>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.07 - 18.07.2016)

Status
Zamknięty.
U 76

ulvmann

Użytkownik
Zagłębie - Korona x2 @ 2.06 ⛔
Zmieniłem zdanie, jeśli chodzi o ten mecz. Tuż po ogłoszeniu rozkładu jazdy na I kolejkę tylko w tym meczu gotów byłem typować czystą 1. Okoliczności się zmieniły. Inne mecze pokazały, że niespodzianki się zdarzają od początku rozgrywek, a poza tym Zagłębie osiągnęło korzystny wynik w Belgradzie, co pozwala mieć nadzieję na awans do kolejnej rundy LE. To z kolei spowoduje odpuszczenie meczu z Koroną. Poza tym ktoś wcześniej przytaczał statystyki, które pokazywały, iż Zagłębie nie wygrało pierwszego meczu w sezonie od 5-6 lat. Kolejnym + po stronie Korony może być statystyka meczów obu drużyn w Lubinie (5-4-1 dla Zagłębia) - w 50% tych meczów sprawdziłby się mój typ. Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować.
Cracovia - Piast &gt;2.5 gola @ 1.93 ✅
Kurs na wygraną Cracovii - 1.95, na minimum 3 bramki - 1.93. Ja idę w ten drugi typ i nie przejmuję się, czy Pasy wygrają, czy nie. Mecz ciężki do typowania, bo nie wiadomo, jak podejdą do tego obie drużyny. Pasy będą chciały zmazać plamę po dwóch porażkach z Macedończykami (dwa słabe mecze), a Piast ma już po LE, więc czemu nie wykorzystać słabszej dyspozycji Cracovii i pocisnąć w lidze? Cracovia mocna u siebie, ofensywnie grająca. Piast z dziurawą defensywą. Oczywistym wydawać by się mogło typowanie na Cracovię 2-0, 3-0, jednak wydaje mi się, że może to być szalony, ofensywny mecz, w którym zobaczymy 3,4 lub nawet 5 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Jeśli to dla kogoś istotne to w Krakowie od wczoraj straszna pogoda. Zimno okolo 12 stopni a dziś od rana cały dzień pada dość mocno, dodając do tego nie najlepszą murawę kierował bym się w stronę undera 1.5 albo remisu do przerwy. Piast ma duże kłopoty z tego co się orientowałem, więc Cracovia powinna prowadzić grę, ale gradu goli się nie spodziewam.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Zagłębie strasznie jedzie po Koronie... Oj w Kielcach będą mieć ciężko z taką grą o utrzymanie się w lidze. Wiadomo że to 1 mecz ale nie wróże dobrze tej drużynie w tym sezonie.

edit: Stokowiec zrobił 5 zmian w składzie po pucharach, nie ma Starzyńskiego. Korona słabiutka, 4:0 w 35 minucie, może być spory pogrom. Robson1416
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Bruk-Bet -Arka Gdynia
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Beniaminek z poprzedniego sezonu w to poniedziałkowe popołudnie na swoim stadionie podejmował będzie aktualnego beniaminka polskiej ekstraklasy piłkarskiej czyli drużynę Gdyńskiej Arki. Gospodarze moim zdaniem są lekkim faworytem do zdobycia kompletu punktów w spotkaniu przed własną publicznością. Arka, na pewno będzie chciała tutaj uzyskać jak najlepszy wynik,ale Bruk-Bet w poprzednim sezonie niejednokrotnie był zespołem lekceważonym i tutaj nawet znacznie lepsze ekipy traciły ligowe punkty. Termalika u siebie Nigdy z zespołem Arki Gdynia nie poniosła porażki, obie ekipy spotykały się ze sobą w poprzednich sezonach 4 razy , gospodarze wygrali 3 spotkania i zanotowali jeden remis, jedną rzecz jaką można zauważyć w ich poczynaniach to spora ilośc bramek, bowiem w 4 meczach obejrzeliśmy ich łacznie aż 16 , wychodzi zatem iż są to 4 bramki na mecz, można tutaj pomyśleć rownież nad overem, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania na korzyść ekipy z Małopolski.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica-Arka Gdynia
Pora na ostatni mecz inauguracyjnej kolejki. W przeciwieństwie do reszty spotkań pierwszego przetarcia, które w większości obfitowały w bramki w tym starciu nie spodziewam się pokazu strzeleckiego. Obie drużyny to niewiadome. Bruk-Bet po zaskakująco dobrym poprzednim sezonie znowu celuje w bezpieczne utrzymanie, zaś Arka wracająca do Ekstraklasy nie ma zamiaru grać w niej tylko przez jeden rok. Dla obu ekip udany start sezonu będzie niezwykle istotny. Patrząc na kadrę obu zespołów nie widzę wyraźnego faworyta. Dosyć wyrównane zespoły z lekkim wskazaniem na gości, z drugiej strony gospodarze mają doświadczonego Michniewicza na ławce. Ciężko wskazać mi tutaj faworyta, jak dla mnie będzie to zacięte, underowe spotkanie stąd też oto dwie propozycje ode mnie:
under 2.5 @1,60 ✅
remis i under 2.5 @3,75 ⛔
Bet365
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LOTTO Ekstraklasa, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet T. - Arka Gdynia
Typ: Bts obie strzelą ⛔
Kurs: 1.95
Buk: Bet365
Witam i zapraszam wszystkich do zagrania mojego typu. Na dzisiejszy dzień wybieram spotkanie pomiędzy beniaminkiem a drużyną która rok temu również była beniaminkiem. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bo dzisiejsi gospodarze w poprzednim sezonie nie imponowali formą i z trudem utrzymali się w lidze, zaś rywal z Gdyni prezentował się bardzo dobrze gdzie zapieczętowało to awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Obie drużyny miały szansę przed sezonem sprawdzić swoją formę i zdecydowanie lepiej w tym przedsięwzięciu wyszła drużyna z Termaliki, jednak spotkanie towarzyskie, to nie mecze o stawkę. Mi się wydaje, że Arka przyjeżdża do swoich rywali bardzo zmotywowana, a obrona gospodarzy nie jest z najwyższej półki, więc na pewno Arka bramkę w tym spotkaniu strzeli. Stawiam tu wynik 2:1 lub 2:2 po dobrym meczu gdzie będzie pełno walki. Również optymistycznie na powodzenie, że typ będzie wygrany pokazują ostatnie spotkania między tymi zespołami gdzie w większości obie drużyny strzelały przynajmniej po bramce, a zdarzały też się takie spotkania gdzie było tych bramek o wiele wiele więcej. Polecam każdemu i ja i was zachęcam do postawienia, że obie drużyny strzelą po bramce. Tak więc do boju i po wygraną.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Po zakończeniu kolejki zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawszy mecz 1. serii spotkań.

Ankieta zostanie zamknięta 21-07-2016 o godzinie 00:26
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zagłębie strasznie jedzie po Koronie... Oj w Kielcach będą mieć ciężko z taką grą o utrzymanie się w lidze. Wiadomo że to 1 mecz ale nie wróże dobrze tej drużynie w tym sezonie.
ja tam pierwsze spotkania traktowałbym jeszcze z dużą rezerwą, trzeba obserwować bo początek sezonu to pewnie będzie okazja jeszcze do rotowania składem, patrz np Wisła ilu wyszło którzy normalnie nie załapali by się do meczowej 11-stki. Już tradycyjnie myśląc o spadkowiczach wymienia się Koronę, Łęczną, kto wie czy Korona nie ma wypatrzonego już nowego Cabrerę którego swoją drogą szkoda że nie zgarnął nikt z ligi bo imo wyglądał bardzo dobrze na tle innych napastników, Łęczna w 2giej połowie moim zdaniem Ruch zjadła a przegrali, np cóż taka piłka.
Po zakończeniu kolejki zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawszy mecz 1. serii spotkań.
izzi - albo Legia - Jaga, albo Wisła - Pogoń, jedyne spotkania które nie toczyły się do jednej bramki i były emocje, przez wypad Małeckiego i bramkę z wolnego jak dla mnie bezapelacyjnie Wisła... no ale ja jestem Wiślak :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LOTTO Ekstraklasa, Polska
Godz: 18:00
Spotkanie: Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: powyżej 2,5 bramki ⛔
Kurs: 2,30
Buk: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Tegoroczny beniaminek-Arka Gdynia-jedzie na pierwszy mecz do Niecieczy.Patrząc na mecze kontrolne obu zespołów widać że potrafią i strzelić bramkę jak i stracić.Ale do rzeczy.Oto powody dla których ten typ ma szansę &quot;wejścia&quot;:
1- Termalica gra u siebie i to z beniaminkiem,więc będą grać &quot;do przodu&quot;
2- Arka nie jest zespołem który się położy i będzie czekać na&quot;wyrok&quot;.Napewno będą mieli swoje szansę.
3- H2H między w/w zespołami w Niecieczy to 2 zwycięstwa Bruk-Bet(2:1 i 3:2)oraz remis(1:1),zaś z meczami w Gdyni to 6zw.Niecieczy,1 remis i 1 zw.Arki.Stosunek bramek 17-10(8meczy,28 bramek,średnia na mecz 3,5 bramki)
4- Oba zespoły strzelają więcej niż 2 bramki co drugi mecz między sobą.Ostatnio było 1:1...
5- Patrząc na wyniki pierwszej kolejki Ekstraklasy,gdzie tylko w dwóch meczach był under,uważam że dziś zespoły w Niecieczy &quot;postrzelają&quot;.Pozdrawiam
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Termalica - Arka &gt;1.5 gola @ 1.40 ✅
Dziś ode mnie bardzo &quot;bezpieczny&quot; typ. Wynik trudny do przewidzenia, dlatego idę w bramki, ale na spokojnie. Uważam, że 2 gole padną. Biję się w pierś, bo pomyliłem się, pisząc, że &quot;będzie to underowa kolejka remisów&quot;. Poziom Ekstraklasy stale się podnosi, drużyny mniej kalkulują i więcej goli strzelają. Być może będzie tu trzeci remis w tej kolejce (może 1-1?), ale tak jak mówiłem - wolę iść w miarę pewnie w bramki, których sporo już nasi ligowcy nastrzelali. Tutaj nie może być inaczej. Oba zespoły sporo strzelały w sparingach. Nie sądzę, żeby Arka jako beniaminek ustawiła autobus przed polem karnym i grała na 0-0. Liczę na co najmniej 2 bramki, a kto je strzeli, to już mnie mało obchodzi.
E: postawiłem jednak czystą wygraną Termaliki - oba typy na ten mecz sprawdziłyby się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom