>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Primera Division 21-23.01.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP




Mecz kolejki to oczywiście derby Andaluzji. Mimo, że tabela tego nie odzwierciedla to spotkanie wzbudza największe emocje. Betis ostatnio jakby wyszedł z dołka, o czym może nawet świadczyć starcie z mistrzem w ostatniej kolejce. Sewilla za to pikuje w dół i to w dość szybkim tempie. Wydaje się, że Granada jest dość dobrym przeciwnikiem dla będącego w niezłej formie Espanyolu, który po tej kolejce ma szanse dosuszować do czołówki. Ciekawe czy Simeone zgarnie kolejny punkty. Wcale nie będzie łatwo, biorąc pod uwagę fakt jak Atletico gra na wyjazdach. Będący w świetnej formie Athletic jedzie na Santiago Bernabeu i na pewno ma chrapkę na sprawienie niespodzianki. Łatwo nie będzie też miała Barcelona, bo wyjazdy do Malagi to nie taka prosta sprawa. Czeka nas naprawdę ciekawa kolejka.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
R 0

rozekczek13

Użytkownik
Witam, mimo że dopiero się zarejestrowałem chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat meczu Realu Madrid. Otóż tak, Real jak to Real w GD przegrał jest lekko podłamany teraz, gra niby z przeciwnikiem, który plasuje się na 10 miejscu w tabeli. Jest szansa aby Real przegrał ten mecz choć gra u siebie ponieważ trener wystawi zapewne słaby skład aby zawodnicy mogli wypocząć i zrewanżować się w dwumeczu Barcelonie. Może troszkę sugerując się 19 kolejką La Liga, lub liczyć na farta ale bardzo prawdopodobne jest to, że Athletic strzeli szybko pierwszy gola. I dopiero wtedy postawić na Real, bo wtedy Mou przeprowadzi roszady w składzie. Drugim bardzo prawdopodobnym typem jest remis Barcelony ewentualnie w grę wchodzi porażka. Otóż, Pep również wystawi bardziej skład rezerwowy, będzie chciał aby jego piłkarze również wypoczęli przed dwumeczem z Realem. Następnym dość mocnym argumentem jest to, że Barcelona słabo sobie radzi ostatnimi czasy na wyjazdach. Lecz wiadomo, Barcelona nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów w lidze.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
est szansa aby Real przegrał ten mecz choć gra u siebie ponieważ trener wystawi zapewne słaby skład aby zawodnicy mogli wypocząć i zrewanżować się w dwumeczu Barcelonie.
Szczerze ? nie jestem przekonany co do słuszności tej tezy. Mourinho wyraźnie dał znać, że Puchar Króla wygrali przed rokiem. Teraz czas na triumf w Primera Division i Lidze Mistrzów. Mają przewagę nad Barceloną i aby ją utrzymać trzeba wygrywać kolejne mecze, a zwłaszcza na Santiago Bernabeu. Owszem Bilbao to groźny rywal, ale nie sądzę aby Real cokolwiek tutaj odpuszczał .To liga jest ważniejsza od Pucharu Króla tym bardziej, że tam przegrali pierwszy mecz.
Barcelona też raczej odpuszczać zamiaru nie ma. Kadrę ma szeroką, Pep pewnie wymieni 2-3 ogniwa zespołu, ale Malaga to bardzo trudny rywal i na zwycięstwo trzeba będzie zapracować.
Nie zgadzam się ze stwierdzeniami, że będą odpuszczali. Tak jak powiedziałem to liga jest najważniejsza w tym momencie.
 
ufo1987 4

ufo1987

Użytkownik
Ma ktoś jakieś oficjalne zestawienie Levante na najbliższy mecz z Saragossą? Trochę poszperałem i tak chyba niezły szpital jest. Chcę jakieś pewne info mieć.
Na 100% pauzują za kartki Ballesteros i Juanfran (dwaj podstawowi obrońcy), Valdo (podstawowy pomocnik) + kontuzja do końca sezonu Juanlu (podstawowy pomocnik - najwięcej (6) bramke wspólnie z Kone)
I teraz niepewne występy których chciałbym potwierdzenie - Ruben Suarez, Pedro Lopez, Nano (podstawowy obrońca), Barkero (podstawowy pomocnik).
Jeśli to wszystko by się potwierdziło to skład mniej więcej wyglądałby tak:
B - Munua
O - Javi Venta, Del Horno i brak kolejnych... wprowadzony zostałby ktoś kto nie zagrał ani minuty w tym sezonie lub ktoś z młodzieży. Zostaje jedynie Cabral (15 minut na boisku) i Antonio Lopez (22 lat) i Ivan (18 lat) obaj bez występów.
P - Xavi Torres, Iborra, Farinos i to wszystko co godne uwagi, zostaje Pallardo (35 minut), Higon (12 minut) i bez występów Mateu (21 lat), Mono i Lois (po 22 lata).
N - Kone - podstawowy napastnik, który dziwne że nie pojechał na PNA i El Zahar - 9 występów z czego 6 z ławki... + Roger Marti (1o minut na boisku)...
Ostatnio Levante przegrało u siebie z Saragossą 1:2, w czwartek wysoka porażka w derbowym pucharze z Valencia więc na pewno w grę będzie wchodziło również zmęczenie. Natomiast Saragossa pomimo że to czerwona latarnia ligi to będzie rozgrywała 2 mecz pod wodzą nowego trenera, pierwszy tylko 1-1 i reguła nowej miotły nie do końca się sprawdziła więc może teraz??? Śmierdzi mi tutaj czysta dwójeczka. Co wy na to???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trudna kolejka do typowania.
Barcelony bym nie ruszał w szczególności po Gran Derbi i to na wyjeździe z bardzo dobrze spisującą się Malagą.
Tak samo nie ruszałbym Realu Madryt, Bilbao gra coraz lepiej. A Real już w meczu z Majorką nie radził sobie tak dobrze jak wcześniej.
Atletico Madryt na wyjeździe odpuszczam. Nigdy bym na nich złotówki nie postawił w meczu wyjazdowym.
Derby Sewilli również bardzo trudne do wytypowania, równie dobrze można by było rzucić monetę kto ma w tym meczu wygrać.
Levante ostatnio spuściło trochę z tonu, przyjdzie im grać z czerwoną latarnią ligi która musi zacząć wygrywać mecze. Levante ostatnio w 2 meczach straciło aż 7 bramek, kto chce może się pokusić o bramkę dla Saragossy.
Po cichu też liczę w końcu na przełamanie niechlubnej passy Villarrealu. Jak nie teraz to kiedy? W końcu muszą wygrać, grają u siebie z Gijonem. Choć z drugiej strony ostatnio ograli Malagę u siebie, ale to też w ostatnich minutach. Kto lubi ryzyko niech stawia na Villarreal.
Espanyol u siebie może wydawać się dość pewnym meczem, ale moim zdaniem jest to błędne myślenie. W meczu nie zagra na pewno Alvaro &quot;Waskez&quot; 16/3 oraz podstawowy argentyński bramkarz Alvarez 17/0.
A jak wiadomo Granada lubi strzelać, lubi overki. Więc przy takich okolicznościach pokusiłbym się tutaj o typ Granada strzeli 1,66.
W ostatnich 5 meczach Granady w każdy meczu strzelali i w każdym pokryli over 2,5 bramkowy. Nawet Realowi strzelili, a Espanyol w każdym meczu prawie traci bramkę. Od 27 listopada 2011 tylko w 2 meczach na 11 nie stracili bramki.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Barcelony bym nie ruszał w szczególności po Gran Derbi i to na wyjeździe z bardzo dobrze spisującą się Malagą.
Zdecydowanie nie zgadzam się z tym zdaniem. W ogóle nie wiem skąd wzięło się to przeświadczenie, że ta Malaga jest taka dobra. Chłopcy Pellegriniego to tak naprawdę średniak w realiach Primera Division i absolutnie nic więcej.

Popatrzmy zresztą jak grają ostatnio, kiedy ze składu wypadł im Baptista: porażka z Valencią 0:2 (W), remis z Getafe 2:2 (D), remis z Atletico 0:0 (D), porażka z Gijon 1:2 (W). Czy te wyniki mówią o tym, że się bardzo dobrze spisują? Wątpię.

Poza tym oni nie potrafią grać z ekipami, które są wyżej w tabeli. W tym sezonie obegrali jedynie Bilbao na początku sezonu. Raz, że byli wtedy w niezłej formie a dwa to że Athletic grał wtedy piach.

Kurs na Barcelonę raczej sobie daruje, bo jednak jest strasznie niski. Jednak pisanie o Maladze, że spisuje się bardzo dobrze to moim zdaniem gruba przesada.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
W tej kolejce czekają nas bardzo wyrównane mecze i w większości przypadków ciężko coś typować. Real i Barcelona odpuszczą mecze/dadzą zagrać zmiennikom żeby przygotować się na środowe GD? Wg mnie to bzdura, oba kluby prędzej odpuszczą spotkanie CdR niż arcyważne spotkania w lidze. Uważam jednak, że bukmacherzy wystawiając kursy na wielką dwójkę, kolejną kolejke z rzędu dają nam wielkie prezenty. Styczeń i luty zawsze są okresem ciężkich treningów. Barcelona w każdym sezonie w tym okresie notowała słabsze występy, co potwierdza się także i w tym. Real ostatnio też gra słabo... ale po kolei:

Malaga - Barcelona
Chyba najważniejszy i najtrudniejszy wyjazd tego okresu. Malaga nie jest już drużyną z początku sezonu i będzie bardzo trudnym przeciwnikiem. Postawiła bardzo trudne warunki Realowi w CdR, w lidze też jest wysoko - na 8 pozycji. Ostatnio przegrali ze słabym w tym sezonie Gijon, jednak wpływ na to zapewne miało zmęczenie po pucharze, oraz fakt grania na wyjeździe. Wcześniej bardzo dobre, mimo że przegrane/zremisowane mecze z Realem i powracającym do formy Atletico. Problemem Malagi jest forma napastników, bo sa oni wyjątkowo nieskuteczni. Jednak w nadchodzącym meczu, kluczem do sukcesu, będzie gra obronna i kontrataki.
Jeszcze tydzień temu, bez żadnych wątpliowści, zdecydowałbym się na granie dodatniego handi na gospodarzy. Jednak po tym co się stało w środę, jestem trochę spokojniejszy o postawę Barcy. Na pewno będą oni odczuwać pewne zmęczenie po ostatnim meczu, jednak nie będzie to decydyjący czynnik. Prawdę mówiąc mecz CdR był pod ich pełną kontrolą, po wyrównującym golu przestali się śpieszyć - dużo sił ich to nie kosztowało. W klubie wszyscy wiedzą, że punktów tracić już nie można. Jednak jest to tzw &quot;oczywista oczywistość&quot;, a jak będzie w praktyce? Wydaje mi się, że Barcelona wymęczy zwycięstwo, jednak patrząc na ich ostatnie wyjazdowe spotkania, będzie to wygrana dosyć skromna. Dlatego uważam, że trzeba wykorzystać niedocenienie Malagi przez bukmacherów i znowu zagrać coś w ich stronę.
typy:
Malaga +2AH @1.575 3/10⛔
brak gola przed 25:00 @1.83 2/10
✅

Real - Bilbao
Sytuacja podobna do Barcelony jeśli chodzi o formę - Real gra obecnie dużo gorzej niż przez większość sezonu. Jednak w przypadku Realu ich gra przez ostani miesiąc jest chyba najgorsza od momenty kiedy zaczął ich trenować Mourinho. Ratuje ich jednak fakt, że zdobywają punkty. Po środwej porażce jednak coś pękło. W madryckim środowisko niemal ze wszystkich stron pojawiła się krytyka Mou i piłkarzy. Znane osoby publicznie mówią, że wstydzą się, nie tyle za porażki, co taką postawę w meczach z Barca. Ostatnio piłkarze Realu psychicznie byli bardzo mocni, bo po porażce w grudniu w kolejnym meczu wysoko wygrali z Sevilla, jak będzie teraz? Wg może być trudniej, bo i przeciwnik bardziej wymagający. Real do meczu przystąpi osłabiony, nadal gotowy do gry nie jest Di Maria, zabraknie prawdopodobnie także Pepe... powodem pewnie będzie kontuzja, ale każdy wie dlaczego tak na prawdę nie wystąpi (info nie jest potwierdzone, są to moje przypuszczenia, wynikające z wypowiedzi ludzi związanych z RM). Real ostatnio miał problemy praktycznie z każdym rywalem, jednak ostatecznie wychodzili zwycięsko. Czy tak będzie i w tej kolejce? Wydaje mi się, że raczej tak, bo własne boisko może być tutaj decydującym atutem, jednak wierzę, że waleczni baskowie są w stanie sprawić niespodziankę. Athletic bez większych problemów wygrał w środę z Mallorca, w lidze wysoko wygrał z Levante, a wcześniej rozgromil Albacete w rewanżu CdR. Jeśli mecz byłby w Bilbao nie wahałbym się i pograł na Athletic. Jednak w nadchodzącym spotkaniu każda strata punktów przez Real będzie niespodzianką. Kursy wystawione na ten mecz są dla mnie pomyłką buków.
Typy:
Bilbao @15 1/10⛔
Bilbao +2AH @1.85 7/10 ⛔
Bilbao strzeli @1.61 3/10✅
Real poniżej 2.5 @2.0 6/10⛔

*kursy bet365

@Kudlaty wg mnie widać wyraźny postęp w grze Malagi, piłkarze przede wszystkim zaczęli walczyć o punkty, defensywa spisuje się coraz lepiej + transfer Kameniego
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Śmierdzi mi tutaj czysta dwójeczka. Co wy na to???
Dwójeczka jak dwójeczka, ale podwójna szansa też wygląda przyzwoicie przy tak wysokim kursie na dwójkę :] W Levante rzeczywiście sytuacja nieprzesadnie ciekawa. Kontuzje plus ewentualne zmęczenie po czwartkowym meczu z Valencią. A i tę rundę zaczęli niemrawo (nawet u siebie). Wygląda, że Zaragossa coś może urwać Levante w zaistniałych okolicznościach. Pozdrawiam :]
Kurs na x2 w okolicach 1,90
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pewnie większość typów w tym temacie będzie dotyczyła meczów Barcelony i Realu, ale ciężko temu zaradzić. W zasadzie, gdy przychodzi czas na kolejną kolejkę warto jednak mimo wszystko rozejrzeć się też na inne mecze, bo można wyłowić coś ciekawego.
W pierwszym sobotnim meczu w samym sercu Katalonii, Espanyol będzie podejmował Granadę. Espanyol ma naprawdę spore problemy. Pierwszorzędną sprawą jest absencja zawodników Espanyolu. O nie mały zawrót głowy musi przysparzać trenera Pochettino lista nieobecnych zawodników. Największy problem jest z obsadzeniem linii ofensywnej. Nie zagra Pandiani, Garcia i Alvaro. Widać, że walka na dwóch frontach nie może przynieść efektu z większym skutkiem. Zespół z Barcelony męczył się niemiłosiernie z trzecioligowcem w Pucharze Króla, przegrywali 0:2, ale w jakiś niesamowity sposób udało im się odnieść zwycięstwo w samej końcówce. Zmęczenie daje o sobie znać, poprzez powiększającą się listę kontuzjowanych zawodników. Brakuje trochę świeżości i w meczu z niżej notowaną Granadą może po prostu zabraknąć motywacji.
Co prezentuje sobą ich rywal ? Na pewno solidną obronę. Defensywa spisuje się bez większych zarzutów, można ich nawet pochwalić. Klub nawet się postarał i sprowadził obrońcę Karpat Lwów Borję Gomeza. Jest to bardzo uniwersalny zawodnik, który może grać na kilku pozycjach w obronie. Powinniśmy zobaczyć go w jutrzejszym meczu na środku obroni, gdzie zastąpi pauzującego za kartkę kolegę. Zespół ustawiony typowo pod grę z kontry i tego pewnie będą się trzymać także jutro. Czy spodziewam się niespodzianki ? Ciężko powiedzieć. Gospodarze są trochę zmęczeni, ale jednak grają u siebie. Granadę na pewno stać na niespodziankę, ale dużo pewniej w tym meczu wygląda under bramkowy.
Espanyol - Granada | Poniżej 2,5 gola [1,70] Betclic ⛔ 3:0
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Betis vs. FC Sevilla


Z tej kolejki całkiem dobrze wygląda Betis i under w tym meczu. Ostatnio zagrali bardzo dobry przeciw Barcelonie. Nie przyjechali się bronić , wyszli trzema napastnikami grali szybko, z pomysłem , stwarzali sytuacje, wcześniej w lidze 3 kolejne zwycięstwa , miedzy innymi u siebie z mocną Valencią i na wyjeździe z Atletico. Sevilla ciągle rozczarowuje, owszem wygrali z Valencią ale strzelili bramki po koszmarnych błędach gości, wcześniej też bez powalających rezultatów, na wyjeździe grają jeszcze słabiej niż u siebie. Podstawową myślą w meczach wyjazdowych Sevilli jest nie stracić , dopiero potem myślą o tym jak strzelić. Navas nie zachwyca, Reyes bez formy, Negredo jak zwykle trafia 1 na 10 sytuacji. Bilans wyjazdowy 1-5-2 i bramki 4-5 mówią same za siebie.
W Sevilli paru nieobecnych- Kanoute, Manu del Moral, Perrotti , wraca Navarro. Gospodarze bez istotnych osłabień. Liczę , że gospodarze podniesieni na duch po dobrym ostatnim meczu powalczą i osiągą dobry rezultat. Historia derbów Andaluzji pokazuje też, ze pada mało goli , Sevilla wciąż kaleczy atak więc nie spodziewam się fajerwerków.

Betis 1x @ 1,40 ✅
Betis @ 2,50 Betsafe ⛔
under 2,5 @ 1,75 Betsafe ✅
gol przed 27 minutą - nie @ 1,55 Betsafe ⛔ nie mieli kiedy strzelić????
 
K 31

krist0

Użytkownik
Ma ktoś jakieś oficjalne zestawienie Levante na najbliższy mecz z Saragossą? Trochę poszperałem i tak chyba niezły szpital jest. Chcę jakieś pewne info mieć.
Na 100% pauzują za kartki Ballesteros i Juanfran (dwaj podstawowi obrońcy), Valdo (podstawowy pomocnik) + kontuzja do końca sezonu Juanlu (podstawowy pomocnik - najwięcej (6) bramke wspólnie z Kone)
I teraz niepewne występy których chciałbym potwierdzenie - Ruben Suarez, Pedro Lopez, Nano (podstawowy obrońca), Barkero (podstawowy pomocnik).
Jeśli to wszystko by się potwierdziło to skład mniej więcej wyglądałby tak:
B - Munua
O - Javi Venta, Del Horno i brak kolejnych... wprowadzony zostałby ktoś kto nie zagrał ani minuty w tym sezonie lub ktoś z młodzieży. Zostaje jedynie Cabral (15 minut na boisku) i Antonio Lopez (22 lat) i Ivan (18 lat) obaj bez występów.
P - Xavi Torres, Iborra, Farinos i to wszystko co godne uwagi, zostaje Pallardo (35 minut), Higon (12 minut) i bez występów Mateu (21 lat), Mono i Lois (po 22 lata).
N - Kone - podstawowy napastnik, który dziwne że nie pojechał na PNA i El Zahar - 9 występów z czego 6 z ławki... + Roger Marti (1o minut na boisku)...
Ostatnio Levante przegrało u siebie z Saragossą 1:2, w czwartek wysoka porażka w derbowym pucharze z Valencia więc na pewno w grę będzie wchodziło również zmęczenie. Natomiast Saragossa pomimo że to czerwona latarnia ligi to będzie rozgrywała 2 mecz pod wodzą nowego trenera, pierwszy tylko 1-1 i reguła nowej miotły nie do końca się sprawdziła więc może teraz??? Śmierdzi mi tutaj czysta dwójeczka. Co wy na to???
W świetle tych informacji niezwykle ciekawie wygląda typ, który przypadkiem wpadł mi w oko na Betsafe (jest to tzw. &quot;wirtualny mecz&quot;):
Valencia - Levante
Which team will score the most goals?
Valencia 2,70
✅
Valencia swój mecz gra na wyjeździe z Osasuną - drużyną, od której więcej bramek w całej Primera Division traci tylko... Saragossa, grająca z Levante ???? Jednak trzeba zaznaczyć, że Osasuna ze swoich 30 straconych bramek, aż 23 straciła na wyjeździe. Mimo to w świetle osłabień i wyraźnego spadku formy Levante (fatalny mecz w Pucharze Króla właśnie z Valencią), chyba warto zaryzykować po takim kursie.
 
R 0

rozekczek13

Użytkownik
Marca przeanalizowała możliwe ustawienie na mecz z Athletikiem, w którym w jedenastce może dojść aż do pięciu zmian. Jutro prawdopodobnie zobaczymy zupełnie innych bocznych obrońców - na swoje pozycje mają wrócić Arbeloa i Marcelo. W środku partnerem Ramosa może zostać Albiol, który da odpocząć Carvalho. Portugalczyk w środę wystąpił ze specjalną ochroną kolana i Mourinho prawdopodobnie oszczędzi go na rewanż z Barceloną na Camp Nou. W środku pola wobec kontuzji Khediry Lass zagra z Xabim, a Pepe odda miejsce Özilowi. Niemiec ma pomóc odzyskać płynność gry i połączenie reszty zespołu z napastnikami. Jedno skrzydło zarezerwowane będzie dla Cristiano, na drugim o miejsce powalczą Callejón i Kaká. W ataku na pozycji &quot;9&quot; kogoś zobaczymy z dwójki Pipita - Benzema. Przykro mi, nie ma szans żeby Real przegrał to spotkanie ????

RCD Espanyol Barcelona - Granada CF
Typ - Typ: 1 1,65
Betis Sevilla - FC Sevilla
Typ - Typ: 1 2,35
Real Madrid - Athletic Bilbao
Typ - Typ: 1 1,20
CA Osasuna - CF Valencia
Typ - Typ: 2 2,15
Po przeczytaniu Waszych analiz wstępnie postawione na te mecze. Co daje łączny kurs 10zł, Barcelone pominąłem bo u niej ciężko z meczami wyjazdowymi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sociedad - Atletico
* Sociedad od 7 spotkań bez porażki ! i 3 z rzędu bez straconej bramki. W poprzedniej kolejce wypunktowali Valencię i wygrali 1:0 na Mestalla.
* Do dyspozycji trenera Montainiera w zasadzie full squad
* Psuje wrażenie dziwna porażka 1:6 w Copa del Rey z Mallorcą.
*Atletico za Diego Simeone jest nową drużyną - tak określił to szkoleniowiec Sociedad i tak w zasadzie jest. Lekcje taktyki przydały się i Rojiblancos w dwóch meczach zachowali czyste konto. Wyjazdowy remis 0:0 z Malagą i ofensywna gra i 3:0 z Villarreal sprawiają pozytywne wrażenie.
* W kadrze meczowej brakuje zawieszonego za kartki Tiago. Wraca natomiast filar defensywy Alvaro Dominguez.
* W ostatnich 13 meczach na Estadio Anoeta bilans wygląda następująco: 10-2-1. Z czego jedyna wygrana Atletico miała miejsce przed rokiem. Czy Rojiblancos powtórza to i tym razem?
Zastanawiałem się nad dwójką po 2,40, ale Atletico jeszcze na tyle mnie nie przekonało aby inwestować pieniądze w wyjazdowe zwycięstwo. Tym bardziej, że Sociedad spisuje się solidnie i ma pełną kadrę meczową.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Espanyol - Granada
Tutaj mam odmienne zdanie co do ilości bramek. Zgadzam się, że piłkarzom Espanyolu, po pucharowych potyczkach, może trochę brakować sił. Uważam, że Granada da radę w tym meczu coś strzelić. Jest to drużyna, która w ostatnich meczach dużo trafiła ale również w każdym meczu strzelała. Ostatnie 5 meczy to bilans bramkowy 7-13 (na wyjezdzie 2-9, u siebie 5-4). W każdym z tych meczy padły min. 3 gole. Granada teoretycznie gra defensywnie, z kontry, jednak w praktyce ich linia obronna nie jest taka mocna i bramek tracą sporo. Największym zagrożeniem dla rywali jest lewy obrońca Siqueira. Espanyol stracił jedną ze swoich gwiazd - bramkarza Kameniego i w tym meczu zastąpi go Casilla. Sporym osłabieniem jest także brak napastnika - Garcii. Espanyol walczy o puchary i takie mecze &quot;musi&quot; wygrywać - czyli nie będzie tu murowania i czekania na okazje. Od początku gospodarze będą dążyli do strzelenia gola. O ile ze strzelaniem problemów raczej nie mają (ostatnio nie udało się im to tylko z Sevilla), to gra defensywna pozostawia wiele do życzenia: np 2 gole stracone u siebie z Cordobą i Mirandes (a skład w pucharze był optymalny). Wydaje mi się, że min 3 bramki w tym meczu powinniśmy zobaczyć
Typ:
over 2.5 @2.0 2/10✅

Racing - Getafe
Ten mecz dla większości wygląda pewnie na typowy nobet. Mi wydaje się, że warto zagrać na gości, dlaczego? Buki faworyzują gospodarzy, dla mnie minimalnymi faworytami są piłkarze Getafe, a po takim kursie warto ich zagrać. Dla mnie Racing jest jednym z głównych kandydatów do spadku. Ostatnio skompromitowali się w CdR i odpadli z Mirandes. Wcześniej wymęczyli zwycięstwo u siebie z jeszcze słabszą Saragossa. Oczywiście należy też wspomnieć o ostatniej, wyjazdowej wygranej 2-0 z Osasuną. Racing miał jednak w tym meczu dużo szczęścia (2 rzuty karne, 40% posiadania piłki). Nie wydaje mi się aby się to znowu powtórzyło.
Getafe ostatnio formą tez nie błyszczy, jednak wyjazdowa wygrana z Mallorca, remis i 2 gole strzelone na boisku Malagi, oraz remis u siebie z mocnym Bilbao są niewątpliwie większymi sukcesami niż ostatnie wyniki Racingu.
Typ:
Getafe @2.90 1/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 71

bartus

Użytkownik
Espanyol-Granada 3:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365

Wazny mecz dla druzyny z Espanyola jesli jeszcze chce wlaczyc sie w walke o puchary to w tym spotkaniu ma ostatnia szanse aby to zrobic . A zmierzy sie w tym meczu z Granada ktora po tragicznym poczatku sezonu gdy wydawalo sie ze juz spadnie ta druzyna do II ligi Hiszpanskiej zaczela zaskakiwac i wygrywac swoje mecze dlatego w tym spotkaniu uwazam ich za oustidera ktory moze sprawic niespodzianke dlatego ten mecz moze byc taki ciezki wlasnie dla gospodarzy. Espanyol po polowie sezonu jest na 9 miejscu czyli stosunkowo na dobrym miejscu startowym dlatego mysle ze w tym spotkaniu zrobia wszystko aby zdobyc komplet punktow i dolaczyc do czolowki. Dlatego przy tak wysokim kursie w tym spotkaniu jakim jest 1.82 stawiam w tym meczu na zwyciestwo gospodarzy ktorzy po wymeczonym zwyciestwie powinni zgarna 3 pkt w tym spotkaniu.Dlatego uznaje ten typ na jeden z lepszych w tym weekendzie i zachecam do obstawienia na niego.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No co prawda nie oglądałem dzisiaj Atletico ale widzę, że ekipa pod wodzą Simeone zaczyna się powoli odradzać ale póki co jeszcze za wcześnie by powiedzieć by to było już pełne odrodzenie, bo jednak Atletico do tej pory było strasznie nie obliczalne. Co do spotkań niedzielnych to mamy fajne mecze do oglądania jak i do typowania więc zaczynamy:
Osasuna-Valencia
W samo południe w Pampelunie dojdzie do pierwszego niedzielnego starcia. Trudno tak jednoznacznie wskazać faworyta tej potyczki, jednak jeśli patrzeć na tabelę to za takowego można uznawać gości, chociaż Osasuna również jest wysoko, bo na 6 miejscu. Od początku gdy zacząłem sobie przeglądać statystyki obu drużyn przed tym spotkaniem to od razu wpadłem na pomysł na under, dlaczego? Otóż Osasuna może i ma słabą obronę ale szczególnie na wyjazdach, bo u siebie póki co stracili tylko 7 goli co jest dobrym wynikiem, podobnie z resztą jak Valencia, która poza Mestalla straciła tyle samo goli co Osasuna u siebie. Tak więc już widać, że obrony raczej w tym spotkaniu powinny zagrać uważnie. Co prawda goście w tym meczu grają z Soladado w ataku w porównaniu do ostatniego spotkania ligowego, gdy to Soldado musiał pauzować za kartki i Valencia wtedy uległa Realowi Sociedad. Jednak na jego gole bym tutaj aż tak się nie napalał. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że Soldado strzela gola za golem ale u siebie i jak popatrzyłem na rozkład tych goli jeśli idzie o teren, gdzie wpadały to aż się zdziwiłem, że jest taka dysproporcja: 2 gole na 19 strzelił poza Mestalla. Co ciekawego tylko jednego w lidze i było to 17 września przeciwko Sportingowi Gijon. To jest spory problem, bo jednak w Valencii poza nim mało kto strzela. Jonas tutaj gra jako rozgrywający więc tych sytuacji ma mniej przez to, a większość piłek w pole karne idzie właśnie do R.Soldado. Co ciekawe na to spotkanie goście przystąpią bez Paco, Pablo, Miguela, Ricardo Costy, Mathieu i Victora Ruiza. Zapewne więc w obronie zagra na lewej stronie Alba, w środku wraz z Ramim spodziewam się Dealberta, a na boku kogoś z dwójki Barragan-Bruno, a ostatnio z Levante to grał ten pierwszy. W zespole gości w tym spotkaniu zabraknie Kike Soli ale on póki co gola jeszcze nie zdobył chociaż jest napastnikiem. W zespole Osasuny akurat nie ma takiego zawodnika jak Soldado, gdyż najlepszy strzelec Nekounam i Balde mają po 5 bramek ale jak widać nie przeszkadza im to by być wysoko w tabeli jak na taki skład.
Moim zdaniem w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu bramek, to też ja decyduję się na undery, które wg. mnie będą tutaj najlepsze.
Moje typy:
Under 2,5 @ 1,727 SB
✅1:1
Valencia under 1,5 @ 1,533✅


Real Madryt-Athletic Bilbao
Na sam koniec kolejki czeka nas hit niedzielnej serii spotkań oraz obok meczu derbowego w Andaluzji również hit całej kolejki. Szkoda, że ten mecz nie jest rozgrywany na San Mames, bo wtedy na pewno większe szanse mieliby Baskowie ale i tak uważam, że podopieczni Marcelo Bielsy przy obecnej formie nie stoją na straconej pozycji, po mimo tego że mecz odbędzie się na Bernabeu. Może i na wyjazdach Athletic mało strzela i traci ale jednak spodziewam się, że w niedzielnym spotkaniu będzie trzeba zaatakować, bo gole ze strony Realu to rzecz nieunikniona... A że drużyny Bielsy potrafią to robić to pamiętamy chociażby gdy prowadził reprezentację Chile. Ostatnie spotkania dla Athleticu są naprawdę dobre, bo są co raz bliżej 1/2 finału Copa del Rey, a w lidze są już na miejscu 5 tuż za strefą Ligi Mistrzów. Co jeszcze może cieszyć kibiców i trener Athleticu to fakt, że po kontuzji wrócił Fernando Llorente i już strzela gole, a jak ważny to zawodnik dla tego zespołu to każdy chyba sobie zdaję z tego sprawę. Ciekawe również jak spiszą się tacy zawodnicy jak Susaeta, Muniain czy Ander Herrera, który tutaj będzie miał ciężkie zadanie walki w środku pola. O Realu wiemy bardzo wiele, bo przecież teraz jest ogromna moda na Gran Derbi nawet wśród tych, którzy na co dzień z piłką nie mają do czynienia nawet w wiadomościach sportowych... Tak jak już ktoś tutaj pisał Mourinho podkreśla, że liga i LM to priorytet, bo CdR już przecież zdobył. Również Mou sobie zdaje sprawę z faktu, że po porażce 1:2 u siebie to na Camp Nou nie ma zbytnio czego szukać w kontekście rewanżu. W meczu z Athletikiem zabraknie w składzie Pepe czyli &quot;gwiazdy&quot; środowej potyczki. Ja się cieszę, że zabraknie tego człowieka, bo przez to będziemy mieli więcej gry w piłkę, aniżeli brutalnej gry i jednocześnie teatru. Do składu ma wrócić Ozil więc wracamy do tego systemu 4-2-3-1.
Ja tutaj oczekuje ciekawego meczu z dużą ilością goli, bo drużyny Bielsy czują się w takich wymianach ciosów jak ryby w wodzie dlatego też mi się widzi naprawdę dobre widowisko ale jakoś myślę, że Real zbyt wysoko nie wygra, to też warto rozejrzeć się z jakimiś wyższymi handicapami na gości.
Moje typy:
Over 3,5 @ 1,825 SB✅4:1
BTS @ 1,70✅
Fernando Llorente strzeli @ 4,20✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ice29 251

ice29

Użytkownik
Do typów na mecz Real-Athletic dorzucę jeszcz jeden:
Llorente strzeli gola głową @9.0⛔strzelił... ale nogą
Od początku chciałem zagrać na gola dla basków strzelonego głową, jednak nigdzie nie ma w ofercie takowego zakładu. Na unibecie pojawił się jednak zakład na gola głową tego napastnika i kurs 9 jest wg mnie warty gry. Real do momentu trafienia Abidala w ostatnim meczu, miał serię 5 goli z rzędu straconych po strzałach głową (2x Malaga, 1xGranada, 1xMallorca, 1xBarcelona). Widać, że obrona ma duży problem z wygrywaniem pojedynków w powietrzu. Casillas, może i jest najelpiej grającym bramkarzem na linii bramkowej, jednak na przedpolu nie jest już taki pewny. Llorente nie trzeba nikomu opisywać. Świetny napastnik, który grę głową opanowaną ma do perfekcji. Jestem przekonany, że jakiś gol dla basków padnie. Uważam, że bardzo możliwe jest, że stanie się to po główce, a kto może być egzekutorem jeśli nie taki specjalista w tej dziedzinie? Mimo wszystko jeśli ktoś zobaczy w ofercie &quot;gol dla Bilbao głową&quot; to proszę o podesłanie mi buka na pw.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS

Real Madryt - Atletic Bilbao obie strzelą:TAK 1,75 Unibet
✅

Dziś jedna z większych szans na pogubienie punktów przez Real, ponieważ na Bernabeu przyjeżdża ekipa trenera Bielsy. Piłkarze z Madrytu z pewnością będą chcieli zmazać po raz kolejny fatalne wrażenie po meczu z Barceloną. Nie będzie jednak to wcale takie łatwe.
Gdyby mecz odbywał się na San Mames dla mnie faworytem byłby Atletic Bilbao, który spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Mecz jenak odbywa się w Madrycie i to Królewscy są ekipą, która powinna dziś odnieść zwycięstwo. Ja zagram na typ, że obie ekipy strzelą gola. Real w lidze strzelił 63 gole w 18 meczach, a ostatnie wyniki ligowe to 2-1, 5-1, 6-2. Nie ma chyba sensu się rozpisywać na temat tego, czy Królewscy bramkę zdobędą. Jeśli popatrzymy natomiast na te wyniki to zauważymy, iż tylko siedem razy piłkarze Mourinho zdołali utrzymać czyste konto, ostatni raz w meczu z Gijon na początku grudnia. Co do Atleticu to nie wydaje mi się, aby Bielsa ustawił dziś swoją drużynę defensywnie. Llorente, Munain, Ander Herrera - jest czym zagrozić bramce Casilliasa, tym bardziej, że obrona Realu nie zawsze ustrzega się błędów.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Malaga-Barcelona 1:4 ✅
Typ: 2
Kurs: 1.33
Bukmacher: Bet365

Na Estadio La Rosaleda Malaga CF podejmuje u siebie FC Barcelonę. Gospodarze po 7 zwycięstwach, 4 remisach i z 25 punktami na koncie zajmują obecnie 10 pozycję w tabeli. Bilans ostatnich 5 meczy jest tragiczny. 2 remisy i aż 3 porażki pokazują że drużyna nie jest w formie. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gości. 12 zwycięstw 5 remisów i tylko 1 porażka daje im 2 miejsce w tabeli. Do lidera ligi - Realu Madryt tracą 5 punktów, więc w dzisiejszym spotkaniu liczy się tylko zwycięstwo. Ostatnie 5 spotkań to 1 remis i 4 zwycięstwa, w tym ostatnio na Santiago Bernabeu z Realem w walce o Puchar Króla. Obie drużyny rozegrały miedzy sobą 20 spotkań. 14 zakończyło się zwycięstwem Barcelony, 4 remisem, a 2 zwycięstwem Malagi. Statystyki i dobra forma gości mówią same za siebie. Wygra Barcelona i to wysokim wynikiem. Na boisku zobaczymy wiele ciekawych bramek. O zdobycie bramki pokusi się Lionel Messi. Stawiam na Barce
 
S 0

scanerro

Użytkownik
Ja z kolei typuje zupełnie odwrotnie od użytkownika ice29, po prostu nie wierzę że real przegra u siebie z drużyną typu Bilbao, ponieważ od 3 sezonów takie mecze wygrywa , nie licząc starć z Barcą ale to zupełnie inna bajka , więc ja gram na dzisiejszy mecz królewskich następujące typy :
Athletic nie strzeli @ 2.25
Real -2 @ 2.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom