>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Kolejka 16-18 Października

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy by Otobet
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy, startujemy już od jutra spotkaniem Monaco z Lyonem, W sobotę Bastia podejmie rozpędzony zespół PSG.​
 
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Toulouse -:- Angers
Data: Sobota 17.10.2015
Godzina: 20:00
Stadion: Stade Municipal
Sędzia: Amaury Delerue

Bardzo ciekawe spotkanie dla osób lubiących pocelować w wysokie kursy. Siedemnasta w tabeli Toulouse podejmuje niespodziankę początku rozgrywek Angers(2 miejsce). :]
Gospodarze wyraźnie pod formą, jedno zwycięstwo odniesione na starcie rozgrywek, 3 porażki oraz aż 5 remisów co daje serie 8 spotkań bez zwycięstwa.:? Toulouse prawdopodobnie wystąpi bez dwóch ważnych, a nawet kluczowych graczy: Jean-Daniel Akpa-Akpro(dotychczas wszystkie spotkania ) oraz Tongo Doumbia (8 spotkań) natomiast w zespole gości brak jakichkolwiek ważnych kontuzji. Kolejnym mankamentem jest ich bardzo agresywna gra: 15 :zoltakartka: i aż 5 ???? kartek !! Gospodarze maja również problem z utrzymywaniem sie przy piłce oraz wykorzystywaniem stwarzanych sytuacji.
Tylko dzięki dobrej grze na własnym terenie gospodarze zeszłym sezonie uniknęli spadku zajmując ostanie miejsce gwarantujące utrzymanie. Mimo tego faktu ciężko w tym spotkaniu upatrywać w nich faworyta. Zespół gości na fali zwycięstw, bez kontuzji,z dobrą atmosferą.
Osobiście kierowałbym się w stronę gości po kursie 4,05 albo remisu 3,30. Tak jak pisałem na wstępie spotkanie dla ludzi którzy lubią pograć ryzykowanie. :cool:
 
P 0

pandamonium

Użytkownik
Witam. Zastanawiam sie nad remisem pomiędzy Monaco a Olympique. Czy ktos ma jakieś informacje na temat absencji czy coś ciekawego do dodania? Pozdrawiam
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Monaco - Lyon
BTS @ 1,76 +++ Fortuna !
Wraca Ligue 1. Wraca i od razu zaczynamy z grubego C. Starcie dwóch zajebistych marek. Co prawda patrząc na tabelę to spotkanie pomiędzy przeciętniakami, ale jednak to dwie bardzo dobre marki we Francji. Monaco się mocno rozstrzalało..w ostatnich 4 meczach bts-y i bardzo dużo goli jak na nich. Sytuacja w tabeli ogólnie kiepska... zajmują 10 lokatę i tracą już 10pkt do lidera. Jakieś marzenia o wygraniu ligi, czy nawet wicemistrzostwie są coraz dalej od ekipy z Księstwa. Myślę, że presja na wygranie meczu u gospodarzy zaczyna być coraz więsza i 3 pkt. Według mnie są w stanie gola jutro strzelić bez większych kłopotów. Jeśli chodzi o Lyon to pod znakiem zapytania stoi występ Valbouleny. Lyon strzelał gola w ostatnich 5 meczach na wyjeździe. Sytuacja również nie jest zbyt ciekawa...6 miejsce, dość słaby początek sezonu oraz chęć zagrania z pewnością w lidze mistrzów w przyszłym sezonie. Walka w jutrzejszym meczu z pewnością będzie zacięta. Ja skłaniałbym się w stronę Monaco, ale typowanie 1X2 to jak wróżenie z fusów ;) BTS zdecydowanie warty pogrania.

EDIT : Robson miałem ten dział rozkręcać z Tobą, a nie sam ...... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam. Zastanawiam sie nad remisem pomiędzy Monaco a Olympique. Czy ktos ma jakieś informacje na temat absencji czy coś ciekawego do dodania? Pozdrawiam
Monaco : Subasic - Fabinho, Toulalan, Wallace, Echiejile - Moutinho, Pasalic - Lemar, Silva, Cavaleiro - El Shaarawy.
Lyon : Lopes - Jallet, Yanga-Mbiwa, Umtiti, Rafael - Darder, Gonalons, Tolisso - Valbuena - Lacazette, Beauvue

Przewidywane skłądy powyżej. LYon gra słabo jednak na obecną chwilę. Monaco dziś bez Dirara, Coentrao, Bakayoko, Carvalho, Raggi i Bahlouli.
W Lyonie też kilka braków, wiadomo Fekir nie zagra długo, ale wypadł też ten młody wielki talent Kalulu. Ponadto Bedimo, Fofana, Bisevac i Grenier.

Monaco spory potencjał w ofensywie, Lyon zależny od Lacazette, który jednak nie powalał dyspozycją. Valbuena juz chyba zagoił wszystkie siniaki po wizytcie na Stade Velodrome w Marsylii :p
Mecz niewiadoma. Ale pachnie właśnie remisem takim, również opcja z BTS zaproponowana przez @Nole ciekawa ;)

EDIT : Robson miałem ten dział rozkręcać z Tobą, a nie sam ......
Kurde, uwierz chciałbym bardzo! Ale doba jest zbyt krótka niestety... A mam też misję w dziale calcio, coś z latino i premier league, w niektóre weekendy F1 leci itp. Cięzko ciężko niekiedy.
Tobie zauwazyłem idzie świetnie, pod względem typów to w dziale akurat nie masz sobie równych, więc gratuluje ;)
 
A 39

anttys

Użytkownik
Monaco-Lyon Ónibet
powyżej 4,5 żółtych kartek 2,08 ✅✅✅

Krótko i na temat bo spotkanie już tuż tuż. Piątkowe starcie sędziuje Pan Fredy Fautrel. Jest to arbiter który bardzo chętnie sięga po żółte kartoniki i pokazuję ich najwięcej w lidze. Spodziewam się ostrej gry. Młodsi gracze Monaco często się gotują i łapią kartki w głupi sposób. Lyon jest pod tym względem bardziej rozważny, jednak gdy wynik jest niekorzystny nie boją się ostrych wejść. Kurs super, więc warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kurde, uwierz chciałbym bardzo! Ale doba jest zbyt krótka niestety... A mam też misję w dziale calcio, coś z latino i premier league, w niektóre weekendy F1 leci itp. Cięzko ciężko niekiedy.
Tobie zauwazyłem idzie świetnie, pod względem typów to w dziale akurat nie masz sobie równych, więc gratuluje
Wiem żartuję ;) Widzę, że działasz aktywnie w innych działach - zresztą bardzo skutecznie ???? Ogólnie jednak jak przychodzi weekend to w działach liga polska, czy angielska po 20 postów, a we Francji niestety nadal cicho i spokojnie ... ???? Może by inni coś wnieśli ?
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to ciężko mi było coś znaleźć sensownego do typowania, ale coś wymyśliłem...a mianowicie taki tripel ułożyłem ;)

Reims over 0,5 gola + St.Etienne over 0,5 gola + Toulouse over 0,5 gola - wielkie rozczarowanie z Reims...zawiedli, nawet bardzo przed własną publicznością ...
AKO @ 1,70 ! Fortuna
Dlaczego taka opcja ?
To po kolei. Jeśli chodzi o mecz drużyny Reims to gra z Caen, można powiedzieć rewelacją rozgrywek obok Angers. Początek sezonu świetny, zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli po 9 kolejkach. Remis to drużyna, która ten sezon też może zaliczać do udanych. W ostatnim spotkaniu przegrali co prawda z Lyonem 1:0, ale wcześniej 5 spotkań bez porażki m.in z PSG. Według mnie po ostatniej porażce są podrażnieni i chcą kontynuować dobrą passę, byś może nawet myślą o walce o puchary. Caen to widomo, ekipa, która jeszcze w zeszłym sezonie walczyła o utrzymanie...Sezon zaczęli rewelacyjnie, ale według mnie nie mają żadnych szans na jego zakończenie w TOP 5, wieć czas zacząć spadać w dół i gdzieś tracić punkty. Gol dla gospodarzy powinien dziś paść. Warto jeszcze dodać, że we wszstkich 5 meczach pomiędzy Reims, a Caen w Reims gospodarze strzelili gola w 4 meczach, a w tym ostatnim, a więc w sierpniu 2014 nie. Dla mnie to też pewnego rodzaju zachęta na przełamanie. Nie sądzę, aby dwa razy pod rząd nie strzelili u siebie ekipie Caen.
Mecz nr 2 to St. Etienne...które przegrało ostatnie dwa mecze. W zasadzie jeśli ktoś ogarnia choć trochę Ligue 1 to powinien tutaj wiedzieć, że Zieloni dziś strzelą ;) Gospodarze grają z ostatnią drużyną w tabeli - beniaminkiem. St.E obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli, ale wszystko z powodu wyjątkowo nieudanych dwóch ostatnich meczy, które przegrali. Dziś przed własną publicznością muszą w tym meczu zapunktować, bo z kim nie jak z GFC A ? W zasadzie wszystkie atuty po stronie gospodarzy.. Boisko, kibice, złość po 2 porażkach oraz ... 18 goli strzelonych w ostatnich 20 meczach na własnym boisku, w tym niestrzelony gol PSG oraz Nantes, wiec liczy się jakby w 19 ????
3 wybrany mecz przeze mnie to mecz Toulouse z Angers. Goście to rewelacja rozgrywek. Grają naprawde ładną dla oka piłkę oraz zajmują 2 miejsce w lidze !
Gospodarze zaczęli sezon źle, albo nawet bardzo źle. Od ośmiu spotkań same remisy i przegrane, ale .... uważam podobnie, jak wyżej, że Angers musi gdzieś zacząć tracić punkty i według mnie długo nie zostaną na 2 miejscu w lidze. To co mnie przekonuje do tego typu, a nawet zadziwiło to fakt, że Toulouse strzelało gola na własnym boisku w ostatnich 21 meczach !!!!! Nie strzelili tylko raz ekipe ... Monaco, co jest akurat do uzasadnienia. To naprawde niezly wynik. Moim zdaniem są w stanie dziś strzelić i czas zdobywać punkty, bo to jest drużyna lepsza niż wskazuje na to miejsce w tabeli.
Lubię grać i wyszukiwać spotkań, w których komuś idzie od jakiegoś czasu slabo i gra u siebie jako gospodarz. W wielu lat obserwacji statystyk w piłce nożnej zdecydowanie widzę zależność, że w tego typu meczach gospodarze lubią strzelić gola.

--------------------------------------------------------------------------------------
Moje typy Ligue1/Ligue2 sezon 15/16 :

PLUS :
Lens - Le Havre @ over 1,5 gola @ 1,42
St.Etienne - Bastia @ over 1,5 gola @ 1,44
Monaco - PSG @ over 1,5 gola @ 1,44
PSG - BORDEAUX @ bts @ 2,48
Montpellier - St. Etienne @ gospodarze over 0,5 gola @ 1,40
Marsylia @ over 0,5 gola @
Nantes Rennes @ over 1,5 gola @ 1,71
Rennes - Lille @ BTS @ 2,03
Bastia over 0,5 gola
Reims-PSG over 1,5 gola @ 1,57
Marsylia - Lyon @ BTS 1,71 !
Lille over 0,5 gola @ 1,26 ! +++
Lille - Montpellier over 0,5 gola w 1 połowie @ 1,52 +++
Monaco over 0,5 gola +++
PSG over 1,5 gola AKO 1,65 +++
Monaco - Lyon BTS 1,76 +++

MINUS :
Lyon - Lille @ over 1,5 gola @ 1,46
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 39

anttys

Użytkownik
Może by inni coś wnieśli ?
Ja mam zamiar troszkę tu pisywać ???? Fajnie by było jakby wątek rozkręcał się jak w innych ligach ???? . A teraz konkrety więc dzisiejsze mecze.

Saint-Etienne-GFCA Ajjacio
typ 1 kurs 1,45 Ónibet ✅✅✅ 2-0
ASSE -1,5 kurs 2,44 Pinnek ✅✅✅ 2-0

Tak jak już kolega wyżej wspominał. ASSE zawaliło dwa ostatnie mecze i w tym absolutnie nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Przeciwnik z Korsyki wydaję się być idealnym rywalem na przełamanie. Czerwona latarnia ligi na wyjazdach gra beznadziejnie i tracą dużo goli. Kurs na handi to jakiś kosmos, a w tym sezonie już nie raz udowodnili ze na własnym obiekcie potrafią strzelić dwie bramki. Z zachowaniem czystego konta też nie powinno być problemu, bo ofensywa Ajjacio to typowe granie na aferę.

Tuluza-Angers typ X2 kurs 1,87 Ónibet ✅✅✅ 1-2

Ja z kolei uważam że nie ma zbytnio dziś nie ma argumentów na grę w kierunku gospodarzy. Angers radzi sobie rewelacyjnie, na Stade Velodrom sprawili że Marsylia nie wiedziała jak się nazywa. Tuluza w tym sezonie na własnym obiekcie zanotowała 3 remisy i raz wygrał. W dniu dzisiejszym raczej nie przegrają, bardziej prawdopodobny jest remis a kursy na x2 są moim zdanie sporo zawyżone i trzeba z tego korzystać.

Reims-Caen
typ over 10 RR azjan kurs 2,00 b.365
10 RR zwrot

Bardzo ciekawe starcie się zapowiada. Obydwie ekipy radzą sobie w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Jeżeli chodzi o Caen regularnie nabijają sporo rożnych. W spotkaniu z ASSE linia 10 RR została pokryta bez problemu. Dziś liczę na powtórkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Guingamp-Lille over 4,5 żółtych kartek @ 2,18 Unibet
Wszędzie dość wysoka linia na poziomie 4,5, ale gramy w Unibecie, który najkorzystniej dla użytkownika liczy punkty za kartki. Obie ekipy dość ostro grajace w tym sezonie, Lille zgromadziło już 24 żółte i jedną czerwoną, Guingamp 22 żółte. W sumie ze względu na zawieszenia kartkowe w obu zespołach nie zagra 5 zawodników. Arbitrem Hakim Ben El Hadj sprzyjający kartkom, w tym sezonie poniżej linii 4 zszedł tylko raz, w ostatnich dwóch jego spotkaniach 6 razy pokazywał żółtą. Linia 4,5 pokrywana w ostatnich 4 meczach pomiędzy Guingamp a Lille w Ligue 1. Mało tego, pokrywana w każdym meczu domowym Giungamp w tym sezonie i każdym meczu wyjazdowym Lille. Statystycznie wszystko wygląda pięknie. Zobaczymy jak na boisku.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guingamp - Lille
Typ: over 4,5 kartek ✅✅✅ 8 kartek
Kurs: 2,21
Bukmacher: betathome

Stawka: 2j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Hakim Ben El Hadj, patrząc na jego dorobek od razu widać że nie ociąga się z wyciąganiem kartek, jego średnia w lidze to 5,3 kartek/mecz, w tym sezonie prowadził już 4 mecze ligowe i pokazał kolejno 5, 4, 6, 6 kartek, liczę że dziś też nie będzie zbyt pobłażliwy dla piłkarzy


  • oba zespoły kręcą się w środkowej części tabeli, dla zespołu Lille wydaje się to dotychczas najłatwiejszy wyjazd w tym sezonie, ale czy aby na pewno?, stadion Municipal du Roudourou zdobyła dotychczas tylko jedna drużyna i to nie byle kto bo Lyon, każdemu zespołowi ciężko tam się gra, myślę że dziś nie będzie inaczej, myślę że wynik będzie oscylował koło remisu a każda z drużyn będzie chciała za wszelką cenę zdobyć 3 punkty, spodziewam się sporej ilości fauli oraz dzięki temu kartek


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to w większości meczy pojawiało się przynajmniej 5 kartek, Guinngamp w tym sezonie u siebie ma śr. 2,5 kartki/mecz, natomiast Lille na wyjeździe śr. 4,6 kartki/mecz, Guingamp w tym sezonie u siebie ma śr.12,8 fauli/mecz, natomiast Lille na wyjeździe śr. 20,0 fauli/mecz


Dodatkowy typ:
Guingamp - Lille ▶ Lille over 2,5 kartki 2,00 Unibet 1j ✅✅✅ 6 kartek


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
To może ja coś spróbuję. Jeśli mam być szczery, to tylko jedno spotkanie jest dziś warte gry, ale za to za dość grubo! Mowa tu o tym, które odbędzie się w Saint-Etienne, gdzie Les Verts zagrają z Gazelec, outsiderem ligi. Goście to typowy rozdawacz punktów, widać gołym okiem, że Ligue 1 to za wysoki dla nich poziom i już po tym sezonie najpewniej wrócą tam, skąd przyszli. Dzisiaj grają w dodatku z olbrzymim osłabieniem, nie zagrają trzej podstawowi zawodnicy z Issiarem Dia na czele, który jest kontuzjowany. Do tego dochodzą Ducourtioux i Filippi, którzy będą pauzować za kartki. Każda ich formacja będzie dziś więc mocno ograniczona.
Saint Etienne na pewno będzie zależeć na mocnej wygranej. Wciąż mają jakieś małe szanse, że po tej kolejce zajmą fotel wicelidera, choć nie nastawiałbym się na to optymistycznie. Ważne, że na razie grają równo, nie tracą głupio punktów. Oby to ostatnie zdanie wciąż było aktualne po tym meczu...
▶ St. Etienne(AH -1) @ 1.80, , 5/10j ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Każdy inny wynik niż zwycięstwo OM będzie dla mnie rozczarowaniem; )
Dla mnie zawsze każdy inny wynik niż wygrana OM jest rozczarowaniem ;)
No, ale dzisiaj tak jak mówisz pora wreszcie wygrać. Kilka meczów dobrych OM już zagrała, ale brakuje ustabilizowania formy.
Akurat mi braku Barrady wcale nie szkoda, jakoś nie mam przekonania do tego zawodnika wcale. Oprócz Barrady nie zagra dziś też oczywiście Abou Diaby, który jest, a jakżeby inaczej kontuzjowany.

Marseille : Mandanda (cap) - Manquillo, Nkoulou, Rekik, B.Mendy - L.Diarra, L.Silva - Alessandrini, Cabella, Ocampos - Batshuayi
Lorient : Lecomte - Paye, L.Koné, Z.Touré, Le Goff - Bellugou - Jouffre (cap), Ndong, Mesloub, Philippoteaux - Moukandjo
No, ale druga linia OM wygląda przecież bardzo dobrze. Diarra i Lucas Silva dają spokój i dużo walki. Cabella, Allesandrini i Ocampos mnóstwo błyskotliwych akcji, aż ciężko sobie wyobrazić na dany moment lepszą drugą linię w klubach z Ligue1 nie licząc PSG. TO musi odpalić i dziś odpali wg mnie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
O Maryslii pisałem przy okazji 8 kolejki
Maryslia - Angers
Maryslia po takim kursie to jak wkładanie ręki do paszczy krokodyla i bycie przy nadzieji, że tym razem jej nie zaciśnie. Szarpana i nierówna gra Marsylczyków powoduje, że kompletnym idiotyzmem jest wchodzenie po takim niskim kursie. Maryslia wygrała raptem dwa mecze, rozgromili Troyes, które formą nie powala i jako beniaminek płaci frycowe oraz rozbili Bastię, gdzie rywal z Koryski kompletnie nie podjął rękawicy. Do remisu z Lyonem pretensji mieć nie można, bo nie jest to zły wynik patrząc na rangę rywala. Ale już o bicie o mur i nieskuteczność w meczu z Caen, które przegrali 0-1 już tak, o porażkę z Reims 0-2, gdzie mogło być 0-3, ale rywale zmarnowali karnego na samym początku meczu i niewiele brakowało, a byłaby też przegrana z Tuluzą, ale rzutem na taśmę udało się doprowadzić do wyrównania, gdzie rywal kończył mecz w 9 ( Marsylia w 10). Nie przekonuje mnie postawa Maryslii.
Pora na beniaminka, Angers. Udana inauguracja w najwyższej klasie rozgrywkowej i pewna wygrana z Montpellier. Z Nantes tylko remis 0-0, piszę tylko, gdyż Kanarki nie miały nic do powiedzenia w tamtym meczu. W meczu wyjazdowym z Ajaccio skutecznością błysnął Ndoye i było to trzecie spotkanie, która Angers zakończyło z czystym kontem. Starcie z Nicea im nie wyszło, ale mimo słabszej postawy i tak zdołali ugrać remis. Z Lorient już tyle szczęścia nie było, Morszczuki umiejętnie wykorzystały słabszą postawę beniaminka i wygrali 3-1. Przełamanie przyszło z Troyes, skromna wygrana 1-0. Ostatnia kolejka i niestety znowu słabiej zafunkcjonowała ofensywa Angers, ale za to obrona znowu na zero z tyłu i punkt ugrany.
Nie można powiedzieć, że Angers imponuje wielką formą. Fakt mało tracą, co prawda rywale nie byli z najwyższej półki, ale i tak trzeba docenić ten fakt. Na poczatku ofensywa beniaminka wyglądała lepiej, teraz nieco spuścili z tonu. Pytanie co tym razem zaprezentuje napad Marsylii, bo biorąc pod uwagę, jak mało bramek traci Angers, a jak nieustabilizowana jest forma ofensywy Marsylczków to wcale nie musi być tak łatwe spotkanie dla gospodarzy.
Z tą formą, którą prezentuje Marsyla nie trzeba wiele, żeby zapunktować, dlatego kursy mogą się okazać bardzo złudne. Papierowym faworytem są bez dwóch zdań, ale boisko potrafi być brutalne. Angers ze swoją defensywą, która udowodniła nie raz, że potrafi zagrać na zero może tu napsuć nieco krwi gospodarzom. Jeżeli do tego wypali ofensywa co przy postawie defensywy Maryslii nie jest mission impossible może być różnie.
Angers 9.30 ✅
by Pinnacle
W między czasie przegrana u siebie ze Slovanem w LE i ligowa porażka z PSG.
Zwróćcie uwagę, że Lorient w tym sezonie był w stanie wywieźć komplet punktów z Monako, nie dał się ograć Lyonowi, więc granie na przełamanie Marsylii po takim kursie jest wg mnie bez sensu. Na dodatek Morszczuki na 5 ostatnich spotkań przegrali tylko 1, Lech też miał się w końcu przełamać , a przełamania wciąż nie ma ;) Do tego Lorient nie jest wygodnym rywalem dla Marsylii, ostatnie potyczki

Ja przy takim zestawieniu kursów wolę ponownie poszukać niespodzianki
Lorient X2 2.70 ✅ lub Lorient remis zwrot 5.50
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
OM - Lorient
Typ: 1
@ 1.6 Milenium
Gospodarze grają w kratkę, przeplatają dobre występy słabszymi. W przegranym meczu z PSG (1-2) byli dla mnie zespołem lepszym, kreatywnym jednak zabrakło jakości z przodu. Dzisiaj postawię na gospodarzy, którzy muszą stanąć na wysokości zadania, a jeśli zagrają podobnie jak z PSG to nie będą mieć problemów z wzięciem 3 oczek. Szanse w moim typie upatruję w też w absencjach gości:

16.10 Rafidine Abdullah M 5 1-0 18.10 s
16.10 Ibrahima Sy G 0 0-0
16.10 Lamine Gassama D 8 0-0 18.10 s
16.10 Wesley Lautoa D 7 0-0
16.10 Majeed Waris F 5 2-1
22.9 Benjamin Jeannot F 6 2-0
Troszkę jak widać zamieszania w defensywie. Gospodarze w pełnym składzie. Stawiam 2-1
Powodzenia
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rennes vs Nice

BTTS @1,85 Betsson ✅ ✅
Over 2,5 @2,14 Unibet ✅ ✅
Over 3,5 @3,95 Unibet ✅ ✅

Rennes podchodzi do tego meczu po czwartym z rzędu remisie 1:1, po tym jak zremisowali z bardziej faworyzowaną drużyną Monako dwa tygodnie temu.
Objęli prowadzenie w 41. minucie przez Doucoure, ale gospodarze pokazali klasę i wyrównali na początku 2 połowy.
Pomimo tego, Rennes miało swoje szanse, w tym karny ale niestety zaprzepaścili je...
Ogólnie rzecz biorąc, to punkt dla każdej drużyny był sprawiedliwym wynikiem tego meczu.
Ale drużyna gości po raz kolejny pokazała, że nie są chłopcami do bicia i że, mogą walczyć z każdym zespołem, nie zważając, czy to w domu, czy na wyjeździe.
Mają passę ośmiu meczów bez porażki, będąc obecnie na piątym miejscu, zaledwie pięć punktów od 2 miejsca dającego awans do fazy grupowej LM i nie ma wątpliwości że, zespół chce kontynuować tą passę ( bez porażki ) a już na pewno przełamać się i wygrać.
Ofensywny pomocnik Paul-Georges Ntep (5/2) nie będzie grać po doznaniu urazu ścięgna udowego.
Za to do Rennes wracają z powrotem Giovanni Sio i Yacouba Sylla.
Środkowy obrońca Mexer (8/0) i bramkarz Benoit Costil (4/0) nadal pauzują, a nie pewni występu są Mehdi Zeffane (6/1) i Cheikh M&#39;Bengue (3/0).
Goście przyjeżdżają tu po imponującym zwycięstwie i to nie z byle kim a St Etienne 4:1 a każdy wie jak trudno się gra z St Etienne i to na wyjeździe a strzelenie im 4 goli to nie lada sztuka.
Pokazali tym samym że, dziś możemy liczyć na bramki z ich strony i z pewnością po takim zwycięstwie są bardziej pewni siebie.
Zespół miał walczyć o utrzymanie w tym sezonie, ale po średnim początku, a znakomitych ostatnich meczach, są obecnie na ósmej pozycji, mając zaledwie pięć punktów od qf Ligi Europy.
Mając to na uwadze, nie mam wątpliwości, że atmosfera w klubie jest bd. pozytywna a po ostatnich wynikach, i z pewnością podejdą do meczu w dobrych nastrojach i na pełnym relaksie co może pomóc w zdobywaniu goli.
W ostatnich trzech meczach zdobyli trzynaście bramek, uzyskanie wyniku 6:1 nad Bordeaux ( u siebie ) i zwycięstwo 3:1 nad Bastia ( wyjazd ), pokazując, że ofensywa jest obecnie jednym z najmocniejszych punktów zespołu.
Możliwe że nie zagra pierwszy bramkarzem Mouez Hassen (9/0), Alassane (6/2), zamiast niego wystąpi za to Mickael Le Bihan (3/1).
Nicea zdobyła co najmniej 3 gole w ostatnich 3 meczach w Ligue 1.
Dwa bardzo ofensywne zespoły, zagrają między sobą, liczę na otwarty mecz ze sporą ilością szans i goli.
Nie widzę innej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom