>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Serie A [25-26 sierpnia 2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



W najbliższy weekend start włoskiej SerieA. Już bez gwiazd pokroju Ibrahimovica i Thiago Silvy. Bez Conte na trenerskiej ławce Juventusu, bez Luisa Enrique w Romie i na ten moment bez transmisji rozgrywek w polskiej telewizji. Dużo tych &quot;bez&quot;, ale w ostatnim czasie włoska piłka niestety po równi pochyłej idzie w dół. Nie ma takiego opakowania jak Bundesliga czy Ligue1, nie wspominając już nawet o Premiership. Stadiony może poza nowym obiektem w Turynie nie zapełniają się do ostatniego mioejsca. Co roku słyszymy o kolejnych aferach korupcyjnych.
Ale mimo tak złego obrazu włoskiej piłki udało się reprezentacji pod wodza Prandellego zdobyć srebrny medal na Euro 2012. Czy ten sukces przełoży się na stojące na wysokim poziomie i emocjonujące rozgrywki ligowe? Obyśmy byli tego świadkami ;)
Składy, kontuzje -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
W dwóch ostatnich sezonach Roma udowdniła, że na początku rozgrywek nie ma co im ufać, co dziwne, gdy grają u siebie. Porażka z Cagliari 1-3 czy remis z Ceseną chluby im nie przynosi. Przed rokiem Słonie zdołały ugrać remis. Spróbujemy zaryzkować na powtórkę z rozrwyki, zwłaszcza, że włosi to specyficzny klimat, więc wszystko będzie można zwalić na to, że to dopiero początek
Roma Catania X 4.50 ✅ Unibet
Takim drużynom jak Chievo nie warto ufać po takich kursach. W zeszłym sezonie były podobne i to Bologna była górą. Przed rokiem też się wydawało, że na inaugurację powinno pójść jak po maśle, a jednak nie, tylko remis z Novarą.
Bologna x2 1,70 ⛔
Genoa to kolejny przykład bardzo nieprzewidywalnej ekipy, dlatego odpędzam się od takiego kursy na drużynę, która kilka razy udowdniła, że w meczach z tego typu rywalami nie warto im ufać. Na początek poprzednich rozgrywek także zaliczyli falstart, remisując z Bergamo - falstart w kontekście kursów
Cagliari X 3.25 ⛔
i kolejni cyrkowcy to Inter. Chyba każdy pamięta początek poprzedniego sezonu , zaledwie 1 wygrana w 6 meczach...Dwa sezony, kiedy forma była znacznie lepsza, kiedy to sięgnęli po wicemistrzostwo kraju, mimo to zaliczyli falstart. Mam spory niesmak po popzrednim sezonie i po kursie zaproponowanym przez buki wolę poszukać niespodzianki
Pescara 1x 2.06 ⛔
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
W dwóch ostatnich sezonach Roma udowdniła, że na początku rozgrywek nie ma co im ufać, co dziwne, gdy grają u siebie. Porażka z Cagliari 1-3 czy remis z Ceseną chluby im nie przynosi. Przed rokiem Słonie zdołały ugrać remis. Spróbujemy zaryzkować na powtórkę z rozrwyki, zwłaszcza, że włosi to specyficzny klimat, więc wszystko będzie można zwalić na to, że to dopiero początek
Roma Catania X 4.50 Unibet
Takim drużynom jak Chievo nie warto ufać po takich kursach. W zeszłym sezonie były podobne i to Bologna była górą. Przed rokiem też się wydawało, że na inaugurację powinno pójść jak po maśle, a jednak nie, tylko remis z Novarą.
Bologna x2 1,70
Genoa to kolejny przykład bardzo nieprzewidywalnej ekipy, dlatego odpędzam się od takiego kursy na drużynę, która kilka razy udowdniła, że w meczach z tego typu rywalami nie warto im ufać. Na początek poprzednich rozgrywek także zaliczyli falstart, remisując z Bergamo - falstart w kontekście kursów
Cagliari X 3.25
i kolejni cyrkowcy to Inter. Chyba każdy pamięta początek poprzedniego sezonu , zaledwie 1 wygrana w 6 meczach...Dwa sezony, kiedy forma była znacznie lepsza, kiedy to sięgnęli po wicemistrzostwo kraju, mimo to zaliczyli falstart. Mam spory niesmak po popzrednim sezonie i po kursie zaproponowanym przez buki wolę poszukać niespodzianki
Pescara 1x 2.06
Yyy no to tak Roma faktycznie szału nie ma ale Catanie mogą ograć z obu stron brak jakichś fantastycznych wzmocnień ale idąc już tym tropem historii który wyznaczyłeś to tak :
Od 2006 roku te zespoły w Rzymie spotkały się 8 razy z czego Roma wygrała 7 spotkań jedno zremisowaław ubiegłym sezonie ...
Według mnie nie ma co liczyć na powtórkę ...
Ten mecz bym odpuścił szkoda ryzykować po kursie 1.35 (bwin) a raczej inne rozwiązania mało prawdopodobne .
Jeśli chodzi o Genoa to naprawdę solidna ekipa na własnym stadionie nie wiem dokładnie kto odszedł w tym sezonie ale myślę że tu kurs 2.0 (bwin) jest już zachęcający
 
simons 646

simons

Forum VIP
Milan - Sampdoria
Milan czyste konto - NIE @ 1.80 b365 1/10
Bardzo słabą stroną MIlanu w trofeum Berlusconiego była obrona, szczególnie Yepes i Zapata. Defensywa będzie trochę inna (przewidywana) w meczu ligowym, ale sądzę, że nadal nie przekonywująca. Sampdoria ma 2 solidnych atakujących Eder i Maxi Lopez ... powinni coś ustrzelić.
Juventus (-1,5) - Parma 1 @ 1.99 Pinnacle 1/10
Juventus zorganizowany team z zeszłego roku, preseason ładnie przeprowadzony z dobrymi wynikami i dobrą grą. Parma sporo straciła oddając Giovinco, zwycięstwo wydaje się być banałem no i powinno być dość wysokie.
W Mediolanie dla mnie lekki zapach niespodzianki, w każdym bądź razie nie będzie to łatwy mecz. Roma przed rokiem to była nowiutka drużyna, w tym roku już są trochę poukładani, moim zdaniem nie można w taki sposób porównywać tych 2 początków sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Pescara Calcio - Inter Mediolan
Wynik: 0:3

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.30


Na Inter 1.80? Bardzo duży kurs. W czwartek taki sam był kurs na Inter w meczu z FC Vasuli.. skończyło się jak każdy wie - gładkie 0:2 i Inter niemal pewny awansu do kolejnej rundy. W Interze dość spore osłabienia. Ze względu na urazy nie zagrają: Handanović, Alvarez, Obi, Chivu, Mariga, Stanković oraz Mudingayi. Zobaczymy jednak w ich miejsce zawodników z ławki, którzy patrząc po nazwiskach nie są ogórkami. Walter Gargano, Antonio Cassano czy chociażby Philippe Coutinho. Beniaminek pierwszy ligowy mecz gra u siebie i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, lecz sama nazwa INTER.. potrafi co niektórym sparaliżować nogi.. Po 1.80 na Nerazzurri jest do pobrania. Ja zagram DNB po 1.30 aby być pewnym na 100% typu.
Prawdopodobne składy:
»» Pescara (4-3-3): Perin - Zanon - Romagnoli - Capuano - Balzano - Nielsen - Colucci - Cascione - Caprari - Abbrusciato - Celik
»» Inter Mediolan (4-3-2-1): Castelazzi - Maicon - Silvestre - Ranocchia - Zanetti - Guarin -Garano - Cambiasso - Coutinho - Sneijder - Milito
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 408

swergoc

Użytkownik
Nareszcie sezon zaczyna uwielbiana przez nas Serie A ????
Pierwsze mecze w nowym sezonie we Włoszech mamy już za sobą oczywiście. Mecze w Pucharze Włoch pozwoliły rozgrzać emocje przed startem nowego sezonu dla kibiców mniej uznanych firm we Włoszech, a wczoraj został rozegrany pierwszy mecz Serie B, w którym to Modena zremisowała na własnym stadionie z zespołem Hellas Verona 1-1. Skrót spotkania: http://www.youtube.com/watch?v=6852GO6s6u8&amp;amp;feature=player_embedded
A teraz już do rzeczy, bo temat jest o Serie A:
Fiorentina - Udinese
Meczem inaugurującym nowy sezon Serie A będzie pojedynek Fiorentiny z Udinese. Nastroje w obu klubach na koniec poprzedniego sezonu były z goła odmienne. Udinese do końca walczyło o Ligę Mistrzów i po bardzo dobrej końcówce sezonu udało im się wywalczyć trzecie miejsce. Viola natomiast przez cały sezon rozczarowywała i ostatecznie zajęli 13 miejsce.
W tym sezonie, zdaniem wielu (jak i również moim), Fiorentina może być czarnym koniem rozgrywek. Oczywiście o Scudetto walczyć nie będą, ale w okolicach miejsc 5-7 myślę, że będziemy ich widzieć (albo widywać).
Viola zrobiła naprawdę ciekawe i przede wszystkim mądre transfery. Co prawda z klubu odeszło kilku czołowych zawodników; między innymi Gamberini, Behrami czy Montolivo (odeszli również: De Silvestri, Amauri oraz Natali). Jednak jakość zawodników, którzy do klubu przyszli jest wyższa w łącznym rozrachunku względem strat. Tacy zawodnicy jak Pizarro, Fernandez, Rodriguez na pewno nie będą siedzieć na trybunach, a sprowadzeni zostali naprawdę niewielkimi nakładami finansowymi. Poza tym mamy oczywiście już prawdziwe inwestycje za większe pieniądze. Sprowadzenie takich zawodników jak Cassani czy Valero pokazuje, że ambicje Violi są w tym sezonie naprawdę spore. Poza tym przeszli m.in. Viviano, Cuadrado i Della Rocca czyli zawodnicy z dużym bagażem doświadczenia na boiskach Serie A.
Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie w praniu, bo na papierze Viola wygląda bardzo ciekawie.
Jeżeli chodzi o Udine to nie wydaje mi się, żeby byli w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu. Świetne ruchy podczas mercato Romy i Interu znacznie utrudnią zajęcie 3 miejsca w lidze. Zespół się w moim odczuciu w tym okienku osłabił. Odeszło kilku zawodników stanowiących trzon zespołu w poprzednim sezonie: Isla, Asamoah, Handanović, Ponadto z zespołem pożegnali się Abdi, Torje, Floro Flores, Ferronetti czyli zwodnicy dość często goszczący w pierwszym składzie zespołu.
Wzmocnienia w moim odczuciu nie zwiększają jakości drużyny. Do klubu sprowadzono kilku Brazylijczyków - Maicosuel, Willians oraz Allan. Poza tym przyszli: Heurtaux, Pawłowski, Faraoni oraz Dioni. Czy są to zawodnicy mogący zapewnić drużynie grę w Lidze Mistrzów? Myślę, że odpowiadać na to pytanie nie muszę. Udine może być równorzędnym rywalem dla Violi w walce o miejsce w ligowej tabeli. Czyli miejsca 5-7 są w ich zasięgu wg mnie.
A co do samego meczu: Udine w zeszłym sezonie bardzo słabo na wyjazdach. bilans 5-6-8 jak na 3. drużynę Serie A jest bardzo słaby. Dokładając do tego to, co przedstawiłem powyżej, gram w tym meczu w stronę Violi. Na razie delikatnie, bo to jednak pierwsza kolejka. A że pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami i często mamy sporo niespodzianek lepiej nie szaleć od samego początku.
Typ: 1 DNB ✅
Kurs: 1,44
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Roma - Catania Both teams to score @ 1.85 Tobet ✅

Bramka z obu stron to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie na ten mecz. Sprzątanie burdelu w Romie po Enrique zajmie trochę czasu. Ale przejdźmy do konkretów. Tak beznadziejnej linii defensywnej Giallorossi nie mieli bardzo dawno. W przerwie zimowej odeszli Hainze, Kjaer(świetne EURO 2012) i Jose Angel(z niego akurat wiele pożytku nie był). Wszyscy byli podstawowymi defensorami, jak dobrze pamiętam zaliczyli w zeszłym sezonie po ponad 25 spotkań we włoskiej Serie A. Po wielu spędzonych latach w Rzymie żagle zwinął też świetny stoper Juan który jednak ostatnio pełnił raczej rolę rezerwowego. Zeman powołał na ten mecz następujących defensorów: Taddei, Piris, Burdisso, Castan, Balzaretti, Romagnoli i Marquinhos. Kwestią podstawową będzie tutaj zgranie. Z tych 7 zawodników tylko 2 grało w Romie w ubiegłym sezonie - &quot;przerobiony&quot; skrzydłowy Taddei oraz stoper Burdisso. Romagnoli(17 lat) i Marquinhos(18 lat) nie mają żadnego ogrania, obaj to tylko melodia przyszłości. Ciężko mi coś powiezieć o sprowadzonych z Ameryki Południowej Pirisim i Castanie ale patrząc w statystyki to nie byli oni podstawowymi zawodnikami w swoich poprzednich klubach. No i jeszcze Balzaretti, zobaczymy co pokaże. Dokładając do tego między słupki niepewnego Stekelenburga bramka Catanii pewna jak podatki. Tym bardziej, że oni mają kim straszyć z przodu. Z drużyny nie odszedł nikt istotny. Są Bergessio, Gomez, Barrientos czy Morimoto w obwodzie. Powinni dać radę przynajmniej raz sforsować tak miernie wyglądającą defensywę Romy. W zupełnie innym tonie wypowiadać się można o podopiecznych Zemana odpowiedzialnych za ofensywę. Żałować pozostaje, że nie zobaczymy dzisiaj zawieszonego Destro ale i tak wygląda to nieźle. Giallorossi awizowani są do wyjścia w ustawieniu 4-3-3 z De Rossim, Bradleyem i Pjaniciem w pomocy oraz Lamelą, Tottim i Osvaldo w ataku. Na rezerwie pozostają Krikc, Marquinho czy młody Lopez z rezerw. Szansy na debiut, mimo znalezienia się w kadrze meczowej, nie dostanie raczej Tachtsidis narzekający na uraz. Tak wyglądająca ofensywa nie powinna mieć problemu ze strzeleniem czegoś Catanii, masowo tracącej bramki na wyjazdach w ubiegłym sezonie. Nie przepadam za tego typu statystykami ale 4 ostatnie ligowe spotkania tych drużyn to 4 btsy. Dzisiaj powinno być podobnie.

Nie wiem czy Tobet śpi ze spadkami czy coś innego ale mocno odstają kursem na to zdarzenie. Inni dają tak: @ 1.70 Bwin, @ 1.66 Bet365, @ 1.75 Expect, @ 1.72 Unibet, @ 1.61 WilliamHill czy @ 1.78 Betsson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 408

swergoc

Użytkownik
Chievo - Bologna Na dzisiaj dobrym betem wydaje mi się być under w meczu Chievo i Bolonii.
Abstrahując od zmian kadrowych w obu zespołach, mecze pomiędzy tymi drużynami w Veronie zawsze charakteryzowały się małą ilością bramek. W tej chwili mamy serię 6 spotkań under 2,5 pod rząd. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, bo typowania 1X2 się nie podejmuje.
Z zespołu Chievo w trakcie tego okienka odeszli: Bradley, Acerbi, Sammarco. Tak naprawdę dużą stratą jest tylko odejście Amerykanina. Poza tym trzon zespołu pozostał. Poza tym sprowadzono kilku naprawdę ciekawych grajków. Dainelli, Rigoni, Stoian, Di Michele, Papp, Cofie, Guana - kilku z nich na pewno wskoczy od razu do pierwszego składu. Szczególnie pierwszych dwóch ma duże szanse na występ dzisiaj, a nie wykluczone, że z tej listy ktoś jeszcze dzisiaj zagra. Oczywiście nie są to giganci piłki, ale wzmocnienia są moim zdaniem solidne i daje spore szanse Chievo na walkę o miejsce na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki. Po stronie osłabień na dzisiejszy mecz trzeba zaliczyć brak Paloschiego. Poza tym skład wydaje się być dość mocny.
Bolonia moim zdaniem zaprezentowała się dużo słabiej podczas tego mercato. Odeszli Gillet, Mudingayi, Raggi no i oczywiście Di Vaio czyli najlepszy strzelec zespołu w poprzednim sezonie. Do klubu dołączył Riverola z rezerw Barceolny, Carvalho (niestety nie ten, którego by pewnie chcieli), Motta, Abero, Guarente, Natali. Motta się nie sprawdził jeszcze w żadnym klubie Serie A, Abero i Riverola (który i tak nie zagra) nie mają żadnego doświadczenia na boiskach Serie A (a wiemy jak ciężko się gra na początku gdy przychodzi się do tej ligi). O Carvalho nie jestem stanie nic napisać. Guaente i Natali mogą być solidnymi wzmocnieniami, jednak w ogólnym rozrachunku moim zdaniem Chievo wyszło lepiej na obecnym mercato. Dodatkowo dzisiaj zabraknie Ramireza i Krhina.
1 DNB (1,46) wygląda nieźle, ale ja stawiam w tym meczu na under.
Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 1,60
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Rusza Serie A, mi piace molto :].

Przekonała mnie analiza meczu Chievo, uważam, że kolega wyżej rzucił ciekawą propozycję więc ja ją pobieram bo faktycznie zanosi się na to, że nie padnie dużo goli.Jedynie warto dodać, że niestety w Bolognii zabraknie Portanovy czyli głownego defensora ekipy Pioliego, ale fajny transfer Nataliego, bo jak pamiętam to był darmowy.
Ja chciałem próbować wyższy under w meczu Genoa - Cagliari i gdyby ktoś miał under3 w granicach 1,45-1,50 to warto, ale np 356 daje u3. po 1,30 także szkoda mojego czasu na argumentacje.

Palermo - Napoli | Oby dwie drużyny strzelą (BTS) TAK - 1,72 (Bet365)

Takie mecze w Serie A to ja lubię.Oby dwie ekipy potrafią zagrać bardzo fajne spotkania i trochę postrzelać przy swoich możliwościach, dziś również można spodziewać się, że coś wpadnie.Sannino miał trudne zadanie ogarnięcia defensywy Sycylijczyków bo w poprzednim sezonie była jedną z najgorzej broniących ekip w Serie A.Z awizowanych składów w Lgds wygląda na to, że zmian personalnych w tejże formacji wiele nie będzie.Centralną postacią ma być Cetto ( nie pamiętam gdzie grał wcześniej, ale znajome nazwisko ) i to jedyna zmiana w linii defensywy bo będzie grać kosztem Mantovaniego.Mocno przeciętny Munoz, Pisano mają dziś zagrać przeciwko Napoli.W pomocy Donati, który dla mnie jest mało skuteczny jak na defensywnego pomocnika, do tej formacji wskoczy Brienza, którego pozyskano ze Sieny gdzie poczynał sobie bardzo fajnie.W ataku zapewne będzie Miccoli czyli główna opcja Sycylijczyków oraz podobno Hernandez oraz Bertolo co spowoduje, że zabraknie miejsca dla Ilicica co na pewno może dziwić.
W Neapolu troszeczkę problemów pokłosie zawieszeń po meczu Superpucharu.Na pewno nie zobaczymy dziś Pandeva, Dosseny i Zunigy co wymusza na Mazzarim wystawienie Aronici na pozycji Kolumbijczyka czyli będzie grać tak jak Maggio, w defensywie trio Britos, Campagniaro oraz Cannavaro czyli znana nam ekipa.Pomoc nadal tak samo mocna, niektórzy awizują Behramiego, niektórzy Dzemailliego obok Inlera i Hamsika, ale wielkiej różnicy tutaj nie ma bo ten pierwszy jest wszechstronny, a ten drugi bardziej lubi grać w ofensywie.Atak to Cavani oraz Lorenzo Insignie czyli młodziak z Pescary ( btw. ładnie zniszczone trio beniaminka - Insignie Neapol, Veratti PSG , Immobile Genoa ).Generalnie spodziewam się takiego spotkania do jakich Nas przyzwyczaiły oby dwie ekipy, sporo otwartej gry, raczej kilka bramek, Palermo ma możliwość strzelić gościom, ale też inklinacje do popełniana głupich błędów w defensywie, od pięciu lat na Sycylii padał BTS, od ponad dziesięciu same overy.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Pescara - Inter Mediolan BTS ? NIE -&gt; 2,07 -&gt; Tobet ✅✅✅ 3 - 0 Inter Mediolan. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)

Pierwsza kolejka Serie A już przyniosła kilka ciekawych rozstrzygnięć. Milan nieoczekiwanie przegrał z Sampdorią 0 - 1 na San Siro. Juventus po dużych problemach ostatecznie wygrał 2 -0 z Parmą, mimo że do HT było 0 - 0. Do rzeczy. Inter jedzie do beniaminka Pescary. Inter z nowymi nadziejami, z nowym młodym trenerem. Andrea Stramaccioni, ambitny szkoleniowiec Interu porządnie przepracował z piłkarzami okres przygotowawczy i przede wszystkim dokonać transferów. Inter pozyskał m.in Waltera Gargano, Antonio Cassano czy Samira Handanovicia który ma być numerem 1 w bramce ekipy z Mediolanu. Ten jednak jeszcze dzisiaj nie zagra, w bramce gości stanie Castelllazzi. Pescara jak wiadomo, jest beniaminkiem nie sądzę, by strzelili gola Interowi. Myślę, że po takim kursie warto postawić ten zakład. Pozdrawiam Rambo

Ostatnie spotkania:
1992-93 Inter 2–0 Pescara
1992-93 Pescara 1–4 Inter
1988-89 Inter 2–1 Pescara
1988-89 Pescara 0-2 Inter
1987-88 Inter 0-2 Pescara

Pescara: 77 Perin; 2 Zanon, 4 Cascione, 5 Capuano, 6 Romagnoli, 14 Balzano, 17 Weiss, 18 Colucci, 20 Nielsen, 80 Jonathas, 99 Caprari
Inter: 12 Castellazzi; 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 55 Nagatomo; 21 Gargano, 19 Cambiasso, 14 Guarin; 10 Sneijder, 99 Cassano; 22 Milito.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
simons 646

simons

Forum VIP
Milan - Sampdoria
Milan czyste konto - NIE @ 1.80 b365 1/10 ✅
Juventus (-1,5) - Parma 1 @ 1.99 Pinnacle 1/10 ✅

W Mediolanie dla mnie lekki zapach niespodzianki, w każdym bądź razie nie będzie to łatwy mecz. Roma przed rokiem to była nowiutka drużyna, w tym roku już są trochę poukładani, moim zdaniem nie można w taki sposób porównywać tych 2 początków sezonu.
Kolejka dość przewidywalna, z tym, prócz meczy Palermo i wyniku Romy (spodziewałem się overa, bts , ale w stylu 3-1 a nie 2-2 :p )
Meczy jeszcze nie oglądałem także dużo więcej nie powiem ???? trzeba czekać na 2gą kolejkę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom