>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Serie A [19-21 sierpnia 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 48,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Co prawda do pierwszej serii gier jeszcze trochę czasu zostało bo w końcu 19 dni ale już teraz zachęcamy do pierwszych prognoz i swobodnej dyskusji o każdym zespole najlepiej zaczynając od beniaminków. :cool:
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Pocio4 tak ku przestrodze. W poprzednim sezonie Napoli grało w 1 kolejce wyjazd z Pescarą i nie wygrali! A wiadomo jakim dostarczycielem punktów była Pescara przez cały poprzedni sezon.
Owszem Napoli ma wszelkie zadatki ku temu by w tym sezonie powalczyć o scudetto. Jeżeli kontuzje ich będa omijać, jeżeli Sarri mądrze będzie rotował. A ma kim rotować to Juventus może się mieć na baczności.

Napoli &amp; Milan w europejskich pucharach

Napoli wygrało pewnie 2:0 z Niceą, a Milan urządził sobie kanonadę ze Shkendiją i wygrał 6:0. Póki co włoskie ekipy w pucharach świetnie sobie radzą, ale to początki, choć niezwykle budujące.
Ale nie ma co się podpalać, wiadomo Milan w fazie budowy itp, ale widać już zalążki żę idzie ku dobremu. Kessie dzik, Calhanoglu fajnie rozgrywał, Suso gra swoje, Montolivo doppietta szok! Andre Silva typowa &quot;9&quot; też dwa gole. Cutrone wszedł z ławki i słupek oraz przewrotka minimalnie obok. Były okazje na to, że będzie dwucyfrówka, bo Zahov bramkarz Shkendiji kilka razy ratował.

Jedynie Giaca Bonaventury szkoda, wszedł z ławki i nie dokończył meczu, bo uraz mięśnia eh.. Ciekawe na ile wypadnie.

Napoli wracając do meczu środowego to mogło też wyżej wygrać, 2:0 najniższy wymiar kary, bo potem Nicea w 9 nie została dobita, a szkoda. Milik miał setkę przecież na nodze, yy tzn pod nogą bo nie trafił... :p


Jakieś przemyślenia macie odnośnie faworytów w tej pierwszej kolejce?

Przy okazji zapraszamy raz jeszcze do udziału w zabawie &quot;Fantasy Serie A 2017/18&quot; - więcej informacji w specjalnie założonym do tego temacie.
 
Grac45 48,5K

Grac45

Forum VIP
@Pocio4 tak ku przestrodze. W poprzednim sezonie Napoli grało w 1 kolejce wyjazd z Pescarą i nie wygrali! A wiadomo jakim dostarczycielem punktów była Pescara przez cały poprzedni sezon.
Owszem Napoli ma wszelkie zadatki ku temu by w tym sezonie powalczyć o scudetto. Jeżeli kontuzje ich będa omijać, jeżeli Sarri mądrze będzie rotował. A ma kim rotować to Juventus może się mieć na baczności.
Chciałem od razu to samo napisać, ale jak się chwilę zastanowiłem to doszedłem do wniosku że nie ma sensu do tego wracać.
Wtedy był niezły kocioł w zespole. Odejście Higuaina Insinge obrażony, Coulibaly kuszony Premier League. Gabbiadini zaszokowany faktem, że ma grać na 9iątce i to w podstawie. Zmieniony po 45 minutach z resztą. I nie zapominajmy, że murawa w Pescarze było najgorszą w zeszłorocznej kampanii Serie A.
Na dzisiaj Napoli to przede wszystkim gaz i od początku odpowiednia forma bo priorytet w postaci fazy grupowej LM to jest mus. Rok temu mieli ją zapewnioną co też skutkowało innym podejściem. Teraz są po zdanym egzaminie z Nizzą (jeśli chodzi o grę) bo wynik był za niski. 3-0 to by był najniższy wymiar kary. A tak mimo wszystko trzeba dopilnować bramki nad lazurowym wybrzeżem aby zabić już na amen marzenia Francuzów.
I powtórzę to co pisałem w dziale LM. Napoli nie odniosło pół większej kontuzji na obozie. Rywalizacja jest na wszystkich pozycjach (oprócz bramki) każdy chce grać, każdy chce wykorzystać swoją szansę. Perfekcjonizm Sarriego nie pozwoli na stratę punktów, z resztą Napoli chyba większej szansy niż w tym roku na realną walkę o mistrzostwo taką do ostatniej kolejki już nie będzie mieć. Punkty z beniaminków to jest mus.
Hellas może postawić się honorową bramką czy czymś, ale meczu nie wygrają. A co za tym idzie, drugi raz nie będzie niespodzianki. Przykro mi @Robson ale takie są fakty a wiem, że na to liczysz. :cool:
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam wszystkich fanów Calcio!
W koncu rusza według mnie najlepsza liga ( do oglądania ) na świecie ja
w pierwszej kolejce skusiłem sie na Tribla

Crotone-AC Milan typ 2 @ 1.60 ✅
Juventus F.C.-Cagliari LB 2,5 typ 2 @ 1.50 wynik 3:0 ✅
Bologna-FC Torino R-Zwrot typ 2 @ 1,60 ZWROT ✅⛔
AKO = 3,84

Po dwa zdania na temat kazdego meczu
Chiński Milan w pierwszej kolejce podejmowac bedzie na wyjezdzie podejmowal Crotone
nie ukrywam Milan w zeszłym sezonie rozczarowaywał ale po Napadzie na Bank sądze ze wejdą z wysokie &quot;C&quot; w nowy sezon seriea z takimi piłkarzami jak Gianluigi Donnarumma, Leonardo Bonucci , Franck Kessie , Riccardo Montolivo ,Andre Silva czy M&#39;Baye Niang jesli chodzi o kontki to tylko Biglia L. ma kontuzje łydki wiec szpitalu nie ma. i najwiekszy czynnik to wczorajszy mecz w LE
AC Milan (Ita) 6-0 Shkendija (Mac)
fajne staty osobiscie nie ogladalem meczu wiadomo druzyna z Macedonii ale no 6:00 to duza odskocznia

Juventus cos czuje ze Juventus bedzie chcial sie zrehabilitowac za ostatni SuperPuchar Włoch. W Starej Damie tylko jedno osłabienie wiadomo Pjaca. tutaj tez H2H dalo mi szanse powodzenia tego typu gdyz ostatnie mecze Juve u siebie konczyly sie overami 2,5 przynajmniej wiekszosc

No i Torino
Tutaj ewentualnie typ opieram na ostatnich wynikach druzyn
Bologna 4 porazki i jeden remis
Torino 4 Win i jeden remis

w klubie zostal Andrea Belotti wiec sadze ze od pierwszej kolejki Włoch bedzie dozalyl do miana stania sie w obecnym sezonie Capocannoniere
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Witam!
Spróbuje i ja coś zaproponować.Zasadniczo oprócz Milanu wpadł mi w oko mecz Lazio

Lazio - Spal

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.70 ⛔

Typ: BTS NIE Kurs: 1.60 ✅

Po mojemu do dubla te typy jak znalazł.Spal to beniaminek wiadomo takie ekipy czasami grają jeszcze z adrenaliną sezonu poprzedniego ale patrząc na mecze sparingowe to zasadniczo szału nie robili.Zagrali również z Lazio i dostali 2:0 tak więc czemu by nie powtórzyć tego w lidze?!
Lazio już jeden sukces w tym sezonie mają tak więc trzeba ciągnąć to co dobre,a z kim nie wygrywać jak nie z beniaminkami w dodatku na własnym stadionie.
Jak dla mnie śmiało do gry

Wynik: 0:0
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus &amp; Napoli
@1.61
Bwin
✅✅

Mistrz jest tylko jeden! Jest nim Stara Dama! Po przegranej w Superpucharze z Lazio jest ogromny głód zwycięstwa. Pierwsza kolejka i ogromna szansa na zdobycie 3 punktów, bo rywal to typowy ogórek. W historii spotkań wygrali z Juventusem tylko 3 razy, ale ostatnie zwycięstwo było dawno temu.

wyjściowa &quot;11&quot; Juve prawdopodobnie będzie prezentować się w następujący sposób:

Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro - Pjanic, Marchisio - Cuadrado, Dybala, Mandzukic - Higuain.

Jedynie ta prawa obrona wygląda słabo, ale na takiego rywala powinno wystarczyć.
Cieszy obecność Ruganiego, który uznawany jest za przyszły filar obrony reprezentacji Włoch i Juventusu.
Marchisio w sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony i zasługuje na grę.
Wyrzuciłbym Cuadrado na ławkę, a w jego miejsce dał Coste, którego zobaczymy pewnie w późniejszych minutach.
Juventus idzie po pierwsze zwycięstwo w lidze.

Kilka słów o drugim spotkaniu. Drużyna Napoli zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem. Oba zespoły dzieli przepaść. Hellas pewnie będzie walczyć o utrzymanie, a Napoli powalczy o mistrzostwo. Skład na papierze wygląda solidnie, jeśli będą omijać ich kontuzje to mogą namieszać.
Jedynie Hysaj jest kontuzjowany, a tak to trener ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Znakomity Mertens, który już zaczął strzelać.
Napoli takie mecze musi wygrywać! Dziś tylko 3 punkty, remis będzie porażką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Hellas może postawić się honorową bramką czy czymś, ale meczu nie wygrają. A co za tym idzie, drugi raz nie będzie niespodzianki. Przykro mi @Robson ale takie są fakty a wiem, że na to liczysz.
Właśnie Cię rozczaruję i na to wcale nie liczę, Sarri-taka mi bardzo imponuje i życzę im by zdobyli Weronę i od początku cisnęli po scudetto, a liczę na to, że na końcowej prostej dopiero się wyłożą kiedy to Roma złapie wiatr w żagle i będzie zmierzać po tytuł, taki mam przebiegły plan, FORZA ROMA ;)

ądze ze wejdą z wysokie &quot;C&quot; w nowy sezon seriea z takimi piłkarzami jak Gianluigi Donnarumma, Leonardo Bonucci , Franck Kessie , Riccardo Montolivo ,Andre Silva czy M&#39;Baye Niang jesli chodzi o kontki to tylko Biglia L. ma kontuzje łydki wiec szpitalu nie ma. i najwiekszy czynnik to wczorajszy mecz w LE
Na Nianga w kontekście Milanu już nie ma co liczyć. Niestety, ale Francuz opuszcza Italię na rzecz Rosji i będzie grał razem z Luizem Adriano w Spartaku Moskwa... Szkoda, że taka Genoa go np nie wzięła czy inna Sampdoria, oglądanie Nianga potrafi sprawiać przyjemność, a tak traci liga bardzo nietuzinkowego piłkarza a radaru, a i my kibice nie będziemy przecież patrzeć na Rosję jak mu tam idzie. A w Premier League w barwach Watfordu sobie radził dobrze, to i w Italii w jakimś innym klubie też by dał radę.

Oprócz wspomnianego przez Ciebie Biglii kontuzjowany jest też Bonaventura, który wróci do zdrowia dopiero po przerwie na reprezentację.

Juventus cos czuje ze Juventus bedzie chcial sie zrehabilitowac za ostatni SuperPuchar Włoch. W Starej Damie tylko jedno osłabienie wiadomo Pjaca. tutaj tez H2H dalo mi szanse powodzenia tego typu gdyz ostatnie mecze Juve u siebie konczyly sie overami 2,5 przynajmniej wiekszosc

Jako ciekawostkę można powiedzieć, że ostatnim razem Cagliari wygrało w Turynie gdy trenerem tego zespołu był-&gt; Massimiliano Allegri.
W sezonie 2008/2009 Juve z Buffonem, Chiellinim, Nedvedem czy Del Piero, ale jednocześnie Marchionnim, Cristiano Zanettim i Amaurim w składzie poległo u siebie 2:3. Gola na wagę kompletu dla gości strzelił Alessandro Matri, który dwa lata później grał już w biało-czarnej koszulce.
Taką ciekawą infromację przed dzisiejszym meczem Juventus - Cagliari podaje nam FanPage &quot;CALCIOBAR&quot;.


Juventus ostatnio zrobił kolejny majstersztyk transferowy, mam tu na myśli sprowadzenie Blaise Matuidi, Francuz jednak jeszcze dziś nie jest do dyspozycji. Ale to za jaką kwotę kupili topowego środkowego pomocnika to robi wrażenie! Beppe Marotta i Andrea Agnelli spisali się na medal bez dwóch zdań, nie pierwszy już zresztą raz.

Cagliari nie ma czego szukać faktycznie dziś na J-Stadium raczej. Ale kursy jakie są widzicie...
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Juventus ostatnio zrobił kolejny majstersztyk transferowy, mam tu na myśli sprowadzenie Blaise Matuidi, Francuz jednak jeszcze dziś nie jest do dyspozycji. Ale to za jaką kwotę kupili topowego środkowego pomocnika to robi wrażenie! Beppe Marotta i Andrea Agnelli spisali się na medal bez dwóch zdań, nie pierwszy już zresztą raz.

Cagliari nie ma czego szukać faktycznie dziś na J-Stadium raczej. Ale kursy jakie są widzicie...[/quote]

Z tego co się orientuje to Matiudi jest w kadrze ba mecz Wiec sadze ze 20-30min dostanie
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Milan - świetne transfery, największe wrażenie robi wg mnie sprowadzenie z Juventusu Bonucciego, który będzie rządził tak jak u poprzedniego pracodawcy w defensywie. Za jego plecami władzom Milanu udało się zatrzymać młodego Donnarumme, z którym też mogą wiele osiągnąć jeżeli pokaże to samo, albo i coś lepszego jak w sezonie 16/17. Z przodu kolejne transfery, ale już Dexter7 wyżej je opisał, więc nie ma sensu pisać w kółko tego samego. Rossoneri w tym sezonie będą na pewno celować w najwyższe cele w Serie A, który są jak najbardziej w ich zasięgu z taką kadrą. Ostatnio rozgromili 6:0 zespół z Macedonii w LE, co daje do myślenia, że ich ofensywa ma dobrze nastawione celowniki. Dzisiaj zagrają ze słabym Crotone, które walczyło o utrzymanie się w najwyższej włoskiej (co w zasadzie osiągnęli w ostatnich kolejkach, gdzie ich forma była bardzo dobra). Gospodarze dzisiejszego spotkania ostatni mecz wygrali 8:0, był to towarzyski mecz przeciwko drużynie, która występuje jak dobrze liczę w 5 czy 6 lidze, a więc żaden wyczyn. Okres przygotowawczy miał dużo trudniejszy Milan, z którego wyszedł w bardzo dobrym stylu. Jak dla mnie dzisiaj wygrywają Rossoneri, którzy mogą zapoczątkować nową erę tego klubu i przywrócić mu dawny blask.
Milan @1,53 Fortuna ✅

Inter bardzo dobrze zaprezentował się w meczach przedsezonowych, w klubie udało się zatrzymać trzon drużyny. Fiorentina? Mocno przebudowana, zgranie na pewno nie jest na najwyższym poziomie, a do tego przyjeżdża na bardzo gorący teren jakim jest niewątpliwie San Siro. Wg mnie nie ma co szukać niespodzianki w tym meczu i podobnie jak drugi klub z Mediolanu wygrają dzisiaj swoje spotkanie.
Inter @1,55 Fortuna ✅

Ostatnim dla mnie meczem na dzisiaj jest pojedynek Lazio, a beniaminkiem Spal. Lazio w tygodniu wygrało Superpuchar Włoch przeciwko Juventusowi po bardzo, ale to bardzo zaciętej końcówce (do 84 min. Lazio wygrywało 2:0, w 85 min. i 91 min. Juve strzeliło gole, gdzie wszyscy już myśleli o dogrywce, natomiast 2 minuty po drugim golu Dybali Lazio, a w zasadzie Murgia ustanowił wynik meczu na 2:3). Na Stadio Olimpico jak pisałem wyżej przyjeżdża tegoroczny beniaminek Serie A, z którym gospodarze mieli okazję zmierzyć się w okresie przygotowawczym, a w tym meczu wygrali 2:0. Czy dzisiaj może być inny wynik niż wygrana Biancocelesti? Jak dla mnie nie i wydaje się dobrym ruchem zagrać u bukmachera w ich stronę.
Lazio @1,29 Fortuna ⛔ festiwal niewykorzystanych szans
Lazio wygra do zera @2,01 Fortuna ⛔
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sassuolo - Genoa

Przeglądając dzisiejsze mecze Serie A pod względem btts/overowym właśnie spotkanie Sassuolo - Genoa rzuciło mi się w oczy z bardzo dobrym kursem. Dodatkowo od 3 spotkań mało bramek między nimi, więc statystycznie rzecz biorąc, przyszedł czas na gole ????
Obie drużyny zdecydowanie lepsza mają ofensywę. Szkoda co prawda, że Lapadula nie zagra dzisiaj, ale w Genoi będzie Bertolacci z Veloso w środku, a oni fajnie wyglądali w sparingach przedsezonowych i coś pewnie dograją atakującym. I ciekawy transfer a trochę postrzelał w sparingach to Galabinov, a w obwodzie Simeone. Potencjał na gole jest ze strony przyjezdnych. No i w sparingach to pokazali. 4:0 z Heerenveen czy 3:2 z Hoffenhaim, a wtedy grali zbliżonym składem do tego, jakim mają zagrać dzisiaj. Formacja 3-4-3 akurat u nich czasami średnio działa i nadziewają się na kontry, co pokazał np. sezon 16/17, a nie zanosi się na zmianę formacji przez Jurica. Tak więc jest też szansa na gole ze strony gospodarzy. Oni przede wszystkim zatrzymali Berardiego (dziwię się, że został mając oferty że zdecydowanie lepszych klubów, ale gość ma 23 lata, jak odejdzie za rok to nie będzie dla jego kariery tragedii). No i przyszedł Falcinelli, który bardzo fajnie grał i co najważniejsze strzelał w Crotone w zeszłym sezonie, a jest dzisiaj zapowiadany do pierwszego składu. Sassuolo formacja 4-3-3. Też bardziej nastawieni na ofensywę, tym bardziej grając u siebie. A trzeba powiedzieć, że oba zespoły mają dobrą kontrę, więc to też plus do mojego typu, bo że jakieś błędy będą w rozegraniu na początku sezonu to możemy być pewni. Nawet wczorajsze mecze Juve czy Napoli pokazały, że drużyny jeszcze muszą bardziej wejść w sezon, by pokazać na co je stać.
Podsumowując: zwycięzcy tego pojedynku raczej nie typuje, ale liczę tutaj, że obie drużyny strzelą gola. Być może zakończy się tutaj 2:1 dla jednej z ekip, wbrew kursom - nie jestem przekonany, że faworytem jest Sassuolo.

Obydwie drużyny zdobędą bramki @1.84
Unibet




Lazio - Spal

Tutaj typ tzw. do jakiegoś dubla. Nie widzę innej możliwości niż wygrana Laziale. W dobrych humorach po zwycięstwie z Juve. Kadra z dwie klasy lepsza. Inzaghi na ławce zyskuje coraz większe zaufanie i poparcie. Immobile będzie, Milinkovic Savic też. Musi być zwycięstwo Rzymian i to pewne.

Lazio @1.27



Crotone - Milan

Podobna sytuacja jak do Lazio. Milan napakowany. Z każdym kolejnym spotkaniem gra lepiej i ta drużyna będzie się docierała z biegiem czasu. Awans do grupy LE już praktycznie jest. W rewanżu już Montella zapowiedział, że pozmienia w składzie, także dzisiaj Mediolańczycy w najsilniejszym z możliwych składów. Z możliwych, no bo nie zagra np. Bonaventura czy Biglia. Ambicje Milanu spore na ten sezon. W kuluarach mówi się nawet o mistrzostwie, ale z tym bym nie przesadzał. Jeszcze w tym sezonie stawiam na zgranie i solidność Juve czy też Napoli, ale walka o miejsca 2-4 dające prawo do gry w przyszłorocznej LM będzie pasjonująca. Andre Silva w ataku wg.mnie daje pewność zdobywania goli. On to ma. Jak to mówią &#39;on ma gol&#39;. Będę bardzo zaskoczony, gdy Milanowi nie uda się wywieźć 3 pkt z Kalabrii. Crotone cudem się utrzymało w zeszłym sezonie i to z wielką pomocą Empoli. Teraz już może być zdecydowanie trudniej.

Milan @1.50
Unibet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Andre Silva strzeli
@1.85
Bwin

Młody ciekawy napastnik, z którego Milan może mieć sporo pociechy. Już kiedyś dał mi zarobić, gdy grał w Porto, więc dziś spróbuję ponownie. Zaczął już strzelać dla swojej nowej drużyny, a dziś Milan zmierzy się z zespołem małpo wymagającym, więc jest spora szansa, że coś wturla do bramki przeciwnika. Problemów ze zdobywaniem bramek nie ma, co już nieraz udowadniał. Jego statystyki również wyglądają bardzo przyzwoicie, a ma dopiero 21 lat i cała kariera przednim, więc jeśli sodówka nie uderzy, to może zaliczyć duży progres.
 
F 108

faklop

Użytkownik
Ja bym dał, że Immobile strzeli, kurs 1.55 - Keitha nie gra, on jest jedyny wysunięty napadzior i wykonawca karnych. Analizę wrzucę za chwilke.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Crotone - AC Milan

Andre Silva w ataku wg.mnie daje pewność zdobywania goli. On to ma. Jak to mówią &#39;on ma gol&#39;. Będę bardzo zaskoczony, gdy Milanowi nie uda się wywieźć 3 pkt z Kalabrii.
W La gazetta dello Sport tytuł &quot;Cutrone a Crotone&quot;, co sugeruje, że Cutrone młody zagra dziś w pierwszym składzie w ataku. Andre Silva przewidziany na ławkę jakby co.


Milan na dziś przewidywany: Donnarumma- Conti, Bonucci, Musacchio, Rodriguez - Locatelli, Kessie, Calhanoglu - Suso, Cutrone, Borini


Lazio - SPAL

Myślę, że problemów z wygraną nie powinno mieć Lazio. Na fali sukcesu po Juventusie sprzed tygodnia powinni beniaminka u siebie stłamsić. Tak przynajmniej myślę. Nie będzie Felipe Andersona i Lucasa Leivy. Szkoda, ale jest Milinković- Savić i Immobile. Na nich będzie oparta gra, choć z drugiej strny jak SPAL się zamuruje, to ciężko może być się przebić, więc lepiej też poczekać może z LIVE jak kurs wzrośnie, bo raczej pierwsze minuty myślę, że szybko gol nie wpadnie.

VS

Atalanta - AS Roma
Typ: Obie strzelą gola ? TAK @ 1,55 Totolotek
⛔0:1

Niezwykle ciekawy mecz, dwa ofensywne zespoły. Roma w defensywie nadal syf, dużo zmian, a w sparingach wyglądali blado i tracili bramek na potęgę! Bruno Peres na prawej, a to jak zawsze ryzyko. Do tego Manolas i Juan Jesus nie gwarantują wielkiej pewności. O Alissona bym się najmniej bał, bo on jest akurat dobry. Choć Szczęsny był momentami wybitny, ale w bramce widzę spokój.
Z przodu nieoczekiwanie El Shaarawy znalazł się w kadrze meczowej, bo miał kontuzję, ale akurat Il Faraone nie zagra od początku. Defrel będzie próbowany na prawej strnie w ataku, wątpię w powodzenie tego zagrania. W środku Dzeko, a na lewej Perotti, czyli mister penalti.
W środku pola bez żadnych zaskoczeń, znana i lubiana trójka Radja, Strootman i DDR.

Atalanta sporo zmian latem, odeszło kilka ważnych ogniw. Ale nadal jest potencjał w tym zespole. Został Papu Gomez, czyli najważniejszy gracz zespołu. Petagna na szpicy dalej, Doszli Ilicić czy Orsolini, w tyłach największa przebudwoa bo stracili dwa wahadła, Conti już w Milanie, a dziś Spinazzola nie wiem w sumie czemu poza karą meczową.
Atalanta sparingi udane, myślę, że na fantazji jeszcze pograją. Mecze Atalanty z Romą ostatnimi czasy to pokazy ofensywnej piłki, dziisaj też się spodziewam kilku bramek. Martwię się czy Roma da radę, bo Bergamo ciężki teren, ale szykuje się fajny mecz.

Typuję gole z obu stron.


Inter Mediolan - Fiorentina

Faworytem gospodarze, ale mecz ciekawy z kilku względów. Pioli wraca na San Siro, a przed rokiem jeszcze prowadził Inter. Ponadto Vecino + Borja Valero ex gracze Fiorentiny. Ja nie wiem jak mam definiować Inter. Mnie nie kupują swoimi ruchami. Na plus pozostanie Jovetica, mam nadzieje, że dostanie szansę od początku i zaufanie Spalettiego, gościu ma talent, zjada tam kilku graczy, a oni chcą się go tak łatwo pozbyć...

Fiorentina przebudwoana, szkoda, że dziś Chiesa nie zagra, z nim by mieli większe szanse, a tak jednak Inter faworyt, ale ja im jeszcze dziś nie zaufam. Przewiduję męczenie buły i wynik w okolicach remisu mi się widzi. Choć tak jak mówię, równie dobrze mogą zlać Violę z 3:0... Ale jednak odpuszczam sobie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Crotone - AC Milan



W La gazetta dello Sport tytuł &quot;Cutrone a Crotone&quot;, co sugeruje, że Cutrone młody zagra dziś w pierwszym składzie w ataku. Andre Silva przewidziany na ławkę jakby co.


Milan na dziś przewidywany: Donnarumma- Conti, Bonucci, Musacchio, Rodriguez - Locatelli, Kessie, Calhanoglu - Suso, Cutrone, Borini


Lazio - SPAL

Myślę, że problemów z wygraną nie powinno mieć Lazio. Na fali sukcesu po Juventusie sprzed tygodnia powinni beniaminka u siebie stłamsić. Tak przynajmniej myślę. Nie będzie Felipe Andersona i Lucasa Leivy. Szkoda, ale jest Milinković- Savić i Immobile. Na nich będzie oparta gra, choć z drugiej strny jak SPAL się zamuruje, to ciężko może być się przebić, więc lepiej też poczekać może z LIVE jak kurs wzrośnie, bo raczej pierwsze minuty myślę, że szybko gol nie wpadnie.

VS

Atalanta - AS Roma
Typ: Obie strzelą gola ? TAK @ 1,55 Totolotek

Niezwykle ciekawy mecz, dwa ofensywne zespoły. Roma w defensywie nadal syf, dużo zmian, a w sparingach wyglądali blado i tracili bramek na potęgę! Bruno Peres na prawej, a to jak zawsze ryzyko. Do tego Manolas i Juan Jesus nie gwarantują wielkiej pewności. O Alissona bym się najmniej bał, bo on jest akurat dobry. Choć Szczęsny był momentami wybitny, ale w bramce widzę spokój.
Z przodu nieoczekiwanie El Shaarawy znalazł się w kadrze meczowej, bo miał kontuzję, ale akurat Il Faraone nie zagra od początku. Defrel będzie próbowany na prawej strnie w ataku, wątpię w powodzenie tego zagrania. W środku Dzeko, a na lewej Perotti, czyli mister penalti.
W środku pola bez żadnych zaskoczeń, znana i lubiana trójka Radja, Strootman i DDR.

Atalanta sporo zmian latem, odeszło kilka ważnych ogniw. Ale nadal jest potencjał w tym zespole. Został Papu Gomez, czyli najważniejszy gracz zespołu. Petagna na szpicy dalej, Doszli Ilicić czy Orsolini, w tyłach największa przebudwoa bo stracili dwa wahadła, Conti już w Milanie, a dziś Spinazzola nie wiem w sumie czemu poza karą meczową.
Atalanta sparingi udane, myślę, że na fantazji jeszcze pograją. Mecze Atalanty z Romą ostatnimi czasy to pokazy ofensywnej piłki, dziisaj też się spodziewam kilku bramek. Martwię się czy Roma da radę, bo Bergamo ciężki teren, ale szykuje się fajny mecz.

Typuję gole z obu stron.


Inter Mediolan - Fiorentina

Faworytem gospodarze, ale mecz ciekawy z kilku względów. Pioli wraca na San Siro, a przed rokiem jeszcze prowadził Inter. Ponadto Vecino + Borja Valero ex gracze Fiorentiny. Ja nie wiem jak mam definiować Inter. Mnie nie kupują swoimi ruchami. Na plus pozostanie Jovetica, mam nadzieje, że dostanie szansę od początku i zaufanie Spalettiego, gościu ma talent, zjada tam kilku graczy, a oni chcą się go tak łatwo pozbyć...

Fiorentina przebudwoana, szkoda, że dziś Chiesa nie zagra, z nim by mieli większe szanse, a tak jednak Inter faworyt, ale ja im jeszcze dziś nie zaufam. Przewiduję męczenie buły i wynik w okolicach remisu mi się widzi. Choć tak jak mówię, równie dobrze mogą zlać Violę z 3:0... Ale jednak odpuszczam sobie.

Hmmmm właśnie chyba ja nie idę w stronę Milanu, a zaufam drugiej drużynie z Mediolanu.
Tak myślę i myślę nad tym składem Interu, który ma dzisiaj wyjść na boisko i widzę zwycięstwo. Łysy na ławce trenerskiej też daje jakiś handicap. Ja Spalettiego cenię. Fiorentina ma coś wskórać Babacarem na szpicy?!? Nie widzę tego.

Ps. Sorry za pomyłkę w poprzednim wpisie. Popełniłem duży błąd myśląc, że Simeone nadal w Genui. A on przeca już we Florencji ????
 
F 108

faklop

Użytkownik
Jedna ekipa z Madrytu remisuje, druga wygrywa - jedna ekipa z Rzymu wygrywa, drugie remisuje. Tak podsumuje dzisiejszy wyczyn Lazio. Cały piękny plus od czwartku dzisiaj poszedł, wszystko weszło jak w masło, poza jednym meczem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom