>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Euro za darmo w Betsafe !

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Betsafe :
€10 za Darmo – To nie żadna pułapka! Najlepszy sposób na wypróbowanie Fast Pokera to test za free. €10 czeka na Twoim koncie. Otrzymasz je za darmo z góry, gdy pierwszy raz wejdziesz do Fast Poker Roomu pod warunkiem, że saldo na Twoim koncie w serwisie Betsafe jest dodatnie(€0.01+). Na co czekasz? Wypróbuj je teraz!
Dodatkowo :
€200 Bonus Sign-up
– Wszyscy gracze mają możliwość otrzymania bonusu za zapisanie sign-up w Fast Pokerze. Za każde €25 wpłacone jako rake, uwolnimy €5 z Twojego konta bonusowego i przetransferujemy na Twoje konto właściwe (zawierającego prawdziwe pieniądze) aż do maksymalnej kwoty €200. Bonus jest ważny przez 60 dni licząc od pierwszego wejścia Gracza do Fast Poker Roomu. Zawsze masz możliwość śledzenia statusu swojego bonusu klikając symbol % w kliencie pokera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 6

masterman

Użytkownik
Ktoś ma jakiś pomysł, aby zrobić tak, żeby nie grać za swoje tylko za ten bonus 10€ i przelewać nadwyżkę? ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
też najpierw miałem problem z logowaniem, ale się udało. I także mi pobiera kasę z konta głównego, a nie bonusowego, więc lipa. Dobrze, że szybko ogarnąłem się ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale to trzeba ustawić walutę konta na euro? Ja jeszcze tego nie zrobiłem. Czy prawdą jest, że mając euro minimalny depozyt to 10 euro a minimalna wypłata to 20 euro? I także nie da się już wpłacić kodem paysafecard za 20zł (mając euro), bo minimum wpłaty to także 10 euro z paysafecard?
 
M 6

masterman

Użytkownik
Podobno tak. Mi w złotówkach pasuje akurat konto.
Kolejny plus w € to to, że na slotach można ustawić najniższą stawkę 0,20€ a nie 1zł. podobno ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale minusem jeśli to prawda, może być dla niektórych minimalna wpłata 10 euro. Również przez paysafecard najniższy kod jaki trzeba kupić to 50zł (20zł już nie wpłacimy). Ale dla kogoś kto bardzo dużo gra na slotach, to rzeczywiście mniejsza minimalna stawka może mieć znaczenie. Więcej potencjalnych spinów. Ale patrząc z drugiej strony, to grając za 1zł na spin to także ewentualnie wygramy ciut więcej :)
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
też najpierw miałem problem z logowaniem, ale się udało. I także mi pobiera kasę z konta głównego, a nie bonusowego, więc lipa. Dobrze, że szybko ogarnąłem się ;)
Co zrobiłeś, że zadziałało?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w sumie to nie wiem.. Na początku wyskoczyło mi jakieś logowanie z mailem, wpisuję email i hasło i wyskakuje, że nie ma takiego konta.. No to chce się rejestrować, ale wypełniłem, naciskałem dalej i nic nie wyskakiwało. No to się wkurzyłem, wszedłem normalnie ze strony (bo wczesnie próbowalem z softu) w tą wersję instant, będąc zalogowanym i normalnie od razu byłem, czyli nie musiałem robić nowego konta na poka.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Jakie warunki obrotu czy coś?
Bonus €10 za Darmo będzie mógł zostać wypłacony, gdy Gracz wygeneruje kwotę €10 jako rake w Fast Pokerze. Wszystkie wygrane będą mogły zostać wypłacone w każdym momencie.
Zawsze masz możliwość śledzenia statusu swojego bonusu klikając symbol % w kliencie pokera.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ktoś ogarnął jak grać za ten bonus? Bo ja swojej ciężko wygranej kasy na zakładach, nie zamierzam przeznaczać na poka ;)
 
M 6

masterman

Użytkownik
Już wymyśliłem!! Wcześniej grałem szwecje po kursie 1.01 jak było 2:0 ????
Ale jest lepszy sposób. Wchodzimy do zwykłego pokera. Rejestrujemy się do jakiegoś odległego turnieju za nasz hajs, tak aby na koncie było ok 0zł.
Gramy bonusem na fascie ;)
nadwyżka do wypłaty, aż do wyzerowania się.
 
Do góry Bottom