>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka La Liga [19.08-22.08.2016r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:15 Real Sociedad - Real Madryt
Typ: 1X
Kurs: 2.05
buk: bet365
Wynik: 0:3 ⛔

Już w pierwszej kolejce piłkarze Real Madryt jadą na gorący teren do San Sebastian!. Królewscy, którzy słynną z wielkich transferów tym razem sprowadzili tylko Moratę i włączyli Fabio Coentrao i Marco Asensio. Gospodarze natomiast zakupili Geronimo Rulliego, Juanmi oraz rewelację z poprzedniego sezonu z Las Palmas, Willian Jose. Dziś tak naprawdę liczę na niespodziankę, a spotkania na Anoeta w San Sebastian dla hiszpańskiej czołówki są prawdziwym koszmarem. Na tym boisku przegrywają min. Barcelona, Atletico czy też właśnie Real Madryt. Królewscy do San Sebastian przyjadą osłabieni. Dziś nie zagrają min. Ronaldo, Modrić, Benzema, Pepe czy Navas. Tak wiem, że Real ma szeroką kadrę i dość równy skład, jednak dalej jestem zdania, że brak tych panów będzie dziś odczuwalny i to bardzo, tak jak było to widać w spotkaniu z Sevilla. Kurs na gospodarzy mógłby być trochę wyższy, ja jednak i zadowolę się tym co jest. Kolejną propozycją jest zagranie 1DNB oraz powyżej 2.5 gola. Wystarczy spojrzeć na ostatnie pojedynki obu drużyn. Tylko w ostatnim spotkaniu padł skromny wynik 0:1 dla Realu, a tak to w ostatnich ośmiu padały minimum 4 bramki!. Przed nami naprawdę świetnie zapowiadające się widowisko
Przewidywane składy:
Sociedad (4-2-3-1): Rulli - Mikel Gonzalez, Carlos Martinez, Elustondo, Yuri - Bergara, Illarramendi - Oyarzabal, Zurutuza, Vela - Juanmi
Real Madryt (4-3-3): Casilla - Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić - Bale, Morata, Asensio
Nie zagrają:
Sociedad: Canales, Gaztanaga, Inigo Martinez, Raul Navas, Agirretxe
Madryt: Coentrao, Ronaldo, Benzema, Keylor Navas, Pepe (wszyscy urazy), Modrić (kartki)
pozostałe propozycje kursy z betsson:
Powyżej 2.5 gola TAK. Kurs: 1.76 ✅
1 DNB. Kurs: 3.10⛔


22:15 Atletico - Alaves
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.86
buk: bet365
Wynik: 1:1 ✅

Już na samym starcie Deportivo Alaves czeka jedno z najtrudniejszych zadań - wyjazdowy mecz z Atletico Madryt!. Dziś idę w stronę goli, bowiem Atletico nie przyzwyczaiło nas do tego żeby rozstrzeliwała rywala. Gospodarze zapewne odniosą tu zwycięstwo, ale liczę na skromne 1:0, 2:0. Co do składów to u gospodarzy nie zobaczymy Griezmanna, który pauzuje za kartki. W jego miejsce wskoczy zakupiony z Sevilli Gameiro, który ma odciążyć trochę swojego kolegę. Reszta pozycji zapewne będzie obstawiona tak jak w poprzednim sezonie. U gości doszło do wielkich transferów. Do klubu dołączyli min. Ibai Gomez (Bilbao), Alexis (Besiktas) i Nenad Krsticić. Myślę, że goście postawią jakiś opór i jeśli ugrają tu remis to będzie to wielkim sukcesem.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Jeżeli chodzi o spotkanie Realu Madryt z Sociedad osobiście dzisiaj liczę na Moratę który od początku będzie chciał potwierdzić swoją przydatność do zespołu Zidane&#39;a a najlepszym akcentem może rozpocząć od bramki. Jest awizowany do gry w pierwszym składzie więc wszystko w jego nogach.
Strzeli gola Alvaro Morata @@ 2.05 Bet365
Ten kurs na jego gola to kpina. Morata z 1 i 2 etapu kariery w Madrycie to takie samo drewno. Zamiast do Juve na 2 lata powinni posłać go do Gepetto. Chłopak w Juve niby coś tam pograł ale po powrocie jest koszmar. Piłka odbija się od niego, zero walki, zaangażowania. Jak odbije mu się coś od głowy to może i ustrzeli jak w ostatnimmeczu. Ale skoro pograne to powdzenia ;) Niech strzeli!
To dodam od siebie tylko Real lub remis @1,20 CAŁOROCZNY . Jest kim strzelać, wraca Bale, tak jak pisałem jest szansa że odbije się coś od Moraty, młody Asensio. W obwodzie jest Vazquez, James. Środek pola i pewniak do gry Kazik + obok Toni i prawdopodobnie Isco. Obrona: podstawowa, na bokach Marcel i Dani, w środku Ramos i Varane. Kolejny sezon takie zestawienie więc jak Sergio nie wpadnie na pomysł podkręcenia emocji to powinno być ok.
A Sociedad? Vella, Illara, Prieto, Martinez + Anoeta. To może im wystarczyć. Realowi zawsze ciężko się grało na Anoeta więc z racji że to otwarcie ligi podratuje się podpórką i bet idealny do jakiejś kombinacji.
+dla odważniejszych można czysty win Realu @1,72 CAŁOROCZNY . Cel w tym sezonie Królewscy mają jeden jeżeli chodzi o krajowe podwórko -&gt; MISTRZOSTWO. A mistrzostwo rozstrzyga się punktami zdobytymi/zgubionymi na takich ekipach, a nie Barcelonie, Sevilli czy sąsiadach z miasta.
Przewidywane składy
Real Sociedad: Rulli; Zaldúa, Aritz Elustondo, IĂąigo, Yuri; Xabi Prieto, Markel Bergara, Illarramendi; Vela, Juanmi, Oyarzabal.

Real Madryt:
Casilla; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Isco; Bale, Morata, Asensio/Lucas Vázquez.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Real Sociedad - Real Madryt
Do walki na ligowym podwórku wraca dzisiaj zespół Realu Madryt. Od piątku odbywa się pierwsza kolejka La Liga. W piątkowy wieczór sezon rozpoczęła Malaga, która podejmowała na własnym terenie beniaminka z Osasuny. Spotkanie to zakończyło się remisem 1:1. Wczoraj pokazały nam się zespoły Barcelony oraz Sevilli. Obie drużyny zwyciężyły (Barcelona 6:2, Sevilla 6:4). Dzisiaj zespół Królewskich udada się do Baskijskiego Realu Sociedad, który nie raz pokazał, że na Estadio Anoeta o punkty będzie bardzo ciężko nawet faworytom. Zespół z Madrytu do dzisiejszego pojedynku przystąpi z Superpucharem Europy, w którym po dogrywce pokonali Seville 3:2 oraz zdobyli Trofeum Bernabeu wygrywając 5:3 z Stade De Reims. Największym wygranym okresu przygotowawczego w ekipie Zinedine Zidane jest bez wątpienia Marco Asencio, który zdołał wywalczyć pozostanie w ekipie Królewskich. Dzisiaj będzie miał okazję zaprezentować się na murawie wspomnianego Stadio Anoeta, ponieważ Zidane zostawił w Madrycie Keylora Navasa, Cristiano Ronaldo, Pepego, Karima Benzeme, Fabio Contreao oraz pauzującego za kartki Modrica. Mimo tych braków zespół nadal jest niezwykle groźny i potrafi stworzyć świetne widowisko. Sam szkoleniowiec komplementuje swoich graczy mówiąc krótko, że nie mogą się doczekać pierwszego meczu i są gotowi podjąć walkę na boisku Basków. Na dziesięć ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami Królewscy odnieśli osiem zwycięstw, raz padał remis i raz zwycięsko wyszli z tej potyczki piłkarze Sociedadu. Dzisiaj ich szkoleniowiec ma również niemały ból głowy. Eusebio Sacristán nie będzie mógł wysłać dzisiaj do gry jednego z najgroźniejszych swoich graczy Imanola Agirretxe, a oprócz niego nie zobaczymy Jona Gaztanagi, Sergio Canalesa oraz Estebano Granero. Czy dzisiaj Real rozpocznie sezon od zwycięstwa?
Real Sociedad: Rulli; Zaldúa, Aritz Elustondo, IĂąigo, Yuri; Xabi Prieto, Markel Bergara, Illarramendi; Vela, Juanmi, Oyarzabal.
Real Madryt: Casilla; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Isco; Bale, Morata, Asensio/Lucas Vázquez.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs: 1.75 ✅
▶ Otobet
 
C 16

cross-friss

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt
BTS # 1,65 # Betsson
Over 2,5 # 1,74 # Betsson

Wynik : 0:3
Dwa kursy do siebie zbliżone, dwa do grania, najlepiej zagrać typ łączony, aczkolwiek tu gdzie ja gram na Betsson nie zauważyłem takiego. Goście mocno osłabieni, ale nawet w takim składzie mogą to wygrać, więc granie tutaj na zwycięstwo jednych lub drugich dość ryzykowne. Zazwyczaj odpuszczam pierwsze mecze kolejek, aczkolwiek wydaję mi się, że będzie to mecz taki z typu gospodarze pierwsi strzelą 1-2 bramki, a Królewscy zaczną odrabiać. Może być to podobny mecz do wczorajszego Barcy, sześć bramek strzelonych z przodu, przy tym już nie koncertowali się w 100% na obronie i dwie bramki stracili. Z jednej strony szkoda, że Ronaldo nie zagra, ale jednak fajnie, że inni piłkarze będą mogli się wykazać. Liczę na Moratę, który mam nadzieję od początku, na skutek absencji Benzemy pokaże swoją determinację.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico Madryt - Alaves
Atletico wygra do zera @1.50 b365 ⛔
Atletico -1EH @1.75 uni ⛔
Atletico mocni byli już w poprzednich sezonach, ale w tym widzę szansę na bardzo realne włączenie się do walki o mistrzostwo kraju. Może brakuje im jeszcze jednego skutecznego napastnika, ale póki co ich kadra bardzo imponuje. O defensywie tego zespołu można pisać w podręcznikach jak zespół powinien bronić. Ofensywa wzmocniona Gaitanem i Gameiro sprawi, że Simeone będzie miał ból głowy, jakiego jeszcze nie miał w żadnym z sezonów.
Dziś Atleti bez Griezmanna, ale powinni się uporać z beniaminkiem. Deportivo Alaves mnie nie przekonali w okienku transferowym, no i kadrowo też nie wyglądają rewelacyjnie. Liczę na łatwe spotkanie dla Rojiblancos.

W meczu Realu Sociedad z Realem Madryt polecam kartkę dla Illaramendiego. Hiszpan, który miał swoje 5 minut w zespole Królewskich, odkąd powrócił na stare śmieci to w każdym meczu dostaje kartkę z Los Blancos. Wprawdzie, było ich ledwie 2, ale myślę że ma coś w głowie, chęć pokazania się, że nie poznali się na nim.
Illaramendi kartka @2.00 uni ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ten kurs na jego gola to kpina. Morata z 1 i 2 etapu kariery w Madrycie to takie samo drewno. Zamiast do Juve na 2 lata powinni posłać go do Gepetto. Chłopak w Juve niby coś tam pograł ale po powrocie jest koszmar. Piłka odbija się od niego, zero walki, zaangażowania. Jak odbije mu się coś od głowy to może i ustrzeli jak w ostatnimmeczu. Ale skoro pograne to powdzenia ;) Niech strzeli!
To dodam od siebie tylko Real lub remis @1,20 CAŁOROCZNY . Jest kim strzelać, wraca Bale, tak jak pisałem jest szansa że odbije się coś od Moraty, młody Asensio. W obwodzie jest Vazquez, James. Środek pola i pewniak do gry Kazik + obok Toni i prawdopodobnie Isco. Obrona: podstawowa, na bokach Marcel i Dani, w środku Ramos i Varane. Kolejny sezon takie zestawienie więc jak Sergio nie wpadnie na pomysł podkręcenia emocji to powinno być ok.
A Sociedad? Vella, Illara, Prieto, Martinez + Anoeta. To może im wystarczyć. Realowi zawsze ciężko się grało na Anoeta więc z racji że to otwarcie ligi podratuje się podpórką i bet idealny do jakiejś kombinacji.
+dla odważniejszych można czysty win Realu @1,72 CAŁOROCZNY . Cel w tym sezonie Królewscy mają jeden jeżeli chodzi o krajowe podwórko -&gt; MISTRZOSTWO. A mistrzostwo rozstrzyga się punktami zdobytymi/zgubionymi na takich ekipach, a nie Barcelonie, Sevilli czy sąsiadach z miasta.
Przewidywane składy
Real Sociedad: Rulli; Zaldúa, Aritz Elustondo, IĂąigo, Yuri; Xabi Prieto, Markel Bergara, Illarramendi; Vela, Juanmi, Oyarzabal.

Real Madryt:
Casilla; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Isco; Bale, Morata, Asensio/Lucas Vázquez.
Kompletnie nie rozmumiem tej analizy.
Real gra rezerwą wielkim zawsze ciężko w Sociedad u gospodarzy brakuje tylko Granero więc zagramy na Real Madryt wyjazd do Sociedadu po kursie 1.20? ????
Życzę powodzenia ale jak na moje analiza i kurs śmiechu warte.
Dzisiaj Real wymęczony Euro i zdjęciami w wakacje wszystko co osiągnie w San Sebastian to remis.Koniec analizy i tak więcej przedstawiłem niż kolega którego cytuję.
Dobra napiszę więcej:
W Realu nie zagra mózg obrony Pepe co jednak pozostanie niezauważone bo zagra Varane.
Strata Modrica to jednak jest cios dla Realu z całym szacunkiem ale on jest nie do zastąpienia.Jeśli dodać do tego że nie zagra Ronaldo to już jest niezłe bagno.
A skończmy tym że nie zagra Benzema a Morata którego kolega grający na kurs 1.20 tak doskonale opisał.

Sociedad lub remis
2.280
Pinnacle
Trochę śmierdzący ten kurs ale zapewne Andrzeje ładują z uśmiechem na ustach nawet nie sprawdzając kto w Realu nie zagra.
Będzie luźny ✅
Jednak nie dzisiaj Madryt nic wielkiego nie gra ale Sociedad chyba jeszcze nie trenował w tym sezonie.
⛔
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Gładko, szybko i przyjemnie 2x ✅ Gareth otwiera i zamyka spotkanie, młody geniusz Asensio strzela kolejną bramkę w barwach Realu. Genialny mecz Kovacicia. MIał odejść, a okresem przygotowawczym wywalczył sobie super pozycje w zespole. Tak jak pisałem warto było to grać. Krolewscy pod wodzą Zizu to zupełnie inna drużyna, widać i czuć to jak ma się w pamięci ostatnie 14 sezonów tego klubu.
Co do Alvaro to powiem, że spodziewałem się wiekszej padaki z jego strony, coś tam poszarpał no ale zakończył mecz bez gola.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Kompletnie nie rozmumiem tej analizy.
Real gra rezerwą wielkim zawsze ciężko w Sociedad u gospodarzy brakuje tylko Granero więc zagramy na Real Madryt wyjazd do Sociedadu po kursie 1.20? ????
Życzę powodzenia ale jak na moje analiza i kurs śmiechu warte.
Dzisiaj Real wymęczony Euro i zdjęciami w wakacje wszystko co osiągnie w San Sebastian to remis.Koniec analizy i tak więcej przedstawiłem niż kolega którego cytuję.
Dobra napiszę więcej:
W Realu nie zagra mózg obrony Pepe co jednak pozostanie niezauważone bo zagra Varane.
Strata Modrica to jednak jest cios dla Realu z całym szacunkiem ale on jest nie do zastąpienia.Jeśli dodać do tego że nie zagra Ronaldo to już jest niezłe bagno.
A skończmy tym że nie zagra Benzema a Morata którego kolega grający na kurs 1.20 tak doskonale opisał.


Sociedad lub remis
2.280
Pinnacle

Trochę śmierdzący ten kurs ale zapewne Andrzeje ładują z uśmiechem na ustach nawet nie sprawdzając kto w Realu nie zagra.
Będzie luźny ✅

Jednak nie dzisiaj Madryt nic wielkiego nie gra ale Sociedad chyba jeszcze nie trenował w tym sezonie.
⛔

Na luzie to dziś Real wygrał.Ja wiem, że nie ma co być mądrym po fakcie ale ta Twoja zbytnia pewność siebie może niejednego użytkownika tego forum kosztować utratę kasy.Tak każdy gra za własne pieniądze i na własną odpowiedzialność ale mimo wszystko trochę powinieneś się pohamować z tymi opiniami.Co innego gdyby to pisał jakiś świeżak ale Ty nie jesteś anonimowy na tym forum i może niejeden z użytkowników pogrywa Twoje typy.Apeluje o większą odpowiedzialność za pisane posty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 207

marcin1981

Użytkownik
Atletico Madrid 1-1 Alaves sedzia dolicza 3 minuty w 93 minucie jest 0-0 i nagle w momencie kiedy mecz powinien sie skonczyc padaja 2 bramki po doliczonym czasie w ciagu 40 sekund, po meczu obydwie druzyny powinny zostac zawieszone łacznie z sedzią ktory drukował jak mogl dogrywke.
 
B 0

bigpoppa1892

Użytkownik
To jest dramat. Pierwszy raz w życiu postanowiłem, walnąć wszystkie zasady na bok i postawić tasiemca na 7 meczów. 6 mi weszło, w tym jakieś cudaki jak dzisiejszy mecz Napoli i zostaje absolutny pewniak Atletico-Alaves. I coś takiego. Boże, czemu mnie tak doświadczasz.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Atletico Madrid 1-1 Alaves sedzia dolicza 3 minuty w 93 minucie jest 0-0 i nagle w momencie kiedy mecz powinien sie skonczyc padaja 2 bramki po doliczonym czasie w ciagu 40 sekund, po meczu obydwie druzyny powinny zostac zawieszone łacznie z sedzią ktory drukował jak mogl dogrywke.
Faul na karnego był ok 90 minuty i zanim skończyły się wszystkie pretensje do sędziego i radość po golu, było już po 93 minucie. Jak dla mnie to ten czas powinien być dodatkowo doliczony i sędzia trochę przedłużył i Alaves zdobyło gola tzw. &quot;strzałem rozpaczy&quot;. Atletico samo sobie winne, mieli masę świetnych okazji, ale jak to oni, marnowali wszystko na potęgę. Dlatego ta drużyna ostatecznie przegrywa wszystkie tytuły, bo nie ma jakości w wykańczaniu akcji. Pewnie jeszcze nieraz w tym sezonie stracą przez to punkty ze słabeuszami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
otobet 115

otobet

Użytkownik


Valencia - Las Palmas
W poniedziałkowy wieczór odbędą się ostatnie spotkania pierwszej kolejki Primera Division. Dzisiaj zagrają dwa beniaminki, pierwszy Leganes zmierzy się z Celta, drugi Las Palmas zagra z Valencia.
Władze Valencii pozostawiły na stanowisku trenera Pako Ayestarán. Otrzymał on szansę przygotowania zespołu do sezonu oraz przeprowadzenia transferów. Do zespołu dołączył Nani, Montoya, Medran i Mario Suarez, natomiast opuścili go Andre Gomes, Rodrigo, Barragan, Fuego, Piatty oraz Feghouli. Wciąż nie wiadomo co z Mustafim, który wyraził chęć odejścia i nie brał udziału w grach kontrolnych. Wciąż napływają na Mestalla nowe oferty, niestety władze nie szukają zastępstwa. Wiadomo już, że Diego Alves opuści zespół Nietoperzy, natomiast ciągle ważą się losy Paco Alcacery. Jak będzie sobie radził zespół bez tych ważnych piłkarzy pokaże nam sezon. Przyjeżdża dzisiaj beniaminek z Las Palmas. Do zespołu prowadzonego przez Quique Setiena dołączyli Lemos, Garcia, Lopes, Kevin-Prince Boateng, Livaja oraz Michel. Zespół opuścili Christian Fernandez, Javier Garrido, Valentin oraz Gutierrez. Obie drużyny w grach kontrolnych prezentowały podobny poziom. Jak spiszą się oficjalnym spotkaniu ligowym? W Valencii za kartki pauzują jeszcze Rodrigo oraz Nani. Goście przyjadą bez Lemosa, który także pauzuje za kartki oraz kontuzjowanych Hernana i Javiego Castellano.

Valencia (4-3-3): Ryan - Gaya, Mustafi, Santos, Cancelo - Parejo, Perez, Medran - Mina, Alcacer, Cartabia
Las Palmas (4-3-3): Varas - Macedo, David Garcia, Bigas, Dani Castellano - Prince-Boateng, Mesa, Lizoain - El Zhar, Araujo, Viera
▶ DNB Las Palmas
▶ Kurs : 3.30
▶ otobet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Valencia - Las Palmas
Typ: obie strzelą gola - TAK
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 2:4 izzi
✅

Ciężko cokolwiek powiedzieć czego się można spodziewać po tym spotkaniu. Valencia, która jest mocno w przebudowie będzie chciała w tym sezonie zrewanżować się kibicom w jakikolwiek sposób i przynajmniej zakwalifikować się do europejskich pucharów. Las Palmas to beniaminek z poprzedniego sezonu, który sobie w miarę nieźle radził, a na poprzedniej kampanii to zespół z Wysp Kanaryjskich uplasował się wyżej w tabeli!. Dziś idę w stronę goli, bo to one wydają mi się być realne w tym spotkaniu. O składach wszystko napisał kolega wyżej, a więc niema co tu więcej dopisywać. Obie ekipy natomiast bardzo dobrze spisywały się w spotkaniach towarzyskich, a co najważniejsze w tych spotkaniach padały bramki i to dość dużo. Dziś może być podobnie, obie ekipy na start sezonu będą chciały udowodnić, że są w dobrej kondycji i formie, a zwycięstwo jednej z drużyn i padające gole tylko to potwierdzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest dramat. Pierwszy raz w życiu postanowiłem, walnąć wszystkie zasady na bok i postawić tasiemca na 7 meczów. 6 mi weszło, w tym jakieś cudaki jak dzisiejszy mecz Napoli i zostaje absolutny pewniak Atletico-Alaves. I coś takiego. Boże, czemu mnie tak doświadczasz.
Taśmy zazwyczaj tak się kończą... Jako mistrz kontry ???? powiem ci, że trzeba było kontrować to 7 spotkanie, a co do Konara, owszem jego styl pewności i przesadna czasami gra przeciw faworytom może być irytująca, ale z 2 strony dobrze jest posłuchać kogoś kto będzie po 2 stronie bo to pomaga w typowaniu. Ja osobiście prawie nigdy nie gram przeciwko Realowi, Barcelonie czy Bayernie bo to są tak klasowe drużyny, że nawet jak wszystko przemawia przeciwko i tak potrafią ogarnąć. Albo w ogóle nie gram jak mam wątpliwości, albo gram właśnie na nich. Tym nie mniej kurs 1,25 na Real lub x w dłuższej perspektywie nie przyniesie raczej oczekiwanych zysków, a na początku sezonu to zawsze bardziej ruletka niż bukmacherka. Pozdrawiam.
 
maciek9105 4

maciek9105

Użytkownik
Primera Division 1 - kolejka
Godzina 22:00
Estadio de Mestalla

VS

Valencia CF - UD Las Palmas

Valencia 1.75
Remis/Valencia 4.50
2:1 8.50
Wszystko Bet365

Nietoperze poprzedni sezon zakończyli dopiero na 12 miejscu i szczerze powiem, że jestem ciekaw, jak zaprezentują się na początku tych rozgrywek. Moim zdaniem największym błędem było zatrudnienie Gary&#39;ego Neville&#39;a, który nie miał pojęcia o hiszpańskim futbolu. Wcześniej przeprowadzał analizy w Sky Sports, tak więc nie pracował z zawodnikami i po dołączeniu do hiszpańskiego klubu nie miał pomysłu jak ułożyć zespół, a &quot;efekty&quot; jego pracy były bardzo widoczne...Atmosfera w szatni była nieciekawa i rodziły się nowe konflikty. W końcu zatrudniono Pako Ayestarana, który uratował zespół przed spadkiem. Przypomnę, że Valencia zakończyła sezon z przewagą tylko 6 punktów nad strefą spadkową.
Z drużyną pożegnało się kilku zawodników, m.in. Andre Gomes (Barcelona), De Paul (Udinese) Negredo (Middlesbrough), czy Piatti (Espanyol). Do zespołu natomiast dołączyli Nani, Medran, Montoya, Orban, Salva Ruiz, Cartabia.
Drużyna jest dość młoda i będzie potrzeba trochę czasu żeby się zgrali, ale na pewno są głodni sukcesów i wszystko przed nimi.

Po drugiej stronie Las Palmas, które skazywane było na pożarcie, a ostatecznie uplasowali się na wysokim jak na beniaminka 11 miejscu. W poprzednim sezonie na własnym stadionie napsuli trochę krwi nawet największym czyli Barcelonie oraz Realowi i w obu przypadkach było wymęczone 2:1. Ogólnie przed własną publicznością wyglądali całkiem fajnie, ale w meczach wyjazdowych spisywali się już słabiej. Z podstawowej jedenastki z poprzedniego sezonu nie odszedł żaden zawodnik i na pewno jest to duży plus, a ponadto sprowadzono kilku zawodników, którzy na pewno będą wzmocnieniem. Największe nazwisko to Kevin-Prince Boateng, który chyba najlepsze lata ma już za sobą, ale jeśli dostosuje się do sytemu gry, to może być wyróżniającym się graczem zespołu.

Będzie to mecz kończący pierwszą serię spotkań w Primera Division. Myślę, że dopiero gdzieś po trzech pierwszym meczach będzie widać na co stać poszczególne zespoły. Jeśli chodzi o Valencię to chce powrócić na salony i na pewno nie będzie to łatwe, ale z bardzo zdolną młodzieżą jest to możliwe. Celem Las Palmas jest utrzymanie i myślę, że mają na to spore szanse. Jest to dopiero początek rozgrywek, tak więc wszystko jeszcze przed nami.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów. Prosto z wczasów nad polskim morzem zaproponuje typ na ostatni mecz pierwszej kolejki La Liga. Valencia vs Las Palmas. Wedlug buków faworytem jest ekipa z Mestallaa. Owszem, zrobili kilka transferów (np.Nani) ale odeszło także kilku znaczących grajkow(Gomes, Feghuli). Do tego dochodzi zamieszanie z Mustafim, który ewidentnie chce zmienic otoczenie i to moim zdaniem może mieć spore znaczenie dla gry defensywnej Nietoperzy.
Dziś będę szukać gola w wykonaniu Las Palmas bo to wydaje sie być b.prawdopodobne. Valencia w poprzednim sezonie pokazala, ze monolitu w obronie ciężko szukać.
Las Palmas over 0,5 bramki ---&gt; 1.53 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real gra rezerwą wielkim zawsze ciężko w Sociedad u gospodarzy brakuje tylko Granero więc zagramy na Real Madryt wyjazd do Sociedadu po kursie 1.20?
Większych bzdur dawno nie czytałem.... Gdzie Ty widziałeś te rezerwy? Jedynie brak Modricia i Ronaldo a Ty muwisz o rezerwach ???? Real ma na rezerwie takich piłkarzy jak Isco, James, Lucas, Danilo....... Boże, że nikt nie kasuje tych bzdurnych analiz...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Większych bzdur dawno nie czytałem.... Gdzie Ty widziałeś te rezerwy? Jedynie brak Modricia i Ronaldo a Ty muwisz o rezerwach ???? Real ma na rezerwie takich piłkarzy jak Isco, James, Lucas, Danilo....... Boże, że nikt nie kasuje tych bzdurnych analiz...
Ja również widziałem te rezerwy. Brak: Keylora Navasa, Pepe, Modricia, Ronaldo i Benzemy, to znaczące osłabienia. To kogo w rezerwie ma Real, nie bardzo mnie obchodzi, bo są to gracze słabsi, skoro są rezerwowymi. Ten kto pisał o rezerwach miał racje, wynik wczorajszego meczu nie pokazuje przebiegu spotkania. Real owszem zasłużył na zwycięstwo, ale nie tak okazałe. Real Sociedad zagrało przyzwoicie, zwłaszcza drugie 45 minut.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja również widziałem te rezerwy. Brak: Keylora Navasa, Pepe, Modricia, Ronaldo i Benzemy, to znaczące osłabienia. To kogo w rezerwie ma Real, nie bardzo mnie obchodzi, bo są to gracze słabsi, skoro są rezerwowymi. Ten kto pisał o rezerwach miał racje, wynik wczorajszego meczu nie pokazuje przebiegu spotkania. Real owszem zasłużył na zwycięstwo, ale nie tak okazałe. Real Sociedad zagrało przyzwoicie, zwłaszcza drugie 45 minut.
Rozegrali tak przyzwoite spotkanie, że w ciągu całego meczu ani razy nie trafili w światło bramki ????
A co do Pepe jest Varane który gra na tym samym poziomie
Benzema nie nadaje się na 1 skład więc ja tu nie widzę problemu.
Jedynie Navas, Ronaldo i Modrić ... Ale jak to światowa drużyna po to ma świetne rezerwy, żeby nie było problemu właśnie w tych meczach gdzie brakuje 1-2 piłkarzy podstawowego składu.
Hm..a tak wgl, to kolega którego cytowałem napisał, że Real gra REZERWĄ więc dlatego napisałem, że większej głupoty nie czytałem ponieważ grać REZERWĄ a grać 2 rezerwowymi jest znaczną różnicą i wprowadzaniem ludzi w błąd.
Pozdrawiam ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zwykła pomyłka, nic więcej... Ale czepiaj się takich słówek, chyba po to tu jesteś ????
Literówka to jest jak byś napisał mówiisz, albo mowisz, albo mówiisz ale to był błąd ort.. Sam robię sporo literówek, ale to jest po prostu błąd ort. Nie napisałeś prawidłowo bo nie znasz ortografii.
Post oczywiście do kasacji, ale nie lubię jak ludzie kłamią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom