>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10€

Status
Zamknięty.
przem212 0

przem212

Użytkownik
PROMOCJA - 10 Euro dla wszystkich którzy:
1. Zarejestrują się z tego linka:http://www.playclub24.de
2. Wpiszą podczas rejestracji kod bonusowy: automaty (kod bonusowy wpisujemy w rubryce “Enter, when applicable, your bonuscode here”
Bonus 10 Euro będzie dostępny po zalogowaniu.
Minimalna wypłata to 10 Euro i uwaga! bardzo małe wymagania co do obrotu, wystarczy raz obrócić całą kwotą. Jednak z uwagi na prawdopodobne oszustwa w postaci powielania kont http://www.playclub24.de kategorycznie będzie wyłapywać krętaczy i co za tym idzie usuwać oraz oczywiście nie wypłacać ew. wygranych dlatego ostrzegam, jedno konto na jeden komputer/gospodarstwo domowe.
Formy depozytów będą niebawem rozszerzone, puki co można skorzystać z Ukash, karty kredytowej, CklikandBuy i co ciekawe Paypal.

PROMOCJA ZAKONCZONA
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
a jak to przelać ? bo ja nie widze opcji transfer
przy wypłacie natomiast mam :
Please choose your desired verification method
Your identity is not verified yet. Please choose from the following methods, how to verify your identity. No fees are charged for the provided methods. We can only transfer money to you after your identity has been verified.
pierw trzeba chyba depo, żeby odblokować jakąś metodę ?
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Gorzej skopanego transferu funduszy nigdy nie widziałem???? Wszedłem na ruletkę, postawiłem 10 E na czarne, weszło i chcę przelać na konto główne to przesyła mi tylko 0,20 E... o co chodzi?
 
D 5

dami21

Użytkownik
U nich 10 punktow to 0,10 euro czyli wygrales 0.20 dlatego tyle ci przelało ...:razz::razz: musisz postawić 100 pkt czy tysiąc :p
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
W jakim czasie spr. dok bo wysłałem wcoraj o 18 i cisza... a pisze 24/7 support
Podpisuję się pod pytaniem. Wczoraj także wysyłałem skany i nadal cisza... Może weryfikacji nie robią w niedziele...?:?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Podpisuję się pod pytaniem. Wczoraj także wysyłałem skany i nadal cisza... Może weryfikacje robią tylko w dni robocze...?:?
Ja sobie pograłem troszke dla zabawy cos mi sie tam udało ugrac i spróbowałem wypłacic .Weryfikacja konta ,skan wysłalem o 19 i po 20 dostalem meila ze juz zweryfikowane .Zlecilem wypłate i zobaczymy kiedy wypłaca
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
16.40e to nie dużo, ale w takim kasynie i tak jakoś lepszej wygranej u siebie nie widzę a na doładowanie telefonu za 50zł będzie ???? skan dowodu wysłany i czekam z wami na weryfikację ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ja ugralem 30 euro na ruletce. Dokumenty wyslalem kolo 20 a przed 22 mialem juz zweryfikowane konto. Wyplata zlecona i czekamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom