>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Liga w TVP

majestic 0

majestic

Forum VIP
Dobra wiadomosc dla wszystkich kibicow naszej pilki.
TVP zakonczyla negocjacje z PLP (Pilkarska Liga Polska) i na dzien dzisiejszy brakuje juz tylko kilku podpisow. Bardzo prawdopodobne ze juz w ten weekend zobaczymy 1 mecz
- Przygotowujemy się do transmisji meczu Korony Kielce z Widzewem Łódź, który odbędzie się w najbliższą sobotę, a o szczegółach umowy będzie można mówić po jej podpisaniu - powiedział Korzeniowski.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie powiesz mi ze I liga to LM ???? jak ktos kibicuje druzynie to idzie na stadion, ale taka prawda rozgrywki tej ligi nie sa przyjemne dla oka.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
czyli dzisiejszy mecz Manchester - Inter to tez zajmowanie czasu antenowego nie...? pogratulowac opini :-?
majestic nie porównuj spotkania Mu - Inter do I ligowego spotkania w Polsce bo to kpina jakaś...ludzie chcą oglądać sport na najwyższym poziomie a nie grające pokraki
 
midel 189

midel

Użytkownik
czyli dzisiejszy mecz Manchester - Inter to tez zajmowanie czasu antenowego nie...? pogratulowac opini :-?
Nie wiem jak ty, ale ja wyczuwam subtelną różnicę pomiędzy grą Manchesteru a Korony Kielce. Pomysł co najmniej bezsensowny ????
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
A ja sie ciesze, ze bedzie pokazywana nasza druga liga, chociazby ten jeden mecz na weekend. I napewno zobacze go tak samo chetnie, jak dzisiejszy mecz tzw. gwiazd pomiedzy Manchesterem a Interem.
Musicie zrozumiec, ze jak beda pokazywac mecze tez nizszej ligi, to kluby beda mialy i tam wiecej pieniedzy. Jak bedzie wiecej pieniedzy, to poziom drugiej(tak zwanej teraz pierwszej) ligi wzrosnie. Jak wzrosnie poziom nizszej ligi, to wzrosnie poziom ekstraklasy. Jak wzrosnie pozio ekstraklasy, to moze bedziecie mieli w tej swojej kochanej Lidze Mistrzow i polski zespol.
Jak czasami czytam opinie niektorych, to zastanawiam sie, czy dla nich nie byloby najlepiej zakazac grac w Polsce, bo to przeciez porazka, pilkarze graja padake i w ogole be. Zlikwidowac wszystko. Zlikwidowac stadiony. Zlikwidowac kibicow. Zasiadzmy wszyscy przed telewizorem, wezmy piwo do reki, polzmy nogi na stol i ogladajmy jedyna sluszna lige, czyli Lige Mistrzow ( ewentualnie czasami jeszcze lige angielska czy wloska, ale tylko wybrane zespoly, bo reszta to przeciez porazka, ktorej nie warto pokazywac)
 
P 0

pavlinho

Gość
majestic nie porównuj spotkania Mu - Inter do I ligowego spotkania w Polsce bo to kpina jakaś...ludzie chcą oglądać sport na najwyższym poziomie a nie grające pokraki
Dobrze że przynajmniej Ty grasz na najwyższym poziomie :spokodfhgfh:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Prawda jest taka ze mecze beda na TVP Sport, ten badziew ma bodaj 9% polakow jak widzialem nie dawno wyniki sondaza co jest totalna zenada. Jesli jakis mecz pojawi sie juz w niedziele o wysmienitej godzinie 14:45 na tvp info to na pewno bedzie przerywany przez jakies konferencje prasowe czy inne barachlo publicznej telewizji bo to przeciez jest wazniejsze, pytanie tylko dla kogo.

Ted ciezko sie zgodzic ze zdaniem &#39;jak ktos kibicuje druzynie to idzie na stadion&#39; ja jestem kibicem Wisly a mieszkam na Slasku, nie ma opcji by co 2 tyg. byc na Reymonta na meczu wiec mecze w tv sa jedynym wyjsciem a na pewno sa i inni kibice zespolow z 1 ligi w calej Polsce ktorzy nie maja szans jechac na stadion i dla nich jedyna alternatywa jest tvp... ale to juz inna kwestia.

Drazni mnie tez to ze kazda stacja publiczna w Europie pokazuje 2 mecze w tyg. LM a nasza TVP tylko 1. Nie wspomne juz o Copa America czy Copa Libertadores ktore kiedys byly pokazywane na TVP2 jak dobrze pamietam. Wyjscie na LM to enka ale zal mi by bylo na ten badziew dlatego polecam wszystkim zaopatrzyc sie w kanaly slowacko czeskie ;)

Misja TVP to same telenowele, objazdowa telewizja dla dziadkow wiec moja rada dla was taka, nie cieszcie ze ze jakies mecze beda na info, kto ma tvp sport choc troche sie cieszy ;] zastanawiam sie tylko jakim cudem wykupili koncesje od poslatu na bundeslige pilkarzy recznych i plk ?! ;P
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Prawda jest taka ze mecze beda na TVP Sport, ten badziew ma bodaj 9% polakow
Z całym szacunkiem ale kanał wystartował stosunkowo niedawno, nie chce go bronić bo nie oglądam go zbyt często aczkolwiek słowa o badziewiu uważam za grubo krzywdzące, to że Ciebie konkretnie nie interesują niektóre transmisje tam nie znaczy że od razu ten kanał to totalne dno. Jestem pewien że kibice koszykówki w Polsce mogą być zadowoleni bo transmisje z Polskiego kosza są i były na dobrym poziomie, podobnie rzecz się ma z Polskim Hokejem, tylko dzięki TVP Sport mogłem w tym sezonie oglądać naszą hokejową ligę. Od niedawna jest także Piłka ręczna która ma w naszym kraju coraz więcej zwolenników.

Na piłce nożnej się świat nie kończy chociaż rozumiem że kopana to nasz sport narodowy i jakaś liga na poziomie przydała by się aby podnieść poziom i prestiż kanału TVP sport

Wyjscie na LM to enka ale zal mi by bylo na ten badziew dlatego polecam wszystkim zaopatrzyc sie w kanaly slowacko czeskie ;)
eNke mam od pół roku nie było nigdy żadnych problemów, w pakiecie sportowym mam wszystko co mógłby sobie wymarzyć prawdziwy kibic a zwłaszcza kibic hokeja (głównie NHL) , ESPN America , kilka kanałów obcojęzycznych na których również lecą hokejowe ligi świata , Sportklub który posiada dosyć dużą oferte z piłki nożnej oraz hokejowe rozgrywki Austrii ...

Słowa o badziewiu uważam za mocno przesadzone

Co do samego faktu transmisji Polskiej pierwszej ligi to tak jak ktoś pisał żadna sensacja bo już mecze były pokazywane w TVP Info
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Transmisję meczu Korona Kielce - Widzew Łódź będzie można zobaczyć od godz. 18:00 w kanale TVP Sport.
Faktycznie mecze beda transmitowane w TVP Sport tak wiec prawie nic sie nie zmienia... prawie bo od wrzesnia 2008 r. transmisja zostala wstrzymana a teraz rusza ponownie na 2,5 roku.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale kanał wystartował stosunkowo niedawno, nie chce go bronić bo nie oglądam go zbyt często aczkolwiek słowa o badziewiu uważam za grubo krzywdzące, to że Ciebie konkretnie nie interesują niektóre transmisje tam nie znaczy że od razu ten kanał to totalne dno. Jestem pewien że kibice koszykówki w Polsce mogą być zadowoleni bo transmisje z Polskiego kosza są i były na dobrym poziomie, podobnie rzecz się ma z Polskim Hokejem, tylko dzięki TVP Sport mogłem w tym sezonie oglądać naszą hokejową ligę. Od niedawna jest także Piłka ręczna która ma w naszym kraju coraz więcej zwolenników.

Na piłce nożnej się świat nie kończy chociaż rozumiem że kopana to nasz sport narodowy i jakaś liga na poziomie przydała by się aby podnieść poziom i prestiż kanału TVP sport



eNke mam od pół roku nie było nigdy żadnych problemów, w pakiecie sportowym mam wszystko co mógłby sobie wymarzyć prawdziwy kibic a zwłaszcza kibic hokeja (głównie NHL) , ESPN America , kilka kanałów obcojęzycznych na których również lecą hokejowe ligi świata , Sportklub który posiada dosyć dużą oferte z piłki nożnej oraz hokejowe rozgrywki Austrii ...

Słowa o badziewiu uważam za mocno przesadzone

Co do samego faktu transmisji Polskiej pierwszej ligi to tak jak ktoś pisał żadna sensacja bo już mecze były pokazywane w TVP Info
dokładnie Grzecho troche przesadziłeś..o TVP Sport juz wszystko napisał Odisio dodatkowo będziemy mieli niedługo mistrzostwa Europy w kosza co mnie
bardzo cieszy.Każdy znajdzie coś dla siebie..a jeżeli chodzi o enke to wydaje mi sie że twoja frustracja wynika z tego że jej nie posiadasz niż z realnych odczuc na temat tej platformy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Odisio tvp sport istnieje od jesieni 2006 jak by nie bylo to jest juz jakis kawalek czasu przy ktorym mozna realnie mowic o zainteresowaniu danym kanalem lub nie.

Wieksze aluzje mam jednak do tego, ze TVP jak sama nazwa wksazuje jest telewizja publiczna a wiec szeroko dostepna. Pytam wiec daleczgo TVP sport jest kanalem komercyjnym a sygnal kodowany? to jest kpina z ludzi a pozniej jeszcze robia kampanie reklamowe plac ambonament czy cos w tym stylu (a figa z makiem! ...zeby nie przeklinac ;P)

Moje zdanie jest takie, ze uruchamianie sportowego kanalu bylo niepotrzebne, tvp1, 2 i regionalna spokojnie by pokryly to co emituja, bo kto przy zdrowych zmyslach siedzi 24 godziny na dobe i co pol godzny oglada te same wiadomosci w tvp info? xD sepy szukaly jednak lawtego zarobku, wiec pootwieraly jaki tylko kanal sie dalo...

dokładnie Grzecho troche przesadziłeś..o TVP Sport juz wszystko napisał Odisio dodatkowo będziemy mieli niedługo mistrzostwa Europy w kosza co mnie
bardzo cieszy.Każdy znajdzie coś dla siebie..a jeżeli chodzi o enke to wydaje mi sie że twoja frustracja wynika z tego że jej nie posiadasz niż z realnych odczuc na temat tej platformy.
&#39;powachalem&#39; przez jaki czas dokladnie enke i iti od srodka i to jest powodem tego ze enka jest ostatnia tv jaka bym zalozyl ;P
 
midel 189

midel

Użytkownik
Odisio, ale co ty piszesz ? Telewizja publiczna ma być dostępna DLA KAŻDEGO, powtarzam DLA KAŻDEGO, a nie jest w abonamencie KOMERCYJNEJ platformy. Jak chcą puszczać 1. ligę to mogą w tym &quot;publicznym&quot; kanale sportowym, a nie pakować kopaczy na ogólnodostępną wizję. ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio, ale co ty piszesz ? Telewizja publiczna ma być dostępna DLA KAŻDEGO, powtarzam DLA KAŻDEGO, a nie jest w abonamencie KOMERCYJNEJ platformy. Jak chcą puszczać 1. ligę to mogą w tym &quot;publicznym&quot; kanale sportowym, a nie pakować kopaczy na ogólnodostępną wizję. ????
To już jest w ogóle inny temat, ja pisze na temat ramówki tego kanału która bądź co bądź najgorsza nie jest. To że powinien być dostępny na normalnej antenie pokojowej dla każdego jest dla mnie jasne i poza dyskusją, czemu nie jest nie wiem i nie dociekam. Widocznie zarząd TVP woli nam serwować kolejne perypetie braci Mroczków lub jakieś Show z gwiazdami tańczącymi lub walczącymi w kisielu niż rodzimy futbol
 
Do góry Bottom