>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 14.10 - 17.10.2011

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sutek chociaż na forum nie opowiadaj głupot. Widzew przeważał na boisku? Może ty jakieś inne derby oglądałeś ? ŁKS grał swoją piłkę i wiedział co robić , widzew miał dużo więcej niedokładnych podań i bez pomysłu na grę. Jak zawsze jesteście zadumani w sobie , gadacie że sędzia nie powinien dawać czerwonej kartki a przypomni sobie co było w 2009 roku . Świątek strzela na 2;0 dla nas i po meczu. Lecz tak nie było bo sędzia nie uznał nam drugiej bramki. Sędzia to sędzia jeszcze nie jeden mecz popsuje lecz liczy sie wynik . Mogliście strzelić 2 bramki przed czerwoną kartką skoro jesteście tacy mocni i to może wy byście się dziś cieszyli . Pozdrawiam .
ŁKS grał swoją piłkę??? czyli co antyfutbol? wybijanka? to jest wasza piłka???

Nie pisz mi że sędzia na ustawił meczu bo się ośmieszysz. Obejrzyj sobie powtórki na C+, posłuchaj komentarza Dębińskiego(swego czasu grał w ŁKSie), i Węgrzyna(grał w Widzewie). Oczywiście że mogliśmy, Dzalamidze zmarnował świetną okazję, strzał Budki dobrze obronił Velimirović czy jak tam on się zwie. Ogólnie poziom meczu był bardzo słaby. Oglądałem derby Łodzi na żywo na stadionie więc mi tutaj nie kozacz. Widzew ma zespół taki jaki ma, bez transferów, kurek z pieniędzmi się w Widzewie trochę zaciął.

Cieszcie się z wygranej bo na kolejną na Widzewie będziecie musieli baaaardzo długo poczekać, tak jak przed tymi Derbami ostatnia wygrana 14 lat wcześniej.

PS. NAUCZ SIĘ że nazwy klubów pisze się dużą literą!
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Tak ŁKS przez całe spotkanie grał swoją piłkę i jak byś nie zauważył była ona dosyć skuteczna . Brakowało wykończenia . Długa prostopadła piłka czasem nawet od bocznych obrońców do napastników którzy schodzili do środka i strącali do bocznych pomocników . Taka była taktyka . Prosta. Nie słuchaj dziennikarzy tylko sam zobacz powtórkę .Jak Grzelczak wbiega w Kascelana który dawno zagrał piłkę do przodu to co nie należy sie żółta? A Za symulowanie nie należy sie żółta? Skoro teraz ustawił sędzia mecz dla ŁKSu to co było w 2009 roku? Przyznasz ze ustawił mecz dla was? Wtedy jakoś cicho byliście i mówiliście tak tak Światek był na spalonym o co oni sie czepiają . Teraz jest odwrotna sytuacja . Niestety ja nie oglądałem na żywo wiadomo dlaczego . I cieszymy sie z wygranej oczywiście i zobaczymy czy aż 14 lat będziemy musieli czekać . U nas zapanowała juz normalność , wiec teraz może być zupełnie inaczej.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom