>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10 Euro do Unibetu na gry

Status
Zamknięty.
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Wchodzimy w zakładkę skill i tam na nas czeka 10 Euro. Jednak są one tylko na 2 gry Jackpot na Eldorado (bardzo trudne odradzam coś w stylu Tetris) i 2 Solitarie Scarab gdzie pozbywamy się kart.Też bardzo trudna ja niestety nie wskoczyłem do 3 ale może komuś się uda :jezora: .Mój najlepszy wynik to :9200. A na podium potrzeba około 20 000.

Nie ma za co :jezora:
 
D 0

denas

Użytkownik
mi sie wydaje ze tych gier jest nie 2,ale 5,trzeba kliknac chyhba&quot;wyprobuj za darmo&quot;

ale moge sie mylic...
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
no i wtopilem wszystko. ale lepiej grac na tym solitarie scrab bo tm na 30 osob zajalem raz 10-te miejsce a platne bylo pierwsze 6 wiec nie daleko. tamto drugie to nudna trudna gra w dodatku gra w nia duzo osob i ciezko wygrac.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Dzien wczorajszy
Typy : 8 weszło : 6

Troszkę gożej niż wczoraj w trafionych typach , ale w skuteczności kuponów jest po 1 ponieważ tu także nie wszedl tylko 1 kupon !


Po 2 dniach
Typy : 19 weszło : 16
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Wie ktoś może jak można skorzystać z tych 10E ? Bo narazie tylko na darmowych grach można grać i nie wiem jak wykorzystać te 10 E?
 
S 11

support75

Użytkownik
nie kumam tego. wszedlem na skill nastepnie solitare - Wyproboj za darmo - zagralem dwa razy i dwa razy wygralem, ale kasy tyle ile bylo tyle jest.
Jak chce zagrac w inny sposob to jest napisane ze nie mam kasy.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Ludzie ludzie :jezora: .Kasa jest jak najbardziej dla Polaków.Tylko,że jest ona tak jak już pisałem na 2 gry.Trzeba wybrać z gier najpierw jackpoty potem wybieramy solitarie scarab i gramy.Tylko,żeby wskoczyć na miejsce 1-3 czyli płatne musimy mieć minimum 17 tysięcy.A kasy niedostaniecie od razu bo jakby cały turniej(nie wiem jak to nazwać) kończy się za 2 dni więc nawet jakbyście teraz byli w 3 to hajs dostaniecie za 2 dni pod warunkiem,że nikt was nie wyprzedzi przez ten czas
 
W 0

witekx

Użytkownik
jestem drugi jak narazie w turnieju w solitare....ciezko tam ugrac do konca, ale udalo mi sie za ostatnim 1e ;) sprawdzalem rano to nagrodaza drugie miejsce byla 11e, a teraz jest cos ponad 9e...jak tak dalej pojdzie to moze wygram jakies 3e :jezora:

szkoda ze tylko na dwie gry dali ten bonus ale trzeba sie cieszyc ze to zawsze cos ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom