>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 24 czerwca 2012

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Rozpoczynamy spotkania rewanżowe w rundzie zasadniczej. Oto rozkład par na najbliższą niedzielę:

Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów, godz. 17.00

Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń, godz. 17.00
Stelmet Falubaz ZG - Dospel Włókniarz Cz-wa, godz. 18.00
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno, godz. 18.00
Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów, godz. 18.30

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tauron Azoty Tarnów - PGE Marma Rzeszow H(0 - 22) 2 2,00 Tobet

Kto rano wstaje temu Tobet daje No piękna linia wystawiona która pobieram. Na karteczce miałem zapisane wygrana Tarnowa 16-18pkt. Linia 22 i przy takiej różnicy mamy zwrot. W pierwszym spotkaniu Tarnów wygrał 6pkt. Czy dzisiaj zmiażdży Rzeszów?Nie sądzę...Jest bardzo dobrze jeżdżący Walasek do tego solidnie pukntujący Okoniewski,Crump,Sówka z przebłyskami Kylmakorpi. 35pkt Rzeszów potrzebuje do tego aby kupon był rozliczony pozytywnie.Wczoraj podczas GP świetny występ Vaculika więc dziś pewnie też solidnie zapunktuje do tego Hancock,Kołodziej którzy po 10 pkt przywiozą.Ciekawy jestem postawy Madsena , Lamparta i Jamróga bo Ich pkt będą w dużej mierze decydować o wyniku spotkania. Maciek pewnie znowu 6 startów i w granicach 10-12pkt zdobędzie. Rzeszowianie napewno będą korzystać z rezerw taktycznych dlatego wynik nie powinien przekroczyć 20pkt.
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Już też to zrobiłem i z samego rana pograłem ten typ ????
Rzeszów jest w stanie sie spokojnie wybronić. Walasek powinien dzisiaj pociągnąc swoją drużynę mocno do przodu. 35 pkt spokojnie do wyłapania.
Również polecam grać:
Tauron Azoty Tarnów - PGE Marma Rzeszów H(0 - 22) 2 2,00 Tobet ✅
Pogram jeszcze Emila over 11 po kursie 1.72.
Już czas najwyższy, aby lider bydgoskiej Polonii zaliczył udany występ. Tobet ✅
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Andreas Jonsson over 10,5 1,65 Tobet

AJ dzisiaj jedzie z juniorami którzy w Zielonej Górze akurat nie są tacy słabi. Jednak AJ w Naszej lidze na swoim torze jeździ naprawdę rewelacyjnie. Aby kupon wszedł wystarczy 2,2,2,2,3 więc myślę że spokojnie na to Go stać. Mi wychodzi że dziś przywiezie 13-12oczek a jak będzie zobaczymy. W Częstochowie wydaje mi się że tylko może Mu zagrozić Grisza Łaguta.
 
C 2

conte

Użytkownik
Ryan Sullivan Total Points over 10.5 @ 1.55 Tobet
100% pewniak. Sullivan pojedzie 6 razy (raz ZZ za Warda), i od kilku sezonów we Wrocławiu wykręca wyniki zbliżone do kompletów. Zresztą nie wiem kto w drużynie Piotra Barona miałby mu zagrozić dzisiaj... Zważywszy na formę na tym torze to linia jest zdecydowanie za nisko...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ryan Sullivan -0.5 - Adrian. Miedziński +0.5 1 1,85 Tobet

Jeśli mam grać over10,5 Ryana po 1,45 to zdecydowanie wybieram ten zakład gdzie ustawiony jest z Adrianem. Tor we Wrocławiu naprawdę pasuje Sullivanowi dlatego dzisiaj liczę na Niego bardzo! Według mnie powinien zapunktować na podobnym poziomie jak Crispy. Adrian wiadomo ma przebłyski bardzo dobrej jazdy ale często jeździ słabiej. Przeważnie pierwsze 2 biegi wychodzą Mu słabiutki a później zaczyna jechać coraz lepiej. Życzę dzisiaj obu Panom aby pojechali na jak najwyższym poziomie i zdobyli jak najwięcej pkt jednak to Ryan powinien mieć 1 oczko więcej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Można zrozumieć, że Tarnów to lider i dziś wygra, ale czy aż tak? Przy wyniku 56:34 mamy zwrot, a Rzeszów powinien spokojnie 35 punktów zdobyć. Walasek ostatnio w bardzo dobrej formie, więc powinien dziś zapunktować. Crump wczoraj słabszy występ, ale nic dwa razy się nie zdarza i jestem przekonany, że pojedzie dziś lepiej. Ponadto Okoń, Kuciapa i Kylma powinni również parę punktów dowieźć. Sówka to objawienie sezonu dla mnie. Nikt nie spodziewał się, że będzie punktował tak w tym sezonie, a co mecz przywozi 5-8 punktów. Śledź będzie mógł na pewno skorzystać z rezerwy taktycznej, więc o wynik jestem spokojny. Wszędzie, póki co zdobywali powyżej 35 punktów, nawet w Gorzowie. Tydzień temu Tarnów wygrał 6 punktami, więc dziś może Cieślak da pojeździć trochę Jamrógowi i Lampartowi? Stawiam na 53:37 dla lidera.
Rzeszów +22 @ 2.00 Tobet ✅

Perełka dnia, pewnie kursy pospadają. Dziś zapowiada się ciekawy mecz we Wrocławiu, ale uważam, że dziś Toruń okaże się lepszym zespołem od Betardy. Za Warda stosowane będzie zastępstwo zawodnika, więc Ryan będzie miał 6 startów. Czy zdobędzie 11 punktów? Bezproblemowo. Jego średnia wyjazdowa wynosi ~2 na bieg, a dziś Apator jedzie do jednego ze słabszych zespołów w lidze. Każdy dobrze wie i widzi po wynikach z zeszłych lat, że Ryanowi tor we Wrocławiu bardzo odpowiada i zdobywał tam zawsze około 12 punktów i to w 5 biegach. Póki co perełka dnia ze speedwaya od oddsmakerów tej firmy.
Sullivan over 10.5 @ 1.6 Tobet ⛔

Czekałem, aż jakiś bukmacher da +2.5 na Toruń, a tu Betsejf daje +4.5, które pobieram. Toruń bez Warda, ale będzie stosowane z/z, więc Holder, Ryan, Miedziak po 6 startów, ew. taktyk to 7. Choć Betard za wszelką cenę będzie chciał pokonać Anioły, to będzie to niezwykle trudne zadanie dla podopiecznych Barona. Na SF fajny artykuł o występach zawodników Apatora na torze we Wrocławiu. Miedziński 1,8, Sullivan 2,3, Holder 2,2 a do tego Emil ponad 1 punkt na bieg. W zespole gospodarzy prym powinni wieść tacy zawodnicy jak Jędrzejak, Ułamek i Lindgren. Andersson i Barker pewnie nie pojadą zbyt dobrze, a może nawet i Monberg dziś wystąpi. Malitowski to solidny junior, który będzie rywalizował z Pulczyńskimi, a zna dobrze swój tor i powinien być groźny. Stawiam tutaj jednak na minimalne zwycięstwo zespołu z Torunia.
Toruń +4.5 @ 1.85 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
szkoda ze od polgodizny handicap jest juz mniejszy ;)
Soltysiao nie dawno ja Ci zwróciłem taką uwagę z typem zagranym wcześniej, a podanym na forum później, Ty mi udzieliłeś dość mocnej odpowiedzi, dzisiaj sam zareagowałeś na inny handicap niż jest na obecną godzinę, a ktoś zagrał wcześniej --&gt; Wiesz jak się nazywa taki człowiek co komuś zwraca uwagę, a później sam postępuje tak samo ? Jak nie to odsyłam do google... :zoltakartka:
Na pierwszy rzut oka od razu wpadł mi typ jaki podał też Radula, nie opłaca się grać Sullivana over 10,5, bo jeżeli ten over przekroczy to spokojnie też pokona Miedziaka, który może mieć ciężko nawet o te 10 pkt. Adrian z psychologiem współpracuję, jakoś nie sądzę aby efekty pojawiły się bardzo szybko, a tym bardziej na wyjazdach gdzie Miedziak potrafi pojechać piach. Sullivan i Holder będą ciągnąć ten wynik, obaj mogą zakręcić się w okolicy 14-15 pkt, być może nawet goście wygrają ale najlepszy typ ze świetnym kursem właśnie wydaje się :
Sullivan -0,5 pkt - Miedziński 1 1.85 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów (8,5-0) 1 1,85 Betsafe ✅
Kurs fajny a i handicap jak najbardziej do obronienia przez gospodarzy. Wiadomo Stal w tym sezonie to jeden z najpoważniejszych kandydatów do finału Ekstraligi. Pytanie co jest z Tomkiem, czy wczorajsza druga część Grand Prix to przypadek czy też wraca stary dobry Tomek. Od jego dyspozycji może dziś zależeć czy Lotos powalczy o zwycięstwo. Na pewno mogą liczyć gospodarze na Nickiego on swoje zrobi, do tego w wysokiej formie jest Tomas. Juniorzy też nie są na straconej pozycji, bo Bartek po wczorajszym swoim sukcesie pytanie jakim będzie dzisiaj zawodnikiem. U gości na pewno mocną parą będą Zagar i Iversen, szczególnie Duńczyk ma wyborny sezon i jak na razie jest liderem gospodarzy. Grand handicap dodatni w stronę gospodarzy.
Sparta Wrocław - Unibax Toruń (0-4,5) 2 1,85 Betsafe ✅
Handicap trochę mnie zdziwił.. wiadomo, że gospodarze muszą wygrywać mecze u siebie, żeby spokojnie utrzymać się w Ekstralidze. Ale dzisiaj do Wrocławia przyjeżdża bardzo wymagająca drużyna z Torunia z Holderem na czele. Chris od początku sezonu jest w wybornej formie czy to w Grand Prix czy w lidze polskiej. Do tego Sullivan który z tego co pamiętam notuje nie złe wyniki na torze we Wrocławiu. Pytanie co pojedzie Adrian. Dzisiaj za Darkyego będzie Z/Z. Więc Ryan i Holder mogą dziś pojechać łącznie 12-14 razy. Jeśli chodzi o pary juniorskie obu ekip. To na pewno Emil jest z całej czwórki najlepszy, ale czas pokaże bo Malitowski na swoim torze jest również bardzo skuteczny. Stawiam handicap dodatni na drużynę Unibaxu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja dziś pograłem w STS
Gorzów @1,40 (było nawet 1,50) bet365 @1,30✅
Bjerre poniżej 8,5 @1,70 ⛔ 9... hahaha
Łaguta powyżej 9,5 ✅@1,70 W milenium totomixie i fortunie linie po 10,5
Bydgoszcz @1,35✅
Gorzów, a Gdańsk to niebo, a ziemia. Na każdej pozycji no może poza Nickim Gorzowianie mają mocniejszych zawodników. Pieszczek vs Zmarzlik tutaj też może być różnie. Brzozowski czy Suchecki pojedzie dla mnie to obaj się nadają na II ligę, a nie na ekstra. Chrzanek niby coś tam punktuje, ale na parze Iversen-Zagar to blado go widzę. Win Gorzowa bez dyskusji wg mnie.
Bjerre wczoraj pokazał w jakiej jest formie... To, że zrobił ostatnio kilka pkt u siebie nie znaczy, że w Zielonce coś pojedzie, z Protasem Jonssonem nie ma szans, do tego jakiś bieg być może z Łagutą czy Dudką = kolejne stracone punkty. Łoktajew z Holtą vs Bjerre też jakoś mi się nie chce wierzyć, że Duńczyk wygra ten bieg... Bjerre w parze z Zengi, a ten może dziś pojechać lepiej od niego.
Łaguta 9,5 linia niska wg mnie do ogarnięcia, zobaczymy jak nie będzie głupich defektów czy coś to lider z Czewy powinien wygręcić tyle oczek
BDG typowa drużyna własnego toru, Leszno to samo. Poza szczęśliwym zwycięstem w Gorzowie na wyjazdach prezentują się przeciętnie. Dziś Kościecha, Buczek czy powracający do formy Gapa pokażą młodzieży jak się jeździ. Nie zapominajmy o Emilu.
Zaraz coś dopiszę
Nicki Pedersen - T.H Jonasson @1,20 betsafe✅
Kurs bardzo niski, ale wg mnie bardzo pewny typ, Nicki u siebie nie zawodzi dziś przywiezie przynajmniej kilka oczek, więcej od Szweda.
BDG + Stal @1,56 @bet365 pewki wg mnie✅

Baliński +5
v Kościecha @1,61 bet365✅
Handi troszkę przesadzone, ja rozumiem, że kościecha łatwe biegi i że dobrze jedzie, ale Baliński wcale nie jest powiedziane, że w 4-5 biegach nie przywieze z 6 oczek. Jedzie z Batchelorem w parze, a wszyscy wiemy w jakiej jest formie. Duże value pobieram
✅✅✅6/1
Gdyby była para Pavlic +5 vs Kościecha to bym pobrał Chorwata i wtopił, dobrze, że ta para była z Ballym
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz -8,5 - Unia Leszno 1 @ 1,72 Tobet &amp; Unibet ✅ 50-40
Sprawa punktu bonusowego w tym meczu według mnie jest ciągle otwarta. Przypomnę że w poprzednim meczu Unia pokonało Polonię 51-39 czyli 12 punktami. Jednak dzisiaj będzie o wiele inny mecz. Polonia jest bardzo mocna na swoim torze praktycznie 5 zawodników ma średnią biegową w granicach 2 na swoim torze. To pokazuje jak silna jest ta drużyna przy Sportowej. Jeśli Polonia myśli o jakiejś dobrej pozycji na koniec sezonu to takie mecze musi wygrywać może nawet z bonusami. Emil aż takim pewniakiem nie jest ale u siebie średnia 2,3 robi wrażenie. Kościecha u siebie też nie zawodzi. Tak samo jak Buczkowski który zawsze w granicach 8-10 robi. Gapiński też te 8 powinien zrobić. Juniorzy mogą spokojnie pokonać juniorów z Leszna. W Lesznie ciężko znaleźć lidera. Bo praktycznie żaden z zawodników gości nie jeździ dobrze na torze w Bydgoszczy. W poprzednich latach obecni Leszczynianie nie zdobywali za dużo punktów. Dla mnie prawdopodobnym wynikiem jest tu 50-40 a przy takim wyniku handicap wchodzi. Szkoda że nie załapałem się na handicap w Tobecie wynoszący 6,5 punktów, ale jak się śpi do południa to nie ma co się dziwić :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń 1 kurs 1,9⛔
Ja dzisiaj zaufam miejscowym w tym przynajmniej na papierze bardzo wyrównanym meczu. Toruń jeździ bardzo słabo, nie umieli wygrać w Lesznie chociaż Unia była bez Jarka a Toruń miał wtedy Warda. Dzisiaj go nie ma i to jest według mnie bardzo duże osłabienie nawet biorąc pod uwagę, że wszyscy mogą za niego robić Z/Z. Jest Holder wiadomo powinien szaleć ale jak dla mnie na tym plusy się kończą. Saletra pewnie czasem wygra czasem przegra z Jędrzejakiem, Ułamkiem i Lindgrenem, podobnie Miedźiński, od którego znowu będzie zależało czy Toruń w ogólne nawiąże walkę. Juniorka po stronie pierników ale nie ma tu jakieś przepaści i równie dobrze Malitowski u siebie może Pulków wieść za plecami. Ząbik to masakra jak na ekstraligę więc nie ma co nawet pisać, a jeszcze w parze z Miedzińskim to już w ogóle nie rozumiem o co chodzi. Widzę u Sparty większą siłę w tym zestawieniu i biorąc pod uwagę, że jadą u siebie. Jak na domowe warunki solidni liderzy: Jędrzejak, Ułamek, Lindgren a zawodnicy tacy jak Monberg czy Andersson spokojnie te jedynki powinni dowozić.
Jak się nie umie zremisować ostatniego biegu u siebie mając za przeciwnika Miedzińskiego to nie mam pytań. Wrocławiu spadnij z Gdańskiem.
Damian Baliński +5 - Robert Kościecha 1 kurs 1,61 bet365✅ 12-10
Eeeeeeeeeeee czy ja czegoś nie wiem? Rozumiem wszystko ale Balon w tym zakładzie potraktowany jest jak jakiś przeciętny junior a Kościecha jak lider drużyny. Linia 5?? Skąd w ogóle to się wzięło. Zdaje sobie sprawę, że Damian jest w stanie przywieść 0 a Kościecha nawet z 10 ale w przed meczowej teorii to jakiś obłęd. Balon w parze z Troyem więc jakieś punkty robić powinien a Bydgoszcz to nie jest Tarnów u siebie, żeby wszystkich na 5-1 przywozili.
Masakra mam nadzieję, że ten wybitny pracownik bet365 nie straci pracy bo chciałbym zapewnić sobie przyszłość dzięki jego propozycją ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Tarnów -18 - Marma Rzeszów 1 @ 1,90 Sportingbet ✅ 55-34
Koko koko Derby spoko, Unia wygra w chu.. wysoko. Takie przesłanie mam na dzisiejsze spotkanie Unii Tarnów z Marmą Rzeszów. Tarnowianie to najmocniejsza drużyna Speedway Ekstraligi. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt że są to derby Podkarpacia. Unia ma kapitalny skład. W pierwszej parze Hancock jeden ze skuteczniejszych jeźdźców SE, jedzie w parze z Lampartem który Kuciapę, może Kilokarpiego i juniorów będzie przywoził za plecami, a jak nie to za niego wejdzie Maciek Janowski i będzie robił 5-1 z Herbim. Vaculik i Madsen to najmocniejsza para ligi, Vacul wczoraj wspaniale jeździł w Gorzowie i dzisiaj liczę na powtórkę Madsen swoje zrobi, praktycznie każdy bieg mogą wygrać 5-1. Kołodziej jest w dobrej dyspozycji. Jamróg i Janowski w juniorskim powinni wygrać 5-1. Według mnie Marma będzie miała problemy by uciułać 35 punktów. Liderem gości jest Walasek i on dzisiaj swoje zrobi, ale z liderami i z drugą parą gospodarz może przegrywać. Okoniewski u siebie pewny ale tu czego go ciężki wyjazd. Crump wczoraj w GP fatalnie, w ligach też jest słabo, na pewno nie jest pewniakiem. Kilokarpi ostatnio coś się pogubił z motorami. Kuciapa statysta. Gaschka i Sówka są gorsi od juniorów gospodarzy. Stawiam na wygraną podopiecznych Marka Cieślaka przynajmniej 20 punktami.
Ryan Sullivan -0,5 - Adrian Miedziński 1 @ 1,72 Tobet ⛔ 7-11
Drugi typ z meczu Wrocław - Toruń. Oferta słaba, ale od razu rzucił mi się w oczy fajny typ a mianowicie para Sullivan - Miedziński. Handicap tylko 0,5 pkt. tak by nie było remisu. Ryan we Wrocławiu zawsze jeździł bardzo dobrze, dzisiaj przy 6 a może nawet 7 startach jest w stanie zrobić 15 punktów. Miedziński jest bez formy, zrezygnował z Elite League by skupić się na Ekstralidze moim zdaniem jest to złe posunięcie. Jedzie w parze z Ząbikiem, ale on biegów nie będzie wygrywał. Jak będzie niekorzystny wynik to też pewnie pojedzie w taktycznej ale dzisiaj nawet przy 7 startach jak zrobi 10 punktów to będzie bardzo dużo.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Awizowane składy:


Dospel Włókniarz Częstochowa:
1. Kenneth Bjerre
2. Grzegorz Zengota
3. Grigorij Łaguta
4. Mirosław Jabłoński
5. Daniel Nermark
6. Artur Czaja

Stelmet Falubaz Zielona Góra:

9. Piotr Protasiewicz
10. Łukasz Jankowski
11. Rune Holta
12. Aleksandr Łoktajew
13. Andreas Jonsson
14. Patryk Dudek




HandicapFalubaz Zielona Gora - Wlokniarz Czestochowa Handicap1 (-14.5)1.80

Pomimo,że Zielonka jest zdecydowanym faworytem z moich wyliczeń wychodzi mi wynik 53:37 lub 54:36, a to gwarantuje wejście powyższego typu. Wiadomo,że Czaja nie może pojechać gorzej niż w Częstochowie, bo gorzej już po prostu nie można, więc może tylko lepiej. Griszka swoje 10-12 powinien wykręcić, a Zengi w koniec w końcu jest u siebie. Jabłuszko też gorzej pojechać nie może bo w Częstochowie kiszke zrobił totalną. Nermark coś siadł, bo tylko 4 pkt ostatnio w szweckiej zrobił, więc troche się o niego boje, ale to dziwny zawodnik , może pozytywnie zaskoczyć. Nie wiem na co stać Łukasza Jankowskiego, więc małe niewiadome są .

17:00 Betard Wroclaw - Unibax Torun 1 1.85

Wychodzi mi zwycięstwo Wrocławian 47:43 lub 46:44Wierze w Jędrzejaka i Fredka Lingrena,że bedą ogrywać liderów torunia, a to klucz do zwycięstwa, plus dobry Ułamek i Malitowski. Powinno na Torunian wystarczyć.

Betard Wroclaw - Unibax Torun
H2H Handicap Tomasz Jedrzejak (BW) +0.5 Ryan Sullivan (UT) -0.5 1 1,95

Tomek jest królem własnego toru i niktnie powinien mu pokrzyżować planów zrobienia nastu punktów, ale napewno więcej niż Sullivan , któremu zabiera handi 0,5pkt. spokojnie powinno wejśc.

Betard Wroclaw - Unibax Torun
Fredrik Lindgren (BW) Total Points powyżej 9.5 1.80

Ostatnia dyspozycja Fredki to spokojne 10-12pkt Tak więc -pow. 9,5 pkt wydaje się pewnym typem.


Piotr Protasiewicz Total points Wygrana24.06 18:00 Over 10.5 1.60
Nicki Pedersen Total points Wygrana24.06 17:00 Over 11.5 1.30

Protaś i Nicki u siebie. Bez komentarza!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom