty .
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
W poszukiwaniu dużych kursów... spodziewam się dziś otwartego meczu na Anfield Road. Liverpool po wtopie z Aston Villą będzie chciał na pewno odbić to sobie w meczu z mistrzem Bułgarii. Inna sprawa, że dla The Reds to pierwszy mecz w LM od kilku sezonów - więc będzie święto. Granie na dużą liczbę goli strzelonych nie ma większego sensu, bo kursy niskie, a Ludogorets może się dzielnie bronić i kontrować. Mają w swoim zespole kilku naprawdę dobrych ofensywnych zawodników: Marcelinho, Junior Caicara, czy Virgil Misidjan, którzy mogą strzelić 1-2 bramki.

Stąd moje typy na ten mecz:

Obie drużyny strzelą
2.1
stawka: 5/10 ✅

Ludogorets over 1,5 gola
kurs: 6.5
stawka: 2/10
⛔
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Benfica - Zenit St Petersburg
Bardzo ciekawy mecz szykuje się nam w Lizbonie, gdzie miejscowa Benfica podejmie rozpędzony Zenit.
Podopieczni Jorge Jesusa całkiem dobrze weszli w sezon, wygrywając do tej pory 4 z 5 rozegranych spotkań, w tym jeden po rzutach karnych przeciwko Rio Ave w superpucharze. Jednak nie były to aż tak przekonujące zwycięstwa. Jedynie zwycięstwo w ostatniej kolejce ligowej przeciwko Setubal 5:0 wygląda dość okazale jednak pozostałe mecze to skromne zwycięstwa 2:0 z Pacos Ferreira czy 1:0 z Boavistą. Jedyny zremisowany mecz to wyjazdowa potyczka ze Sportingiem, który zakończył się wynikiem 1:1. Ekipę na co dzień występującą na Estadio da Luz przed rozpoczęciem tego sezonu opuściło kilku kluczowych graczy takich jak Cardozo, Rodrigo czy Garay. Ten ostatni wybrał kierunek rosyjski i dziś będzie miał okazję do zagrania przeciwko swoim byłym klubowym kolegom. Oczywiście w składzie Benfici nadal znajdują się zawodnicy o wysokich umiejętnościach tacy jak Lisandro Lopez, Gaitan, Eduardo Salvio czy Lima. Jeśli chodzi o absencje to zabraknie Julio Cesara, Silvio, Ruben Amorin, Sulejmani i Jonas.
Z kolei Zenit wygląda w ostatnich tygodniach bardzo dobrze. W lidze komplet punktów (7 zwycięstw) dzięki czemu przewodzą w ligowej tabeli z bilansem bramkowym 21:4. Widać, że zatrudnienie Andre Villasa-Boasa było świetnym posunięciem ponieważ teraz nie tylko Zenit wygląda jak zespół, ale również wyciąga z poszczególnych zawodników to co najlepsze. Przed sezonem dołaczył do nich obrońca Garay oraz środkowy pomocnik odpowiedzialny za zadania defensywne Javi Garcia. Oba transfery okazały się bardzo trafne gdyż obaj z miejsca wskoczyli do pierwszej jedenastki. Z resztą w ogóle jak patrzę na skład Zenitu choćby z ostatniej potyczki przeciwko Dynamo Moskwa to naprawdę robi to wrażenie. W obronie Garay i Criscito, w pomocy Witsel, Javi Garcia i Faizulin, w ataku Arshavin, Hulk i Danny. W dodatku na ławce byli jeszcze tacy zawodnicy jak Kerzhakov czy Rondon, którzy potrafią strzelać ważne gole. Jeśli chodzi o absencje to w dzisiejszym meczu ze względu na zawieszenie za kartki nie zagra Faizulin.
Moim zdaniem spotkanie będzie zacięte i wyrównane, a o końcowym wyniku mogą przesądzić detale. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty nie odważyłbym się grać po takim kursie czegoś w stronę Benfici dlatego proponuję:
Zenit lub remis @ 1,90 ✅
BTS @ 1,82 ⛔
Powyżej 2,5 @ 2,04
⛔
Unibet
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Benfica - Zenit Petersburg
Zupełnie nie zgadzam się z argumentami, że kursy w tym spotkaniu są wystawione błędnie.
Przede wszystkim Benfica, to drużyna swojego boiska. Na 27 spotkań u siebie, nie licząc spotkań towarzyskich [do których jak wiadomo, różnie się podchodzi - rotacje, testowanie ustawień, &quot;odkładanie nogi&quot;], Benfica przegrała tylko jedno spotkanie, w mało prestiżowym Emirates Cup, z Valencia, która wygląda w tym sezonie na bardzo poukładany zespół. Dwa lata temu, u siebie pewnie wygrali z Zenithem 2:0, a w tym roku pokonywali u siebie choćby FC Porto czy Juventus.
Mimo osłabień, w postaci sprzedaży kilku zawodników (głównie ofensywa), uważam, że luki zostały dobrze zapełnione, o czym zaraz napiszę.
W obronie doświadczeni: Maxi Pereira, Luisao, Eliseu z Malagii czy też Almeida, powinni zapewnić względny spokój.
W linii pomocy, warto zwrócić uwagę na świetnego Enzo Pereza czy też nowy nabytek, perspektywicznego 20 letniego brazylijczyka Talisca, który już ładnie wkomponował się w zespół i w spotkaniu z Setubal skompletował hattricka.
A teraz przejdźmy do ofensywy, która wygląda b.mocno i gwarantuje ciąg na bramkę: wystarczy wymienić: Gaitan, Salvio, Lima, Sulejmani czy choćby Jonas z Valencii.
Czy strata młodego Markovica, Cardozo czy Rodrigo aż tak mocno wpłynie na utratę siły ataku zespołu z Lizbony ? Moim zdaniem, zdecydowanie nie.
Dla mnie Zenith to zbieranina indywidualności (dość mocno zresztą przeceniania), która może i na swoim stadionie byłaby w stanie sprawić niespodziankę, natomiast na Estádio da Luz , finaliści LE z 2013 i 2014 roku, mający duże doświadczenie pucharowe, powinni odnieść gładkie zwycięstwo.
Kadra Benfiki na mecz:
Bramkarze: Artur Moraes, Paulo Lopes;
Obrońcy: Maxi Pereira, Luisão, Jardel, Eliseu, Lisandro Lopez;
Pomocnicy: André Almeida, Gaitán, Salvio, Talisca, Enzo Perez, Samaris, Ola John, Cristante;
Napastnicy: Derley, Lima, Nélson Oliveira.
Podsumowując: Benfica win kurs 2.00
Odnośnie pozostałych spotkań przychylam się do typów na zwycięstwo: Bayer Leverkusen, Atletico Madryt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom