>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 € od Neobet

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kiedyś i ile dobrze pamietam bylo cos podobnego. najpierw trzeba było sie rejestrować a za jakieś właśnie 2-3 tygodnie mieli dopisać kasę i to też chyba miało być 10€. a skończyło się że dużo ludzi &quot;poleciało&quot; na to promo i jak przyszło co do czego to nikt kasy nie zobaczył. Co prawda buk nazywał się inaczej i oby teraz tak nie było. Aczkolwiek ja nie zamierzam czekać ????
 
P 0

polpl

Użytkownik
Tamto to było betexperience czy jakoś tak - zebrali dane, maile itp. i się zawinęli ;) dla 10e nie warto sie rejestrować nie wiadomo gdzie...
 
D 23

djpavelas

Użytkownik
oj tam odrazu marnowanie czasu ... rejestracja zajmuje 2minuty, a nóż widelec się trafi to 10€ ;) lepiej spróbować i żałować, niż załować, że sie nie spróbowalo ;)
 
P 0

polpl

Użytkownik
10e to nie majątek dla którego warto podawać swoje dane nie wiadomo komu... nie wiem jak można żałować, że się nie połasiło na głupie 10e ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
a czego się spodziewaliście? oddaliście swoje dane za 40 zł... podziwiam Was... a przepraszam nie dostaliście tych 10euro ???? jesteście wielcy ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Już samo to, że serwer mają w Niemczech budzi podejrzenie... z reguły nowe buki rozpoczynają swą działalność na Malcie czy też w Panamie , by uniknąć wysokich podatków na samym starcie.. więc wątpie że ta &quot;firma&quot; planuje swoją działalność w najbliższej przyszłosci w branży hazardowej ????
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
tego nie wiem poczytaj w dziale promocje odnosnie tego bonusu wiem ze 10 euro napewno było przed startem tej promocji a teraz za rejestracje jest bodajże 5 euro, zadna weryfikacja nie była przed tym chyba tylko przed wypłata będą chcieli dowod i jakis rachunek ale to tylko moje domyślenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom