>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka - Inauguracja PGE Ekstraligi 2017 16/17.04

Status
Zamknięty.
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Toruń - Gorzów 1 @ 1,50 Forbet
Uważam że Toruń dzisiaj wygra. Torunianie to nie tylko Holder i Hancock jak ktoś tam pisał. U progu sezonu świetnie jedzie Miedziński. MJJ też na motoarenie swoje pkty zrobi. Juniorka na plus Torunia i to zdecydowanie. Moim zdaniem dla juniorów gorzowskich każdy pkt na obcym torze to będzie spory sukces. Co więcej to ja liczę że IKS skubnie w biegu juniorskim Karczmarza. Największy znak zapytania to Pawełek, który wygląda przed sezonem nie najlepiej, jednak ja wierzę że na własnym torze zrobi swoje. Jeżeli chodzi o Gorzów to liderem zdecydowanym jest Zmarzlik, któremu motoarena nie leżała zazwyczaj aż do ubiegłego sezonu gdzie znalazł na to receptę. Co do reszty to trudno mi cokolwiek powiedzieć bo taki Iversen dla przykładu rok temu na Moto zrobił 12 punktów w rundzie zasadniczej a przyjechał tutaj na PO i zrobił zaledwie 5 pkt. I ta sytuacja tyczy się także pozostałych seniorów. Bo każdy z nich może odpalić jak pojechać słabo. Pogromu nie będzie ale nieznacznie powinni wygrać gospodarze.
Zmarzlik over 11,5 @ 2,00 Forbet
Lider gorzowian, forbet liczy wszystkie starty więc ja liczę na 6 biegów Zmarzlika. Dodatkowo jedzie w parze z juniorem więc kolega z pary punktów mu nie zabierze. Dwa wygrane biegi i reszta dwójek wystarczy. Przy 6ciu biegach to wystarczy 6*2pkt.
Holder over 10,5 @ 1,91 Fortuna
Holder u siebie lata, jedzie w parze z juniorem powinien te 11 pyknąć. Mówiąc inaczej jeżeli Holder tego nie zrobi to ciężko będzie dziś Toruniowi wygrać.
Miedziński over 8,5 @ 1,98 Fortuna
Miedziak świetnie jedzie u progu sezonu więc mam nadzieję że te 9 pkt skubnie. Powiem szczerze że nawet liczę że machnie to w 4 startach. 2,2,2 i potem ma bieg z juniorami i PUKiem gdzie może trójeczkę skubnąć więc te 9 punktów jest do zrobienia już przed biegami nominowanymi ;)
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik Powyżej 10.5 1.7 - lvbet.pl

Bartek na początku sezonu w super formie, ustawiony dziś pod 5 więc stosunkowo łatwiej o punkty niż kolegom z 1-4, 11 punktów i więcej jak najbardziej do ukręcenia, dziś warunki atmosferyczne pewnie podobne do tych które na SBPC a tam Bartkowi wyraźnie szło, dlatego typ powyżej 10.5 mocno pobieram
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bartosz Zmarzlik over 11,5 @ 2,00 forBet⛔9
Chyba dzisiaj na Bartka warto pograć u tego buka, bo on liczy wszystkie starty, a myślę że szansa na taktyczną może być po stronie gorzowian. Jeśli pojedzie 6 razy, to wtedy wystarczą same drugie miejsca, a patrząc przez pryzmat doparowych, to nie powinno być z tym problemu. Mimo wszystko nawet przy 5 startach też powinien dać radę, bo u progu sezonu nieźle jeździ, jest prawdziwym liderem Stali, więc to na nim ciąży odpowiedzialność za wynik. Liczę na powtórkę z finału Ekstraligi, gdy przywiózł 13pkt w 6 startach, choć wiem, że wtedy miał bieg juniorski.
Daniel Kaczmarek(-2,5)-Rafał Karczmarz 1 @ 2,35 forBet✅4:0
Moim zdaniem poniosła kogoś fantazja. Może i para, i linia się zgadzają, ale mimo wszystko nie przy takich kursach. Kaczmarek to jednak mistrz Polski juniorów i nawet, jeśli zgodnie stwierdzimy, że to nie klasa Drabika, to jednak dzisiaj będzie zdecydowanie najmocniejszym juniorem. U siebie w sparingach robił dobre wyniki, zdarzało się pokonywać niezłych seniorów, więc i dzisiaj na to liczę. Oczywiście, więcej jak 3 razy pewnie nie pojedzie, ale mimo wszystko powinien zrobić jakieś 5-6pkt. Plusem na pewno będzie Holder w parze, bo ten potrafi pomagać młodszym kolegom, jeśli dobrze wystartują i na to liczę. Wewnętrzne pola z początku zawodów też zrobią swoje.
Karczmarz ma być numerem 1 wśród juniorów Stali, ale będzie miał ciężko. W I lidze jeździł nieźle, ale z upływem sezonu jakby trochę gasł. Przede wszystkim, poza kilkoma biegami w Gorzowie, nie ma żadnego ekstraligowego doświadczenia i to będzie problem. Do tego w Stali kuleje jazda parą, więc na pomoc ze strony Zmarzlika w biegu 7 czy Iversena w 12 bym nie liczył. Myślę, że tutaj zrobi max 2pkt w pierwszym biegu, ale to też nie jest pewniak, wszak Kopeć-Sobczyński u siebie jest w stanie go pokonać. Ze względu na kurs warto tutaj pójść w stronie zawodnika gospodarzy, bo para taka 55/45, a kursy wskazują jakby było 40/60, jeśli chodzi o rozkład szans.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Przedpelski - Kasprzak 2 @ 2,5 Sts
Oboje maja trudne biegi i troche 50/50 gram po lepszym kursie i Kasprzak jest w troche lepszej formie
Przedpelski under 7,5 @ 1,52 Sts
Jak wyzej trudne biegi, to juz ine juniorka do tego w parze z miedziakiem, ktory jest w bardoz dobrej formie
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Lindgren under 10,5 1.67 iforbet
Konsekwentnie przeciwko Fredce. W Gorzowie udało się under 9,5. Teraz pobieram linie o punkt wyższą. W Częstochowie nie wydaje mi się by Lindgren jednak pojechał 6 razy. A jeśli już nawet będzie okazja na taktyczną, jakoś wydaje mi się , że nie będzie pierwszym wyborem. Typ po raz kolejny opieram w głównej mierze na przekonaniu , że Fredka z polskiej ligi ma się nijak do tego Fredki z GP.
Zagar - Lindgren 1.9 iForbet
Za drobne najlepszy zawodnik meczu Matej Zagar 4.65 iforbet
Pierwszy typ to pokłosie tego co pisałem wyżej. Poza tym Panie Zagar pora na rehabilitację!
Zielonka -16,5 1.8 Fortuna
Nie widzę dzisiaj Grudziądza w tym meczu. Falubaz po sromotnej klęsce w Lesznie myślę , że dzisiaj sobie powetuje to na GKMie. Niesamowita moc na pozycjach seniorskich, praktycznie każdy lepszy od każdego z Grudziądza. W zeszłych dwóch sezonach linia została pokryta i uważam , że dzisiaj będzie podobnie.
Bez dłuższej analizy:
Woryna over 6,5 1.6
Musielak over 5,5 1.91
Fortuna
Woryna bardzo dobra forma na początku sezonu. Bieg juniorski ogarnie , potem powinien uzbierać jeszcze te 4 oczka. Musielak natomiast z tego co pamiętam zawsze dobrze wyglądał w Częstochowie.
 
H 13

harper

Użytkownik
Rybnik może dziś wygrać i myslę że nad typem na Rybnik trzeba się zastanowić

A drugie zauważyłem że Fortuna kopiuje kursy od STS i warto pograć w fortunie to na co są spadki w STS bo czesi bardzo wolno reagują (dla przykładu STS wskoczył na -18.5 a w fortunie dalej wisi -16.5 na Zieloną)
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Hampel J. (ZG) 1.50 Pieszczek K. (GRU) 2.25 /2 STS ZWROT
Pieszczek świetny mecz z Włókniarzem, do tego Zielonogórski tor nie jest mu obcy. Przeciwnicy mocni, ale Krystian i Tiomka powinni być liderami Grudziądza. Hampel przeciętnie prezentuj się u progu sezonu, cały czas się rozjeżdża, możliwe że objedzie tylko 4 biegi i nie wystartuje już w nominowanych.

Handicap po 8 biegach
Częstochowa (-0.5)-Rybnik 1,70/ 1 STS ✅ 31-17
Zgodnie z oczekiwaniami. 14 pkt przewagi po 8 biegach, następnie dobre przestawienie się zawodników Rybnika , 2x taktyczne po 1:5 i emocje do samego końca.Nie sposób przejść obojętnie obok kolejnego świetnego występu Kacpra Woryny.
Wyrównany mecz oscylujący w okolicach remisu ale liczę na mocne wejście w mecz ze strony Włókniarza, którzy powinni w pierwszej fazie zawodów prowadzić, a w drugiej połowie Rybnik podgoni wynik taktykami.
 
A 0

axe

Użytkownik
A ja znalazłem dosyć ciekawy typ w iforBet na bieg juniorski:
Częstochowa 3.50
Remis 2.35
Rybnik 2.35
Skłaniałbym się tu bardziej ku Rybnikowi, kurs dobry no i genialny Woryna z ostatniego meczu. Groźny wydaje się Polis, który zapewn zdobędzie 2pkt a reszta to dla mnie niewiadoma. Jakieś opinie o M.Gruchalskim i R.Chmielu?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Handicap po 8 biegach
Częstochowa (-0.5)-Rybnik 1,70/ 1 STS
Wyrównany mecz oscylujący w okolicach remisu ale liczę na mocne wejście w mecz ze strony Włókniarza, którzy powinni w pierwszej fazie zawodów prowadzić, a w drugiej połowie Rybnik podgoni wynik taktykami.
Chciałbym zauważyć że około godziny 17 ma w Częstochowie spaść deszcz, zatem o ile pojadą to tor nie będzie handicapem Włókniarza.

Rybnik (+2,5) @ 1,88 Fortuna
Ja idę w stronę Rybniczan. Co więcej uważam że to wygrają ale zabezpieczam się niewielkim handicapem. Juniorzy zdecydowanie na plus ROWu. Laguta w Czewie wymiata. Od Lindgrena i Fricke spodziewam się 8-9 pkt. Kluczem będzie postawa Musielaka i Szombierskiego. Tobiasz w Czewie zawsze kozak, a Szumina myślę że znów zaskoczy wszystkich. W Czewie na tą chwilę same niewiadome, w Grudziądzu liderem był Madsen, ale Madsen na asfaltowych torach zawsze jest mocny. Dzisiaj ma popadać przed meczem więc różnie może być. Ułamek to dla mnie dalej zawodnik pierwszoligowy. Zagar? AJ? Nie mam pojęcia co mogą dzisiaj pokazać. ROW bardzo ładnie postawił się w Gorzowie, gdyby tam Laguta nie zawiódł to byłoby ciekawie do samego końca.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
A ja znalazłem dosyć ciekawy typ w iforBet na bieg juniorski:

Częstochowa 3.50
Remis 2.35
Rybnik 2.35

Skłaniałbym się tu bardziej ku Rybnikowi, kurs dobry no i genialny Woryna z ostatniego meczu. Groźny wydaje się Polis, który zapewn zdobędzie 2pkt a reszta to dla mnie niewiadoma. Jakieś opinie o M.Gruchalskim i R.Chmielu?
Jak dla mnie dobrze oszacowane. Włókniarz tego biegu raczej nie wygra ale 3:3 jak i 4:2 dla Rybnika równie prawdopodobne. Trochę wróżenie z fusów.
 
B 0

buba90

Użytkownik
Hampel J. (ZG) 1.50 Pieszczek K. (GRU) 2.25 /2 STS

Pieszczek świetny mecz z Włókniarzem, do tego Zielonogórski tor nie jest mu obcy. Przeciwnicy mocni, ale Krystian i Tiomka powinni być liderami Grudziądza. Hampel przeciętnie prezentuj się u progu sezonu, cały czas się rozjeżdża, możliwe że objedzie tylko 4 biegi i nie wystartuje już w nominowanych.


Handicap po 8 biegach
Częstochowa (-0.5)-Rybnik 1,70/ 1 STS
Wyrównany mecz oscylujący w okolicach remisu ale liczę na mocne wejście w mecz ze strony Włókniarza, którzy powinni w pierwszej fazie zawodów prowadzić, a w drugiej połowie Rybnik podgoni wynik taktykami.
1) Z tym, że Krystian na torze w ZG męczył się okrutnie a Jarek ma dalej świetne starty o ile nie musi walczyć na 1 łuku a tak możliwe, że będzie w tym meczu to wygrywa biegi
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Artiom Łaguta over 10,5 1,90 iforBet
Kto ma trzymać wynik wyjazdowy z Falubazem jeżeli nie młodszy z rosyjskich braci? Łaguta na starcie sezonu wydaje się w optymalnej dyspozycji. W pierwszym spotkaniu 11 punktów przy stablinej wygranej z Czewą. Teraz pierwszy wyjazd i pewnie nie będzie on łatwy dla GKMu pomimo wtopy Mysz w Lesznie. Pamietajmy, że Łaguta jedzie pod 5, więc w parze z juniorem, co powinno już dawać większą szansę na punkty. Do tego w forbecie do wyniku liczą się wszystkie wyniki. Liczę, że Falubaz będzie miał od początku w miarę bezpieczną przewagę, więc Grudziądz będzie mógł skorzystać z rezerwy taktycznej. Do niej pierwszym wyborem powinien być Łaguta, ewentualnie Pieszczek. Także Artiom jadący 6 wyścigów jest moim zdaniem spokojnie zdobyć te 11 punktów.
Max Frickie over 8,5 2,10 iforBet ✅
Młody Australijczyk także wyraźnie w formie. Co prawda jest w trakcie maratonu 6 startów w 6 dni, ale jest na etapie 3 dnia, więc jeszcze powinien być fizycznie dobrze przygotowany. W pierwszej kolejce 11 punktów na stadionie Gorzowskim, co jest bardzo dobrym wynikiem. Wczoraj podróż do Anglii, która mu nie przeszkodziła bo pyknął 12+1 w 5 biegach dla swoich Belle Vue Aces. Mecz w Czewie powinien być stykowy, a będący w dobrej formie Frickie powinien, raczej w 5 biegach, zebrać te 9 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Max Frickie over 8,5 2,10 iforBet

Młody Australijczyk także wyraźnie w formie. Co prawda jest w trakcie maratonu 6 startów w 6 dni, ale jest na etapie 3 dnia, więc jeszcze powinien być fizycznie dobrze przygotowany. W pierwszej kolejce 11 punktów na stadionie Gorzowskim, co jest bardzo dobrym wynikiem. Wczoraj podróż do Anglii, która mu nie przeszkodziła bo pyknął 12+1 w 5 biegach dla swoich Belle Vue Aces. Mecz w Czewie powinien być stykowy, a będący w dobrej formie Frickie powinien, raczej w 5 biegach, zebrać te 9 punktów.
Zgadzam się w 100%. Miałem sam pisać analize pod ten typ no ale nie ma sensu powtarzać. Fricke bardzo wysoka forma u progu sezonu.
4 biegi były potrzebne żeby Max już ogarnął tą linię. izzi✅
Widzę,że też wyżej jest podany typ :
Rybnik (+2,5) @ 1,88 Fortuna
Ja idę w stronę Rybniczan. Co więcej uważam że to wygrają ale zabezpieczam się niewielkim handicapem. Juniorzy zdecydowanie na plus ROWu. Laguta w Czewie wymiata. Od Lindgrena i Fricke spodziewam się 8-9 pkt. Kluczem będzie postawa Musielaka i Szombierskiego. Tobiasz w Czewie zawsze kozak, a Szumina myślę że znów zaskoczy wszystkich. W Czewie na tą chwilę same niewiadome, w Grudziądzu liderem był Madsen, ale Madsen na asfaltowych torach zawsze jest mocny. Dzisiaj ma popadać przed meczem więc różnie może być. Ułamek to dla mnie dalej zawodnik pierwszoligowy. Zagar? AJ? Nie mam pojęcia co mogą dzisiaj pokazać. ROW bardzo ładnie postawił się w Gorzowie, gdyby tam Laguta nie zawiódł to byłoby ciekawie do samego końca.
I też warto iść w tą stronę. Goście dzisiaj powalczą. Oby tylko opady deszczu nie były zbyt mocne. Gospodarze mają więcej znaków zapytania niż przyjezdni no i junior w Rybniku wykonuje kapitalną robotę.
 
zdar 571

zdar

Użytkownik
Dzisiaj w dużej mierze o przebiegu (o ile dojdą do skutku) obu spotkań może decydować pogoda. Spoglądając aktualnie na prognozy, to w Zielonej prawdopodobnie już pada, a w Częstochowie też może w każdej chwili spaść. Jeżeli pod Jasną Górą poleje, gospodarze zrobią wszystko, by tego meczu nie jechać, bo tracą nie tylko atut własnego obiektu, ale także 80 % Ułamka. To dla nich zbyt duża strata. Dlatego w moim przypadku pomimo, że mam swoje przemyślenia wstrzymam się z typami do godz. 17-17.30. Jeżeli w Winnym Grodzie będzie mokro, to typ na Pieszczka z Hampelem jak najbardziej do grania. Ktoś tu napisał, że Jarek to startowiec, a przecież Krystianowi w tym elemencie też nic nie brakuje.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lindbeack - Buczkowski 1 1,75 zwrot
Zagar - Lindgren 1 1,65 sts 11:10 ✅
Fajne pary, ja je pobieram. Antonio jedzie z 1 i ma juniorów w czwartym starcie, o ile do niego dotrwa (wierzę w to, bo ma coś do udowodnienia). Po drugiej stronie barykady Buczek, który dostał czwórkę i zaczyna z zewnętrznych. Rywal delikatnie mówiąc dość niewygodny, bo Zielona ma u siebie coś do udowodnienia po ostatnim blamażu, więc myślę, że tutaj będą wióry lecialy. No i taki Antonio powinien akurat się w tych okolicznościach odnaleźć dobrze.
W drugiej parze po raz kolejny, odsuńmy na bok ostatni mecz. Czy ktokolwiek wierzy, że Zagar pojedzie znowu tak słabo? Ma po raz kolejny juniorów, u siebie, w dodatku panowie spotykają się dwa razy. Na drugim biegunie Lindgren który jedzie spod &quot;2&quot; więc zaczyna z zewnętrznych. Ba, Lindgrena kto pamięta ten wie, że on nigdy w Polsce nie szalał z wynikami. Jak dla mnie to może być bęc dzisiejszych meczów. Myślę, że warto spróbować.
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Panowie gdzie można patrzeć wyniki tych spotkań na żywo i ile punktów zdobył dany zawodnik. Pozdrawiam.
strona sportowefakty.pl tam są relacje z meczy na żywo - RADULA
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy ktokolwiek wierzy, że Zagar pojedzie znowu tak słabo?
Ja.
Popieram kolegów wyżej, dziś zdecydowanie w stronę Rybnika i Zielonej.
EDIT: Na but364 fajny typ Karpow -2 &gt; Buczek, ale w Zielonej pada. Wstrzymałbym się chyba ze wszystkimi typami.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Andreas Jonsson - Max Fricke 1:0 typ: 2 @1,9 Betsson ✅

Wczoraj w lidze angielskiej grałem przeciwko niemu sugerując się zawodami dzień po dniu jak widać nie ma to najmniejszego wpływu na niego. Jest w super formie. Jonsson to nie jest nawet pół zawodnika z przed lat. Powienien zdobyć 2pkt więcej od Szweda

Sebastian Ułamek - Rafał Szombierki 0:2 typ: 2 @1,8 Betsson
zwrot :]
Typ troche przeciwko Ułamkowi. W Czewie popadało więc Colgate nie odkręci gazu nawet do połowy już pomijam że ja kto kolega wyżej napisał to jest zawodnik pierwszoligowy. Szumina dzisiaj pod numerem 1, zawsze jedzie z zębem zna owal w Częstwchowie licze że coś urwie. Pojadą ze sobą dwa razy więc będzie ciekawe ????

Do tego dorzucam już koledzy przeanalizowali (w dodatku Fricke jechał na próbie toru):

Max Fricke over 8,5 @2 iforbet✅
Holta - Fricke +0,5/-0,5 typ: 2 @ 1,6 iforbet✅
Lindgren under 10,5 @1,6 iforbet
⛔
 
Z 0

zmielony

Użytkownik
ROW +2 - 2.40 na but364
Na takim torze to Madsen nie poszaleje,lubi twardo jak w Grudziadzu. Zagar slabo w sezon wchodzi i nie widze tutaj szalu bo chlop nigdzie nie jezdzil i ewidentnie brak mu objezdzenia.
Po drugiej stronie Grisza na takim torze na + i Fricke tez sobie poradzi jak na torach w Anglii. Juniorzy tez na + ROWu
Kusi tez Woryna -5pkt z Polisem za 2.50.
Licze na 43-47.
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom