>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ na start

Status
Zamknięty.
E 0

elpayaso

Użytkownik
zlecilem wyplate w piatekl i przyslali mi wiadomosc ze chca skan jakiegos dokumentu , odeslalem im odrazu skan dowodu, a dzisaj otrzymalem pieniadze
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
no ja zalozylem z 5 kont z 1 kompa i babka powiedziala ze to zaden problem wazne ze to sa rozne osoby dzis w koncu mi sie udalo obrocic na 1 z kont, wyplacilem na MB 125$ i teraz czekam, mam juz zweryfikowane konto na status silver ????
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
no ja zalozylem z 5 kont z 1 kompa i babka powiedziala ze to zaden problem wazne ze to sa rozne osoby dzis w koncu mi sie udalo obrocic na 1 z kont, wyplacilem na MB 125$ i teraz czekam, mam juz zweryfikowane konto na status silver ????
i własnie przez takich jak ty zawieszją polaków : /
 
M 0

mazdaq

Użytkownik
Jako ciekawostke podam jesli by sie ktos nad tym zastanawial wplacilem przez neteller na konto 20$ zrobilem 20 kont po 10$ przelalem na swoje podstawowe (czekalem az bedzie lepsza karta po wlasciwej stronie dalem all in a potem call lepiej oddac im jakiegos rejka niz zeby przelewac na &quot;hama&quot; czyli raise zeby zostalo 0.01 a na drugim koncie reraise) wyplacilem 211$ wyplacili mi po 2 dniach bez problemu
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Jako ciekawostke podam jesli by sie ktos nad tym zastanawial wplacilem przez neteller na konto 20$ zrobilem 20 kont po 10$ przelalem na swoje podstawowe (czekalem az bedzie lepsza karta po wlasciwej stronie dalem all in a potem call lepiej oddac im jakiegos rejka niz zeby przelewac na &quot;hama&quot; czyli raise zeby zostalo 0.01 a na drugim koncie reraise) wyplacilem 211$ wyplacili mi po 2 dniach bez problemu
&lt;lol&gt; nie dziwie sie że boi sie pokazać twarzy :p
a tak wogole po co podajesz takie info? :p żeby namnożyć kolejnych złodziei? pokerroom daje fajne promo, a im wiecej takich akcji, tym mniej takich promocji...
 
M 0

mazdaq

Użytkownik
Jako ciekawostke podam jesli by sie ktos nad tym zastanawial wplacilem przez neteller na konto 20$ zrobilem 20 kont po 10$ przelalem na swoje podstawowe (czekalem az bedzie lepsza karta po wlasciwej stronie dalem all in a potem call lepiej oddac im jakiegos rejka niz zeby przelewac na &quot;hama&quot; czyli raise zeby zostalo 0.01 a na drugim koncie reraise) wyplacilem 211$ wyplacili mi po 2 dniach bez problemu
&lt;lol&gt; nie dziwie sie że boi sie pokazać twarzy :p
a tak wogole po co podajesz takie info? :p żeby namnożyć kolejnych złodziei? pokerroom daje fajne promo, a im wiecej takich akcji, tym mniej takich promocji...
Jestem bonus hanterem i tylko moj zarobek sie liczy co z tego ze jak bym tego nie robil to pokery dawaly by fajne promocje skoro ja bym z tego nic nie mial
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mazdaq jak jesteś taki mądry to pokarz screen :;/:

Jestem ciekaw czy go nam zaprezentujesz :;/:

Więc nie mądrz się ... A przez takich co zakładają po kilkanaście kont w większosci promocji pisze (nie dotyczy Polaków), więc przemyśl trochę to co robisz :-?

I nie pisz głupot że wypłaciłeś kokosy bo założyłeś kilka kont, bo tak na tym forum niestety nie zabłyśniesz :roll:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Jak z jednego kompa otworzyles jeden pokeroom i grales na kilku kontach
sry rambo ale
prosiłbym o nie podawanie na forum żadnych informacji które mogłby ułatwić działanie oszustom, dobrze było by jeśli moderzy zwracali by na to uwagę i usuwali niepotrzebne posty...
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
mazdaq
Pierwsze co to powinni Cie wychłostać pożadnie.
Ty chyba nigdy nie dostałeś wpier..
Jeżeli chcesz pieniędzy to idź do pracy!
Poszedłbyś do kopalni na 1500m to byś zaczał szanować pieniądze !
Dla mnie ten koleś powinien zostać w trybie natychmiastowym zbanowany
 
S 11

support75

Użytkownik
Poszedłbyś do kopalni na 1500m to byś zaczał szanować pieniądze !
Dobrze mówi polać mu!

P.S. I tak się dziwie ze pokeroom wypłaca ludzią kase, bo jest mało znany a sądze że musieli wypłacić ludzią naprawde dużo.
 
D 0

dawid84

Użytkownik
Jako ciekawostke podam jesli by sie ktos nad tym zastanawial wplacilem przez neteller na konto 20$ zrobilem 20 kont po 10$ przelalem na swoje podstawowe (czekalem az bedzie lepsza karta po wlasciwej stronie dalem all in a potem call lepiej oddac im jakiegos rejka niz zeby przelewac na &quot;hama&quot; czyli raise zeby zostalo 0.01 a na drugim koncie reraise) wyplacilem 211$ wyplacili mi po 2 dniach bez problemu
&lt;lol&gt; nie dziwie sie że boi sie pokazać twarzy :p
a tak wogole po co podajesz takie info? :p żeby namnożyć kolejnych złodziei? pokerroom daje fajne promo, a im wiecej takich akcji, tym mniej takich promocji...
Jestem bonus hanterem i tylko moj zarobek sie liczy co z tego ze jak bym tego nie robil to pokery dawaly by fajne promocje skoro ja bym z tego nic nie mial
Tylko jak przestaną dawać promocje, albo wyłączać z nich Polaków to wtedy TY też nie zarobisz &quot;geniuszu&quot;.
Ja pierdzielę, takim jak ty to się powinno skomplikować proces rozmnażania.
PS. Partykułę &quot;by&quot; pisze się łącznie z przysłówkami.
PS2. Hunterem a nie &quot;hanterem&quot; lolku.

Zamiast kraść szanse innym lepiej usiądź do słownika.
 
R 0

rambo19

Użytkownik
ako ciekawostke podam jesli by sie ktos nad tym zastanawial wplacilem przez neteller na konto 20$ zrobilem 20 kont po 10$ przelalem na swoje podstawowe (czekalem az bedzie lepsza karta po wlasciwej stronie dalem all in a potem call lepiej oddac im jakiegos rejka niz zeby przelewac na &quot;hama&quot; czyli raise zeby zostalo 0.01 a na drugim koncie reraise) wyplacilem 211$ wyplacili mi po 2 dniach bez problemu

Nepewno masz kilka kompow...bo na jednym to nie zagrasz na kilku kontach
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Naucz się edytować posty rambo19, odpocznij trochę od pisania, bo już od groma Twoich postów bez sensu, toteż nie na temat usunąłem z tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom