>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Darmowych spinow od Betway

pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
a ja mam pytanie....dlaczego przy każdym kasynie po załadowaniu restartuje mi się komputer? ???? Proszę o jakieś rady...macromedia flash wszystko mam zainstalowane..
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a ja mam pytanie....dlaczego przy każdym kasynie po załadowaniu restartuje mi się komputer? ???? Proszę o jakieś rady...macromedia flash wszystko mam zainstalowane..
ciagle jakiegos wirusa sciągniesz pewnie z kasynem=zawsze sporo robactwa w tych kasynach , albo szpiegów.
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Ale bezsens, dostałem emaila ze mam darmowe ... No zobaczymy co na to support
Ja mialem tak samo, napisalem do nich i okazalo sie ze mam tam 2 konta zalozone i usuneli mi jedno konto na ktorym mialem te 10 darmowych spinow :/
 
W 0

wrobell

Użytkownik
Ja po raz 2 skorzystalem i 12 ojro wyszlo z bonusa. Potem ruletka i wpadlo 52 ojro. Ogolnie bonus bez problemow ????
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Pytanko do wtajemniczonych...

Mam na tym całym kasynie 7 kredytow... co to oznacza ?? Muszę jakoś to obrócić , czy może dojść do jakieś kwoty , a może jakimś cudem to wypłacić?
Proszę o odpowiedź. Dzięki.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
To oznacza, ze twoj bonus wynosi 7 credits , a gdzies czytalem ze przelac mozesz to co ugrasz nad ten bonus. Nie wiem ile w tym prawdy ale wyglada na prawdziwe.
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
tez dzis zagralem te 10 free slotow i ... wygralem 112 zl :jupi: :jupi: , to co sie wygra na tych 10 free slotach trzeba raz obrocic jeszcze a pozniej bezproblemu przelalem na konto zakladow , mozna chyba odrazu wyplacic na konto bankowe ale ja sobie pogram za ta kase jeszcze :mrgreen:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
na konto zakladow wyplacilem ale mozna chyba pozniej wyplacic na konto bankowe , ale jak juz pisalem pogram tam sobie jeszcze troche, napisze do nich maila czy moge wyplacic to napisze tu jak dadza odpowiedz
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
odpisali na pytanie i odpowiedz taka : &quot;Tak może Pan&quot; czyli jak juz sie przeleje na konto zakladow z tego kasyna to mozna na swoje konto bankowe wyplacac :spokodfhgfh:
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
????

To gitara , tylko teraz dojechać do 40 zł , bo od takiej minimalnej kwoty jest ponoć wypłata...

Pozdro.
 
Do góry Bottom