>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Ligi Konferencji UEFA (20-21.09.2023) - Środa/Czwartek

Status
Zamknięty.
berserk 247,9K

berserk

Użytkownik
Aston Villa zgłosiła dużą ilość młodzieżowców więc mogą nie traktować fazy grupowej na poważnie . Pierwszy mecz w Warszawie a zaraz po nim wyjazd do Chelsea na mecz ligowy .
W miarę dobrze jest że wyjazd do Birmingham będzie w przedostatniej kolejce o ile wcześniej uda się im zrobić pierwsze miejsce w grupie ;)
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pilzno - Ballkani
Typ: Pilzno i powyżej 1.5 gola
@1.47 Fuksiarz

W niesamowitej formie są Czesi i potwierdza to fakt, że wygrani oni aż 10 meczów z rzędu, a passa ta rozpoczęła się na początku sierpnia. Rywale wprawdzie nie byli jakoś szczególnie silni (nie licząc Cz. Budziejowice i Tobol Konstanaj), ale prawdę mówiąc Ballkani również nie rokują ku temu, żeby mogli tą piękną passę przerwać. Wręcz przeciwnie - Czesi są silnym faworytem tego spotkania. Ballkani nie zdołali wygrać dwóch ostatnich spotkań z relatywnie słabszymi rywalami - BATE Borisov i KF Dukagjini, odpowiednio przegrywając i remisując. Pilzno pokazało kawał naprawdę dobrej piłki, wygrywając nad Zlinem w wyjazdowym spotkaniu aż 7:1 w minioną niedzielę. Kto wie, czy i dziś nie szykuje się pogrom. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy i strzelenie przez nich minimum dwóch bramek.
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Legia - Aston Villa /obie + 3,5/ po 3.40 wygląda zacnie na czwartek.

Wszystkie 3 mecze Legii na Łazienkowskiej to btts+2,5. Dzieję się wiele, Warszawiacy lubią atakować, a jak grają w defensywie każdy widzi. Aston Villa w niedzielę ma ważny mecz w PL, a to co wyprawiali obrońcy w meczach z Newcastle i Liverpool przechodzi ludzkie pojęcie... Ostatnio z "Kryształami" tez długo walili głową w mur i dopiero w końcówce dopięli swego. Spodziewam się fajnego, otwartego meczu i strzelaniny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +546
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Legia Warszawa – Aston Villa - WYNIK 3:2 ZWROT
Typ: over 2 azjan bramki Aston Villa
Kurs: 2.05
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Aston Villa to jest na pewno jeden z kandydatów tutaj do końcowego zwycięstwa w tych rozgrywkach przynajmniej na ten moment. Legie czeka piekielnie trudne zadanie bo każdy widział jak Legia wygląda w grze defensywnej, jest lekko mówiąc słabo a mówimy tutaj o innym poziomie gry w ofensywnie, zupełnie innej intensywności niż to było w meczach z Austrią, Duńczykami, to tez inny kaliber piłkarski jeśli chodzi o zawodników. Kto ogląda angielską Premier League ten wie jaki styl preferuje ten zespół odkąd przejął to Emery – jest intensywnie, ciągły pressing, wysoka gra i z takim zespołami Legia tak grając w defensywie będzie mieć ogromne problemy, do tego granie co trzy to też cały czas problemy naszych zespołów.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Lugano – Bodo Glimt
Typ: powyżej 2.5 kartki w 1 polowie
Kurs: 3.80
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...21-09-2023-Środa-czwartek.169273/post-7214641
Analiza:


Mialem 2 inne pomysły na dziś : over rogów Legii w 1 połowie i over kartek w meczu Villareal. Ostatecznie jednak na czuja wchodzę w ten typ.
Gram kartki w tym meczu w dużej mierze dlatego, że Lugano gra bardzo ostro. Łapali oatatnio sporo kartek w tym też czerwone. Teraz przychodzi im grać już w fazie grupowej ligi konferencji i myślę, że dziś jest jeszcze większe prawdopodobieństwo tego, że zagrają ostro. Poza dzisiejszym rywalem w grupie jest Besitkas i Club Brugge także rywale trudni. Uważam, że będą tu chcieli gospodarze walczyć o komplet punktów. Nie będzie im brakowało ku temu determinacji, ale rywal jest dosyć mocny.
Gram over kartek do przerwy dlatego, że uważam iż jeśli mają być kartki w tym meczu to już do przerwy kilka się pojawi . Jestem tego zdania, że Lugano może samo pokryć ta linie kartek do przerwy bo tak jak pisałem sporo ich łapie. Tu zagrają u siebie i myślę, że już do przerwy będzie kilka ostrych fauli w ich wykonaniu.
Bodo tylu kartek co Lugano nie łapie, ale myślę, że tak realnie tą jedna kartkę mogą też do przerwy zobaczyć .
W tym meczu powinno iskrzec od początku.
Arbiter jeśli chodzi o kartki to taki średniak, ale bywały już mecze w których bardzo śmiało rzucał kartkami, liczę że tym razem też tak będzie .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Aston Villa

Już dziś na Łazienkowskiej Legia Warszawa podejmuje Angielską Aston Villę. Dla Legii będzie to bardzo trudne spotkanie i choćby 1 punkt w tym meczu będzie moim zdaniem sukcesem. Aston Villa od 2óch lat robi postępy, poprzedni sezon może nie był idealny pomimo sporo transferów ale jeszcze przed tym sezonem Aston Villa jeszcze mocniej wzmocniła swoją kadrę i wyglądają Oni naprawdę solidnie - oczywiście jak na Ligę Angielską bo jeśli mówimy o Ligę Konferencji to na pewno są oni jednym z faworytów do wygrania całej edycji.
Goście w tym sezonie widać, że preferują ofensywny styl gry jedynie z Newcastle 1:5 przegrali i z Liverpoolem 0:3 a tak to zwycięstwa 3:1 z Crystal Palace, 3:1 z Burnley, 4:0 z Everton czy 5:0 i 3:0 z Hibernian.
Legia na pewno łatwo się nie podda ale uważam, że raczej w tym meczu są bez szans.

Aston Villa + powyżej 2,5 2,07 Fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Legia Warszawa vs Aston Villa
Typ: Legia Warszawa strzeli gola + Ernest Muci przynajmniej 1 celny strzał
Kurs: 3.50✅
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Co tutaj dużo kryć, Legia została oszukana w poprzedni weekend. Jasne, błędy sędziowskie się zdarzają i trzeba też rozumieć pracę arbitrów, którzy są pod presją, ale druga żółta karta, a w konsekwencji czerwona dla Josue miała ogromny wpływ na dalsze wydarzenia w spotkaniu z Piastem Gliwice. Wojskowi pokazali jednak charakter i ostatecznie doprowadzili do remisu, grając w osłabieniu przez większość tamtego meczu. Dzisiaj stołeczni rozpoczynają kolejną przygodę w europejskich pucharach i pamiętamy sezon 2021/2022, gdzie Legia pokonała na Łazienkowskiej Leicester 1:0. Historia lubi się powtarzać? Wydaje się, że tym razem do stolicy przyjeżdża o wiele bardziej wymagający rywal z Anglii. Niemniej jednak spotkanie na własnym obiekcie to spory atut dla gospodarzy. Kto zostanie bohaterem ekipy z Warszawy?

Aston Villa z pewnością jest zadowolona, że może reprezentować Premier League w europejskich pucharach. Spostrzeganie drużyn z top 5 lig piłkarskich na Ligę Europy i Ligę Konferencji nieco się zmieniło i dobrym przykładem jest triumf West Hamu w poprzednich rozgrywkach LK. Klub z Birmingham postara się jak najszybciej zapewnić awans, aby w ostatnich kolejkach pozwolić sobie na głębokie rotacje. Dzisiaj należy spodziewać się praktycznie pierwszego garnituru, chociaż trener Unai Emery zabrał do Warszawy kilku młodzieżowców. Ciekawi jesteśmy występu Matty’ego Casha, który jeszcze niedawno popisywał się golami nie tylko do bramki przeciwnika, ale też i swojej. Pół żartem, pół serio Polak powinien wybiec w pierwszym składzie podczas czwartkowego meczu. Czy Aston Villa łatwo i przyjemnie pokona Legię?

Jasne, to Aston Villa jest zdecydowanym faworytem, ale Legia Warszawa szczególnie na własnych śmieciach jest w stanie powalczyć z każdym. Komplet widzów oraz niesamowita atmosfera z pewnością zrobi wrażenie na rywalach. Postanowiłem stworzyć swój własny typ, który mówi o tym, że Wojskowi strzelą gola a Ernest Musi pokusi się o przynajmniej 1 celny strzał. Wartość na taki zakład jest wysoka i próbuję. Legia w każdym oficjalnym meczu prócz Superpucharu Polski w tym sezonie cieszyła się z minimum 1 trafienia. Albańczyk popisywał się w ostatnich 5 spotkaniach 2, 3, 1, 0, 1 celnymi strzałami. Zdaję sobie sprawę, że przeciwnik jest najtrudniejszy ze wszystkich do tej pory, ale wierze, że szczególnie u siebie stołeczni powalczą jak w przeszłości z Leicester. Bohaterem ponownie może stać się Ernest Muci
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1987
Psychosocial 829,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ferencvaros-Cukaricki TYP 2 kurs 12,47 1/10 g.18.45 3:1 BOX

Ferencvaros-Cukaricki TYP X2 kurs 4,05 4/10
g.18.45 3:1 BOX

Ferencvaros-Cukaricki TYP over 2,5 kurs 1,55 5/10
g.18.45 3:1 WIN

PS: Aż skontaktowałem się ze znajomym który siedzi w ligach bałkańskich czy aby goście nie grają dziś juniorami...no nie..czyli na węgierski klub który 19 lipca przegrał u siebie 0:3 z Klaksvik z Wysp Owczych w eliminacjach Ligi Mistrzów który gra dziś z zespołem który pokonał w ubiegłą sobotę Crvenę Zvezdę która wygrała na wyjeździe we wtorek pierwszą połowę z Manchesterem City 1:0 jest teraz kurs od 1,20 do 1,26?
Mecz meczowi nierówny, wiadoma sprawa i tak nie można patrzeć jak powyżej napisałem ale z drugiej strony nie widzę też powodów żeby odpuścić taki kurs. Być może czegoś nie wiem, może goście olewają totalnie ten mecz i gospodarze stukną ich 3:0.
Wiem za to że te dwie ekipy grają ofensywnie stąd mój trzeci typ na over 2,5.

Tak na koniec liga węgierska i serbska...sprawdziłem ranking UEFA na dzisiaj i tam Węgry są na 25 miejscu a Serbia na..13. (Polska na 21).

Próbuję i ewentualnie życzę powodzenia!

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +794
H 91K

hasbaart

Typer
Ludogorec - Trnava
Sędziuje 34 letni sędzie z Kosowa - Genc Nuza. W tym sezonie w 2 meczach kwalifikacyjnych do LK: 7żk, 5żk + czerwona + karny
W poprzednim również kwale do LK: 4żk, 9żk + CZERWONA + karny
Jeszcze rok wcześniej
Kwal LM - 2 żk + 3 x KARNY
LK - 7żk + KARNY
Generalnie daje sporo kartek a dzisiaj mi to spotkanie strasznie pasuje do overa kartkowego szczególnie patrząc na to co robiła Trnava. Nie tylko z Lechem (11żk, 3żk) ale też np z Dnipro-1 ( 9żk + 2x CZERWONA, 5żk 2 x CZERWONA). Ludogorec też sobie lubi kartki dostać. Wydaje się że tu dziś będzie żółtoooo.

Over 4,5żk - 1,65 ✅
Trnava over 2,5żk - 1,65✅
Czerwona Kartka - 3,60🤷‍♂️
Karny - 2,90🤷‍♂️

Bardzo podobnie potraktuje jeszcze 2 wcześniejsze mecze. Gdzie drużyny w kwalach pokazały ile kartek potrafią dostać a dodatkowo dostali na mecz 'odpowiedniego' moim zdaniem sędziego.

HJK - PAOK
Over 4,5żk- 1,75⛔
HJK over 2,5żk - 2,10⛔
Czerwona Kartka - 3,60⛔
No nie pyklo 🤷‍♂️


Żrinjski - Alkmaar
Żrinjski over 2,5żk - 2,20✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
H 91K

hasbaart

Typer
Jeszcze 3 mecze z późniejszych według jednego, polskiego klucza

Zoria Ługansk - Gent
Zoria jest trochę w teraz w sytuacji Pogoni Szczecin. W Lidze słabo I do tego mecz rozgrywany w Lublinie. Wydaje mi się, że będzie obro a Częstochowy.

Rzut karny 2,90
Zoria over 2,5żk - 1,60
Zoria over 3,5żk - 2,40
Czerwona - 3,60

Dynamo Zagrzeb - FC Astana
Sędziuje sędzia Raczkowski. Jak zobaczycie co robi w tym sezonie to się nie będziecie dziwić, że gram kartki... Poza tym w obecnym sezonie 6 meczy i 5 karnych...🤷‍♂️
Karny - 1,90
Over 4,5żk- 1,75
Over 5,5żk - 2,30

Tu Sędziuje Sylwestrzak więc bardzo podobnie jak poprzedni mecz 😁

Pilzno - Balkani
Over 4,5żk - 1,65
Over 5,5żk - 2,20
Balkani over 2,5żk - 1,72
Czerwona 3,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom