>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.09 - 20.09.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG – Borussia Dortmund - WYNIK 2:0
Typ: over 2.5 bramki PSG
Kurs: 2.95
Bukmacher: lvbet

Analiza:

To była bardzo słaby występ PSG i kolejna strata punktów tym razem u siebie z Nicea 2:3, chyba myślami ekipa była przy Lidze Mistrzów bo to ich obsesja a grupa mega trudna tzw. „grupa śmierci”, tutaj od samego początku trzeba mieć kontrole i u siebie trzeba wygrywać. Nie spodziewam się tak słabego meczu w ich wykonaniu bo było widać progres w grze tej ekipy, dziś będzie poważne potraktowanie sprawy i ważne by Ugarte wyszedł od początku co na pewno się stanie bo to gość robiący w drugiej linii robotę, o ataku nie ma co pisać bo w tej chwili jest tam bogactwo. Borussia jest moim zdaniem nadal w szoku po tym co się stało w zeszłym sezonie, w tej chwili ekipa jest pod formą to widać na boisku, są jacyś strasznie niepewni w tej grze do tego widać ile znaczył Belingham w tej ekipie. Koszmarnie wyglądają w defensywie od samego początku, pozwalają rywalom praktycznie na wszystko, zawsze mieli problem z grą defensywną ale teraz to kompletnie się nie składa, do tego dla mnie linia środkowa obrony na tle takiego rywala i to co ma w ataku będzie za wolna, za mało zwinna.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Lazio - Atletico
Atletico @2.50 Fuksiarz ❌

Lazio na starcie sezonu we włoskiej Serie A można powiedzieć, że zawodzi, po 3 kolejkach 1 wygrana z Napoli 2:1 i dwie porażki, bilans bramkowy 4:7, odległe miejsce z 3 punktami na koncie, w ostatniej kolejce dostali 3:1 od Juventusu, czegoś tam brakuję po tej przerwie..
Trochę lepiej spisuje się drużyna z Madrytu, choć w ostatniej kolejce dostali baty 3:0 od Valencii, to mogą się pochwalić wysoką wygraną 7:0 z Vallecano, gdzie było widać prawdziwy kunszt strzelecki.
Typuje czysto na Atletico już w pierwszym ich spotkaniu.

Young Boys - RB Lipsk
Lipsk @1.62 Fuksiarz ✅

Choć obie drużyny spisują się bardzo dobrze w ostatnim czasie należy jednak oddać różnice klas rozgrywkowych, Szwajcarska liga nie oszukujmy się, jest dużo niżej jeśli chodzi o poziom niż Bundesliga, a w tej bundeslidze ostatnimi laty dominuje Bayern Monachium, który pare dni temu uległ drużynie z Lipska aż 3:0 na wyjeździe, gdzie hattrickiem popisał się Olmo, skoro Bayern uległ, to czemu miałaby nie ulec szwajcarska drużyna? kurs nie zachęca ale mimo to biorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1176
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Feyenoord 1,58
Holendrzy w świetnej formie. Wygrywają co leci i to nie 1-0. Celtic u siebie mocniejszy, a więc większa szansa na ich przegraną w tymże meczu na wyjeździe. Co dalej? Feyenoord 4 absencje przy aż 6 Celticu. Co prawda zajmują dopiero 4. miejsce w tabeli, ale grają naprawdę rewelacyjnie. Czemu ta machina miałaby się zaciąć? Pozdrawiam i sukcesów w typowaniu życzę. Ponadto wypada nadmienić, że liga holenderska należy raczej do tych silniejszych względem ligi szkockiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1045
arass1 182,4K

arass1

Użytkownik
Przed nami kolejny sezon piłkarskiej Ligi Mistrzów i już w najbliższy wtorek Young Boys podejmie RB Lipsk. Oba zespoły notują ostatnio niezłe wyniki, które świadczą o dobrej formie. Zespól z Berna szczególnie dobrze spisuje się na swoim stadionie, na którym jest niepokonany od wielu spotkań. Jednak z całym szacunkiem dla ligi szwajcarskiej, ale nie można jej porównywać do Bundesligi i w moim odczuciu przewaga własnego boiska to będzie za mało na Niemców. Drużyna z Lipska ma lepszy zespół i zdecydowanie więcej jakości wśród swoich piłkarzy. Ponadto podopieczni trenera Marco Rose mają na rozkładzie znacznie lepszych rywali niż Young Boys, czego świetnym przykładem jest pewne zwycięstwo z Bayernem Monachium w Superpucharze Niemiec. Rywale dawno nie grali z tak klasowym przeciwnikiem i próżno szukać tak spektakularnych i cennych zwycięstw nad tak klasowymi drużynami. Dla mnie faworyt jest jeden i jest nim zespół RB Lipsk.

RB Lipsk @ 1.62 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2379
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Real Madryt – Union Berlin - WYNIK 1:0
Typ: over 2.5 bramki Real Madryt
Kurs: 2.50
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Jak Liga Mistrzów to oczywiście zawsze w gronie faworytów bierzemy pod uwagę Real Madryt czyli rozgrywki „Królewskich” którzy zawsze na te rozgrywki motywują się podwójnie. Pierwszy mecz u siebie z debiutantem Union Berlin. Co tu dużo pisać tych rzeczy wskazujących na Real Madryt jest wiele. Zacznijmy o różnicy klas i każdy wie ja ciężko gra się na Santiago w tych rozgrywkach, do tego ten stadion mamy przebudowany i kibice jeszcze chętnie będą przychodzić na ten piękny obiekt. Union to jest dla nich nowość, zrobili kosmiczny wynik w Bundeslidze ale to inna bajka. Przegrali na wyjeździe w poprzednim sezonie z Dortmundem 2:1, 3:0 w Monachium, w Lidze Europy w poprzednim roku dobra gra ale jakiś mocnych rywali nie mieli a odpadli z Belgami przegrywając 3:0 na wyjeździe i remisując 3:3 u siebie. Też ekipa nie wydaje mi się że jest w tej swoje najwyższej formie, zaczęli świetnie ale to słabość rywali bo dwa następne mecze przegrane w tym z Lipskiem 0:3, jest wielu nowych graczy, na nowo budowane ustawienie i dziś czuje wiele problemów w defensywie z intensywnością Real Madryt.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
AC Milan - Newcastle
AC Milan lub remis + powyżej 1.5 bramek w meczu, @1.82 Fuksiarz

Dla mnie jak i pewnie wielu grupa F jest grupą najciekawszą, grupą śmierci - oprócz wymienionych wyżej drużyn jest jeszcze mocne PSG i Borussia Dortmund i pokuszę sie już teraz o stwierdzenie, że PSG wcale nie musi awansować tak łatwo do kolejnej rundy, skupmy się jednak na meczu AC Milan - Newcastle i mojej propozycji.
W ostatnich 10 meczach o stawkę u siebie over 1.5 był pokrywany aż dziewięciokrotnie i tak samo prezentuje się statystyka meczów wyjazdowych drużyny z Anglii, więc over wygląda coś optymistycznie na dokładkę do tyłu 1X.
Obie drużyny jeśli chcą sprawić nie małą niespodziankę awansując kosztem Borussi Dortmund bądź PSG muszą powalczyć przede wszystkim ze sobą o komplet punktów i sądzę, że bliżej temu drużynie gospodarzy - włoskiemu Milanowi, który na początku tego sezonu radzi sobie dobrze - 3 wygrane w 4 kolejkach i wysoka pozycja w tabeli ligowej, natomiast Newcastle poczyniło duży postęp względem chociażby dwóch sezonów wstecz ale w lidze ciągle im brakuje do tych drużyn z topki, w pięciu dotychczasowych meczach wygralk dwukrotnie i trzy razy przegrywali, lecz nie byle kim - Liverpool i Manchester City.
Uważam jednak, że mój typ w stronę gospodarzy jest dość spokojny i powinien zostać pokryty.
 
K 120,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Bayern Monachium– Manchester United
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: fuksiarz


Bayern jest jednym z głównych faworytów do zdobycia ligi Bawarczycy bardzo dobrze zaczęli rozgrywki w bundeslidze 3 pewne zwycięstwa i remis w meczu na szczycie z Bayerem Leverkusen,teraz przyszedł czas na rozgrywki grupowe lm.Pierwsza przeszkodą wydaję się bardzo łatwa,beznadziejna gra .Manchesteru w premier lague ,ostatnie 3 mecze stracone 8 bramek i 13 miejsce .Bayern wzmocniony w ataku Harry Kanem,ruszy od pierwszych minut i rozniesie , słabą obronę czerwonych diabłów.Menchester nie jest mimo silnego składu powalczyć z średniakami angielskimi,to jak ma się postawić w Monachium.Kwestia czasu jest pierwsza bramka,a później następne ja stawiam asekuracyjnie , zwycięstwo Bayernu,ale warto zaryzykować 1/1 , bramkę Kana i wysokie zwycięstwo Bayernu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1342
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Braga - Napoli
Typ: Napoli (LM)
@1.78 Fuksiarz

Typ: Napoli powyżej 1.5 gola
@1.73 Fuksiarz

Piłkarze Napoli zaskoczyli piłkarski świat wygrywając w pięknym stylu ubiegłoroczny sezon Serie A. Było to dla nich o tyle cenne zwycięstwo, że po raz ostatni mistrzostwo ugrali ponad 30 lat temu. Wtedy jednak nie była to taka deklasacja jak w ubiegłym sezonie. Rok 2022 zakończyli z 16-punktową przewagą nad drugim Lazio, i tylko czterema przegranymi meczami. Jak nigdy wcześniej powiedzenie "Napoli, Napoli, kupon ci sp...li" nie było tak nieaktualne. Trzy czwarte spotkań z ich udziałem kończyło się ich wygraną, a wiele z nich - co najmniej dwubramkowo. Po przeciwnej stronie stoi Braga, która wyeliminowała Panathinaikos w ostatniej rundzie kwalifikacji. Pierwsza kolejka grupowa to zawsze jest loteria i mogą zdarzyć się nieprzewidziane wyniki, ale uważam, że siła Napoli pozwoli w tym konkretnym przypadku Włochom na pokonanie rywala z Portugalii. Od kwietnia przegrali tylko jeden mecz - ligowy z Lazio, a Braga w pięciu pierwszych kolejkach ligowych poniosła już dwie sensacyjne porażki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
maarcin14 691K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG – Borussia Dortmund
Typ: X2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, we wtorek 19 września rusza faza grupowa Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024. Pierwszego dnia czeka nas wiele interesujących spotkań, z pewnością takim będzie mecz Paris Saint Germain oraz Borussi Dortmund. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 21, a moim typem na to spotkanie jest remis bądź wygrana gości. PSG ostatnimi czasy nie imponuję ani grą, ani wynikami. W Ligue 1 w 5 meczach zdobyli 8 punktów, co na drużynę z takim potencjałem jest przeciętnym wynikiem. PSG wygrało 2 mecze, 2 zremisowało oraz doznało jednej porażki w ostatniej kolejce z Niceą u siebie 2:3. PSG tak naprawdę w pierwszej kolejce jedynie zachowało czyste konto w meczu z Lorient, które zakończyło się bezbramkowym remisem, w każdym z pozostałych spotkań PSG traciło bramki. Borussia radzi sobie nieco lepiej. BVB rozegrało 4 mecze w Bundeslidze, 2 wygrało i 2 zremisowało. Borussia Dortmund bardzo dużo strzela goli, ostatni mecz BVB bez gola miał miejsce w ćwierćfinale Pucharu Niemiec w kwietniu, kiedy to ulegli 0:2 RB Lipsk. Była to także ostatnia porażka Borussi Dortmund, od tamtej pory ta drużyna nie doznała porażki, a rozegrała aż 20 spotkań. Jest to imponująca seria, i myślę że w tym spotkaniu może zostać jeszcze przedłużona. PSG nie jest w najwyższej formie, typuję X2.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Manchester City - Crvena Zvezda
Typ: 1. połowa - Manchester City i brak BTTS
@1.40 Fuksiarz

Nikt nie ma wątpliwości, że jest to starcie absolutnego faworyta w grupie przeciwko najsłabszej drużynie. W dodatku faworyt gra na własnym terenie, a więc koniec końców na samym początku ma teoretycznie najłatwiejszy mecz do rozegrania. W dodatku Erling Haaland wciąż jeszcze zaskakuje wybitną formą, i kto wie, czy znów nie będzie strzelał jak na zawołanie, tak jak przed rokiem gdy przyczynił się do historycznego triumfu w LM. Tymczasem zaś długa droga, która zaczyna się właśnie w konfrontacji przeciwko Serbom. Różne przewidywania szacują wynik na poziomie 3:0 lub 4:0. Trudno się z tym nie zgodzić. Uważam, że gospodarze pierwsze celne trafienia zaliczą już w pierwszej połowie i od początku do końca będą kontrolować przebieg gry. Aby typ był trafiony, Manchester City musi prowadzić po pierwszej połowie bez utraty bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +726
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: FC Barcelona - Antwerp
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: over 2.5 goli FC Barcelony
Kurs: 1.67


Barcelona zagrała ostatnio jedno z lepszych spotkań pod wodzą Xaviego i przejechała się po Betisie aż 5 - 0. Z dobrej strony pokazali się m. in. Robert Lewandowski, Joao Felix, Joao Cancelo czy Ferran Torres. Tak grająca Barcelona w gazie powinna mieć dużo łatwiejsze zadanie we wtorkowy wieczór, gdzie podejmuje jednego z nieoczekiwanych uczestników, czyli Antwerp. Belgowie przełamali m. in. hegemonie Club Brugge w lidze i zasłużenie zameldowali się w fazie grupowej. Trudno jednak szukać racjonalnych znaków, które mogłyby wskazywać na jakiś łagodniejszy wymiar kary i sensacyjny wynik, czyli wszystko co pod X2, ale też np. skromna jednobramkowa wygrana Barcy. Barca ma głód Ligi Mistrzów, bo ostatnie lata w tych rozgrywkach to było pasmo kompromitacji i niepowodzeń, bowiem do kuriozalnych odpadnięć w fazach pucharowych ; dochodziły także brak awansu z grupy. Tym razem grupa Barcy jest na papierze bardzo łatwa, bo udało się uniknąć tuzów światowej piłki, a zamiast tego są m. in. właśnie Antwerp, FC Porto czy Szachtar. Każde inne rozstrzygniecie w grupie jak pewne 1. miejsce dla Barcy będzie można rozpatrywać w kategorii wielkiej niespodzianki. Skupiajac się na jutrzejszym meczu - Barca dobrze zaakcentowała powrót po przerwie reprezentacyjnej i ma zawodników głodnych gry i goli. Myślę, że gole ze strony gospodarzy to bedzie formalność.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
lukas88 334K

lukas88

Forum VIP
Już jutro zaczyna się to co "Tygryski" lubią najbardziej, czyli słynna "Kaszanka" wkracza do akcji, najlepsze klubowe rozgrywki na świecie wracają na europejskie stadiony.
Marzenie każdego dzieciaka, wyjść na boisko przy tej jakże rozpoznawalnej pieśni.

Poniżej przedstawię moje spojrzenie na poszczególne mecze rozpoczynającej się edycji UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2023/2024:

MILAN- NEWCASTLE
Pojedynek jednego z najbardziej utytułowanych zespołów w tych rozgrywkach z drużyną, która wraca na europejskie "salony" po 20 latach posuchy. Arabskie petrodolary pozwoliły popularnym "srokom" wrócić do czołówki angielskiej Premier League co zaowocowało awansem do LM. Moim zdaniem faworytem spotkania są gospodarze, głównie z uwagi na doświadczenie w tych rozgrywkach, maja w swoich szeregach kilku piłkarzy z bogatą historiom na tym szczeblu rozgrywek. Myślę że Giroud ma podobną liczbę występów w LM jak cała drużyna Newcastle, a do tego są jeszcze chociażby Pulisic czy Florenzi z niemal 50 występami z "Kasznaką" w tle.
Uważam że w tym meczu warto iść w bramki bo oba zespoły dosyć mocne w ofensywie i bramki powinny padać:
BTS @ 1,62
MILAN DNB @ 1,90

FEYENOORD- CELTIC

Tutaj uważam że buki przegięły z kursami na Holendrów, którzy dość mocno się przemeblowali w letnim okienku transferowym odeszli ważni ofensywni zawodnicy jak Kokcu, Szymański czy Danilo. Celtic też dosyć przemeblowany, ale dysproporcja kursów jak dla mnie zbyt mocna. Gdyby były kursy na styku pewnie bym ominął temat albo szedł w bramki, jednak przy takim układzie kursów biorę typ w kierunku gości:
Celtic lub remis @2,40
BTS @1,68

YB BERN- RB LIPSK

Na papierze faworyt tylko jeden, jednak jak widzę YB to mam z tyłu głowy fakt iż mają oni stadion ze sztuczną murawą i wiele zespołów poprzednich sezonach miało z tym problem, 2 lata temu nie wygrali tu ani Atalanta ani Manchester United. Uważam że w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć worek bramek bo Lipsk mega ofensywnie usposobiony, Simons robi furorę w Bundeslidze, do tego jest Werner, Poulsen, Sesko czy Openda. Young Boysi na własnych śmieciach również dużo strzelają, także spodziewam się ciekawego widowiska:
over 2,5 + BTS @ 1,93
Lipsk strzeli w obu połowach @2,25
obie drużyny strzelą w tej samej połowie @ 1,92

BARCELONA- ANTWERP

Tutaj faworyt jest jeden, pytanie jak do tego spotkania podejdzie Antwerp, które jest dla mnie jedną wielką zagadką, nie widziałem tego zespołu w życiu na oczy więc ciężko się odnieść. Niezależnie od wyniku uważam że Barcelona będzie siedziała na rywalu pod jego polem karny i szukała luki w zapewne skomasowanej defensywie rywala, dlatego też dla mnie najpewniejszą opcją są kornery Barcelony, która nabija ich ostatnio sporo. Goście w dwumeczu kwalifikacyjnym z AEK Ateny pozwolili rywalom nabić 11+9 rogów, więc uważam że Barca jest w stanie ten wynik powtórzyć czy poprawić.
Barca over 7,5 RR @1,91
Barca over 3,5 RR HR @1,89
Barca over 8,5RR @2,61

LAZIO- ATLETICO

Ciekawy pojedynek czeka Nas w Rzymie, oba zespoły po bolesnych porażkach na ligowym podwórku w miniony weekend, Lazio 1-3 z Juve, Atletico 0-3 z Valencią. W tym spotkaniu przewiduję bramki z obu stron bo oba zespoły mają duże możliwości w ofensywie ale także dziurawą obronę. Poza tym delikatnie uważam że można pograć Włochów gdyż Atletico mocno osłabione brakiem: Koke, de Paula, Depaya, Lemara, Vitolo czy Soyuncu.
BTS @1,77
Lazio DNB @ 2,04

Manchester City- Crvena Zvezda

Mecz do jednej bramki, trudno tutaj wyobrazić sobie inny scenariusz. Serbowie w tej grupie są najsłabszym zespołem i raczej ciężko spodziewać się że postawią się Obywatelom czy Lipskowi, byc może z YB nawiążą jakąś walkę. Ekipa Pepa Guardioli jest mocno rozpędzona, Haaland w formie, skrzydła również z Silvą na czele, do tego świetnie w buty De Bruyne wskoczył Alvarez. Goście w rodzimej licze na 3 wyjazdy przegrali dwa spotkania, także nie wróżę im sukcesu na Etihad Stadium.
Over 1,5 HT @1,67
City -1,5 HT @ 2,09
City -3 @1,82
City -4 @3,10

PSG- BVB

Mecz Paryskie lepianki, z młodą, poukładaną drużyną BVB. Oglądałem ostatnie 2 albo 3 mecze PSG i naprawdę oczy krwawią, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Dembele zupełnie bez formy, w meczu z Nice zmarnował jedną setkę i jedną trzystekę. Poza ciągnącego ofensywę Mbappe nie ma nikogo kto dźwignie grę z przodu, Ramos, jakies nieporozumienie, Kolo Muani być może się odnajdzie ale narazie wraca po kontuzji. Widoczny jest na boisku brak Asensio, który jednak potrafił rozprowadzić piłkę. Defensywa padaka i nonszalancja w wykoaniu Donnarumy i reszty, dwie bramki w Nicei to prezent defensywy. W dodatku brak Mendesa, Mukiele, Kimpembe, Ruiza.
BVB drużyna z potencjałem, jak co roku sprzedają gwiazdę a kupują młodzież, którą szkolą i po roku- dwóch sprzedają z ładnym zyskiem. Mimo skromniejszego budżetu drużyna BVB dysponuje na ten moment szerszym składem i uważam że może postraszyć zespół katarskich szejków.
Uważam że powinniśmy zobaczyć w tym meczu kilka bramek, a także warto za drobne delikatnie próbować gry na gości bo PSG to jakieś nieporozumienie.
BVB over 1,5@ 2,61
BTS + over 2,5 @1,81
BTS + over 3,5 @ 2,58
BVB wygra przynajmniej jedną połowę @ 2,37

Szachtar- Porto

Tutaj nie mam pomysłu na to spotkanie....

Kursy z Fortuny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +867
R 672,1K

rjastrzab

Użytkownik
Real - Union
Typ Real (-1) azjan
Kurs 1,52 ZWROT
Fuksiarz

Real jest w tym meczu zdecydowanym faworytem. Ich zwycięstwo wydaje sie być pewne. Zastanawiać mogą jedynie rozmiary. Ja ide ostrożnie na zwycięstwo minimum dwiema bramkami, a w przypadku jednobramkowej wygranej będzie zwrot. Union przed inauguracją rozgrywek w LM przegrał na wyjeździe z Wolfsburgiem, a dwa tygodnie wcześniej z Lipskiem. Wygląda, że są bez formy. Real w Lidze w niedzielę z Realem Sociedad odniósł zwycięstwo i ich ligowy bilans wygląda imponująco 5 meczy – 5 zwycięstw i bilans 10-3.
W mojej opinii Królewscy rozgrywki w LM rozpoczną z przytupem i pewnie pokonają niedoświadczonych na arenie międzynarodowej Berlińczyków.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 691K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Inter Mediolan
Typ: Inter DNB
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, w środę 20 września kolejne mecze pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przed nami. Przed nami ciekawe spotkania, jednym z nich jest niewątpliwie starcie Realu Sociedad z Interem Mediolan. Typuję tutaj wygraną Interu, w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Inter jest w gazie, co udowodnił w ostatnim spotkaniu ligowym w Serie A, kiedy to w derbach z AC Milan rozgromił rywala aż 5:1. Inter ogólnie ma serię 9 spotkań bez porażki, a ostatnie 7 meczy to same wygrane. Inter jest liderem Serie A, wygrał wszystkie 4 mecze w pierwszych 4 kolejkach, i ma w nich imponujący bilans bramkowy 13:1. Jest to aktualnie najlepsza ofensywa i defensywa we włoskiej Serie A. Myślę, że Inter Mediolan ma przed sobą bardzo udany sezon. Jeśli chodzi o Real Sociedad, to on prezentuje swój poziom od początku sezonu i prawdopodobnie będzie plasował się tuż za czołowymi zespołami w lidze. Aktualnie Real Sociedad jest na 11 miejscu, rozegrał 5 spotkań, wygrał jedno, zanotował aż 3 remisy, i doznał jednej porażki w ostatniej kolejce z Realem Madryt 1:2, choć po pierwszej połowie prowadził. Real Sociedad to solidna ekipa, ale jednak nie wydaje mi się, żeby mogli zaistnieć w Lidze Mistrzów. Po stronie Interu stoi doświadczenie no i bardzo wysoka forma, dlatego typuję wygraną gości, w przypadku remisu zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Milan - Newcastle, over 2,5 + BTTS @ 2.25 Unibet
over 2,5 @ 1.80 Fuksiarz (konkurs)
over 9,5 RR @ 1.98 Unibet


Analiza:
Już pierwszego dnia LM mamy bardzo ciekawe spotkanie. Milan - doświadczona ekipa, a Newcastle - drużyna, która powraca po kilkunastu latach do LM. Milan po wzmocnieniach w linii pomocy i ataku wygląda bardzo obiecująco. Pulisic + Leao i Theo na skrzydłach robią robotę. W dodatku Giroud, który będzie korzystać i kończyć akcje z bocznych stref boiskach gdzie Milan jest mocny. Myślę, że Milan się solidnie wzmocnił, poszerzył ławkę co w poprzednich sezonie szwankowało. Newcastle wyróżnia się przebojowością. Solidna obrona Schar + Bootman i ofensywnie grający Trippier, który daje sporo w ofensywie. W pomocy jest wiele opcji i tu mogą się pojawić rotacje względem składu z meczu ligowego. Pytanie czy zagra Wilson czy jednak Isak, który ostatnio w lidze przesiadział spotkanie na ławce. Isak zlapał małą zadyszkę. W meczach reperezentacji wyglądał średnio, a w lidze często był zmieniany w okolicach 60 minuty. Cięzko tutaj wskazać faworyta, ale liczę, że obie ekipy strzelą bramkę i w dodatku zobaczymy minimum 3 bramki. Obie ekipy mało meczy kończą na 1:0 czy 2:0, zazwyczaj tracą bramki z znacznie słabszymi rywalami. Myślę, że BTTS to bardzo dobra opcja na to spotkanie. Drugim kierunkiem są rożne. Newcastle na czele z Trippierem sporo nabija rożnych. Regularnie spore liczby rzutów rożnych co mecz zdobywają w lidze. Milan natomiast z takimi skrzydłami i włączającym się Theo również mają spory potencjał do nabicia rożnych.
 
Ostatnia edycja:
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
PSG - Borussia
Typ : Kylian Mbappe powyżej 1,5 celnych strzałów.
Kurs : 1.85
Bukmacher: superbet

Obie drużyny póki co nieco poniżej oczekiwań. Z tercetu Ney-Messi-Mbappe został już tylko ten ostatni i to właśnie na nim spoczywa odpowiedzialność, która jednak w ubiegłych latach rozkładała się na większą liczbę gwiazd. Liga mistrzów to dla PSG takie rozgrywki które będą zawsze arabskiego prezesa rozpalać do czerwoności. Od początku tego projektu celem minimum był chociaż jeden puchar ligi mistrzów patrząc przez pryzmat wpompowanych w ten projekt pieniędzy, jak wychodziło - wszyscy dobrze wiemy. Jeden finał i kilka kompromitacji po drodze.
Idę w ten typ, ponieważ myślę, że nie tylko Al-Khelaifi chce w końcu zobaczyć fetę z pucharem nieopodal parku książąt, dla Mbappe ten sezon będzie wyjątkowy, bo wszystko na to wskazuje że ostatni dla stołecznego klubu. Żeby zostawić po sobie ślad na zawsze oprócz strzelania pięknych bramek Metz czy innemu Montpellier musi też dźwignąć presję na bary i ponieść PSG do finału LM. Myślę, że Mbappe będzie jutro często próbował, Kobel to w mojej opinii jeden z 5 lub 6 najlepszych bramkarzy na świecie (może w tym sezonie trochę mniej, no ale to w sumie początek) więc pojedynek ten będzie interesujący. Typ dodatkowo popieram o to, że Mbappe o ile nie odniesie żadnej poważnej kontuzji to na boisku zostanie do końca. Uważam, że w otwartym meczu na jaki się zapowiada Kylian powinien oddać minimum 2 strzały na bramkę, po jakimś wyjściu ja wolne pole jest nie do dogonienia, więc tam zostaje już często wszystko w rękach bramkarza, a i z okolicy pola karnego Mbappe potrafi niesygnalizowanym strzałem coś ukąsic.

Newcastle - Milan
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Taki typowy mecz pod btts, trochę się zdziwiłem ze buk wystawił na to aż 1.75.
Milanowi w tym sezonie nie strzeliła gola tylko Bologna, a Newcastle tylko Brentford.
Milan po blamazu w derbach w szatni miał pewnie nie wesoło, ale Pioli to przecież super fachowiec i motywator. Nie przypadkowo wygral lige z kadrą, która na papierze wyglądała na 3 czy 4 siłę w Serie A. Myślę, że Milan coś ukuje, ale stawiać na nich czysto bym się nie odwazyl. Tam mi się wydaje, że jest mnóstwo przeciętnych lub jedynie solidnych piłkarzy, którzy albo dobrze rokuja i są melodią przyszłości albo po prostu byli,są i będą jedynie solodni.
A sroki to przecież naprawdę klasowy monolit, trzeba będzie się przyzwyczajać że to topowa drużyna z premier league i przestać ich traktować jako ciekawostkę. Fakt, w tym sezonie póki co trochę zawód , ale porazki jednak z Liverpoolem, City czy Brightonem (gdzie z Liverpoolem to jak oddali mecz to wiedzą chyba tylko oni sami).
Sam fakt, że wyjęli właśnie z Milanu ich gwiazdę Tonaliego, mówi dużo o ich potencjale kadrowym. Jest Isak, Wilson, Barnes, Gordon, Almiron - tam ma kto strzelać.
Obie ekipy prawdopodobnie bez swoich motorynek w środku pola, nie zagra Bennacer i Joelinton.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Young Boys vs Lipsk

Lipsk win @1.60
Lipsk over 1.5 gola @1.54
Lipsk lub remis i over 2.5 @1.84 (LM)
Asysta Xavi Simmons @2.75

Do dubla:
Lipsk więcej strzałów celnych @1.39
Lipsk over 11.5 strzałów @1.32
Lipsk over 4.5 celnego strzału @1.40

Mecz w Szwajcarii przykuł moja uwagę z racji kilku czynników. Pierwszym oczywiście będzie wysoki kurs na gości, zespół w moim odczuciu lepszy niż Young Boys. Druga to ogromny potencjał ofensywny po oby stronach a przedewszystkim u drużyny sygnowanej Czerwonym Bykiem.

Samo spotkanie odbędzie się w ramach inauguracyjne kolejki Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024. Grupa w której rywalizują te ekipy uzupełniają Mistrzowie Serbii - Crvena Zvezda Belgrad oraz Obywatele z Manchesteru.
Gospodarzami tego spotkania są reprezentujący Szwajcarskie Berno Young Boys - mistrzowie kraju oraz zwycięscy kwalifikacyjnego meczu z Maccabi Hajfa ( 3:0 W dwumeczu). Podopieczni trenera Wicky'ego zajmują aktualnie pozycje wicelidera na krajowym podwórku z jednym meczem zaległym z racji właśnie na kwalifikacje do LM. Na 5 spotkań nie zaznali porażki, wygrywając trzykrotnie. Remisowali z Luzern oraz beniaminkiem Yverdon. W tym sezonie będą musieli radzić sobie bez podstawowego pomocnika Reidera, który został sprzedany do Rennes za 15 mln.
Bilans bramkowy po 5 spotkaniach to 11:6, dodatkowo w tylko jednym zachowali czyste konto. Pozwala mi to przypuszczać, że gole powinny paść po obu stronach.

W roli gości wystąpią zawodnicy RB Lipsk, którzy już w tym sezonie zdobyli jedno trofeum, a mianowicie Superpuchar Niemiec kosztem Bayernu, gromiac ich 3:0. W Lidze spisują się dobrze, po 4 meczach mają na koncie 9 punktów. Przegrali jedynie z świetnie dysponowanymi na początku tego sezonu Aptekarzami 2:3. Komplet oczek zainkasowali z Stuttgartem, Augsburgiem oraz Unionem. Bilans bramkowy imponuje - 13:4, przy stracie już 3 goli z Leverkusen, wygląda to dobrze. Skuteczność zasługuje na pochwałę. Bardzo dobrze spisują się na początku sezonu nowe nabytki - Xavi Simmons oraz Luis Openda. Obaj trafili trzykrotnie do bramki rywali, a Holender dołożył do tego aż 4 asysty. Klub nie może ubolewac nad stratą Szoboszlaia, gdy mają takie zastępstwo.
Po blamażu w fazie pucharowej zeszłego sezonu z City, Niemcy będą chciały ponownie udowodnić że mogą stanowić druga siłę na krajowym podwórku.
Liczę na przynajmniej dwa trafienia gości, taka sztuka udawała się im w każdym z meczy tego sezonu. Hymn Ligi Mistrzów nie powinien przyprawić ich o stres, poprzednia edycja udowodniła, że mogą być równie skuteczni. Chociaż w 2 pierwszych kolejkach zdobyli jedynie 1 bramkę, to już kolejne mecze były już o niebo lepsze, bo w decydujących kolejkach fazy grupowej znajdowali łącznie 12 razy drogę do bramki rywali, co najważniejsze aż 5 razy w dwumeczu z Celtic'iem, zespołem o porównywalnym potencjale do Young Boysow.
Biorąc pod lupę statystyki dojdziemy do wniosku, że oddają duża ilość strzałów, z nie najgorsza skutecznością, na poziomie ponad 50%. Napewno średnia obniża im spotkanie z Augsburgiem z ostatniej kolejki Bundesligi. Po szybkich 3 ciosach w 1 odsłonie meczu, w drugiej oddali paleczke rywalom, przy czym zachowali czyste konto pomimo dużego naporu w ich strony. W dwóch pozostałych meczach Bundesligi notowali odpowiednio 20 i 14 strzałów.
Swoją cegiełkę do uderzeń na bramkę dokłada wspomniany wyżej Xavi Simmons, średnie nie oddają jego wpływu na grę zespołu głównie przez słaby występ pod kątem strzałów z Leverkusen ale także, z Augsburgiem gdzie po zdobyciu bramki wycofał się z atakowania i skupił się na rozegraniu. W obu spotkaniach za wyjątkiem tych dwóch wyżej wymienionych, oddawał po 3 strzaly i dziś spodziewam się kolejnego popisu strzeleckiego młodego Holendra. Dokładam także asystę przy bramce kolegi Xaviego, forma którą dysponuje w lidze może przenieść na międzynarodową arenę i myślę, że dziś zapisze się pozytywnie w protokole meczowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1716
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio-Atletico
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzów-19-09-20-09-2023-wtorek-Środa.169271/post-7214362


Tak szczerze to z dzisiejszych męczy LM najwięcej kartek widzę w tym meczu.
Zacznę od osoby sędziego, bo jeśli ktoś popatrzy na jego statystyki z tego sezonu to pomyśli, że typ nie ma prawa wejść . To jest fakt, że w tym sezonie póki co kartek pokazał mało, ale w poprzednich sezonach potrafił kartkować sporo w LM, a przed nami prawdziwy wlosko- hiszpański szlagier.
Myślę, że żadnej z drużyn podział punktów w tym meczu nie zadowoli z tego względu, że w grupie mają w moim mniemaniu na tyle mocny żeby urwać im punkty Feyenoord.
Atmosfera powinna być gorąca i nogi raczej nikt nie odstawi. Liczę tutaj też na jakieś kontrowersje i dyskusje z arbitrem .
Atletico sporo fauluje s ostatnim meczu ligowym wyłapali 5 kartek, a przedostatnim 3 mimo że prawie od początku mimo wysokiego prowadzenia w meczu. Nawet w towarzyskim meczu niedawno łapali kartkę co jest rzadkością. Grają ostro. Dziś z Lazio pewnie zagrają jeszcze ostrzej niż na krajowym podwórku bo rywal silniejszy od większości tych ligowych.
Lazio co prawda ostatnio kartek łapie dziwnie mało, ale mają mecze w których też potrafią kilka wyłapać. Myślę, że świadomość tego, że to LM i każdy mecz jest ważny sprawi, że piłkarze zagrają z większą agresja niż w lidze.
Mi się tu widzi over, w takim klasyku jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
R 605,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: AC Milan - Newcastle
Typ: remis
Kurs: 3,55
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Koledzy we wcześniejszych postach dokładnie już rozpracowali spotkanie AC Milan - Newcastle, więc trudno dodać tutaj coś nowego. W grupie F grają jeszcze faworyzowany PSG i Borussia Dortmund, zatem każdy pojedynek tutaj szykuje się na bardzo zacięty, bowiem strata punktowa z takimi rywalami może być trudna do odrobienia. AC Milan w sobotę doznał druzgocącej klęski 1:5 w meczu z odwiecznym rywalem Interem i z pewnością zrobi wszystko aby kibice szybko zapomnieli o tej wstydliwej wpadce. Newcastle w Premier League spisuje się w tym sezonie dość słabo przegrywając w pięciu kolejkach aż trzy spotkania. Ostatnia wygrana z Brentfordem nieco podreperowała nastroje ale na San Siro czeka ich piekielnie trudne zadanie. Mój typ idzie w tym kierunku, że Newcastle podtrzyma dobrą passę angielskich drużyn w pojedynkach z AC Milan (8 W - 2 R - 1 P) i przywiezie z tego trudnego terenu jeden punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom