>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1 Liga Polska - 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Peter Karlsson-Michał Szczepaniak(+1,5) 2 @ 2,00 Tobet

Trochę mnie zdziwiło, że mamy taki dodatni handicap na Michała, który póki co na brak jazdy narzekać z pewnością nie może. Od początku sezonu przecież jeździ w barwach Coventry Bees i radzi sobie nie najgorzej, chociaż wiadomo, że i tak nie do końca te występy w Anglii się przekładają na Polskę ale też na pewno pomagają w dobrym wejściu w sezon. Póki co odjechał turniej parowy oraz sparing ze Stalą Rzeszów i w obu tych zawodach nie doznał ani jednej porażki, a odjechał 8 biegów. Jak więc widać z torem jest dobrze spasowany i dzisiaj jedzie pod numerem 13 czyli z juniorami, którzy jakoś na kolana nie powalają. Potem dostaje Borodulina, po którym ciężko powiedzieć czego się spodziewać. Z kolei Karlsson również od początku sezonu jeździ w Anglii i też radzi sobie jak na niego przystało dobrze. W Polsce nie miał okazji chyba jeździć w tym sezonie, więc różnie może być, chociaż tor w Ostrowie akurat zna. Jedzie dzisiaj 3x z Borodulinem, a potem dostaje Skórnickiego więc na nim punkty może stracić. Jak dla mnie, to ta para wygląda tak 50/50, a może nawet z lekką przewagą Michała więc dodatni handicap, z takim kursem to biorę z pocałowaniem ręki.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Nie sądzicie że 4,00 na Orła Łódź w Ostrowie to trochę za wysoko? Na papierze dla mnie to wyrównane ekipy,a w Orle mamy dodatkowo juniorów z E-ligi w składzie awizowanym(nie wiem jak będzie faktycznie) Pulczasa i Bubla.Podobno w Ostrowie dziś padało mocno,więc jeśli pojadą to tor zapewne będzie ciężki i żadnej przewagi gospodarzy nie będzie pod tym względem.

Tobet oczywiście ten kurs
Popieram zdecydowanie i sam pobrałem zaraz po wystawieniu kursów. Całą noc praktycznie u Nas padało wiadomo że taka pogoda nie sprzyja gospodarzą. Dodatkowo w składzie gości Jamrożego, Larsena i Schleina cała trójka zna bardzo dobrze ten tor dzięki występom w barwach klubu z Ostrowa. Jest jeszcze Magnus który zawsze powtarzał w wywiadach że lubi ten tor. W Ostrovii mamy tylko pewne punkty ze strony Karlssona i Michała Szczepaniaka reszta to wielki znak zapytania. Brak ciemnych chmur za oknem więc dziś w końcu na ligę! ;)

Łódź @3.00 Tobet
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Czaja na gościu w Ostrowie czyli trochę się pospieszyliście. Mimo wszystko 1.38 na Ostrovie nie warte gry, a Łódź nadal ma szansę na wygraną i dla mnie nie będzie to niespodzianka.
 
K 25

kwas28

Użytkownik
Dawid Stachyra -1 - Robert Miśkowiak +1
Typ:2
kurs: 1,95
Tobet
Albo kogos porypało albo nie wiem. Promocja jak dla mnie.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Puszakowski over 9.5 @1.60 Tobet 9 ⛔

Przysłowiowa peffka. Puzon przyszedł do Kolejarza i było oczywiste, że będzie liderem beniaminka. Bardzo dobre starty, a to jest klucz na torze w Rawiczu, świetnie zna tor i dwie ścieżki na nim. W pierwszym meczu z GKM-em 9 punktów, dość pechowo. W pierwszym starcie świetnie pojechał parą i puścił wolniejszego Dyma do przodu. Akcja jakich mało w dzisiejszym speedwayu, prawdziwy pokaz jazdy parą. W drugim starcie problemy na starcie i 0, a tak byłby pewny over. Na najtrudniejszym terenie w Gdańsku 11 punktów w 5-u startach, więc jest w gazie. Niedźwiadki czwartek, piątek i sobotę trenowały. Puzon wczoraj na jakiś zawodach, ale w czwartek i piątek był najszybszy. Jedzie z juniorem, więc puszczać nikogo dziś już nie będzie. Gdyby Rawicz przegrywał 6 oczkami, to od razu Puzon jedzie z taktyka, więc dodatkowy start możliwy, choć myślę, że dziś Kolejarz wygra, ale jeszcze poczekam na większy kurs, bo pewnie skoczy w górę. Polecam!


//Rosen przeciętny? Ryan przeciętny? Po czym to stwierdziłeś? Rosen świetny w zeszłym sezonie, u siebie w tym roku nie jechał, a Ryan nie miał przyjemności jeszcze startować u nas w Rawiczu, ale całę 3 dni trenował.
 
L 105

legolas

Użytkownik
up

Kto według ciebie ma poprowadzić Rawicz do zwycięstwa?
Ok Puzon i Dym są w stanie zrobić dwucyfrówki, ale reszta? Rosen , Fisher to przeciętniacy, Lublin ma doświadczonych Kuciapę, Jelenia + dobrze radzącego sobie w Rawiczu Woodwarda, Miesiąc i Kudriaszow na pewno są solidniejsi niż druga linia w Rawiczu.
Według mnie Lublin wygra spokojnie, przekraczając przy tym handi -4,5. ✅

edit:
Na warunki pierwszoligowe to przeciętniacy, w zeszłym sezonie Rawicz jeździł w 2 lidze, a to dwa zupelnie inne swiaty.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Robert Miśkowiak(+1)-Dawid Stachyra 1 @ 1,60 Tobet✅11-4
Chyba faktycznie kogoś w Tobecie przygrzało słoneczko, jak wystawia takie cudo. Misiek po powrocie po kontuzji prezentuje się dobrze, co pokazał z Kolejarzem i w IME. Teraz pora na jego punkty w Grudziądzu, bo jednak kto ma zdobywać punkty, jak nie jeden z liderów GKS-u. Jedzie ze Stachyrą 3x więc zapewne ze dwa razy z nim wygra. Potem dostaje Gafurova do pary, a Davidoff idzie do THJ i tam pewnie straci kolejne punkty. Ogólnie to Miśka wyżej cenię sobie na I ligowych torach więc tutaj powinien spokojnie pokonać Dawida, a przy tym zakładzie, to nawet remis nam starcza do szczęścia.
Mariusz Puszakowski over 9,5 @ 1,50 Tobet⛔9...
Kurs niski ale czego się spodziewać było... Puzon to jedyny zawodnik nadający się na realia I ligi w Rawiczu. Dzisiaj 3x z juniorami, a ci szału nie robią, krótko mówiąc. Jak dla mnie, to Puzon będzie tutaj zdecydowanym liderem Niedźwiadków i to on powinien trochę punktów zrobić. Zapewne pojedzie jako taktyczna, bo nie wierzę by Lublinianie nie pokonali zespołu rodem z II ligi. Tak więc zakładając, że pojedzie 5 razy, to wystarczają nam same dwójki ale przy sześciu startach, to już cud by się musiał stać by Puzon tej dychy nie zrobił.
Kolejarz Rawicz-KMŻ Lublin 2 @ 1,40 Tobet✅36-52 - miejsce Kolejarza jest w 2 lidze
Tak jak pisałem Rawicz to ekipa, która ma skład ale na klasę niżej. Chyba zapomnieli, że awansowali, bo skład jest po prostu śmieszny. Rosen, Fisher, Dym to nie są zawodnicy na miarę tej klasy rozgrywkowej. Puzon jedynie, co tam będzie ciągnął wynik ale to za mało jest. Po stronie gości Kuciapa, Jeleń czy Miesiąc, którzy świetnie pojechali w Łodzi. Do tego jest Woodward, który w Rawiczu do tej pory świetnie jeździł. Łukaszewski na juniorze też dzisiaj powinien przywieźć trochę punktów, bo juniorzy gospodarzy też ciency, tak więc dla mnie, to Lublinianie powinni spokojnie 2pkt wywieźć z Rawicza, bo w innym przypadku, to chyba mogą zapomnieć o strefie 1-4, gdyż w Rawiczu raczej każdy wygra, bo to jest ekipa tragiczna.
Roman Povazhny-Maksim Bogdanov(+1,5) 2 @ 1,90 Tobet✅9-9
Ciekawy bet na MadMaxa, który jedzie wreszcie w barwach Loko od tego sezonu, a to przecież wychowanek tego klubu. Tor zna świetnie, do tego dzisiaj jedzie pod 9 z Kylmakorpim, który cienko zaczął sezon, a potem dostaje Gieruckisa. Z kolei Ropa jedzie 3x z Gieruckisem, a potem dostaje juniora. W obu przypadkach Lebiediev może dołączyć do swoich starszych kolegów, co by kontrolować wynik. Max na torze w Daugavpils jest naprawdę trudnym zawodnikiem do pokonania więc taki handicap, ja pobieram z przyjemnością. W tym sezonie 14pkt przeciwko Gdańskowi, a ostatnio 13pkt w RK DPŚ, gdzie przegrał jedynie z Zagarem i Loktaevem czyli zawodnikami w E-ligi.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
A ja zaproponuje remis w meczu Grudziądza z Gdańskiem. Mecz będzie na styku dlatego nie rozumiem, że Tobet dał taki sam kurs na remis tutaj, co na remis w Daugavpils czy Rawiczu, gdzie raczej są zdecydowani faworyci. Wybrzeże lepszy skład, ale to Grudziądz jest gospodarzem. W meczu na szczycie pierwszej ligi nie zdziwi mnie podział punktów.
Grudziądz - Gdańsk X @16 Tobet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris over 10 @ 2,00 Tobet✅12
Nie wiem czy mecz się odbędzie ale zagram już sobie overa na Bombera(udało się zrymować...). Harris od początku sezonu jest liderem GKM-u, tak jak miało to być. Do tej pory jechał tak:
vs Lokomotiv 12pkt, vs Kolejarz 14pkt i vs Wybrzeże 12+1(6 startów). Jak więc widać forma jest bez względu na to czy jedzie z mocnym, czy ze słabym. Teraz czeka ich trudny wyjazd do Lublina ale Harris jedzie z juniorami więc musi mocno punktować i też na nich tracił nie będzie. Do tego bieg dwa razy jedzie przeciwko zawodnikowi z numerem 9, a będzie nim ktoś z dwójki Baran-Kudriaszow. Myślę, że na dobrą sprawę, to mało kto wśród gospodarzy jest w stanie wygrać z Bomberem, bo poza Miesiącem i Kuciapą i może Woodwardem, to jednak ciężko o takie osoby. 10pkt powinien więc zrobić bez większych problemów, a to już daje zwrot, tyle że ja spodziewam się występu podobnego do tych pierwszych trzech w tym sezonie w I lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 13

wsl90

Użytkownik
Mariusz Puszakowski over 10 2,1 Tobet ZWROT
Puszakowski będzie trzy razy jechał w parze z fatalnymi juniorami Rawicza do tego dochodzi start z Albrechtem także nie powinien tracić punktów. Dodatkowo istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo szóstego startu. Poza tym ktoś wkońcu musi dla Rawicza zdobywać punkty ????
Myślę, że po takim kursie warto coś pograć na Puszka.
 
R 67

route66

Użytkownik
Lublin - Grudziądz - 2 ✅ ✅
Kurs 2,65
Tobet
Dalej taki kurs wisi? Jest zagorzenie nie wystartowania Jelenia(za niego Kurdiaszow lub Baran , ale z tego co się orientuje Kurdiaszowa nie było na piątkowym treningu i za niego pojedzie Baran) a nawet jeśli by do tego doszło będzie obolały , dodatkowo pogoda niepewna więc gospodarze o atucie toru juz mogą zapomnieć
Juniorka to wielkie nieporozumienie , i tak naprawdę nikt tu nie ma handicapu tym bardziej na wymagającym lubelskim torze. Wiec zwycięstwo GKM będzie spoczywac na barkach ich stranieri o Harrisa można byc spokojnym ale zobacyzmy co dziś pojedzie Hot Scot
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Grudziądz może zwyciężyć, ale nie przesadzaj ;) Kudriaszow całkiem dobrze radzi sobie na lubelskim torze. Pogoda w Lublinie stabilna, pochmurnie, czasem zajrzy słońce. Co do juniorki, moim zdaniem Lukaszewski bije reszte o głowe (w Lublinie). W piątek na treningu był szybszy nawet od Kuciapy.
Myślę że o Harrisa i Nichollsa możesz być spokojny, najważniejsza będzie postawa Kościucha, jeśli on zapunktuje w granicach 5 pkt to Grudziądz prawdopodobnie przegra. Będzie bardzo zacięty mecz, nie gram, poniewaz nie chce sobie psuć emocji ( ogladam na zywo). W Tobecie para Kosciuch+2,5 - Kuciapa. Ciężko to wytypować, bo Kościuch w formie, Kuciapa również, ale lubelski tor mu nie leży. Szkoda ze nie ma zakladu na Miesiące, moim zdaniem zakreci sie dzis około kompletu. ????
 
R 67

route66

Użytkownik
Cinek ale własnie w tym rzecz że jeśli Jelen nie pojedzie to za niego nie pojedzie Kurdiaszow a baran
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Na SportoweFakty.pl w składzie Lublina wciąż widnieje Jeleniewski. Jeśli nie pojedzie to co wtedy? Z/Z czy mają jakąś rezerwę? Ze sprawnym Jeleniewskim śmiało można by stawiać na gospodarzy nawet po kiepskim kursie 1,47 (Tobet). Bez niego wygladąłoby to już trochę gorzej. W dodatku Grudziądz z Alesem Drymlem zamiast Chrzanowskiego i przede wszystkim drużyna pojedzie ze świadomością, że po ostatniej porażce z GKS-em nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki. Nieźle powinni pojechać przede wszystkim Kościuch i Harris. Swoje powinni dorzucić pozostali seniorzy (Karpow, Nicholls i A. Dryml - kolejność nieprzypadkowa). Zapewne drugim juniorem będzie Łęgowik (gość), który ma całkiem niezłe możliwości. Wszystko rozbija się o tego Jelenia. ????
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Cinek ale własnie w tym rzecz że jeśli Jelen nie pojedzie to za niego nie pojedzie Kurdiaszow a baran

Tak , ponieważ wstawione są awizowane składy. Ale wiadomo już że pojedzie Kudriaszow za Jelenia. A w GKM pod 6 Rujner i 7 Cyfer jako gość.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wybrzeże Gdańsk-KMŻ Lublin(+20,5) 2 @ 1,80 Tobet✅47-43
Maciej Kuciapa over 9 @ 1,90✅13

Myślałem, że Lublinianie będą cienko przędli, a tym czasem jest zadziwiony na plus. W mega formie jest Kuciapa, który jest liderem zespołu i trzeba sobie to powiedzieć jasno. Jeleniewski po upadku w Rawiczu, powoli dochodzi do siebie i ogólnie jest co raz lepiej, a przecież po kapitalnym występie w Łodzi apetyty też się rozbudziły. Para Miesiąc-Woodward też jest w stanie coś ujechać. Mam nadzieję, że także Łukaszewski będzie w stanie objechać Szymkę, bo o Pieszczku, to nawet nie ma co marzyć. Baran w miejsce Kudriaszowa ale na jego punkty zbytnio nie liczę, po mimo dobrego występu podczas IMP, gdzie Wardzała zrobił tor pod kątem Wybrzeża. Tutaj z kolei pewniakami do punktów będą THJ, Mroczka i Miśkowiak. Wiadomo, że groźny będzie też Gafurow, a ciekaw jestem postawy Stachyry, bo ten jakoś początek sezonu ma co najwyżej średni, do tego zaliczył dzwona w Lublinie ostatnio. Na moje, to Lublinian stać na zakręcenie się w okolicach 37-39pkt. Wybrzeże póki co u siebie nie wygrywa jakoś bardzo wysoko, więc i teraz liczę na wygraną w granicach 10-16pkt.
I jeszcze dorzucę over Kuciapy, który dzisiaj pewnie będzie ciągnął wynik na moje. 3x jedzie z juniorem w tym dwa razy z Madejem więc już punkty za friko. Gdańsk będzie prowadził 6-cioma więc i jakiś taktyk się trafi więc 10 powinien wykręcić przy tej formie bez większych problemów.
Kolejarz Rawicz-Orzeł Łódź 2 @ 1,70 Tobet✅40-49
Mariusz Puszakowski under 10,5 @ 1,80⛔14

Elegancki kurs na Orła, który wprawdzie jakoś super mocny nie jest ale w Rawiczu wygrać musi. Kildemand i Larsen są w kapitalnej formie, co pokazują w Szwecji i Anglii, a także w barwach Orła punktują świetnie. Do tego Schlein, Jamroży czy Zorro dzisiaj też powinni swoje punkty wozić. Rawicz ma Puzona i Fishera ale problem w tym, że Puzon lepiej jeździ na wyjazdach... Dzisiaj debiut Jasona Doyle&#39;a ale to im nie pomoże, bo mają za dużo dziur w składzie. Juniorka też na plus dla gości więc ja tutaj nie widzę innej opcji jak wygrana Orła, bo skoro w Ostrowie zrobili 43pkt, to tutaj zrobienie 46pkt nie powinno być aż takim problemem.
Przy okazji gram tez under Puzona, o którym wspomniałem, że u siebie nie punktuje aż tak super. Wprawdzie dwa występy w okolicach 10pkt ale jechał po 6 razy więc aż takiej chluby mu to nie przynosi. Średnia nieco ponad 1,5 u siebie wysoka nie jest, a dzisiaj jest z kim przegrywać więc lekko można pograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom