>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka - Inauguracja PGE Ekstraligi 2017 16/17.04

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik






Zaczynamy to co Misie lubią najbardziej. Okres Świąteczny nie przeszkadza w tym aby pójść na stadion obejrzeć pierwszy mecz nowego sezonu.
Oby tylko pogoda nie popsuła całej zabawy bo prognozy nie sa najlepsze na najbliższe dni.

Pierwsza kolejka więc teoretycznie wszędzie powinno być ciekawie. W Zielonej Górze wydaje się,że faworyt jest łatwy do wskazania ale w pozostałych meczach już tak nie jest.
Jak pojadą liderzy poszczególnych zespołów. Kto zaskoczy na plus a kto zawali?

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Tai Woffinden over 9,5 @1.70 STS ( 5 pierwszych startów )
Niska linia na Tajskiego , 10 pkt to ja tam widze na dużym luzie. Smoczyk zawsze leżał Brytyjczykowi. Rywale z najwyższej półki ale może ktoś sie tutaj nie zgodzić mimo że Leszno jako pierwsze wyjechało na tor w tym roku to coś tam nie gra przez to zamieszanie z kontraktem Pedersena to Brytol bedzie miał pole do popisu. Sparingi mimo że wygrywane to bez jakiegoś błysku. Zakładam też ze 15 najcięższy bieg może mu odpaść bo wskoczy jako taktyczna. Wrocek bez Maćka Janowskiego a z takimi zawodnikami jak Woźniak,Lebedev czy Jędrzejak to ta właśnie taktyczna jest bardzo możliwa.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Też od razu rzucił mi się w oczy typ na over Woffiego, gram też na sts under 6,5 po 1,9 Ułamka. Jak dla mnie to jedyna szansa dla Seby to dobry start i pognanie po punkty w pierwszej fazie zawodów. Ma w parze Jonssona który może zabrać mu punkty,ale i zawodnicy Rybnika podczas sparingów zasygnowali dobra formę.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Mecze Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - ROW Rybnik, FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław i Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz ZOSTAJĄ ODWOŁANE. Zgodnie z planem odbędzie się mecz Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (17.04. o 19:00, transmisja w nSport+). ~ Speedway Ekstraliga
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
W Zielonej już dziś wiedzą że nie dadzą rady zrobić tor na poniedziałek?
Miało być święto żużla a jest totalna klapa
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Przy 7 stopniach i siąpiącym deszczu (wg prognoz) raczej to nie wyglądałoby na święto żużla. Dobra decyzja, bo mecze żużlowe powinny się odbywać w dobrej i przede wszystkim ciepłej pogodzie, bo to dla kibiców jeżdżą zawodnicy.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Przy 7 stopniach i siąpiącym deszczu (wg prognoz) raczej to nie wyglądałoby na święto żużla. Dobra decyzja, bo mecze żużlowe powinny się odbywać w dobrej i przede wszystkim ciepłej pogodzie, bo to dla kibiców jeżdżą zawodnicy.
To w takim razie ruszajmy z ligą w maju, albo najlepiej w czerwcu, a kończmy ją w sierpniu, bo wrzesień też już zaczyna być chłodniejszy. W Lesznie rano troszkę pokropiło (więcej wody na tor to z polewaczki spada), niebo zachmurzone przez które nieśmiało przebija się słońce. Według prognoz nie ma już pada. Brawo Panie Majewski. Rozumiem odwoływanie spotkań wcześniej, bo to mniejsze koszty dla klubów ale robić to 2-3 dni przed meczem? Wczoraj też miało ostro lać a w Rawiczu (30 km od Leszna) pojechali normalnie zawody. Zadaszyli &quot;Florka&quot; czy jak?
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Fakt jest taki, że Złoty Kask w Zielonej Górze mógł się odbyć ale już odwołanie ligi to dobra decyzja. Dzisiaj od rana w ZG i okolicach śnieg, gradobicia i ulewy - czasem bezchmurne niebo i tak na zmianę. A te chwilowe ulewy mają jakby charakter letnich opadów konwekcyjnych więc w parę minut potrafi wlać sporo wody. A co dopiero jak taki opad kilka razy dziennie się zdarza. Jutro ma być podobnie. Do tego wilgotność, parę *C i wiatr. Nie wiem czy ktoś widział tutaj możliwość objechania zawodów. Ja osobiście cieszę się, że nie będę musiał jutro wracać spod bram stadionu i na darmo jechać kilkaset km. A zbyt dużo razy taka sytuacja miała miejsce. Radzę więc wyluzować i przynajmniej majówka będzie bardziej żużlowa a teraz można spędzić więcej czasu w domu, z rodziną. Pozdrawiam i Wesołych Świąt dla każdego żużlofana ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Co by nie mówić to władze obroniły się odwołując mecze. Zgodnie z prognozami lało, a gdzie nie gdzie nawet sypało ???? Zresztą nikt nie chciał by powtórki choćby sprzed roku z Zielnej Góry. Swoją drogą to ciekawe co będzie z 2. kolejką, bo też są nieprzychylne prognozy.
Pozostaje tylko hit 1. kolejki, czyli spotkanie Torunia z Gorzowem. Zasadniczo gospodarze mają dwóch pewniaków, czyli Holdera i Hancocka. Aniołom brakuje zawodnika, który też wykręciłby wynik dwu-cyfrowy. Miedziński, Jensen czy Przedpełski tego nie gwarantują. Swoją drogą odważna decyzja managera, gdzie postawił na &quot;swojego&quot; zamiast na Walaska, którzy wyraźnie odżył i w ostatnich sparingach o wiele lepiej punktował od Pawełka.
Gorzowianie za to mają świetnie obsadzone pozycje 1-5. Za Zagara oraz Jensena wskoczył Zmarzlik oraz ściągnięto Vacullika. Na pewno o wiele lepiej kadrowo wygląda kadra seniorska. Teoretycznie liderami powinni być: Vacul, PUK oraz Zmarzlik. Jednak KK czy Pawlicki również potrafią zaskoczyć.
Dla mnie to zbyt wysoki kurs na Gorzowian. Torunianie wyglądają o wiele słabiej na pozycjach seniorskich w porównaniu do zeszłego sezonu. Na tle Gorzowian wyglądają blado. Na pewno juniorka Torunian wygląda lepiej, ale według mnie więcej niż 6-7 punktów nie zrobią. Jednak Gorzowianom Moto Arena nie leżała w ostatnich latach i zapewne tym sugerowały się buki. Według mnie para Przedpełski-Miedziński może ten mecz &quot;położyć&quot; Torunianom ???? Każda seria się kiedyś kończy, a po takim kursie trzeba próbować.
Gorzów @ 2,50 Forbet ✅ 44-46
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Stal Gorzów @ 2.41 STS
✅✅✅
Ja również zwróciłem uwagę ku gorzowianom, którzy poza juniorami mają solidną 5 juniorów. Tak jak kolega Power30 wspomniał - liderze są znani a moim zdaniem KK i Przemek przywiozą swoje. Może nie mają formy na dwucyfrowy wynik ale jeden jak i drugi moim zdaniem coś ujedzie a każda punktówka na rywalach może przeważyć wynik na korzyść Stali. Większe wątpliwości miałbym gdyby wśród torunian wystapił Walasek bowiem jest on nieobliczalny i jeżeli trafiłby od pierwszego biegu to ciągnąłby wynik. Przedpełski zupełnie mnie nie przekonuje - a sytuacja gdzie trener mu zaufał może być dla niego zbyt stresująca. Pomimo wielkich chęci może się chłopak spalić... Miedziński nigdy nie będzie liderem. Sorry... ale mnie również nie przekonuje. Gorzów moim zdaniem ma o wiele lepszą dyspozycje, zawodnicy objechali trochę zawodów w mocnej stawce. Nie zdziwię się gdy Hancock będzie miał niespodziewanie jakieś problemy. Podsumowując kurs jak najbardziej do gry.
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Z zapowiadanej kolejki najlepszej ligi żużlowej zostanie rozegrane jedynie spotkanie w Toruniu.
Toruniaki u siebie zazwyczaj bardzo mocni. Dodatkowo po przebudowaniu drugiego łuku. Będzie to na spory handicap dla gospodarzy. Gorzowiaki nie lubią tutaj jeździć. Martwi mnie tylko, że zapowiadana jest temperatura ok. 5 st C. Podobne warunki były Best Pairs i nie były to zbyt ciekawe zawody. Oby nie decydował sam start...
Zakładam scenariusz, że drużyna Apatora wypracuje sobie na początku przewagę i ją dowiezie do końca. Toruń ma w końcu dobrych startowców. Rozkład sił pozycji seniorskich uważam za podobny. Miedziński i Przedpełski swoje zrobią. Jensen będzie chciał z pewnością pokazać wartość swojemu niedawnemu klubowi. Moim zdaniem przewagę zrobi na korzyść Apatorków para juniorska.
Z drugiej strony Kasprzak i Vaculik (przynajmniej w spraringach) nie powalają na kolana...Nie pamiętam spektakularnego występu Pawlickiego w Toruniu. Armaty w postaci Zmarzlika i Puk-a to za mało na inaugurację PGE Ekstraligi.
Jak dobrze pamiętam, to sam &quot;Stanley&quot; Chomski nie liczył w jakimś wywiadzie na zwycięstwo w Toruniu. Liczył na lepszy wynik w dwumeczu.
Prezes Termiński zapowiada pewne zwycięstwo 52:38 lub nawet więcej. Ja nie podchodzę do tematu tak optymistycznie. Myślę, że mecz będzie na styku i w ostatecznym rozrachunku daję 4-6 punktów przewagi dla Torunia.
Pobieram najkorzystniejszy kurs @1,75 w Totolotku ????
P.S. Toruń nie przegrał u siebie w tamtym sezonie spotkania
Odnośnie meczu: drużyna toruńska zaprezentowała się bardzo słabo. Przedpełski i Jensen nic nie jadą. O play-off może Toruń zapomnieć. Z kolei Gorzów - bardzo udany występ Przemka i Martina...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Torun - Gorzów @1,47
Torun -4 @1,62

Jestem dziś skłonny postawić na gospodarzy. Hancock i Holder u siebie to klasa, Miedziński jeździ bardzo dobrze, Przedpełski czy Jensen za darmo w składzie nie są. Juniorka też po stronie gospodarzy.
Goście to niepewni Kasprzak i Pawlicki. Vaculik mimo, że zna tor to nigdy na nim jakoś specjalnie nie był szybki. Zmarzlik i Puk o nich jestem spokojny. Juniorzy Aniołów u siebie powinni być lepsi.
Przebudowany 2 łuk uważam, że pomoże gospodarzą niż zaszkodzi. Zapewne zaskoczą tym Gorzowian. Tor w Toruniu nigdy nie leżał gościom, MA to spore handi. Holder i Hancock zrobią po 13 oczek, swoje dorzuci Miedziak i Jensen, który będzie podwójnie zmotywowany (podobnie jak Vaculik), juniorzy zrobią swoje i 50 - 40 dla gospodarzy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie spodziewałem się, iż będzie taki spadek kursów na Toruń. Tak jak wspomniałem, gospodarze mają tylko dwóch pewnych liderów. Patrząc na rozpiskę ciężko wskazać bieg, który mogli by przywieść Gorzowian na 5-1. No być może uda im się to w biegu juniorskim choć liczę iż Karczmarz te 2 punkty przywiezie, bo potencjał chłopak ma. Jeśli Jensen nie odpali, to ten bet powinien spokojnie wejść.
Toruń under 2,5 podwójnych zwycięstw@ 1,90 sts ✅ 2
Edit:
Amerykanin jedzie w parze z Jensenem, którego może czasem puścić do przodu. Do tego Hancock ma trudniejszy układ biegów - co najmniej 2x pojedzie przeciwko Zmarzlikowi oraz Vacullikowi. Holder o wiele więcej trenował na Moto Arenie w porównaniu do Grega. W parze z juniorami, na których nie powinien tracić punktów. Do tego ma łatwiejszy 11. bieg, w którym pojedzie przeciwko Pawlickiemu i Kasprzakowi. Wg mnie Australijczyk powinien zdobyć więcej punktów, a tu dają jeszcze na niego handicap dodatni.
Hancock - Holder (+0,5) @ 1,95 mix ⛔ 10-7 Obaj zawalili ten mecz ????

 
B 12

bartez-88

Użytkownik
Paweł Przedpełski poniżej 7.5 pkt Sts 1,75
Gdyby Paweł był nadal juniorem to owszem,miałby na kim robić punkty,ale jako senior to inny level i nie sądzę by przekroczył 7 oczek,wystarczy popatrzeć na rywali biegowych w meczu,dodatkowo słaba forma na początku sezonu ,linia za wysoka
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Chyba idzie masowka na Toruń bo jeszcze 10 min temu kurs był 1,6 a spadł na 1,4 oczywiście sts. Ja dziś idę w stronę Holder over 10,5 po 1,8. Holder to wariat na Motoarenie dziś w parze z Jensenem, także myślę że za dużo punktów mu nie zabierze a Holder 11 pkt na miękko w 5 startach powinien ukulac.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chyba idzie masowka na Toruń bo jeszcze 10 min temu kurs był 1,6 a spadł na 1,4 oczywiście sts. Ja dziś idę w stronę Holder over 10,5 po 1,8. Holder to wariat na Motoarenie dziś w parze z Jensenem, także myślę że za dużo punktów mu nie zabierze a Holder 11 pkt na miękko w 5 startach powinien ukulac.
Typ popieram jak najbardziej ale Holder dzisiaj z juniorami jedzie. Dość łatwe biegi a patrząc na to ile tu trenował powinien być najlepiej punktujacym zawodnikiem gosp.

M.J.Jensen (+2,5)- P.Pawlicki 1 -1,65 ⛔ iforbet

Troszeczkę nie rozumiem tego handi. Jensen na MotoArenie zazwyczaj kręcił dobre wyniki. Potrenowal bardzo dużo więc spasowany powinien być. Motywacja ogromna żeby nie wypaść że składu. Startów pewnie będą mieli tyle samo. Pawlicki w Toruniu nigdy nie szalał i dzisiaj też nie sądzę aby wkręcił coś więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom