>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 liga .Angielska

Z 0

zaworski1

Użytkownik
Witam potrzebuje statystyk z tamtego roku w tym roku fajnie to wychodzi 5 kolejek i 160 zł zysku gram w każdej kolejce na 1 w każdym meczu potrzebuje statystyk z tamtego roku moze ktos ma ???

koszty 600 zyski 763,4

1 kolejka:193
2 koljka:144,3
3 Kolejka:153,6
4 Kolejka :73,5

5 Koleejka:199.5
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Zaworski1&gt;&gt; Ty jesteś Polakiem czy imigrantem świeżo do Polski przybyłym?
A pytam dlatego, bo piszesz jakbyś zaczynał posługiwać się językiem polskim:
a/ poczebujes
b/ poczebuje
c/ z tametego
d/ ktosc
e/ koljka
f/ Koleejka
więc się ogarnij człowieku, bo 6 błędów w tak krótkim wpisie to może zrobić albo imigrant albo gamoń!!!
Dziś jest 1.09 i rozpoczęcie roku szkolnego, więc moja taryfa ulgowa dla analfabetów już się skończyła ????
..............
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec tego, że nie raczysz nawet mi podziękować za okazaną pomoc w postaci linków o jakie się zwróciłeś i jeszcze śmiesz jazgotać po tym skompromitowaniu się - to je usuwam, bo dla mądrych inaczej czasu tracił nie będę. Sam sobie poszukaj.
a/ poczebujes ????
b/ poczebuje ????
c/ z tametego ????
d/ ktosc ????
e/ koljka ????
f/ Koleejka ????
skoro tego nie wiesz, to przyjmij do wiadomości że forum.bukmacherskie jest polskim forum i tu regulaminowo obowiązuje polski a nie ten murzyński język.
Na wielu znanych mi forach dawno już poleciałbyś na zbity pysk za taką pisownię, więc dzieciaku nie przeginaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 0

zaworski1

Użytkownik
Zaczynamy nowa kolejkę a nie bitwę na słowa bo to nie ma sensu będziemy się starać poprawić !


To gramy :



Reading:2.20

Brighton:1.50

Fulham:2.00

Leeds :2.70

Norwich:1.50

Preston:2.15

QPR:1.67

Rotherham:3.30

Sheffield Wed:1.85

Wolves:1.80

Derby:2.63

Aston Villa:1.75


Wszystkie mecze stawka 10 zł
 
Z 0

zaworski1

Użytkownik
wielkie dzięki kolego za pomoc


Statystyki 2015/2016 :



Koszty :5520

Zyski ogólne :5054,1⛔


No niestety tamten sezon niestety lipa system będziemy testować dalej gry za prawdziwe pieniadze nie polecam ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Edi Aneta pisała o Championship (1 liga angielska) bo tak też jest nazywana. EPL to najwyższa klasa rozgrywek w Angli. Taki sam podział jest w Polsce Ekstraklasa później pierwsza liga. I w ostatnich 3 sezonach faktycznie 41% meczów kończyło się zwycięstwem gospodarzy. Dodatkowo w 9# wpisie autor tematu zamieszczając statystyki podał łączny koszt gry 5520j odpowiadającej 552 spotkaniom po 10j a taka ilość meczy jest tylko w championship.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
cebulka&gt;&gt; masz rację, gdyż wobec nieskładności autora wątku jego pytanie odebrałem jako dotyczące EPL
 
Z 0

zaworski1

Użytkownik
Panowie policzyłem jeszcze grajac mecze na remiz tutaj statystyki wyglądają lepie bo 5737 zł zysku co daje nam na czysto 217 zł.Remisy wypadaja lepiej ale sezon sezonowi nie jest równy i pogramy ten sezon na X nie polecam nikomu tej gry bo grac cały sezon dla 217zł to nie cuda i jeszcze nie pewne
 
M 95

makaron87

Użytkownik
Daj sobie spokój z typowaniem i wracaj do szkoły analfabeto! Serio nie widzisz jak Ci podkreśla na czerwono cały tekst? REMIZ .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom