>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. Grand Prix Wielkiej Brytanii [16 - 18 lipca 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2021
1625745897250.png

Piątek, 16 lipca:

#1 Trening ▶ 15:30
#Kwalifikacje ▶ 19:00

Sobota, 17 lipca:
#2 Trening ▶ 13:00
#Sprint kwalifikacyjny ▶ 17:30

Niedziela, 18 lipca:
#Wyścig ▶ 16:00

1625745989154.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2020) - 1:27.097

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii 2021 będzie wyjątkowym weekendem wyścigowym. Zostanie on rozegrany według nowego, testowego formatu. W piątek będzie trening i kwalifikacje, w sobotę drugi trening i sprint kwalifikacyjny, a w niedzielę wyścig.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - kwalifikacje, piatek 19:00
Russel - Latifi @ 1.30
Vettel - Stroll @ 1.50

Verstappen - reszta stawki @ 1.40
Kurs: 2.73
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Szybko bo zaraz kwalifikacje. Russelowi cos tam w treningu nie poszlo dlatego taki pozycja i taki kurs w parze z Latifim. Trzeba jednak pamietac, ze Anglik jedzie u siebie a takze, ze jest Mr Saturday, ktory tym razem musi sie przeksztalcic w Mr Friday.
Strollowi mial duze problemy w FP1 i generalnie skarzyl sie na samochod. Nie idzie mu tutaj a Seb a przeciwnym biegunie. Ide w strone Vettela.
Max jest tutaj bezkonkurencyjny. Wydaje sie, ze moze byc z jego strony pogrom podczas kwalifikacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - sprint kwalifikacyjny, sobota 17:30
Zwycięzca: Lewis Hamilton
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Troche sie zdziwilem widzac tak wysoki kurs na Hamiltona i ja go pobieram. Wg mnie zawodnik, ktory ukonczy pierwsze okrazenie na prowadzeniu wygra wyscig. Sprint kwalifikacyjny odbedzie sie na dystansie 17 okrazen i bez pit stopow. Pola strategicznego w zwiazku z tym praktycznie nie ma zadnego. Do tego na Silverstone trudno sie wyprzedza a wlasciwe punkty przyznawane sa w niedziele wiec nie ma co ryzykowac jakiejs glupiej bijatyki. Na czele stawki w sobote nie przewiduje wiekszych przetasowan.
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sprint kwalifikacyjny - kto lepszy :
Carlos Sainz - George Russell 1 @ 1,57 STS

Carlos startuje z 9 pozycji po kwalach, George 8. Russell zawsze ma dobre kwale, dużo gorzej bywa ze startami i tempem wyścigowym. Przed nimi dwa McLareny więc ciężko będzie o pozycję wyższe. Wyścig szczególny dla George: GP Wielkiej Brytanii - jedzie u siebie, w dodatku przyjechała cała rodzina i znajomi. Jest mocne parcie na wynik. Ponadto drugi fotel w Mercedesie jeszcze nie ogłoszony. Po wypowiedziach Valtteriego można wywnioskować, że sprawa nie jest przesądzona. Myślę, że decyzja może być uzależniona od tego weekendu. Sprint to będzie 17 kółek, nawet jak George obroni pozycję to Sainz może go wyprzedzić na tych kilku okrążeniach. W kwalach pierwsze dwie sesje na korzyść Hiszpana. Brytyjczyk otwarcie mówił o tym, że będzie ryzykował w ten weekend - pytanie jaki to odniesie skutek ? Carlos powinien być bardziej wyważony. Dysponuje lepszą maszyną. W mojej opinii George nie obroni pozycji, choć ma świetne pojedyncze kółka to nawet na tak nie dużym dystansie powinien przegrać z Hiszpanem. Bardzo prawdopodobne, że wydarzy się to już na pierwszym okrążeniu.

P.S. Fernando Alonso jest debeściak !!!
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
George Russell został ukarany cofnięciem o trzy pozycje na starcie wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii za spowodowanie kolizji z Carlosem Sainzem. Junior Mercedesa wyruszy do domowego wyścigu na Silverstone z dwunastego pola. O jedną pozycję wyżej w ustawieniu przesuną się Esteban Ocon, Carlos Sainz i Pierre Gasly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Przespałem kwalifikacje a na typach spintu można było sporo ugrać. Ale to juz historia.
Ten stu kilometrowy wyscig pokazał tempo wyscigowe zespołów. Mnie osobiscie imponuje tempo czerwonych. Widac poprawki działają i oba bolidy sa szybkie na dlugim przejezdzie. Powiedziałbym ze na Silverstone trzecia siła, nawet przed McLarenem.
Do typow daje taki dubel

Leclerc-Ricciardo 1
Sainz-Ocon 1
ako kurs 2,09 STS ✅

Mimo ze Daniel powoli zaczyna sobie rdzic coraz lepiej w bolidzie Maca to jednak nie spodziewam sie by był wyzej od CHarlesa, który pokazał wczoraj równe mocne tempo.
W drugiej parze mimo tego ze Carlos startuje pozycje nizej mysle ze upora sie z Oconem. Alphine wg mnie nie ma tutaj porywajacego tempa a wczoraj Sainz pokazał ze jest w stanie tutaj wyprzedzic trochewolniejsze bolidy mimo tego ze ten tor nie sprzyja wyprzedzaniu.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sergio Perez rozpocznie wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii z alei serwisowej po tym jak Red Bull naruszył reguły parku zamkniętego. W bodzie Meksykanina Red Bull wprowadził wiele zmian w ustawieniach.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Według mnie nieźle wygląda zestawienie Leclerca z Perezem. W STSie obecnie 1,50 na Charlesa . Ja myślę, że przy dobrych lotach może powalczyć z Valterrim o pudło, a powinien być w czołówce. Perez będzie się przebijał do przodu, ale czy na tyle by być lepszym od Charlesa to szczerze wątpię.

Dzisiaj szykuje się dobry wyścig. Liczę na pojedynki Alonso i Vettela. Jestem bardzo ciekaw co zrobi George. Czy będzie jechał spokojnie czy zaryzykuje tak jak mówił. Jak mu wyjdzie start ? Lewis i Max może być dziś na żyletki i rozegrać się na zjazdach. Lewis musi pokazać dzisiaj swój kunszt dotyczący opon. Mercedesy są w stanie w ten weekend walczyć z RedBullem i zobaczymy co się wydarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Bez wzgledu czy naprawia bolid Alonso to biorac pod lupe pare z Vettelem stawiam w tej parze na Seba

Vettel - Alonso 1
kurs 2 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To co zrobil Hamilton bylo strasznie glupie. Zachowal sie jak jakis totalny junior. Pchal sie po wewnetrznej w mega szybkim Copse. No i stalo sie w koncu to czym pachnialo od poczatku sezonu!

Zgadzam sie z tym. Ten zakret jest kierowcy po zewnetrznej i tam własnie był Max, ale Lewis za wszelką cene chciał na poczatku wycigu odbic pozycje. I zachwał sie jak Lewis z poczatku kariery.
Procz tego było to mega niebezpieczne dla zdrowia Maxa, z bolidu nic nie zostało
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Hamilton musi dostać jakąś karę za to. 1,70 na livie w tej chwili na niego jest nieporozumieniem. Kurs 15,00 w Fortunie na Lando w tej chwili wygląda bardzo apetycznie. W przypadku kary Lewisa, wygrany start z Valterim i na dystansie walka z Leclerkiem. Jestem w stanie w to uwierzyć. A Wy jak to widzicie ?
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja juz pograłem zwyciestwo Leclerca , Ferrari ma lepsze tempo niz McL i mysle że Lando tego nie wygra, choc kurs wart ryzyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Ja juz pograłem zwyciestwo Leclerca , Ferrari ma lepsze tempo niz McL i mysle że Lando tego nie wygra, choć kurs wart ryzyka
Trzymałem kciuki za tego Charlesa. Było naprawdę blisko. Lewis jest jednak kotem. Rywalizacja o tytuł nabiera tempa. Szkoda, że Vettel sam sobie zepsuł wyścig. Fernando potwierdził dyspozycję z wczoraj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom