>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Kolejka Premier League 16-18.08.2014

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Liverpool - Southampton
Stawianie na Liverpool po kursie 1,40 jest nieopłacalne. Lepiej już wybrać coś innego na ten mecz. Ja wybrałem HT/FT Liverpool/Liverpool. Nie ulega wątpliwości, że Liverpool jest lepszą drużyną. Southampton w przerwie letniej osłabił się i to znacznie, bo odeszło aż 5 zawodników, w tym 3 do Liverpoolu. Odszedł także trener zespołu - Pochettino. Oczywiście za niemałe pieniądze z transferów kupiono nowych zawodników i tutaj pojawia się problem dla Southamptonu. Po pierwsze ci nowi gracze są gorsi od tych, którzy odeszli. Po drugie mogą być po prostu niezgrani ze sobą. Każdy wie, że Southampton z zeszłego sezonu to dobrze poukładana i świetnie funkcjonująca maszynka. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądało. W defensywie mamy aż 3 zmiany. Tak w ogóle to dziwi mnie dlaczego zmieniono bramkarza. Wydano aż 10 mln na Forstera, który przypominam puścił z Legią aż 6 bramek. Dla mnie ten bramkarz nie jest wcale lepszy od Boruca, który w poprzednim sezonie nie raz ratował skórę Świętym. No cóż, jak Koeman chciał nowego bramkarza, to niech ma. W obronie zagra wypożyczony Bertrand i Yoshida. Yoshida jest bardzo słabym obrońcą. Pamiętam z zeszłego sezonu, że grał wtedy, gdy jeden z podstawowych środkowych obrońców był kontuzjowany i spisywał się bardzo niepewnie. Zarówno w pomocy jak i w ataku będzie spore przetasowanie. Ze starego składu pozostaną tylko Wanyama i Schneiderlin - reszta to nowe nabytki lub gracze, którzy byli w poprzednim sezonie rezerwowymi. W Liverpoolu także zaszło kilka zmian. Sprzedano Suareza, co wydaje się sporym osłabieniem, ale wg mnie jego brak nie będzie aż tak bardzo odczuwalny. Przyszło też kilku nowych graczy, ale są oni uzupełnieniem kadry. Trzon zespołu pozostał niezmieniony.

W poprzednim sezonie Liverpool bardzo często rozstrzygał losy meczów już w pierwszej połowie. Na Anfield cisnął od samego początku, co było takim znakiem rozpoznawczym Liverpoolu w ubiegłym sezonie. Myślę, że w tym spotkaniu będzie tak samo. W sobotnich meczach o dziwo bardzo słabo spisywali się gospodarze. Ani jeden gospodarz nie wygrał pierwszej połowy i mało brakowało, aby nie wygrał też ani jednego meczu (tylko Arsenal wygrał). Słabo spisał się Man United i słabo Arsenal, z tym, że udało im się szczęśliwie zdobyć bramkę w samej końcówce spotkania. Dlaczego te dwie drużyny spisały się tak słabo? Bo bardzo niemrawo wchodziły w spotkanie. Zamiast atakować od samego początku i szybko zapewnić sobie wygraną, to zarówno United jak i Arsenal rozpoczęły swoje spotkania z przekonaniem, że &quot;samo się wygra&quot;. Myślę, że Rodgers widział te spotkania i uczuli swoich piłkarzy, żeby wyszli skoncentrowani od samego początku.

Ciekawie wygląda H2H pomiędzy tymi drużynami. Układa się ono tak jakby obie drużyny współpracowały między sobą. Trochę to dziwne, bo Liverpool jest na tyle mocną drużyną, że nie potrzebuje się z nikim układać. Po drugie ja nie dopatrzyłem się specjalnie współpracy pomiędzy tymi zespołami. Być może więc jest to tylko przypadkowy układ wyników.

Liverpool - Southampton ✅ 1:0/2:1 //Liverpool bardzo słabo, ale jakimś cudem weszło
Typ: 1/1
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kanon 18

kanon

Użytkownik
Liverpool vs Southampton

Po sprzedaży Luisa Suareza do Barcelony, wielu przekreśliło szanse Liverpoolu na zdobycie mistrzostwa, gdyż Urugwajczyk zdobywał dużo brameki dla ekipy The Reds w poprzednim sezonie i miał sporo asyst. Jednakże, ja uważam ze Liverpool nie zatracił szansy zdobycia mistrza w tym roku a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie ze to może być ich rok. Patrząc na transfery zrobione w tym okienku transferowym przez Rodgersa, podkupieniu kilku piłkarzy własnie z Southampton uważam, że Święci ten mecz przegrają. W meczu tych drużyn może być nerwowo, na graczach The Reds będzie ciążyć presja związana dobrym zaczęciem sezonu, a :zoltakartka: kartki na pewno się posypią.
Obstawiam wynik 2:1.
BTS / Tak / 1.80 ✅
Liverpool i powyżej 2.5 gola w meczu / 1.90 ✅

Liverpool Powyżej 1.5 Kartki / 2.62 ⛔ (50zł w plecy)
bet365
Newcastle vs Manchester City
Sroki podejmują Obywateli na własnym stadionie, przed własną publicznością. Czy druga drużyna z Manchesteru potknie się na samym starcie sezonu, tak jak to było w meczu o Tarczę Wspólnoty? Wczoraj Czerwone Diabły zaliczyły wpadkę, ze Swansea a ja liczę na drugą, sporą niespodziankę w tej kolejce. Kilku graczy z MC nie grało w meczu o TW i można przypuszczać, że pojawia sie w pierwszym meczu. Obrońcy tytułu wzmocnili się niedawno stoperem Mangala z FC Porto za 40 mln € (kupa kasy), ciekawe czy wystąpi i czy podała trudom PL. W skrócie ---&gt; Liczę na wpadkę aktualnych mistrzów Anglii, jednakże są to moje własne przemyślenia i mogą się wydawać szalone ????
BTS/ Tak / 1.66 ⛔
DNB / 1 / 4.00
⛔
over 2.5+ / 1.66 ⛔

bet365
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Liverpool powyżej 1.5 kartki
2.62
Bet365
Sędzią Clattenburg, który przetarł się już w tym sezonie bowiem gwizdał mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Sevillą a Realem. Padły tam 4 kartki koloru żółtego. Podobnie jak kanon jestem zdania,że ujrzymy jutro trochę kartek. Mark Clattenburg w tamtym sezonie we wszystkich rozgrywkach sędziował aż 42 razy - 145 żółtych i 6 czerwonych. Liverpool sędziował 5 razy. Były to potyczki ligowe z AV (3 kartki), United (4 żółte), City (żółta i czerwona kartka) i Crystal (3 kartki) oraz pucharowe starcie w ramach Capital One z MU (3 kartki). Jak widać 5/5. Dziś podejmować będą Southampton,które znacznie rozbroili pozyskując Lamberta,Lovrena i Lallane. Liverpool nie może pozwolić sobie na stratę punktów bowiem przecież frajersko stracone punkty z Crystal kosztowały ich tytuł. Nad tym faktem jednak nie ubolewam. Sądzę,że kartki się posypią i sytuację oceniam osobiście 50/50 podobnie jak wczoraj z meczu MU-Swansea.
Dodatkowo moim zdaniem warto pograć,że pierwsza kartka padnie przed 34.00 minutą meczu. Na to zdarzenie kurs wynosi 1.83 w Bet365.

Myślę,że Liverpool rzuci się od pierwszych minut do ataku dlatego też polecam kurs loteria - pierwszy rzut rożny przed 8.00 minutą meczu. 1.83 Bet365
Osobiście na ten mecz pobieram:
Liverpool powyżej 1.5 kartki 2.62 2/10
RR przed 8.00 + kartka przed 34.00 3.36 1/10

Na pewno pogram też na kartkę na zawodnika ale tu jeszcze się wstrzymam chwile
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Liverpool vs Southampton-Liverpool wygra pierwszą połowę kurs:1,727✅
Dziś dwa spotkania.Zaczynamy na Anfield gdzie Liverpool podejmie Southampton.W obu drużynach zmiany.Większe na pewno w ekipie gości.Odejście Mauricio Pochettino,trenera który zrobił z Southampton świetną robotę.Jego zespół grał piękną dla oka piłkę ale też przekładało się to na odpowiednie wyniki.Pod jego skrzydłami wypromowało się wielu zawodników,dał szansę kilku młodym chłopakom z obecnie chyba najlepszej akademii piłkarskiej w Anglii.Podobną drogę,czyli zmianę klubu obrało wielu bardzo istotnych zawodników świętych:Chambers,Lovren,Shaw,Lallana czy Lambert.Wyjęte więc zostało pięciu ludzi z podstawowego składu i to z każdej formacji od obrony po atak.Głównie ucierpiała formacja defensywna.W miejsce Lovrena sprowadzono kolejnego już Rumuńskiego obrońce do Premier League,Floriana Gardosa,a Shawa zastąpić ma Bertrand.Co z tego wyjdzie pokaże czas.Ciężko powiedzieć czego można się spodziewać też po dwójce z uznanymi nazwiskami w Eredivisie czyli Pelle i Tadiciu.Jednak granie w Holandii na dobrym poziomie,a pokazanie tego samego na angielskich boiskach może być trudne lub zająć im sporo czasu.To samo tyczy się nowego trenera Ronalda Koemana.Świetny piłkarz ale czy taki sam trener?Kilka trofeów już na koncie ma ale nie zawsze sposób pracy jaki proponuje piłkarzom jest przez nich dobrze odbierany.Holender to dyktator,nie jest to taka osoba jak Pochettino,która skupia się na tym aby przede wszystkim mieć świetny kontakt z piłkarzami.Podczas jego pracy w Valencii można było się o tym przekonać,gdzie szybko skłócił się ze wszystkimi,a tacy piłkarze jak Albelda czy Canizares zostali odsunięci od zespołu.Tutaj w Anglii już ma za sobą pierwszy konflikt z pomocnikiem Morganem Schneiderlinem i ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądać dalej,czy piłkarze pójdą za nim w ogień,czy drużyna będzie prezentowała podobny poziom i styl jak za Pochettino.Wiem jedno,że jeśli zmieniasz tyle w klubie od zawodników po trenera to najgorszy stadion na jaki możesz jechać podczas pierwszej kolejki to Anfield.W Liverpoolu sprzedano genialnego Luisa Suareza ale dokonano też kilku ciekawych transferów.W dodatku wiadomo czego można spodziewać się po Brendanie Rodgersie.Trener wizjoner,który ma jasno określoną filozofię i zdołał to co zapoczątkował w Swansea przenieść w udany sposób na zespół Liverpoolu.Na to spotkanie proponuje typ na to,że The Reds wygrają pierwszą połowę spotkania.Liverpool w tamtym sezonie był mistrzem pierwszych połów.Zabijali rywali wysokim pressingiem,szybkimi odbiorami piłek,intensywnością gry,ruchliwością zawodników ofensywnych.Southampton w prawdzie był jedną z nielicznych drużyn który sobie poradził ale teraz nie wydaje mi się aby stać ich było na powtórzenie tego osiągnięcia.Liverpool zacznie w swoim stylu i jeśli zachowa podobną skuteczność pod bramką jak było to w poprzednich rozgrywkach do przerwy powinien prowadzić.
⚽City+Chelsea kurs:2,14✅
Gram też taki dubelek.Nie spodziewam się niespodzianek w tych spotkaniach.Newcastle dokonało podczas okienka transferowego kilku wzmocnień w ofensywie ale według mnie to co wyglądało u nich bardzo słabo w drugiej części tamtego sezonu czyli defensywa nie została odpowiednio wzmocniona.Pellegrini ostrzega,żeby nie spodziewać się nie wiadomo czego po zespole na początku rozgrywek i fakt widać było w meczu o tarczę wspólnoty,że zespół fizycznie nie jest optymalnie przygotowany jednak o stratę punktów z Newcastle bym się nie martwił.Zespół ten bardzo odpowiada The Citizens,jeśli popatrzymy na ostatnie wyniki potyczek obu tych zespołów zobaczymy,że MC regularnie te mecze wygrywa.W dodatku dziś siła całego zespołu będzie zdecydowanie większa niż podczas meczu o tarczę wspólnoty,bo zespół będzie musiał radzić sobie tylko bez Eliaquima Mangali.Co do Chelsea to napiszę krótko.Mourinho nie zwykł tracić punktów z beniaminkami i tym razem też nie straci.Chelsea zrobiła mocne transfery podczas okienka i przyjście takich zawodników jak Filipe Luis,Fabregas czy Diego Costa wzmocni każdą formację Londyńczyków.Nie zapominając oczywiście o powrocie z wypożyczenia w tej chwili jednego z najlepszych bramkarzy na świecie Courtois&#39;a.Porównując to jakimi kadrami dysponują obaj trenerzy to jest przepaść.Burnley będzie walczyć o utrzymanie do końca sezonu,Chelsea o mistrzostwo.Nie widzę tutaj innej możliwości niż zwycięstwo The Blues.Granie w singlach tych obu meczy jest nieopłacalne ale w dubelku mamy dość przyjemny kurs i lekko można zagrać.
Bukmacher:Sportingbet
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Co dzisiaj zrobi Liverpool? widzę że większość jest zdania że ogra Southampton ale mnie ciekawi jak zagrają bez Suareza, Tottenham rok temu oddał Bale&#39;a , nakupował zawodników i nic z tego nie wyszło. Jednak trudno to ocenić bo trener amator czyli Villas Boas kupił tych zawodników i nie wiadomo czy to on tak spartaczył czy naprawdę Bale taką robotę odwalał że nie dało się go zastąpić.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Newcastle United - Manchester City 1 @4,75 Bwin
Tak, w typie nie ma pomyłki. Zamierzam dzisiaj grać przeciwko aktualnym mistrzom Anglii. Jestem zdania, że na St.James&#39; Park dzisiaj zwyciężą Sroki. Kurs na to zdarzenie jest wysoki i moim zdaniem warty ryzyka.
Drużyna gospodarzy pieszczotliwie nazywana Newcastlè, a jej trener Alanem LePardew ze względu na liczną francuską kolonię, wzmocniła się w tym okienku kolejnym fenomenalnym graczem z drugiej strony Kanału La Manche. Rozgrywający Montpellier, Remy Cabella jest zawodnikiem zdecydowanie robiącym różnicę. Nieszablonowy, widowiskowy, potrafiący rozprowadzić atak, zagrać prostopadłą piłkę czy uderzyć z dystansu. Playmaker pełną gębą, który będzie mógł dorzucać piłki do kolejnego fantastycznego nabytku z Francji - Emmanuele Riviere&#39;a. Riviere dotąd grający w Monaco, lecz miał już dość roli &quot;tego drugiego&quot;, zastępcy Falcao. Zwłaszcza że pod jego nieobecność na początku sezonu pozostawał najlepszym strzelcem ligi, kończąc sezon z dorobkiem dziesięciu trafień. Jestem przekonany, że ten duet odpali pod wodzą LePardew, który świetnie dogaduje się z franckojęzycznymi piłkarzami. Przecież w kadrze pozostają jeszcze tacy gracze jak Sissoko, Tiote, Gouffran, Yanga-Mbiwa czy Cisse. Ogólnie kadra Newcastle wygląda imponująco - z Timem Krulem w bramce, twardym i doświadczonym Coloccinim dowodzącym defensywą, Sissoko i Tiote zamykającymi środek czy Gouffranem i De Jongiem (nowy nabytek) na skrzydłach. Wspomnieć należy też o transferze Daryla Janmaata na prawą stronę obrony. Ponadto Newcastle zbytnio się nie osłabiło, z istotnych graczy odszedł Debuchy (za niego jest Janmaat) i Remy (powrót z wypożyczenia).
City widziałem w meczu o Tarczę Dobroczynności. W meczu z Arsenalem zaprezentowali się bardzo miałko, drużyna skapcaniała. Największy morderca zeszłego sezonu Yaya Toure nie będzie grał tak dobrze ze względu na problemy pozaboiskowe i fochy związane z kontraktem i odejściem. The Citizens w poprzednim sezonie tytuł zdobyli tylko regularnością, gdy potykali się główni rywale: Chelsea nie wytrzymując własnego tempa i Liverpool którego ostatecznie sam Suarez nie uciągnął do tytułu. Wzmocnień brak, poza Fernando do środka pola, który pewnie i tak będzie zmiennikiem Fernandinho i Toure.
City dla mnie nie jest faworytem tego meczu, jest on wyrównany. Gramy na St. James&#39; Park, na samej północy Anglii, co jest atutem dla Newcastle. Spodziewam się wyrównanego starcia, a wysoki kurs zachęca do gry. Cabella i Riviere? To może odpalić już dziś !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liczy się zespół, a nie jednostka (w tym wypadku Suarez). Ok, jest fenomenalny, ale w Liverpoolu nadal są gracze klasowi i przebojowi. Sturridge, Sterling i Coutinho potrafią wkręcić rywali w ziemię. Grają na luzie, Rodgers mądrze wzmocnił zespół w każdej formacji.
Poza tym statystyka odnośnie Suareza
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Newcastle - Man City
Nie będe się tutaj za bardzo rozpisywał. Jak dla mnie City to kandydat to rozczarowania sezonu. Aguero raczej nie zagra od pierwszej minuty, ale z tą formą jaką pokazał na mundialu to może i lepiej. Nawet Pellegrini tonuje nastroje przed początkiem sezonu. Szejkowie nie poszaleli zbytnio w tym oknie transferowym, przez ograniczenia od UEFY. Ogólnie drużyna Obywateli wydaje się jakaś wypalona. Newcastle to drużyna bardzo mądrze układana prez Alana Pardewa. Mimo że stracili kilku ciekawych piłkarzy to zastąpiło ich równie ciekawymi i młodymi grajkami. Do tego przygotowywali się do sezonu w Angli, a nie latali po Usa co na pewno jest dla nich plusem. Myślę że w tym sezonie będą w strefie pucharowej w Premier League. To powinien być wyrównany mecz. Jeśli City zaprezentuje taką forme jak w meczu z Arsenalem to możemy być spokojni o wynik. Jedynym mankamentem są kontuzję w drużynie gospodarzy. Mimo tego spodziewam się równej walki, a po takim kursie muszę to zagrać.
Newcastle DNB 3.75
Kurs Bet365
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dokładnie tak, kursy na City są strasznie zaniżone a co za tym idzie na Newcastle za wysokie jak na taką ekipę grającą u siebie. Początek sezonu każdy widzi jaki jest, Manchester dalej dno, Arsenal z olbrzymim fartem. Sroki mają coś podobnego jak Górnik Zabrze, pierwsza runda bardzo dobra w drugiej wszystko w plecy łącznie z derbami z Sunderlandem u siebie. Takiego rundy nikt nie chce powtarzać, nowy sezon nowe rozdanie. Ciekawostką jest przeprowadzona statystyka przez angielskich pismaków o tym że Newcastle ze wszystkich drużyn najwięcej latał po świecie co może być ewentualną przyczyną słabszego początku, choć ja w to nie wierzę. City wielki mistrz z zeszłego sezonu jakiegoś szału i strachu w ofensywie nie powinien robić, drewniany Dżeko, zmęczeni za pewne po mundialu Toure, Aguero czy Kompany. Pamiętać też trzeba o surowej karze nałożonej przez UEFA gdzie zmniejszyli im kadrę zawodników z 25 na 21 i jeszcze przymus by w owej kadrze było aż 5 wychowanków. Wysunąć wniosek można jeden, forma musi przyjść na mecze grupowe najwcześniej a nie tu i teraz od samego początku.
Newcastle zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami będzie musiało radzić sobie bez narzekających na drobne urazy Siem de Jonga (stopa) i Cheicka Tiote (udo). Także leczący od dłuższego czasu kontuzje Davide Santon (kolano) i Papiss Cisse (kolano) nie będę mogli wystąpić w jutrzejszym spotkaniu
„Nie jestem szczęśliwy ze stanu naszych przygotowań, potrzebowaliśmy więcej czasu dla piłkarzy, którzy wrócili później po Mistrzostwach Świata, naturalnie oni potrzebowali więcej odpoczynku. Jest kilku graczy, jeszcze nie na 100% gotowych do gry. ” - powiedział szkoleniowiec Manchester City, Manuel Pellegrini .
Dla mnie zdecydowane vaule Newcastle wygra 5,50 bet365 ale i tak warto było spróbować
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Liverpool - Southampton under 3,5 @ 1,50✅
Bet365

Oczywiście gospodarze w tym meczu faworytem i to nie podlega pod dyskusję, jednak początki są trudne i dobrze pokazał to mecz Manchesteru. Ja idę jednak w bramki w tym meczu, gdyż sądzę, że kurs lekko przesadzony. Ekipa gości trochę wysprzedana, połowa pierwszego składu odeszła wraz z trenerem i ciekawe jak się zaprezentują bez nich. W obronie grali nieźle, w meczach przygotowawczych to się potwierdzało.
Liverpool stracił Suareza, więc typowego kata, to oznacza, że będzie to nieco inna gra. Będzie ciężej o bramki i 100 goli już raczej nie przekroczą. Pierwszy mecz, nie spodziewam się ataku na hurra.
W przeciągu 15 lat były tylko 3 mecze, w których wpadło więcej niż 3 bramki. Jak dla mnie przesada, stąd taki typ.
 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Newcastle - Manchester City
Dużo osób stawia w stronę Newcastle i myślę ze jest to błąd. Nie ma o się kierować meczem City o tarcze wspólnoty gdzie nie było podstawowej obrony obywateli. Newcastle pomimo transferów ( ciężki debiut dla nich) nie da rady się oprzeć napadowi city. W nufc brakuje 3 podstawowych graczy - Tiote, Santon, De Jong i trenera który by miał jakiś pomysł na gre, a nie podanie do Cabelli (wcześniej Ben Arfy) i może on coś wymyśli. Myśle że -1 na City po kursie 2,7 skrywa spore value. jest to 1 kolejka i już pojawiły sie pierwsze niespodzianki ale myślę że ten mecz nie będzie jedna z nich.
Ciekawe statystyki:
» Newcastle nie zdobyło gola w trzech z czterech meczów inaugurujących sezon od czasu powrotu do Premier League (1Z, 1R, 2P), z kolei City nie przegrało w pierwszej kolejce od 2008 roku.
» Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami odbyły się na St. James’ Park (Puchar Ligi i liga) i oba zakończyły się zwycięstwem 2:0 dla Citizens, a do bramki Srok trafiali Edin Dżeko i Negredo.

BUK: Betsson
TYP: City -1
KURS: 2,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Liverpool - Southampton
Liverpool czyste konto - TAK @ 2,20


Oglądając wczorajszy mecz Manchesteru stwierdziłem że odpuszczam pierwsze kolejki BPL, no ale jednak skusiłem się na dość ryzykowny typ w stronę L&#39;pool&#39;u. Przygotowania gości do sezonu wyglądają bardzo obiecująco ale ich rywale to zdecydowanie niższa półka niż gracze z Anfield. Liverpool wzmocniony nowymi nabytkami myśle ze za wszelką cenę będzie chciał pokazać że da się załatać dziurę po Suarezie i spokojnie pokonają Southampton z 2:0 albo 3:0.
 
furek 75

furek

Użytkownik
Na dziś wybrałem spotkanie Liverpool - Southampton, moim skromnym zdaniem Święci nie będą w stanie zagrozić The Reds. Co prawda z zespołu odszedł świetny Suarez, który wybrał ofertę Barcelony, jednak Liverpool pokazał już w zeszłym sezonie, że da się wygrywać i strzelać mnóstwo bramek i bez niego w składzie, prezentując przy tym ofensywny i widowiskowy futbol. Z kolei w obozie Świętych prawdziwa rewolucja kadrowa, z pierwszego składu pozostał chyba tylko Boruc, ale i jego pozycja wydaje się być zagrożona, ponieważ Koeman ściągnął Forstera za 10 mln. Napewno ta ekipa nie ugra tyle co w zeszłym sezonie i moim zdaniem będą mieć naprawdę ciężki początek sezonu. Liverpool z kolei jest w gazie, o czym może świadczyć ostatni przedsezonowy sparing z Borussią Dortmund, wygrany aż 4:0. Tak, wiem nie ma co przywiązywać wagi do wyników meczy sparingowych, ale to nie był mecz z kołkami z L2, lecz z drużyną z szerokiej europejskiej czołówki, wynik podejrzewam mocno podniósł i tak już wysokie morale zespołu. Podsumowując Liverpoolczykom trafił się świetny przeciwnik na to by z przytupem rozpocząć nową kampanie ligową. Stąd takie oto bety z mojej strony.
Liverpool - Southampton
TYP: Liverpool (-1) @ 1,600 3j bet365
TYP: 1/1 @ 2,000 1j bet365
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Liverpool - Southampton
TYP : Liv over 0,5 gola w pierwszej połowie +++
1,50 Bet365

Newcastle- Man City
TYP : Newcastle over 0,5 gola
1,44 Bet365

Wczorajszy dzień przyniósł niespodzianki w postaci przegranej MU oraz wielkich męk Arsenalu z CP.
Dzisiaj gra Liverpool, który powinien od pierwszej kolejki pokazać, że nie jest drużyną słabszą po odejściu Suareza. Athletico po odejściu Falcao też miało być słabsze, ale sezon zycia miał Costa. Myśle, że drużyna z Anfield Road zaatakuje dziś od samego początku meczu i strzeli gola w pierwszej połowie. Przeciwnik osłabiony w każdej formacji. Zgadzam się i podpisuje pod tym co jest napisane wyżej, ale ja wole trochę bezpieczniej, zamiast win pierwsza połowa, to gol dla Liverpoolu.
Jeśli chodzi o mecz Mistrza ze Srokami to wydaje mi się on stosunkowo cięzki dla MC.
Jestem zdania, że teren w Newcastle nie jest latwy na inauguracje sezonu. City w meczu z Arsenalem wygladali dosc kiepsko. Dziś wroca zawodnicy pierwszego garnituru, ale Newcastle sie postawi. Koncowka poprzedniego sezonu była fatalna, wygrali 1 z 6 meczów. Sklad gospodarzy dosc mocno oslabiony dlatego nie odwaze sie grac na win nawet z podporka w Ich strone, ale gola mysle ze dzis zdobeda.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Liverpool - Southampton
Składy:
Mignolet, Manquillo, Johnson, Skrtel, Lovren, Gerrard, Lucas, Henderson, Coutinho, Sterling, Sturridge
Forster, Clyne, Fonte, Yoshida, Bertrand, Wanyama, Schneiderlin, S Davis, Ward-Prowse, Tadic, Pelle
Po rozbiorach Southampton i zatrudnieniu nowego trenera nie daję im żadnych szans na zbliżenie się do zeszłosezonowego 8 miejsca, a tym bardziej nie wierzę, że Koeman zdołał poukładać ten zespół na pierwszą kolejkę... Wycieczka na Anfield idealnie powinna zobrazować nową rzeczywistość w jakiej znalazła się ta ekipa, a czeka tam na nich Liverpool, Rodgers zdecydował się wystawić w jedenastce tylko dwóch nowych zawodników - Lovren i Manquillo co moim zdaniem mimo pierwszej kolejki nie odbije się na poziomie gry Liverpoolu i będą w stanie zmiażdżyć niepoukładaną ekipę Świętych, najbardziej martwię się o obronę - nowy Lovren, młody Manquillo i Johnson zdaje się na lewej obronie, ale z drugiej strony kogo się bać? Pelle, zawodnik który o ile świetnie radził sobie w młocce w słabej Eredivisie to w Premier League nie da sobie rady, Tadiciowi się nie przyglądałem to zostawię go bez komentarza... Ze stawką nie ma co szaleć, najpierw trzeba zobaczyć, ale za rozsądną stawję uważam, że warto zagrać:
Typ: Liverpool -1.5 Kurs: 2.25 bet365 ⛔ Wynik: 2:1
edit. Jednak nadspodziewanie korzystnie zaprezentowali się Święci dzisiaj, a Liverpool jakby na zaciągniętym ręcznym...
Newcastle - City
Na 6 ostatnich spotkań 5 razy poniższy typ wchodził, sędziuje Martin Atkinson, którego średnia z 72 spotkań 4.19 żółtych i 0.14 czerwonych na mecz, okoliczności jak niepewna forma City i debiutant w Premier League Fernando, który w Porto łapał sporo kartek sprzyjają...

Typ: over 3.5 kartki Kurs: 1.8 bet365 ✅

 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Newcastle - Man City
Nie będe się tutaj za bardzo rozpisywał. Jak dla mnie City to kandydat to rozczarowania sezonu. Aguero raczej nie zagra od pierwszej minuty, ale z tą formą jaką pokazał na mundialu to może i lepiej. Nawet Pellegrini tonuje nastroje przed początkiem sezonu. Szejkowie nie poszaleli zbytnio w tym oknie transferowym, przez ograniczenia od UEFY. Ogólnie drużyna Obywateli wydaje się jakaś wypalona. Newcastle to drużyna bardzo mądrze układana prez Alana Pardewa. Mimo że stracili kilku ciekawych piłkarzy to zastąpiło ich równie ciekawymi i młodymi grajkami. Do tego przygotowywali się do sezonu w Angli, a nie latali po Usa co na pewno jest dla nich plusem. Myślę że w tym sezonie będą w strefie pucharowej w Premier League. To powinien być wyrównany mecz. Jeśli City zaprezentuje taką forme jak w meczu z Arsenalem to możemy być spokojni o wynik. Jedynym mankamentem są kontuzję w drużynie gospodarzy. Mimo tego spodziewam się równej walki, a po takim kursie muszę to zagrać.
Newcastle DNB 3.75
Kurs Bet365
Jak dla mnie to &#39;peplanie językiem&#39; takie pisanie, że City to będzie rozczarowanie. Sprzedali jednego grajka z lepszych. Kupili za to Mangalę i Fernando. Drużyna wypalona... Po jednym meczu to wnioskujesz?!
A oglądał Pan International Champions?
Rozgromili Milan (który jednak cały turniej grał słabo), zremisowali z Olympiakosem i Liverpoolem, ale w obu meczach byli lepsi. Co prawda nie przeszli w tym pucharze dalej, bo na karne przegrywali (nie było dogrywek), ale co tam patrzeć na karne. To inna sprawa jest.
Może International Champions Cup to nie jest jakiś priorytetowy puchar, ale widać było po drużynach, że nie traktowały meczów jak zwykłe sparingowe.
Tam po 70+ tyś ludzi na stadionach było więc trzeba było jednak się przyłożyć do gry ;)

Ja bym absolutnie na jeden mecz nie patrzył.
Przykład Legia z Patricks 1-1 po &quot;średniej grze&quot; (podkolorowując nawet!) wygrała mocno w rewanżu, a Celtic zmietli!
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
Zostal nam ostatni mecz, Burnley vs Chelsea. Nie bede ukrywal ze od wielu lat jestem kibicem tych drugich i staram sie nie grac ich meczow za pieniadze. Jednak teraz nie moge sobie odpuscic. Nie przypominam sobie kiedy Chelsea przegrala pierwszy mecz w sezonie, nie wazne gdzie, z kim ale w 1 kolejce The Blues zawodza rzadko. 5 ostatnich &quot;pierwszych&quot; meczow w sezonie to 2-0 z Hull (d), 2-0 z Wigan (w), 0-0 ze Stoke (w), 6-0 z West Brom (d)i 2-1 z Hull (d). Na co dzien typujac mecze nie zwracam uwagi na tego typu statystyki, ale ta jest dla mnie wazna. Chelsea i slaby poczatek sezonu ? Ciezko mi sobie przypomniec. Ale mniejsza ze statystykami.. najwazniejsze. Jutro Chelsea zagra na boisku beniaminka. Od kilku sezonow prawie zawsze na spadek skazuje sie beniaminkow, zauwazylem jednak pewna proporcje - zazwyczaj zlatuje jeden zajmujac ostatnie miejsce a dwoch radzi sobie calkiem dobrze. Jezeli mialo by sie tak zdarzyc i w tym sezonie to zdecydowanie na tego odstajacego beniaminka wskazal bym Burnley. Nie bede ukrywal ze nie sledze zaplecza PL i nie wiem jak radzili sobie w zeszlym seoznie. Ale przegladajac ich sklad wyglada to na prawde przecietnie. Nie bylo tez zadnych spektakularnych transferow. Nie ma tam nazwisk ktore moga postraszyc. Rozumiem pierwsza kolejka, wieksza motywacja, chec pokazania sie, ale czy jest co pokazac ze strony gospodarzy. Jak dla mnie limit niespodzianek sie wyczerpal juz na ta kolejke. Beniaminkowie ? Na pewno na plus remis i porazka 0-1. Jednak teraz najslabszemu z nich przyjdzie sie mierzyc z najtrudniejszym przeciwnikiem.
2,37 jakie oferuje pinnaclesports na handi -1,5 jest dla mnie bardzo atrakcyjnym kursem.
Polecam na prawde, wiem ze nie mam jeszcze zadnej renomy na tym forum ale jezeli ktos chce pojsc w strone Burnley to odradzam, jutro nie bedzie zadnej niespodzianki. Gram 2/5 budzetu. GL ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Burnley v Chelsea
Chelsea AH: -1,-1,5 kurs: 2,025 buk: Bet365 ✅
Chelsea AH: -1,5, -2 kurs: 2,60 buk: Bet365 1/2✅
powyżej 2,75 goli kurs: 2,10 buk: Bet365 ✅
Mój typ na to, że Liverpool strzeli w obu połowach został usunięty, szkoda, bo wszedł, ale to szczegół. Liczę tym razem na to, że nie bez sensu poświęcę swój czas.
To co klub zrobił na ten sezon, chodzi mi o wzmocnienia kadrowe to jak dla mnie genialne posunięcie bo i genialnego mają portugalskiego szefa. Po tej kolejce i jeszcze przed jutrzejszym meczem zaryzykuję twierdzenie, że tylko dwa kluby mogą zdobyć mistrzostwo: Man City i właśnie Chelsea. Jak mi nie usuną posta będzie można za rok sprawdzić. Jak wiemy Chelsea w poprzednim sezonie potrafiła sobie radzić z czołówką, a miała problemy ze słabszymi drużynami. Wynikało to z faktu, że defensywa spisywała się bardzo dobrze, ale już z ofensywą w postaci Eto&#39;o czy Demby Baa o drewniaku Torresie nie wspominając nie dawała kreatywności. Salah też w zasadzie grał przyzwoicie, ale bez fajerwerków. W obecnej sytuacji Fabregas, Diego Costa czy Drogba (ale szkoda, że nie jutro) wraz z solidnymi wcześniejszymi: Hazardem czy Oscarem powinni stworzyć drużynę kompletną. Na bramce zostaje Cech, ale jego zmiennikiem jest równie dobry jak nie lepszy Thibaut Courtois. Z takimi zawodnikami i z takim taktykiem jakim jest Mourinho, Chelsea może osiągnąć wielkie cele, także w LM. Wracając do jutrzejszego spotkania: beniaminek Burnley wskazywany jest przez wielu ekspertów jako najsłabsza drużyna, która awansowała do PR. Nie znam ich, nie oglądałem ich spotkań, tylko to co z tabeli, ale bez tego nie przypuszczam żeby mieli jakieś szanse z taką Chelsą jaką mamy obecnie. Trzeba też dodać, że Costa już strzelał w sparringach dla niebieskiej części Londynu. Liczę na spektakularne zwycięstwo gości, a over bramkowy będzie w stanie pokryć sama Chelsea, a kto wie, może i beniaminek coś załaduje, w końcu grają u siebie. Uważam, że w tym sezonie z tylu Hiszpanami na pokładzie zobaczymy inne oblicze zespołu Mourinho - ofensywne, nie minimalistyczne i przyjemne dla oka.
Po meczu: I poł przyjemna dla oka, ofensywna gra Chelsea, II poł granie na utrzymanie, pewno Mourinho im tak kazał grać. Jak by przycisnęli mogli wysoko wygrać. Ciekawe czy na SB będą też grać tak minimalistycznie czy jak za czasów Realu Madryt Mou bardziej ich zdopinguje. Potencjał jednak drużyna ma wielki, myślę, że w tym sezonie uratuje honor PR i osiągnie wysokie cele, co najmniej półfinał LM. Fabregas z Costą robią świetną robotę, do tego Schürrle, który strzelił po rewelacyjnej akcji gola dzisiaj i się świetnie spisywał.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Burnley - Chelsea
TYP : BTS ++++
2,10 Bet365

Ja na ostatnie spotkanie pierwszej kolejki wybieram taki typ.
Obserwowałem Burnley w poprzednim sezonie i byłem pod wrażeniem ich gry na własnym stadionie. Oczywiście teraz Ich przeciwnikami drużyny calkowie z innej bajki, ale moim zdaniem dla Chelsea będzie to trudny mecz. Druzyna ze Stamford Bridge w okresie przygotowawczym wyglądała przeciętnie. Są u nich duże zmiany kadrowe oraz niepewny występ Drogby. Jestem zdania, że Burnley będzie niezwykle zmotywowane grając swój pierwszy mecz od 4 lat w PL z takich przeciwnikiem jak Chelsea. Ja tutaj widzę gola dla gospodarzy, a zeby kurs był troche wyższy dokładam też gola Chelsea. W h2h między nimi w 3/3 meczach Chelsea gola strzalała. Wydaje mi się, że muszą przycisnąć i wygrać ten mecz, żeby czołówka już na starcie nie odjechała. Dla mnie BTS tutaj bardzo prawdopodobny.
 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Burnley - Chelsea
Chelsea jest niesamowicie wzmocniona przyjściem Diego Costy, który pokazał się ze świetnej strony w meczach przedsezonowych. Klasowy napastnik to cos czego brakowało The Blues w zeszłym sezonie. Ostatni mecz : Chelsea - Real Sociedad 2:0 Costa strzelił w 1&#39; i 6&#39;.W cały preseasonie strzelił chyba 4 bramki i miał 2 asysty ( mam problem znaleźc dobre statystyki odnośnie sparingów). Drugim ogromnym wzmocnieniem Chelsea jest Fabregas, który też już zdążył się pokazać z dobrej strony w sparingach, a sa to tylko 2 duże dodatki do świetnego składu jaki juz posiadał Mourinho.
Burnley - 2 miejsce w Championship, przez wielu typowany jako jeden z faworytów do spadku, ciezko mi coś o nich wiecej powiedzieć nie widziałem za wielu meczów Championship.
Myśle że dzisiaj zobaczymy róznicę jakości która będzie miała odzwierciedlenie w wyniku stąd mój typ Chelsea -1, w którym myśle jest spore value.
Typ: Chelsea -1
Kurs: 2,05
Buk: Betsson

(alternatywnie, że Costa strzeli - kurs też 2,05)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom