>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
K 410

kita07041981

Użytkownik

  • Panie Adams jesteś kocurem Jeśli chodzi o wiedzę żużlowa i Typy ale ten dzisiejszy na lahtiego to była tragedia ..
    Przeciez on w tym roku mega zawodzi ,i jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu .
    Było dużo przesłanek aby dać na Lahtiego.
  • 1. Ostatnio dobrze pojechał na IMS, pomimo że obsada słaba jechał w finale i był przed Berntzonem i Nilssonem.
  • 2 Jeździł tu rok temu cały sezon z dobrą średnią, a gdzie się przełamać jak nie na starych śmieciach.
  • Poszło mu słabo trudno widocznie ma jakiś głębszy kryzys i póki co należy unikać typów z nim związanych.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti jeździ słabo ale od 3 meczy jeździ na silnikach Hollowaya i poprostu liczyłem na przełamanie a linia niezbyt wysoka i w sumie swój tor....no ale nie wyszło....mecz pechowy od samego początku ....gdyby był 1 zestaw wszystko by się inaczej potoczyło,zresztą 14 bieg iversen prowadzi wpada w dziurę i .....Kaczmarek robi over .....w 1 biegu przy 1 zestawie z drugiego pola trójki by nie przywiózł Kaczmarek...no cóz brakło szczęścia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +283
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
O.Berntzon under 11.5 kurs 1.8 STS
Odważnie STS z taka linia i ja to pobiore,wczoraj kiepski dzień,dziś liczę na odbicie...dziś może być twardo bo 30 stopni...a Oli starty ma różne ...
M.Fricke under 10.5 kurs 1.57 STS
Dla Fricke dziś 5 start ...w ciągu 5 dni ...przy takiej pogodzie liczę że zmęczenie go dopadnie...bo ile można?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
J.Kvech under 9.5 kurs 1.7 Fortuna pod trudne biegi....typ glowny
D.Berge over 8.5 kurs 1.84 Fortuna
M.Zagar over 9.5 kurs 1.8 Fortuna przeciwko Bydzi podwójna mobilizacja
M.Szczepaniak under 7.5 kurs 1.65 Fortuna,ciężki układ na początku tak mi się zdaje,przeciwko Mrozkowi lubi jeździć ale liczę że nie wytrzyma ciśnienia...
Post automatycznie złączony:

Krawczyk over 5.5 kurs 1.6 Fortuna
Kuba w świetnej formie ostatnio,liczę dziś na 4 biegi ..STS już zmienił na 6.5 linie....tu jest 5.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1361
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
ROW -2,5 - Polonia @ 1,80 forBet

Dzisiaj krótko.
Spotkanie o rozstawienie drużyn w fazie PO. Rybnickie Rekiny odkąd zespół opuścił Krystian spisuje się bardzo dobrze. Wystarczyło kilka zwycięstw i zespół z ostatniego miejsca zameldował się w ścisłym czubie tabeli. Gryfy natomiast jadą w kratkę. Drużyna oparta na świetnym juniorze i dalej różnie. Jeden jedzie to drugi przywozi śliwki. Dodatkowo drużyna porozbijana i nie do końca stanowiąca monolit. Idę w stronę gospodarzy z małym ujemnym handi.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1486
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Musielak najlepiej punktujący w meczu 4.75 etoto
Szkoda, że nie został wystawiony do 15 biegu, bo wciąż była szansa na wejście tego typu.

Od rana typy siadły, więc spróbuję czegoś po wyższym kursie. Tofik niby forma jest, ale te mecze nie takie na 100% udane. Liczę, że dziś z przeciętnym rywalem wyjdzie mu w końcu mecz i zdobędzie sporo punktów dla swojej drużyny. Gram for fun, ale kurs zachęca. Zobaczymy czy się uda.
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Orzeł - PSŻ

Arcyważne spotkanie dla obu zespołów okupujących dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli. I co prawda to Łodzianie są na ostatnim miejscu to mają przed sobą trzy spotkania na moto arenie. Przegrana Skorpionów da im chyba już tylko matematyczne szanse na utrzymanie - jeśli one w ogóle będą. Zupełnie inne wieści można usłyszeć z obu ośrodków. W Łodzi pełna mobilizacja. Ostatnie dni to mini zgrupowanie i dostrajanie sprzętu do toru. Ten można zrobić pod siebie przy takiej pogodzie i taki właśnie powinien być. Lahti "podobno" o wiele lepiej czuje się na silnikach AH i dotrzymywał kroku liderom.
Z drugiej strony mam wrażenie, że zaczęło się już polowanie na czarownice. Najpierw sponsor na siłę wpychał do składu Gałę, później zmiana trenera, a teraz oskarżenia właśnie Adriana o "zdradzeniu ustawień na tor w Golęcinie". Jaka by prawda nie była to przed tak ważnym spotkaniem na pozytywną atmosferę to na pewno nie wpłynie.
Uważam, że dzisiaj Skorpiony się nie wybronią i zanotują porażkę kilkoma punktami.

Orzeł -2,5 - PSŻ @1,65 Etoto

Orzeł -4,5 - PSŻ @1,95 Etoto

Mateusz Dul over 3,5 @ 1,65 Etoto

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +285
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Typy podstawowe:lecą kursy na łeb na szyję
D.Kaczmarek under 6.5 kurs 1.6 Fortuna
R.Jensen over 10.5 kurs 2.16 Fortuna
Kaczmarek-Jensen (+1) 2 kurs 1.75 Fortuna
Krakowiak over 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Typy na luzie;
J.Jamrog under 10.5 kurs 1.84
Juniorski ZG (-3.5 ) win ZG kurs 1.8 Fortuna
Myślę jeszcze na handi Poznania bo 6.5 w takim meczu to nie tak mało...ale presja może ich zjeść więc na razie tylko myślę😛😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lahti - Krakowiak (-1.5 pkt. ) [2] 1.90 forbet

Lahti miał pojechać już w Gdańsku mecz na poziomie i jak wyszło każdy widział. Jakoś nie widzę nagłej zmiany, więc idę dziś w kierunku Krakowiaka. Krakowiak możliwe, że może i pojedzie 6 biegów, jeśli Poznań będzie musiał gonić wynik, a jeśli wynik pójdzie w drugą stronę, to Lahtiego jako jednego z pierwszych typuję do zmiany. Kurs też zadowalający, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1148
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś jeden zaległy mecz. Ostrów jedzie do Łodzi.
Ja może nie na wyniku ale skupię się na zdobyczy punktowej. Na tapetę Jakub Krawczyk. To że jest zdolnym juniorem pokazał rok temu w extra lidze w 1 lidze jest drugim juniorem po Przyjemskim. Oststnio notuje mocne zawody, nie tylko na własnym torze jest czołowym zawodnikiem Ostrowa. Liczę że dziś też tak będzie.

Krawczyk over 5,5 kurs 1,88 STS
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jamróg powyżej 9.5 pkt. 1.70 forbet

Spróbuję dziś typu na Kubę. Kuba cały sezon jedzie dobrze i równo, razem z Iversenem są najskuteczniejszymi jeźdzcami. Pierwszy bieg myślę będzie kluczowy, jak przywiezie z 2 pkt. to dalej powinno być już dobrze. Łatwe biegi nr 5 i 12, więc jest szansa na pokaźną zdobycz punktową. W większości firm linia 10/10.5 pkt. Tutaj 9.5 przy ewentualnie nawet 6 startach.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Gusts over 4.5 kurs 1.75 Fortuna
Ostrów win kurs 1.75 Fortuna
Jamrog under 10.5 kurs 1.65 Fortuna
Berntzon under 9.5 kurs 1.84 Fortuna
Zaryzykuję Ostrovie patriotycznie...łódź w zasięgu,za ten mecz w Ostrowie jest chęć rewanżu....Gusts zmienił tunera podobno więc zaryzykuję bo linia niska kwestia jego kontuzji ostatnich ...więc może być różnie...chciałem under Lahtiego ale po tej fali krytyki co spada na niego może zaskoczyć więc zmieniłem na Bertnzona
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1546
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polonia Bydgoszcz - Landshut Devils

Najlepiej punktujący w meczu - Przyjemski @ 2,05 ETOTO

N. Bloedorn over 5,5 @ 1,85 ETOTO

Nie będę tworzył tu wielkich treści. Wiktor to trzeci zawodnik ligi ze średnią domową 2,552/bieg. Odjedzie swoje biegi i dodatkowo wskoczy z rezerwy zwykłej na dwa dodatkowe biegi. W drużynie z Landshut niby w sześciu startach Kai czy Berge mogą osiągnąć wysoki wynik, ale po tym kursie pobieram.

Kolejny raz w kierunku niemieckiego młodzieżowca. Sts daje linię oczko wyżej i to na pięć startów. Norick oprócz dramatycznie słabego spotkania u siebie z Orłem (u,w,w) notuje bardzo dobre występy. Do Przyjemskiego nie ma podjazdu, ale ciułać punkty powinien. Ustawiony dwa razy na Nowaka, dodatkowo wyścigi z rezerw zwykłej i być może taktycznej. Próbuję.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Polonia Bydgoszcz - Landshut Devils

Najlepiej punktujący w meczu - Przyjemski @ 2,05 ETOTO

N. Bloedorn over 5,5 @ 1,85 ETOTO

Nie będę tworzył tu wielkich treści. Wiktor to trzeci zawodnik ligi ze średnią domową 2,552/bieg. Odjedzie swoje biegi i dodatkowo wskoczy z rezerwy zwykłej na dwa dodatkowe biegi. W drużynie z Landshut niby w sześciu startach Kai czy Berge mogą osiągnąć wysoki wynik, ale po tym kursie pobieram.

Kolejny raz w kierunku niemieckiego młodzieżowca. Sts daje linię oczko wyżej i to na pięć startów. Norick oprócz dramatycznie słabego spotkania u siebie z Orłem (u,w,w) notuje bardzo dobre występy. Do Przyjemskiego nie ma podjazdu, ale ciułać punkty powinien. Ustawiony dwa razy na Nowaka, dodatkowo wyścigi z rezerw zwykłej i być może taktycznej. Próbuję.

Pozdro!
Typu nie neguje ale wczoraj zawody we Francji kończyły się o 24 ,czuje zmęczenie Wiktora i jeśli wynik będzie przesądzony może pojechać 4 biegi ale to tak na marginesie...😉ale trzymam kciuki bo kurs zacny
Dla mnie bety dnia to;
K.Nilsson under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
O.Bernrzon under 8.5 kurs 1.58 Fortuna
A.Loktajew under 10.5 kurs 1.84 Fortuna

Typy dodatkowe;
P.Hansen over 10.5 kurs 2.22 Fortuna...jest gdzieś linia 9.5??bo taka pewniejsza
G.Walasek under 7.5 kurs 1.55 Fortuna
N.Krakowiak over 7.5 kurs 1.65 Fortuna
M.Szczepaniak over 8.5 kurs 1.92 Fortuna
Mecz w Rybniku ...myślę że jednak Rybnik win, w 1 biegu Oli i Walasek razem na mocną parę Rowu więc musi być under...przynajmniej jednego z nich...Oli już bodaj 4 raz robi mi under licząc Szwedzka więc kontynuuje😉
Poznań się postawi czuje ,Salk może być zmęczony po wczoraj ale ma łatwe biegi,próbuje Loktajewa który lubi nie trzymać ciśnienia w takich meczach...
W Bydgoszczy liczę na ogarnięcie się Szczepaniaka ,potrenował,rdza zeszła,biegi ma przystępne biegi liczę że może dziś zaskoczy...linia 7.5 lepsza...ale nie widzę...
Bety luźne pograłem do taśmy na przeczuciu:
Juniorski Poznań +3.5 kurs 1.75 Fortuna
Buczkowski under 10.5 kurs 2.16 Fortuna..tu szukam linii 11.5 bo lepsza
Dużo tego ale takie kierunki obrałem...zobaczymy z jakim skutkiem😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1473
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krakowiak - Saifert-Salk [1] 1.60 etoto

Idę w stronę Norberta. Lepsza forma w ostatnim czasie od Duńczyka. Saifert-Salk z pewnością miał lepszy początek sezonu teraz forma lekko poszła w dół. Wczoraj na DME też szału nie zrobił. Do tego późna pora zawodów, długa podróż i dzisiaj już o godzinie 14 kolejny mecz. Wszystko składa się na to, że Norbert będzie dziś lepiej punktującym zawodnikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Kolega wyżej myślę podał dobry typ ...
Ja natomiast dorzucam;
Trzesniewski under 3.5 kurs 1.57 STS
Przynajmniej 2 zawodników z Rybnika 10 pkt -Tak-- kurs 1.57 STS
F.Gusts over 3.5 kurs 1.84tu ryzykowny typ ale kurs mnie skusił w oczekiwaniu na 2 lige....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1491
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom