>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka I ligi (29.07 - 1.08.2016)

Status
Zamknięty.
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Z.Pruszkow - B.Bytow
Bytowia solidne transfery, nikt znaczący nie odszedł.
Znicz w rozsypce.
Katowice - W.Suwalki 1 1,9 ⛔

Jak to z Gieksą bywa ryzyk fizyk, ja ryzykuję, w Pucharze Polski wtopa, mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski.

Stal Mielec- Sandencja 2 2,7 ⛔
Stal Mielec bez najlepszego zawodnika Prokica. Sandencja, stabilna forma, zgrany skład i dobry trener.

GKS Tychy- Pogoń Siedlce 1 2,15 ⛔
Liczę na zwycięstwo beniaminka na inaugurację. GKS bez znaczących ubytków, w Pogoni duża rotacja.
Wisła Puławy-Kluczbork 2 2,87 ⛔
Moim zdaniem najsłabszy z beniaminków, dodatkowo niedawna zmiana trenera.

Miedz Legnica- Górnik Zabrze x 3,1 ⛔
Górnik jedna wielka niewiadoma, Miedź bez napastnika, zapewne na 0 z tyłu.
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Mielec na otwarcie sezonu u siebie zdobędzie 3pkt. Bardzo ladnie grali w 2 lidze nikt znaczący nie odszedł. Sparingi tez wyglądały obiecująco. Ja zaryzykuje 1.
Górnik Zabrze marzy o powrocie do ekstraklasy, myślę ze zaczna mocno i pokaza ze liga bedzie należeć do nich tak jak do pokazali w meczach towarzyskich. Moj typ2. ⛔
Gks Katowice nie gra ładnej pilki, zero jakis kluczowych transferów dosc slaby atak jak i obrona. Moj typ x2 jeszcze musza pograc troche bo na razie wydaje mi sie ze nie wyciagneli wnioskow.
Gks Tychy patrzac na atmosfere w klubie mysle ze ich celem bedzie utrzymanie sie w lidze spokojne . Mecz dla mnie na 1x, poniewaz druzyna która nie ma duzych celow nie zawsze za wszelka cene bedzie dążyć do zwycięstwa .
Podbeskidzie bogaty klub, maja stadion , odeszło kluczowych paru zawodnikow. Jednak jestem mysli ze maja w sercu walke o ekstraklasę i beda w sezonie w 1-4. Moj typ x2
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Mielec na otwarcie sezonu u siebie zdobędzie 3pkt. Bardzo ladnie grali w 2 lidze nikt znaczący nie odszedł. Sparingi tez wyglądały obiecująco. Ja zaryzykuje 1.


Gks Katowice nie gra ładnej pilki, zero jakis kluczowych transferów dosc slaby atak jak i obrona. Moj typ x2 jeszcze musza pograc troche bo na razie wydaje mi sie ze nie wyciagneli wnioskow.

Nikt znaczący nie odszedł ze Stali? Andreja Prokić mówi coś? Jeden z lepszych, jak nie najlepszy piłkarz Stali (31meczy, 12goli), zmienił barwy na... no właśnie przeszedł do GieKSy, która Twoim zdaniem nie zrobiła &quot;kluczowych transferów&quot;.
Na całe szczęście pozbyliśmy się Zahorskiego, Burkhardta oraz Leimonasa, którzy nic nie grali, a kase doili od klubu, zakontraktowaliśmy doświadczonego bramkarza (Nowaka), bardzo zdolnego młodzieżowca (Mandrysza), Zejdlera z Cracovii, Sobkowa z Zagłębia L. i Ty piszesz, że brak kluczowych transferów :grin:

http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=89&amp;amp;runda=1&amp;amp;poziom=2

W piątek katowiczanie przegrali z Radomiakiem, ponieważ grali bez 5ciu podstawowych zawodników, za to w niedziele w meczu z Banikiem Ostrava zagrała cała paka, i wygrali gładko 3:1.
Jak w sobotę zagrają z takim samym zaangażowaniem jak w ostatnim sparingu, to po pierwszej połowie gospodarze bedą wygrywać minimum 2:0
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nikt znaczący nie odszedł ze Stali? Andreja Prokić mówi coś? Jeden z lepszych, jak nie najlepszy piłkarz Stali (31meczy, 12goli), zmienił barwy na... no właśnie przeszedł do GieKSy, która Twoim zdaniem nie zrobiła &quot;kluczowych transferów&quot;.
Podzielam Twoje zdanie, ale ... według Ciebie jeden z &quot;kluczowych transferów&quot; to Prokić ? Prokić to dobry zawodnik, nic dziwnego, że wypatrzył go ktoś z teoretycznie mocniejszych zespołów, ale mimo wszystko to nie stawia od razu GieKsy w lepszej pozycji (akurat jeśli chodzi o ten transfer).
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
BYTOWIA BYTOW dnb 2,00 ✅ 6/10 - GKS TYCHY -0,25 2,02 8/10 ⛔
Bytowia dobrze budowali skad na rynek transferowo i to jest druzyna kto lepsej graion na wiazda (wygrali nawet sobota u puchar)
Gks Tychy zostawili prawie cala skad sezon temu a kupili dwa dobri pilkarzi dla ten liga, Kowalski ze Bielsko Biala i Swierczok od Leczna.Tychy ten sezon razem Stomil moze robic niespodzianka i obodwie druzyna mozon nawet awansowac bo niema ten rok silni druzyne.Pogon Sieldce na wyazda zawsze zagrali slabo a niedzela bedo mieli bardzo cieski match u Tychy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Legnica - Górnik✅ 1-0
Typ: 1 @3.00 Pinnacle
Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że jutro wygra Miedź, czemu? Postaram się to zaraz wam przybliżyć. Przypominam jak mocna u siebie była Miedź w zeszłym sezonie. Transfery przeprowadzone przez miedź Paul Batin 130 meczów w rumuńskiej ekstraklasie, teraz Polska I liga. cały czas młody zdolny Jakub Vojtus. Mimo że wiekowy to nadal dobry bramkarz Łukasz Sapela. Z górnika natomiast podchodziło parę postaci: Steblecki, Kante. Niby forma w sparingach Górnika dobra, ale znowu Miedź też nie grała tragicznie, męczyli się co prawda parę dni temu w pucharze pełne 120 min plus karne, ale znowu nie grali tragicznie z tym GKS-esem. Mają ważny atut grają u siebie i moim zdaniem Górnik za bardzo będzie chciał już od początku wygrywać bo &quot;musi&quot; awansować i mają dużą presję, moim zdaniem to nie za trybi i Miedź wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 8

kubaohio

Użytkownik
Warto też zagrać w strone Stal Mielec kurs 2.40 kusi, a w pucharowym meczu pokazali że są grożni i mają ogromne ambicje. Nie ma na nich presji a u siebie graja znakomicie i mogą z każdym wygrywać. Warto brać ten kurs.
Co myślicie o Podbeskidziu??
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co myślicie o Podbeskidziu??
Na pewno będą chcieli powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej już po tym sezonie, ale według mnie na pewno im się to nie uda. Jest wiele drużyn, które chcą powalczyć o awans, Podbeskidzie nie będzie jedynym zespołem, który chce być najlepszym. W meczu pierwszym zapewne remis ;).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Stal Mielec vs Sandecja Nowy Sącz
Over 2.5 @ 2.25 betano ⛔

Stal Mielec tegoroczny beniaminek już sprawił jedną sensację. Wyeliminował Wisłę Płock w PP wygrywając 4:3. Wcześniej wygrali z Lechią Tomaszów Maz. 2:0. Sandecja ograła 4:2 po dogrywce Siarkę Tarnobrzeg.

Ekipy grały między sobą sparing przed sezonem. Wygrała Sandecja 2:1, overowo, ogólnie spotkania przed sezonowe drużyn obfitowały w bramki, stąd też mój typ. W każdym ze spotkań Stal Mielec strzelała minimum 1 bramkę, Sandecja identycznie.
Pierwsze spotkanie Stali w I lidze od dawien dawna, myślę, że mecz będzie otwarty i ciekawy dla kibiców.
Co do składów, to tak jak można zauważyć od dawien dawna, miało to miejsce i tym razem. Ze Stali wyciągnięto kilku piłkarzy w ich miejsce przyszli gracze, którzy niestety moim zdaniem nie dadzą tego co odchodzący np wspomniany tu wcześniej Prokić.
Co do Sandecji to głównym wzmocnieniem powinien być Korzym, który w Ekstraklasie nie odpalił, znany jedynie ze swojego charakteru, który może pokazać na boiskach 1 ligowych, tutaj charakterem można wiele, także ma pole do popisu. Sandecja również osłabiła się bardziej przed startem ligi niż wzmocniła, no ale zobaczymy.
Próbuję za średnią stawkę ;). Bo kurs przesadzony, powinny być bardziej wyrównane.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Miedź L. - Górnik Z.
Typ: 2 DNB ⛔
Kurs: 1.82
buk: bettson
Wynik:
W Zabrzu postawiono sobie za cel numer jeden - jak najszybszy powrót do ekstraklasy. Goście zapewne będą chcieli bardzo mocno wejść w sezon ligowy i udowodnić wszystkim, że nie zasługują na grę w 1 lidze. Spotkanie przedsezonowe wyglądały naprawdę dobrze, lecz boiska ligowe tak naprawdę zweryfikują formę Zabrzan. Na Górnym Śląsku doszło do sporych zmian personalnych min. w kadrze zawodniczej jak i trenerskiej. Trener Brosz kilkakrotnie wspominał, że będzie stawiał na młodzież, która na boisku będzie wspomaga starszymi kolegami. Zapewne trochę takiej mieszanki powinniśmy się dziś spodziewać. Gospodarze będą chcieli utrzeć nosa Górnikom, podobnie jak każda drużyna w 1 lidze. Lecz wątpię w to, że ich celem jest awans i jak co sezon skończą rozgrywki w środku tabeli. Co do Typu ja jednak widzę, że lepiej jakościową drużyną są goście dlatego też idę bezpiecznie w ich stronę 2 DNB ze względu na to, że jest to pierwsza kolejka.
Mecz będzie można zobaczyć na Polsacie Sport o 20:30.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ibic zgadzam się z Twoim Typem, Zabrzanie usunęli z zespołu już graczy którzy mieli największe kontrakty, sprawiali problemy i postanowili budować drużynę wokół Dancha, Kasprzika czy Kwieka. Liczę że doświadczeniem pokażą się z jak najlepszej strony. Jest przecież Gergel który ma sporo do udowodnienia uważam że od pierwszych spotkań będzie niezwykle aktywny. Jednak czy to wystarczy ??. Miedź co roku mierzy w awans a wiemy dokosnale jak to ma się do rzeczywistości. Zupełnie nie zgodzę się z tezą że Miedź jest faworytem, W Górniku z przodu uważam że zobaczymy mimo wszystko Gergela. Jak będzie pokaże 20:30 ;)
Powodzenia ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 GKS Katowice - Wigry
Typ: 1⛔
Kurs: 1.70
buk: bet365
Wynik:
GKS pod wodzą Brzęczka w poprzednim sezonie spisywał się nieźle. Jednak wtedy już było za późno żeby o cokolwiek walczyć. Teraz wszyscy startują od zera, i zapewne gospodarze są jednym z faworytów do awansu. Zespół z Katowic ciężko przepracował okres przygotowawczy rozgrywając sześć sparingów. Wyniki może nie zawsze były zadowalające, lecz pozwólmy piłkarzom wejść w rytm ligowy. Dziś wierzę, że gospodarze udowodnią swoją wyższość nad rywalem i po prostu ten mecz wygrają. Bezpośredni bilans ostatnich trzech spotkań jest na korzyść gospodarzy i mam nadzieje, że ta passa będzie podtrzymana dalej.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Z tą Gieksą uważałbym dzisiaj, bo po wygranym sparingu z Banikiem wszyscy wpadają w hurraoptymizm i idzie masówka na Giekse z Wigrami jak nie wiem ;) Wigry to solidny młody zespół i jest tutaj w stanie sprawić niezłego psikusa dzisiaj. Po takim kursie na gospodarzy odpuszczałbym to albo spróbował zagrać na Wigry X2 lub tak jak ja zaszalałem i dałem gołą 2 ;) Uważajcie z tym typem na Giekse dzisiaj ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
To ja nie wiem kto tak zbija ten kurs bo w Katowicach bardzo umiarkowany optymizm jest. Wiemy, że jesteśmy faworytem ale na forach można wyczuć lekką obawę.
Aczkolwiek Wigry też przeszły sporą metamorfozę. GKS jednak wydaje mi się ma więcej jakości. Przegrali z Radomiakiem, ale grając bez kilku podstawowych graczy. Dzisiaj wracają m.in.: Czerwiński, Goncerz, Foszmańczyk, Mandrysz(!!!), w którym pokłada się w Katowicach spore nadzieje, bo w sparingach dawał ogromną jakość (Z Banikiem strzelił bramkę robiąc rajd na 60 metrów, schodząc na gorszą nogę i strzelając bramkę bardzo pewnym strzałem po minięciu obrońcy na szybkości).
Sobkow to też wielka nadzieja Zagłębia i widać, że chłopak może być dobrym uzupełnieniem składu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w 1 lidze gra się dużo bardziej fizycznie a chłopak ma ponadprzeciętne warunki fizyczne. Foszmańczyk powinien wprowadzić spokój a Prokić przebojowość na skrzydle. Bardziej mnie martwi obrona ale Nowak pokazał już w sparingach, że wybroni nam kilka spotkań a linia obrony nie zmieniła się praktycznie. Doszedł Abramowicz z Puszczy, który zbiera również bardzo dobre recenzje.
Jesteśmy faworytem, ale już po 1,70 w pierwszym meczu sezonu to bym nie ruszył. Okolice 2,00 było spoko do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
To ja nie wiem kto tak zbija ten kurs bo w Katowicach bardzo umiarkowany optymizm jest. Wiemy, że jesteśmy faworytem ale na forach można wyczuć lekką obawę.

Aczkolwiek Wigry też przeszły sporą metamorfozę. GKS jednak wydaje mi się ma więcej jakości. Przegrali z Radomiakiem, ale grając bez kilku podstawowych graczy. Dzisiaj wracają m.in.: Czerwiński, Goncerz, Foszmańczyk, Mandrysz(!!!), w którym pokłada się w Katowicach spore nadzieje, bo w sparingach dawał ogromną jakość (Z Banikiem strzelił bramkę robiąc rajd na 60 metrów, schodząc na gorszą nogę i strzelając bramkę bardzo pewnym strzałem po minięciu obrońcy na szybkości).

Sobkow to też wielka nadzieja Zagłębia i widać, że chłopak może być dobrym uzupełnieniem składu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w 1 lidze gra się dużo bardziej fizycznie a chłopak ma ponadprzeciętne warunki fizyczne. Foszmańczyk powinien wprowadzić spokój a Prokić przebojowość na skrzydle. Bardziej mnie martwi obrona ale Nowak pokazał już w sparingach, że wybroni nam kilka spotkań a linia obrony nie zmieniła się praktycznie. Doszedł Abramowicz z Puszczy, który zbiera również bardzo dobre recenzje.

Jesteśmy faworytem, ale już po 1,70 w pierwszym meczu sezonu to bym nie ruszył. Okolice 2,00 było spoko do gry.
No dokładnie zgadzam się w okolicach 1,7 nie ma tego co ruszać. Kurs koło 2,00 można by już spróbować a tak po takim kursie myśle, że lepiej zaryzykować na gości z podpórką lub bez ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Stomil DNB 1,847 pinnacle ✅
W Stomilu zaczyna być normalnie. Zespół zaczyna być budowany z głową bo w końcu są jakieś pieniądze. W sparingach i PP wyglądało to dobrze i wydaje mi się, że to może być mała niespodzianka. Zresztą nawet z problemami potrafili się postawić i tworzyli naprawdę fajną ekipę a w Olsztynie gra się naprawdę cieżko.
Za to Chrobry totalnie mnie nie przekonuje. Pozbycie się Górkiego było pewne. Ale pozbyto się też Lafrance i Drewniaka. Problem taki, że na ich miejsce nie widać jakichś poważnych wzmocnień. Bo nie chce mi się wierzyć, że powrót Danielaka miałby być zbawienny. Nawet kibice Chrobrego zapowiadają ciężką walkę o utrzymanie bo pozbyto się filarów a brak Górskiego powinien być bardzo widoczny i siła rażenia Chrobrego będzie o wiele mniejsza. Takie kursiwo wydaje się bardzo atrakcyjne by poszukać wygranej gospodarzy.
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
BIELSKO BIALA +0,25 1,83 7/10 pinnacle ✅
Ten sposob to bede zagrac na gorali,skad jest dobri ,maion kto szeli,Olimpia u cebie sezon temu duzo match przegrali nawet kiedy mieli forma.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Polecam dziś granie w meczu GieKSy na under 2,5- GieKSa dużo nie strzeli, tracić w sumie siebie też nie zwykła a z racji iż Olimpia w gazie nie odpuszczą. Będzie to wyrównany mecz bez większych okazji, skończy się dla kogoś zwycięstwem jedną bramką. Ciekawą opcją też jest typ na remis gdzie kurs wynosi 3.40 ! Polecam i pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Polecam dziś granie w meczu GieKSy na under 2,5- GieKSa dużo nie strzeli, tracić w sumie siebie też nie zwykła a z racji iż Olimpia w gazie nie odpuszczą. Będzie to wyrównany mecz bez większych okazji, skończy się dla kogoś zwycięstwem jedną bramką. Ciekawą opcją też jest typ na remis gdzie kurs wynosi 3.40 ! Polecam i pozdrawiam
Ogarnij to bo GieKSa gra u siebie z Wigrami a Olimpia z PBB.

Poza tym nie da się tego czytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom