>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 free spinów w Betsafe

Status
Zamknięty.
damian357 0

damian357

Użytkownik
Bonus Bonanza dla nowych i aktualnych klientów Betsafe

- 100% bonus od pierwszego depozytu aż do €200 dla nowych graczy.
- 100% reload bonus aż do €50 dla aktualnych klientów Kasyna Betsafe.
- 10 darmowych spinów dla nowych i aktualnych klientów Betsafe.

Jeśli nie spróbowałeś jeszcze naszego Kasyn teraz masz okazję otrzymać niesamowity bonus do kwoty €200! Dodatkowo dajemy ci 10 darmowych spinów w naszej niezwykle popularnej Maszynie Wrzutowej Devil&#39;s Delight, jeśli marzy ci się wygranie pieniędzy całkowicie za darmo.

Wszystko co musisz zrobić aby otrzymać swój bonus, to dokonać wpłaty do swojego konta Kasyna. Wszyscy nowi klienci Kasyna dokonujący wpłaty pierwszego depozytu otrzymają 100% bonus aż do niesamowitych €200.

Jeśli to nie jest twój pierwszy depozyt, to pomimo tego możesz nadal otrzymać bonus! 100% aż do €50 od twojego pierwszego transferu do Kasyna. Oferta darmowych spinów jest oczywiście dostępna również dla aktualnych klientów Kasyna. Musisz jedynie zalogować się do swojego konta gracza, udac się do lobby Kasyna i wybrać grę Devil&#39;s Delight.

Oferta bonusowa dostępna jest w dniach 4-6 Grudnia.

Powodzenia!
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
0,28e ;D ale na BJ doszlo do 0,83, da sie nadwyzke przelac ? ???? ???? bo mi sie wydaje ze nie, a obracac tym to ja dziekuje, na BJ to bym jeszcze obrocil ale na ruletce czy slotach nie dam rady.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Mi wpadło 2 euro,ale trzeba zrobić obrót 50 :-D na slotach jest to nie możliwe,nie da się może przelać tego na sport?
A aha wypada mi komunikat że stracę to 2e bonusu jak zrobię przed obrotem transfer :l
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
gdzie sprawdze obrót??
Jak grasz w jakąś gierkę ruletkę itp w prawym dolnym rogu masz taką chmurkę BONUS klikasz na to i wszystko tam pisze :-D

Pokręciłem na Ruletce i przelałem, jest dyszak na zakładach,co ciekawe nie znikło to 2 Euro z kasyna ????
Muszę teraz tą nadwyżkę którą mam w sport obrócić 25x?
 
daviid 22

daviid

Użytkownik
hehe zaje... z 1.14 ugrałem 36ojrio obrót wykonany ????

polecam grac dalej w Devilka i wyciągnąć bonusa ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
0,28e ;D ale na BJ doszlo do 0,83, da sie nadwyzke przelac ? ???? ???? bo mi sie wydaje ze nie, a obracac tym to ja dziekuje, na BJ to bym jeszcze obrocil ale na ruletce czy slotach nie dam rady.
u mnie 0.33e wlazlem w blackjacka i ugralem z 0.60e~ a nastepnie przelalem na zaklady spotowe

2.44 zl do dyspozycji ????
 
S 13

sakol

Użytkownik
witam. czy moglby mi ktos wytlumaczyc, skoro z tych 10 spinow udalo mi sie nagrac 3,69 euro to czy moge cos przelac na zaklady ? czy musze ta kwote obrocic w kasynie ? jesli moge cos przelac z kasyna na zaklady bez obracania to ile to bedzie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom