>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka PGE Ekstraligi 17 maj

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP




Mecze telewizyjne:
Mr. Garden GKM Grudziądz - Unia Tarnów (17:00)
PGE Stal Rzeszów - Fogo Unia Leszno (19:30)

Pozostałe spotkania:
Betard Sparta Wrocław - Spar Falubaz Zielona Góra (17:00)
Moneymakesmoney Stal Gorzów - KS Toruń (19:30)

W telewizji zostaną pokazane spotkania z Grudziądza oraz Rzeszowa, gdzie gospodarze spotkają się z teoretycznie silniejszymi rywalami. Obydwa zespoły pokazały już jednak w tym sezonie siłę na swoich torach i napewno nie są bez szans. Kto wie, być może powinniśmy wręcz stawiać ich w roli faworytów? Emocji w obu spotkaniach napewno nie zabraknie.

W pozostałych meczach Gorzowianie będą liczyć na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Łatwo jednak nie będzie, bo forma liderów pozostawia jeszcze wiele do życzenia, a Torunianie mają w końcu pojechać w pełnym składzie z Adrianem Miedzińskim włącznie. Podobnie sprawa ma się z zielonogórskim Falubazem, który do Wrocławia ma przyjechać w zestawieniu z Andreasem Jonssonem oraz Grzegorzem Walaskiem. Wszystkie cztery jutrzejsze mecze zapowiadają się niezwykle pasjonująco. Według mnie nie powinno być pogromów, a wyrównane spotkania o losie których zadecydują ostatnie biegi.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
X 283

xpiccolox

Użytkownik
THJ pojedzie dzisiaj w Rzeszowie. Info z twittera Gryczki.
Artiom Laguta over 11,5 @ 1,75 STS
Wrzucam jeszcze typ na Artioma. We Wrocku zawalił ale myślę że wcześniejszymi meczami a szczególnie meczem z Gorzowem pokazał że u siebie będzie mocnym punktem drużyny. Jeśli będzie tak dopasowany jak na meczu z Gorzowem to over powinien spokojnie wejść. Tarnów poza Vaculikiem nie ma kim straszyć. Patrząc na rozpiskę biegową to spodziewam się minimum: 3,2,3,2 po 4 biegach.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
kolega wyżej bardzo dobry typ, też go gram , ale myśle że mozna też dać
Vaculik - Kołodziej (0-2) typ Vaculik 1,85 Milenium
Wiadomo Vaculik znana marka , na pewno pojedzie dobrze na betonie w Grudziądzu , a Kołodziej po przewrotce w IMP nie jeździł nigdzie i nie wiadomo jak u niego z forma.
rownież gram to
Buczkowski - Bjerre (0-3) typ Buczkowski 2.0 milenium
Przemawia do mnie ten typ , troszke duzy handi,ale moim zdaniem Bjerre nie poradzi sobie na torze w Grudziadzu , a Krzysiu zakręci się koło 12-13 z bonusami ????
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Martin Vaculik over 10.5 ✅✅ // 11 pkt.
@ 1,8 STS
3/10

Martin ustawiony w parze z juniorem, a więc kolega z pary punktów nie zabierze, juniorzy drużyny przeciwnej prawdopodobnie też, bo są sporo słabsi. W Grudziądzu tor mega twardy z wiadomych względów. Na podobnej nawierzchni Martin w Tarnowie spisuje się rewelacyjnie. Wiadomo, że tor inny, ale nie powinien mieć trudności z odpowiednim dopasowaniem. Martin zdecydowany lider Unii i to on ma ciągnąć wynik Jaskółek w tym meczu. W turnieju w Krośnie i podczas WSL w Gorzowie sam przyznał, że kombinował z ustawieniami, testował sprzęt. Dziś mecz ligowy, a więc Martin będzie w 100% zdeterminowany. Myślę, że 11 punktów zrobi spokojnie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tai Woffinden over 11,5 ptk 1,60 Betsson, 2,00 Bet365!
Pewnie gdzieś linia będzie na poziomie 12 z lepszym kursem. Jednak uważam, że lepiej zagrać coś po niższym kursie a bardziej pewnego. Tai w super formie co pokazał wczoraj, czy przed tygodniem we Wrocławiu. Jednak dzisiaj będzie miał z kim przegrywać. W bardzo dobrej formie jest Jarek Hampel i dzisiaj powinien być liderem gości. Dla Taia mimo wszystko 12 punktów dzisiaj nie powinno być problemem. Już pewnie Baron postara się żeby tor był jak przed tygodniem czyli Woffinden na nim będzie się czuł jak ryba w wodzie..
Greg Hancock - Emil Sajfutdinov 1 1,62 Betsson
Tutaj stawiam na Grega który jest w bardzo dobrej formie i świetnie dopasowany do owalu w Rzeszowie. Emil trzy trójki w Gorzowie ale i dwa zera. Do tego z silnymi juniorami w parze. Greg ma co prawda mocnego w Rzeszowie Dawida w parze ale spokojnie dzisiaj powinien zrobić więcej punktów niż Emil. Może być trochę cięższy tor w Rzeszowie i na nim problemy może mieć Rosjanin który dopiero co wrócił po kontuzji. Greg dzisiaj z Peterem będą stanowili o sile gospodarzy i zdobędą wiele punktów.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra Żużlowcy H2H Maciej Janowski - Piotr Protasiewicz 2 2.11 Betsson ✅
Podoba mi sie kurs na Piotrka, ktoremu tor we Wroclawiu pasuje i lubi tam jezdzic, w tamtym, roku byl liderem Falubazu zdobywajac we Wroclawiu 16pkt. Dzisiaj mysle, ze takze bedzie jednym z najlepszych. Maciej z kolei typowy zawodnik &quot;drugiej linii&quot;, jakas role moze takze odegrac zmeczenie podroza po GP, dla mnie Protas jest tu faworytem, a kurs bardzo zachecajacy
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra Żużlowcy H2H Maciej Janowski - Piotr Protasiewicz 2 2.11 Betsson
Podoba mi sie kurs na Piotrka, ktoremu tor we Wroclawiu pasuje i lubi tam jezdzic, w tamtym, roku byl liderem Falubazu zdobywajac we Wroclawiu 16pkt. Dzisiaj mysle, ze takze bedzie jednym z najlepszych. Maciej z kolei typowy zawodnik &quot;drugiej linii&quot;, jakas role moze takze odegrac zmeczenie podroza po GP, dla mnie Protas jest tu faworytem, a kurs bardzo zachecajacy
Stary jaki zawdonik drugiej lini? Maciek oprócz meczu w Toruniu w formie, szczególnie u siebie wczorajsze Gp to corrida i inna bajka. Protas moze to ugrać jedynie dzieki 6 startom. Dla mnie para No bet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Moje typy na dziś:

Woofinden over 2,5 zwycięstwa za 1,55
Rzeszów - Leszno 2 za 1,50

Ako: 2,32 w Milenium ✅

Tajski w mega formie, do tego na swoich śmieciach Dziś nie może być oglądania na kolegęz pary, bo tu zadecydują niuanse. Jest z kim przegrywać, ale sądzę że 3 trójki to powinien przywieźć bez większych kłopotów. Ostatnio max.
Najlepsza na chwilę obecną drużyna przyjeżdża na specyficzny tor w Rzeszowie. Będzie fajny zacięty mecz, ale to goście mają głębię składu i przewagę w postaci Pawlickiego na juniorce. Do tego gdzie jak gdzie ale Nicki w Rzeszowie stanie na głowie by pociągnąć Leszno do wygranej,

POWODZENIA !
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Buczkowski - Kołodziej 1 1,28 ✅
Jędrzejak - Jensen 1 1,68 ✅
Zmarzlik - G.Łaguta 1 1,52✅
Kurs 3,27 ✅Betsafe✅
Buczek u siebie na torze mega mocny i dzisiaj dwucyfrówka będzie spokojnie. On zna tutaj ścieżki i wie jak wyprzedzać. Kołodziej póki co średnio do tego nie w pełni zdrowia więc dzisiaj będzie to dla niego bardzo ciężki mecz. Nie wykluczone że będzie miał mniej startów niż Krzysiek.
Jędrzejak na sowim torze od zawsze był bardzo mocny. Wie jak tu się jęździ dodatkowo motory jadą starty bardzo dobre. W parze właśnie z Jensenem więc tu będzie bardzo ważne te 3 pierwsze starty. Jednak ja widzę lepsza forme u polaka. Dodatkowo w 4 serii startów łatwiejszy bieg Jędrzejaka który powinien dać jakiś handicap.
Zmarzlik jeździ jak w transie. Dzisiaj u siebie znowu zapewne będzie liderem swojego zespołu i oczywiście dostanie kilka wyjazdów więcej niż to wygląda w programie zawodów. Grisza póki co jeździ dobrze ale nie tak jak od niego się oczekuje. Zmarzlik na swoim torze jest bardzo trudnym przeciwnikiem do pokonania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Stary jaki zawdonik drugiej lini? Maciek oprócz meczu w Toruniu w formie, szczególnie u siebie wczorajsze Gp to corrida i inna bajka. Protas moze to ugrać jedynie dzieki 6 startom. Dla mnie para No bet
to jeszcze mi napisz, ze jest gwiazda Wroclawia... Na GP moze i corrida, ale to wyroznia najlepszych takich jak Tai czy Nicki od tych drugiej lini, polecilem typ, bo widze w nim spore value, Protas jest w formie, jezdzi rowno, meczu z Grudziadzem nie ma co brac pod uwage, dzisiaj to bedzie zupelnie inny rywal i inna bajka
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Adrian Cyfer - Oskar Fajfer (0-1) 1 1,72 Bet365
Jeszcze tutaj widzę dobry typ na mecz w Gorzowie. Stal robi tor pod siebie co widać na zdjęciach.. więc szykują się dwa biegi Oskara i same zera. Cyfera poza meczem w Tarnowie też średnio ale dzisiaj pewnie pojedzie lepiej jak cala Stal. W biegu juniorskim już ten jeden punkt powinien odrobić i póżniej coś dorzucić a to powinno wystarczyć na słabego wszedzie Oskara.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dziś trochę późno się zabrałem za typy także postaram się jak najszybciej bo o 17 trzeba się wybierać na H69 ;) Pogoda świetna. Już samo słonko bez chmurek także speedway będzie na pewno. GO STAL !

Tai Woffinden over 11 @ 2,00
Bet365
Po raz kolejny zgadzam się z Torretoo. Woffi powinien dzisiaj być świetnie spasowany z torem we Wrocku jak zawsze. Ostatnio z Grudziądzem praktycznie bez żadnego zagrożenia walnął komplet. Dzisiaj patrząc na obsadę może przegrać tylko z Jarkiem Hampelem a z nim spotyka się tylko raz w biegach 1-13. Pułap jakiś wysoki nie jest bo linia 12 czy 12.5 byłoby ciężej pokryć. Jeśli nie będzie przypadków losowych typu taśma czy defekt myślę, że Tajski pokryje tę linię :wink:
Tomasz Gollob - Janusz Kołodziej 1 @ 1,65 Milenium
Długo zastanawiałem się czy grać coś w kierunku Tomasza ale myślę, że takie coś może wypalić. Gollob będzie jeszcze coś jechał tylko na betonach to jest jasne a w Grudziądzu ten beton mu leży. Ze startu słabo ale można na dystansie wyprzedzać także jest dobrze. Pytanie jeszcze takie czy w Grudziądzu pada ale widzę, że czasem pojawiają się jakieś delikatne-przelotne w okolicach a czy sięga tam to nie wiem ale jak się zmieni na przyczepny ale bez dziur to i tak myślę, że aż tak nastawienie do tego typu moje się nie zmieni :wink: Gollob 3x z juniorem więc punkty ma raczej z urzędu a w 4 starcie w biegu 11 łączy się z Jeleniewskim czyli raczej najsłabszym seniorem a za przeciwników Madsen i Mroczka. Kołodziej ma jakieś problemy zdrowotne. Od początku sezonu widać w tym sezonie to nie jest to. Bardzo możliwe, że nie może dojść do ładu z tłumikami przelotowymi. Dzisiaj pod nr 4 w parze z Madsenem i już w 3 biegu ciężki bieg bo za rywali startowiec Okoniewski i świetny w Grudziądzu Buczkowski. W 13 biegu Koldi łączy się z Vaculikiem, Artiomem Lagutą i Buczkiem czyli najgorzej jak tylko mógł. Jakikolwiek punkt w 13 biegu jego będzie sukcesem :wink:
Już kiedyś pisałem, że podobają mi się te zakłady na biegi no i będąc z milenium pokombinował i zrobiłem z tego różne kombinacje :wink:
Maciej Janowski over 1.5 wygranego biegu @ 1,63 Milenium
Magic wczoraj słabo ale i stawka świetna i tor żenada bo to nie ma o czym mówić. Liga to liga - zupełnie inny temat. Linia 1.5 nie aż tak wysoka. Ostatnio z Grudziądzem świetny mecz 14+1 i 4 wygrane biegi dziś trzeba tylko albo aż 2. Magic podobnie jak Gollob łatwiejszy 11 bieg gdzie jedzie z Milikiem vs. Walasek i Loktajev. Już w 4 biegu może pociągnąć trójeczkę. Oby zamknął Protasiewicza i Maks Drabik czego nie wywinął to w 1 biegu już można zrobić trójkę. W 6 biegu para Loktajev-Jonsson także też do pyknięcia. W 8 ciężej bo z Hampelem. Zostaje jeszcze bieg 14 lub 15. Myślę, że Magic ogarnie tę linie po 2 biegach swoich albo 2 zwycięstwo dołoży 11 biegu.
Grzegorz Walasek under 1.5 wygranego biegu @ 1,55 Milenium
Grzegorz wraca po kontuzji. Jest on wielką niewiadomą jak na razie. Walasek jedzie 3 biegi z Hampelem.. i na tym mógłbym skonczyć. Mega trudno będzie mu wygrać z Jarkiem bo Jarek jak to Jarek świetny moment startowy a jak słabszy będzie to się trochę podczołga i wystrzeli ;) do tego Janowski, Jędrzejak, Woffinden z nimi także mega trudno będzie wygrać. W 11 biegu z Loktajevem na Janowskiego i Milika. I ew. nominowany jeśli się tam znajdzie bo różnie to może być. Dla mnie forma Walaska to niewiadoma i do tego 3x z Jarkiem to jak dla mnie nic z tego nie będzie ;)
Przemysław Pawlicki under 1.5 wygranego biegu @ 1,67 Milenium
Myślałem co dać z tego meczu i myślałem.. Pedersen nie bo jestem za swoimi, Pająk bardzo fajna forma ale wolę delektować się dzisiaj jego jazdą a nie ku*wić czy zrobi pkt czy nie no i Greg te 10.5 powinien ogarnąć.. wybór padł na under punktowy Shamka. Przemek 3x z Zengotą. Zengota startowiec a w Rzeszowie starty są bardzo ważne. W 3 biegu Przemek Hancocka i świetnie spasowanego z torem w Rzeszowie Lamparta. Dalej. 6 bieg to Pająk Kildemand i Czaja. Tutaj dla mnie bieg kluczowy. Jeśli tutaj Pawlicki nie zrobi Pająka i nie zdobędzie 3 punktów to będzie już duża część typu załatwiona. W 9 z Larsenem i Baranem? Larsenem wczoraj trenował i źle to nie wyglądało zobaczymy czego się tutaj należy po nim spodziewać. Oby pojechał Baran bo nie wiem nad czym się Ślączka zastanawia przecież Sówka jeśli chodzi o seniora to jest 2 liga. Zakładam, że jedzie Carlos. Przez wielu wyśmiewany ale oby jeszcze pokazał kawałek dobrego speedwaya. W zawodach indywidualnych pokazuję się z dobrej strony. Karol przede wszystkim dobry technicznie i dobre starty a jak pisałem w Rzeszowie to klucz. Przemek Pawlicki w biegu 13 ma obsadę taką, że jak zrobi tutaj trójkę to będą trochę jajca ???? w parze z Emilem vs. Larsen i Hancock. Świetna obsada. Do tego nominowany zapewne 14 chyba, że i tam się nie załapie. Do tego warto dodać, że wczoraj bardzo późno Pawlicki skonczył zawody we Francji, długa podróż, inny sprzęt. Zobaczymy co to będzie ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Gollob - Vaculik - 2 ⛔
Stal Rzeszów - Unia Leszno - 2 ✅
@2.03
Betsson

Gollob we Wrocławiu ewidentnie sobie nie radził. Pewnie będzie teraz typem zawodnika swojego toru, ale w konfrontacji z Vaculikiem może okazać się gorszy. Lider tarnowskich Jaskółek powinien ogarnąć grudziądzki tor. Zobaczymy też jak będzie układało się spotkanie, bo nie jest wykluczone, że Martin pojedzie z taktycznej od razu jak przewaga gospodarzy zacznie rosnąć. W meczu na Podkarpaciu stawiam na rozpędzone Leszno, które mimo kontuzji ma solidniejszy skład niż gospodarze. Wysoką formę prezentują bracia Pawliccy, a także Nicki. Sajfutdinow nie zejdzie poniżej pewnego poziomu. Mecz do wygrania przez Byków, jeśli się zepną.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Panowie, ktoś dzisiaj za Mirka Jabłońskiego jest ZZ? Jeżeli tak to czy wszyscy mogą jechać? Do usunięcia potem...
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Wrocław - Zielona Góra 1
Rzeszów - Leszno 2
AKO @2,16 bet365
4/10
Wrocław tydzień temu zmiażdżył Grudziądz. Dziś oczywiście takiego lania nie będzie, ale uważam, że Wrocław pokona Zieloną Górę. We Wrocławiu kosmiczna forma Taia. Wczoraj jakiś uraz podczas GP, ale na twitterze nic niepokojącego nie piszę, więc jest chyba OK. Janowski i Jensen świetnie czują tor we Wrocławiu, a bardzo solidnie wygląda na nim też Jędrzejak. Maksym Drabik z Grudziądzem nieco słabszy mecz, ale chłopak na prawdę potrafi jechać. Jedynym słabszym punktem powinien być Gała. Do składu ZG powracają rekonwalescenci. Jonsson ładnie pojechał wczoraj, ale to był antyżużel, podejrzewam, że nie wszystkim chciało się jechać po przegranym starcie. Walasek taki zagadkowy gość. Na pewno swoje zrobią Hampel, który startował tam kilka sezonów, i Pepe, który na torze we Wrocławiu notuje dobre wyniki. Loktajev to powalczy pewnie z Milikiem i juniorami. Pieszczek pod Formą, Zgardziński plastron.
W drugim meczu rozpędzone Leszno jedzie do Rzeszowa. W pełnym składzie nie miałbym wątpliwości, ale nie ma Musielaka, a Jonasson wczoraj problemy z kolanem i nie wiadomo jak to dziś będzie. Ale jest 4 mocnych zawodników czyli bracia Pawliccy, Emil i Nicki. Na pewno jakieś pkt. dołoży Zengota, on musi wykorzystać brak Musielaka. W Rzeszowie swoje na pewno zrobią Greg i Kildemand. Nie wierzę w tak dobry występ Lamparta jak w meczu z Wrocławiem. To jest po prostu miernota. Daję mu max. połowę tego i to przy dobrych wiatrach. Karol Baran z jednym silnikiem. Juniorów powinien zrównoważyć Piter Pawlicki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
a Jonasson wczoraj problemy z kolanem i nie wiadomo jak to dziś będzie.
THJ będzie prawdopodobnie w składzie tylko po to żeby Skóra miał za kogo robić rezerwy zwykłe, tak więc Piotrek i Smektała pojadą po dwa dodatkowe biegi. Co dziwne, ściągają go z Finlandii tylko po to żeby zjawił się na prezentacji, bo nie ma za niego kto wskoczyć: Musielak jak wiadomo kontuzja, Kubera także i nawet nie mają żadnego juniora...
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Hmmm... no być może. Zmyliło mnie zdjęcie z lotniska. Ale może faktycznie jedzie tylko po to żeby być w składzie. Pytanie czy jest to konieczne? Co by było gdyby tak było puste miejsce?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No właśnie nie jestem do końca pewny czy można zastępować brak zawodnika. Bo z 2 lata temu była taka akcja z Częstochową że Czaja jechał za b.z. i mieli mu anulować punkty, ale nie wiem czy po tej akcji nie zmienili regulaminu. Więc jeśli ściągają go, to zapewne nie można jechać za b.z. No chyba że THJ będzie chciał jechać, ale z opuchniętym kolanem to nie wróżę mu sukcesów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom