>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ No Bez Depozytu

spike761 37

spike761

Użytkownik
Minimalna wplata jak dotad byla 25$ ....
Ale teraz od czerwca moga wszystko pozmieniac ???? ???? ????
 
W 0

warrez

Użytkownik
A ja uważam, że reflink jest ok, no bo jeżeli ktoś znalazł dobra ofertę to czemu ma jej nie udostępnić z zyskiem dla siebie również? Przecież, reszta nic na tym nie traci, tak czy inaczej...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
ok mam 40 dolców
chce wyplacic, ale... nie wiem skadwziasc PIN ?? wie moze ktos skad to wziasc?


Musisz pierwsze zrobić wpłate,a i tak na natellera nie wyplacisz,az do 1 czerwca 2008, bo jest uszkodzony...rozmawialem z supportem
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Musisz pierwsze zrobić wpłate,a i tak na natellera nie wyplacisz,az do 1 czerwca 2008, bo jest uszkodzony...rozmawialem z supportem
wymagają skanu dowodu przed wypłatą?
tzn nie ma teraz możliwości żeby wypłacic w ogóle?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Musze przyznać,że jestem miło zaskoczony. Dostałem maila informującego mnie,że sotrnka nie bedzie chodzić przez 48-72 godziny ale ale ale dodadzą za to opcje depozytu przez Mb i click pay co może świadczyć o tym,że raczej będą uczwici wobec klientów. Z tych darmowych 10$ uzbierało mi sie trochę, więc wpłacam i zlecam wypłate. Poinformuję o jej rezultatach.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
niech ktos mi powie czy oni sa wyplacalni i czy cos od nich wyplacil, bo mam juz 44$ u nich i chetnie wplace zeby to wyjac.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Kuba trzeba mieć powyżej 100$,żeby zlecić wypłate. Czekam aż dodadzą mb i dam znać czy udało sie wypłacić.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Tak promo aktualne nalezy obrócić kwotą 10$ w taki sposób aby uzbierać ponad 100$ następnie trzeba zrobić depozyt i wypłacać. Rozmawiałem z supportem i wiem,że opcje wpłaty i wypłaty przez mb oraz pay pal będą dostępne w połowie czerwca. Jak narazie jest opcja wpłaty przez Netellera.
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
jak już puściłem kupon to gdzie go mogę zobaczyć ?? Bo coś nie mogę znaleźć :/ Te 10 $ to jest freebet ?
 
Do góry Bottom