>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ no deposit sun poker

Status
Zamknięty.
M 0

mkiller

Użytkownik
dzisiaj kolejny turniej. pula 100$, wymagane 25MPP, po haslo prosze sie zglaszac na pw.
P.S nazwa turnieju to Pokernet PL, rejestracja zaczyna sie o 17, turniej startuje o 20
 
M 0

mkiller

Użytkownik
mam nadzieje, ze dzisiaj bedize o wiele lepiej. dla osob, ktore maja 25MPP i chcialyby zagrac to haslo to poland

na koncu dodajemy cyfra liczbe piecdziesiat
powodzenia ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja zagram jesli uda mi się wyrobic te 25MPP.Na czym najlepiej lecą pkt?
Jak zagram w tym dzisiejszym freerollu o 100$ to będę mógł jeszcze zagrać w tym o 10 000$?
 
M 0

mkiller

Użytkownik
ja tez o tym nie wiedzialem. support kreci walki. nie tak sie z nimi umowilem. musze chyba odwolac ta lige, nie widze sensu jej rozgrywania w takiej formie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pytanie na pszyszlosc.
Bo ja mam jeszcze troche pkt z czasów tej promocji 10$

Czy jezeli gram turnieje z wpisowym MPP i zajme jakies miejsce, za które wypłacają w formie MPP bo sie gdzies tam nie kwalifikuje to czy te MPP to bedą sie liczyc jako wyrobione ??
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
Pytanie na pszyszlosc.
Bo ja mam jeszcze troche pkt z czasów tej promocji 10$

Czy jezeli gram turnieje z wpisowym MPP i zajme jakies miejsce, za które wypłacają w formie MPP bo sie gdzies tam nie kwalifikuje to czy te MPP to bedą sie liczyc jako wyrobione ??
nie te punkty bedziesz mogl wykorzystac jako buy in do turnieji niektórych
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
czekam 2 dni i nic ;| czy na pewno promo jest jeszcze aktualne? coś mi sie wydaje że nie... :/ I ile trzeba ugrać tych punktów żeby wypłacić?
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Witam,

Pojawila sie chyba niescislosc w tym bonusie. Bo przeczytalem wczesniej w tym temacie, ze bonus mozna wyplacic gdy ugra sie 100 albo 200 MPP. Chyba, że coś źle zrozumialem. Ale przed chwila rozmawialem z kolesiem z supportu i to jest fragment tej rozmowy, tyle ze trzeba czytac od dolu :


sean: the deposit is simply to activate the cashier so you will be able to withdraw
sean: yes
spinache: so i have to have 50 MPPs and deposit ?
sean: then make a minimum deposit to activate the cashier so you can withdraw any winnings
sean: 50 MPPs need to be earned
sean: 5MMPs time $10 equals 50MPPs
spinache: i have to have some amout of MPPs ?
sean: the bonus amount is $10
spinache: 5 times ? i dont undarstand that ?
sean: you need to earn 5 times the bonus in MPPs tthen make a minimum deposit to activate the cashier so you can withdraw any winnings
spinache: and i want to ask what i have to do to withdraw money?
spinache: couse i have got $10 bonus from sun poker
spinache: i have one question


No i z tej rozmowy wynika całkiem co innego. Nalezy ugrac 50 MPP i wplacic $20 zeby moc wyplacic jakakolwiek kase. Koles z supportu napisal mi jeszcze, ze nie trzeba juz grac za wplaconą kasę wiec niby mozna by bylo zaraz wszystko razem z bonusem wyplacic.

Jesli ktos juz probowal wyplacac z tej firmy to byloby milo jakby podpowiedzial cos na ten temat. Bo w sumie ugranie tych 50 MPP to nie jest wielki problem.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
wlasnie ja tez mam takie pytanie bo ugralem 80$ i mam juz wyrobione te punkty i moje pytanie wyplacil juz ktos z ta dpiniadze bo nie wiem czy depozyt robic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom