>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ do CrazyNewfPoker

endriu 361

endriu

Forum VIP
Poszło na ten i już mi odpisali, że mam czekać do 24h :spokodfhgfh:
u mnie tak samo, chodź jeszcze odpowiedzi zwrotnej nie mam, zobaczymy co z tego będzie :spokodfhgfh:
edit: jest meil że mam czekać 24h ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dla mnie podejrzanie smiesznie wyglada ta strona xD.
Jeszcze tytuł stronki &quot;TEST&quot;
...

Ale wszystko ok bo pobiera aplikacje z vegaspartnerlounge.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
znacie jakiś generator kart kredytowych :jezora:
edit:jak dla mnie są niewypłacalni :jezora:
Marcinxxx jeśli by nie byli wypłacalni to cała siec microgaming musiała by być niewypłacalna, muszą być w innym wypadku nie mieli by umowy z Micro....to proste:spokodfhgfh:
 
0 0

0vers

Użytkownik
Co Wy pierd olice za farmazony , ze siec niewyplacalna. Promo jak najbardziej prawdziwe , po 3h mam 10$ na koncie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ciekawa sprawa jest z tym że gdy wpiszemy w googlach &quot;crazynewfpoker&quot; to są zaledwie 2 odnośniki i to oba do naszego FB ciekawa sprawa ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Info o domenie ktora powstala 25 stycznia i odziwo zarejestrowana na 1 rok tylko ..
Po za tym zarejestrowana w USA ;)
P.S - numer tel. +709.7547513 i email [email protected]
Domain Name: CRAZYNEWFPOKER.COM
Registrant:
Affiliate Poker Partners
doug brown ()
18 lloyd cres
st johns
Newfoundland,a1e2h8
CA
Tel. +709.7547513
Creation Date: 25-Jan-2009
Expiration Date: 25-Jan-2010
Domain servers in listed order:
ns4.vaioweb.com
ns3.vaioweb.com
ns2.vaioweb.com
ns1.vaioweb.com

Administrative Contact:
Affiliate Poker Partners
doug brown ()
18 lloyd cres
st johns
Newfoundland,a1e2h8
CA
Tel. +709.7547513
Technical Contact:
Affiliate Poker Partners
doug brown ()
18 lloyd cres
st johns
Newfoundland,a1e2h8
CA
Tel. +709.7547513
Billing Contact:
Affiliate Poker Partners
doug brown ()
18 lloyd cres
st johns
Newfoundland,a1e2h8
CA
Tel. +709.7547513
 
0 0

0vers

Użytkownik
Panowie bez zadnych domyslow, na crazy poker tez dawali 10$ za zarejestrowanie karty , byla to tez nowa firma ( tak samo jest z kasynami internetowymi ).
XonlyX ta data waznosci nic nie mowi , bo jesli to im bedzie przynosic zysk to zawsze moga sobie licencje ( nie wiem jak to dziala ) w kazdej chwili przedluzyc prawda ? Z kartami kredytowymi masz podobnie , ze wymienia sie choc nie trzeba co 2-3 lata.
PS ludzie ktory brali 10$ free na crazy poker tutaj 10$ nie dostana.
 
Y 0

yan111

Użytkownik
Radzę BARDZO uważać z tym roomem. Być może chodzi o to że wszystko jest tu jeszcze w budowie, ale jak na razie to wszystko wygląda bardzo podejrzanie.

Sygnatura Kahnawake, bez potwierdzenia na stronie oficjalnej. Żadnej wzmianki o roomie na stronie vegas partner lounge i na stronie microgaming. O wyglądzie i funkcjonalności strony nie trzeba chyba nawet wspominać.

Jak mają dawać $10 jak w crazy poker itp. to tak szytbko z tego nie zrezygnują, więc zawsze lepiej poczekać.
 
G 0

gropek

Użytkownik
No No Może Gropek coś kręci :p
Ups... wpadłem, otworzyłem pokerroom żeby przejąć wasze karty :jezora: Nie no bez komentarza - ja dostałem o tym info z newfiepokertour na maila więc zarzuciłem ???? Każda firma kiedyś startuje więc moze to nie są krętacze
 
Do góry Bottom