>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka PGE Ekstraliga 08-10.04.2016

Status
Zamknięty.
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Zastępstwo zawodnika za Jarosława Hampela w sezonie 2016:

Toruń - Zielona Góra: Dudek - 3 pkt, Protasiewicz - 3 pkt, Pieszczek - 3 pkt, Doyle - 1 pkt + bonus = 10 pkt + bonus w czterech startach
Zielona Góra - Rybnik: Dudek - 2 pkt, Pieszczek - 0 pkt, Protasiewicz - defekt, Doyle - 3 pkt = 5 pkt w czterech startach
Zielona Góra - Leszno: Dudek - 3 pkt, Karpow - 0 pkt, Protasiewicz - 1 pkt, Doyle - wykluczony = 4 pkt w czterech startach

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości czy Hampel po JEDNYM TRENINGU I KRĘCENIU KÓŁEK W POJEDYNKĘ! wystąpi w dzisiejszym spotkaniu?

Hampela nie zobaczymy dziś w Zielonej Górze, w niedzielę w Grudziądzu, ani w derbach z Gorzowem. Taki trener jak Cieślak nie pozwoli sobie na takie ryzyko jak wstawienie do składu zawodnika, który prawie rok czasu nie miał styczności z motocyklem, nie mówiąc już o startach w czwórkę spod taśmy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zastępstwo zawodnika za Jarosława Hampela w sezonie 2016:

Toruń - Zielona Góra: Dudek - 3 pkt, Protasiewicz - 3 pkt, Pieszczek - 3 pkt, Doyle - 1 pkt + bonus = 10 pkt + bonus w czterech startach
Zielona Góra - Rybnik: Dudek - 2 pkt, Pieszczek - 0 pkt, Protasiewicz - defekt, Doyle - 3 pkt = 5 pkt w czterech startach
Zielona Góra - Leszno: Dudek - 3 pkt, Karpow - 0 pkt, Protasiewicz - 1 pkt, Doyle - wykluczony = 4 pkt w czterech startach

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości czy Hampel po JEDNYM TRENINGU I KRĘCENIU KÓŁEK W POJEDYNKĘ! wystąpi w dzisiejszym spotkaniu?

Hampela nie zobaczymy dziś w Zielonej Górze, w niedzielę w Grudziądzu, ani w derbach z Gorzowem. Taki trener jak Cieślak nie pozwoli sobie na takie ryzyko jak wstawienie do składu zawodnika, który prawie rok czasu nie miał styczności z motocyklem, nie mówiąc już o startach w czwórkę spod taśmy.
I co to ma przedstawiać??
Marne 5 i 4 oczka na ZZ to niby powód ten,że ZZ jest opłacalna??
Nie bardzo rozumiem. Skończ się już spinac o ten występ Hampela bo wziąłeś to do siebie za bardzo.
Wyjdź na dwór ładna pogoda przewietrz się przeanalizuje mecz i daj jakiś fajny typ popołudniu jak będzie oferta.:]
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Dokładnie po co ta spina, ja z kolei dostalem informacje od 2 znajomych z zielonej gory ze hampel ma dzisiaj wystartowac :O, przegladam fora zuzlowe i duzo osob to potwierdza, zobaczymy o 19 30 ???? mam nadzieje ze bedzie duze handi w strone Wroclawia, biore w ciemno!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak ktoś chce to jest -8,5 w Betsyfie. STS daje -10,5.

Jason Doyle(-3)-Tomasz Jędrzejak 1 @ 1,70 Bet.syf✅10:6 ufff

Liczę w tym typie na odpowiedzialność Cieślaka, która będzie jednoznaczna z brakiem jazdy Hampela w dzisiejszym meczu. Jeśli Jarka zabraknie, to oznacza 6 startów dla Doyle&#39;a, czyli tak naprawdę handicap względem Ogóra, bo jednak on nie jest pierwszy w kolejce do zastępowania swoich kolegów. Dlaczego przeciwko Jędrzejakowi? Może w Poznaniu, gdzie miał okazje potrenować spisał się świetnie, ale jednak jak pisałem przy okazji meczu w Grudziądzu - poza domem to jest zupełnie inny zawodnik i średnie nieco ponad 1pkt na bieg poza Wrockiem, a teraz Poznaniem to nie jest nic szczególnego. Jedyny plus dla niego jest taki, że jedzie pod 3 i ma Woźniaka, więc na koledze z pary coś może przywozić, a potem dostaje Milika. Tylko że pamiętajmy iż do niego mogą być taktyki w postaci Taia, Drabika i jeśli się obudzi, to nawet Janowskiego. Jak wygląda rozpiska jego biegów:

3: vs Doyle i zz(Dudek albo Karpov wg. mnie)
6: vs Pepe i Pieszczek
9: vs Dudek i Karpov
11: vs Pepe i Karpov, Ogór w parze z Milikiem

Na moje stać go na jakieś 5-6 oczek, ale nie więcej, bo w każdym biegu ma naprawdę trudnych przeciwników i z tercetem liderów KSF nie powinien wygrywać, a i Karpov powoli idzie w górę, więc on też powinien mu odbierać punkty.

Doyle w tym tygodniu ładnie w Danii i Anglii, u siebie nie powinien zawieść, więc liczę, że dzisiaj przywiezie w granicach 12-13pkt, co powinno moim zdaniem w zupełności wystarczyć. Jedyna zagadka, to w jaki sposób zostanie rozegrana zz-etka. W 3 i 5 biegu zapewne pojadą z nim zawodnicy z pierwszej pary czyli Dudek oraz Karpov - kwestia tylko, kto w którym biegu. W 10 Pepe, w 12 on pojedzie z juniorami, ale akurat tutaj będzie trudniejszy bieg i w 13 biegu on jako zz dojdzie do Dudka przeciwko Woźniakowi i Janowskiemu. Poza tym nie jest powiedziane, że Doyle pojedzie w 15 biegu, bo tam jest miejsce dla Dudka i Pepe, a występ w 14 byłby idealny, bo jeszcze dałby większą szansę na dobrą zdobycz punktową.

Dla mnie to się skończy w okolicach 12-14pkt ze strony Doyle&#39;a oraz 5-7 ze strony Jędrzejaka, więc bezstresowo liczę tutaj na wygraną Australijczyka i pokrycie handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
jak bedzie - 10 to myślę że warto grać na Falubaz ????
Ja myślę, że zależy od składów. Hampel nie pojedzie, nie ma opcji, ale ważne pytanie o nr 2 we Wrocku. Nie widzę jakoś Morrisa, a Vacek jak się spasował w Poznaniu, to śmigał. Jeśli nie pojedzie, to moim zdaniem będzie to spore osłabienie Sparty i można myśleć nad atakowaniem Falubazu. W innym wypadku bym odradzał, zobaczcie sobie jak to rok temu wyglądało. Niby jechało tylko dwóch zawodników, a i tak skończyło się zaledwie 50:40 i to tylko dlatego, że w ostatnim meczu pojechali juniorzy Wrocławia.
Typ podam wieczorem, bo nie chcę, żeby kursy spadły. ;)
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Ja myślę, że zależy od składów. Hampel nie pojedzie, nie ma opcji, ale ważne pytanie o nr 2 we Wrocku. Nie widzę jakoś Morrisa, a Vacek jak się spasował w Poznaniu, to śmigał. Jeśli nie pojedzie, to moim zdaniem będzie to spore osłabienie Sparty i można myśleć nad atakowaniem Falubazu. W innym wypadku bym odradzał, zobaczcie sobie jak to rok temu wyglądało. Niby jechało tylko dwóch zawodników, a i tak skończyło się zaledwie 50:40 i to tylko dlatego, że w ostatnim meczu pojechali juniorzy Wrocławia.
Typ podam wieczorem, bo nie chcę, żeby kursy spadły. ;)
Przecież Milik jedzie na 100 procent pod 2 i Woźniak wraca do składu z resztą obaj są w awizowanych składach od początku. Morrisa nie ma. Szybciej by Janowskiego wyrzucił ze składu, niż Milika, który naprawdę w formie od początku sezonu. Niby słaby początek z Gorzowem, ale potem jak się dopasował to latał, aż miło
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja mam tweeta z 22:00
Radio ZET NEWS ‏&lt;s&gt;@&lt;/s&gt;RadioZET_NEWS &lt;small class=&quot;time&quot;&gt; 14 godz.14 godzin temu &lt;/small&gt; &lt;s&gt;#&lt;/s&gt;Ekstraliga żużlowa: Jarosław &lt;s&gt;#&lt;/s&gt;Hampel wrócił na tor po rocznej przerwie z powodu kontuzji. Jutro wystąpi w meczu &lt;s&gt;#&lt;/s&gt;Falubaz.u ze &lt;s&gt;#&lt;/s&gt;Spartą.
Ale coś nie chce mi się wierzyć, że Jarek dziś pojedzie. To pewnie taka zasłona dymna przed Baronem. Jarek jeśli wczoraj wyjechał na tor to pewnie z 2-3 tyg. zajmie mu dojście do siebie. No chyba, że naprawdę chce wystąpić 14nastego w Warszawie.
Hampel dziś nie jedzie nie łudźmy się.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
&quot;No to szykuje się następna afera. Wrocek juz po cichaczu robił jakieś tam analizy regulaminowe. Dzisiaj od rana rzodzwoniły się telefony w GKSŻ z pytaniem czy za Hampela może być ZZ skoro wczoraj kręcił kółka przy W69. Szymański juz ma pełno w majtach, bo wie o co idzie ta cała gra. Zlecił ten temat prawnikom, ale jak to w życiu bywa dostał skrajnie różne interpretacje. Po tej całej akcji Wrocka aż się Witkowski nieźle wkrewił. Ponoć stwierdził, że na różnych rautach to Rusko z Klocową pierwsi klepali Jarka po plecach. A teraz nie wahają się jego kosztem walczyć o wynik jeszcze przed meczem. Jak WItkowski tego nie utemperuje to zdaje się, ze będziemy mieli protest po meczu, jeśli Sparta ten mecz przegra.&quot; Jesli falubaz nie bedzie mogl korzystac z ZZ i hampel faktycznie nie wystartuje to gruba kasa na wroclaw.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Grubo, ciekawe, czy będzie jakieś doniesienie przed meczem, czy handi na Wrocek grane w ciemno ????
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Na betsonie kursy juz sa i jedyny zakład który przykół moja uwage to doyle -4 Jedrzejak +4 na doyla1.57 i mysle ze w 6 startach przywiezie na swoim torze co najmniej 10 punktów a Jedrzejak u siebie moze cos pojechac ale w Zielonce nie daje mu wiecej jak 5-6 punktów byc moze nawet tylu nie zrobi. Mysle ze jak najbardziej do pogranaia.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Pieszczek - M.Drabik (-1) 2 1,60 3-3 slabo Maksiu dzisiaj⛔Betsafe

Liczyłem na taka parę tylko bałem sie że dadzą wyższe handi. Jest spoko więc gram. Krycha prócz meczu z Toruniem jeździ tak jak nas do tego przyzwyczaił.
Z Rybnikiem u siebie w 5 startach 4 pkt z Unia u siebie w 4 startach 4pkt. Normalnie szaleństwo.
Drabik w Grudziądzu 9pkt w 5 startach a u siebie z Gorzowem 7pkt w 5 startach.
Dzisiaj też liczę ,że pojedzie 1 może 2x więcej niż Pieszczek. Do tego forma po stronie juniora przyjezdnych.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden +1 - Protasiewicz @1,83 but365
12 - 11
Rowno @11 %

Gram lidera gości. Niedziela mecz z Lesznem, poniedziałek wolne, wtorek Szwecja, środa, czwartek SBPC dla Protasa i Dudka, Doyle jechał w Anglii. Falubaz nie trenował przed tym meczem Patryk i PePe wczoraj przyzwoicie w BPSC, ale brak treningu przed meczem to zawsze minus. Przyjeżdża mistrz świata i ma dodatnie handi +1. Jeśli odskoczy Falubaz na 6 oczek to Woffinden i PePe będą obaj mieli po 6 startów, więc dodatnie handi do gry.

Doyle - Jędrzejak +6 @1,66 but366
10 - 6
Równo @11 %

Zagram też Jędrzejaka, który zrobił mistrza Polski na tym torze, a tydzień temu zremisował mecz z Gorzowem w Poznaniu zdobywając komplet!
Doyle napięty kalendarz sob GP, Nd Z Góra z Lesznem, pon Coventry, wt Szwecja, środa Dania, czw Swindon, dziś znowu Z Góra - 7 zawodów w 7 dni, + brak treningu Falubazu. Upatruje tutaj niespodzianki, zmęczenie brak treningu, + handi 6 oczek na Jędrzejaka mnie przekonuje. Typ podobny do Przedpełski +5 - Bjerre ostatnio, ale myślę że warto zaryzykować. Jędrzejak w lepszej formie niż Woźniak, wg mnie może dziś się pojawić 6x na torze. Doyle też pojedzie 6x pytanie ile zdobędzie oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
radula 5,4K

radula

Użytkownik
ZZ normalnie. Do czasu meczu pewnie oficjalnie sie nie dowiemy ale jak dla mnie ZZ na pewno.
 
B 12

bartez-88

Użytkownik
Falubaz-Sparta (+10) typ 2 1.90 48-42✅

Sparcie zawsze dobrze jeżdziło się w Zielonej i myślę że Sparta tutaj powalczy,jedyna niewiadoma to forma Janowskiego,może się dzisiaj ogarnie i pojedzie na swoim poziomie,rewanż w Poznaniu i wiadomo ,jeśli porażka to minimalne i liczę na taktyczne ze strony Barona i pełne wykorzystanie Drabika
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zielona Góra - Sparta Wrocław
Zielonogórzanie są zdecydowanym faworytem w tym meczu. Na pewno po meczu z Rybnikiem były pewne wątpliwości, gdzie tor przygotowała pogoda. W meczu z Lesznem podopieczni Cieślaka kontrolowali przebieg spotkania. Kolejna kontrowersyjna pomyłka sędziego pozbawiła ich jednego punktu. Przy W69 na pewno mocnymi punktami będą Dudek oraz Protasiewicz. Wątpię, aby Cieślak postawił na Małego, który niedawno wznowił treningi oraz nie czuje się jeszcze na siłach by wystartować w GP. Z bardzo dobrej strony pokazał się ostatnio Doyle, który w końcu zaczął wygrywać wyścigi. Swoje powinni dorzucić Pieszczek oraz Karpov. We Wrocławiu jest sporo znaków zapytania. Jedynie Woffinden oraz Drabik gwarantują jakąś solidną zdobycz punktową. Janowski wyraźnie zagubiony. Bardzo przeciętne zawody w jego wykonaniu, jedynie błysnął w GP. Po Ogórze w meczach wyjazdowych nie spodziewał bym się fajerwerków. To samo tyczy się Woźniaka czy Milika. W Zielonej Górze ostatnio jest słonecznie, więc mogą &quot;po swojemu&quot; przygotować tor. Zawodnicy gospodarzy prezentują bardziej wyrównaną formę i powinni wykręcić ok 50 punktów.
Moje propozycje:
Zielona Góra (-8,5) @ 1,85 Betsafe ⛔ 48-42 Szkoda Vaszka, bo Wrocek mógł powalczyć o wygraną
Doyle (-4) - Jędrzejak @ 1,57 Betsafe ✅ 10-6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom