>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.09.2018] - wtorek

Status
Zamknięty.
hazardzista007 2

hazardzista007

Użytkownik
Inter-Tottenham
Niezbyt rozumiem stawianie w roli delikatnego bo delikatnego ale faworyta Inter w jego obecnej formie.Od wczoraj kursy jeszcze delikatnie wzrastają na koguty.Sądzę,że należy spróbować z podpórką po kursie 1.53.Czas pokaże czy Inter potrafi się zmobilizować i zagrać na miarę swoich możliwości czy jednak ostatnie wyniki nie są przypadkowe i coś jednak nie trybi.
Liverpool-PSG

Zdecydowanie najciekawiej zapowiadające się starcie pierwszej kolejki.Bardzo ciężko wytypować jest wynik końcowy, na którą stronę szala się przechyli i czy w ogóle ;) .Postanowiłem jednak spróbować zagrać over 3.5
Linia nie jest wygórowana a kurs to 2.3.Co tu dużo pisać-armaty po obu stronach.Mój scenariusz na ten mecz wygląda tak:gospodarze raczej mocno zaatakują od pierwszych minut.Gdyby Paryżanom udało się ukłuć było by znakomicie dla tego typu.Przypominam sobie pierwszy mecz PSG z Realem w ubiegłej edycji.Królewscy mieli sporo szczęścia a to doświadczona ekipa.Over wtedy był pokryty-Real wygrał 3-1.Ogólnie PSG nie zbyt miało szczęscie w tamtych meczach o ile można tak powiedzieć ;).Zwał jak zwał a wyniki 2-2 3-1 czy w sumie nawet inne wysokie cyfry nie będą zaskoczeniem.

AKO 1.53x2.3=3.519

Powodzenia ;)
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Oczywiście życzę powodzenia ale akurat w tym mecz wątpię czy będzie dużo rzutów rożnych. Obie drużyny doskonale czują się grając piłkę, a to oznacza, ze mecz powinien w większości rozgrywać się w środku pola. Obie druzyny maja doskonałe defensywy wiec raczej nie będą tracić głowy w sytuacjach stykowych, a co za tym idzie raczej nie spodziewam się tutaj wielu sytuacji bramkowych, tym bardziej, ze to pierwsza kolejka spotkań i tak na prawdę nikt nie bierze pod uwagę aby pozostali rywale grupowi mieli coś do powiedzenia w tej grupie po za walką o trzecie miejsce. Ja osobiście idę tutaj w kierunku straty punktów przez Liverpool, ale jak napisałem&gt; Powodzenia
...nareszcie ktoś myśli w tę stronę. Nie hejtuję typów osób, które widzą dziś gigantyczny over bramek w L&#39;poolu ale jaki interes miałyby te ekipy w takiej wymianie ognia? Zarówno Tuchel jak i Klopp są trenerami-taktykami. Zauważmy, jaki progres dokonał się w zgraniu obrony Liverpoolu na przestrzeni roku. Tracą o wiele mniej bramek. W ataku zabraknie Firminho. Środek pola - to tutaj wygrane zostanie to spotkanie. Wygrane, albo zremisowane...;)
Im bliżej do pierwszego gwizdka tym bardziej nieduża część mojego budżetu przeznaczonego na granie zbliża się ku opcjom:
  • under 2.5 bramki - @2.55
  • under 1.5 bramki - @5.25
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Witam jak dla mnie dziwne ze prawie wszyscy graja w strone Liverpool ja tu widze x2 ale ide bardziej odważnie i gram czysta 2 po kursie 3.51 w sts kursy powinien być bardziej wyrównany w tym meczu !!! tym bardziej że lepszą siłe rażenia ma PSG
Liverpool FC - Paris Saint-Germain, przewidywane składy:

Liverpool: Alisson – Robertson, van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold – Keita, Henderson, Wijnaldum – Mane, Firmino, Salah
PSG: Areola – Bernat, Kimpembe, Silva, Meunier – Marquinhos, Rabiot – Di Maria, Neymar, Mbappe - Cavani
nie wiem jak z Firminio ale nawet jak zagra to widzę przewagę po stronie PSG Pozdrawiam
Wiesz jak inaczej mowimy na taktyke ? Jurgen Klopp . On jest mistrzem ( razem z Pepem) tego co w pilce jest kluczowe . Cala druzyna The Reda funkcjonuje perfekcyjnie , swietne transfery Niemca tego lata tylko umocniły mnie w przekonaniu , ze Liverpool to teraz największy faworyt to zdobycia tytułu mistrza Anglii i jeden z faworytow do wygrania Champions League. Psg nawet nie ma polowy mocy i sily rażenia , ktora dysponuje Liverpool . Atak Neymar Cavani Mbappe na ten moment nie ma pojazdu edo trio Mane Firmino Salah... wiesz dlaczego ? Bo Firmino zapier.... po calej dlugosci boiska pelne 90 min i przejmuje wiecej pilek niz wielu defensywnych pomocników. Robi to po to by Mane i Salah mogli strzelać bramki . A w Psg wyglada to tak. Neymar rozkapryszona gwiazda bedzie staral się grac pod siebie co mu nie bedzie wychodzić bo pressing Liverpoolu i blyskawiczne podwojenia a nawet potrojenia krycia są dla rywali zabojcezabójcze. Do tego waleczny Cavani , ktorym zaopiekuje sie Van Dijk i mlody Mbappe , który rok temu w 1/8 z Realem zaginął i nikt go nie widzial , a bedzie gral dzisiaj bedacego ostatnio w wybornej formie Robertsona. Srodek pola genialny Keita , wiecznie zywy Milner lub waleczny Henderson i wszechstronny Wijnaldum kontra wypalony Angel Di Maria , Rabiot i Marquinios ? No prosze Cie... nie widze argumentów po stronie Psg , ktore nawet na tle ogórków w Ligue 1 nie imponuje..
Liverpool win @2,15 Totolotek✅
Liverpool handi -1 @4,10 sts⛔( szkoda bo powinno sie 8-2 skończyć...)

Do Brugge przyjeżdża dzisiaj Borussia, która w tym sezonie wyglada całkiem możliwe niezle i ma mocna sile rażenia z przodu. Kilka ciekawych transferów tego lata , miedzy innymi Witsel czy Paco . Sadze , ze Borussia dzisiaj wygra bo nie widze za wielu argumentów po stronie mistrza Belgii. Pogromu nie bedzie ale skromne 1-2 tutaj czuje.
Borussia win @1,98 Fortuna✅
Borussia over 1,5 gola @1,77 Fortuna⛔
Dw 1-2 @ 7,70 Fortuna⛔


Do Serbii przyjeżdża wice mistrz Wloch .
Napoli z nowym trenerem Carlo Ancelottim narazie dopiero się zgrywa , ale i tak wyglądają całkiem niezle i wiodącą postacią jest Piotrek Zieliński. Niezależnie od tego w jakiej formie Napoli byloby przed tym meczem to nie widze nawet cienia szansy na jakikolwiek punkt dla Crveny. Widziałem ich mecze w eliminacjach , grali tam od pierwszej rundy ale to , ze ograli Salzburg to tylko i wyłącznie przez głupote drużyny z Austrii.. drużyna z Belgradu gra naprawde słabo i przeciwko takiej ofensywie jaka ma klub z Neapolu to nie beda mieli wiele do powiedzenia i najniższy wymiar kary to bedzie skromne 0-1, ale ja procz czystego zwycięstwa gości ide w stron wyzszej wygranej.
Napoli win @1,63⛔
Napoli handi -1,5 @2,65 Fortuna⛔


Do tego gram jeszcze takie cos
Atletico win @1,81 Fortuna✅
Atletico over 4,5 różnego @1,60 sts✅
Porto over 4,5 różnego @2,06 sts⛔
Schalke - Porto bts @1,80 sts✅
Inter - Totki remis @3,27 Fortuna⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wiesz jak inaczej mowimy na taktyke ? Jurgen Klopp . On jest mistrzem ( razem z Pepem) tego co w pilce jest kluczowe . Cala druzyna The Reda funkcjonuje perfekcyjnie , swietne transfery Niemca tego lata tylko umocniły mnie w przekonaniu , ze Liverpool to teraz największy faworyt to zdobycia tytułu mistrza Anglii i jeden z faworytow do wygrania Champions League. Psg nawet nie ma polowy mocy i sily rażenia , ktora dysponuje Liverpool . Atak Neymar Cavani Mbappe na ten moment nie ma pojazdu edo trio Mane Firmino Salah... wiesz dlaczego ? Bo Firmino zapier.... po calej dlugosci boiska pelne 90 min i przejmuje wiecej pilek niz wielu defensywnych pomocników. Robi to po to by Mane i Salah mogli strzelać bramki . A w Psg wyglada to tak. Neymar rozkapryszona gwiazda bedzie staral się grac pod siebie co mu nie bedzie wychodzić bo pressing Liverpoolu i blyskawiczne podwojenia a nawet potrojenia krycia są dla rywali zabojcezabójcze. Do tego waleczny Cavani , ktorym zaopiekuje sie Van Dijk i mlody Mbappe , który rok temu w 1/8 z Realem zaginął i nikt go nie widzial , a bedzie gral dzisiaj bedacego ostatnio w wybornej formie Robertsona. Srodek pola genialny Keita , wiecznie zywy Milner lub waleczny Henderson i wszechstronny Wijnaldum kontra wypalony Angel Di Maria , Rabiot i Marquinios ? No prosze Cie... nie widze argumentów po stronie Psg , ktore nawet na tle ogórków w Ligue 1 nie imponuje..
Liverpool win @2,15 Totolotek
Liverpool handi -1 @4,10 sts
Oby weszły obydwa typy, ale to raczej za mała stawkę... To jest PSG, nie Sevilla ???? LFC dopoero wraca do LM, a PSG nią żyje od dłuższego czasu. Dzisiaj nie będzie tak kolorowo na Anfield jak to bywało w ostatnim roku, skłaniam się coraz bardziej ku remisowi. Taki scenariusz mi tu najbardziej pasuje, tempo nie będzie takie jak wszyscy się spodziewają, po co ryzykować urazy lub głupie straty goli w 1 kolejce. Kursy zaniżone na czerwonych więc chyba odpuszczę nawet 1X...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Oby weszły obydwa typy, ale to raczej za mała stawkę... To jest PSG, nie Sevilla ???? LFC dopoero wraca do LM, a PSG nią żyje od dłuższego czasu. Dzisiaj nie będzie tak kolorowo na Anfield jak to bywało w ostatnim roku, skłaniam się coraz bardziej ku remisowi. Taki scenariusz mi tu najbardziej pasuje, tempo nie będzie takie jak wszyscy się spodziewają, po co ryzykować urazy lub głupie straty goli w 1 kolejce. Kursy zaniżone na czerwonych więc chyba odpuszczę nawet 1X...
Weldug mnie obrona Psg jest lekko dziurawa i dlatego nie wierze , ze The Reds nie strzela tutaj bramki czy dwóch
 
kubek969696 2,3K

kubek969696

Użytkownik
PSG win @3.50
PSG x2 @1,76
Widzę, że PSG jest tutaj strasznie niedoceniane. Ja wiem, że obecnie jest &quot;moda&quot; na Liverpool, ale Paryżanie naprawdę dysponują conajmniej równie dobrą paką co The Reds. Ponadto oba zespoły grające bardzo podobną do siebie szybką i ofensywną piłkę oraz takie same, bardzo ofensywne ustawienie u obu drużyn (4-3-3). Przewiduje dużo gry do przodu z obu stron i zarazem mnóstwo okazji do kontr. I tutaj pojawia się pytanie, która z ekip posiada lepszą linię defensywy. Bądź co bądź defensywa PSG z Thiago Silvą na czele jest dużo bardziej doświadczona od defensywy The Reds. Dodam również, że zawieszenie Verattiego powoduje, że na pozycji nr. 6 w zespole Paryżan zobaczymy nominalnego ŚO czyli Marquiniosa. Przy szybkim i ofensywnym stylu Liverpoolu, posiadanie dodatkowego zabezpieczenia w defensywie może być na wagę złota. Blok defensywny Liverpoolu z kolei od zawsze był ich największą bolączką. Obok Van Dijka, wystąpią młodzi Alexander-Arnold, Gomez oraz Robertson, których nie można nazwać zawodnikami doświadczonymi. Dodajmy również fakt, że boczni obrończy Liverpoolu są świetni jeśli chodzi o grę do przodu, jednak jeśli chodzi o zabezpieczanie tyłów nie jest już tak kolorowo, a kto jak kto, ale Neymar i Mbappe będą potrafili to wykorzystać. Awizowany środek pola w PSG: Rabiot - Marquinios sugeruje, że Tuchel będzie chciał oddać piłkę graczom Liverpoolu i liczyć na szybkość Neymara, Mbappe i Di Marii. Przy mocno zapędzających sie do przodu Robertsonie oraz TAA, myślę, że PSG będzie w stanie tą przewagę wykorzystać.
Weźmy również pod uwagę ostatnią kolejkę ligową obu ekip. PSG zagrało mecz w piątek na własnym stadionie z Saint Etienne, wychodząc mocno zrotowanym składem. Najważniejsi gracze odpoczywali, a PSG i tak zdołało wygrać mecz niedużym nakładem sił, bardzo szybko ustawiając sobie mecz. Liverpool zaś swój mecz ligowy grał w sobotę, na wyjeździe i to nie byle jakim, bo gościli na Wembley podejmując Tottenham. Mecze przeciwko TOP 6 w Anglii zawsze są bardzo wymagające i zabierają dużo zdrowia i pomimo zwycięstwa nad Kogutami, Liverpool z całą pewnością stracił sporo sił grając swoją najmocniejszą 11. Dodatkowo nie wiadomo co z okiem Firmino i czy będzie dzisiaj dostępny. Nie ma jednak wątpliwości, że to Paryżanie są drużyną bardziej wypoczętą i fakt posiadania przez nich Tuchela, który jest mistrzem rotacji i gospodarowania sił zawodników, może być kolejnym czynnikiem, który przechyla delikatnie szale w stronę PSG.
Uważam, że będzie to mecz bardzo trudny dla The Reds, a powyższe kwestie sprawiają, że można się pokusić o grę w stronę gości z Paryża, zwłaszcza przy takich kursach.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Napoli @1.7
Liverpool @2.15
Borussia D. @2
AKO: 8.0 (z Liga Mistrzów AKO+)

Liverpool w MEGA fomie. PSG dziś bez Buffona (zawieszenie z poprzedniej edycji LM) + Verattiego + D. Alvesa. Nie rozumiem zupełnie wzrostu kursów na Napoli, 1.70 biorę z pocałowaniem ręki. Co ciekawe zawody poprowadzi... Szymon Marciniak. Na koniec Borussia, która jedzie do Belgii na mecz z Club Brugge. Tu mam największe obawy, ale jeśli goście myślą o wyjściu z grupy muszą punktować w takich spotkaniach.
edit. biorę to jednak w AKO+, tam dają 8.0, a tu mi wychodzi lekko ponad 7
Kursy z Forbet

Dobrą opcją wydaje się również:
Liczba popełnionych fauli (powyżej 25.5) w Crvena - Napoli @1.65
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 9 rzutów rożnych w Barcelona - PSV @3.1
 
J 67

ja83

Użytkownik
Schalke - Porto +2,5 @2.05 forbet

Schalke słabo weszło w sezon. Okupują strefę spadkową, w trzech meczach stracili sześć goli, widać, że defensywa nie jest ich najmocniejszą stroną. Naprzeciwko Porto, które w zeszłym sezonie w grupie strzeliło 15 goli, przy dziesięciu straconych co również nie czyni z nich mistrzów defensywy. Moim zdaniem mecz overowy, tak też spróbuję dzisiaj pograć.
 
K 0

kubek26

Użytkownik
Też myślałem nad typ typem, lecz obawiam się, że będzie to mecz o niskiej liczbie goli, ponieważ obie ekipy na pierwszy rzut oka wyglądają na mniej więcej równorzędne (nie patrząc na statystyki i ich formę), tym samym mogą one nie chcieć się w pierwszej kolejce zbytnio odsłonić i zaliczyć falstartu w postaci przegranej, a to wpływanie na wynik, który moim zdaniem jest duże prawdopodobny, ze zakończy się jedną, może dwoma bramkami i wynikiem 0-1 lub 1-1. Na niewielki plus lepsza forma FC Porto, dlatego wolałem bezpiecznie obstawić i podbić lekko kurs, tym że goście strzelą bramkę.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak dla zabawy bo ciezko cos dzisiaj pewnego znalezc w LM bo wiekszosc spotkan raczej wyrownana.
Glik + Krychowiak dostana zolte kartki
Ako 10.2 unibet
Chyba nie trzeba zbytnio tlumaczyc. Obaj lapia kartki dosyc czesto. Krychowiak poziomem polecial w dol po przenosinach do PSG, potem WBA i teraz do Lokomotivu. Widac po nim, ze nie ma pewnosci siebie i popelnia czesto bledy ktore koncza sie faulami. Glik zawsze lapal kartki wiec tlumaczyc nie trzeba. Dzisiaj w monaco bedzie mecz walki a z kamila jest fighter wiec moze pokaze na co go stac.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Ilekroć czytam analizy meczów tureckich drużyn u siebie, zawsze przewija się nieśmiertelne &quot;wiadomo jaki to gorący teren&quot;. Chciałbym odkłamać ten stereotyp ponieważ historia pokazuje, że rywalom nie plączą się nogi gdy wychodzą na boiska w Stambule. Turcy u siebie w LM:
14/15: Galatasaray dwie wysokie porażki (Arsenal i Dortmund), remis z Anderlechtem
15/16: Galatasaray wygrana z Benficą, porażka z Atletico, remis z Astaną
16/17: Besiktas trzy remisy z Benficą, Napoli i Dynamem Kijów
17/18: Besiktas dwa remisy z Monaco i Porto, wygrana z Lipskiem (na wyjazdach wygrali wszystkie trzy mecze) + porażka z Bayernem w fazie pucharowej
Jak dla mnie mecz Galatasaray - Lokomotiv to no bet. Podobnie jak większość spotkań z udziałem tureckich drużyn. Polecam na przyszłość w analizach kierować się wyłącznie sytuacją kadrową, formą itp., a nie stereotypowym przekonaniem, ze Turcy na trybunach zrobią piekło i rywale przegrają mecz jeszcze w szatni.
Rok temu w pierwszej kolejce aż w 13 na 16 meczów padł over 2,5. Początek sezonu, nie ma wielkich kalkulacji, nie ma grania na remis. Idąc tym tropem:
Barcelona - PSV over 3 @1.34 + Liverpool - PSG over 3 @1.80 + Schalke - Porto over 2,5 @2.04
AKO 4.92 unibet
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Inter 2.7 STS✅9
Jak dla mnie lokata. Inter powraca do LM i świetnie dla nich, że zaczynaja z mocną drużyna u siebie. Inter na swoim terenie to zupełnie inna drużyna, jedyny wg mnie problem jaki z reguły mają to skuteczność i tutaj brak Lorisa będzie idealnie siedział w głowach m.in Icardiego czy Perisica. Inter ma graczy solidnych przy stałych fragmentach co też jest ważne przeciwko drużynom z Wysp, żeby nie być zdominowanym w powietrzu. Poza tym w Mediolanie kibice są głodni zwycięstw w LM i wydaje mi się, że trybuny tez odegrają kluczową rolę.
BVB win 2.0 Sts✅
Dortmund pod wodzą Favre a gra z jakimś pomysłem i Brugge to dla nich dobry przeciwnik, bo nie boi się iść na wymianę ciosów, a w takiej otwartej grze Dortmund jest niesamowicie groźny i w zasadzie czuję, że szybko wypunktują gospodarzy.
Liverpool win 2.1 STS✅
Tutaj dołączam do masówki. Jak dla mnie Liverpool mając wreszcie pożądanego bramkarza jest w stanie co najmniej powtórzyć wynik z zeszłego sezonu. Może Ne grać Firmino, ale wtedy szanse dostanie Sturridge, który nie jest byle rechem i wie jak wykorzystywać sytuacje. Odnośnie Psg to jakoś po prostu nie leży mi ta drużyna i u siebie może nawet wygrają, ale na Anfield sądzę, że szybko zostaną zdominowani i tyle z nich będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
PSG win @3.50
PSG x2 @1,76
Widzę, że PSG jest tutaj strasznie niedoceniane. Ja wiem, że obecnie jest &quot;moda&quot; na Liverpool, ale Paryżanie naprawdę dysponują conajmniej równie dobrą paką co The Reds. Ponadto oba zespoły grające bardzo podobną do siebie szybką i ofensywną piłkę oraz takie same, bardzo ofensywne ustawienie u obu drużyn (4-3-3). Przewiduje dużo gry do przodu z obu stron i zarazem mnóstwo okazji do kontr. I tutaj pojawia się pytanie, która z ekip posiada lepszą linię defensywy. Bądź co bądź defensywa PSG z Thiago Silvą na czele jest dużo bardziej doświadczona od defensywy The Reds. Dodam również, że zawieszenie Verattiego powoduje, że na pozycji nr. 6 w zespole Paryżan zobaczymy nominalnego ŚO czyli Marquiniosa. Przy szybkim i ofensywnym stylu Liverpoolu, posiadanie dodatkowego zabezpieczenia w defensywie może być na wagę złota. Blok defensywny Liverpoolu z kolei od zawsze był ich największą bolączką. Obok Van Dijka, wystąpią młodzi Alexander-Arnold, Gomez oraz Robertson, których nie można nazwać zawodnikami doświadczonymi. Dodajmy również fakt, że boczni obrończy Liverpoolu są świetni jeśli chodzi o grę do przodu, jednak jeśli chodzi o zabezpieczanie tyłów nie jest już tak kolorowo, a kto jak kto, ale Neymar i Mbappe będą potrafili to wykorzystać. Awizowany środek pola w PSG: Rabiot - Marquinios sugeruje, że Tuchel będzie chciał oddać piłkę graczom Liverpoolu i liczyć na szybkość Neymara, Mbappe i Di Marii. Przy mocno zapędzających sie do przodu Robertsonie oraz TAA, myślę, że PSG będzie w stanie tą przewagę wykorzystać.
Weźmy również pod uwagę ostatnią kolejkę ligową obu ekip. PSG zagrało mecz w piątek na własnym stadionie z Saint Etienne, wychodząc mocno zrotowanym składem. Najważniejsi gracze odpoczywali, a PSG i tak zdołało wygrać mecz niedużym nakładem sił, bardzo szybko ustawiając sobie mecz. Liverpool zaś swój mecz ligowy grał w sobotę, na wyjeździe i to nie byle jakim, bo gościli na Wembley podejmując Tottenham. Mecze przeciwko TOP 6 w Anglii zawsze są bardzo wymagające i zabierają dużo zdrowia i pomimo zwycięstwa nad Kogutami, Liverpool z całą pewnością stracił sporo sił grając swoją najmocniejszą 11. Dodatkowo nie wiadomo co z okiem Firmino i czy będzie dzisiaj dostępny. Nie ma jednak wątpliwości, że to Paryżanie są drużyną bardziej wypoczętą i fakt posiadania przez nich Tuchela, który jest mistrzem rotacji i gospodarowania sił zawodników, może być kolejnym czynnikiem, który przechyla delikatnie szale w stronę PSG.
Uważam, że będzie to mecz bardzo trudny dla The Reds, a powyższe kwestie sprawiają, że można się pokusić o grę w stronę gości z Paryża, zwłaszcza przy takich kursach.
Zapomniales chyba o tym , ze doswiadczenie nie ma za wiele wspólnego z aktualna dyspozycja danego gracza. T.Silva to moze i jest doswiadczony ale w wysokiej formie to on byl ostatnio moze dwa lata temu , gosc większą czesc kariery gnrebiony przez kontuzje . Obok niego równie nie doswiadczony Kimpembe . Bernat to na ten moment na pewno nie jest w lepszej formie od Roberstona ani w defensywie ani w ofensywie, bo 11 meczów w poprzednim sezonie to trochę slaby wynik. Po drugiej stronie Meunier, ktory raczej tez bardziej slynie z gry z przodu niz w tyłach. Jesli mmówimy o srodku pola to Milner czy Henderson , ale bardziej ten pierwszy są lepszymi graczami na tej pozycji niz typowy SO Marquinios . Brak Verattiego to spore oslabienie ale ten gosc i tak zawsze wymiekal w ważnych meczach. Te twoje argumenty to trochę takie wmawianie sobie na siłę , ze Psg może wygrac.
 
kubek969696 2,3K

kubek969696

Użytkownik
Zapomniales chyba o tym , ze doswiadczenie nie ma za wiele wspólnego z aktualna dyspozycja danego gracza. T.Silva to moze i jest doswiadczony ale w wysokiej formie to on byl ostatnio moze dwa lata temu , gosc większą czesc kariery gnrebiony przez kontuzje . Obok niego równie nie doswiadczony Kimpembe . Bernat to na ten moment na pewno nie jest w lepszej formie od Roberstona ani w defensywie ani w ofensywie, bo 11 meczów w poprzednim sezonie to trochę slaby wynik. Po drugiej stronie Meunier, ktory raczej tez bardziej slynie z gry z przodu niz w tyłach. Jesli mmówimy o srodku pola to Milner czy Henderson , ale bardziej ten pierwszy są lepszymi graczami na tej pozycji niz typowy SO Marquinios . Brak Verattiego to spore oslabienie ale ten gosc i tak zawsze wymiekal w ważnych meczach. Te twoje argumenty to trochę takie wmawianie sobie na siłę , ze Psg może wygrac.
Ależ oczywiście, że PSG jest w stanie wygrać to spotkanie. Podobnie jak Liverpool. Obie ekipy są klasowe. Według mnie mecz bardzo ciężki do wytypowania, jeżeli jednak widzę taką masówe na the Reds, to próbuje grać w stronę Francuzów. Nie uważam, że dałem argumenty z dupy. Naturalne jest, że zmęczenie meczem z Tottenhamem może dać się we znaki, podczas gdy Tuchel pewnie pod początku przerwy reprezentacyjnej ma w głowie mecz z Liverpoolem. Myślę też że kompletnie nie rozumiesz tego co napisałem. Nie twierdzę że Marquinios jest lepszy od Milnera. Uważam po prostu, że przy ofensywnym nastawieniu obu ekip, dodatkowa obecność defensywnego zawodnika w środku pola sprawi, że PSG wyjdzie na tym lepiej. Liverpool słynący z bardzo szybkiego przenoszenia ataków pod pole karne przeciwnika przy Marquiniosie nie będzie miał tam tyle miejsca. A patrzac w drugą stronę, to pomimo że środek pola Liverpoolu jest może i lepszy kadrowo, to sa to zawodnicy o charakterystyce bardziej ofensywnej i uważam, że nie mają defensywnego pomocnika który połapie ten środek przy szybkich atakach PSG. Zakładając że obie ekipy pójdą w swoim stylu na wymiane ciosow, to PSG ma tutaj po prostu przewagę. Według mnie takie mecze wygrywa się właśnie dobra postawa defensywnego pomocnika. Jestem świadomy siły i atutów Liverpoolu, ale po prostu uważam, że PSG jest tutaj za bardzo lekceważone i myślę, że the Reds mogą w tym starciu potracić punkty. A jeżeli myślisz, że Francuzi to jakiś ogórek po którym Liverpool się przejedzie, no to chyba jednak Ty sobie próbujesz wmawiac na siłę, że Twój typ jest lepszy, kompletnie ignorując zalety paryżan. W każdym razie życzę Ci powodzonka i żeby po wieczorze było wszystko na zielono!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Oczywiście życzę powodzenia ale akurat w tym mecz wątpię czy będzie dużo rzutów rożnych. Obie drużyny doskonale czują się grając piłkę, a to oznacza, ze mecz powinien w większości rozgrywać się w środku pola. Obie druzyny maja doskonałe defensywy wiec raczej nie będą tracić głowy w sytuacjach stykowych, a co za tym idzie raczej nie spodziewam się tutaj wielu sytuacji bramkowych, tym bardziej, ze to pierwsza kolejka spotkań i tak na prawdę nikt nie bierze pod uwagę aby pozostali rywale grupowi mieli coś do powiedzenia w tej grupie po za walką o trzecie miejsce. Ja osobiście idę tutaj w kierunku straty punktów przez Liverpool, ale jak napisałem&gt; Powodzenia
Jak ten mecz nie jest dobry do grania rożnych, to nie wiem jaki jest. Obie drużyny grają na bardzo wysokiej intensywności, obie drużyny mają świetne skrzydła, obie drużyny posiadają ogromną szybkość i obie drużyny oddają wiele strzałów, idealny mecz pod over rożnych.
o 9,5 1,6 ✅
o10,5 2,02 ✅
oba uni
to samo w Mediolanie
over 9,5 korków 1,5✅+ over 2,5/ obie strzelą 2,1✅
Totki i Inter słabo bronią w tym sezonie, ale moc w ataku jest, trzeba się tylko przełamać.
( razem z Pepem)
Pep odkąd nie ma Messiego w składzie, jedyne czym jest to synonimem słowa porażka. Przez 5 lat odkąd opuścił Barcelonę, rok w rok dostaje kompromitujący oklep w LM, przez tę pieć lat pokonał jednego rywala na poziomie (Juventus, i to mega szczęśliwie, Lewy dający dogrywkę w ostatniej akcji meczu). City z tym człowiekiem nigdy nie wygra LM, bo zawsze znajdzie się drużyna, na przestrzeni 4 rund pucharowych, która skutecznie ich zatrzyma i wypunktuję z kontrataku.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Rabiot, Marquinhos, Di Maria takie trio podobno ma zagrać w środku pola ekipy z Paryża. Nie żeby coś, ale James Milner w tym sezonie zjada ich wszystkich na śniadanie. Anglik będzie biegał, aż trio z PSG wypluje płuca i usiądzie na boisko. Wczoraj spotkałem się z opinią, że PSG to drużyna, która nie kocha piłki i dziś ta opinia może się potwierdzić. Dwa lata temu odpadli w spektakularny sposób po tym jak Barcelona odrobiła 4:0 z Paryża. W zeszłym zaś zjadł ich Ronaldo razem z Realem. Ta grupa może zweryfikować ekipę Tuchela, bo Napoli zapewne też nie będzie chciało z niej odpaść. Jak już wcześniej pisałem gram 1/1 i 1X na LFC, ale dołożę sobie jeszcze.
Over 4.5 kartki x PSG powyżej 4.5 RR x PSG poniżej 1.5 gola = 5.92/fortuna (Happy Hours)

edit ranczo/ pamietaj ze sedziuje ten mecz Cuneyt Cakir ktory podejmuje czesto dziwne decyzje i z kartkami jest oszczedny
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Inter - Tottenham
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,9
Godz: 18:55
Bukmacher: Totolotek
Dziś wraca ta właściwa Liga Mistrzów, więc oferta spora. W Mediolanie ciekawe starcie Interu z Tottenhamem. Oba zespoły parę lat temu grały ze sobą w fazie pucharowej, ale po tych drużynach nie zostało już zbyt wiele delikatnie mówiąc. Sezon nie zaczął się najlepiej zarówno dla Tottenhamu, jak i Interu, a ostatni weekend to porażki po obu stronach. O ile jednak przegrana z Liverpoolem nie jest powodem do wstydu, mimo delikatnie mówiąc nienajlepszego występu to już przegrana z beniaminkiem nie świadczy o Interze najlepiej. Z Llorisem w składzie byłbym spokojniejszy Tottenhamu, ale wtedy i kursy byłyby inne. Dlatego DNB w stronę gości, bo Tottenham to moim zdaniem po prostu lepszy zespół.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Liverpool FC - Paris SG 3:2
Liverpool i obie strzelą 3,20
Na ten mecz nie widzę innej opcji niż bramki... Obie drużyny mają piekielnie mocny przód z jednej strony Mane, Firmino, Salah z drugiej Neymar, Cavani, Mbappe.
Środek pola jest zdecydowanie po stronie Liverpoolu jeszcze jak M. Verratti nie zagra. Właśnie tym środkiem Liverpool ma duże szanse na zwycięstwo.
W lidze pokazuje, że będą się liczyć w walce o Mistrza, grają naprawdę bardzo dobrze a zwycięstwo nad Tottenhamem 2:0 na wyjeździe na pewno robi wrażenie. PSG od 3 lat ta sama śpiewka, walczą o zwycięstwo w LM a prawda okazuje się, że są w stanie dojść do ćwierćfinału i tak mi się wydaje, że będzie teraz. Ich potencjał nie wzrósł od poprzedniego sezonu natomiast Liverpool zdecydowanie tak... Allison świetny bramkarz N. Keita, Schaqiri czy Fabinho na pewno wzmocnili kadrę.
Liczę na kapitalny mecz i zwycięstwo Liverpoolu.
CZ Belgrad - Napoli 0:0
Napoli 1,68
Napoli MUSI zdobyć 6 punktów w dwu meczu z Crveną to jest mus jeśli chcą walczyć o awans.
Mają piekielnie trudną grupę z Liverpoolem i PSG.
Crvena dość szczęśliwie wgl znalazła się w fazie grupowej odrabiając stratę 0:2 z Salzburgiem na wyjeździe w 4 min strzelając 2 gole. Kadrowo obie drużyn nie ma co porównywać bo dzieli przepaść, mam nadzieję, że Napoli pokaże to na boisku i, że w końcu Zieliński i Milik pokażą się ze świetnej strony w LM.
Ogólnie na dziś proponował bym taki oto kuponik:
CZ Belgrad - Napoli Napoli 1,68 0:0
Liverpool FC - Paris SG powyżej 2,5 1,51 3:2
Club Brugge - Borussia Dortmund obie strzelą 1,56 0:1
AKO: 3,96 Fortuna ⛔
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak widzę ten kurs na Tottenham to przypomina mi się sytuacja z poprzedniego sezonu, gdzie też wszyscy myśleli, że Tottenham jak to Tottenham - w europejskich pucharach da dupy i sfrajerzy po całej linii, a oni zmiażdżyli grupę z Realem, BVB i słabszym Apoelem z bilansem 5 wygranych i 1 remisu właśnie z Realem. Ekipa Pochettino przechodzi ostatnio lekki kryzys, bo zanotowali dwie porażki z Watfordem i Liverpoolem, ale to jest cały czas Tottenham, który wie jak grać w piłkę i dzisiaj motywacja zapewne będzie podwójna. Liga mistrzów, ostatnie dwie porażki - jest to idealna okazja na odbitkę i powrót na właściwe tory. Dużych zmian w składzie raczej też nie będzie, bo po prostu kadra na to nie pozwala. Tottenham jako jedyny nie zrobił żadnych transferów do klubu w okienku transferowym, więc spodziewać się możemy minimalnych zmian, w dodatku że jest to liga mistrzów i tutaj nikt nie wyjdzie „drugim garniturem”. Ktoś już wyżej wspomniał, że nie zagra trójka kontuzjowanych Lloris, Ali, Sissoko i dwójka, która decyzją trenera tak samo została w Londynie: Alderweireld, Trippier. W ich miejsce spokojnie wskakują Aurier, Sanchez, Son, Dier/Dembele i ta jedenastka dalej wygląda bardzo mocno. Oczywiście największy problem to brak bramkarza, ale wierze, że i w takim przypadku dadzą radę, a taki kurs po prostu trzeba zagrać.
Tottenham wygra @2.87 bet365
Mogli ten mecz dobić na 2-0, to dostali 1-2 w ostatnich 6 minutach... ⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom