>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Ligue 1 [ 18.10. - 20.10.2013 ]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Marathonbet :


Na szczęście przerwa reprezentacyjna za nami, wracają ligowe zmagania a z tym francuska ekstraklasa.Na start dwa spotkania, wieczorem w Reims mecz tamtejszego Stade z coraz lepiej radzącą sobie Tuluzą.W drugim meczu Nicea podejmie u siebie vicemistrza z Marsylii - zapowiada się ciężki mecz dla gości bo ci mają w swoich szeregach reprezentantów, którzy grali podczas meczów kadry (jak Valbuena), a dochodzi do tego absencja Payeta oraz Thauvina, na pewno o punkty będzie ciężko.W dodatku już w środku tygodnia Marsylczyków czeka mecz na Velodrome z Neapolem.
W sobotę Paryż podejmie u siebie Bastie, ciekawie zapowiada się mecz na La Mosson gdzie przyjeżdża niezłe w ostatnim czasie Lille, a Nantes jedzie do Ajaccio.
W niedziele ciężkie zadanie czeka nowego szkoleniowca Sochaux (Herve Renard - ten od sukcesu Zambii na PNA 2012) bo zagrają z Monaco, późniejsza porą mecz ASSE z Lorient, a wieczorem OL na Gerlande zagra z Bordo - mogłoby się wydawać, że hit, ale jak już to bardzo wyblakły, nie mniej znów można szukać czegoś w stronę gości, kursy mocno przesadzone.

Zapraszam do dyskusji.​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z koma
* Ajaccio Nantes * Jeżeli po przerwie reprezentacyjnej nic się nie zmieni to mamy prezent od buków. Ajaccio gra katastrofalnie, beznadziejna ofensywa plus kiepska obrona.Mają dużo szczęścia jak to miało miejce z Lyonem czy Montpellier, bo obie te drużyny również cieniują przez Ajaccio zdołało ugrać punkt(y). Gdy przyszło zmierzyć się z rywalem formie to nie mieli nic do powiedzenia i dostali baty od Lille 0-3. Nantes się przebudziło i szaleje w ofensywie co pokazują mecze z Rennes czy Nicea, a gdy nawet nie szaleje i nie jest nad zbyt aktywna to jest niezwykle skuteczne jak to miało miejsce w przypadku starcia *z Evian z którym wygrali 3-0. *Z racji, że mieli przerwę w rozgrywkach oraz że to wyjazd to zabezpieczę się opcją dnb *
Nantes remis zwrot 1,60 ✅ totek
 
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
Spotkanie: Nicea vs. Marsylia
Typ: Marsylia DNB ⛔(zakład dwustronny - w przypadku remisu stawka jest zwracana)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Jedno z fajniejszych spotkań tej kolejki Ligułe Ą – Nicea podejmuje Marsylię. Gospodarze po 9 kolejkach na szóstej pozycji w tabeli z 14 punktami (4-2-3) i bilansem bramek 11-10, Marsylia dwie pozycje wyżej z 17 punktami (5-2-2) i bilansem bramek 13-7. Marsylia strzela zatem nieznacznie więcej, traci nieznacznie mniej, punktuje nieznacznie lepiej i myślę, że w tym meczu właśnie takie „nieznacznie” mogą ostatecznie ustalić wynik.

Dlaczego zatem Marsylia DNB?

1. Goście w zasadzie bez absencji. Po okresie gier reprezentacyjnych wszyscy wrócili do składu bez szwanku, za wyjątkiem Leminy, którego męczy grypa czy inny zaraźliwa padaka i dostał na ten mecz wolne.
2. Nicea tymczasem to fabryka kontuzji. Marsylii nie przywitają Traore, Bautheac, Eysseric, Pentecote, Rougeaux, Bruins, Constant i Maupay. Siedmiu z nich to zawodnicy ofensywni, siła rażenia Niceańczyków (Nicean? Niceiów? Niceanowczan?) sama została więc porażona i skład ten w zasadzie na każdej pozycji będzie miał gorszego zawodnika niż goście.
3. Nicea nie zdołała pokonać Marsylii od 2010 roku. Od tego czasu zespoły te grały sześciokrotnie, czterokrotnie wygrywali Marsylczycy.
4. Marsylia w tym sezonie nie przegrała jeszcze na wyjeździe meczu. Rozegrali oni w roli gości 5 spotkań, trzy z nich wygrali, dwa zremisowali, skompletowali 11 punktów (więcej zebrali jedynie zawodnicy mistrza Francji), tracąc przy tym 2 bramki (najmniej w lidze jeśli liczyć tylko mecze wyjazdowe).

Gwoli sprawiedliwości trzeba też jednak zaznaczyć, że również Nicea nie przegrała meczu grając u siebie (3-1-0) – stąd proponuję w razie ewentualnego remisu zabrać postawione pieniądze z powrotem do kieszeni.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Reims - Toulouse under 2.5 @ 1.57 /unibet ⛔
Jak zobaczyłem te drużyny to pierwsza myśl under 2.5. I właśnie taki typ mam na ten mecz. Mimo, że cały czas kurs idzie w górę. Jednak jak zobaczymy na styl gry tych drużyn to ciężko mi uwierzyć w inny wynik. Gospodarze od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze, jak na swoje możliwości. Nastawieni są w głównej mierze na defensywę i patrząc na ich bilans wolą remisować niż walczyć o pełną pulę 2-6-1 to pokazuje. Wszystkie ostatnie ich meczy to under i remisy. Defensywa bardzo solidna, sześć bramek straconych to potwierdza. W bramce dobrze sobie radzi Agassa, dwójka stoperów Weber i Tacalfred, również bardzo solidni. Defensywyni pomocnicy Devaux i Oniangue często schodzą w linie obrony. Toulouse to solidna ekipa ale nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, przez brak regularności. W ostatnich pięciu meczach aż cztery razy padał under! Lepiej sobie radzą w ofensywie od Reims, ale nie mają tam za ciekawych zawodników Ben Yedder czy Braithwaite, nie gwarantują strzelania regularnie bramek. W sześciu meczach H2H aż pięć razy padał under 2.5 i przypuszczam, że taki padnie również i dzisiaj.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
dalej z koma
evian guingamp
evian bez podstawowego bramkarza laquaita bez trojki obroncow djedje mensaha oraz ehreta w pomocy zabraknie barbosy czyli najlepiej asystujaceo a takze kone oraz bertgolio
evian nie nalezy do najlepszuch w defensgwie. sprp traca. do tego teraz sporo oslabien na tylach
guingamp sie ozywilo . w pewnym stylu ograli rennes 2-0 wczesniej porazka na trudbym terenie w Nicei nie moze dziwic ale tylko 0-1 jescze wczesniej rozbili sochaix 5-1 . z reims przyzwoite zawody i remis, a podzial punktow to soecjalnosc ekopy reims. z bastoa pozostaje niedosyt z remisu bo byli lepsza strona,mieli szanse przechylic szale zwyciesrwa na swoja korzysc ale zmarnowali karniaja w doliczonym czasie gry. ograki lorient 2-0. przegrali po slabych zawodach na trudnym terenie st etienne oraz porazka w Paryzu oraz z marsylia nie moga specjalnie dziwic bo byly wkalkulowane. z przekeoju widac ze nie taxcy slabi i powinni powalczyc z oslabion evian ktorego wyniki w ostatnim czasie nie zachwycaja
guingamp strzeli 1.32 ✅

guingamp remis zwrot 1.95 ✅ lub x2 1.50 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
1. Goście w zasadzie bez absencji. Po okresie gier reprezentacyjnych wszyscy wrócili do składu bez szwanku, za wyjątkiem Leminy, którego męczy grypa czy inny zaraźliwa padaka i dostał na ten mecz wolne.
Absencji nie ma wiele, ale wypada Payet czyli najlepszy obok Valbueny gracz ofensywny w ekipie Marsylczyków, dziś grę ma prowadzić Thauvin znany ze świetnej gry w Bastii, ale o ile się nie mylę to jest to pierwszy jego mecz w podstawowym składzie.
Ja kibicuję Marsylii, ale moim zdaniem o zwycięstwo będzie niezwykle trudno bo Nicea to bardzo solidna ligowa drużyna z Cvitanichem na szpicy, a i trzeba pamiętać, że we wtorek na Velodrome przyjeżdża Neapol w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, a ten mecz może być ostatnią szansą walki o miejsce premiowane awansem.

Pod względem bukmacherskim bardziej interesuje mnie spotkanie w Reims.

Stade Reims - Toulouse | X2 - 1,53(Bet365)✅

Kurs przeciętny, ale myślę, że do dubla może się nadać.Kieruję się w stronę gości bo na ten moment wyglądają lepiej aniżeli na początku sezonu.Ale od początku.Reims fajnie weszło w sezon - może nie grali jakoś super, ale punktowali bo wygrali w Lyonie, ograli u siebie Lille, a poza tym zanotowali na razie tylko jedną porażkę.Tyle, że wiąże się z tym sporo remisów, a ostatnio jest ich consecutive aż sześć - sporo, ale myślę, że nie ma się czego wstydzić bo urwali punkty Monaco, nie przegrali na La Mosson czy na Chaban-Delmas.Czasem może się ciężko ich ogląda, ale ci wyrobnicy jak Agassa, Krychowiak, Tacalfred, Devaux dają tej drużynie stabilność.Dziś myślę, że o zwycięstwo będzie równie ciężko bo TFC ostatnio bardzo fajnie sobie pogrywa, w ostatnich 4 meczach aż 9 punktów a na rozkładzie m.in Nicea i Saint Etienne, do tego remis z Marsylią po bardzo fajnej grze.Przede wszystkim bardzo dobre wejście do drużyny miał Braithwaite, który tworzy duet napastników z Ben Yeederem, w pomocy do formy wraca Didot, a i Sylla całkiem jest niezły.Obrona to również postęp bo nie tracą aż tylu bramek co na początku sezonu także uważam, że dziś nie przegrają, a przynajmniej wyciągną remis przy tym co ostatnio prezentują w swojej grze - powoli zaczyna to się zazębiać i Toulouse pnie się w górę tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Nice – Marsylia 1 AH0.0 2,05 4/10 Bet365
W tym meczu kieruje się w stronę gospodarzom. Marsylia dzisiaj bez Payet’a, goście mogą dzisiaj trochę odpuścić ponieważ w środku tygodnia Graja bardzo ważny mecz z Napoli, ogólnie rzecz biorąc nie jestem pod wrażaniem gry Maryslii w tym sezonie, granie w stronę gospodarzy będzie dobrym wyborem.

Reims – Toulouse 1 AH 0.0 1,9 5/10 Bet365
Reims u siebie gra bardzo dobrze i w tym sezonie gubiło wielkie AS Monaco. Jeśli chodzi o osłabienia obu zespołów to nie ma jakiś dużych luk w składzie. Na pewno gospodarze będą mieli dzisiaj trudny orzech do zgryzienia bo Tuluza ostatnio grała bardzo wyrównany mecz z PSG, mecz będzie na pewno bardzo wyrównany ale dala mnie minimalnym faworytem jest Reims​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Nice – Marsylia

Dla mnie to klasyczny mecz na remis. Nicea to solidna ekipa i gra u siebie. Nie wiem jak bardzo podłamni psychicznie są Marsylczycy po ostatnim meczu z PSG kiedy to podali zwycięstwo na złotej tacy &quot;Paryżanom. Do tego perspektywa meczu w LM gdzie wypadałoby zdobyć pierwszy punkt?! Do tego może dojść zmęczenie po meczach reprezentacji. Więc więcej szans daje Niceii z pododu że to ich najważniejszy mecz tygodnia. Znając jednak prozaiczne podejście Marsyli będą grali na remis i czekali na jakiś stały fragment gry. Ja nie obstawiam ale jak ktoś pyta to remis
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Rennes - Valenciennes
Rennes ostatnio zaskoczyło in minus. Że stracą punkty w meczu z którymś beniaminkiem było jasne ale że dwie porażki - tego się nie spodziewałem. Zwłaszcza że przez wcześniejsze kolejki prezentowali się w porządku, a w porównaniu do zeszłego sezonu - solidnie. Wystarczył jednak jeden mecz z koszmarnymi błędami w defensywie (przeciwko Nantes) i wróciły stare grzechy. Montanier już zareagował i na spotkanie z Valenciennes nie powołał kiepskiego ostatnimi czasy Makouna. Trzeba jednak powiedzieć że na pozycji defensywnego pomocnika jak i środkowego napastnika w Rennes jest totalna klapa. Co z tego że na jutrzejszy mecz wraca do środka Pajot jak wypada najlepszy napastnik Nelson Oliveira. Powstaje wielka dziura na szpicy i wątpię żeby wypełnił któryś z rezerwowych strzelców Rennes. Nie wydaje mi się żeby trener gospodarzy postawił też od początku na Alessandriniego który dopiero co wrócił po kontuzji. Rennes może być jutro tak samo bezzębne jak w meczu z Montpellier. Dla dopełnienia kontuzjowani oprócz Oliveiry są obrońcy &quot;drugiego planu&quot; Boye i Moreira. Jeśli chodzi o sytuację gości to liczę przede wszystkim na tzw &quot;efekt miotły&quot;. Szkoleniowiec VAFC Sanchez przed meczem z Reims dostał ultimatum - albo wygrana albo zarząd pomacha mu białą chusteczką. Skończyło się remisem 1-1 więc domyślić się można że z ławki rezerwowych grą Valenciennes dyryguje już nowy szkoleniowiec. Został nim Belg Ariel Jacobs - doświadczony treneiro, w którego cv znajdziemy m.in pracę w Anderlechcie czy Kopenhadze. Wiadomo że zmiana trenera zawsze pociąga za sobą zmianę nastawienia piłkarzy którym nagle zachciewa się grać ;) Dlatego nie patrzyłbym w dotychczasowe statystyki gości, które fakt faktem są opłakane (przegrane 7 na 9 meczów w tym sezonie w tym wszystkie wyjazdy bez nawet jednego zdobytego gola) :p Jutro moim zdaniem VaFC coś ugra, o komplet pkt będzie trudno bo jednak Route de Lorient to jest ciężki teren ale kto wie... Świeżo upieczony trener gości nie będzie mógł skorzystać z zawieszonych Ducourtioux i strzelca gola w ostatniej kolejce Enza-Yamissi ale kadra nie jest najgorsza. Do obrony wraca Mater wiec powinno to wyglądać dużo pewniej w defensywie. Kursy są jakie są bo Rennes to ekipa grająca lepiej na własnym podwórku, z kolei VaFC nigdy nie byli orłami na wyjazdach ale wierzę w punkcik gości. W takiej sytuacji kadrowej obu ekip jest to do zrobienia. Być może warto pochylić się też nad underem. Rennes wielu sytuacji nie stwarza natomiast VaFC ma spory problem z wykańczaniem a do tego nowy treneiro jest miłośnikiem defensywy :p Kurs całkiem ok więc można spróbować nie mniej bardziej widzą mi się handicapy na gości.
Valenciennes +1 @ 1,45 ✅
Valenciennes +0,5 @ 2,05 ✅
under 2.5 @ 1,75 ⛔
remis @ 3,40 ✅
wszystko Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
elano07 1K

elano07

Użytkownik

PSG-Bastia 1 AH-1,75 1,98 4/10 bet365 ✅
Paryżanie dzisiaj bez Pastore no i oczywiście Thiago Silvy. Jeśli chodzi o Bastie to nie zobaczymy prawego obrońcę Diakite i Squillaciego, poza tym trener Frederic Hantz nie ma problemów z kontuzjami. Bastia jak na razie radzi sobie całkiem przyzwoicie ale wyłącznie w domu na wyjeździe to jest całkiem inna drużyna, kilka tygodni temu Monaco zdominowało ich całkowicie i cos czuje ze dzisiaj będzie podobny scenariusz. PSG nadal w tym sezonie nie wygrało różnica dwóch goli, a dzisiaj nadarza się na to okazja bo Bastia będzie chciała grac dość otwartą piłkę spodziewam się tutaj tez kilku goli.​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Evian – Guingamp 1 2,4 4/10 i over 2,5 2,0 3/10 bet365
Myślę ze tutaj szanse są 50/50, Guingamp jest to drużyna która zdecydowanie lepiej radzi sobie w domu niż na wyjeździe, obie drużyny zagrają bez swoich najlepszych środkowych pomocników. Myślę że zobaczymy tutaj dość otwartą grę, ponieważ atutami obu zespołów jest gra z przodu a nie defensywa.​
Montpellier – Lille 1DNB 2,15 6/10 bet365
W tym meczu pokładam większe nadzieje. MHSC ma 3 zawieszonych graczy dzisiaj lewego obrońcę Siaka Tiene i dwóch napastników Sansona i Montano, ale Montpellier powinien poradzić sobie bez tych dwóch graczy. W Lille nie zobaczymy dzisiaj kluczowego obrońcę Marko Base, ponadto w dzisiejszym meczu nie wystąpi kreatywny pomocnik Marvin Martin który leczy kontuzje kolana. Dla mnie Montpellier jest rażąco niedoceniany przez bukmacherów , Lille nie jest już takie silne jak może się wydawać, na pewno kursy na Lille są takie a nie inne ponieważ zespół ostatnio prezentował całkiem przyzwoitą formę ale dla mnie mimo wszystko to może być za mało jak na Montpellier.​
Rennes – Valenciennes 1 1,85 4/10 bet365
Rennes dzisiaj bez Makouna i napastnika Oliveiry. Goście bez podst. bramkarza, w środku pola nie zagra duet Ducourtioux i Enza Yamissi, natomiast w ataku nie wystąpi Gregory Pujol. Jest to kolejny mecz w którym trener zmierzy się przeciwko swojemu byłemu klubowi. Dla mnie faworytem w tym meczu będą gospodarze.​
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 1 2013/2014
Spotkanie: Sochaux – AS Monako AHC (1:0) – jednobramkowe zwycięstwo = ZWROT
Typ: 2
Kurs: 1,82
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 20.10.13 14:00


W niedzielne popołudnie na Stade Auguste Bonal zostanie rozegrany mecz 10. kolejki Ligue 1 pomiędzy Sochaux a Monako. Gospodarze zajmują przedostatnią, dziewiętnastą pozycje w tabeli, goście są liderem rozgrywek.

Dwukrotni Mistrzowie Kraju spisują się w tym sezonie dramatycznie słabo – wygrali tylko spotkanie z ostatnim Valenciennes oraz „wyrwali” remisy z szesnastym Evian TG i siedemnastym Ajaccio. Pozostałe 6 spotkań kończyło się klęskami drużyny z Franche-Comte (Lyon, Montpellier, Nantes, Lille, Guingamp, oraz niedawna porażka z Bordeaux 1:4). Zespół Peugeota stracił w tym sezonie aż 18 bramek – najwięcej z całej ligowej stawki. W wyścigu na nieskuteczność Sochaux również wiedzie prym – tylko 7 trafień daje im niechlubne drugie miejsce od końca patrząc na dorobek bramkowy zespołów z francuskiej ekstraklasy.

Monako jako lider, który tylko bilansem bramkowym wyprzedza PSG jest zmuszone to spotkanie wygrać. Niepokonany zespół z Księstwa wygrał 6 z 9 spotkań, pozostałe zremisował. Ostatnie spotkanie ligowe ASM wygrało z St. Etienne 2:1. 16 strzelonych bramek (w tym 7 przez Radamela Falcao a 6 przez Riviere) i tylko 5 straconych – to najlepszym bilans bramkowy z całej ligowej stawki. Mam nadzieje, ze na boisku pojawi się Layvin Kurzawa, którzy jest łączony z występami w reprezentacji Polski. Solidny skrajny obrońca jest niezbędny zarówno klasowej drużynie, jak i naszej reprezentacji.

Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Sochaux 3:0. Jednak historyczne statystyki możemy wrzucić do kosza – rozpoczęła się w Monako era Rybołowlewa i nikt dawnymi wynikami sobie głowy nie zawraca.

Stawiam na gości, którzy dysponują rewelacyjnym składem – zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Sochaux jest kompletnym przeciwieństwem gości – nie potrafią ani bronić swojej bramki, ani kontrować rywali. Mają problem z grą z rywali z ligowego topu, ciągną za sobą złą passę przerwaną jednym zwycięskim epizodem z ostatnią ekipą ligi. Nie dziwie się temu, iż obie drużyny zajmują skrajne miejsca w francuskiej ekstraklasie. Monako wygra zdecydowanie, pewnie zgarnie trzy punkty w drodze po ósmy ligowy tytuł.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio vs Nantes
Typ: over 3.5
Kurs: 5.25 &gt; 5.0
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Przez ostatnie 10 lat oba zespoły spotkały się ze sobą 6 razy (spotkania gdzie gospodarzem było Ajaccio) i tylko raz w tych meczach nie padł BTS, a to zapowiada
bramki i w dzisiejszym meczu. W ostatnich 3 pojedynkach h2h Ajaccio strzeliło u
siebie 6 bramek, tracąc 5, co jak na Ligę Francuską daje bardzo dobry bilans 3,7
bramki na mecz.

Oba zespoły grają inaczej. Ajaccio gra słabo i jest bardzo nieskuteczne. Mimo to w 5
ostatnich meczach u siebie, tylko raz nie udało im się pokonać bramkarza rywali.
Potrafili strzelić dużo lepszym zespołom od siebie np. Montpellier czy Lyon (1 oraz
2 gole). Natomiast ekipa gości gra ładną piłkę i z meczu na mecz zaczyna oczekiwać
się coraz lepszych wyników. Podobnie jak gospodarze, w 5 ostatnich meczach Kanarki
tylko raz nie zdołali strzelić gola przeciwnikowi.

Nantes na pewno w tym meczu jedzie po 3 punkty. Patrząc na to jak zespół spisywał
się z o wiele mocniejszymi rywalami, dziś wszyscy w zespole oczekują wygranej, z teoretycznie słabszym rywalem. Natomiast gospodarze ponownie słabo zaczynają sezon i
znów szykuje się walka o utrzymanie. Ajaccio lubi dzielić się punktami i je sobie powoli ciułać, lecz przeciwnie nastawieni goście powinni zmusić ich do ofensywnej gry i powinny posypać się bramki.

Ajaccio bez Ribeiro, Faty, Diarry oraz Oliecha.
Nantes bez Bessata i Audela.

Składy:

Ajaccio; Ochoa - Crescenzi, Dielna, Zubar, Perozo - Mostefa, Pedretti - Lasne, Cavalli, Belghazouani - Arrache

Nantes: Riou - Alhadhur, Djilobodji, Vizcarrondo, Cissokho - Deaux, Toure - Gakpe, Veretout, Nicolita - Djordjevic

Sędzia: Benoit Millot

Typy:
over 1,5 @ 1.50
over 2,5 @ 2.55
over 3,5 @ 5.25
over 4,5 @ 11
czerwona kartka @ można zagrać
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
To co znalazłem:
FC Sochaux v AS Monaco
FC Sochaux: Roussillon, Boukari, Traoré, Contout, Kanté, Corchia
AS Monaco: Kurzawa, Dirar, Rivière, Barazite
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Sochaux-Monaco over 2,5 1,9 4/10 bet365
Na szybko bo nie mam czasu.​
W tym meczu celuje over 2,5 jeśli gospodarze chcą czymś zaskoczyć to muszą zagrać otwarta piłke, ponadto Sochaux dzisiaj bez 3 ważnych graczy Corchiego, Kante i Roussilona.Teoretycznie Monaco powinno wygrać łatwo, ale dużo zawodników było teraz na meczach reprezentacji i mogą być dzisja przemęczeni. Aha i na ławce gospodarzy zasiądzie nowy trener Herve Renard(jest to trener który wygrał z Zambia Puchar Narodów Afryki kilka lat temu), jestem pewien że piłkarze będą chcieli się pokazać nowemu menagerowi i coś ustrzela potędze z Monaco.​
St Etienne – Lorient 1 AH-1 2,05 5/10 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom