>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka I ligi (25-27.09.2015)

Status
Zamknięty.
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
GKS - Rozwój
GKS @ 1.85

Co do dzisiejszych derbów w Katowicach - Ja stawiam na GKS.
Dlaczego?
GKS przegrał już jedne &quot;derby&quot; w tym sezonie przed własną publicznością, mówię tutaj o porażce z Zagłębiem Sosnowiec 0:1.
Rozwój to ostatnia drużyna I ligi, chociaż ostatnio wygrali u siebie z Wisłą Płock.
Kolejny argument, obie drużyny grały ze sobą w lipcu tego roku w PP, gdzie lepsza okazała się GieKSa, wygrywając 2:0.
Nie ma co tutaj się za dużo rozpisywać, GKS to dużo lepsza firma od Rozwoju, myślę, że dziś 3 pkt dla gospodarzy, jednak nie wariuję ze stawką.
Powodzenia!
 
W 115

werg

Użytkownik
W jednym z trzech piątkowych meczów Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie na Stadionie Ludowym Olimpię Grudziądz. Sosnowiczanie są na jedenastym miejscu, które jest odwzorowaniem ich zdobyczy punktowej, bilans zespołu to 3-2-3, stosunek goli to 13-12 co daje średnią 3,1. Zagłębie u siebie jeszcze nie zremisowało, odniosło dwa zwycięstwa i poniosło trzy porażki, strzeliło osiem goli i tyle samo straciło. Olimpia jest na przedostatniej pozycji z ośmioma punktami na koncie, ich bilans wynosi 2-2-5 a stosunek goli to 10-14 co daje 2,7 gola na mecz. Grudziądzanie na wyjeździe grają słabo z czterech meczów zremisowali jeden i ponieśli trzy porażki, strzelili cztery gole a stracili dziewięć. Po przejęciu zespołu przez Artura Skowronka dwa razy przegrali i odnieśli jedno zwycięstwo. Obydwa zespoły spotkały się w niższej klasie rozgrywkowej czterokrotnie raz górą było Zagłębie natomiast trzy z tych pojedynków kończyły się remisami. Intuicja podpowiada mi, że dzisiaj może być podobnie gospodarze jeszcze u siebie nie dzielili się punktami, goście od czterech kolejek grają bezkompromisowo. Z racji tego, że bilans goli strzelonych do straconych Zagłębia u siebie wynosi zero, stawiam na bramkowy remis w tym pojedynku.

spotkanie/obie drożyny strzelą gola Typ: Remis/tak Kurs: 3,85 efortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom