>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Łoktajew powyżej 7,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 biegów) zwrot

Jedzie z łatwym numerem, dosyć korzystne biegi, w których powinien ciułać punkty. W pierwszym meczu z Niemcami zrobił 9pkt. Jasne przeciwnik teoretycznie lepszy, ale u siebie powinien się koło 9-10pkt zakręcić.

Lindbaeck A.(-1) - Iversen N.K. @1,70 Fortuna (pierwsze 5 biegów) 10pkt-11pkt

Lider gości konta lider gospodarzy. No nie ufam temu Antonio po prostu. Dodatkowy punkt dla Iversena tylko mnie w tym typie utwierdził. Obaj jadą porównywalnie także przy równej liczbie punktów typ wchodzi.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Łoktajew powyżej 7,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 biegów)

Jedzie z łatwym numerem, dosyć korzystne biegi, w których powinien ciułać punkty. W pierwszym meczu z Niemcami zrobił 9pkt. Jasne przeciwnik teoretycznie lepszy, ale u siebie powinien się koło 9-10pkt zakręcić.
Z tego co wiem Łoktajew dziś nie jedzie, jest chory.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Cyfer za Saszkę na 100% pewne info


Ebebe PSŻ: Kevin Fajfer, Adrian Cyfer, Antonio Lindbaeck, Adrian Gała, Jonas Seifert-Salk, Karol Żupiński, Kacper Teska.

H. Skrzydlewska Orzeł: Timo Lahti, Mateusz Tonder, Tomasz Gapiński, Jakub Jamróg, Niels Kristian Iversen, Mateusz Dul, Aleksander Grygolec.

Saifert nie pojedzie z 10 jednak :)
 
maniek81 337,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Też wybieram na tapetę Lindbaecka, ale przeciwko niemu...

Seifert-Salk (+1)- Lindbaeck [1] 1.60 efortuna
Szwed w pierwszym spotkaniu pojechał przyzwoicie, ale Duńczyk jeszcze lepiej. Saifert-Salk znakomicie zna poznański owal i notuje na nim świetne wyniki. Wszystkie buki mają handicap punktowy w stronę Szweda, a fortuna daje w stronę Duńczyka. No to próbuję i dorzucam do dubla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +894
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Poznan-Lodz +0.5 dla łodzi wynik po 4 biegach Fortuna kurs 1.57
Taki typ uważam że łódź to wygra a jeśli po 4 biegach będzie remis to typ wchodzi😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Landshut-Ostrovia 1 kurs 1.7 STS
Kursy zleca pewnie zaraz,Milo zaskoczony jestem kursem i pobieram...w tym stanie osobowym nie sądzę aby Ovia to wygrała,mało tego oni rok temu tam nie jeździli a jak się jeździ na tym torze,przekonały się pozostałe ekipy 1 ligi...ja tu Ovii mimo całej sympatii nie widzę na tym torze...Palovara po kontuzji,Gusts z kłopotami sprzętowymi plus Poczta że złamanym no właśnie tu nie ma zbieżnych informacji ale chyba kciukiem...to się nie może udać 😉
 
Ostatnia edycja:
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Kto rano wstaje temu buk dobre kursy daje 😉😉
Bieg juniorski lanshudt-Ovia(-0.5)1 kurs 1.7 STS
Ładna perełka...czyli nawet przy 3:3 ten typ wchodzi...kurs nie powala ale jestem przekonany że Bloedern to zgarnie a jeśli nie to zawsze zostaje Poczta który jedzie z kontuzjowana ręką co oficjalnie jest trzymane w tajemnicy😉oczywiście może być defekt czy wykluczenie Niemca ale sportowo myślę że tego biegu nie przegrają..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +698
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kto rano wstaje temu buk dobre kursy daje 😉😉
Bieg juniorski lanshudt-Ovia(-0.5)1 kurs 1.7 STS
Ładna perełka...czyli nawet przy 3:3 ten typ wchodzi...kurs nie powala ale jestem przekonany że Bloedern to zgarnie a jeśli nie to zawsze zostaje Poczta który jedzie z kontuzjowana ręką co oficjalnie jest trzymane w tajemnicy😉oczywiście może być defekt czy wykluczenie Niemca ale sportowo myślę że tego biegu nie przegrają..
Ten typ wchodzi przy 4-2 ,ale i tak warto w to iść, Bachuber powinien być lepszy choć od jednego juniora Ovi
 
maniek81 337,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sorki,ale jeśli w nawiasie jest -0,5 to odejmujemy gospodarzom, a jeśli +0,5 to odejmujemy gościom
Chyba faktycznie się nie obudziłeś. Minus jest po stronie gości. Wyżej masz na przykład handicapy i masz je albo po stronie gospodarzy, albo gości. Źle interpretujesz zapis.
 
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
K.Rew under 6.5 kurs 1.7 STS
Bet dnia dla mnie....bądźmy poważni...uważam że może być kłopot na 5 startów Rewa,linia zrobiona 1 meczem gdzie połowa Ovii kontuzjowana dziś rywal z 4 pistoletami...
N.Klindt under 9.5 kurs 1.7 STS
Tu będzie ciężej....ale Klindt ma ciągoty żeby zawalać wyścig przynajmniej jeden...
Walasek under 10.5 kurs 1.84 STS (według SF i espedway)
Tu też kogoś z linia poniosło,kwestia ZZ ale Grzesiu na torach których nie zna raczej nie szaleje na początku,ok może wykręci ale ja tu bardziej widzę coś w stylu 9 w 6
Pawlicki over 10.5 kurs 1.84 STS
Kurs wysoki ale w sumie Przemo powinien dzielić i rządzić....i przegrywac może ze swoimi...zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Przyjemski under 9.5 pkt kurs 2.01. Początek sezonu, jeżeli wynik będzie oscylować -0pkt to może pojechać tylko 3 razy. Szymek musi się rozjeżdżać..


Nie rozumiem dlaczego jest tylko 7 pkt na Zagara. Pierwsze dwa mecze fatalne, ale to stara wyga i gdzie jak nie w Bydzi ma się odkuć. Przy 6 startach 7 pkt to śmiech. Ja uważam, ze zakręci się około 10pkt. Zreszta ROW jest niedoceniany w tym meczu.


Ostatni typ wziąłem od Adamsa ;)
 
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Wybrzeże - Falubaz -8,5 @ 1,75 forBet

Wybrzeże - Falubaz -10,5 @ 2,10 forBet

Po przejechaniu się po rybnickiej drużynie, zielonogórski walec dojechał nad morze. Zmierzy się z drużyną, która od połowy września mierzy się z problemami obyczajowo - licencyjno - finansowo - wizerunkowymi. Wybrzeże na szybkości lepiło skład po spełnieniu gróźb przez liderów i wybraniu przez nich nowych klubów. Udało się to zrobić nawet sensownie, ale wiele wody w gdańskiej Motławie upłynie zanim świeża krew rozgryzie "swój" tor. Ogólnie w środowisku mówi się, że Zdunek po sezonie żegna się z żużlem. Zrobi pewnie dużo aby I ligę uratować i nie być zapamiętanym jako ten co zostawił klub na dnie, ale będzie robił to klasycznie od dupy strony.
Jednak wracając do dzisiejszego spotkania. Przyjeżdża drużyna uznawana przez większość jako papierowy faworyt do wygrania ligi. Drużyna nie tylko z uznanymi nazwiskami, ale i topowym jak na warunki zaplecza sprzętem. Jedyna szansa w Wybrzeżu to być sklejonym na starcie i liczyć, że przeciwnik będzie mieć trudności z przełożeniami. Od takich rzeczy mają jednak Rasmusa, który podpowie to i owo przyjezdnym. Ciekaw jestem przywitania przez kibiców byłego już kapitana. Sam się lekko czuję oszukany i uważam, że nie potrzebnie robił z gęby dupę nagrywając filmik o pozostaniu, ale rozum to nie serce - ten podpowiada, że kolejny sezon w takich warunkach byłby krokiem w tył dla Rasmusa.
Falubaz ma czwórkę mocnych seniorów, która pociągnie to spotkanie. Nie powtórzą błędów z zeszłego sezonu gdy przyjechali nad morze również jako bezsprzeczny faworyt i potem przez tydzień pół żużlowej Polski śmiało się z ich porażki. Przyjadą zmotywowani i nie zlekceważą swojego rywala. Brak zawodnika na pozycji U24 (czy tam plastron w postaci Ragusa) może okazać się mniejszym problemem niż w Rybniku. Tam młodzież została postawiona nagle w nową sytuację - tu zaś wiedzą pewnie od początku, który w jakim biegu pojedzie zastępując kolegę. Nazwiska młodzieży przyjezdnej też bardziej wyraziste nawet mimo faktu, że Rempała nie lubi tego toru.
Reasumując. Mecz od samego początku po dyktando gości. Taktycznymi może i Gdańsk będzie jakoś trzymało wynik, ale tu też trzeba mieć do nich pewniaków. Na tą chwilę ja ich nie widzę mając obrazy przed oczami ostatniej męczarni z porozbijanym Ostrowem.

Pozdro!

Do dubelka dodam jeszcze Polonię Bydgoszcz z ujemnym handi (-8,5) @ 1,50 również w forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Buszkiewicz wyżej niż Tkocz w drugim biegu @1,5 sts ✅

Jak dla mnie bardzo mocny typ. Nie wiem co by musiało się stać, żeby Tkocz tutaj był wyżej. Buszkiewicz oczywiście dużo gorszy niż Przyjemski, ale w pierwszym meczu przeciwko Łodzi przywiózł Grygolca. Tkocz natomiast jak dla mnie to jeden z najgorszych juniorów w lidze. Często ma problemu z płynną jazdą. Myślę że nie będzie problemów z tym typem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +513
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Trzesniewski mniej 2.5 junior z Rybnika dosc sredni ale najwaznijesze ze dwa razy trafia na Wiktora wiec jego nie przywiezie wiec musialby Buszkiewicza przywiez zobaczymy mniej 2.5 w sts kurs 1.57
Poczta mniej 2.5 junior z Ostrowa podobno z kontuzja tor w Niemczech ciezki po opadach a przeciwnnicy mconi Blodern i kolega z druzyny krawczyk ciezko bedzie o 3 pkt w sts kurs 1.70
Szlauderbach mniej 4.5 procz 4 biegu ma ciezkie biegi a tam tez Przyjesmki i Pieszczek slabo widze Szymona dzisiaj mniej 4.5 kurs w sts 1.95
Curzytek mniej 5.5 nie wiem jak ze zdrowiem Trofimova ale na juniora 6 pkt to moze byc ciezko bieg juniorski slaby wiec moze byc 2 lub 3 pozniej jeden bieg jeszcze z junorem Gdanska i to chyba wszysko zobacyzmy miej 5.5 kurs 1.80 sts
i jeszcze Bauman mniej 2.5 oraz Smolisnki wiecej 4.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Trzesniewski mniej 2.5 junior z Rybnika dosc sredni ale najwaznijesze ze dwa razy trafia na Wiktora wiec jego nie przywiezie wiec musialby Buszkiewicza przywiez zobaczymy mniej 2.5 w sts kurs 1.57
Poczta mniej 2.5 junior z Ostrowa podobno z kontuzja tor w Niemczech ciezki po opadach a przeciwnnicy mconi Blodern i kolega z druzyny krawczyk ciezko bedzie o 3 pkt w sts kurs 1.70
Szlauderbach mniej 4.5 procz 4 biegu ma ciezkie biegi a tam tez Przyjesmki i Pieszczek slabo widze Szymona dzisiaj mniej 4.5 kurs w sts 1.95
Curzytek mniej 5.5 nie wiem jak ze zdrowiem Trofimova ale na juniora 6 pkt to moze byc ciezko bieg juniorski slaby wiec moze byc 2 lub 3 pozniej jeden bieg jeszcze z junorem Gdanska i to chyba wszysko zobacyzmy miej 5.5 kurs 1.80 sts
i jeszcze Bauman mniej 2.5 oraz Smolisnki wiecej 4.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom