>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1. kolejka La Liga [19.08-22.08.2016r.]

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Rozegrali tak przyzwoite spotkanie, że w ciągu całego meczu ani razy nie trafili w światło bramki ????
A co do Pepe jest Varane który gra na tym samym poziomie
Benzema nie nadaje się na 1 skład więc ja tu nie widzę problemu.
Jedynie Navas, Ronaldo i Modrić ... Ale jak to światowa drużyna po to ma świetne rezerwy, żeby nie było problemu właśnie w tych meczach gdzie brakuje 1-2 piłkarzy podstawowego składu.

Hm..a tak wgl, to kolega którego cytowałem napisał, że Real gra REZERWĄ więc dlatego napisałem, że większej głupoty nie czytałem ponieważ grać REZERWĄ a grać 2 rezerwowymi jest znaczną różnicą i wprowadzaniem ludzi w błąd.
Pozdrawiam ????
Patrzcie państwo jakie cwaniacto po meczu wychodzi.

Benzema sie nie nadaje no dobry koleś takie rzeczy to pisz na forum Realu ale nie do mnie brak Modrica Ronaldo jest dla mnie wystarczający skoro to 2 z 4 najlepszych zawodników Królewskich(widzę tam jeszcze Garetha i Marcelo)

Ale co tu gadać po fakcie prawda jest taka ze Sociedad nie pokazał absolutnie nic bo to nie jest tak ze Real zagrał jakies niewiarygodne zawody.Po prostu Sociedad był tak słaby lub nie mógł walczyć tego dnia.
Szkoda tylko ze po meczu każdy taki mądry i do tego oczekujecie ze skuteczność bede miał 80%?
Nie wiedziałem ze jestem taka wyrocznia przepraszam jeżeli ktos się sparzyl no ale tak bywa straty sa to nie zabawa dla biednych i dzieci.

Ps.nastepnym razem zagram na Sociedad z Realem na Bernabeu jakiś handicap +2.5 biorę w ciemno zobaczycie ze powalczą.

Ps.2 zdanie o braku strzalu w bramke przemilczę fajnie ze spojrzales na flashscore ale prawda jest taka ze Sociedad byl nie raz blisko bramki.
Tak jak pisałem albo nie trenowali albo dostali zakaz strzelenia gola.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Atl. Madrid - Alaves podejrzane o ustawienie wczorajszego meczu takie artykuły mamy w hiszpanskich gazetach, w końcu ktoś przejrzał na oczy mam nadzieje ze obydwie drużyny zostaną zawieszone i zdegradowane tak jak to miało w lidze włoskiej, mam nadzieje ze kary finansowe beda milionowe a osoby zamieszane w ten cyrk pojda do wiezienia.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
marcin podrzuć linka proszę. nie wydaje mi się, gdzie tu miał być wał Atletico waliło głową w mur na koniec strzał życia. normalny mecz... specjaliście (Ramzesa?) od Espanii, jak widzicie dziś te 2 mecze ? Czuje conajmniej jeden x2... i jakiśBTS a kursy np. na Leganes wyglądają spoko.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Patrzcie państwo jakie cwaniacto po meczu wychodzi.
Benzema sie nie nadaje no dobry koleś takie rzeczy to pisz na forum Realu ale nie do mnie brak Modrica Ronaldo jest dla mnie wystarczający skoro to 2 z 4 najlepszych zawodników Królewskich(widzę tam jeszcze Garetha i Marcelo)
Ale co tu gadać po fakcie prawda jest taka ze Sociedad nie pokazał absolutnie nic bo to nie jest tak ze Real zagrał jakies niewiarygodne zawody.Po prostu Sociedad był tak słaby lub nie mógł walczyć tego dnia.
Szkoda tylko ze po meczu każdy taki mądry i do tego oczekujecie ze skuteczność bede miał 80%?
Nie wiedziałem ze jestem taka wyrocznia przepraszam jeżeli ktos się sparzyl no ale tak bywa straty sa to nie zabawa dla biednych i dzieci.
Ps.nastepnym razem zagram na Sociedad z Realem na Bernabeu jakiś handicap +2.5 biorę w ciemno zobaczycie ze powalczą.
Ps.2 zdanie o braku strzalu w bramke przemilczę fajnie ze spojrzales na flashscore ale prawda jest taka ze Sociedad byl nie raz blisko bramki.
Tak jak pisałem albo nie trenowali albo dostali zakaz strzelenia gola.
Albo nie trenowali albo dostali zakaz strzelania - Najlepsze zdanie jakie słyszałem xD Oby jak najmniej takich ... ????
A nie pisze tego do Ciebie tylko ogółem więc mi tego nie zabronisz ???? A po 2 ... Dałem swój typ przed meczem więc nie mów, że odzywam się dopiero po meczu ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Panowie - bez zbędnej spiny. Chcecie sobie coś wytłumaczyć, to piszcie sobie na priv, bo takie wycieczki będą nagradzane napomnieniami.
Atletico falstart. Celta Vigo również. Sevilla tak jak myślałem- ich mecze będą szalone i ofensywne, ale trzeba wziąć pod uwagę, że zabrakło paru defensorów...
Valencia będzie nadal słaba, a to głównie dlatego, że drużyna nie potrafi zrobić konkretnych transferów, a nadal sporo niejasności ws. Mustafiego, Abdenoura, Alvesa. Oni mogą opuścić Mestalla. O ile pozycja bramkarza jest mocno obsadzona, to środek obrony leży i kwiczy. Dzisiaj Niemiec na ławce i Las Palmas nie ma problemów, by strzelić 3 gole Nietoperzom. Przykro się na to patrzy, ale tutaj wielkiej drużyny w tym sezonie nie będzie.
Wszyscy beniaminkowie zapunktowali, choć wszyscy grali na wyjazdach i to nie z byle kim. Ale weszli w sezon!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś Valencia nawet, gdyby miała 100 sytuacji, to by przegrała ten mecz. Co z tego, że w 2 połowie mieli 99% posiadania piłki, co z tego, że Mina strzelił 2 gole, jak spartaczył najlepszą sytuację na wyrównanie. Gaya w co drugiej sytuacji miał kilka metrów wolnego miejsca i ani razu nie dograł idealnie do napastnika. Alcacer bezużyteczny, Parejo to najbardziej ślamazarny gracz, jakiego widziałem w życiu. Jak widać nic się nie zmieniło i u kolesia nie widać żadnej chęci do gry. Same rzuty wolne to za mało, żeby grać w takiej drużynie jak Valencia. Dużo wiatru i zero konkretów. Jeśli będą grać z drużyną lepszą w obronie, to z taką skutecznością dostaną baty do zera. Tam nie ma jakości, są chęci młodych grajków, ale jak widać wszystko leci na fantazji, tu zaatakują, tam dostaną kontrę i trzeba gonić wynik. Od najlepszych dzielą ich lata świetlne i nie wierzę, że w tym sezonie powalczą o coś więcej niż miejsca 7-10. Nie z takim materiałem ludzkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom