>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka I ligi (01-02.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przed nami start nowego sezonu w 1 lidze, nowy sezon, nowe nadzieje.
W tym sezonie pojawi się więcej transmisji, gdy prawa zdobył Polsat. Spotkania będą na Polsat Sport w tej kolejce zobaczymy dwa.
Arka Gdynia vs Zawisza Bydgoszcz oraz Zagłębie Sosnowiec vs Wisła Płock.
Jak poradzą sobie beniaminkowie , utrzymają się? A może powalczą o coś więcej.
Najciekawiej zapowiada się mecz Arki z Zawiszą. Gospodarze po raz kolejny staną przed szansą awansu do Ekstraklasy, dobra kadra, ładny stadion, kibice będą wywierać presję, jest szansa że tym razem się uda, z drugiej strony Zawisza, spadkowicz z Ekstraklasy chciałby szybko do niej wrócić, ale czy się uda?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki // 0:4, łatwo i przyjemnie ;)
Typ: Dolcan Ząbki ✅
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Jak dla mnie to jest kurs kolejki, aż grzech nie pograć tego po kursie 2.30, chociaż na początku kursy były w okolicach 2.5-2.6, teraz znacznie spadł i pewnie jeszcze poleci w dół.
Zacznę od Pogoni, która utrzymała się w lidze dzięki &quot;wygraniu&quot; baraży z Rakowem Częstochowa, będąc na tym meczu aż oczy bolały od gry w obronie Pogoni, a i w ataku nic ciekawego nie pokazali, tylko piłka na Djousse i może się uda coś strzelić, ale co teraz skoro odszedł Djousse i cały trzon drużyny na czele z Demianiukiem, Ratajczykiem, Lewandowskim, Kozaczyńskim i Djousse, a zastąpiono ich jak dla mnie śmiesznymi zawodnikami, którzy są wypalanie piłkarsko: Duda, Rybicki, Żytko. Naprawdę słabo widzę drużynę Pogoni w tym sezonie, według mnie główny kandydat do spadku w tym sezonie.
Dolcan natomiast będzie dla mnie czarnym koniem tych rozgrywek, mają bardzo ciekawą drużynę, z zespołu odeszli Piesio i Leszczyński, ale zastąpiono ich Krzywickim i Kozaczyńskim. W PP poradzili sobie spokojnie z Rybnikiem na wyjeździe wygrywając 0:4.
Warto również dodać, że mecze Pogoni w rundzie jesiennej będą rozgrywane w Pruszkowie, a z Ząbek do Pruszkowa jest blisko, więc kto wie czy to nie będzie kolejny atut Dolcana w tym meczu.
Bez analizy pogram za drobne:
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1 kurs: 2.20 Fortuna ⛔
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 1 kurs: 1.80 Fortuna⛔
AKO: 3.96
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arka - Zawisza @ 1 @ 2,40 Bet365 ⛔ 1:1 karny Marcusa...

Zawisza nie przekonuje mnie do siebie. W meczu sparingowym poprzedzającym ligę w konfrontacji obu zespołów lepsza okazała się Arka,która ... wystąpiła bez Marcusa, który jest zdecydowanym liderem Gdynian.
Jeżeli duet Nalepa - Łukasiewicz zneutralizuje Micę, Alvarinho oraz Drygasa tak jak miało to miejsce w sparingu to o wynik jestem pewien. Poza wymienioną trójką ciężko mi znaleźć zawodnika, który nada temu zespołowi jakość. Nie ma co ukrywać, że odejście Majewskija, Wójcickiego, Sandomierskiego, Barisicia, Ziajki czy Micaela to bardzo duże osłabienia. W ich miejsce nie zakontraktowano nikogo kto podniósłby poziom zarówno w ofensywie jak i defensywie tak więc cała gra będzie spoczywała na barka wyżej wymienionej trójki. Ok jest Stwarczyk, ale czy on sam utrzyma linię obrony? Bo niepewna gra Wełnickiego czy Nykiela mnie nie przekonuje.
W Arce poczyniono mądre zmiany wzmacniając pozycje, które potrzebowały natychmiastowej zmiany. Socha oraz Jałocha to zawodnicy, którzy z miejsca mają stać się ważnymi postaciami Arki. Do tego dochodzi Bożok, który wróci dopiero na GieKSe Katowice (obecnie leczy uraz). W sparingach oraz PP wysoką formę strzelecką potwierdził Rafał Siemaszko, który jest awizowany jutro do gry w 1 składzie.
Podsumowując:
Arka jest zespołem zgranym gdzie można już mówić o jakimś &quot;wyrobionym&quot; stylu gry. Zawisza jest ciągle w fazie przebudowy i uważam, że tutaj potrzeba jeszcze czasu aby trener Rumak skleił coś fajnego. Poza drugą linią gdzie Bydgoszczanie mają dużo &quot;jakości&quot; brakuje mi liderów, którzy pociągną ten wózek.
Ponadto bardzo fajnie wyglądają te te typy, które również gorąco polecam:
GKS Katowice @ 2,05 ✅
Dolcan @ 2,00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
17.00 - Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki

Cóż, faworyt jest tylko jeden i jest to zespół z Ząbek.
Na Pogoń często chodziłem w poprzednim sezonie, na bieżąco śledzę co się dzieje w moim klubie. Dzieje się źle. Z klubu odeszły filary, które utrzymały I ligę w Siedlcach, nie ma Witana, Calderóna, Demianiuka, Djoussé, Lewandowskiego i Ratajczaka. To głównie dzięki nim Pogoń się utrzymała. Za nich sprowadzono Bodzionego, Adama Dudę, Chyłę, Dzięcioła, Misztala, Rybickiego, Wrzesińskiego, Zembrowskiego i Żytkę. Mówię to z przykrością, ale Pogoń to główny kandydat do spadku, skład wygląda już zupełnie inaczej, ostatnio w PP porażka aż 1:4 z Arką, w Pogoni dzieje się bardzo źle. Dodajmy do tego, że mecz będzie rozgrywany w Pruszkowie, podobnie jak wszystkie domowe spotkania Pogoni jesienią i mamy katastrofę. Nie dość, że będzie dużo mniej kibiców, to cała runda jesienna tak naprawdę rozgrywana będzie na obcym terenie.
W Dolcanie na pewno lepsze humory, w PP pewne zwycięstwo 4:0 z ROW-em Rybnik, które robi wrażenie. Faktem jest, że z klubu odeszło kilku ciekawych zawodników, jak Piesio, Grzelak, Cichocki, czy Leszczyński, ale sprowadzono za nich równie ciekawych zawodników, jak Calderón, Jagiełło, Krzywicki, Petasz, Sawala, czy Wieteska. 4:0 z w PP z ROW-em, a kilka dni wcześniej 5:2 z pół-rezerwowym składem Zagłębia Lubin, te wyniki na pewno robią wrażenie. Dolcan jest dla mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem!

Moje typy na ten mecz:
Dolcan lub remis @1.28 ✅
Dolcan DNB @1.475 ✅
Dolcan @2.025 ✅
Dolcan -1 (AH) @3.10 ✅
Dodatkowo polecam:
Stomil lub remis @1.83 ✅
Miedź @1.95 ⛔
Bytovia lub remis @1.60 ✅
Olimpia Grudziądz @1.675 ⛔

Kursy z Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Powyżej 2,75 bramek ::: 2,84 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


Po pierwsze ten mecz nie zostanie rozegrany w Siedlcach tylko w Pruszkowie. Stadion z mojego miasta nie uzyskał licencji do gry w 1 lidze z powodu braku oświetlenia. Klub miał do wyboru wystartować z ujemnym bilansem -10 punktów, albo grać gdzieś indziej. W mieście wielka burza powstała na ten temat, że zbudowano stadion za miliony złotych, a nikt na nim nie będzie grał. Dopiero w rundzie wiosennej ma to się zmienić, ale jak to będzie Bóg jeden wie.
Po drugie Pogoń przegrała bardzo wysoko bo aż 4:1 z Arką Gdynia w Pucharze Polski, za to Dolcan wygrał aż 0:4 z Rybnikiem.
Po trzecie Pogoń w poprzednim sezonie utrzymała się w 1 lidze dzięki meczom barażowym. W pierwszym spotkaniu było 1:1, w drugim 2:2 i dlatego Siedlce zostały w 1 lidze, ale to tylko świadczy o słabości tego zespołu.
Po czwarte jak już wyżej wspomnieli moi koledzy typerzy z klubu odeszły kluczowe postacie jak np. syn prezesa (który budził wiele kontrowersji) klubu bramkarz Jacek Kozaczyński który los skrzyżował właśnie z klubem Dolcanem Ząbki. Nie ma również: Witana, Calderóna, Demianiuka, Djoussé, Lewandowskiego i Ratajczaka.
Po piąte nowy trener Marcin Sasal jest w tym klubie dopiero od jakiegoś miesiąca - brak wprowadzenia jeszcze polskiej myśli taktycznej :cool:.
Wynik: 0:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Również idę w stronę wygranej Dolcan Ząbki, ale nie będę tutaj już nic pisał, bo wszystko napisali koledzy wyżej i nie ma sensu powielać informacji. Jedynie co mogę dodać, to informacja o tym na ile są wycenieni zawodnicy obu klubów - a więc tak, gospodarze spotkania Pogoń Siedlce to wartość 2.50 mln €, natomiast goście Dolcan Ząbki niewiele większa wartość bo 2.58 mln €.
Żałuję tylko, że dopiero teraz się zdecydowałem zagrać ten mecz, bo kurs poleciał w dół z tego co widzę po propozycji kryszan010.
Dolcan Ząbki @2.07 Fortuna ✅

Do tego meczu dokładam także wygraną gospodarzy spotkania - Olimpię Grudziądz, która podejmie Rozwój Katowice - beniaminka I ligi polskiej. Olimpia ubiegły sezon zakończyła na 4 miejscu, jednak do 3 miejsca czy też dwóch premiowanych awansem miejsc traciła dużo. W tym sezonie myślę, że będą chcieli chociaż powtórzyć wynik z ubiegłego. Dla Rozwoju dzisiejszy mecz może okazać się bolesnym przywitaniem z wyższą klasą rozgrywkową, tym bardziej, że swój pierwszy mecz rozgrywają na wyjeździe, gdzie mają problem ze zdobywaniem punktów, czego nie można powiedzieć o meczach na własnym obiekcie zespołu z Grudziądza. W tym przypadku także przytoczę wartość zawodników w obu zespołach - gospodarze to 2.30 mln €, natomiast goście to 2.05 mln €. Wg mnie dzisiaj warto postawić przeciwko beniaminkowi ligi.
Olimpia Grudziądz @1.70 Fortuna ⛔ jeszcze grali przeciwko dziesięciu od 58 minuty..

Miedź dokonała fajnych transferów i na pewno będą chcieli się liczyć w walce o wyższe lokaty ligowe. Przeciwnik raczej przeciętny, dlatego w tym meczu także będę próbował w stronę gospodarzy, bo wg mnie warto po takim kursie.
MKS Miedź [email protected] Fortuna ⛔ nie wiem jak to skomentować..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Miedź - Chojniczanka
Miedzianka uznawana w zeszłym sezonie za jedną z ekip walczących o awans dość nieoczekiwanie zakończyła sezon dopiero na 12stym miejscu, w tym roku wszystko ma się zmienić włodarze liczą na awans dokonali w tym kierunku pewnych roszad kadrowych i liczą że one pomogą w awansie, kilku graczy z ligowym doświadczeniem dołączyło do zespołu Bartosz Ślusarski, Łukasz Garguła, Błażej Telichowski, Michał Stasiak, Marek Gancarczyk, Michał Gołąb czy Rumen Trifonow. Szczególnie pozyskanie Garguły budziło sporo kontrowersji czy aby na pewno zespół stać na zawodnika bądź co bądź ale ze sporym kontraktem. Udało się pozyskali kilku ważnych graczy i jest szansa w tym roku coś osiągnąć potrzeba kolektywu, Marketingowo zyskali sporo bo każdy transfer odbił się echem w całej Polsce i wszyscy będą patrzeć na grę Miedzianki, nie zapomniano także o młodzieży która regularnie w grach towarzyskich grała Cierpka czy Brożyna to już nie są nazwiska anonimowe i mogą wprowadzić do zespołu sporo świeżości, tym bardziej teraz kiedy mają od kogo się uczyć. Do zespołu dołączyli jeszcze Mateusz Lis z Poznańskiego Lecha na pewno ten wysoki bramkarz będzie miał okazję nam się zaprezentować, udało się pozyskać Kuźmę z Sandencji zawodnik ten uchodzi za wielki talent. Miedziowi w sparingach grywali różnie widać było że zespół potrzebuje jeszcze zgrania. Dzisiaj przychodzi im walka o ligowe punkty. Liczę że dzisiaj pokażą się z Chojniczanką że chcą się liczyć w walce o awans.
Zwycięstwo Miedzi @@ 1.90 Otobet ⛔ Miedzianka.....
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0:1
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.72

Po ponad ośmiu latach oczekiwania na Stadionie Ludowym znowu odbędzie się mecz I ligi. Rywalem Zagłębia będzie największy przegrany poprzedniego sezonu - Wisła Płock. Za słabi na ekstraklasę za mocni na 1 ligę, tak można podsumować drużynę z Płocka. Przed ligową inauguracją może martwić fakt, że Zagłębie przystępuje do sezonu praktycznie bez żadnych wzmocnień. Niepewność budzi sytuacja w defensywie Zagłębia. W tej chwili pozostało w kadrze zaledwie pięciu nominalnych obrońców. Poziom gry w 2 lidze jest zdecydowanie niższy aniżeli na zapleczu ekstraklasy i to powinno być już widoczne w pierwszym spotkaniu. Narciarze po raz ostatni przegrali na wyjeździe 2 sierpnia 2014. Mecze wyjazdowe to mocna strona Wisełki i dzisiaj to oni przystępują w roli faworyta do tego spotkania. Działacze Wisły Płock, mimo odpadnięcia ich zespołu z rozgrywek o Puchar Polski, zachowują optymizm przed inauguracją pierwszej ligi. Jak podkreślają, celem piłkarzy z Mazowsza jest awans do ekstraklasy, a czas działa na ich korzyść. Dla tych co nie są w temacie przypomnę że ekipa z Płocka w minionym tygodniu, w pierwszej rundzie Pucharu Polski, przed własną publicznością przegrała z Druteksem Bytovią Bytów 1:2. Po sezonie odeszło z Wisły ośmiu zawodników, klub opuści jeszcze wychowanek Fabian Hiszpański, który przechodzi do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Największą stratą była zmiana barw przez Krzysztofa Janusa i Jacka Góralskiego, którzy decydowali o obliczu drużyny, a w nowym sezonie zagrają w ekstraklasie. W miejsce odchodzących przyszło ośmiu piłkarzy, wśród nich dwóch doświadczonych zawodników - Maksymilian Rogalski z Pogoni Szczecin i Wojciech Łuczak z Górnika Zabrze. Obaj zapewniają, że ich celem jest wywalczenie awansu z płocką drużyną. Wisła nie powinna przegrać tego meczu. Szczytem marzeń dla Zagłębia wydaje się remis o który powalczą zaciekle przed własnymi kibicami, którzy zapewne dość licznie przybędą na to spotkanie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja bym tu tak nie faworyzował Wisły. Połowa składu została wymieniona, straciliśmy ważne ogniwa takie jak Góralski i Janus. Teraz też nie wszystkie transfery wypalą, a kolega @Groven głównie opierał się na transferach i zapowiedziach włodarzy klubu.
Sparingi wyglądały bardzo słabo, często rotowano składem. Mecz z Bytovią w PP był oficjalnym sprawdzianem przed I-ligą, więc można się spodziewać jak będzie wyglądała podstawowa &quot;11&quot; na mecz z Zagłębiem. Brakuje zgrania, piłkarze technicznie przewyższają swoich rywali, ale gra jest zbyt wolna. Piłka krąży tylko po zamku, a do środka nikt nie schodzi, bo każdy boi się ewentualnej straty, a reszta nie zna się ze sobą na tyle dobrze żeby coś poklepać. Widać tylko, że Iliev to piłkarz, który po Janusie przejmie cały ciężar gry. Bardzo często jest przy nim kilku zawodników, a on mimo wszystko potrafi zabrać się z piłką i zrobić ciekawą akcję.
Reszta jednak stoi i nawet Rogalski, o którym tak głośno, walczy, stara się, ale notuje sporo strat i jeszcze nie do końca znalazł wspólny język z Radiciem z którym w końcu będzie musiał się dogadać.
Są głośne zapowiedzi, ale prezes w tym sezonie stawia wszystko na jedną kartę, bo wie, że to jest jego karta przetargowa. Jeśli awansu nie będzie w tym sezonie to Kaczmarek również żegna się z klubem, bo taka została podpisana umowa.
Po tym co widziałem w sparingach i w PP - nie postawię nic na Wisłę. Wręcz przeciwnie - myślę, że Zagłębie ugra tu punkty. Te kursy to jakaś pomyłka, która została popełniona na podstawie szumu jaki wytworzył się wokół Wisły i jej transferów.
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Zagłębie +0,25 1,90 Pinnacle
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Po siedmiu sezonach Zagłębie opuściło trzeci szczebel rozgrywek. Jednak już w pierwszej kolejce, czeka ich trudny rywal czyli Wisła Płock. Faworytem są goście, choć osobiście ja nie odważyłbym się postawić na nich jakichkolwiek pieniędzy. Płocczanie frajersko oddali awans w zeszłym sezonie i wydaje mi się, że jeszcze się z tego nie otrząsnęli, czego dowodem była porażka na własnym boisku z Bytovią w Pucharze Polski. Sosnowiczanie dobrze radzą sobie w meczach z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami co pokazały zwycięstwa w sparingach z Wisłą Kraków oraz GKS Katowice. Stadion Ludowy również nie jest specjalnie łatwym obiektem dla przyjezdnych. W drugiej lidze goście wygrali tam tylko 3 razy, co ciekawe przynajmniej w 2 z tych spotkań podopieczni Derbina byli wyraźnymi faworytami. Z kolei z ekipami z czołowej dziesiątki, triumfowali 6 razy, ulegając tylko raz. W meczach u siebie Zagłębiacy byli drugą najskuteczniejszą ekipą jeżeli chodzi o zdobywanie bramek. W 17 meczach, zdobyli ich 29. Na plus również wzmocnienia w ofensywie, gdzie do składu dołączyli Martin Pribula, jeden z najlepszych strzelców na wiosnę w drugiej lidze, oraz były gracz m.in. Jagiellonii - Michał Fidziukiewicz. Problemem pozostają dziury w obronie, gdyż para Markowski-Budek daleka jest od ideału, stąd sądzę, że typ: BTS, jest w tym meczu więcej jak pewny. Wisła to kandydat do awansu i sądzę, że nie odpuszczą łatwo na tym trudnym terenie i pomimo osłabień w stosunku do zeszłego sezonu, przynajmniej raz trafią do bramki gospodarzy. Znając Sosnowiczan, pierwszą bramkę zdobędzie Płock, a miejscowi w drugiej połowie owocnie rzucą się do odrabiania strat. Gdybym miał stawiać wynik obstawiłbym remis, najpewniej 2:2. Mimo wszystko jest to pierwsza kolejka w której lubią dziać się cuda, więc nie łasiłbym się tu na wysoki kurs na Płock.
Typ: BTS Kurs: 1.91 Bukmacher: ComeOn
Typ: 1X Kurs: 1, 54 Bukmacher: Totolotek
Typ: over 2,5 Kurs: 2 Bukmacher: Totolotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom