>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 18.09.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dortmund-Ajax: Schmelzer kartka @5,25 Unibet

Boczny obrońca Borussii co prawda w zeszłym sezonie wyłapał ledwie 4 żółtka w 28 meczach,jednak jak się przyjrzymy to jest pewna zależność.Kartki otrzymuje w wyjątkowych dla Dortmundu meczach:

-Super Puchar Niemiec z Bayernem(to już w tym sezonie)
-w derbach przeciwko Schalke
-w meczu na szczycie z M&#39;gladbach
-w meczach LM: 2x z Arsenalem i 1x z Olympiakosem

Zawodnik ten podobnie jak Piszczek często podłącza się do ataków swej drużyny,później trzeba wracać i zdarzają się faule. Ajax na pewno będzie szybko wychodził z kontrą,o ile sam nie przejmie inicjatywy w tym spotkaniu-jak na razie są zdecydowanie najlepiej grającą ekipą Eredivisie.Kurs na kartkę Marcela jest bardzo wysoki,sędzia z Włoch daje sporo kartek więc grzechem byłoby nie zagrać.
----------------
Polecam też kartę Garetha Barry&#39;ego z City @3,20 Unibet w konfrontacji z Realem.O ile zagra w tym meczu,to będzie miał zadania wyłącznie defensywne a więc przerywanie akcji CR,Di Maria czy Ozila..
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Olympiakos - Schalke 2 DNB @ 1.95 Expect ✅

Jeszcze dzisiaj rano dało się złapać 2.00 w Unibet i do teraz zadaję sobie pytanie - na co czekałem? Propozycja od Expect jednak niewiele gorsza, a obecnie najlepsza na rynku. Aby mieć jakiś punkt odniesienia przed tym meczem obejrzałem sobie w weekend Greuth Furth - Schalke. Podopieczni Stevensa wywarli na mnie pozytywne wrażenie. Poza pierwszym fragmentem meczu gdzie beniaminek się wyszalał mecz mieli pod pełną kontrolą. Co więcej nawet w tym okresie Greuth Furth nie było sobie w stanie stworzyć dobrej okazji strzeleckiej. Posiadanie piłki, wysoki pressing, rzuty rożne... nic z tego nie przekładało się na akcje bramkowe. Co do samego Schalke to wejście smoka do drużyny ma Afellay. Holender kwitnie od odejścia z Barcelony. Aż miło było patrzeć jak bierze na sibie ciężar gry, ma udział praktycznie w każdej akcji. Popis dała też młodzież - Draxler i Holtby. A w obwodzie są przecież jeszcze Farfan(liczę, że on wystąpi od pierwszej minuty w Grecji) i Barnetta. Jest KJH na szpicy który za mecz z Greuth powinien się wstydzić. Ale to klasowy napastnik, gorszy mecz może przytrafić się każdemu. Jestem pewien, że jeśli partnerzy zadbają o podania to on coś skończy. W środku pola operują Jones z Neustadterem i trzeba przyznać, że to bardzo dobry duet. Solidni w destrukcji, do tego Jones często próbuje podłączyć się do gry z przodu. Obrona pewna, bez gwiazd ale działa dobrze. Papadopoulos(mój cichy bohater meczu z Greuth) czy Howedes to nazwiska które w przyszłości mogą znaczyć bardzo wiele w Europie bo rokują świetnie. Martwi mnie trochę zamieszanie na pozycji bramkarza ale w sumie Unnerstall grał bez zarzutu. Teraz trochę o Olympiakosie. Tutaj o wiele mniej danych, by skleić coś sensownego. Ci, w przeciwieństwie do swych jutrzejszych rywali, osłabili się w czasie okienka transferowego. Stracili przede wszystkim swoje główne żądło - Kevina Mirallasa(z nim to akurat ciekawostka, że na 20 goli w minionym sezonie żadnego nie strzelił w europejskich pucharach). Do Villarreal zawinął się Mellberg od lat będący pewniakiem na pozycji stopera. Nie udało im się też zatrzymać nikogo z wypożyczonych zawodników: Marcano, Orbaiza, Makouna i Kazim-Richardsa. Można ich śmiało określić jako zawodników pierwszego wyboru w ubiegłym sezonie. No może Makoun był bardziej rezerwowym, ale pozostała trójka to wyjściowa jedenastka. Na jedyne sensowne wzmocnienie wygląda Paulo Machado z Tuluzy. Nie jestem jednak w stanie napisać nic o tym zawodniku. Gołym okiem widać, że roszady w składzie są spore względem ubiegłorocznych rozgrywek. Kryzys dał o sobie znać. Olympiakos w rodzimych rozgrywakch wygrał do tej pory wszystkie 3 mecze jednak było to raczej obijanie słabszych: Levadiakos(7 miejsce rok temu), Giannina(8 miejsce rok temu) i Veria(beniaminek). Czas na prawdziwy sprawdzian. Schalke grało w sobotę, a Olympiakos w niedzielę. Daje to Niemcom 1 dzień regeneracji więcej co ma znaczenie, gdyż obie ekipy grały w lidze w podstawowych składach. Podsumowując - Schalke jest drużyną lepszą, bardziej poukładaną chyba w każdym elemencie. Nie sądzę aby atut własnego stadionu zniwelował różnice jakie dzielą obie ekipy. Jeśli ktoś przeciągnie szale zwycięstwa na swoją stronę to moim zdaniem to będzie Schalke.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Porównanie z polskimi drużynami jest bez sensu
Przecież ja nigdzie broń Boże nie porównywałem Borussi z polskimi drużynami. Żartobliwie napisałem, że nasze drużyny też zbierają &quot;doświadczenie&quot;=oklep. Po prostu śmieszą mnie ludzie, którzy wszystkie porażki Borussi w zeszłym sezonie LM zwalają na brak doświadczenia.
Nie rozumiem też przedstawiania wyników z ZESZŁOROCZNEJ LM
Tak. Bo to było tak strasznie dawno temu. Uważasz, że Dortmund nie grał źle ? 2-6 w dwumeczu z Marsylią, 2-3 z Olympiakosem i 2-3 z Arsenalem to nie są złe wyniki ? Jedna wygrana i jeden remis na 6 meczów, to nie jest &quot;aż tak źle&quot; ? Możliwe, że nie zasłużyli na wszystkie porażki, ale liczy się wynik końcowy, a nie to kto gra ładniej. Po 6 meczach bilans bramkowy 6-12, 1 wygrana, 1 remis. Tak, uważam, że to jak najbardziej kwalifikuje się do określenia &quot;dostać wpier...&quot;. Szczególnie w odniesieniu do drużyny z tak ogromnym potencjałem, jak BVB.
No i na koniec Twój ostatni argument, mianowicie słaba forma Borussi
Nie wkładaj mi proszę do ust słów, których nie użyłem. Nigdzie nie napisałem o słabej formie BVB. Napisałem tylko, że ostatnie mecze Dortmundu nie wyglądały jakoś nadzwyczajnie. Mecz z Werderem nie porywał. Dopiero w końcówce Borussia wyszła na prowadzenie. Z Norymbergią Borussia wypadła z kolei bardzo źle. Nie stworzyli sobie nawet jakichś dobrych okazji bramkowych. Wystarczyło odciąć Lewego od podań, słabsza dyspozycja Reusa i ofensywa Borussi leżała. W sobotę z Leverkusen z kolei dobry mecz. Powtarzam. Ja nigdzie nie pisałem o formie, tylko o stylu !
Dodatkowo mogłeś jeszcze coś napisać o składach. Skoro tak ważne są dl Ciebie wyniki sprzed roku i faza grupowa LM 2011-2012 to warto też zwrócć uwagę jak składy się od tamtego czasu zmieniły. Ale nie. Ty wolisz podać argumenty, że doświadczenia nie trzeba zbierać, bo w Polsce nie potrafią z niego wyciągnąć wniosków , że Borussia zagrała kiepsko a Augsburgiem oraz, że rok temu im nie wyszło!
Tutaj znowu z jednego żartobliwego zdania o zbieraniu oklepu w pucharach robisz jakieś chore wywody. Oczywiście, że doświadczenie trzeba zbierać. Ale po 6 meczach w LM po latach przerwy, BVB weteranem nie jest. Co do składów, to wiadomo, że się zmieniły. Ajax jest klubem &quot;produkującym&quot; dobrych piłkarzy, którzy za grubą kasę są sprzedawani bogatszym klubom, a na ich miejsce wskakują nowi, młodzi i utalentowani, którzy zostaną sprzedani za kilka sezonów. Normalna kolej rzeczy.

Masz inne zdanie na temat tego meczu, trudno. Ja Cię przekonywać nie mam zamiaru. Napisałem po prostu jak ja widzę ten mecz. Ty uważasz, że BVB zje Ajax i zrobi im jesień średniowiecza, ja jestem zdania, że Ajax &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;. A swoje uwagi, skąd to ja się nie urwałem, zachowaj proszę dla siebie.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
P

Tak. Bo to było tak strasznie dawno temu. Uważasz, że Dortmund nie grał źle ? 2-6 w dwumeczu z Marsylią, 2-3 z Olympiakosem i 2-3 z Arsenalem to nie są złe wyniki ? Jedna wygrana i jeden remis na 6 meczów, to nie jest &quot;aż tak źle&quot; ? Możliwe, że nie zasłużyli na wszystkie porażki, ale liczy się wynik końcowy, a nie to kto gra ładniej. Po 6 meczach bilans bramkowy 6-12, 1 wygrana, 1 remis. Tak, uważam, że to jak najbardziej kwalifikuje się do określenia &quot;dostać wpier...&quot;. Szczególnie w odniesieniu do drużyny z tak ogromnym potencjałem, jak BVB.

.
pamiętajmy co mówił Watzke w zeszłym sezonie o występach Borussi w Lidze Mistrzów, a później tak surowo się odnosił do ich występu
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak. Bo to było tak strasznie dawno temu. Uważasz, że Dortmund nie grał źle ? 2-6 w dwumeczu z Marsylią, 2-3 z Olympiakosem i 2-3 z Arsenalem to nie są złe wyniki ? Jedna wygrana i jeden remis na 6 meczów, to nie jest &quot;aż tak źle&quot; ? Możliwe, że nie zasłużyli na wszystkie porażki, ale liczy się wynik końcowy, a nie to kto gra ładniej. Po 6 meczach bilans bramkowy 6-12, 1 wygrana, 1 remis. Tak, uważam, że to jak najbardziej kwalifikuje się do określenia &quot;dostać wpier...&quot;. Szczególnie w odniesieniu do drużyny z tak ogromnym potencjałem, jak BVB.
Ale te wyniki jak kolega wyżej wspomniał były gorsze od gry. Dwa lata teamu BVB też dała plamy w Lidze europejskiej, wiec mamy dziś Borussie która zdążyła nabrać bagaż doświadczeń i dziwne byłoby gdyby dalej grali jak równy z równym z Bayernem (w ostatnim meczu też specjalnie słabsi nie byli), a jednocześnie dostawali baty w LM.

Na dzień dzisiejszy wszyscy związani z Dortmundem mówią, że priorytetem jest 6 punktów z Ajaxem i tu porównanie z pierwszym meczem ubiegłorocznej LM, gdzie Borussia mogła nawet wygrać, a co najmniej do straty gola była zespołem lepszym. Ta sam mobilizacja, presja.

O Ajaxie nic nie piszę, bo nic o nich nie wiem.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Tutaj znowu z jednego żartobliwego zdania o zbieraniu oklepu w pucharach robisz jakieś chore wywody.
Porównałeś Borussie do polskich drużyn i wynika z tego, że Borussia również nie wyciagnie wniosków jak to robią polskie ekipy i ja sie do tego odnoszę.

A dla siebie mogłeś zachować swoją &quot;analizę&quot; ze swoimi &quot;argumentami&quot;. Jak widzę, że ktoś tak powierzchownie podchodzi do jakiegoś meczu i uważa, ze doświadczenie nie jest potrzebne to uważam, ze &quot;urwał się niewiadomo skąd&quot;.

Ale po 6 meczach w LM po latach przerwy, BVB weteranem nie jest.
Owszem tego nikt nie powie, że BVB jest weteranem, ale Ajax również, ponieważ grali ostatnio tylko 2 sezony w LM wcześniej ich nie było kilka lat. Więc BVB nie musi być weteranem, żeby strzelić przynajmniej 2 bramki Ajaxowi, który jak to pokazują ostatnie mecze defensywy rewelacyjnej nie ma.

Ogólnie to nie chcę przesadnie Ciebie krytykować tylko ewentualnie wymienić się spostrzeżeniami na temat tego maczu, ale od człowieka, który na początku pisze o laikach, którzy wiedzę opierają na wiadomościach sportowych w TV, oczekuje silniejszych argumentów i moze tak skrytykowałem Twój wywód.
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Z tym solidnym Higuainem to dowaliłeś jak łysy warkoczem o kanto kuli. Akurat on to najsłabiej się chyba prezentuje w tym sezonie. Kiedyś potrzebował trzy sytuację do strzelenia gola, teraz potrzebuje ich siedem. Aczkolwiek przychylam sie do Twoich słów i grania w tym meczu na Real nie polecam.
Ciekawa sprawa. Tylko ten Higuain jest autorem większości bramek Realu w tym sezonie. Tak samo strzela w Argentynie. Ma problemy ze skutecznością, szczególnie widoczne w meczu z Barceloną. Ale jednak do tych sytuacji dochodzi, co obecnie jest sporym problemem dla Ronaldo, Benzemy i reszty. Nie jest to jego optimum ale na tle reszty wyróżnia się pozytywnie i mojej opinii nie zmienią marnowane sytuacje.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
ale od człowieka, który na początku pisze o laikach, którzy wiedzę opierają na wiadomościach sportowych w TV, oczekuje silniejszych argumentów i moze tak skrytykowałem Twój wywód.
Weź się cofnij stronę i zobacz kto to napisał, bo na pewno nie ja.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Weź się cofnij stronę i zobacz kto to napisał, bo na pewno nie ja.
Przepraszam i zwracam honor. Ewidentnie moja wina.

Ciekawa sprawa. Tylko ten Higuain jest autorem większości bramek Realu w tym sezonie. Tak samo strzela w Argentynie. Ma problemy ze skutecznością, szczególnie widoczne w meczu z Barceloną. Ale jednak do tych sytuacji dochodzi, co obecnie jest sporym problemem dla Ronaldo, Benzemy i reszty. Nie jest to jego optimum ale na tle reszty wyróżnia się pozytywnie i mojej opinii nie zmienią marnowane sytucje.
Co z tego, że strzeli gola skoro zmarnuje 4 inne sytuacje? Nie jest wyróżniającą się postacią, ba, jest jednym ze słabszych i to głównie jego zasługa, ze Real stracił pkt z Valencią i Sevillą chociażby.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
AC Milan-Anderlecht spotkanie bez remisu 5,32 Fortuna ja gram zwycięstwo po 7,22
AC Milan- 3 spotkania w lidze zajmuje 10 pozycje 1 wygrane na wyjeździe i dwa przegrane u siebie do tej pory w 1 meczu zdobyli 3 bramki w pozostałych 0

Anderlecht 3 miejsce w lidze
5 meczy w lidze 3 remisy 2 wygrane w każdym meczu zdobyli gole w 5 meczach 11 bramek

Anderlecht
spotkał się z
&lt;table class=&quot;result-table team-matches&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;lm_tbody_870&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;first-row&quot;&gt;&lt;td class=&quot;first-cell form&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Anderlecht&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;AEL Limassol&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;2:0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table class=&quot;result-table team-matches&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;lm_tbody_870&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;strong&quot;&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;AEL Limassol&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Anderlecht&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;2:1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table class=&quot;result-table team-matches&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;lm_tbody_870&quot;&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Ekranas&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Anderlecht&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;0:6&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table class=&quot;result-table team-matches&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;lm_tbody_870&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;strong&quot;&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Anderlecht&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;Ekranas&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;5:0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Jak widać ma kto strzelać liczę na szybką bramkę odkrycie AC Milan i kolejna bramkę dla Anderlechtu no i ockniecie się AC Milan i może 1 bramkę.
Typ ryzykowny ale wydaje się pewne że Anderlech coś ustrzeli
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
@ młodywilc
winna jest cała drużyna bo grała bardzo słabo szczególnie z Getafe czy Sevillą. I nie ma w meczu 4 sytuacji bramkowych. Z Sevillą miał jedną setkę i jedną przyzwoitą. Po za tym miał podanie do Ronaldo sam na sam. I gdyby nie jego bramki z Valencią, Barceloną to Real byłby w gorszej sytuacji. Jeżeli najlepszy strzelec drużyny jest najsłabszym piłkarzem co to powiedzieć o Benzemie, który bramki nie ma, nie stwarza okazji sobie czy innych zawodnikach Realu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moim zdaniem nie ma się co przypalać na granie Borussii.Ajax i Dortmund to drużyny o podobnej klasie, może Dortmund jest trochę lepsze lecz tylko ,trochę, więc atut własnego boiska to dla mnie zbyt mało jak na to kursiwo, które powinno oscylować min 1.8.
Należy także dodać że Borussia w pucharach kompletnie zawodziła, mimo że w lidze niemieckiej pewnie zmierzali do przodu.
Małe zakłady na większe emocje.
Ajax over 1,5 @ 5.0
Ajax pierwszy strzeli 1,5 @ 4.0
bet365
nie żadne 1.4 na Dortmund, przy 2x większym kursie wiele na Niemców bym nie dał ( a grał bym najwyżej over 1,5 gola dla Dortmund) i wcale bym się nie zdziwił gdyby tu padło jakieś 2-2 czy Aax po prostu wygrał.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Widzę, że popularne jest tu granie przeciw Realowi a nie na Manchester City. Większość argumentów jakie czytałem/słyszałem za tym, że City wygra to słaby początek ligi Realu. I stąd typy na MC. Ja wręcz to widzę odwrotnie i jak będę coś stawiał to bez wahania postawię na Real. City również w sezon nie weszło na wielkich obrotach. Póki co wyniki lepsze niż gra ale należy też wziąć po uwagę dość przyjemny kalendarz. Inauguracja u siebie z Sotuhampton. Słaba gra, brak pomysłu, dali się zaskoczyć beniaminkowi 2 bramkami. Potem wyjazd na Anfiels gdzie tylko cudem wywieźli punkt ( no może dzięki Skrtelowi, który sprezentował im drugą bramkę. Liverpool spiął poślady i stłamsił City dominując w każdym elemencie. Potem mecz u siebie z QPR. Też wynik do ostatnich minut był sprawą otwartą i podobnie jak Święci QPR nie miało zamiaru się bronić i kilka razy zaskoczyli gospodarzy. Meczu ze Stoke nie widziałem więc się zbytnio wypowiadał nie będę. Do czego dążę ? A no do tego, że obie ekipy jeszcze nie prezentują jeszcze tego na co ich stać. W ekipie Manciniego doszly nowe twarze, które z miejsca znalazły się w składzie. Sinclair, Maicon, Garcia czy Rodwell. Spore przemeblowanie. Doświadczeniem takimi rozgrywkami Real biję na głowę City. Co dobrze było widać w poprzedniej edycji. Ja tam śmiało uważam, że Real ogra City.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pojawiła się informacja, że Wojtka Szczęsnego wyeliminowała kolejna kontuzja tym razem kostki. Zastanawiałem się wczoraj kto - on czy Włoch - znajdzie się w bramce. Ostatecznie miał to być nasz &quot;Ścięsnej&quot; ale będzie inaczej. Vito Mannone dostaje szanse tym razem w Lidze Mistrzów.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
W końcu się doczekaliśmy na start najlepszej ligi świata. Wtorek zapowiada się o niebo lepiej niż środa jest parę naprawdę ciekawych meczy do grania. Moje typy na ten dzień są może trochę wbrew logice i napewno nie są do grania za duże stawki, ale uważam że kursy są zdecydowanie za wysokie na niektóre drużyny i należy spróbować bo są to mecze które mogą wejść.

Malaga – Zenit


Mecz dwóch wyrównanych drużyn mimo wszystko z lekkim wskazaniem na Zenit. Rosjanie dokonali niesamowitych wzmocnień przed tym sezonem, takie nazwiska jak Hulk czy Witsel muszą robić wrażenie na każdym rywalu. Malaga natomiast wzomcniona Javierem Saviolą prezentuje się bardzo dobrze, w lidze jeszcze nie przegrała notując tylko jeden remis. Dodatkowym atutem gospodarzy będzie ich obiekt na którym gra się bardzo trudno każdemu rywalowi a ostatnie spotkanie z Levante pokazało że drużyna wie jak się zdobywa bramki i myślę że ich w tym spotkaniu nie zabraknie. Zenit jeszcze nie zgrany ale na w LM myślę że gwiazdy zaczną spłacać astronomiczne pieniądze a na ich korzyść zdecydowanie będzie przemawiać doświadczenie w europejskich rozgrywkach. Jest wiele za i przeciw obu drużynom dlatego typowanie na kożyść jednej ze stron może być zgubne, jednakże jedno jest pewne obie drużyny doskonale wiedzą jak zdobywać bramki i żadna nie ma stalowej defensywy dlatego moje typy skupią się na bramkach w tym spotkaniu

BTS, @ 1,87 Bwin ⛔
over 2,5 gola w meczu, @ 2,10 ✅Bwin


Montpellier – Arsenal

Zupełnie nie rozumiem tak wysokich kursów na Arsenal, kanonierzy może nie najlepiej rozpoczeli sezon ale było to spowodowane tym co zawsze w ostatnich latach czyli stratami personalnymi, widać że drużyna już pierwszy szok ma za sobą i teraz może być tylko lepiej, po stracie Songa i Van Persiego wszystko wraca na właściwe tory ponieważ Podolski a przede wszystkim Santi Cazorla dotarli się z kolegami i fajnie to już wyglądało z Liverpoolem bo o spotkaniu z Southampton nie ma co wspominać, defensywa wygląda bardzo dobrze, paradoksalnie może martwić powrót Szczęsnego bo po kontuzji może brakować mu trochę rytmu meczowego. Gospodarze nie mają żadnego doświadczenia w europie i są kandydatem do ostatniego miejsca w tej grupie. Jak ważne jest doświadczenie pokazały w zeszłym sezonie dwie o kilka klas lepsze drużyny z Dortmundu i Manchesteru. Na dodatek w lidze wyglądają tragicznie niezależnie czy grają na wyjazdach czy u siebie. Według mnie Arsenal zdecydowanie wygra to spotkanie strzelając przy tym kilka bramek.

Hadicap (1:0) typ Arsenal, @ 3,80 Bwin⛔
Arsenal over 1,5, @2,25 Bwin ✅
2DNB, @ 1,48 Bwin✅

PSG - Dynamo Kijów


O tym meczu trochę krócej, PSG wzomcnione wielkimi nazwiskami kontra solidna drużyna z Kijowa. PSG w tym sezonie gra różnie żeby nie powiedzieć że słabo, może mieć miejsce to o czym już mówiłem czyli brak doświadczenia w LM same gwiazdy to nie wszystko. Bardzo mi to przypomina City z zeszłego sezonu i nie ździwie się jeżeli Dynamo Kijów z Yarmolenką na skrzydle i Kranjcarem w ataku zabierze punkty paryżanom.

Dynamo strzeli, @1,72 Bwin✅
2DNB, @4,20 Bwin ⛔

Dinamo Zagreb - FC Porto


Gospodarze tego meczu w zeszłym sezonie byli typowym dostarczycielem punktów i nie widze powodu dla którego miało by się to zmienić. W tym przypadku wszystkie atuty są po stronie Porto mają dużo lepszych piłkaży i strata Hulka niczego nie zmienia, są zdecydowanie bardziej doświadczoną drużyną i mają w pamięci zeszły sezon w którym nie wyszli z łatwej by się wydawało grupy. W tym sezonie napewno chcą zmazać tą plamę i nie mogą sobie pozwolić na strate punktów z takim rywalem. Porto w dwóch ostatnich meczach strzeliło 7 bramek i jestem pewien że we wtorek również pare strzelą, a kursy ponad 3 na najniższy handicap który w zeszłym sezonie cudem nie pokrył tylko Real Madryt biorę z wielkim uśmiechem na twarzy. ????

Handicap (1:0) typ Porto, @3,30 Bwin✅
Handicap (2:0) typ Porto, @7,25 Bwin !!!⛔
Porto over 1,5, @2,05 Bwin✅
Dinamo nie strzeli, @2,20 Bwin ✅

Real Madryt – Manchester City

No i najlepsze na koniec. Czekam na ten mecz z niecierpliwością i naprawdę nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem kursy na City. Przecież Real w tym sezonie nic nie gra. Można się sugerować wygranym meczem z Barceloną ale wtedy piłkaże z Camp Nou zostali w domach i to nie Real był tak silny tylko Barcelona tak beznadziejnie słaba szczególnie w pierwszej połowie. Oglądałem wszystkie mecze Realu w tym sezonie i nie widze argumentów żeby grać na nich po kursie w okolicach 1,6. Sevilla w sobotę obnarzyła wszystkie braki drużyny z Santiago Bernabeu. City też niczym specjalnym nie błyszczy ale prezentuje się dużo bardziej solidniej i jestem pewny że w tym sezonie nie będzie już tego braku doświadczenia. City strzela dużo bramek w lidze i z łatwością stwarzają sobie sytuacjie, Real u siebie zawsze jest groźny i myśle że też coś strzeli. Według mnie zapowiada się wspaniałe widowisko z dużą ilością bramek ze wskazaniem na City. Po kursie 2,50 na pewno bym nie grał tutaj na gości ale obok takich kursów nie można przejść obojętnie.

2DNB, @3,80 Bwin⛔
Handicap (0:2) typ City, @1,44 Bwin✅
BTS, @ 1,65 Bwin✅
Handicap (1:0) typ City, @ 11,00 Bwin !!!⛔


Do moich typów dorzucę jeszcze kilka kuponów które zagrałem. ????

Montpellier - Arsenal typ 2DNB, @1,48 ✅
Dinamo Zagreb - FC Porto 2DNB, @1,35 ✅
Ako 2,00 Bwin

Stawka większa niż na resztę gdyż jest zwrot w przypadku remisu, a porażek tych drużyn raczej nie przewiduję.

Porto strzeli, @1,22 ✅
Schalke strzeli, @1,30 ✅
Arsenal strzeli, @1,25 ✅
City strzeli, @1,42 ✅
Ako 2,82 Bwin


Dynamo Kijów strzeli, @1,70✅
Arsenal strzeli, @1,25✅
Malaga - Zenit over 2,5, @2,10 ✅
Ako 4,46 Bwin

Generalnie staram się nie dublować typów ale jakoś na podbicie kursu nie mogłem się powstrzymać ;)



edit: Bardzo dobry początek LM ???? :grin: Do jeszcze lepszego zabrakło paru minut w Madrycie i zasłużonej bramki dla Zenitu w Maladze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ciekawe niektóre powyższe propozycje. Totalnym NO BET jest dla mnie mecz Realu. Jeśli ktoś tam gra jakikolwiek typ związany bezpośrednio z wynikiem meczu, tzn. 1x2 albo jakiś handi, to jest samobójcą, bo to wielka niewiadoma. Mourinho jest geniuszem i może zrobić z gówna prawdziwą drużynę w kilka dni.

Nikt nie zaproponował jeszcze overa 2,5 w Pireusie. Olympiakos w 7 ostatnich meczach - 6 overów (Grecja + przedsezonowe). Schalke 4/7. Ofensywa Niemców wygląda mega kozacko. Wystarczy powiedzieć, że na ławie siedzi Farfan, który jest, wg mnie, w świetnej formie. Barnetta też fajnie zagrał z GF ostatnio. Ogólnie jest niezła paka z przodu. Olympiakos też lubi strzelać, szczególnie u siebie. Nie wiem jeszcze, czy to zagram, bo jest spory wybór w innych spotkaniach, a niezbyt lubię u/o, ale wygląda ciekawie.

Oczywiście, jako fan &quot;Sportu&quot; po &quot;Wiadomościach&quot;, zagram na BVB i to może z handi, nie sprawdzałem jeszcze kursu. Ajax to nie Arsenal, Marsylia ani nawet Pireus. Grają porządną, holenderską piłkę, ale w Bundeslidze mieliby problem z wejściem do LE. Argument o przegranej LM w zeszłym sezonie już nie zadziała, bo właśnie po to przegrywali wtedy, by teraz móc wygrać. Nauka i doświadczenie. Ponadto, Borussia się rozkręca, skrzydła grają bardzo fajnie, a ponadto to 4-5 graczy na identycznym poziomie, więc słabszy mecz któregoś z nich nie stanowi żadnego problemu. Dobra, nie ma co pisać. Wiadomo, że Borussia ma silniejszą pakę niż Ajax, ale wiemy, jak było w poprzednim sezonie. Ja uważam, że to się nie powtórzy i z Holendrami na pewno powalczą. W kolejnych meczach łatwiej raczej nie będzie..
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
Real -Manchester City
typ 1 kurs 1,60
William Hill
.Druzyny angielskie zdecydowanie traca na wartosci w spotkaniach wyjazdoweych a w Hiszpani zawsze gralo sie im bardzo ciezko.Podsumowujac typ na Real jest typem malo ryzykownym i powinien siasc
Jajko Toure, Tevez, Silva,Maicon moze wróci Aguero na mecz z Realem, owszem angielskie kluby na wyjazdach to nie ta jakość, ale MC ma w swoim składzie południowo amerykańską krew w połączeniu z byłym graczem Barcelony Jajko Toure i hiszpańskim mistrzem Europy Davidem Silvą. Owszem trudno uwierzyć w przegraną Realu na włąsnym stadionie, ale Madryt jutro u siebie nie wygra, nie z ta atmosfera w zespole, takze mój typ to zdecydowanie X
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 18.09.12 (20:45)
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: City ahc +0,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: Pinnacle
Startujemy z liga mistrzow i w grupie D od razu na poczatek megahit w postaci meczu gigantow jakimi sa Real Madryt i Manchester City. W druzynie Krolewskich zle sie dzieje w ostatnich tygodniach, zespol beznadziejnie gra w Primera Division i juz po 4 meczach ma 8 pkt straty do Barcelony. Jak tak dalej pojdzie to Mourinho i spolka beda musieli zrewidowac swoje cele na ten sezon i zamiast walki o mistrza bedzie walka o miejsce premiowane awansem do ligi mistrzow. A tak na serio to nie ma jeszcze podstaw do siania paniki ale forma Realu budzi powazne watpliwosci. Oczywiscie w LM moze nastapic przelamanie bo to dobra okazja zeby wyjsc z dolka, ale gwarancji na to nie ma zadnych bo scenariusz ze Real zagra rownie slabo jak w lidze jest tak samo prawdopodobny. Dlatego ja bez wahania zaryzykuje typ +0,5 gola na MC bo po tak wysokim kursie jest to okazja ktorej nie mam zamiaru przegapic a okazja ta ma duze szanse zeby zakonczyc sie po mojej mysli. Przeciez MC dysponuje pilkarzami o rownie wielkim potencjale co Real. Ich stac nie tylko na remis, ale nawet na wygranie na Santiago Bernabeu tym bardziej jesli Real sie nie przebudzi z marazmu w jaki wpadl. Uwazam ze eksperci za bardzo wierza w przelamanie Krolewskich. Ono pedzej czy pozniej nastapi ale wcale nie jest powiedziane ze musi na 100% nastapic w meczu z City.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Nk Dinamo Zagreb - Fc Porto 0:2

Typ: obie strzelą
Kurs: 2.00



Koledzy wielkie odliczanie czas zacząć! 18 września rozpoczynają się zmagania najlepszych klubów w najbardziej prestiżowym turnieju piłkarskim Europy. Przed nami Liga Mistrzów. Osobiście interesuje się meczem Porto. Spory kurs na win Portugalczyków, przykuł mój wzrok. Dinamo Zagrzeb jest wprawdzie mistrzem Chorwacji. Swoją przygodę z tegoroczną Ligą Mistrzów rozpoczęli już od 2 rundy eliminacji. Pokonali w niej mistrza Bułgarii, Ludogorets (1:1 na wyjeździe i 3:2 u siebie). Na moje oko bez rewelacji.. Potem nieco pewniej w 3 rundzie pokonali mistrza Albanii, Sheriff Tiraspol (1:0 na wyjeździe i 4:0 u siebie). Natomiast w ostatniej rundzie, Play-off wyeliminowali po ciężkim boju mistrza Słowenii, Maribor (1:0 na wyjeździe i 2:1 u siebie). Dynamo w rodzimej lidze jest bardzo mocne. W tym sezonie w lidze chorwackiej, po ośmiu kolejkach zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 20 punktów (6 zwycięstw i 2 remisy). Gorący teren Chorwacki, z fanatycznymi kibicami nie sprzyja graniu dobrej piłki przez zawodników gości. Stawiam na gole obydwu ekip w tym spotkaniu. Porto ostatnio sporo też traci bramek. Chociażby w lidze z takim Olhanense ostatnio dwie głupio stracone bramki. Ale trzeba też pamiętać, że Porto to ekipa niezwykle doświadczona i ograna na europejskiej arenie, więc pojadą atakować, a nie bronić wyniku. Choć do tego spotania przystępują nieco osłabieni. Największą stratą jest nieobecność Fernando, który nadal zmaga się z kontuzją uda. Kontuzję nadal leczy Emidio Rafael. Zabraknie też Rolando, który jest zawieszony za czerwoną kartkę z poprzedniego sezonu (mecz z Manchesterem City). Nieobecni są też - Hector Quinones i Abdoulaye Ba. Gospodarze grają full składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Malaga - 0,25 @ 2.18 expekt ✅ ✅ ✅ FT 3-0
Malaga świetnie zaczęła sezon. W lidze 3 zwycięstwa, 1 remis. W eliminacjach do LM pewny awans z Panathinaikosem Ateny. Podoba mi się ich gra. Mimo kłopotów finansowo-organizacyjnych i odejściu kilku kluczowych graczy, Pellegrini wykonuje tam znakomitą pracę. Zwłaszcza u siebie powinni być groźni dla w LM. W zeszłym sezonie na własnym boisku byli znakomici (13-3-3). A Zenit zrobił wielkie transfery, ale narazie forma w kratkę. Potrafili ograć 5-0 Spartaka Moskwę, ale też przegrać u siebie dwa ostatnie mecze z Rubinem i Terekiem. Dodatkowo sporo kontuzji. Nie zagrają m.in. Domenico Criscito, Tomas Hubocan, Sergey Semak, Axel Witsel, Danny. Oczywiście dalej jest to drużyna klasowa, ale obecna gra Malagi i atut własnego boiska kusi mnie by po takim kursie pobrać gospodarzy.
Do tego zagram chyba Porto ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom