>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka I ligi (29-30.07.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Startujemy z nowym sezonem, każdy marzy o awansie, jednak nie każdy jest w stanie.
Beniaminkowie:
Raków Częstochowa,
Odra Opole,
Puszcza Niepołomice.
Spadkowicze z ekstraklasy:
Ruch Chorzów, który zacznie z minus 5 na starcie
Górnik Łęczna

Jakie są wasze typy na tą kolejkę, a jakie na sezon? Zapraszam do tematu z dyskusjami, żeby dzielić się swoimi przemyśleniami kto awansuje, kto spadnie.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT 1 KOLEJKI!​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja rozumiem grać na Stal po kursie 2,00 jakim był wystawiony na początku ale ten kurs powoli już robi się śmieszny... 1,55 na Stal? Robi się już przesadą i powoli value jest na x2...
A kim ta Stal Mielec jest? Wzmocnili się 2-3 piłkarzami i nic więcej, o awans raczej nie powalczą a Ruch ? W końcu pozostali w Ruchu np. J. Arak, M. Przybecki, L. Hrdlicka który świetnie bronił w poprzednim sezonie, A. Pazio, M. Urbańczyk ... Ja nie mówię, że Ruch ten mecz wygra ale kursy już pospadały bardzo mocno i nie ma sensu grać już tego chyba... A jakie jest Wasze zdanie? Pewna 1 ?
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Generalnie dla mnie ligi polskie są nie do gry. Można grać dla zabawy, ale kasy z tego wielkiej nie widzę. Oczywiście w trakcie sezonu zdarzy się kilka perełek, ale suma sumarum nie widzę możliwości zarobienia większej kasiorki na ligach polskich. Jednakże, ponieważ jestem bezpośrednio zainteresowany 1 ligą a to w związku z tym, że jako mieszkaniec Zagłębia Dąbrowskiego wiadomo komu kibicuję - i tu podkreślam kibicuję a nie jestem jakimś szowinistą - dlatego postaram się w miarę możliwości włączać w temat aby wspólnymi siłami spróbować coś jednak zarobić.
Ok. według mnie w tym sezonie liga ponownie będzie wyrównana, nie widzę jakiegoś zespołu mega mocnego i mega słabego. Do faworytów na chwilę obecną zaliczyłbym kilka ekip (kolejność alfabetyczna):
Chojnice - podoba mi się ich polityka kadrowa i generalnie mądre zarządzanie klubem, GKS Katowice - tutaj z automatu oczekiwania są wielkie więc Gieksa musi znajdować się wśród faworytów ligi, GKS Tychy - patrząc pod kątem transferów dokonanych przez Tyszan uważam, że klub ten należałoby wymienić wśród bardzo poważnych kandydatów do awansu - jednakże nie wiem czy to wszystko zaskoczy tak jak oni to sobie założyli. Widziałem ich w sparingu w Sosnowcu i na tle Zagłębia, które nie grało rewelacyjnie w sparingach, zespół tyski zaprezentował się bardzo przeciętnie, nie stworzył żadnej konkretnej sytuacji i tylko strzał pod koniec zza linii pola karnego uratował im remis. Generalnie oczekiwałem więcej od Tyszan. Zobaczymy jak ich zweryfikuje liga. Miedź Legnica - tam jest kasa, są oczekiwania więc powinni liczyć się w walce o awans, Podbeskidzie także uważam za ekipę, która poważnie powalczy. Chciałbym aby moje Zagłębie włączyło się w walkę o awans, ale na chwilę obecną nie widzę tego. Wymieniono niemalże całą 11 więc potrzeba czasu na zgranie, do tego słaby trener, słabe wyniki i gra w sparingach. Brak pomysłu na grę w ofensywie, nieumiejętność kreowania sytuacji. Słabo to widzę. Na czarnego konia ligi typuję Raków i być może Bytovię. Co do 1 kolejki to widzę to tak:
Ruch z taką grą jaką prezentował w sparach tow Mielcu raczej nic nie ugra, ale kurs 1,5 nie jest akceptowalny do gry jeśli chodzi o naszą 1 ligę. JUTRO:
Zagłębie - Olimpia tutaj poszukałbym X2 raz ze względu na to co pisałem o ZS, dwa ze względu na historię bo ZS nigdy z Olimpią nie wygrało. Grałbym to mocniej gdyby nie fakt, że Olimpia też miała w przerwie przeróbki w składzie i nie wiadomo jak to zafunkcjonuje. Chojnice są faworytem w meczu z Puszczą i powinni to ogarnąć. Podbeskidzie dnb też do gry i to jest wg mnie drugi po Chojnicach mocny bet. W niedzielę Tychy mają szansę dobrze wejść w sezon bo przecież Wigry rozsprzedały prawie cały skład i nie wiadomo co oni będą teraz prezentować. Powodzenia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Odra Opole - Górnik Łęczna
Gdyby nie tragiczna sytuacja w Łęcznej nawet nie spojrzałbym w kierunku tego spotkania, jak wszyscy wiemy piłkarze nie chcą zgodzić się na obniżenie zarobków, Smuda odszedł zespół objął Kafarczyk. Gospodarze wywalczyli awans i tak na prawdę zadebiutują dzisiaj w pierwszej lidze przed własną publicznością. Warto dodać że Odra ma patent na inaugurację od pięciu lat wygrywa tę konfrontacje. Zespół uzupełnił Kuchta który zapewne powalczy o pierwszy skład, po za tym przybyli Cverna, Baran, Habusta, Wojciechowski, Niziołek czy Skrzypczak. Zespół nie będzie uznawany za faworyta jednak patrząc na sytuację w Łęcznej właśnie powinien nim być, Zespół przejął wspomniany Kafarski, jego zespół to mieszanka rutyny z młodością zostali Prusak, Bonin czy Sasin. Do zespołu dołączyli Kasperkiewicz, Kosznik czy Pisarczuk ostatnio wypożyczono Szerszenia. Jednak wobec ubytków które miały miejsce nie wydają się to wzmocnienia.
DNB Odra Opole @@ 1,50 Forbet ✅ ✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 1:2
Typ: over 2,5 ✅
kurs: 1,98
sts
Wczoraj zainaugurowała rozgrywki 1 Nice Liga meczem Stal Mielec - Ruch Chorzów jak zapewne wszyscy wiedza komplet oczek ugrali gospodarze. Dzisiaj natomiast z siedmiu spotkań 1 kolejki wybrałem pojedynek katowickiej Gieksy z Pogonią Siedlce. Zarówno u jednych jak i u drugich nastąpiło sporo zmian. Nowym trenerem Katowic został Piotr Mandrysz zaś w Siedlcach zatrudniony został Adam Łopatko. Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to do GKS Katowice przyszło dziewięciu zawodników: Wojciech Kędziora, Lukas Klemenz, Rafał Kuliński, Mateusz Maczyński, Tomasz Midzierski, Tomasz Mokwa, Dawid Plizga, Wojciech Słomka oraz Jakub Yunis. Wspomnieć można że obrońca Midzierski dostał opaskę kapitańską. Z zespołu odeszło natomiast dwunastu zawodników, więc jak widać nastąpiła tu duża rewolucja składu. W Pogoni było podobnie do kadry dołączyło jedenastu zawodników: Arkadiusz Czarnecki, Paweł Garyga, Łukasz Jegliński, Dawid Kieplin, Adrian Małachowski, Adrian Paluchowski, Miroslav Pastva, Dawid Polkowski, Jarosław Ratajczak, Krystian Stepniowski i Maciej Wichtowski. Odeszła taka sama liczba zawodników. Ostatnie dwa spotkania to wyniki 3-1 i 3-2 na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Siedlczanie w każdym sparingowym spotkaniu strzelali choć by jednego gola i żadnego z nich nie przegrali. Tydzień temu w meczu pucharowym z Wisła Puławy padły cztery bramki. Katowice natomiast w Pucharze ulegli Siarce Tarnobrzeg 0-1. Pogoń w 6 meczach Puchar + sparingi strzeliła 11 goli, plusem jest fakt że strzelali ci na których liczą kibice: Paluchowski 2 gole, Zjawiński 2 gole i Tomasiewicz również 2 gole. Liczę dzisiaj na kontynuacje serii ze strzelonym golem Pogoni i zapewne podopieczni Mandrysza tez nie odpuszczą.
typ: x2 @ 2,01 ✅
sts
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 19:00
Spotkanie: GKS Kaowice - Pogoń Siedlce 1:2
Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie i zapraszam na mecz I ligi.
W pierwszej kolejce rozgrywek Nice I Ligi, sezonu 2017/18, GieKSa podejmie jedenastą drużynę poprzedniego sezonu ekipę Pogoni Siedlce.Przed rozpoczynającym się sezonem w drużynie z Siedlec doszło do sporych zmian: pierwsza z nich to nowy trener został nim Adam Łopatko. Trener Pogoni ma 38 lat i przez całą swoją karierę związany był z mającym problemy finansowe Stomilem Olsztyn.Kolejne zmiany dotyczą kadry zawodniczej Pogoni: drużynę opuściło jedenastu zawodników i tyle samo przybyło.
W zespole GKSu rownież sporo zmian,z wartościowych piłkarzy odeszły takie nazwiska jak Czerwiński,Abramowicz,Jóźwiak czy Lebedyński.Do zespołu dołączyli min. Kędziora,Klemenz,Plizga,Midzierski,czy Mokwa. Jako obserwator I ligi można stwierdzić,że w zespole GieKSy wydaje się mocna obrona natomiast jeśli chodzi o strzelanie bramek to jest totalna katastrofa.Wystarczy zobaczyc na sparingi -bilans bramkowy fatalny.GKS Katowice to jedna wielka niewiadoma,nie wiem co można się spodziewać po tym zespole,jest nowy trener który ma doświadczenie w awansach,ale też często zostaje zwalniany bo ma trudny charakter. W ciągu ostatnich dziesięciu lat (!) GieKSie udało się w meczu otwarcia€ wygrać jedynie trzykrotnie. 3-1-6. Presja kibiców od początku będzie bardzo duża,mają oni dość siedzenia kolejny rok w I lidze. Moim typem na to spotkanie jest ponizej 2,5 gola w meczu ponieważ tak jak mówiłem, GKS jest nieskuteczny,nie ma napastników którzy gwarantują te gole, Yunis jest on niewiadomą,Kędziora stary i w sparingach nic nie pokazywał,Goncerz to już totalnie cień piłkarza i prawdopodobnie nawet się nie pojawi na boisku.Jest jeszcze Prokic który jest bardzo szybki i teoretycznie gra on w pomocy -co według mnie jest bardzo złe dla niego,zdecydowanie lepiej radzi sobie na szpicy,ale on tez potrafi psuć taki piłki że głowa mała.
Po Pogoni nie spodziewam się szaleńczych ataków,obrona GieKSy nie powinna tutaj stracić bramki,no ale jak wiadomo to liga polska i wszystko jest możliwe.
Powodzenia!!!
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Witam
Dwa zdania o meczu GKS - Pogoń S.
Gieksa może nie ma napastników ale Pogoń nie ma bramkarza. Stępniowski, który zastępuje kontuzjowanego Misztala to jest jakieś nieporozumienie, albo jakiś samobój albo strzał z ponad 25 m przełamujący palce...Dodatkowo dochodzi całkowicie niezgrany środek obrony gdzie Pogoń dysponuje trzema nominalnymi obrońcami: Żytko, Czarnecki i Wichtowski. Żytko ( wbrew powszednim opiniom ) może zagrać dobry mecz, ale musi mieć solidnego partnera. Na chwilę teraźniejszą ani Czarnecki ani Wichtowski takimi nie są. Nie przedłużając over 2,5 ✅ jak najbardziej możliwy tym bardziej, że Pogoń ma warunki do strzelania bramek o czym pisał pawelek78.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom