>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Bundesligi [4-6.11.2016]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
10. kolejka Bundesligi

4-6.11.2016





Kursy z bukmachera sportingbet.
Jak widzicie przyszła kolejkę ? Moim zdaniem zapowiada się weekend &#39;gospodarzy&#39; , nawet HSV powinno w końcu coś uciułać, wykorzystać fakt że BvB w środę grało LM. Kursy na RB coraz bardziej przesadzone. Natomiast Bayern jakby nie patrzeć spotka się z 3cią drużyną w tabeli, więc szykuje się dobre spotkanie.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Wolfsburg dalej wlecze się w ligowym ogonie, nowy trener ma przyjść dopiero po przerwie na reprezentację, jak dla mnie 50/50 bo może jakimś cudem w końcu coś wygrają, choć jak znów dostaną łomot to pewnie nikt się nie zdziwi ????
Jak dla mnie trochę dziwne kursy na Leverkusen i Leipzig, no zobaczymy, czy bukmacherzy będą mieli rację ????
Ciekawie zapowiada się mecz Herthy z B.Monchengladbach, chyba go sobie obejrzę jak nie zapomnę ????
 
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Herta - Gladbach
Kurs z kosmosu jakiś. Przypomina mi sie mecz Nicei z niedzieli i kursy na tamto spotkanie. Herta u siebie wszystko do przodu, 8:2 w bramkach. Gladbach na wyjeżdzie bez wygranej, 0-1-3, 2:10. Dodatkowo Gladbach gralo we wtorek w Lidze Mistrzow. Jak dla mnie pewna 1.
Herta
2.40
Bet365
3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Hertha Berlin - Borussia M.
W ramach dziesiątej kolejki niemieckiej Bundesligi Herha Berlin podejmuje na własnym obiekcie drużynę Monchengladbach. Na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że w siedmiu ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami padało ponad 2.5 bramki w regulaminowym czasie gry, a jak wiadomo historia lubi się powtarzać.
Jak do tej pory gospodarze są niepokonani na własnym terenie, ba! - nawet nie zremisowali jednego meczu - wszystkie cztery spotkania wygrali i w każdym strzelali dwie bramki rywalowi. W klasyfikacji ogólnej zajmują wysoką, piątą pozycję z dorobkiem siedemnastu punktów. Ekipa ze stolicy Niemiec może pochwalić się dorobkiem bramkowym - 14:10. Jednak w ostatnim meczu przegrali 1:0 z Hoffenheim.
Jeżeli chodzi o gości, jak wiemy to tegoroczny uczestnik Ligi Mistrzów - we wtorek rozgrywali spotkanie z Celticiem - mecz zakończył się wynikiem 1:1 i nie wątpliwie pochłoną dużo sił zawodników Borussi. W lidze niemieckiej podopieczni Andre Schuberta plasują się na jedenastej pozycji, a więc poniżej oczekiwań. Do tej pory na wyjeździe nie wygrali ani razu, strzelając dwie bramki, a tracąc aż dziesięć! Mimo wszystko każda seria, nawet ta najgorsza kiedyś musi się skończyć, jednak w tym meczu będzie o to bardzo ciężko, bo ekipa Herty jest bardzo mocna na swoim terenie i &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
Na papierze faworytem są gospodarze, jednak Borussia musi łapać punkty i walczyć o najwyższe miejsce w lidze, a żeby tak się stało trzeba strzelać bramki - jednak patrząc na dyspozycję zawodników ze stolicy, to z ich strony możemy spodziewać się tego samego.
over 2.5 @ 2.15 ✅
BTS @ 1.80
⛔
Inaczej wyobrażałem sobie przebieg tego spotkania, ale czerwona kartka całkowicie zmieniła przebieg gry - M&#39;gladbach miało swoje okazje, jednak nie zdołali strzelić gola. Troszeczkę nerwówki było, bo Hertha w drugiej połowie troszeczkę się oszczędzała, ale zdołali wbić piłkę do siatki trzeci raz. ✅✅
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Schalke - Werder Brema
W momencie którym pisze Schalke prowadzi 2:0(40&#39;) w meczu ligi europy z Krasnodarem, widać że początek sezonu to była wpadka, teraz już to wszystko lepiej wygląda. Co tu dużo pisać Werder miał lepszy moment, ale ostatnio znów dwie porażki. Schalke powinno to wziąć muszą gonić czołówkę, u siebie z takim rywalem to jest must 3 punkty, do jakiegoś dubla można dodać. U siebie jak na razie ostatnio 3:0 z Mainz, 4:0 z Borrusią M, w lidze europejskiej też gromią rywali u siebie.
Schalke # 1,59 # Betsson
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Warto dodać, że Werder jeszcze nie wygrał na wyjeździe i stracił aż 15 bramek - ogółem 24, to najwięcej w lidze. Schalke powoli zaczyna funkcjonować i nie widzę innej opcji, aniżeli ich zwycięstwo z Werderem Brema. Mimo, że nie będą mieli takiej świeżości po dzisiejszym spotkaniu to proponowałbym zagrać handicap azjtycki.
Schalke -1 @2.0 ✅✅
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Analiza do dzisiejszego meczu powyzej to spore wodolejstwo.

Hertha - BMG under2.5 - 1,66 ⛔

Jestem w pracy i pisze z tel dlatego zwięźle.Gram under ze wzgledu na kilka czynnikow :
- Hertha pod wodza Dardaia to bardzo dobrze zorganizowana druzyna,szczegolnie w defensywie i to potrafia grac.Brook na srodku obrony,Pekarik z boku,wszystko w srodku zabezpiecza duet Skjelbred oraz Lustenberger
-z przodu ma szanse dostac Kalou ktorego dawno w akcji nie widzialem,wraz z Ibisevicem.
- Gladbach ostatnio chyba z 4 mecze bramki w lidze nie strzleilo,a to przez brak Hazarda i przede wszystkim Raffaela,ktory ma dzis wrocic do podstawowego skladu.
- zagra podobna jedenastka co z Celtikiem,a druzyna Schuberta nie miala az tak duzo przerwy bo grali we wtorek i dzis w pt (na wnoisek policji mecz dzis)
- ide w undera glownie ze wzgledu na to,ze BSC to druzyna raczej skupiona na defensywie,dobrze zorganizowana i skuteczna w takieu grze.Gladbach po LM a i powolutku wraca Raffael.Nie licze dzis na spore tempo meczu dlatego nie spodziewam sie duzo goli.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Hertha - M&#39;gladbach
Trochę powiało hurra optymizmem z tymi kursami, i mam wrażenie, że spora większośc osób śmiało pójdzie w kierunku Berlińczyków. Kurs w okolicach 2.4-2.5 wydaje się mocno kuszący, ale trzeba pamiętać, że pomimo ich fantastycznej passy u siebie (4-0-0), każda seria musi się kiedyś skończyć.
Patrząc na ostatni mecz Herthy mam wrażenie, że ich miejsce w tabeli jest nieadekwatne do tego co wtedy zagrali - brakowało pomysłu. Gdyby tylko Eintracht był trochę skuteczniejszy nie skończyłoby się na skromnym 0:1, a jeżeli Borussia zagra choć trochę podobnie to o typ można byćspokojnym.
Co do Borussi to gdyby nie głupota Korba, czerwona kartka i karny dla celticu skończyło by się zapewne wygraną - skromną, ale wygraną. Lecz co ważniejsze w tamtym meczu do składu wróciło dwóch dość ważnych grajków - Rafael i młody Hazard. Więc w ofensywie będzie kim straszyć. Poza tym wypadałoby w końcu coś wygrać na wyjeździe, a urwanie punktów Herthcie wydaje mi się wręcz obowiązkowe, jeżeli goście myślą poważnie o powtórzeniu lub chociażby namiastce zeszłosezonowych wyczynów, bo w tym momencie zapowiada się przeciętny jak nie słaby sezon. Licze na lekką sportową złość po niezbyt ciekawym remisie z Celtickiem, powrocie siły napędowej i przede wszystkim ambicji Borussi. Po części też liczę, że historia lubi się powtarzać

Dodatkowo mam nadzieję na festiwal bramek ????


Remis lub M&#39;Gladbach @1.60 Oddsring 8/10
Over 2.5 @2.24 Oddsring 3,5/10
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
05.11.2016, godz. 15:30, BayArena
BAYER LEVERKUSN - SV DARMSTADT

Przewidywane składy:

Bayer: Leno - Henrichs, Tah, Toprak, Wendell - Aranguiz, Baumgartlinger - Brandt, Calhanoglu - Chicharito, Kießling

Darmstadt: Esser - Höhn, Milosevic, Sulu, Holland - Jungwirth, Gondorf - Ben-Hatira, Kleinheisler, Bezjak - Colak

Nie zagrają:

Bayer: Bellarabi, Bender, Kampl, Yurchenko, Kruse, Pohjanpalo (kontuzje), Volland (kartki)

Darmstadt: Rosenthal, Platte (kontuzje)

Leverkusen zawodzi w obecnym sezonie.Stawiajac na wygrana gospodarzy na czysta jedynke nie warto.Te zespoly spotkaly sie ze soba w przeszlosci 2 razy raz wygrana gosci 1-0 i raz wygrana Aptekarzy 2-1.Goscie nie zdobyli jeszcze punktów na wyjazdach i zapewnie tez tego nie dokonaja w Leverkusen ale to pod znakiem ?.Moim zdaniem under 3,5 mozna sprobowac po w miare dobrym kursie.


wto 18/10/16 LMU Bayer Leverkusen 0 - 0 Tottenham Hotspur
sob 22/10/16 BUN Bayer Leverkusen 0 - 3 Hoffenheim
wto 25/10/16 PUN Sportfreunde Lotte K 2 - 2 Bayer Leverkusen
sob 29/10/16 BUN VfL Wolfsburg 1 - 2 Bayer Leverkusen
śro 02/11/16 LMU Tottenham Hotspur 0 - 1 Bayer Leverkusen
==============================================================================================
sob 08/10/16 CLF SV Viktoria As… 0 - 7 ???? SV Darmstadt 98
nie 16/10/16 BUN 1. FSV Mainz 05 2 - 1 SV Darmstadt 98
sob 22/10/16 BUN SV Darmstadt 98 3 - 1 VfL Wolfsburg
śro 26/10/16 PUN Astoria Walldorf 1 - 0 SV Darmstadt 98
sob 29/10/16 BUN SV Darmstadt 98 0 - 2 RB Leipzig


-3.5 gola//1.56

Betsafe
⛔ az tyle goli :razz: 3-2
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Bayern Monachium - TSG Hoffenheim BTS @1,70 Bet365
Zapowiada się na ciekawy mecz. Hoffenheim może się postawić Bayernowi. Kto by pomyślał przed sezonem, że tak dobrze będzie im szło. Hoffenheim zajmują czwarte miejsce i wyprzedzają takie drużyny jak obydwie Borussie czy Bayer Leverkusen. Pierwsze cztery mecze z udziałem Hoffenheim to były remisy, ale pięć następnych wygrali. W każdym meczu rozegranym na wyjeździe coś strzelili. Biorąc pod uwagę wszystkie mecze Bundesligi, to nie strzelili tylko w meczu u siebie przeciwko Wolfsburgowi. Bayern Monachium ma trochę gorszą obronę niż to miało miejsce za Guardioli. Gorsze drużyny od Hoffenheim im strzelały, dlatego Hoffenheim raczej też powinno. Bayern pewnie parę goli strzeli, więc wychodzi mi tu BTS.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
HSV-BVB
Dzisiaj do Hamburga przyjeżdża zespół BVB. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 2pkt. na koncie. Drużyna Hamburga nie potrafiła jeszcze w tym sezonie wygrać spotkania strzelili zaledwie dwie bramki w tym sezonie tracąc aż 18. Drużynę powierzono we Wrześniu Marcusowi Gisdolowi niestety ten szkoleniowiec nie potrafił odwrócić oblicza zespołu i ten nadal pozostaje czerwoną latarnią ligi. Przyjeżdża Borussia Dortmund która uchodzi za faworyta tego spotkania jednak w poprzednim sezonie podopieczni Tuchela ulegli 3:1. Zapewne dzisiaj zrobią wszystko by tak się nie stało w zespole panuje nerwowa atmosfera po ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów co prawda zespół wygrał 1:0 ze Sportingiem jednak nie milkną echa afery z Aubameyangiem który postanowił świętować swoje urodziny w Mediolanie tym samym złamał zasady klubowego regulaminu wobec tego został odsunięty od spotkania ligi mistrzów oraz ukarany karą finansową. Tuchel przyjeżdża dzisiaj do Hamburga bez sześciu graczy. Urazy nadal leczą Erik Durm, Marcel Schmelzer, Marco Reus, Sven Bender, Nuri Sahin oraz Neven Subotić. Do gry wraca za to Raphaël Guerreiro który leczył drobny uraz po spotkaniu ligi mistrzów. Gisdol nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z usług Bobbiego Wooda który pauzuje za czerwoną kartkę.
Hamburger SV:
Adler – Diekmeier, Djourou, Cleber, Santos – Sakai, Jung – Müller, Kostic – Waldschmidt – Lasogga
Borussia Dortmund:
Bürki - Piszczek, Sokratis, Bartra, Passlack - Weigl - Pulisic, Götze, Castro, Dembélé - Aubameyang
Zwycięstwo BVB @@ 1.45 Otobet ✅ ✅
Over 2,5 gola @@ 1.65 Otobet
✅ ✅
Strzelec gola @@ Aubameyang @@ 1.66 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
HSV - Borussia

hsv +1.5 (1.575) bet376 ⛔⛔ 2-5 to jednak nie czas HSV, są w d... 4 bramki Aubameyanga, 2 bramy dostaw nogę, 2 bardzo dobre. Szacunek.

Niespodzianki są i będą. HSV póki co w lidze gra beznadziejnie, tylko 2 punkty. Dwa ostatnie spotkania ligowe po 3:0 w plecy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że z Dortmundem będzie znów masakra i pokryją się handicapowe kupony, jednak w głowie mam (wiem, odległy, bo miesiąc temu i po tym meczu u siebie zaliczyli jeszcze wtopę 3:0) mecz z Bayernem. Przegrali go 1:0 dopiero w ostatniej minucie. Ta drużyna umie spiąć się przeciwko zespołom dużo lepszym. To będzie męczarnia dla Borussi i ja widzę tutaj raczej underowe spotkanie i niespodziankę, bo takim mianem można uznać każdy inny wynik niż wygrana BVB.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Doberman, serio? Polecasz ludziom taki typ po kursie-pułapce? BVB na przestrzeni 10 lat wygrało tylko w raz z nimi na wyjeździe w Bundeslidze, a ostatnie lata to &quot;niespodzianki&quot;.
W ostatnich latach HSV zadziwiająco wygrywa z nimi i to wtedy gdy jest w kiepskiej formie. Na dodatek H2H jest bardzo podejrzane.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Doberman, serio? Polecasz ludziom taki typ po kursie-pułapce? BVB na przestrzeni 10 lat wygrało tylko w raz z nimi na wyjeździe w Bundeslidze, a ostatnie lata to &quot;niespodzianki&quot;.
W ostatnich latach HSV zadziwiająco wygrywa z nimi i to wtedy gdy jest w kiepskiej formie. Na dodatek H2H jest bardzo podejrzane.
Serio, sam gram to spotkanie uważa że BVB musi na tym etapie rozpocząć marsz wygrywania w lidze inaczej ich sytuacja będzie mocno skomplikowana a sam Tuchel możę za to zapłacić posadą, chodź zarząd BVB nie jest skory do zmian szkoleniowych.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
#34
Freiburg - Wolfsburg

Freiburg DNB @1.89 1/10 OddsRing

[/img]
Ważniejsze od statystyk jest tutaj nastawienie mentalne Wilków. Ambicja na poziomie zero. Sytuacja w polu karnym Wolfsburga podczas drugiej bramki dla Leverkusen - polecam cofnąć się do tego momentu.
Moim zdaniem będzie to ostatni mecz Ismaela. Podczas przerwy reprezentacyjnej ma pojawić się nowy trener a sami piłkarze myślami i mentalnie są właśnie w tym nowym rozdaniu, które zapewni im nowy krupier.
Abstrahując w/w poglądu jeśli Hecking swoją charyzmą nie zdołał wzbudzić w piłkarzach odpowiedniej agresji i ambicji to bezbarwny Ismael również tego nie zrobi. A w moim odczuciu to właśnie problemy natury mentalnej są powodem takiej gry. W tego w linii prostej wychodzi ogromna schematyczność, o której tak się pisze w kontekście gości.
W wielu opiniach, które śledzę odnośnie bundesligi panuje przekonanie, że ostatni mecz Freiburga był ich najlepszym w tym sezonie.
W grze nie ma błyskotek choć Grifo czy Nielsen (kontuzja) robią fajną grę.
Zespół jest poukładany i co widoczne bardzo skoncentrowany. Ten drugi aspekt podoba mi się szczególnie (mecz z M&#39;gladbach). Widać tam ambicje i odpowiedzialność co równie ważne widać konsekwencje, która objawia się na przykład tym ,że po straconej bramce oni nie tracą głowy. Potrafią zagrać dwójka z tyłu przy przeciwniku stosującym pressing i tak dalej i tak dalej.
Z kontuzji warto odnotować brak Nielsena.
H2H na niekorzyść typu.
Reasumując: Nie widzę jakiegokolwiek czynnika decydującego, który miałby zmienić postawę gości bo ona będzie tu decydująca. Gospodarze zapewnią oglądającym solidny poziom piłkarski, który prezentują od kilku meczy i dzięki, któremu nie przegrają tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Hamburger SV - Dortmund


Dobra, teraz z nieco innej perspektywy na to spotkanie. Oglądałem mecz BVB z Inglostadt, gdzie mieli obowiązek przywiezienia 3 punktów. A jak było? Przywieźli tylko jeden za sprawą nonszalancji graczy z Inglostadt. Gdyby się nie cofali na 16 metr całą drużyną, zapewne dowieźliby spokojnie 3 punkty. To był popis nieskuteczności i przede wszystkim - bezradności w obronie. Co prawda wrócił do obrony Sokratis. Ale czy to wystarczy? Pomijając fakt, iż BVB jest w dużym kryzysie, gra na wyjeździe, nie potrafi wygrać w lidze od kilku dobrych spotkań - zajrzyjmy w historię spotkań obu drużyn. Na przestrzeni kilku lat, a dokładnie 9, BVB wygrali rywalizację z HSV tylko raz w Bundeslidze i drugi - w pucharze. Pamiętam mecz, gdy przegrali 3:1 z HSV, które na tamten moment było pod formą. Co się działo? BVB nie istniało przez większość meczu. Niespodzianek w Bundeslidze za sprawą BVB jest ogrom. A dzisiaj jedną z nich byłaby wysoka wygrana przyjezdnych. Jak sytuacja z Gabończykiem zadziała na morale napastnika? To jest jedna, wielka niewiadoma. Reakcja na karę może być różna.


BTS @ 1.80 bet365✅
HSV +2 @ 1.62 sportingbet⛔
HSV lub remis @ 2.55 sportingbet⛔
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Co do Borussi to coś mi się wydaje ze powinni wygraczej,ale x do przerwy po kursie 2.5 mi się podoba i tutaj będę szukał niespodzianki jakby co. Robben 1.83 i Modesste 2.75 strzela w tej kolejce.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co do Borussi to coś mi się wydaje ze powinni wygraczej,ale x do przerwy po kursie 2.5 mi się podoba i tutaj będę szukał niespodzianki jakby co
Jak już takie scenariusze przewidujesz to lepiej chyba X/2 zagrać ????
Ja się trzymam zasady że z dala od meczów z udziałem drużyn po pucharach lub grać przeciw, wczoraj BmG pokazała już.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o Bundesligę, ale czy @3,1 na Köln to nie jest przesada? Dobre wyniki mają, dziś brakuje co prawda Bittencourta, Frankfurt niby ostatnio niezłe wyniki, ale moim zdaniem mieli nieco farta. Jest value w graniu na Kozły?
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Osobiście mam na jednym z kuponów czysta 2 na Koln..Modeste ostatnio drobiu różnice. . cos czuje ze w lecie będzie grał już gdzieindziej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom