>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1. kolejka Premier League [08-10.08.2015]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arsenal - West Ham (na żywo)
typ: 2
3.25
Młoty prowadzą do przerwy 1:0 a kurs jest 3.25, po tym co pokazał Arsenal w pierwszej połowie to wątpię żeby to wystarczyło na drużynę z League one. Niedokładność podań i brak zgrania momentami to chyba największa bolączka tej drużyny, jeszcze wczoraj słuchając opinii ekspertów w tv byłem przekonany że ten sam skład,ci sami piłkarze oznaczają jakość i pewność w grze,a tymczasem to wygląda jakby połowa zawodników pierwszy raz grała ze sobą, jeszcze ta sytuacja gdzie Ramsey mógł podać do Debuchiego a oddał marny strzał i nietylko Francuz miał do niego o to pretensje. Piłkarze Wengera myśleli że mają 3 punkty podane na tacy a to co z ich obroną wyprawia Payet to jest poezja, obrońcy tej śmiesznej drużyny sobie z nim nie radzą więc wchodzę w typ na gości na żywo po cudownym kursie
LIVE: Arsenal kurs 2,15 buk: Totolotek ⛔Petr Cech
My chyba oglądamy różne mecze. Arsenal wypracował sobie dziesiątki sytuacji, atakują bramkę West Hamu totalnie. Po prostu brak szczęścia i tyle. Petr Cech się zdekoncentrował bo nie miał wcześniej roboty. Powiem wam, że nawet te handi na Arsenal mogą powchodzić jeszcze choć tego nie grałem. Arsenal ma olbrzymią przewagę.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Na szczęście nie musiałem nic odpowiadać na powyższą wypowiedź kompletnie pozbawioną sensu, West Ham sam Ci odpowiedział na bzdury które wypisujesz. W pierwszej połowie były trzy takie akcje że podanie było za plecy albo zagrali padakę, na plus na pewno strzał w poprzeczkę po rikoszecie obrońcy czy próba loba Cazorli, ale poza tym to Arsenal bił głową w mur, drugiej połowy nawet nie odpalałem bo poziom meczu to dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Stoke - Liverpool ✅
Nie tak dawno, bo zaledwie ponad dwa miesiące temu na Brittania Stadium w Liverpool został znokautowany przez Stoke i poległ 1-6! Stracił pięć goli w ciągu 23 minut, co temu klubowi nie przytrafiło się chyba nigdy w historii!
Dzis w Stoke nie zagra Krkić, co jest sporą stratą Stoke. Wątpliwa jest też gra Marko Arnautovica, który jest poobijany i jego występ w linii ataku też stoi pod znakiem zapytania.
Wśród gości wykluczeni z gry są Sturridge i Flanagan. Ciekawe jak zaprezentuje sie pozyskany za 32.5 mln funtów Christian Benteke z Aston Villi.
Oprócz niego pojawili się jeszcze Roberto Firmino , Nathaniel Clyne Joe Gomez z Charlton i James Milner . W klubie nie ma już Stevena Gerrarda oraz Raheema Sterlinga, który narzekał na zbyt małe zarobki i poszedł do Manchesteru City.
Oczywscie nie licze na taki pogrom jak ostatnio ale zapowiada sie rowny i zaciety mecz , dlatego tez ide w strone kartek.
Powyzej 3.5 kartek - @1.61 - Bet365 ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ West Brom - Manchester City
Manchester City ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Manchester City -1 AH ::: 2,22 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Over 2.75 ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


Moim zdaniem limit niespodzianek na tą kolejkę się wyczerpał (tak wiem, pisałem to samo po remisie Chelsea, ale teraz po Arsenalu już tego za dużo się nazbierało :cool ???? . Dwóch największych faworytów dało za przeproszeniem d***, a ponad pół świata patrząc po % grających straciło swoje pieniądze w tej kolejce PL.
Manchester City to klub z największym potencjałem finansowym tuż obok innych klubów &quot;szejków&quot; jak np. PSG - podbój największych piłkarskich marek w Europie przez świat arabski trwa w najlepsze (Islamizacja Europy). Nawet Barcelona swoje logo UNICEF zamieniła na katarskie linie lotniczce.
City co roku szasta pieniędzmi na najlepsze/najbardziej prestiżowe transfery i tak oto w tym roku kupili z Liverpoolu młodego Sterlinga. Świat biedaków (czyli nas w znacznej większości) łapie się za głowę, jak można wydać prawie 50 milionów funtów na zawodnika 20 letniego. Jedna z gazet bodajże brytyjskich obliczyła, że tam do południa taki szejk zarobi na taki transfer w kilka godzin - już nie pamiętam dokładnej treści, ale mniej więcej idea artykułu tak wyglądała.
Szykuje się bardzo otwarty mecz, wyniki Manchesteru z meczów towarzyskich bardziej przypominają wyniki z NHL niż z piłki nożnej. City wygrało z WBA 6 ostatnich meczów, ostatnio padł wynik 1:3. W ogóle to WBA w poprzednim sezonie jak mieli zmierzyć się z kimś z czołówki to wyniki wyglądały mniej więcej: 4:1 z Arsenalem, 3:0 z City, 0:3 z Tottenhamem, 1:3 z City. Na coś podobnego liczę i tym razem. Kto wie czy City nie wygra tego przynajmniej 3 bramkami, wskoczy na pozycję lidera i utrzyma tą pozycję do końca sezonu bo jak po dzisiejszym meczu Arsenalu widzimy, Mourinho wpuścił do składu przeciwnika konia trojańskiego.
Wynik: 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
arni87 52

arni87

Użytkownik
Heh jaka ta piłka jest nie przewidywalna. Arsenal w sparingach gromił wszystkich z kim grał, bilans bramkowy 14-1. West Ham natomiast męczy się z amatorami z Malty, sparingi też kiepsko.
A tu proszę przychodzi liga i wygrywają sobie z Arsenalem.
Za to kochamy piłkę nożną ????
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Moim zdaniem limit niespodzianek na tą kolejkę się wyczerpał (tak wiem, pisałem to samo po remisie Chelsea, ale teraz po Arsenalu już tego za dużo się nazbierało :cool ???? .
O ile typowania oparte na wyszukiwaniu niespodzianek po wysokich kursach popieram i pochawalam taką metodę gry to ta argumentacja jest absurdalna i pokazuje, że pomimo przebyłysków myślisz w kategoriach przedszkola bukmacherskiego.
Argumentacja o &quot;limicie niespodzianek&quot; na kolejkę jest bzdurna do szpiku kości. Mecze są zdarzeniami niezależnymi i próbujesz utwierdzać błądzących w fałszywym przekonaniu, podpierając swój typ stwierdzeniem, że &quot;seria musi się skończyć&quot;.
To elementarny błąd.
Ja proponuję na jutro MC AH-2 @ 5,20 (1xbet), ale z powodów czysto sportowych. Wyniki Chelsea i Arsenalu nie mają tutaj nic do rzeczy. ✅ 3:0 i po co wyszukiwać kursy po 1,30, skoro soczyste 5,20 leży na wyciągnięcie ręki? ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 245

sparks88

Użytkownik
a ponad pół świata patrząc po % grających straciło swoje pieniądze w tej kolejce PL
O to w tym chodzi. Na kimś bukmacher musi przecież zarabiać (a najłatwiej na pazernych), by móc część tych środków wypłacać ludziom myślącym.
Jak można sugerować się wynikami pre-seasonu pod kątem spotkania ligowego?
Jutrzejszy mecz kończący kolejkę to jedna wielka niewiadoma.
Ci co myślą, będą grać live. Proste.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Czy ze &#39;limit niespodzianek sie wyczerpal&#39; ma jakis wplyw na dzisiejszy mecz?
Czyli co bukmacherzy zadzwonia do Pulisa i powiedza &#39;Halo sluchaj pan wczoraj ludzie natopili mnostwo kasy na pewniakach, dzis beda ludzie grac na niespodzianki a i przed nastepnym weekendem potrzebujemy jakiejs pewnej wygranej faworyta zeby duzo ludzi sie dalo zlapac znowu w siatke w piatek&#39;?
Akurat West Bromwich nie jest przyjacielem Aston Villi zeby podlozyc sie dzis zeby Aston Villa mogla wygrac w piatek to dosc absurdalna teoria
Przypominam ze wracaja piatkowe mecze w Premiership, najb;izszy juz za cztery dni 14 sierpnia Aston Villa - MAn Utd
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom - Manchester City
Typ: under 4,5 kartek
Kurs: 1,66
Bukmacher:
Bet365
⛔5

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan M. Dean, jest to sędzia który raczej pozwala grać, tylko w przypadku ostrzejszego meczu wyciąga większą ilość kartek


  • faworytem na papierze w tym meczu są goście i to oni będą prowadzić grę, myślę że gospodarze skoncentrują się przede wszystkim na kontrach oraz stałych fragmentach gry, myślę że w pierwszym meczu żadna z drużyn nie będzie grała zbyt agresywnie tylko będą starały się grać w piłkę


  • powołując się na h2h między tymi zespołami, dość rzadko spotkania te były pełne fauli oraz kartek, najczęściej maksymalnie to były 4 kartki na mecz


  • w poprzednim sezonie w meczach między West Brom a zespołami z pierwszej 5 w tabeli ani razu nie było spotkania w którym sędzia wyciągnął więcej niż 5 kartek, mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie i oba zespoły na spokojnie zaczną te rozgrywki
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom - Manchester City
Typ: under 4,5 kartek
Kurs: 1,66
Bukmacher:
Bet365

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan M. Dean, jest to sędzia który raczej pozwala grać, tylko w przypadku ostrzejszego meczu wyciąga większą ilość kartek


  • faworytem na papierze w tym meczu są goście i to oni będą prowadzić grę, myślę że gospodarze skoncentrują się przede wszystkim na kontrach oraz stałych fragmentach gry, myślę że w pierwszym meczu żadna z drużyn nie będzie grała zbyt agresywnie tylko będą starały się grać w piłkę


  • powołując się na h2h między tymi zespołami, dość rzadko spotkania te były pełne fauli oraz kartek, najczęściej maksymalnie to były 4 kartki na mecz


  • w poprzednim sezonie w meczach między West Brom a zespołami z pierwszej 5 w tabeli ani razu nie było spotkania w którym sędzia wyciągnął więcej niż 5 kartek, mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie i oba zespoły na spokojnie zaczną te rozgrywki
Referee Mike Dean

Last season G29, Y123, R8, 6.04 cards per game

Staty Mike&#39;a z ostatniej kampanii ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dean to raczej pewniak do kartek, dlatego dziś próbuje na Jamesa Chestera, wychowanka United, który przeszedł do WBA z Hull. Chester to nominalny środkowy obrońca dziś zagra na prawej obronie a jednak Sterling zakręcić potrafi.
Chester kartka TAK
4.25
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom